|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MorzokMan
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2002
|
19.04.2007 23:13:54
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
| tavaliselt on suurem lag linnas aga kui oled kusagil metsas/põllul seal pole praktiliselt üldse |
Üldiselt küll - aga viimane kord oligi närviajav see, et tiigreid põllapääl pekstes lagis ikka hirmsalt ja kaotasin päris palju energiat lihtsalt selle peale, et tegelena ei taha tiigrile tuutusse vajutada kuigi loom muudkui peksab..
_________________ Naeratage ... homme on veel hullem. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddick1
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2006
|
20.04.2007 19:44:16
|
|
|
lugedes tuleb välja et ikka päris hulga eestlasi mängivad seda mängu - ei oleks uskunudki
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
runnboy
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2006
|
20.04.2007 20:16:27
|
|
|
see on parim online m2ng mida olen m2nginud!!!
wowi ei anna sellega võrreldagi rääkimata siis teistest..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
20.04.2007 20:51:00
|
|
|
| runnboy kirjutas: |
see on parim online m2ng mida olen m2nginud!!!
wowi ei anna sellega võrreldagi rääkimata siis teistest.. |
Tõsi! Kus servus siis mängid ja mis lvl ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
21.04.2007 01:32:45
|
|
|
tegelikult ikka annab küll. aga et vältida wow ja silkroad fanboyde vaidlust, ma edasi ei kommenteeri seda teemat
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddick1
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2006
|
21.04.2007 10:58:20
|
|
|
pool kogemata leidsin sellise foorumi http://eestisro.freehostia.com/ . ei tea paljud teist seda teavad aga võiks hakata enda jutte seal rääkima v mis
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.05.2007 18:10:56
|
|
|
| Riddick1 kirjutas: |
pool kogemata leidsin sellise foorumi http://eestisro.freehostia.com/ . ei tea paljud teist seda teavad aga võiks hakata enda jutte seal rääkima v mis  |
ohoo asjalik leid
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddick1
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2006
|
03.05.2007 17:38:39
|
|
|
| paistab jah....keegi nagu saa enam kirjutama ei kipu xD
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
05.05.2007 21:11:30
|
|
|
Sai ka täna mäng ära tõmmatud ning sisse installitud... aga kui mängima minna siis võimatu serveritesse saada... kõik on täis
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
05.05.2007 22:54:19
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
Sai ka täna mäng ära tõmmatud ning sisse installitud... aga kui mängima minna siis võimatu serveritesse saada... kõik on täis  |
get used to it ^^
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
05.05.2007 23:36:49
|
|
|
Heh,öelge mulle palun mida teha,et mängida saaks?
Installisin mingi aeg tagasi,ütleb et serveril mingid updated käsil.
Mäletan,et kunagi pidi rea sinna windows/etc./hosts faili lisama,lisasin aga ikka ei funka.Või on uus IP vms?
Sõbral 4x Archer Aeges,mõtlesin mängida veidi.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
06.05.2007 00:26:51
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Mäletan,et kunagi pidi rea sinna windows/etc./hosts faili lisama,lisasin aga ikka ei funka. |
hmm, mis see teeb?
Räägi lähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.05.2007 00:41:56
|
|
|
No oli mingi kala esmase installiga,kuna alati ei pruugi kõikidel kohe mängima saada.
lisad sinna : 222.111.150.111 gwgt1.joymax.com
ning siis pidi saama.Aga ma ei saa enam
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
06.05.2007 14:50:17
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
No oli mingi kala esmase installiga,kuna alati ei pruugi kõikidel kohe mängima saada.
lisad sinna : 222.111.150.111 gwgt1.joymax.com
ning siis pidi saama.Aga ma ei saa enam
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc |
Kas ta mitte ei ploki seda adret ära siis? Milleks vaja see adre ära plokkida?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.05.2007 14:53:29
|
|
|
Noobcake
See ei bloki seda...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
06.05.2007 14:59:34
|
|
|
No jah...
Igatahes tundub mulle selle mängu point olevat serverisse saamine erinevalt teistest MMO'dest kus tuleb lvl'dada
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
06.05.2007 15:27:21
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
No jah...
Igatahes tundub mulle selle mängu point olevat serverisse saamine erinevalt teistest MMO'dest kus tuleb lvl'dada  |
sellepärast ära hakkagi oma aega raiskama
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lenat
HV vaatleja
liitunud: 22.03.2006
|
09.05.2007 18:08:23
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Heh,öelge mulle palun mida teha,et mängida saaks?
Installisin mingi aeg tagasi,ütleb et serveril mingid updated käsil.
Mäletan,et kunagi pidi rea sinna windows/etc./hosts faili lisama,lisasin aga ikka ei funka.Või on uus IP vms?
Sõbral 4x Archer Aeges,mõtlesin mängida veidi. |
mul oli just sama probleem,surfasin natuke koduka foorumis ja leidisn et see on vana ip mis sa sinna kirjutasid,uus on
121.128.133.27 gwgt1.joymax.com
Kirjutasin kah selle sinna ja ennäe hakkas tööle!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.05.2007 18:23:22
|
|
|
Tänud Lenat saab sõbra 42+ archeri Aeges ära proovida lõpuks.
Ok,tahaks silke charge'ida Paypaliga.Aga ei lase,jõuad sinna kus valid summa ja acceptid.Siis viskab errori.
On kellelgi veel sama probleem olnud?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1Endel
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
13.05.2007 11:32:01
|
|
|
Möla mäng. Hackereid täis.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.05.2007 10:23:37
|
|
|
| 1Endel kirjutas: |
Möla mäng. Hackereid täis.  |
Ehk nimetad meile ka sellist MMORPG-d kus poleks häkkereid ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
16.05.2007 12:40:38
|
|
|
| Tere kas keegi eestlastest sparta serveris ka mängib ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
19.05.2007 10:39:31
|
|
|
see on ikka eriti tyytu, et serverid koguaeg umbes on. ainult öösel saab normaalselt sisse.
keegi babelis ka mängib?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddick1
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2006
|
19.05.2007 22:41:52
|
|
|
| ma ei tea paljud teist eestpoolt lugenud on aga kordan seda aadressi kus ise hetkel rohkem sro'st räägin... http://eestisro.freehostia.com/
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lenat
HV vaatleja
liitunud: 22.03.2006
|
20.05.2007 10:54:33
|
|
|
| Mina mängin babelis,nimi on AimDead kuigi ma käin suht harva sees.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
20.05.2007 10:56:04
|
|
|
öösel koksasin yhe vennikese maha (teised koksavad ka juu.. ) ja siis ma olen nüüd murderer, pean 600 kolli veel äe tapma, siis saan häbiplekist lahti. jube tyytu, koguaeg antakse kolakat kui keegi näeb mind kes vähe tugevam on
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serif
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
20.05.2007 11:01:28
|
|
|
No kurat pole seda mitu kuud mänginud ja nüüd on username ja pw meelest läinud :@
Kodukal kah nii *** süsteem, et sealt nüüd küll neid kätte ei saa
Muidu olin lvl 19 ja raha oli mõnusalt
_________________ BF2 STATS Serif/911
X-FIRE |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddick1
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2006
|
08.06.2007 13:57:38
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| Oleksite huvitatud Ventrilo channelist, kus koos läbustada? 8) |
äkki räägiksid natuke lähemalt?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
08.06.2007 14:08:03
|
|
|
Lähemalt..
Kuna SRO's on palju grindimist ja üksinda grindida on igav, siis tahaks mingit seltskonda, kellega muliseda.. Kirjutada on suht ebameeldiv niiet jääb üle rääkimise võimalus..
Kui oleks aktiivset rahvast, kes kasutaks, siis võiks ju organiseerida mõne channeli, kuskile serverisse.. Üksi ei viitsi eriti passida.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddick1
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2006
|
08.06.2007 14:11:59
|
|
|
| ma oleksin nõus...a teeksid äkki sinna teise eesti sro foorumisse vastava teema...äkki hakkab sealt asi paremini arenema
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
08.06.2007 22:42:40
|
|
|
A muidu, need kes servusse ei saa, siis selle vastu on üks nipp, mis vahepeal aitab isegi. Paned passi ja useri ära, kirjutad pildikoodi ära, aga confirmi ei vajuta. Ootad paar mintsa ja siis vajutad alles confirmi ja siis connect. Ei tea kuidas teistel, a mul toimib 8)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
27.06.2007 17:24:03
|
|
|
Paistab et SRO mängijad on suvepuhkusel praegu
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
27.06.2007 21:22:01
|
|
|
njah ise ka imestan et ärkan kell 7.00 hommikul üles ja vaatan et Venice on crowded juba ja sisse ei saa. Enne suve oli nii et said esimese laksuga sisse
Lisan ühe väikese proge millega näeb serveri staatust
KLIKI MIND
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
27.06.2007 21:33:52
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
patrick615, sa ei kujuta ette, mis tunne on õhtul kell 7-9 ülesse ärgata ja üritada sisse saada.  |
Kas sa proovisid seda progret ? mõnedel ei tööta see.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.06.2007 21:29:51
|
|
|
Seal näeb isegi mida mängja kannab relva,varustus jne
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
28.06.2007 22:50:35
|
|
|
Rääkige sellest Europest,millal tuleb täpselt? Server cap on peal?
Pot cooldown on veidi jama vist.Aga muidu,pandav
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
29.06.2007 00:18:08
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Dominus, mingit kindlat kuupäeva polegi.. Ise olen kuulnud mitut, mitut varianti vahemikus 1. kuni 29 juuli.
patrick615, seal pole kõikide char'ide andmeid.  |
Njah aga mina enda omad leidsin
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
29.06.2007 09:08:07
|
|
|
Dominus, see peaks tulema 4 juuli
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
29.06.2007 09:32:20
|
|
|
Tunni aja jooksul hakkab event ja tehakse uus server lahti. 8)
+30% EXP'i..
Btw, kuidas Skill Experience Points lühend on? SEXP?
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carma
HV vaatleja
liitunud: 29.06.2007
|
29.06.2007 09:55:06
|
|
|
installi patchid ka ära
| Marduuhin kirjutas: |
Tunni aja jooksul hakkab event ja tehakse uus server lahti. 8)
+30% EXP'i..
Btw, kuidas Skill Experience Points lühend on? SEXP? |
SP = SkillPoints
btw mingeid Silkroadi küsimusi on pöörduge minu poole olen oma pool aastat silkroadiga tegelenud nii et peaks ühtkui teist teadma
| Marduuhin kirjutas: |
Lähemalt..
Kuna SRO's on palju grindimist ja üksinda grindida on igav, siis tahaks mingit seltskonda, kellega muliseda.. Kirjutada on suht ebameeldiv niiet jääb üle rääkimise võimalus..
Kui oleks aktiivset rahvast, kes kasutaks, siis võiks ju organiseerida mõne channeli, kuskile serverisse.. Üksi ei viitsi eriti passida. |
selle jaoks on 2 võimalust üks on häkk teine on Party
Häck / ehk cheat neid peaks olema igal pool müügil
| Marduuhin kirjutas: |
Dominus, mingit kindlat kuupäeva polegi.. Ise olen kuulnud mitut, mitut varianti vahemikus 1. kuni 29 juuli.
patrick615, seal pole kõikide char'ide andmeid.  |
selle pärast , et inimene kes SRO mängib pole viimasel ajal srod mängind selle pärast ta ei näitagi
viimati muutis Carma 29.06.2007 09:57:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
29.06.2007 09:56:49
|
|
|
Mis kuradi Party? Ma rääkisingi sellest, et mängida ja kirjutada on suht võimatu korraga.. Juttu oli Ventrilo/Teamspeak serverist.. Põhimõtteliselt saigi orgunnitud, aga server läks maha..
Ja ma ei mõelnud Skill Point'e vaid Skill Experience Point'e.
Sa oled ju pool aastat mänginud.
Skill Experience Point on see, et kui saad 100% täis, siis saad ühe SkillPoint'i juurde.. See kollane riba, mis on tavalise rohelise exp'i peal näitabki seda..
SP farmimises vajalik mõiste.
e: Event algas. 8)
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
viimati muutis Marduuhin 29.06.2007 10:01:09, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carma
HV vaatleja
liitunud: 29.06.2007
|
29.06.2007 10:06:08
|
|
|
ma tolle lühendit ei tea
ega ma 24/7 siis pole mängind ja grindind seda asja
tavaliselt sai ikka sõbraga koos grinditud minu pool (YY)
lvl 20 olin siis 3 päevaga lvl 30 tehke järgi
Ja siis viimased päevad / kuud mis ma kunagi mängisin siis sai häckiga lastud xD
enam ei viitsi sellega tegelda
mh SEXP ei usu eriti vist :d minu arust tollel ei olegi mingit lühendit ?
vb on ei tea seda kahjuks ei ole kuulnud vähemalt .
aga sa kogud seda või mis ?
Partis saab jumala hästi rääkida milles probleem ma ei saa aru ? ainult siis ei saa kui GIANTI näed ja kui serk peal on :)muidu ei ole mingi probleem ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
29.06.2007 14:39:25
|
|
|
| Carma kirjutas: |
ma tolle lühendit ei tea
ega ma 24/7 siis pole mängind ja grindind seda asja
tavaliselt sai ikka sõbraga koos grinditud minu pool (YY)
lvl 20 olin siis 3 päevaga lvl 30 tehke järgi
Ja siis viimased päevad / kuud mis ma kunagi mängisin siis sai häckiga lastud xD
enam ei viitsi sellega tegelda
mh SEXP ei usu eriti vist :d minu arust tollel ei olegi mingit lühendit ?
vb on ei tea seda kahjuks ei ole kuulnud vähemalt .
aga sa kogud seda või mis ?
Partis saab jumala hästi rääkida milles probleem ma ei saa aru ? ainult siis ei saa kui GIANTI näed ja kui serk peal on :)muidu ei ole mingi probleem ju  |
Et tegid siis kuidagi ennast lvl 30 ( 20 --> 30 kolme päevaga ei ole mingi näitaja see on suht nõrk isegi ) ja leidsid et leveldamine on liiga raske ja hakkasid bottima, see teeb sinust nüüd uber useri või ? Pool aastat oled SRO-d tagunud ( raudselt sellest ~5 kuud bottinud ) ja nüüd tead siis korraga kõike mängust jah ? ( endal hakkab varsti kaks aastat täis saama )
Sorry kui väga räige post oli.
skill exp peaks olema SXP. Kuigi ega ma kindel ei ole
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|