|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.05.2007 13:35:34
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Mindfreak kirjutas: |
Panin kah filefrontist tirima. Codemastersi server on way too aeglane.
40 minutit lõpuni.
Mina peaksin päris korralikult saama mängida seda  |
Ei tea, mediumi peal kindlasti. Ma proovin kuda asi E6300 ja X1300 jookseb  |
koomiks/pildiseeria
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
24.05.2007 13:39:37
|
|
|
Tänud mees....Mega tuleb sekundis 8) 13minti ja käes
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
24.05.2007 13:49:57
|
|
|
Njah profiilsi oleva läpakaga 640 resaoga silma järgi fps 5-10 kõik detailid minimum. :S Pilt oleks nagu mängiks 486 peal mõnda pela
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
24.05.2007 14:03:18
|
|
|
| väga hea väga hea... varsti saab ka valmis 8)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
24.05.2007 14:26:20
|
|
|
8 minti remaining
viimati muutis Volum 24.05.2007 14:40:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
24.05.2007 14:33:31
|
|
|
Nii minu mängu elamus selline, et ühe korra lubaski ainult masin mängida, kui juba teist korda tahsin jooksis kokku ja kolmandal korral pani masin üldse resa maha
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
24.05.2007 14:35:08
|
|
|
| Hosta kirjutas: |
Nii minu mängu elamus selline, et ühe korra lubaski ainult masin mängida, kui juba teist korda tahsin jooksis kokku ja kolmandal korral pani masin <b>ül<font color=red>d</font>se</b> resa maha  |
aga see ükskord kui lubas siis mis setingutel ja kuidas jooksis?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
24.05.2007 15:04:39
|
|
|
Krt küll alles kell 8 saab testida, ma lükkan full ära kohe
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.05.2007 15:10:33
|
|
|
Masendavalt jookseb...
Kõik low, 800x600, siis saab midagi asja enamvähem...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
24.05.2007 15:19:30
|
|
|
Nii minu configa(ocimatta) siis keskmiselt 25fps ( ) Kõik medium/on (blur off) (AA off) @ 1680x1050
Graafika on sitaks hea Juhitavus on sitaks hea Ning üleüldse on sitaks kõva mäng
BTW... Kõik settingud põhjas+4aa@1680x1050 jooksis asi ~2fpsi
Vaja upgrademisele mõelda. Mälust ta puudust ei tundnud igastahes...
Seda ka et puldiga oli vägahea mängida
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
24.05.2007 15:21:30
|
|
|
fantastiliselt sitalt töötab ma ei oska seda kirjeldadagi eriti, 640x480 kõik settingud low/off ja fps on mingi 10 või vähem
a kui graafika lõppu panna, siis on ikka jõhkralt ilus, ikka tõsiselt, ma ei ole nii ilusa graafikaga mängu varem näinud, mis siis, et fps ei ole siis enam fps vaid frames per minute
viimati muutis 2III7 24.05.2007 15:23:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
24.05.2007 15:22:38
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Masendavalt jookseb...
Kõik low, 800x600, siis saab midagi asja enamvähem... |
mul enam vähem sama configa masin ainult et dual core - vaatab õhtul kas sellest on natuke abi..eriti ei usu.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
24.05.2007 15:24:41
|
|
|
| switch kirjutas: |
| aga see ükskord kui lubas siis mis setingutel ja kuidas jooksis? |
Esimene kord mängisin default seadetega nii nagu oli kohe, teisel korral näppisin soundi ja oligi kööga keerasin tagasi defaulti
ikka endine, aga nüüd lahenes ise probleem ära, ju siis mäng ise sättis midagi et saaks kuidagigi mängida
Minu sõit
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
24.05.2007 15:25:39
|
|
|
6600GT ja 1.7 prose kõik oli ilus aga fps oli mingi 10-30
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
24.05.2007 15:28:00
|
|
|
Hosta pildil olev graafika tundub jõle plastiliin, kuidas irl mängides on ?
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
24.05.2007 15:30:34
|
|
|
| Juhitavus hea...graafika hea...damage hea....loodame head mängu.....Demo on natuke igav ainult..
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
24.05.2007 15:31:17
|
|
|
Mu kast ka välj veab?
CPU:AMD athlon XP2600+ jahutab volanco11
Mammi:Epox 8kra-i emaplaat
RAM:512 mb
Vidikas:ATI Radeon 9800 pro 128/256bit,jahutuseks Zalman VF700-cu
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
24.05.2007 15:34:38
|
|
|
kevvu, väga sitasti
edit:tegelt ei lähe vist üldse tööle, sest SM 3 toetus puudub.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.05.2007 15:40:33
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
kevvu, väga sitasti
edit:tegelt ei lähe vist üldse tööle, sest SM 3 toetus puudub. |
Nii ta on, Pole mõtet proovidagi. Mäng ei lähe tööle.
Sain ka demo kätte.. vaatame kuda WRC-s juhitavus nüüd on. Enne oli ikka liiga julm.. natuke paremat, vasakut klahvi vajutasid auto kohe lendas sinnapoole sajandiku pealt
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
24.05.2007 15:41:08
|
|
|
Kõik graafika põhja, panna siis tõmbab ikka mõnusalt kooma masina Ei saa küll eriti pihta mida seal siis nii erilist on et Core2 @ 3ghz ja 8800gts 640mb 600/2000 seadetel kooma imeda. Aga muidu 1280x960 High details jookseb nagu siid.
viimati muutis Mario153 24.05.2007 15:42:20, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
24.05.2007 15:41:30
|
|
|
| keegi G25 ka proovinud on? kas H-shifter ka toimib?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
24.05.2007 15:45:28
|
|
|
Mõned pildid siis. FPS on nagu ta on, eks siis kui korralikult mängida tahan pean settinguid alla laskma natuke.
    
    
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.05.2007 15:47:54
|
|
|
mnjaa kui kellelgi 8800GTS iga juba probleeme on siis hea et seda junni ei ostnud... ootan vist dx10 ära ja kaardi mis seda veab enne kui oma X1900XT välja vahetan....
Nagu aru saan siis X2 ja X1900XT ga saab 1280x1024 reso peal mingi mediumiga taguda?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
24.05.2007 15:51:46
|
|
|
enda arvutiga saan 800x600 resol medium settingutega probleemideta mängida...poleks uskunudki pole veel high proovinud aga vb kannatab
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
24.05.2007 16:00:33
|
|
|
Angel, vabalt saad selle resoga medil pelada. Kõige kergem on proovida
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
24.05.2007 16:08:41
|
|
|
| Deem. Oleks tahtnud proovida, aga ei hakka tõmbamagi oma saanile seda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.05.2007 16:16:11
|
|
|
kuramuse p0rno helid seal mängu menüüs on... õhtal hilja ei või vist mängu käivitada...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
24.05.2007 16:49:10
|
|
|
| Noh silm veits ikka pettis ennem. Profiilis oleva läpakaga fps bagi sõidus 10-14 . Hetkel sikutan uusi drivereid vaatan kas see midagi mõjutab või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.05.2007 17:05:05
|
|
|
Hm.... sai siis lõpuks asi tööle. 1280x1024, vsync off, mingi multi sampling 2x ja ülejäänud kõik medium, on ja motion blur off (sai tänu sellele mingi 6-10 fps i juurde kohati + asi nägi kaka välja).
Kirst on AMD64 X2 2.5GHz, 2Giga rammu, X1900XT 256MB @ default. Madalamat reso ei saa võtta kuna LCD puhul võib pilt siis sutsu uduseks minna... ja rohkem uduseks ma seda "next gen" udu kogu ei taha.
Graafika tundub kena aga kuidagi udune (rallit sõitsin)... nagu silmadele hakkab kohati. Motion blurru maha võtmine tegi asja sutsu paremaks aga siiski kahtlane bloom värk tundub (mul ei ole hdr i ja bloomi vasta midagi kui see korralikult tehtud, hea seegi et colin dirtis kõige hullem asi ei ole). Samas graafiliselt on asi päris kena... Eriti kena on vaatepilt kuda auto vastu puud täie kiirusega põrutab... kuramuse lahe efekt on Üldsegi juhitavus on suht mõnus (gamepadiga: rumblepad 2).
Vähemalt ma sain kõik aiad ja postid sirgeks sõidetud ja paar korda sai ka loodusega tutvust teha... kurb ainult et mängul see auto reset on ja ei leidnud kusagilt nuppu mis ise laseks seda valida. Rohi läheb siiski ikka veel läbi auto... küllap peab colin i järgmist osa ootama millal see ära tehakse.
ps: see onu kes seal menüüs jms mögiseb võiks vait jääda... kuramuse teismeline titt kellel hääle murre puudub iriseb seal pidevalt.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
24.05.2007 17:07:19
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Rohi läheb siiski ikka veel läbi auto... küllap peab colin i järgmist osa ootama millal see ära tehakse. |
see teeb mängu sutsu aeglaseks kui nad parandavad seda
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.05.2007 17:30:48
|
|
|
| yoos kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| Rohi läheb siiski ikka veel läbi auto... küllap peab colin i järgmist osa ootama millal see ära tehakse. |
see teeb mängu sutsu aeglaseks kui nad parandavad seda  |
tean
Aga ega see mind eriti ei häiri... lihtsalt lahe efekt oleks kuna mul meeldib kõik kolkad läbi sõita Kui puu oksad jms purduks siis jõuaks ma sõidu lõpus kohale autoga mis on täis oksi ja lehti ja kohe kohe süttib põlema... Lihtsalt meeldiv on seal võsas käia. Damage mudel tundub suht norm olevat. Väga palju katsetada ei ole saanud aga üks asi on kindel: auto kere ei deformeeru eriti. Teatud piir on kuhu maani asi mõlki läheb ja kõik. Kurb ainult et ühte pikka sirget ei ole. Tahtsin proovida kuda oleks 100Km/h ninapidi kokku panna. See rada mis seal on ei olnud piisav et efekti saavuta.
ainult siis kui tuleb mitme autoga sõit peab fps i säästmiseks kas pidevalt 1sel kohal sõitma või osa asju low peale panema. Muidu aga demos kõik jookseb sujuvalt medium 1280x1024 fps 30-40. Ja seal mängus on see piisav fps. 20 peal alles annab tunda et pilt sutsu katkub.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
24.05.2007 17:35:19
|
|
|
ei noo jah mäng on täielik saast G25-ga. Codemaster ei oska teha mänge sellistele roolidele. mingi keeran rooli kiiresti paremale ja sis nati aja pärast tuleb mängus rattad järgi ja nii üldse pöörates
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.05.2007 17:50:08
|
|
|
mängu sees rooli confisid ära? mul näiteks see jama (enda süü kuna ei viitsi confida) et nii kui gamepadi joystick i liiga järsult liigutan teevad sama ka rattad ja ongi võssa minek Ehk siis reageerib liiga järsult.
Rooliga ei ole proovinud ega ka viitsi (mingi logitech i rool force-iga) kuna nagunii full i taon sama gamepadiga.
väike video mu lemmik tegevusest: http://hot.ee/platinumcdrw/dirt.avi 8)
to LightsabeR: leidsin jah asja ülesse... ainult ise otsisin algul otsest nuppu kuna nõnda oleks kiirem ja mugavam. Auto reset siiski ei meeldi.
Kurb et pärast matsu ei saa kaameraga ümber auto käia vms... või lihtsalt ei ole ma leidnud sellist asja. Eriti hea oleks kui free cam oleks replay ajal.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 24.05.2007 17:53:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
24.05.2007 17:52:06
|
|
|
| angel kirjutas: |
| kurb ainult et mängul see auto reset on ja ei leidnud kusagilt nuppu mis ise laseks seda valida. |
Vajuta sõidu ajal Esc, seal Reset täiesti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hens
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2007
|
24.05.2007 18:33:48
|
|
|
| Panin just demo kõige esimese valiku järel tõmbama ja tuleb päris ruttu!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
24.05.2007 18:47:36
|
|
|
Endal jookseb high settingutega (mitte ultra) , ning väga sujuvalt liigub asi, graafika on ka ilus ning mitme autoga samamoodi ilus ja sujuv!
Damage model on minuarust täitsa hea, natuke kahju ka, kui "kogemata" sõidad vastu puud ja rullud üle katuse.
Pärast seda slowmotion replays hea vaadata.
Ootan fulli ja tahaks teiste autode ja teiste radade peal proovida veel.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.05.2007 18:53:10
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
Endal jookseb high settingutega (mitte ultra) , ning väga sujuvalt liigub asi, graafika on ka ilus ning mitme autoga samamoodi ilus ja sujuv!
Damage model on minuarust täitsa hea, natuke kahju ka, kui "kogemata" sõidad vastu puud ja rullud üle katuse.
Pärast seda slowmotion replays hea vaadata.
Ootan fulli ja tahaks teiste autode ja teiste radade peal proovida veel.  |
räägi mis resoga sul jookseb? ja kuda fps on (frapsiga hea mõõta)?
Ise oletan et kui mul nõnda häste juba 1280x1024 resoga jookseb siis 8800GTS 320MB peaks max settingutega (mitte ultra) sama reso juures suht sujuvalt lippama. Ehk siis alla 30 ei tohiks kudagi langeda.
Proovisin korra et kõik põhja panna ja tulemuseks oli 1-2 fps i. Isegi mängu menüüd lägisid kui keset sõitu üritasin välja minna
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.05.2007 19:29:44
|
|
|
mnajh... mängul on ikka väga tore gamepad support... jälle on jama et ükski nupp mängus ei tööta... uurisin ka et low ja medium settingute vahel ei ole suurt midagi... ainult varjud on kandilisemad ja peegeldus veidram. Aga üldiselt suurim vahe on 30 ja 50 fps muud midagi.
Siiski... ma vist ainuke kellele tundub et mängus pilt udune ja nagu oleks fookusest väljas? Silmadele hakkab ... (proovisin kõik graafilised settingud ära.. midagi ei aidanud)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
24.05.2007 19:32:32
|
|
|
Ei tea jah see graafika on seal mängus üldse selline udune ja imelik
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
24.05.2007 19:35:30
|
|
|
| Angel...auto kere ei saagi lõpuni deformeeruda kuna neil on teatavasti turvapuur....ja seda kõveraks ajada on ikka suht raske 8)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.05.2007 19:38:03
|
|
|
| symmi kirjutas: |
Ei tea jah see graafika on seal mängus üldse selline udune ja imelik  |
ei tahaks rahva viha peale kutsuda aga ma ütlen tavaliselt selle peale: welcome to the nextgen... ehk siis nextgen = blur, bloom and more blur... ehk siis pilt nii sogane ja udune et piixugi aru ei saa.
samas kõige hullem ei ole... vast pärast tuleb mingi twak mis seda jama "efekti" maha suudaks võtta. Üldine graafiline pilt on minuarust väga meeldiv.
to Mario153: teatud kohta tegelt saaks veel sõita kõvaraks aga mäng ei lase. Lihtsalt need "kohad" on rohkem skriptitud selleks kui paned täiega vasta puud nagu mul siin videos on. Aga see tähendab kohe gameover. Kurb et ta kohe välja viskab kui auto segi sõidad. Võiks nagu Burnsu rally s olla et võid üritada veel midagi korda saata kuigi auto läbi
Siiski damage on suht lahe... 8)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.05.2007 19:40:08
|
|
|
| tra, selle blur-i ja bloomiga minnakse jah ikka liiale. keeran need mängudes alati maha, kus vähegi võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
24.05.2007 19:43:05
|
|
|
Keegi veel taolise errori saab?
safe mode-iga sama lugu. reinstall ei aita.
draiverid kõik uued :p
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.05.2007 19:44:22
|
|
|
jälle sutsu kobisen.
vähesed mänge on kus seda kasutada osatakse ja pilt meeldivaks muutub. Üks neist on minuarust dod s ja cs s. Seal igatahes ei hakka silmadele kuna textuurid on terevad ja ei ole reaalsuse piiridest välja mindud. Oblivionis oli kah täitsa kena kogu see hdr i värk (bloomi ei proovinud ja valida oli kas hdr või bloom). Splinter Cell 3 oli kah üks mäng mis oskas SM3.0 kasutada.
Tegelt neid mänge on veel aga see colin dirt on suht piiri peal selle HDR i vms bloomiga. Igatahes mul hakkasid silmad valutama (LCD taga istun seega Hz midagi teha ei saaks)
Colin Dirt is on puud vms sutsu uduse textuuriga vms jama. Ja bloomi vähemaks võtmis valikut kah nagu ei leinud. Ehk fullis midagi muutub kuigi see bloom üldiselt = peidame ära halvad textuurid ja graafilised vead.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
24.05.2007 19:48:58
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| tra, selle blur-i ja bloomiga minnakse jah ikka liiale. keeran need mängudes alati maha, kus vähegi võimalik. |
nii ta on jah mulle ka ei meeldi see värk eriti ütlen ka sõna sekka et mäng on lahe minu meelest natuke on paremaks läinud kui eelmised colinid mängisin enda profiilis oleva juustuga seda demo et kõikdetailid olid medium/on (blur off) (AA off) @ 1680x1050 resulotsiooniga ja asi jooksis päris normaalselt mõnes kohas nagu jõnksatas aga ma ei tea mul Vista peal (see ju sööb meeletult mälu ,mul ainult 1 giga ka seda mälu peab juurde panema)võib olla xp peal mängiks ehk paremini minu juustu suguse raaliga aga jah peab ikka arvutit uuendama küll hakkama varsti tahaks juba tervet mängu proovida küll 8)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
24.05.2007 19:54:45
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
Keegi veel taolise errori saab?
safe mode-iga sama lugu. reinstall ei aita.
draiverid kõik uued :p |
Mul ei juhtu üldse midagi .exe peale vajutades..
ah minge ..see tahab SM3.0 ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|