Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MorzokMan
HV vaatleja
MorzokMan

liitunud: 24.11.2002




sõnum 19.04.2007 23:13:54 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
tavaliselt on suurem lag linnas aga kui oled kusagil metsas/põllul seal pole praktiliselt üldse


Üldiselt küll - aga viimane kord oligi närviajav see, et tiigreid põllapääl pekstes lagis ikka hirmsalt ja kaotasin päris palju energiat lihtsalt selle peale, et tegelena ei taha tiigrile tuutusse vajutada kuigi loom muudkui peksab..

_________________
Naeratage ... homme on veel hullem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 20.04.2007 19:44:16 vasta tsitaadiga

lugedes tuleb välja et ikka päris hulga eestlasi mängivad seda mängu icon_biggrin.gif - ei oleks uskunudki icon_eek.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
runnboy
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2006




sõnum 20.04.2007 20:16:27 vasta tsitaadiga

see on parim online m2ng mida olen m2nginud!!!
wowi ei anna sellega võrreldagi rääkimata siis teistest..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2007 20:51:00 vasta tsitaadiga

runnboy kirjutas:
see on parim online m2ng mida olen m2nginud!!!
wowi ei anna sellega võrreldagi rääkimata siis teistest..


Tõsi! Kus servus siis mängid ja mis lvl ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.04.2007 01:32:45 vasta tsitaadiga

tegelikult ikka annab küll. aga et vältida wow ja silkroad fanboyde vaidlust, ma edasi ei kommenteeri seda teemat icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 21.04.2007 10:58:20 vasta tsitaadiga

pool kogemata leidsin sellise foorumi http://eestisro.freehostia.com/ . ei tea paljud teist seda teavad aga võiks hakata enda jutte seal rääkima v mis icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2007 18:10:56 vasta tsitaadiga

Riddick1 kirjutas:
pool kogemata leidsin sellise foorumi http://eestisro.freehostia.com/ . ei tea paljud teist seda teavad aga võiks hakata enda jutte seal rääkima v mis icon_question.gif


ohoo asjalik leid
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 03.05.2007 17:38:39 vasta tsitaadiga

paistab jah....keegi nagu saa enam kirjutama ei kipu xD
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2007 21:11:30 vasta tsitaadiga

Sai ka täna mäng ära tõmmatud ning sisse installitud... aga kui mängima minna siis võimatu serveritesse saada... kõik on täis icon_neutral.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 05.05.2007 22:54:19 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Sai ka täna mäng ära tõmmatud ning sisse installitud... aga kui mängima minna siis võimatu serveritesse saada... kõik on täis icon_neutral.gif icon_confused.gif


get used to it ^^
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2007 23:36:49 vasta tsitaadiga

Heh,öelge mulle palun mida teha,et mängida saaks? icon_biggrin.gif
Installisin mingi aeg tagasi,ütleb et serveril mingid updated käsil.
Mäletan,et kunagi pidi rea sinna windows/etc./hosts faili lisama,lisasin aga ikka ei funka.Või on uus IP vms?
Sõbral 4x Archer Aeges,mõtlesin mängida veidi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 00:26:51 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Mäletan,et kunagi pidi rea sinna windows/etc./hosts faili lisama,lisasin aga ikka ei funka.

hmm, mis see teeb?
Räägi lähemalt.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 00:41:56 vasta tsitaadiga

No oli mingi kala esmase installiga,kuna alati ei pruugi kõikidel kohe mängima saada.
lisad sinna : 222.111.150.111 gwgt1.joymax.com
ning siis pidi saama.Aga ma ei saa enam icon_biggrin.gif

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 14:50:17 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
No oli mingi kala esmase installiga,kuna alati ei pruugi kõikidel kohe mängima saada.
lisad sinna : 222.111.150.111 gwgt1.joymax.com
ning siis pidi saama.Aga ma ei saa enam icon_biggrin.gif

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc


Kas ta mitte ei ploki seda adret ära siis? Milleks vaja see adre ära plokkida?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 14:53:29 vasta tsitaadiga

Noobcake icon_biggrin.gif
See ei bloki seda...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 14:59:34 vasta tsitaadiga

No jah...
Igatahes tundub mulle selle mängu point olevat serverisse saamine erinevalt teistest MMO'dest kus tuleb lvl'dada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 06.05.2007 15:27:21 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
No jah...
Igatahes tundub mulle selle mängu point olevat serverisse saamine erinevalt teistest MMO'dest kus tuleb lvl'dada icon_biggrin.gif


sellepärast ära hakkagi oma aega raiskama icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lenat
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2006




sõnum 09.05.2007 18:08:23 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Heh,öelge mulle palun mida teha,et mängida saaks? icon_biggrin.gif
Installisin mingi aeg tagasi,ütleb et serveril mingid updated käsil.
Mäletan,et kunagi pidi rea sinna windows/etc./hosts faili lisama,lisasin aga ikka ei funka.Või on uus IP vms?
Sõbral 4x Archer Aeges,mõtlesin mängida veidi.


mul oli just sama probleem,surfasin natuke koduka foorumis ja leidisn et see on vana ip mis sa sinna kirjutasid,uus on
121.128.133.27 gwgt1.joymax.com
Kirjutasin kah selle sinna ja ennäe hakkas tööle!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 18:23:22 vasta tsitaadiga

Tänud Lenat beer_yum.gif saab sõbra 42+ archeri Aeges ära proovida lõpuks.

Ok,tahaks silke charge'ida Paypaliga.Aga ei lase,jõuad sinna kus valid summa ja acceptid.Siis viskab errori.
On kellelgi veel sama probleem olnud?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1Endel
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006




sõnum 13.05.2007 11:32:01 vasta tsitaadiga

Möla mäng. Hackereid täis. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2007 10:23:37 vasta tsitaadiga

1Endel kirjutas:
Möla mäng. Hackereid täis. thumbs_down.gif



Ehk nimetad meile ka sellist MMORPG-d kus poleks häkkereid ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
setukas
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 16.05.2007 12:40:38 vasta tsitaadiga

Tere kas keegi eestlastest sparta serveris ka mängib ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2007 10:39:31 vasta tsitaadiga

see on ikka eriti tyytu, et serverid koguaeg umbes on. ainult öösel saab normaalselt sisse.
keegi babelis ka mängib?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 19.05.2007 22:41:52 vasta tsitaadiga

ma ei tea paljud teist eestpoolt lugenud on aga kordan seda aadressi kus ise hetkel rohkem sro'st räägin... http://eestisro.freehostia.com/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lenat
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2006




sõnum 20.05.2007 10:54:33 vasta tsitaadiga

Mina mängin babelis,nimi on AimDead kuigi ma käin suht harva sees.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2007 10:56:04 vasta tsitaadiga

öösel koksasin yhe vennikese maha (teised koksavad ka juu.. ) ja siis ma olen nüüd murderer, pean 600 kolli veel äe tapma, siis saan häbiplekist lahti. jube tyytu, koguaeg antakse kolakat kui keegi näeb mind kes vähe tugevam on icon_sad.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serif
HV kasutaja
serif

liitunud: 15.03.2005




sõnum 20.05.2007 11:01:28 vasta tsitaadiga

No kurat pole seda mitu kuud mänginud ja nüüd on username ja pw meelest läinud :@
Kodukal kah nii *** süsteem, et sealt nüüd küll neid kätte ei saa icon_sad.gif

Muidu olin lvl 19 ja raha oli mõnusalt icon_smile.gif

_________________
BF2 STATS Serif/911
X-FIRE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.06.2007 12:02:42 vasta tsitaadiga

Kes mängivad aktiivselt Spartas?
Oleksite huvitatud Ventrilo channelist, kus koos läbustada? 8)

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 08.06.2007 13:57:38 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Oleksite huvitatud Ventrilo channelist, kus koos läbustada? 8)


äkki räägiksid natuke lähemalt?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.06.2007 14:08:03 vasta tsitaadiga

Lähemalt..
Kuna SRO's on palju grindimist ja üksinda grindida on igav, siis tahaks mingit seltskonda, kellega muliseda.. Kirjutada on suht ebameeldiv niiet jääb üle rääkimise võimalus..
Kui oleks aktiivset rahvast, kes kasutaks, siis võiks ju organiseerida mõne channeli, kuskile serverisse.. icon_rolleyes.gif Üksi ei viitsi eriti passida.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddick1
HV vaatleja
Riddick1

liitunud: 11.01.2006




sõnum 08.06.2007 14:11:59 vasta tsitaadiga

ma oleksin nõus...a teeksid äkki sinna teise eesti sro foorumisse vastava teema...äkki hakkab sealt asi paremini arenema
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 22:42:40 vasta tsitaadiga

A muidu, need kes servusse ei saa, siis selle vastu on üks nipp, mis vahepeal aitab isegi. Paned passi ja useri ära, kirjutad pildikoodi ära, aga confirmi ei vajuta. Ootad paar mintsa ja siis vajutad alles confirmi ja siis connect. Ei tea kuidas teistel, a mul toimib 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.06.2007 15:03:57 vasta tsitaadiga

Eesti SRO Ventrilo kanali andmed.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2007 17:24:03 vasta tsitaadiga

Paistab et SRO mängijad on suvepuhkusel praegu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 27.06.2007 21:09:45 vasta tsitaadiga

täpselt täpselt icon_biggrin.gif suve lõpus uue hooga icon_biggrin.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.06.2007 21:15:39 vasta tsitaadiga

Tegelikult ootavad kõik kannatamatult juuli lõppu, et lõpuks Euroopa osa mängima hakata. 8)
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2007 21:22:01 vasta tsitaadiga

njah ise ka imestan et ärkan kell 7.00 hommikul üles ja vaatan et Venice on crowded juba ja sisse ei saa. Enne suve oli nii et said esimese laksuga sisse

Lisan ühe väikese proge millega näeb serveri staatust

KLIKI MIND
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.06.2007 21:27:29 vasta tsitaadiga

patrick615, sa ei kujuta ette, mis tunne on õhtul kell 7-9 ülesse ärgata ja üritada sisse saada. icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2007 21:33:52 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
patrick615, sa ei kujuta ette, mis tunne on õhtul kell 7-9 ülesse ärgata ja üritada sisse saada. icon_lol.gif



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Kas sa proovisid seda progret ? mõnedel ei tööta see.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.06.2007 21:46:07 vasta tsitaadiga

Mismõttega seda programmi kasutada?
See võtab ju kogu oma info Sellelt lehelt. icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2007 21:29:51 vasta tsitaadiga

Seal näeb isegi mida mängja kannab icon_eek.gif relva,varustus jne
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2007 22:50:35 vasta tsitaadiga

Rääkige sellest Europest,millal tuleb täpselt? Server cap on peal?
Pot cooldown on veidi jama vist.Aga muidu,pandav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.06.2007 00:07:57 vasta tsitaadiga

Dominus, mingit kindlat kuupäeva polegi.. Ise olen kuulnud mitut, mitut varianti vahemikus 1. kuni 29 juuli. icon_lol.gif
patrick615, seal pole kõikide char'ide andmeid. icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2007 00:18:08 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Dominus, mingit kindlat kuupäeva polegi.. Ise olen kuulnud mitut, mitut varianti vahemikus 1. kuni 29 juuli. icon_lol.gif
patrick615, seal pole kõikide char'ide andmeid. icon_rolleyes.gif


Njah aga mina enda omad leidsin
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2007 09:08:07 vasta tsitaadiga

Dominus, see peaks tulema 4 juuli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.06.2007 09:32:20 vasta tsitaadiga

Tunni aja jooksul hakkab event ja tehakse uus server lahti. 8)
+30% EXP'i..


Btw, kuidas Skill Experience Points lühend on? SEXP?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carma
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2007




sõnum 29.06.2007 09:55:06 vasta tsitaadiga

VibU kirjutas:
sellised errori siis:
http://img241.imageshack.us/img241/6693/errror5df.png
http://img241.imageshack.us/img241/4789/error2kx.png

andke abi...


installi patchid ka ära

Marduuhin kirjutas:
Tunni aja jooksul hakkab event ja tehakse uus server lahti. 8)
+30% EXP'i..


Btw, kuidas Skill Experience Points lühend on? SEXP?


SP = SkillPoints icon_smile.gif
btw mingeid Silkroadi küsimusi on pöörduge minu poole icon_smile.gif olen oma pool aastat silkroadiga tegelenud nii et peaks ühtkui teist teadma icon_smile.gif icon_lol.gif

Marduuhin kirjutas:
Lähemalt..
Kuna SRO's on palju grindimist ja üksinda grindida on igav, siis tahaks mingit seltskonda, kellega muliseda.. Kirjutada on suht ebameeldiv niiet jääb üle rääkimise võimalus..
Kui oleks aktiivset rahvast, kes kasutaks, siis võiks ju organiseerida mõne channeli, kuskile serverisse.. icon_rolleyes.gif Üksi ei viitsi eriti passida.

selle jaoks on 2 võimalust icon_biggrin.gif üks on häkk teine on Party icon_wink.gif

Häck / ehk cheat icon_smile.gif neid peaks olema igal pool müügil icon_biggrin.gif
Marduuhin kirjutas:
Dominus, mingit kindlat kuupäeva polegi.. Ise olen kuulnud mitut, mitut varianti vahemikus 1. kuni 29 juuli. icon_lol.gif
patrick615, seal pole kõikide char'ide andmeid. icon_rolleyes.gif


selle pärast , et inimene kes SRO mängib pole viimasel ajal srod mängind selle pärast ta ei näitagi icon_wink.gif


viimati muutis Carma 29.06.2007 09:57:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.06.2007 09:56:49 vasta tsitaadiga

Mis kuradi Party? Ma rääkisingi sellest, et mängida ja kirjutada on suht võimatu korraga.. Juttu oli Ventrilo/Teamspeak serverist.. Põhimõtteliselt saigi orgunnitud, aga server läks maha.. icon_smile.gif

Ja ma ei mõelnud Skill Point'e vaid Skill Experience Point'e. icon_wink.gif

Sa oled ju pool aastat mänginud. icon_rolleyes.gif
Skill Experience Point on see, et kui saad 100% täis, siis saad ühe SkillPoint'i juurde.. See kollane riba, mis on tavalise rohelise exp'i peal näitabki seda.. icon_wink.gif

SP farmimises vajalik mõiste. icon_wink.gif

e: Event algas. 8)

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 29.06.2007 10:01:09, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carma
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2007




sõnum 29.06.2007 10:06:08 vasta tsitaadiga

ma tolle lühendit ei tea icon_smile.gif
ega ma 24/7 siis pole mängind ja grindind seda asja icon_biggrin.gif
tavaliselt sai ikka sõbraga koos grinditud minu pool (YY) icon_biggrin.gif
lvl 20 olin siis 3 päevaga lvl 30 icon_wink.gif tehke järgi icon_biggrin.gif
Ja siis viimased päevad / kuud mis ma kunagi mängisin siis sai häckiga lastud xD
enam ei viitsi sellega tegelda icon_lol.gif

mh SEXP ei usu eriti vist :d minu arust tollel ei olegi mingit lühendit ?
vb on ei tea seda kahjuks ei ole kuulnud vähemalt .
aga sa kogud seda või mis ?

Partis saab jumala hästi rääkida icon_biggrin.gif milles probleem ma ei saa aru ?icon_biggrin.gif ainult siis ei saa kui GIANTI näed icon_biggrin.gif ja kui serk peal on :)muidu ei ole mingi probleem ju icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2007 14:39:25 vasta tsitaadiga

Carma kirjutas:
ma tolle lühendit ei tea icon_smile.gif
ega ma 24/7 siis pole mängind ja grindind seda asja icon_biggrin.gif
tavaliselt sai ikka sõbraga koos grinditud minu pool (YY) icon_biggrin.gif
lvl 20 olin siis 3 päevaga lvl 30 icon_wink.gif tehke järgi icon_biggrin.gif
Ja siis viimased päevad / kuud mis ma kunagi mängisin siis sai häckiga lastud xD
enam ei viitsi sellega tegelda icon_lol.gif

mh SEXP ei usu eriti vist :d minu arust tollel ei olegi mingit lühendit ?
vb on ei tea seda kahjuks ei ole kuulnud vähemalt .
aga sa kogud seda või mis ?

Partis saab jumala hästi rääkida icon_biggrin.gif milles probleem ma ei saa aru ?icon_biggrin.gif ainult siis ei saa kui GIANTI näed icon_biggrin.gif ja kui serk peal on :)muidu ei ole mingi probleem ju icon_smile.gif

Et tegid siis kuidagi ennast lvl 30 ( 20 --> 30 kolme päevaga ei ole mingi näitaja see on suht nõrk isegi ) ja leidsid et leveldamine on liiga raske ja hakkasid bottima, see teeb sinust nüüd uber useri või ? Pool aastat oled SRO-d tagunud ( raudselt sellest ~5 kuud bottinud ) ja nüüd tead siis korraga kõike mängust jah ? ( endal hakkab varsti kaks aastat täis saama icon_rolleyes.gif )
Sorry kui väga räige post oli.

skill exp peaks olema SXP. Kuigi ega ma kindel ei ole
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.