|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
19.05.2007 14:54:44
|
|
|
kas nüüd önnetus ,aga sai samsa x660 ostetud ja peaks nagu infrapuna ka olema aga vähesed on suutnud seda tööle saada,aru ei saa miks siis seda reklaamitakse kui toetust sellele moblale pole
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
20.05.2007 00:47:08
|
|
|
3220 "kukkus" vihahoos maha. Korpusel mõrad sees, jupid olid laiali, kusjuures klahvid olid põrandapesuvee ämbris. Rohkem see telefon töötanud ei ole
Sõber kaotas telefoni lumehange tõsise pakase ajal (-30 ja nii) Umbes 20h oli, keegi leidis ülesse aku tühjenemise heli peale. Sai siis tagasi!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naljatilk
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2006
|
20.05.2007 14:11:02
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
| ..keegi leidis ülesse aku tühjenemise heli peale. |
Kas keegi helistada ei mõistnud?
_________________ Vaata pilti |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorma
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
20.05.2007 20:02:44
|
|
|
vb olen siis juba kirjutanud seda..
nokia 6600 oli.. ja koolis kehalise tunnis uisutamine..
sinna ta jäigi
kaks päeva hiljem leidsin üles
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.05.2007 21:38:37
|
|
|
| Naljatilk kirjutas: |
| Tiiger15 kirjutas: |
| ..keegi leidis ülesse aku tühjenemise heli peale. |
Kas keegi helistada ei mõistnud? |
Vb oldi juba kaugel kaugel.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
21.05.2007 07:39:28
|
|
|
kaotasin w810i ära eile, ei maksa juua rannas...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
21.05.2007 18:33:34
|
|
|
Vaatan, et pooled õnnetused, mis telefoniga on juhtunud on tulnud joogise peaga.
Eelmine suvi läks 5140 (ülihea telefon) mingite osside kätte. Ei iial tea, missugune inimene võib olla. Sai koos kärakat võtta ja nende Mustangit isegi proovida. Aga hommikuks oli telefon kadunud ja välju lülitatud (samuti ka paaril sõbral). Eks seda saab ainult alkoholi kaela ajada...
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
21.05.2007 22:17:40
|
|
|
| a ei tea midagi, ma põrutasin oma hüpersuperkiidetud põrutuskindla 5140i levi katki.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
22.05.2007 10:45:00
|
|
|
aga ma käisin eile õhtul telefoni otsimas, sõitsin 120 kilti maha aga üles leidsin...
Tükk aega oli rannas otsitud, siis juba arutasime tüdrukuga, et peab vist ära minema...
Järsku kuulsin kahte kõrget piiksu, tüdruk arvas, et mingi lind kuskil prääksub...
Pöörasin pilgu heli suunas ja ennäe, 5m eemal oli mingi tömp maas...
Seal ta vedeles, tegin puhtaks, 3% akut oli alles, sellest ka piiksud
Vaatasin joogise peaga tehtud pildid ja videod ära ja tulin tulema...
Sajebiss!!
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
22.05.2007 10:51:16
|
|
|
| R A T kirjutas: |
aga ma käisin eile õhtul telefoni otsimas, sõitsin 120 kilti maha aga üles leidsin...
Tükk aega oli rannas otsitud, siis juba arutasime tüdrukuga, et peab vist ära minema...
Järsku kuulsin kahte kõrget piiksu, tüdruk arvas, et mingi lind kuskil prääksub...
Pöörasin pilgu heli suunas ja ennäe, 5m eemal oli mingi tömp maas...
Seal ta vedeles, tegin puhtaks, 3% akut oli alles, sellest ka piiksud
Vaatasin joogise peaga tehtud pildid ja videod ära ja tulin tulema...
Sajebiss!! |
oi kuidas mõnel vedas
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
22.05.2007 13:16:33
|
|
|
ahja, unustasin mainida, et seal levi ei olnud, niiet peale helistada ei saanud.
seepärast sai ka sim kinni pandud, sest oli teada levi puudumine...
aku kõva plärin, mis muidu mind juba esimesest SonyEerikust häirinud on, päästis mu kullakese (Muidugi ka jube vedamine, et just sel hetkel häälitsema hakkas)
Täna oleks ta juba vihma kaela saanud, õnn, et hea ilm oli pühap->esmasp öösel
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
22.05.2007 20:38:08
|
|
|
| Endal on telefonid lumme kukkunud ja trepist alla ka. Olen õnnelik inimene, et midagi hullemat pole juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aaliyah
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2007
|
22.05.2007 20:45:40
|
|
|
Ükskord jooksin esinemisele ning telefon oli jope taskus. Joostes aga kukkus telefon otse suurde porilompi. Ajastus oli ka parim ütleks Eks ma krabasin selle siis kiiresti ülesse ning andsin ema kätte et ta kuivama paneks. Telefon jäi tegelt terveks, ainult korpuses oli väike mõra
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.05.2007 23:18:29
|
|
|
Pole küll minu juhtum aga mu emal kukkus n3310 kunda hüdroelektrijaama tammilt alla. Ema alla jooksis jõe äärde ja sai telefoni kätte. Siiamaani on alles ja töötab
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
25.05.2007 11:57:31
|
|
|
Krt kaotasin kah oma igivana T-65 koos SIM-iga kuskile esmaspäeval ära. Pole halligi aimu, kus võiks olla . Tuleb vist uus telefon ja kaart sebida
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
epu[]
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2005
|
26.05.2007 13:57:26
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
| a ei tea midagi, ma põrutasin oma hüpersuperkiidetud põrutuskindla 5140i levi katki. |
Ma suutsin ka 5100 levi katki teha kuidagi, aga 5 aastat maha viskamist kulus aega .
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
28.05.2007 00:44:12
|
|
|
kell nii kaksteist öösel, sõbrad helistavad, et davai, ühe pinna peal kokkusaamine. Pinna täpset asukohta ma ei teadnud, öeldi, et tule ühe restorani ette ja siis helista, et saadavad kellegi mulle järgi. Lähen sinna kohale, väljas külm kah ja siis avastan: juhhei, arve maksmata ja välja helistada ei saa. pool tundi koperdasin lihtsalt ringi, kuna oli vist 26. detsember ja tänaval polnud mitte kedagi peale minu. Lõpuks tulid ühed minuvanused tüdrukud, sai neilt telefoni küsitud. Pakkusin veel enda oma pandiks, kuid nad ütlesid, et ma olen sellise näoga, et ma küll minema ei jookse.
Loo moraal: maksa alati arved õigel ajal.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmarket
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2003
|
02.06.2007 15:21:17
|
|
|
unustasin oma telefoni coca cola plasasse kuu aega tagasi koos kaardiga - keegi hakkas kasutama, võite helistada ka ja tervitada, kui vastu võtab ja informeerige et masaash on tasuta linna peal.
number on 53 234 234 ilmselt vend proovis mis number see on ja oh imet, päris hea number. jätaks omale. kõnekaart teine.
ma aeg ajalt ikka helistan sinna aga ei taheta vastu võtta...
ma saaks ka kaardi kinni panna, või isegi üles otsida inimese, aga noh, loodame et ükskord ikka kohtume linna peal.
PS mul telefonist kahju polnud, see oli üks vana 6150, aga korraliku välimusega, mis teenis mind autos. Aga numbri oleks võinud ju tagasi anda:) Aga nagu ikka, mida tagasi ei anta tuleb võtta:)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.06.2007 06:16:18
|
|
|
netmarket, kas sa PIN koodi ära ei muutnud või hoiab tüüp telefoni kogu aeg sisselülitatuna?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmarket
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2003
|
03.06.2007 09:20:42
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| netmarket, kas sa PIN koodi ära ei muutnud või hoiab tüüp telefoni kogu aeg sisselülitatuna? |
muutsin ikka, aga ilmselt hoiab sees:)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
03.06.2007 16:28:52
|
|
|
Krt lugesin oma poste, et viimasest laksust veel kirjutamata.
1100
Istusin diipi, lühikesed püksid jalad, taksus 1100. Aga ei märganud mitte, et telefon kukkus taskust täpselt jeebi nö. lävepakule. Mingit imemoodi ta seal igaljuhul püsis. Tõmbasin ukse kinni, ei tule korralikult. Ega ma järgi andnud, tõmbasin veel kõvemini. Siis tekkis mõte, et äkki on midagi ukse vahel. Oligi - minu telefon. Displayl oli suur loik peal, muidu korpus täiesti korras. Display vahetus ja teenis edasi. Nüüd vist põrutuste jms tagajärjest ära väsinud . . .
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
05.06.2007 10:41:03
|
|
|
| oeh, moblad moblad... ei ole nendega kunagi õnne olnud. Hetkel seisab laua peal Motorola V3XX, millega sai natukene aega tagasi purjuspeaga ujumas käidud muidugi nii, et ta taskus oli. Paar päeva ei töötanud ükski klahv, siis hakkas ühel heal päeval mingil määral tööle, aga miskit sai kahjustada siiski. Eelmine mobiil SE W300i, suutsin purjuspeaga vastu seina visata, läks juppidena müüki, sain 700.- ta eest tagasi. Ja vana hea Alcatel OT 756 seisab ikka ja on ka praegu kasutuses, seisis enne SE ja seisab ka peale Motorolat. Ta ka parajalt kukkunud ja ükskord veetis oma öö kuskil rohusees. Jep, tuli veel üks meelde, Samsung SGH-D500 peaks olema mudel, mille suutsin lihtsalt purjuspeaga ära kaotada, ma ei tea kas ma olen ainuke kellel nii vedanud on... 8) koguaeg tegin nii et jätsin jooma ajal hea mobla koju ja võtsin selle roti Alcateli kaasa, aga rsk võta näpust, SE W300i ga oli just nii et tulin peolt koju tahtsin SIM kaardi ära vahetada, et võtan Alcatelilt välja ja suskan SE sisse, okei võtsin siis alcatelilt ära ja hakkan SE sisse toppima teda, topin ja topin siis vaatan, ei lähe raisk, ise jumala segipurjus kah, aru ei saa mis viga, vaatan siis lähemalt, no kurat mingi SIM kaart on ees, hakkan ära kangutama seda siis, ei tule, väike kruvikeeraja, ikka ei tule, kõvemini ...okei siis läksid sõimusõnad käiku, ühtegi SIM kaarti seal sees polnud, segadusse ajas see et üks SIM kaart oli markeriga mustaks värvitud ja see mobla SIM kaardi pesa oli samasugune musta värvi...aga siis lendas ta kaarega piki seina kah vihahoost...
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h4rz
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2004
|
05.06.2007 12:14:05
|
|
|
Sai siis hiljuti mitte just kaine peaga SE W850i ööseks märja heina sisse kaotatud. Hommikul leidsin üles, kuid enam pilti ette ei võtnud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoosepN
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005
|
05.06.2007 12:56:54
|
|
|
Sai talvel siis oma mobiil ka paegu ära kaotatud. Koju jõudes märkan et ei olnud mobiili kuskil, otsisin ja otsisin aga midagi ei leidnud. Otsisin mingi 10min. Siis tuli kahtlus et äkki läks väljas kaotsi(kukkus taskust välja vm) ning läksid kiirelt, kiirelt otsima. Olin väljas olles üle ühe aia roninud ning suundusin kohe sinna, helistasin ühe teise telefoniga korra ja kuulsingi aia all oma mobiili, mingit mõra ei olnud, võibolla mõni väiksem kriim tuli ja asi oli läbimärg aga töötas. Kuigi kaua ei olnud asi kaotsis, oli mul juba hirm et keegi on leidnud ja endale võtnud, sest oli vastlapäev ja rahvast oli Nõmme suusahüppetorni juures ikka väga palju.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
05.06.2007 13:29:12
|
|
|
Varastati ära - õnnetus ongi see
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
05.06.2007 14:06:00
|
|
|
biomehanik, sa kõva joomamees.See on su rahakotile väga kahjulik minuarust
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
05.06.2007 14:20:26
|
|
|
| kevvu kirjutas: |
biomehanik, sa kõva joomamees.See on su rahakotile väga kahjulik minuarust  |
Ei tegelt nii väga pole, eks need sündmused mõningate ajavahemikega juhtunud. Motorola töötab muidu, aga müüki ma ei julge teda siiski panna , ahjaa see samsungi öö läks küll sitasti, kaotasin telefoni ja 1 botase ka jalast, kuskil karuperses tegin klapid lahti, imetlesin võsa enda ümber, siis ronisin üle 2m aia ja vaatasin ...jopvai mat, kuda ma siia sain, olin omadega zeppelini vastas silla poole veits, mingi aed oli, hetkel vist seal mingi ehitus käimas, a noh polnud hullu, ühes jalas oli ometi ju botas alles ! Asusin siis teele niimoodi, jalutasin üle silla ja Eedenist veits edasi oli taksopunkt, seal taksole ja koju. Hommikul ärkasin, tõmbasin teki maha, linad kuradi mullakihiga kaetud...mmkay...jalutasin alla pessu, peegli vaadates ehmusin ära korraks, krdi neeger vaatas vastu, nägu samuti mullaga kaetud ..ei no see oli suhtkoht elamus jah ...PS. botase leidsin üles kuskilt sealt võsast järgmine päev, oli okste taha kinni jäänud kuhugi sinna
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
05.06.2007 17:50:27
|
|
|
Täitsa parm
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
05.06.2007 17:57:05
|
|
|
| doh kirjutas: |
Täitsa parm  |
Vait, juhtub ka paremates peredes !
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.06.2007 18:21:40
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| ...aga siis lendas ta kaarega piki seina kah vihahoost... |
damn ma polegi nii vihane olnud varem
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
05.06.2007 20:59:51
|
|
|
Nonii.. saab kahh üle pika aja kirjutada: täna siis tekkis mõte, et teha väike grillimine. Liha, salatid jms olid kõik kenasti kotis ning autost välja tulles viskasin telefoni ka kotti. Mõni aeg hiljem telefoni kotist võttes oli see aga krt märg ja ees kiri paigalda sim-kaart. Nimelt oli kapsa-redise-kurgi-salati karp ümber läinud nind vedelik sealt jooksu pistnud... ja täpselt sinna kus oli minu telefon
Telefoniks siis SE z710i (hetkel kuivab, eks hommikul vaatab kas veel võtab eluvaimu sisse)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
05.06.2007 21:04:47
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
Nonii.. saab kahh üle pika aja kirjutada: täna siis tekkis mõte, et teha väike grillimine. Liha, salatid jms olid kõik kenasti kotis ning autost välja tulles viskasin telefoni ka kotti. Mõni aeg hiljem telefoni kotist võttes oli see aga krt märg ja ees kiri paigalda sim-kaart. Nimelt oli kapsa-redise-kurgi-salati karp ümber läinud nind vedelik sealt jooksu pistnud... ja täpselt sinna kus oli minu telefon
Telefoniks siis SE z710i (hetkel kuivab, eks hommikul vaatab kas veel võtab eluvaimu sisse) |
Soovitaks ikka telefoni puhastusse viia. Ma 2kord ei viinud peale taolist juhtumit ja peale natukest aega(kuu või 2) töötamist ütles üles ja see mutt mis seal sees on oli oksiidiga kaetud ja oksiid oli plaadi isegi lõhki teind keskelt. Vaatasin ja imestasin et kuidas selline asi üldse töötada sai.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
05.06.2007 21:10:32
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Soovitaks ikka telefoni puhastusse viia. Ma 2kord ei viinud peale taolist juhtumit ja peale natukest aega(kuu või 2) töötamist ütles üles ja see mutt mis seal sees on oli oksiidiga kaetud ja oksiid oli plaadi isegi lõhki teind keskelt. Vaatasin ja imestasin et kuidas selline asi üldse töötada sai. |
See on täitsa plaani võetud (täna kahjuks enam pole kuhugi viia).
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oz
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2005
|
05.06.2007 21:14:29
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| kevvu kirjutas: |
biomehanik, sa kõva joomamees.See on su rahakotile väga kahjulik minuarust  |
Ei tegelt nii väga pole, eks need sündmused mõningate ajavahemikega juhtunud. Motorola töötab muidu, aga müüki ma ei julge teda siiski panna , ahjaa see samsungi öö läks küll sitasti, kaotasin telefoni ja 1 botase ka jalast, kuskil karuperses tegin klapid lahti, imetlesin võsa enda ümber, siis ronisin üle 2m aia ja vaatasin ...jopvai mat, kuda ma siia sain, olin omadega zeppelini vastas silla poole veits, mingi aed oli, hetkel vist seal mingi ehitus käimas, a noh polnud hullu, ühes jalas oli ometi ju botas alles ! Asusin siis teele niimoodi, jalutasin üle silla ja Eedenist veits edasi oli taksopunkt, seal taksole ja koju. Hommikul ärkasin, tõmbasin teki maha, linad kuradi mullakihiga kaetud...mmkay...jalutasin alla pessu, peegli vaadates ehmusin ära korraks, krdi neeger vaatas vastu, nägu samuti mullaga kaetud ..ei no see oli suhtkoht elamus jah ...PS. botase leidsin üles kuskilt sealt võsast järgmine päev, oli okste taha kinni jäänud kuhugi sinna  |
endal oli ükskord nii et sünnipäeva ajal sai kah üle pingutatud ja ühesõnaga tulemus oli see et kukkusin teiselt korruselt alla ja läksin kuhugile edasi uitama,ärgates telefoni polnud ( t28s).
tulin ükspäev paha tujuga koju,istusin vaikselt arvutis,siis tuli ema väsitama,tükk aega nii,koguaeg saatsin ära aga ikka jätkas,vihahoos viskasin telefoni vastu voodiäärt puruks, nokia 6230 oli.ema ostis mulle aga nüüd samsung x820 asemele.lõppkokkuvõttes olen rahul
_________________ Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
 |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.06.2007 21:24:33
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| biomehanik kirjutas: |
| ...aga siis lendas ta kaarega piki seina kah vihahoost... |
damn ma polegi nii vihane olnud varem |
Ma iga jommis olekuga pildun telefoni paremalt vasakule
Seniks on veel kõik korras, ainult korpust saan peale pidu taas liimida ja lappida (Nokia 6230i)
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green-fox
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2007
|
05.06.2007 21:28:10
|
|
|
mul oli kunagi nii et ma seisin tele2 poe ees, ja mul ei olnud levi:D ja poe klaasil oli kirjas et parim levi eestimaal
_________________ no mida mida??  |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
05.06.2007 21:59:11
|
|
|
oz, uut mobla tahad siis viska ikka katki, issi-emme ostavad.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
05.06.2007 22:17:09
|
|
|
| doh kirjutas: |
oz, uut mobla tahad siis viska ikka katki, issi-emme ostavad.  |
Las laps teeb, mis laps tahab, peaasi, et ei nutaks
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
05.06.2007 22:26:21
|
|
|
Ma oleks oma lapsele selle peale 5110 või mõne vana Ericssoni telliskivi ostnud.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
05.06.2007 22:35:31
|
|
|
Niih... tundub, et peale taastumist võttis telefon taas elu sisse, loodetavasti peale keemilist pesu teenib ta mind veel pikalt.
Kus saaks kiirelt ja mõistliku hinnaga telefonile pesu teha lasta?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
habiibu
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2006
|
05.06.2007 22:39:21
|
|
|
Mina olen aga suutnud enda Siemens C65 umbes kolm korda täis joota.. Esimest korda lendas Laua Viin telefonile peale ja mitu päeva pilt taskus.. kolmandal päeval tegin uue katse, proovisin telefoni sisse lülitada ja ennäe imet, töötas täiesti suurepäraselt Teisel korral oli samamoodi Aramisega .. paar päeva radika peal kuivamist ja jälle töötas:D Kolmandal korral sai aga klahvisüsteem vigastada ja süsteem suhteliselt kutu.. Isegi kui telefoni sisse saan ja seejärel numbreid hakkan vajutama, lülitab telefon ennast iseenesest välja
Aga noh, päris palju elas üle
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur18
Piiratud kasutaja
liitunud: 07.04.2007
|
07.06.2007 19:06:08
|
|
|
| kukkus potti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
08.06.2007 03:23:42
|
|
|
| 3100, peale 2 aastast tööstaai...paganama on-off nupp nurdus nii ära kui üldse murduda sai. Kööga.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
08.06.2007 10:20:55
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| 3100, peale 2 aastast tööstaai...paganama on-off nupp nurdus nii ära kui üldse murduda sai. Kööga. |
tundub, et see ongi nende viga...
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
08.06.2007 14:57:52
|
|
|
Telefonil olen ainult ühekorrra ekraani katki kukkunud muud hullu pole juhtunud.
Tuttavatel on päris paljudel telef. pesumasinast läbi käinud või ujuma läinud telef.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
08.06.2007 18:00:06
|
|
|
Ära sa räägi mu õde on juba kolm korda telefoni uputanud pesumasinas,aga siiamaani pole raibe maha kärvanud(nokia 1100)
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
viimati muutis kevvu 08.06.2007 20:00:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
08.06.2007 18:34:37
|
|
|
| Kas ise piirituse või mõne kangema joogiga puhastada ei või? Vatitups ja tikk ka abiks. See peaks ju lõpetama oksiidikihi tekkimise...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
08.06.2007 22:07:42
|
|
|
samsung x450 käis supi sees.... mingi aeg ei täädand siis jälle täätas..... praegu ei tea
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
10.06.2007 15:17:23
|
|
|
sõitsin kord Tallinnas.. kõik aknad lahti.. ja telefon oli magnetiga armatuuri küljes.. nii kui vasakkurvi võtsin, kadus telefon kõrvalistuja aknast välja..
leidsin üles ja töötas edasi.. Samsung D600 oli hea föön...
teine juhus - samuti rattaga Toomemäel kihutades kukkus föön taskust välja ja juppideks.. töötab siiamaani see 5110
turvatöö päevil kukkus 3310 purskkaevu... paar päeva kalas, sis hakkas normaalselt tööle, kuid nüüd ikka tõsiselt kalab vahel.. kinkisin sõbrale.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
11.06.2007 07:20:56
|
|
|
just natuke aega tagasi 8 juunil ..
olin foori taga rolleriga, tüdruk taga, vaatan, rasmus helistab, võtan vastu, räägib, et ok oodake meid järve selveri ees siis !
fooril süttis roheline tuli, autorida ka me taga suur ja lai, stardin, samal hetkel ka panin telefoni omaarust "taskusse" ok sinna asfaldile see lendas .. lahtiselt ja puha
siis tagapool kuulen, krõmps, veoauto, juht ise vaatab süütu näoga otsa
telefoniks oli Samsung SGH X300
R.I.P
nüüd taskus Sony-Ericson W300I 8)
PS: see oli mu sünnipäev, tund aega hiljem jooksis rolleril mootor ka kokku kui üritasin vedada sõpra ja tema masinat tema poole, mis ikka, lükkasime mõlemad oma masinad tema poole
9 juuni pmst sai ka kohe käidud Ap-motos, ostetud 70 silindri kitt, Malossi Multivar ning uus Malossi Special Belt kokku läks 3675.-
aga jah, kasuisa tegi välja sünna puhul siis ..
1 päev on sitt teine aga hea
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|