|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.05.2007 14:26:41
|
|
|
hm selles videos vist tüüp mängib klaveriga vms asjaga kuna jube veidralt auto tantsib pärast igat kurvi...
aga näha et minu lemmik ralli viis aka roumurally on ikka veel alles iseasi kui hea see AI seal on
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
03.05.2007 14:58:51
|
|
|
| Tundub küll seda moodi äkki mängis rooliga ja siis aitas otseks masina....mulle ikkagi ja jälle teeb muret see et seal üleval ei ole mulle sobivat noolte süsteemi ma ei viitsi küll julmalt legendi järgi sõitma hakata see ju tapab natukese
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.05.2007 15:31:40
|
|
|
Auto nagu lendab teel
Ja jubehull lag on sees.. vahest nagu oleks fps 20
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
03.05.2007 16:16:23
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Auto nagu lendab teel
Ja jubehull lag on sees.. vahest nagu oleks fps 20 |
Endal sul super arvuti ja lag sees olen seda enne ka sinu suust kuulnud, vaheta lahjema arvuti vastu välja on kohe lag kadunud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rs14
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2005
|
03.05.2007 16:31:07
|
|
|
ega keegi ei tea millal demo siia ilma satub?
tahaks oma juustuga testida
_________________ sleep_dogy@hotmail.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dark Kille
Piiratud kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
03.05.2007 17:23:19
|
|
|
| rs14 kirjutas: |
ega keegi ei tea millal demo siia ilma satub?
tahaks oma juustuga testida  |
Aga usun, et kui demo tuleb/ilmmise aeg, eks siis öeldakse siin ka.
_________________ M: Ajakirjad |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.05.2007 15:11:18
|
|
|
| Hosta kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Auto nagu lendab teel
Ja jubehull lag on sees.. vahest nagu oleks fps 20 |
Endal sul super arvuti ja lag sees olen seda enne ka sinu suust kuulnud, vaheta lahjema arvuti vastu välja on kohe lag kadunud  |
Möh? Ma räägin videost, mis seal näidati...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.05.2007 23:09:52
|
|
|
platoon, sa ei mõista
võta endale saast arvuti, siis harjud ära selle 20 fps'iga ning see ei tundu enam läägimisena
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
12.05.2007 03:30:15
|
|
|
| Selle viimase HD video põhjal võib öelda, et füüsikamootor (juhitavus, damage) on praktilselt sama, mis eelmistes CMC mängudes ja sellest on kahju. Masin laperdab tee peal edasi-tagasi, kokkupuude teepinnaga on ebaloomulik, eriti asfaldil sõites on tunne nagu masin hõljuks tee kohal. Kruusa peal sõites on juhitavus õnneks enam-vähem normaalne, aga see tuim gaas põhjas undamine ja arcade stiilis rooli keeramine rikub kõik ära. Liiga lapsik ja lihtne minu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
13.05.2007 13:30:14
|
|
|
Ma ikka kardan, et tuleb samasugune nagu eelmised Colinidki.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
13.05.2007 14:03:49
|
|
|
Ja õnneks Directx10-ga see ei tule kuna codemasteri foorumi admin ütles vista pole nõutud mängul
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.05.2007 16:22:56
|
|
|
| see, et nõutud pole, ei tähenda, et mäng ei võiks sisaldada DX10 shadereid Vista ja toetava kaardi jaoks (mäng ei pea olema vaid ühe kindla shader modeliga)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
13.05.2007 16:55:20
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Ma ikka kardan, et tuleb samasugune nagu eelmised Colinidki. |
on see siis halb?
ei ole vaja ju asja parandada, kui ta otseselt katki ei ole..
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.05.2007 17:32:22
|
|
|
| aix17 kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Ma ikka kardan, et tuleb samasugune nagu eelmised Colinidki. |
on see siis halb?
ei ole vaja ju asja parandada, kui ta otseselt katki ei ole.. |
peamine et hullem ei tule ja mingi areng on... aga seda on ennegi nähtud et AI ei oska codemasters teha... seega ise kardan hoopis ajuvaba ja piixu AI'd mis cheedib nii et vähe ei ole ja üldse reageerib nagu "auto raudteel"
Ja kui sulle weasel eelmised colinid ei meeldinud siis miks üldse tähele panna et selline mäng tuleb? Endale küll läks colin 2 ja 4 häste peale....
Absul ei saa aru miks kõik irisevad et simu ei ole jms arcade jama... Richard Burns Rally siis kõigil nii selge et iga kurv ja kivi juba peas ?
Korraliku simu ei saa lasta välja nagu piixu EA teeb et iga aasta uus mäng ... ehk siis maksa full mängu hinda mingi kuramuse paari lisa raja ja auto eest
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
13.05.2007 17:50:49
|
|
|
| simude tegemine on aega nõudev töö....firmad tahavad raha teenida kui tahad head auto simu siis istu päris autosse ja sõida sellega....
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.05.2007 18:25:32
|
|
|
| sogar kirjutas: |
| simude tegemine on aega nõudev töö....firmad tahavad raha teenida kui tahad head auto simu siis istu päris autosse ja sõida sellega.... |
kuramuse piixud ei luba ju linna vahel kihutada aga jah.... kui kabeli matsu ei karda siis kihuta tänaval... parim simu 8)
Eestis üldse on kohti kus nn "pedaal vasta rauda" sõita saaks? Ainuke probleem vist oleks see kui vasta puud paned siis ei saa reseti vajutada
Kui Colin dirt hullem kui Colin 4-5 ei tule siis vast on tast midagi loota kah.... kas mitte suveks demo ei pidanud tulema vms...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
13.05.2007 18:27:40
|
|
|
angel, kes ütles, et ei meeldinud? Ma lihtsalt ei taha samasugust. Sest 3, 4 ja 2005 olid ikka täiesti ühte auku.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.05.2007 18:32:50
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| angel, kes ütles, et ei meeldinud? Ma lihtsalt ei taha samasugust. Sest 3, 4 ja 2005 olid ikka täiesti ühte auku. |
õige... ise kah loodan et tuleb midag uudset ehk siis mitte ainult uute läkivate textuuridega mäng... füüsika, auto damage, auto käsitlus (arcade aga "simuarcade") ja üldsegi üldine graafiline pilt koos mängitavusega võiks parem olla. AI võiks kah mingit arengut näidata mitte nõnda, et 30 min jälgid teda ja saad aru kuda AI töötab.
Vähemalt on lootust et lõpuks ometi suudab codemasters 3D pealtvaatajad teha... need seni 2D olnud Ehk kui demo tuleb näeb ära mis käkk on.
ps: colin 3 ja 4 olid erinevad... colin 3 oli võimatu mängida nii rooli, klaveri, gamepadi vms asjaga... absul veidralt käitus see masin igal teel iga configa seega colin 4 oli suht "suur" edasiminek mängitavuse poolest
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
13.05.2007 19:42:57
|
|
|
Järgmine kuu tuleb juba DiRT välja, äkki siis see kuu lõpp on oodata juba demo, kuidas selle demoga on enne olnud CMR`l, on koguaeg enne fulli tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.05.2007 19:46:25
|
|
|
üldiselt laseb minuteada Codemasters demo enne välja kui full tuleb... eks siis varste näeb mis käkk tuleb... ise loodan et tuleb midagi head (aga ennegi sellise ootuse vastuseks olnud pettumus)
oot järgmine kuu tuleb mäng PC või konsooli peale ?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
13.05.2007 19:53:49
|
|
|
PC ja Xbox360 peale tuleb jah, PS3 peale hiljem
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
13.05.2007 23:01:23
|
|
|
angel mis komme sul on see mänge sarjata enne ,kui need välja tulevad
Paadunud pessimist mängude suhtes
Aga noh colini jaoks peab tõesti kõige halvemaks ette valmistama ennast..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.05.2007 23:04:34
|
|
|
ma olen liiga palju pettunud aka vasta molli täiega saanud ...ja olen liiga palju pidanud codemasters toodangus pettuma... eriti hea laks oli see kuidas Colin 5 mille sain VGA ga kaasa koos oma koopia kaitsega piixu kokku keeras ja oli kohati koledam kui colin4 aka the same shit with 2D taust.
aga see suht OT. Valmistan end ette halvimaks ja siis kui asi väljas ei ole nii suur trauma
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
14.05.2007 11:15:38
|
|
|
| angel kirjutas: |
ma olen liiga palju pettunud aka vasta molli täiega saanud ...ja olen liiga palju pidanud codemasters toodangus pettuma... eriti hea laks oli see kuidas Colin 5 mille sain VGA ga kaasa koos oma koopia kaitsega piixu kokku keeras ja oli kohati koledam kui colin4 aka the same shit with 2D taust.
aga see suht OT. Valmistan end ette halvimaks ja siis kui asi väljas ei ole nii suur trauma  |
Kui sa selliste asjade peale traumasi saad, siis oleks viimane aeg kolbatohtri juurest läbi astuda 8)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.05.2007 11:17:35
|
|
|
ülekantud tähenduses vms... kuda öelda....
ega kui dirt ongi üks sopp siis saab ikka aegajalt Colin 4 edasi taotud kui ralli isu tuleb... või Richard Burns Rally kui rooli viitsin arvuti taha ühendada
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.05.2007 12:55:04
|
|
|
| angel kirjutas: |
ülekantud tähenduses vms... kuda öelda....
ega kui dirt ongi üks sopp siis saab ikka aegajalt Colin 4 edasi taotud kui ralli isu tuleb... või Richard Burns Rally kui rooli viitsin arvuti taha ühendada |
Miks?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
16.05.2007 22:47:22
|
|
|
igaljuhul kui välja tuleb siis tundub et no life
ei vaidle kas hea või halb asi on harjutamises.. nagunii läheb aegade tagumiseks lahti siis ei mõtle enam keegi sellele vaid sellele kuidas kiiremini saaks
_________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hens
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2007
|
17.05.2007 06:46:35
|
|
|
| Colin 3 on täiesti arusaamatu mäng!Ja toca 3 on ka väga masendav.Pole üldse seda raha väärt millega ostsin.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
17.05.2007 08:57:29
|
|
|
| hens kirjutas: |
| Colin 3 on täiesti arusaamatu mäng!Ja toca 3 on ka väga masendav.Pole üldse seda raha väärt millega ostsin. |
enne ostmist "hangitakse" mäng proovimiseks ja ALLES SIIS ostetakse mäng.
sellest uuest colinist rääkides, siis vaevalt see midagi üllatavat tuleb ainuke colin, mis tõesti hea oli, oli colin 2, aga seda ka ainult kunagi, kui midagi paremat ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.05.2007 11:39:48
|
|
|
minuteada paremat arcade autu sõidu mängu kui colin ei olegi olemas... et midagi tehtud oleks ei mäleta.... colin 2 ja 4 siiski parimad mida nad teha suutsid...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hens
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2007
|
17.05.2007 11:42:52
|
|
|
| 2III7, seda küll.aga colin 2 ja 4 olid muidugi täitsa mängitavad.4 oli veel sellel ajal hea graafikaga
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
18.05.2007 14:40:28
|
|
|
Midagi sellist tahaks juba küll näha
Loodan ,et korralik force feedback tuleb
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.05.2007 14:42:57
|
|
|
mnjaa need matsud olid mõnusad kus rattad jms saast alt ära lendas...
ma ainult loodan et tuleb selline damage ikka et kui piisavalt kiiresti otse vastu seina paned siis muutub ka auto kere kuju.... suht kõrini juba sellest vanast naljast kus teatud osa autost ei ole võimalik lõhkuda ja ainuke asi mis katki läheb on auto "kest".
loodetavasti ei tehta sama jura damage värki nagu toca 2 ja 3 kus iga kord läks ühtemoodi tagumine ots mõlki kui keegi sisse sõitis... ehk siis läheb ikka mõlki selle järgi kus kohast löök tuli
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
18.05.2007 14:48:35
|
|
|
| angel kirjutas: |
loodetavasti ei tehta sama jura damage värki nagu toca 2 ja 3 kus iga kord läks ühtemoodi tagumine ots mõlki kui keegi sisse sõitis... ehk siis läheb ikka mõlki selle järgi kus kohast löök tuli  |
Selline purunemine saavutati juba 10 aastat tagasi Carmageddonis. Vaevalt siin nii revolutsiooniline purunemine tuleb. Arvatavasti nagu eelmistes coliniteski.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.05.2007 14:50:51
|
|
|
mnjah... loodan et colin i next gen ei = udune ja sogane graafika... ning mängitavus aastast 1999 Enamus mänge mis nextgen i nime all just seda paitavad olevat.
Carmageddon TDD 2000 vms mängisin ja ei mäletaks et seal oleks auto kere juppideks läinud. Üks video aga colin dirtis nagu vihjaks et sama damage mis colin 4 kuna tüüp pani täiega vasta teravat äärt nina ees ja ainult plekkid "ujusid" minema...
demo võiks juba tulla
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
18.05.2007 14:54:23
|
|
|
| angel kirjutas: |
.
Carmageddon TDD 2000 vms mängisin ja ei mäletaks et seal oleks auto kere juppideks läinud. |
Seda pole mänginud ,aga carma2-s kui ikka 250km/h sõitsid vastu mingit peenikest objekti siis auto läks ikka keskelt pooleks
Need pildid tunduvad kõvasti üleblurritud jah seal
Rekkad peaksid suht kergesti ümber ka minema Neil ju mingisuguseid elektroonilisi abivahendeid olla ei tohiks.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
18.05.2007 16:50:30
|
|
|
Auto läks alati ühe kohapealt ja ühtemoodi puruks....
endale meeldib see et rauast ääred on manipuleeritavad, raudselt läheb hulga sõita lihstalt asjade togimsie peale, ala, huvitav kas see läheb puruks, ots ümber ja sajaga sisse jne jne
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.05.2007 17:05:37
|
|
|
ee ma olengi ju see auto sõitja kes kohe kui mängu kätte saab vaatab mis puruks läheb..
burns rally ga isegi oli nõnda et esimene asi 100 sisse ja vasta puud... aga pärast oli imestus suur kui auto enam ei liikunud...
colin 4 sai teatud rajad lausa välja valitud kus sai häste autot lõhkuda... Toca 2003 aasta mäng oli minu jaoks romurally ja teiste sõitjate katusele ajamine 8)
Seega kui colin dirt is tuleb suht skriptitud plekkpurgi damage siis tüütab kiiresti ära (peale esimest avariid vast lõppeb ka huvi). Colin 4 samas oli damage suht normaalne ja meeldiv. Eriti hea oli kui rattad ees minema panid ehk siis auto rattad alt ära tulid peale kurvi (sai kõvasti laamendatud et seda saavutada)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
18.05.2007 17:19:36
|
|
|
angel, kuule, mis sa oled miskine katkine grammofon vä? Koguaeg ühte sama juttu räägid siin teemas.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.05.2007 17:43:32
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
angel, kuule, mis sa oled miskine katkine grammofon vä? Koguaeg ühte sama juttu räägid siin teemas.  |
sry...
plaat viskab jah...
Uut teksti: minuarust need screenid eriti üle bloomitud ei paista... suht korralik graafika tundub olevat (ise rohkem videosid ainult vaadanud, screenid ei pakku kunagi huvi). ainult vanasti minuteada codemasters photoshopis oma mängude screenid kenasti ära... tea kas seekord on sama värk ehk siis lisati bloomi ja blurr efekti juurde
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
18.05.2007 20:26:03
|
|
|
Ma pole küll kunagi ühtki mängu porgrammeerinud, kuid kas massi on tõesti nii raske simuleerida?
Videotel näevad kõik lendavad autod ja esemed välja nagu nad ei kaaluks mitte midagi vaid nad oleks mingi traadiga kuskil kinni ja keegi juhiks neid.. nagu nukuteatris on vms.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.05.2007 20:49:12
|
|
|
| Goldec kirjutas: |
Ma pole küll kunagi ühtki mängu porgrammeerinud, kuid kas massi on tõesti nii raske simuleerida?
Videotel näevad kõik lendavad autod ja esemed välja nagu nad ei kaaluks mitte midagi vaid nad oleks mingi traadiga kuskil kinni ja keegi juhiks neid.. nagu nukuteatris on vms. |
imho, see kaalu värk on enamiku mängude "probleem", kus autod on
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.05.2007 22:08:24
|
|
|
| Goldec kirjutas: |
Ma pole küll kunagi ühtki mängu porgrammeerinud, kuid kas massi on tõesti nii raske simuleerida?
Videotel näevad kõik lendavad autod ja esemed välja nagu nad ei kaaluks mitte midagi vaid nad oleks mingi traadiga kuskil kinni ja keegi juhiks neid.. nagu nukuteatris on vms. |
füüsikamootori disain ja baas peavad head olema, selleks aga vaja väga tarka disainerit (a'la tasemelt nagu RBR'i füüsikamootori disainer)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.05.2007 22:31:39
|
|
|
Richard Burns Rally's minuarust vahest auto käitus väga veidralt ja füüsika seaduste vasta. Teel oli ta suht normaalne (kuigi alati tekkis tunne et auto jube kerge) aga vat kui teelt välja panid siis tegi igasugu piruette ja käis paar korda õhus üle katuse. Tekkis seal mängus alati tunne et füüsika seadused kehtivad ainult auto teel olles ja väljas pool seda on asi sulg kerge.
Aga jah... vähestes mängudes on tunne et sõidad mingi kastiga mille kaal meenutab mingi autot mitte mingi 40 kg plekk purk.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.05.2007 14:45:44
|
|
|
| no see, et ta teelgi õieti käitus oli juba suur boonus
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
19.05.2007 14:50:47
|
|
|
| siin tuleks meestel õppust võtta LIVE FOR SPEEDist. minu arvates on seal auto juhitavus üks paremaid mis olla saab. eks see on muidugi ka parima autosimulaatori tiitli võitnud
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
19.05.2007 14:52:19
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| siin tuleks meestel õppust võtta LIVE FOR SPEEDist. minu arvates on seal auto juhitavus üks paremaid mis olla saab. eks see on muidugi ka parima autosimulaatori tiitli võitnud |
Nad ei tahagi simulaatorit teha. Nad on koguaeg öelnud, et simulaatorit tehes ei ole nii suurt turgu. Selleks teevad nad arcade.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.05.2007 14:54:15
|
|
|
GTR is tundus kah auto kaal jms suht reaalne olevat...
Arcade mängul võiks kah mingi reaalsus olla... muidu on seda masina purki raske puruks sõita kui asi hõljub nagu udusulg üle iga hüppe ja kurvis paneb ainult mööda kindlat rada (100 ga otse kurvi minnes peaks asi ikka võssa tõmbama)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|