Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2007 14:26:41 vasta tsitaadiga

hm selles videos vist tüüp mängib klaveriga vms asjaga kuna jube veidralt auto tantsib pärast igat kurvi...

aga näha et minu lemmik ralli viis aka roumurally on ikka veel alles icon_lol.gif iseasi kui hea see AI seal on icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2007 14:58:51 vasta tsitaadiga

Tundub küll seda moodi äkki mängis rooliga ja siis aitas otseks masina....mulle ikkagi ja jälle teeb muret see et seal üleval ei ole mulle sobivat noolte süsteemi ma ei viitsi küll julmalt legendi järgi sõitma hakata see ju tapab natukese
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2007 15:31:40 vasta tsitaadiga

Auto nagu lendab teel icon_confused.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif
Ja jubehull lag on sees.. vahest nagu oleks fps 20

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 03.05.2007 16:16:23 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Auto nagu lendab teel icon_confused.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif
Ja jubehull lag on sees.. vahest nagu oleks fps 20


Endal sul super arvuti ja lag sees icon_biggrin.gif olen seda enne ka sinu suust kuulnud, vaheta lahjema arvuti vastu välja on kohe lag kadunud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rs14
HV vaatleja
rs14

liitunud: 03.07.2005




sõnum 03.05.2007 16:31:07 vasta tsitaadiga

ega keegi ei tea millal demo siia ilma satub?
tahaks oma juustuga testida icon_biggrin.gif

_________________
sleep_dogy@hotmail.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 03.05.2007 17:23:19 vasta tsitaadiga

rs14 kirjutas:
ega keegi ei tea millal demo siia ilma satub?
tahaks oma juustuga testida icon_biggrin.gif

icon_lol.gif

Aga usun, et kui demo tuleb/ilmmise aeg, eks siis öeldakse siin ka.

_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2007 15:11:18 vasta tsitaadiga

Hosta kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Auto nagu lendab teel icon_confused.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif
Ja jubehull lag on sees.. vahest nagu oleks fps 20


Endal sul super arvuti ja lag sees icon_biggrin.gif olen seda enne ka sinu suust kuulnud, vaheta lahjema arvuti vastu välja on kohe lag kadunud icon_biggrin.gif


Möh? Ma räägin videost, mis seal näidati...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.05.2007 23:09:52 vasta tsitaadiga

platoon, sa ei mõista
võta endale saast arvuti, siis harjud ära selle 20 fps'iga ning see ei tundu enam läägimisena icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 03:30:15 vasta tsitaadiga

Selle viimase HD video põhjal võib öelda, et füüsikamootor (juhitavus, damage) on praktilselt sama, mis eelmistes CMC mängudes ja sellest on kahju. Masin laperdab tee peal edasi-tagasi, kokkupuude teepinnaga on ebaloomulik, eriti asfaldil sõites on tunne nagu masin hõljuks tee kohal. Kruusa peal sõites on juhitavus õnneks enam-vähem normaalne, aga see tuim gaas põhjas undamine ja arcade stiilis rooli keeramine rikub kõik ära. Liiga lapsik ja lihtne minu jaoks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 13.05.2007 13:27:10 vasta tsitaadiga

Uued pildid: http://www.cynamite.de/_misc/galleries/detail.cfm?pk=12593&fk=32173&opv=gal
huvitav miks PC-st pole ühtki pilti ega video? kõik on xbox360 omad olnud icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.05.2007 13:30:14 vasta tsitaadiga

Ma ikka kardan, et tuleb samasugune nagu eelmised Colinidki.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 13.05.2007 14:03:49 vasta tsitaadiga

Ja õnneks Directx10-ga see ei tule icon_smile.gif kuna codemasteri foorumi admin ütles vista pole nõutud mängul icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.05.2007 16:22:56 vasta tsitaadiga

see, et nõutud pole, ei tähenda, et mäng ei võiks sisaldada DX10 shadereid Vista ja toetava kaardi jaoks (mäng ei pea olema vaid ühe kindla shader modeliga)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 16:55:20 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ma ikka kardan, et tuleb samasugune nagu eelmised Colinidki.

on see siis halb?
ei ole vaja ju asja parandada, kui ta otseselt katki ei ole..
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 17:32:22 vasta tsitaadiga

aix17 kirjutas:
weasel kirjutas:
Ma ikka kardan, et tuleb samasugune nagu eelmised Colinidki.

on see siis halb?
ei ole vaja ju asja parandada, kui ta otseselt katki ei ole..


peamine et hullem ei tule ja mingi areng on... aga seda on ennegi nähtud et AI ei oska codemasters teha... seega ise kardan hoopis ajuvaba ja piixu AI'd mis cheedib nii et vähe ei ole ja üldse reageerib nagu "auto raudteel"

Ja kui sulle weasel eelmised colinid ei meeldinud siis miks üldse tähele panna et selline mäng tuleb? Endale küll läks colin 2 ja 4 häste peale....

Absul ei saa aru miks kõik irisevad et simu ei ole jms arcade jama... Richard Burns Rally siis kõigil nii selge et iga kurv ja kivi juba peas icon_lol.gif ?
Korraliku simu ei saa lasta välja nagu piixu EA teeb et iga aasta uus mäng ... ehk siis maksa full mängu hinda mingi kuramuse paari lisa raja ja auto eest icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 17:50:49 vasta tsitaadiga

simude tegemine on aega nõudev töö....firmad tahavad raha teenida kui tahad head auto simu siis istu päris autosse ja sõida sellega....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 18:25:32 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
simude tegemine on aega nõudev töö....firmad tahavad raha teenida kui tahad head auto simu siis istu päris autosse ja sõida sellega....


kuramuse piixud ei luba ju linna vahel kihutada icon_mad.gif aga jah.... kui kabeli matsu ei karda siis kihuta tänaval... parim simu 8)

Eestis üldse on kohti kus nn "pedaal vasta rauda" sõita saaks? Ainuke probleem vist oleks see kui vasta puud paned siis ei saa reseti vajutada icon_lol.gif

Kui Colin dirt hullem kui Colin 4-5 ei tule siis vast on tast midagi loota kah.... kas mitte suveks demo ei pidanud tulema vms... icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 13.05.2007 18:27:40 vasta tsitaadiga

angel, kes ütles, et ei meeldinud? Ma lihtsalt ei taha samasugust. Sest 3, 4 ja 2005 olid ikka täiesti ühte auku.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 18:32:50 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
angel, kes ütles, et ei meeldinud? Ma lihtsalt ei taha samasugust. Sest 3, 4 ja 2005 olid ikka täiesti ühte auku.


õige... ise kah loodan et tuleb midag uudset ehk siis mitte ainult uute läkivate textuuridega mäng... füüsika, auto damage, auto käsitlus (arcade aga "simuarcade") ja üldsegi üldine graafiline pilt koos mängitavusega võiks parem olla. AI võiks kah mingit arengut näidata mitte nõnda, et 30 min jälgid teda ja saad aru kuda AI töötab.

Vähemalt on lootust et lõpuks ometi suudab codemasters 3D pealtvaatajad teha... need seni 2D olnud icon_lol.gif Ehk kui demo tuleb näeb ära mis käkk on.

ps: colin 3 ja 4 olid erinevad... colin 3 oli võimatu mängida nii rooli, klaveri, gamepadi vms asjaga... absul veidralt käitus see masin igal teel iga configa icon_confused.gif seega colin 4 oli suht "suur" edasiminek mängitavuse poolest icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 13.05.2007 19:42:57 vasta tsitaadiga

Järgmine kuu tuleb juba DiRT välja, äkki siis see kuu lõpp on oodata juba demo, icon_smile.gif kuidas selle demoga on enne olnud CMR`l, on koguaeg enne fulli tulnud?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 19:46:25 vasta tsitaadiga

üldiselt laseb minuteada Codemasters demo enne välja kui full tuleb... eks siis varste näeb mis käkk tuleb... ise loodan et tuleb midagi head icon_neutral.gif (aga ennegi sellise ootuse vastuseks olnud pettumus)

oot järgmine kuu tuleb mäng PC või konsooli peale ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 13.05.2007 19:53:49 vasta tsitaadiga

PC ja Xbox360 peale tuleb jah, PS3 peale hiljem icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 23:01:23 vasta tsitaadiga

angel mis komme sul on see mänge sarjata enne ,kui need välja tulevad icon_lol.gif
Paadunud pessimist mängude suhtes icon_biggrin.gif

Aga noh colini jaoks peab tõesti kõige halvemaks ette valmistama ennast..

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 23:04:34 vasta tsitaadiga

ma olen liiga palju pettunud aka vasta molli täiega saanud ...ja olen liiga palju pidanud codemasters toodangus pettuma... eriti hea laks oli see kuidas Colin 5 mille sain VGA ga kaasa koos oma koopia kaitsega piixu kokku keeras ja oli kohati koledam kui colin4 aka the same shit with 2D taust. icon_lol.gif

aga see suht OT. Valmistan end ette halvimaks ja siis kui asi väljas ei ole nii suur trauma icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 14.05.2007 11:15:38 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ma olen liiga palju pettunud aka vasta molli täiega saanud ...ja olen liiga palju pidanud codemasters toodangus pettuma... eriti hea laks oli see kuidas Colin 5 mille sain VGA ga kaasa koos oma koopia kaitsega piixu kokku keeras ja oli kohati koledam kui colin4 aka the same shit with 2D taust. icon_lol.gif

aga see suht OT. Valmistan end ette halvimaks ja siis kui asi väljas ei ole nii suur trauma icon_lol.gif


Kui sa selliste asjade peale traumasi saad, siis oleks viimane aeg kolbatohtri juurest läbi astuda 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2007 11:17:35 vasta tsitaadiga

ülekantud tähenduses vms... kuda öelda....

ega kui dirt ongi üks sopp siis saab ikka aegajalt Colin 4 edasi taotud kui ralli isu tuleb... või Richard Burns Rally kui rooli viitsin arvuti taha ühendada

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2007 12:55:04 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ülekantud tähenduses vms... kuda öelda....

ega kui dirt ongi üks sopp siis saab ikka aegajalt Colin 4 edasi taotud kui ralli isu tuleb... või Richard Burns Rally kui rooli viitsin arvuti taha ühendada

Miks?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2007 22:47:22 vasta tsitaadiga

igaljuhul kui välja tuleb siis tundub et no life icon_lol.gif
ei vaidle kas hea või halb asi on harjutamises.. nagunii läheb aegade tagumiseks lahti siis ei mõtle enam keegi sellele vaid sellele kuidas kiiremini saaks

_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 17.05.2007 06:46:35 vasta tsitaadiga

Colin 3 on täiesti arusaamatu mäng!Ja toca 3 on ka väga masendav.Pole üldse seda raha väärt millega ostsin.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2007 08:57:29 vasta tsitaadiga

hens kirjutas:
Colin 3 on täiesti arusaamatu mäng!Ja toca 3 on ka väga masendav.Pole üldse seda raha väärt millega ostsin.
enne ostmist "hangitakse" mäng proovimiseks ja ALLES SIIS ostetakse mäng.

sellest uuest colinist rääkides, siis vaevalt see midagi üllatavat tuleb icon_neutral.gif ainuke colin, mis tõesti hea oli, oli colin 2, aga seda ka ainult kunagi, kui midagi paremat ei olnud.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2007 11:39:48 vasta tsitaadiga

minuteada paremat arcade autu sõidu mängu kui colin ei olegi olemas... et midagi tehtud oleks ei mäleta.... colin 2 ja 4 siiski parimad mida nad teha suutsid...
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hens
HV kasutaja
hens

liitunud: 08.01.2007




sõnum 17.05.2007 11:42:52 vasta tsitaadiga

2III7, seda küll.aga colin 2 ja 4 olid muidugi täitsa mängitavad.4 oli veel sellel ajal hea graafikaga
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 18.05.2007 14:17:02 vasta tsitaadiga

Terve posu uusi videosi, minuarust parimad mis näinud olen, mul nähtud muidugi kõik videod, pildid ära mis netis liikvel olnud icon_biggrin.gif
Videod: http://media.pc.ign.com/media/826/826335/vids_1.html

Pildid: http://media.pc.ign.com/media/826/826335/imgs_1.html
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 14:40:28 vasta tsitaadiga

Midagi sellist tahaks juba küll näha icon_smile.gif
Loodan ,et korralik force feedback tuleb icon_smile.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 14:42:57 vasta tsitaadiga

mnjaa need matsud olid mõnusad kus rattad jms saast alt ära lendas...
ma ainult loodan et tuleb selline damage ikka et kui piisavalt kiiresti otse vastu seina paned siis muutub ka auto kere kuju.... suht kõrini juba sellest vanast naljast kus teatud osa autost ei ole võimalik lõhkuda ja ainuke asi mis katki läheb on auto "kest".

loodetavasti ei tehta sama jura damage värki nagu toca 2 ja 3 kus iga kord läks ühtemoodi tagumine ots mõlki kui keegi sisse sõitis... ehk siis läheb ikka mõlki selle järgi kus kohast löök tuli icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 14:48:35 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:

loodetavasti ei tehta sama jura damage värki nagu toca 2 ja 3 kus iga kord läks ühtemoodi tagumine ots mõlki kui keegi sisse sõitis... ehk siis läheb ikka mõlki selle järgi kus kohast löök tuli icon_neutral.gif


Selline purunemine saavutati juba 10 aastat tagasi Carmageddonis. Vaevalt siin nii revolutsiooniline purunemine tuleb. Arvatavasti nagu eelmistes coliniteski.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 14:50:51 vasta tsitaadiga

mnjah... loodan et colin i next gen ei = udune ja sogane graafika... ning mängitavus aastast 1999 icon_lol.gif Enamus mänge mis nextgen i nime all just seda paitavad olevat.

Carmageddon TDD 2000 vms mängisin ja ei mäletaks et seal oleks auto kere juppideks läinud. Üks video aga colin dirtis nagu vihjaks et sama damage mis colin 4 kuna tüüp pani täiega vasta teravat äärt nina ees ja ainult plekkid "ujusid" minema...

demo võiks juba tulla icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 14:54:23 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
.

Carmageddon TDD 2000 vms mängisin ja ei mäletaks et seal oleks auto kere juppideks läinud.


Seda pole mänginud ,aga carma2-s kui ikka 250km/h sõitsid vastu mingit peenikest objekti siis auto läks ikka keskelt pooleks icon_biggrin.gif

Need pildid tunduvad kõvasti üleblurritud jah seal icon_neutral.gif
Rekkad peaksid suht kergesti ümber ka minema icon_smile.gif Neil ju mingisuguseid elektroonilisi abivahendeid olla ei tohiks.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 16:50:30 vasta tsitaadiga

Auto läks alati ühe kohapealt ja ühtemoodi puruks....
endale meeldib see et rauast ääred on manipuleeritavad, raudselt läheb hulga sõita lihstalt asjade togimsie peale, ala, huvitav kas see läheb puruks, ots ümber ja sajaga sisse jne jne icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 17:05:37 vasta tsitaadiga

ee ma olengi ju see auto sõitja kes kohe kui mängu kätte saab vaatab mis puruks läheb..
burns rally ga isegi oli nõnda et esimene asi 100 sisse ja vasta puud... aga pärast oli imestus suur kui auto enam ei liikunud...
colin 4 sai teatud rajad lausa välja valitud kus sai häste autot lõhkuda... Toca 2003 aasta mäng oli minu jaoks romurally ja teiste sõitjate katusele ajamine 8)

Seega kui colin dirt is tuleb suht skriptitud plekkpurgi damage siis tüütab kiiresti ära (peale esimest avariid vast lõppeb ka huvi). Colin 4 samas oli damage suht normaalne ja meeldiv. Eriti hea oli kui rattad ees minema panid ehk siis auto rattad alt ära tulid peale kurvi (sai kõvasti laamendatud et seda saavutada) icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 17:19:36 vasta tsitaadiga

angel, kuule, mis sa oled miskine katkine grammofon vä? icon_lol.gif Koguaeg ühte sama juttu räägid siin teemas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 17:43:32 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
angel, kuule, mis sa oled miskine katkine grammofon vä? icon_lol.gif Koguaeg ühte sama juttu räägid siin teemas. icon_biggrin.gif


sry... icon_redface.gif

plaat viskab jah...

Uut teksti: minuarust need screenid eriti üle bloomitud ei paista... suht korralik graafika tundub olevat (ise rohkem videosid ainult vaadanud, screenid ei pakku kunagi huvi). ainult vanasti minuteada codemasters photoshopis oma mängude screenid kenasti ära... tea kas seekord on sama värk ehk siis lisati bloomi ja blurr efekti juurde

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 18.05.2007 20:26:03 vasta tsitaadiga

Ma pole küll kunagi ühtki mängu porgrammeerinud, kuid kas massi on tõesti nii raske simuleerida?
Videotel näevad kõik lendavad autod ja esemed välja nagu nad ei kaaluks mitte midagi vaid nad oleks mingi traadiga kuskil kinni ja keegi juhiks neid.. nagu nukuteatris on vms.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 20:49:12 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Ma pole küll kunagi ühtki mängu porgrammeerinud, kuid kas massi on tõesti nii raske simuleerida?
Videotel näevad kõik lendavad autod ja esemed välja nagu nad ei kaaluks mitte midagi vaid nad oleks mingi traadiga kuskil kinni ja keegi juhiks neid.. nagu nukuteatris on vms.

imho, see kaalu värk on enamiku mängude "probleem", kus autod on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.05.2007 22:08:24 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Ma pole küll kunagi ühtki mängu porgrammeerinud, kuid kas massi on tõesti nii raske simuleerida?
Videotel näevad kõik lendavad autod ja esemed välja nagu nad ei kaaluks mitte midagi vaid nad oleks mingi traadiga kuskil kinni ja keegi juhiks neid.. nagu nukuteatris on vms.
füüsikamootori disain ja baas peavad head olema, selleks aga vaja väga tarka disainerit (a'la tasemelt nagu RBR'i füüsikamootori disainer)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2007 22:31:39 vasta tsitaadiga

Richard Burns Rally's minuarust vahest auto käitus väga veidralt ja füüsika seaduste vasta. Teel oli ta suht normaalne (kuigi alati tekkis tunne et auto jube kerge) aga vat kui teelt välja panid siis tegi igasugu piruette ja käis paar korda õhus üle katuse. Tekkis seal mängus alati tunne et füüsika seadused kehtivad ainult auto teel olles ja väljas pool seda on asi sulg kerge.

Aga jah... vähestes mängudes on tunne et sõidad mingi kastiga mille kaal meenutab mingi autot mitte mingi 40 kg plekk purk.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.05.2007 14:45:44 vasta tsitaadiga

no see, et ta teelgi õieti käitus oli juba suur boonus
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 19.05.2007 14:50:47 vasta tsitaadiga

siin tuleks meestel õppust võtta LIVE FOR SPEEDist. minu arvates on seal auto juhitavus üks paremaid mis olla saab. eks see on muidugi ka parima autosimulaatori tiitli võitnud
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 14:52:19 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
siin tuleks meestel õppust võtta LIVE FOR SPEEDist. minu arvates on seal auto juhitavus üks paremaid mis olla saab. eks see on muidugi ka parima autosimulaatori tiitli võitnud


Nad ei tahagi simulaatorit teha. Nad on koguaeg öelnud, et simulaatorit tehes ei ole nii suurt turgu. Selleks teevad nad arcade.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 14:54:15 vasta tsitaadiga

GTR is tundus kah auto kaal jms suht reaalne olevat... icon_neutral.gif

Arcade mängul võiks kah mingi reaalsus olla... muidu on seda masina purki raske puruks sõita kui asi hõljub nagu udusulg üle iga hüppe ja kurvis paneb ainult mööda kindlat rada (100 ga otse kurvi minnes peaks asi ikka võssa tõmbama) icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin McRae: Dirt mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.