Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 19.05.2007 14:54:44 vasta tsitaadiga

kas nüüd önnetus ,aga sai samsa x660 ostetud ja peaks nagu infrapuna ka olema aga vähesed on suutnud seda tööle saada,aru ei saa miks siis seda reklaamitakse kui toetust sellele moblale pole icon_evil.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 20.05.2007 00:47:08 vasta tsitaadiga

3220 "kukkus" vihahoos maha. Korpusel mõrad sees, jupid olid laiali, kusjuures klahvid olid põrandapesuvee ämbris. Rohkem see telefon töötanud ei ole icon_biggrin.gif

Sõber kaotas telefoni lumehange tõsise pakase ajal (-30 ja nii) Umbes 20h oli, keegi leidis ülesse aku tühjenemise heli peale. Sai siis tagasi!

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 20.05.2007 14:11:02 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
..keegi leidis ülesse aku tühjenemise heli peale.

Kas keegi helistada ei mõistnud?

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 20.05.2007 20:02:44 vasta tsitaadiga

vb olen siis juba kirjutanud seda..
nokia 6600 oli.. ja koolis kehalise tunnis uisutamine..icon_biggrin.gif
sinna ta jäigi
kaks päeva hiljem leidsin üles icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2007 21:38:37 vasta tsitaadiga

Naljatilk kirjutas:
Tiiger15 kirjutas:
..keegi leidis ülesse aku tühjenemise heli peale.

Kas keegi helistada ei mõistnud?

Vb oldi juba kaugel kaugel.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 21.05.2007 07:39:28 vasta tsitaadiga

kaotasin w810i ära eile, ei maksa juua rannas... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 21.05.2007 18:33:34 vasta tsitaadiga

Vaatan, et pooled õnnetused, mis telefoniga on juhtunud on tulnud joogise peaga.
Eelmine suvi läks 5140 (ülihea telefon) mingite osside kätte. Ei iial tea, missugune inimene võib olla. Sai koos kärakat võtta ja nende Mustangit isegi proovida. Aga hommikuks oli telefon kadunud ja välju lülitatud (samuti ka paaril sõbral). Eks seda saab ainult alkoholi kaela ajada...
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 21.05.2007 22:17:40 vasta tsitaadiga

a ei tea midagi, ma põrutasin oma hüpersuperkiidetud põrutuskindla 5140i levi katki.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 22.05.2007 10:45:00 vasta tsitaadiga

aga ma käisin eile õhtul telefoni otsimas, sõitsin 120 kilti maha aga üles leidsin...
Tükk aega oli rannas otsitud, siis juba arutasime tüdrukuga, et peab vist ära minema...
Järsku kuulsin kahte kõrget piiksu, tüdruk arvas, et mingi lind kuskil prääksub...
Pöörasin pilgu heli suunas ja ennäe, 5m eemal oli mingi tömp maas...
Seal ta vedeles, tegin puhtaks, 3% akut oli alles, sellest ka piiksud icon_biggrin.gif
Vaatasin joogise peaga tehtud pildid ja videod ära ja tulin tulema...
Sajebiss!!icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2007 10:51:16 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
aga ma käisin eile õhtul telefoni otsimas, sõitsin 120 kilti maha aga üles leidsin...
Tükk aega oli rannas otsitud, siis juba arutasime tüdrukuga, et peab vist ära minema...
Järsku kuulsin kahte kõrget piiksu, tüdruk arvas, et mingi lind kuskil prääksub...
Pöörasin pilgu heli suunas ja ennäe, 5m eemal oli mingi tömp maas...
Seal ta vedeles, tegin puhtaks, 3% akut oli alles, sellest ka piiksud icon_biggrin.gif
Vaatasin joogise peaga tehtud pildid ja videod ära ja tulin tulema...
Sajebiss!!icon_biggrin.gif


oi kuidas mõnel vedas icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 22.05.2007 13:16:33 vasta tsitaadiga

ahja, unustasin mainida, et seal levi ei olnud, niiet peale helistada ei saanud.
seepärast sai ka sim kinni pandud, sest oli teada levi puudumine...
aku kõva plärin, mis muidu mind juba esimesest SonyEerikust häirinud on, päästis mu kullakese icon_razz.gif (Muidugi ka jube vedamine, et just sel hetkel häälitsema hakkas)
Täna oleks ta juba vihma kaela saanud, õnn, et hea ilm oli pühap->esmasp öösel icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 22.05.2007 20:38:08 vasta tsitaadiga

Endal on telefonid lumme kukkunud ja trepist alla ka. Olen õnnelik inimene, et midagi hullemat pole juhtunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aaliyah
HV vaatleja
aaliyah

liitunud: 21.05.2007




sõnum 22.05.2007 20:45:40 vasta tsitaadiga

Ükskord jooksin esinemisele ning telefon oli jope taskus. Joostes aga kukkus telefon otse suurde porilompi. Ajastus oli ka parim ütleks icon_lol.gif Eks ma krabasin selle siis kiiresti ülesse ning andsin ema kätte et ta kuivama paneks. Telefon jäi tegelt terveks, ainult korpuses oli väike mõra icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.05.2007 23:18:29 vasta tsitaadiga

Pole küll minu juhtum aga mu emal kukkus n3310 kunda hüdroelektrijaama tammilt alla. Ema alla jooksis jõe äärde ja sai telefoni kätte. Siiamaani on alles ja töötab icon_smile.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 25.05.2007 11:57:31 vasta tsitaadiga

Krt kaotasin kah oma igivana T-65 koos SIM-iga kuskile esmaspäeval ära. Pole halligi aimu, kus võiks olla icon_neutral.gif . Tuleb vist uus telefon ja kaart sebida icon_sad.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
epu[]
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2005




sõnum 26.05.2007 13:57:26 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
a ei tea midagi, ma põrutasin oma hüpersuperkiidetud põrutuskindla 5140i levi katki.


Ma suutsin ka 5100 levi katki teha kuidagi, aga 5 aastat maha viskamist kulus aega icon_wink.gif .
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2007 00:44:12 vasta tsitaadiga

kell nii kaksteist öösel, sõbrad helistavad, et davai, ühe pinna peal kokkusaamine. Pinna täpset asukohta ma ei teadnud, öeldi, et tule ühe restorani ette ja siis helista, et saadavad kellegi mulle järgi. Lähen sinna kohale, väljas külm kah ja siis avastan: juhhei, arve maksmata ja välja helistada ei saa. pool tundi koperdasin lihtsalt ringi, kuna oli vist 26. detsember ja tänaval polnud mitte kedagi peale minu. Lõpuks tulid ühed minuvanused tüdrukud, sai neilt telefoni küsitud. Pakkusin veel enda oma pandiks, kuid nad ütlesid, et ma olen sellise näoga, et ma küll minema ei jookse.

Loo moraal: maksa alati arved õigel ajal.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmarket
Kreisi kasutaja
netmarket

liitunud: 10.11.2003




sõnum 02.06.2007 15:21:17 vasta tsitaadiga

unustasin oma telefoni coca cola plasasse kuu aega tagasi koos kaardiga - keegi hakkas kasutama, võite helistada ka ja tervitada, kui vastu võtab ja informeerige et masaash on tasuta linna peal.

number on 53 234 234 ilmselt vend proovis mis number see on ja oh imet, päris hea number. jätaks omale. kõnekaart teine.

ma aeg ajalt ikka helistan sinna aga ei taheta vastu võtta...

ma saaks ka kaardi kinni panna, või isegi üles otsida inimese, aga noh, loodame et ükskord ikka kohtume linna peal.

PS mul telefonist kahju polnud, see oli üks vana 6150, aga korraliku välimusega, mis teenis mind autos. Aga numbri oleks võinud ju tagasi anda:) Aga nagu ikka, mida tagasi ei anta tuleb võtta:)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2007 06:16:18 vasta tsitaadiga

netmarket, kas sa PIN koodi ära ei muutnud või hoiab tüüp telefoni kogu aeg sisselülitatuna?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmarket
Kreisi kasutaja
netmarket

liitunud: 10.11.2003




sõnum 03.06.2007 09:20:42 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
netmarket, kas sa PIN koodi ära ei muutnud või hoiab tüüp telefoni kogu aeg sisselülitatuna?


muutsin ikka, aga ilmselt hoiab sees:)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 03.06.2007 16:28:52 vasta tsitaadiga

Krt lugesin oma poste, et viimasest laksust veel kirjutamata.
1100
Istusin džiipi, lühikesed püksid jalad, taksus 1100. Aga ei märganud mitte, et telefon kukkus taskust täpselt jeebi nö. lävepakule. Mingit imemoodi ta seal igaljuhul püsis. Tõmbasin ukse kinni, ei tule korralikult. Ega ma järgi andnud, tõmbasin veel kõvemini. Siis tekkis mõte, et äkki on midagi ukse vahel. Oligi - minu telefon. Displayl oli suur loik peal, muidu korpus täiesti korras. Display vahetus ja teenis edasi. Nüüd vist põrutuste jms tagajärjest ära väsinud . . .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 10:41:03 vasta tsitaadiga

oeh, moblad moblad... ei ole nendega kunagi õnne olnud. Hetkel seisab laua peal Motorola V3XX, millega sai natukene aega tagasi purjuspeaga ujumas käidud muidugi nii, et ta taskus oli. Paar päeva ei töötanud ükski klahv, siis hakkas ühel heal päeval mingil määral tööle, aga miskit sai kahjustada siiski. Eelmine mobiil SE W300i, suutsin purjuspeaga vastu seina visata, läks juppidena müüki, sain 700.- ta eest tagasi. Ja vana hea Alcatel OT 756 seisab ikka ja on ka praegu kasutuses, seisis enne SE ja seisab ka peale Motorolat. Ta ka parajalt kukkunud ja ükskord veetis oma öö kuskil rohusees. Jep, tuli veel üks meelde, Samsung SGH-D500 peaks olema mudel, mille suutsin lihtsalt purjuspeaga ära kaotada, ma ei tea kas ma olen ainuke kellel nii vedanud on... 8) koguaeg tegin nii et jätsin jooma ajal hea mobla koju ja võtsin selle roti Alcateli kaasa, aga rsk võta näpust, SE W300i ga oli just nii et tulin peolt koju tahtsin SIM kaardi ära vahetada, et võtan Alcatelilt välja ja suskan SE sisse, okei võtsin siis alcatelilt ära ja hakkan SE sisse toppima teda, topin ja topin siis vaatan, ei lähe raisk, ise jumala segipurjus kah, aru ei saa mis viga, vaatan siis lähemalt, no kurat mingi SIM kaart on ees, hakkan ära kangutama seda siis, ei tule, väike kruvikeeraja, ikka ei tule, kõvemini ...okei siis läksid sõimusõnad käiku, ühtegi SIM kaarti seal sees polnud, segadusse ajas see et üks SIM kaart oli markeriga mustaks värvitud ja see mobla SIM kaardi pesa oli samasugune musta värvi...aga siis lendas ta kaarega piki seina kah vihahoost...
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h4rz
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2004




sõnum 05.06.2007 12:14:05 vasta tsitaadiga

Sai siis hiljuti mitte just kaine peaga SE W850i ööseks märja heina sisse kaotatud. Hommikul leidsin üles, kuid enam pilti ette ei võtnud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoosepN
HV kasutaja
JoosepN

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 12:56:54 vasta tsitaadiga

Sai talvel siis oma mobiil ka paegu ära kaotatud. Koju jõudes märkan et ei olnud mobiili kuskil, otsisin ja otsisin aga midagi ei leidnud. Otsisin mingi 10min. Siis tuli kahtlus et äkki läks väljas kaotsi(kukkus taskust välja vm) ning läksid kiirelt, kiirelt otsima. Olin väljas olles üle ühe aia roninud ning suundusin kohe sinna, helistasin ühe teise telefoniga korra ja kuulsingi aia all oma mobiili, mingit mõra ei olnud, võibolla mõni väiksem kriim tuli ja asi oli läbimärg aga töötas. Kuigi kaua ei olnud asi kaotsis, oli mul juba hirm et keegi on leidnud ja endale võtnud, sest oli vastlapäev ja rahvast oli Nõmme suusahüppetorni juures ikka väga palju. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 05.06.2007 13:29:12 vasta tsitaadiga

Varastati ära - õnnetus ongi see icon_sad.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 05.06.2007 14:06:00 vasta tsitaadiga

biomehanik, sa kõva joomamees.See on su rahakotile väga kahjulik minuarust icon_rolleyes.gif
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 14:20:26 vasta tsitaadiga

kevvu kirjutas:
biomehanik, sa kõva joomamees.See on su rahakotile väga kahjulik minuarust icon_rolleyes.gif


Ei tegelt nii väga pole, eks need sündmused mõningate ajavahemikega juhtunud. Motorola töötab muidu, aga müüki ma ei julge teda siiski panna icon_lol.gif , ahjaa see samsungi öö läks küll sitasti, kaotasin telefoni ja 1 botase ka jalast, kuskil karuperses tegin klapid lahti, imetlesin võsa enda ümber, siis ronisin üle 2m aia ja vaatasin ...jopvai mat, kuda ma siia sain, olin omadega zeppelini vastas silla poole veits, mingi aed oli, hetkel vist seal mingi ehitus käimas, a noh polnud hullu, ühes jalas oli ometi ju botas alles ! Asusin siis teele niimoodi, jalutasin üle silla ja Eedenist veits edasi oli taksopunkt, seal taksole ja koju. Hommikul ärkasin, tõmbasin teki maha, linad kuradi mullakihiga kaetud...mmkay...jalutasin alla pessu, peegli vaadates ehmusin ära korraks, krdi neeger vaatas vastu, nägu samuti mullaga kaetud icon_eek.gif ..ei no see oli suhtkoht elamus jah ...PS. botase leidsin üles kuskilt sealt võsast järgmine päev, oli okste taha kinni jäänud kuhugi sinna icon_smile.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 17:50:27 vasta tsitaadiga

Täitsa parm icon_lol.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 17:57:05 vasta tsitaadiga

doh kirjutas:
Täitsa parm icon_lol.gif


Vait, juhtub ka paremates peredes ! icon_lol.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 18:21:40 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
...aga siis lendas ta kaarega piki seina kah vihahoost...
damn icon_eek.gif ma polegi nii vihane olnud varem
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 20:59:51 vasta tsitaadiga

Nonii.. saab kahh üle pika aja kirjutada: täna siis tekkis mõte, et teha väike grillimine. Liha, salatid jms olid kõik kenasti kotis ning autost välja tulles viskasin telefoni ka kotti. Mõni aeg hiljem telefoni kotist võttes oli see aga krt märg ja ees kiri paigalda sim-kaart. Nimelt oli kapsa-redise-kurgi-salati karp ümber läinud nind vedelik sealt jooksu pistnud... ja täpselt sinna kus oli minu telefon icon_sad.gif

Telefoniks siis SE z710i (hetkel kuivab, eks hommikul vaatab kas veel võtab eluvaimu sisse)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 21:04:47 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
Nonii.. saab kahh üle pika aja kirjutada: täna siis tekkis mõte, et teha väike grillimine. Liha, salatid jms olid kõik kenasti kotis ning autost välja tulles viskasin telefoni ka kotti. Mõni aeg hiljem telefoni kotist võttes oli see aga krt märg ja ees kiri paigalda sim-kaart. Nimelt oli kapsa-redise-kurgi-salati karp ümber läinud nind vedelik sealt jooksu pistnud... ja täpselt sinna kus oli minu telefon icon_sad.gif

Telefoniks siis SE z710i (hetkel kuivab, eks hommikul vaatab kas veel võtab eluvaimu sisse)


Soovitaks ikka telefoni puhastusse viia. Ma 2kord ei viinud peale taolist juhtumit ja peale natukest aega(kuu või 2) töötamist ütles üles ja see mutt mis seal sees on oli oksiidiga kaetud ja oksiid oli plaadi isegi lõhki teind keskelt. Vaatasin ja imestasin et kuidas selline asi üldse töötada sai.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 21:10:32 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Soovitaks ikka telefoni puhastusse viia. Ma 2kord ei viinud peale taolist juhtumit ja peale natukest aega(kuu või 2) töötamist ütles üles ja see mutt mis seal sees on oli oksiidiga kaetud ja oksiid oli plaadi isegi lõhki teind keskelt. Vaatasin ja imestasin et kuidas selline asi üldse töötada sai.


See on täitsa plaani võetud (täna kahjuks enam pole kuhugi viia).
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 05.06.2007 21:14:29 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
kevvu kirjutas:
biomehanik, sa kõva joomamees.See on su rahakotile väga kahjulik minuarust icon_rolleyes.gif


Ei tegelt nii väga pole, eks need sündmused mõningate ajavahemikega juhtunud. Motorola töötab muidu, aga müüki ma ei julge teda siiski panna icon_lol.gif , ahjaa see samsungi öö läks küll sitasti, kaotasin telefoni ja 1 botase ka jalast, kuskil karuperses tegin klapid lahti, imetlesin võsa enda ümber, siis ronisin üle 2m aia ja vaatasin ...jopvai mat, kuda ma siia sain, olin omadega zeppelini vastas silla poole veits, mingi aed oli, hetkel vist seal mingi ehitus käimas, a noh polnud hullu, ühes jalas oli ometi ju botas alles ! Asusin siis teele niimoodi, jalutasin üle silla ja Eedenist veits edasi oli taksopunkt, seal taksole ja koju. Hommikul ärkasin, tõmbasin teki maha, linad kuradi mullakihiga kaetud...mmkay...jalutasin alla pessu, peegli vaadates ehmusin ära korraks, krdi neeger vaatas vastu, nägu samuti mullaga kaetud icon_eek.gif ..ei no see oli suhtkoht elamus jah ...PS. botase leidsin üles kuskilt sealt võsast järgmine päev, oli okste taha kinni jäänud kuhugi sinna icon_smile.gif
endal oli ükskord nii et sünnipäeva ajal sai kah üle pingutatud ja ühesõnaga tulemus oli see et kukkusin teiselt korruselt alla ja läksin kuhugile edasi uitama,ärgates telefoni polnud ( t28s). icon_rolleyes.gif


tulin ükspäev paha tujuga koju,istusin vaikselt arvutis,siis tuli ema väsitama,tükk aega nii,koguaeg saatsin ära aga ikka jätkas,vihahoos viskasin telefoni vastu voodiäärt puruks, nokia 6230 oli.ema ostis mulle aga nüüd samsung x820 asemele.lõppkokkuvõttes olen rahul

_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 21:24:33 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
biomehanik kirjutas:
...aga siis lendas ta kaarega piki seina kah vihahoost...
damn icon_eek.gif ma polegi nii vihane olnud varem

Ma iga jommis olekuga pildun telefoni paremalt vasakule icon_lol.gif
Seniks on veel kõik korras, ainult korpust saan peale pidu taas liimida ja lappida icon_razz1.gif (Nokia 6230i)

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green-fox
HV vaatleja
green-fox

liitunud: 09.04.2007




sõnum 05.06.2007 21:28:10 vasta tsitaadiga

mul oli kunagi nii et ma seisin tele2 poe ees, ja mul ei olnud levi:D ja poe klaasil oli kirjas et parim levi eestimaal icon_confused.gif icon_lol.gif
_________________
no mida mida?? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 21:59:11 vasta tsitaadiga

oz, uut mobla tahad siis viska ikka katki, issi-emme ostavad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 05.06.2007 22:17:09 vasta tsitaadiga

doh kirjutas:
oz, uut mobla tahad siis viska ikka katki, issi-emme ostavad. thumbs_up.gif


Las laps teeb, mis laps tahab, peaasi, et ei nutaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 22:26:21 vasta tsitaadiga

Ma oleks oma lapsele selle peale 5110 või mõne vana Ericssoni telliskivi ostnud. thumbs_up.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2007 22:35:31 vasta tsitaadiga

Niih... tundub, et peale taastumist võttis telefon taas elu sisse, loodetavasti peale keemilist pesu teenib ta mind veel pikalt.

Kus saaks kiirelt ja mõistliku hinnaga telefonile pesu teha lasta?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
habiibu
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2006




sõnum 05.06.2007 22:39:21 vasta tsitaadiga

Mina olen aga suutnud enda Siemens C65 umbes kolm korda täis joota.. Esimest korda lendas Laua Viin telefonile peale ja mitu päeva pilt taskus.. kolmandal päeval tegin uue katse, proovisin telefoni sisse lülitada ja ennäe imet, töötas täiesti suurepäraselt icon_smile.gif Teisel korral oli samamoodi Aramisega .. paar päeva radika peal kuivamist ja jälle töötas:D Kolmandal korral sai aga klahvisüsteem vigastada ja süsteem suhteliselt kutu.. Isegi kui telefoni sisse saan ja seejärel numbreid hakkan vajutama, lülitab telefon ennast iseenesest välja icon_sad.gif
Aga noh, päris palju elas üle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur18
Piiratud kasutaja

liitunud: 07.04.2007




sõnum 07.06.2007 19:06:08 vasta tsitaadiga

kukkus potti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 03:23:42 vasta tsitaadiga

3100, peale 2 aastast tööstaaži...paganama on-off nupp nurdus nii ära kui üldse murduda sai. Kööga.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 10:20:55 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
3100, peale 2 aastast tööstaaži...paganama on-off nupp nurdus nii ära kui üldse murduda sai. Kööga.

tundub, et see ongi nende viga...

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 14:57:52 vasta tsitaadiga

Telefonil olen ainult ühekorrra ekraani katki kukkunud muud hullu pole juhtunud.
Tuttavatel on päris paljudel telef. pesumasinast läbi käinud või ujuma läinud telef. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 08.06.2007 18:00:06 vasta tsitaadiga

Ära sa räägi mu õde on juba kolm korda telefoni uputanud pesumasinas,aga siiamaani pole raibe maha kärvanud(nokia 1100)
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra


viimati muutis kevvu 08.06.2007 20:00:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 08.06.2007 18:34:37 vasta tsitaadiga

Kas ise piirituse või mõne kangema joogiga puhastada ei või? Vatitups ja tikk ka abiks. See peaks ju lõpetama oksiidikihi tekkimise...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 22:07:42 vasta tsitaadiga

samsung x450 käis supi sees.... mingi aeg ei täädand siis jälle täätas..... praegu ei tea
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2007 15:17:23 vasta tsitaadiga

sõitsin kord Tallinnas.. kõik aknad lahti.. ja telefon oli magnetiga armatuuri küljes.. nii kui vasakkurvi võtsin, kadus telefon kõrvalistuja aknast välja.. icon_lol.gif
leidsin üles ja töötas edasi.. Samsung D600 oli hea föön...


teine juhus - samuti rattaga Toomemäel kihutades kukkus föön taskust välja ja juppideks.. töötab siiamaani see 5110 icon_razz.gif

turvatöö päevil kukkus 3310 purskkaevu... paar päeva kalas, sis hakkas normaalselt tööle, kuid nüüd ikka tõsiselt kalab vahel.. kinkisin sõbrale. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2007 07:20:56 vasta tsitaadiga

just natuke aega tagasi 8 juunil ..

olin foori taga rolleriga, tüdruk taga, vaatan, rasmus helistab, võtan vastu, räägib, et ok oodake meid järve selveri ees siis !

fooril süttis roheline tuli, autorida ka me taga suur ja lai, stardin, samal hetkel ka panin telefoni omaarust "taskusse" ok sinna asfaldile see lendas .. lahtiselt ja puha icon_smile.gif

siis tagapool kuulen, krõmps, veoauto, juht ise vaatab süütu näoga otsa icon_razz.gif

telefoniks oli Samsung SGH X300
R.I.P icon_neutral.gif


nüüd taskus Sony-Ericson W300I 8)

PS: see oli mu sünnipäev, tund aega hiljem jooksis rolleril mootor ka kokku kui üritasin vedada sõpra ja tema masinat tema poole, mis ikka, lükkasime mõlemad oma masinad tema poole icon_smile.gif

9 juuni pmst sai ka kohe käidud Ap-motos, ostetud 70 silindri kitt, Malossi Multivar ning uus Malossi Special Belt icon_smile.gif kokku läks 3675.-
aga jah, kasuisa tegi välja sünna puhul siis ..

1 päev on sitt teine aga hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.