Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  CABAL Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 11:47:10 vasta tsitaadiga

Noh kõik ka saast ei ole.. City of Heroes/Villains, Guild Wars, RF online.. On päris mängitavad ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 12:18:31 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Noh kõik ka saast ei ole.. City of Heroes/Villains, Guild Wars, RF online.. On päris mängitavad ju icon_biggrin.gif

wow on neist kõigist 10x üle ^^ icon_biggrin.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 12:59:39 vasta tsitaadiga

Cabal Owns icon_biggrin.gif
Mis värks sellega on... registreerides oli mingi subscribe näitas et saan mängida peale registreerimist kuni 31 juulini kuid mängin siiamaani icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 23:17:57 vasta tsitaadiga

See on ainult alguses, aga kui piisavalt mänginud oled, siis enam ei ole ja pealegi, miks kõik minu kallal mölisevad, et ma ei loe läbi, kui ma kirjutasin selgelt.

Esmamulje tundus saast, sest tasulised mängud suckivad. Just sellepoolest, et nad tasulised on.

Loodame, et ei lähe tasuliseks. Ma lvl 12 blader. Lahe rahulik pela. Hetkel lahmin niisama ca 40'nega ja spellidega kõige rohkem olen mingi 80 või 90 lahminud. WoW on jah ülekõige, aga ta pole selline mäng, mida saab mängida siis, kui väsinud oled. See suht raske mäng. Mitte tegevuselt raske, vaid oma sisult. Nagu ülikeeruline ussimäng ja motikamöng. Motikamängus sa pead keskenduma ja asjaga kaasas olema, aga ussimäng võib olla kasvõi ülikeeruline, kuid sa võid seda lõdvalt võtta.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 23:13:50 vasta tsitaadiga

Err.. Wow on erisupersaast... No offence..
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vantvol
HV kasutaja


liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.08.2006 23:43:11 vasta tsitaadiga

mäng läheb tasuliseks.kuulsin et openbetat lükatakse edasi ja max lev aetakse 80 peale.atm 75.ise ootan kui see asi juhtub,siis saab endale howerbike i.samas ootan ka et cabal tasuliseks läheb,sest siis tulevad uued mapid uued setid/relvad/skillid ja max lev 150.
_________________
asdf
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 23:49:18 vasta tsitaadiga

Open beta peaks lõppema 28 August ning siis Peaks asi minema tasuliseks.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 18.08.2006 13:59:29 vasta tsitaadiga

Sai tehtud oma guild nimega EstonianDevils. Pesitseme me Mercury serveris, mulle whisperdada Juurastaja nimele
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 16:53:21 vasta tsitaadiga

Juba räägitakse jah tasuliseks minemisest. Vantvol on muidugi pahatahtlik inimene, sest paljudel pole raha, nagu minul icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 18:19:23 vasta tsitaadiga

Eh, mis see mõni kroon iga kuu ikka haiget teeb. Varsti tulevad raudselt priva servud ka kui maksta ei raatsi..
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 12:51:12 vasta tsitaadiga

Mõni kroon? Sa hakkad lolliks minema peast we? Vaata palju mängud maksavad. WoW on 180.- kuu, Astonia on 120.- kuu, Runescape Member on 60.- / 100.- kuu (credit card / online bank), Helbreath maksab veel mingit hinda, milleks tuleb sisse logida, aga tegelikult on oma hinda väärt ainult WoW. Helbreath: vaadake seda saasta graafikat, kes sellist tahab? Mootor on samasugune, nagu enamus MMORPG 'del ja isegi saastem, Astonia: Mootor jms mulle meeldib, aga õudsalt laggyne ja graafika pole ka mingi suurem asi, Runescape: Mootor on ülihea ja tihedalt uuendusi, aga seda just Memberitele ja tema graafika pole suuurem asi, WoW: Graafika on hea, mootor on ülihea, palju võimalusi ja ehk isegi rohkem kui runescapes, queste on väga palju, aga hind on kõrge, kuid see eest väärt seda ja on kõvasti langenud võrreldes algse hinnaga.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 14:15:06 vasta tsitaadiga

Lolliks minema ei hakka. Viisakam võiksid olla veidikene. Esiteks keegi ei ole käskinud sul maksta. Kui ei taha siis ära maksa. Minuarust ei ole iga kuus umbes 200 krooni nii pinge välja pingutada midagi. Ja Runescape Mootor on hea?? Anna andeks. Kui sulle mängu grafika ei meeldi või miski asi pinda käib siis sa ei pea maksma selle eest. Runescape on lihtsalt selline mäng et seda ei ole võimalik mängida .Nii saast kui olla saab. Ja maksta veel sellise pasa eest.. -.- Wowi kohta ei ütle ma midagi. See on liiga ülehinnatud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 14:25:33 vasta tsitaadiga

pkwild618, su lõuapooliku staatus on igati väljateenitud icon_biggrin.gif

huvi pärast kui paljud siis Cabal'i eest kuutasu maksma hakkavad?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vantvol
HV kasutaja


liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.08.2006 14:13:13 vasta tsitaadiga

minuarust pole paarsada krooni küll kuus palju maksta,kuna mäng on hea. thumbs_up.gif
_________________
asdf
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 18:37:20 vasta tsitaadiga

NO täpselt vantvol. Kui mäng meeldib siis ei saa kahju olla mingi paarisajast kroonist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 18:40:49 vasta tsitaadiga

Miks ma ei saa mängu sisse logitud? Asi nii et, panen useri ja parooli ning vajutan "OK" midagi ei juhtu, kliki palju tahad ikka ei juhtu.
Useril on see nö. activation ka tehtud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 14:12:42 vasta tsitaadiga

Server maas?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 23:27:16 vasta tsitaadiga

Et siis enam ei saagi seda m2ngida ? icon_neutral.gif thumbs_down.gif (njh siis kui maksad siis saad...)
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 21:03:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi veel pelab seda? Mina ei kannata küll toda pela silmaotsaski aga siiski huvitav kuulata, kes raha sinna kohvritega annetab.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 22:15:20 vasta tsitaadiga

Sakurai, miks kohvritega? Teistel mmo'del kuutasu kah sama ju...
alguses tundus mulle päris hea mäng ning end game tundus väga huvitav olema aga ei vinnanud eriti leveldada icon_smile.gif
community oli ka hea kui EU & US Beta ajal koos olid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2006 23:31:14 vasta tsitaadiga

Kohvreid kasutasin lihtsalt väljendina icon_wink.gif...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vantvol
HV kasutaja


liitunud: 01.12.2002




sõnum 12.10.2006 12:24:41 vasta tsitaadiga

ma ise atm rootsis.mul vend peksab cabalit.kui eestisse tagasijõuan siis hakkan ka ise mängima
_________________
asdf
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 10:40:16 vasta tsitaadiga

Ise kah nüüd jälle paar päeva seda mänginud.Kuidas aru saada enne võitlust, et kui tugev vastane on(pvp)?Lihtsalt geari jälgides?Ise hetkel lvl29 warr.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 12:36:55 vasta tsitaadiga

Gear vist jah.Leveli saab teada ainult vist siis kui trade'd temaga,kui ma ei eksi?
Ning noh on ka ju väga häid geare,millel parimad statsid,aga ka level ka vajalik,et neid kanda.Ning skillid on igalühel erinevalt treenitud,see võib ka määravaks osutuda.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 14:26:07 vasta tsitaadiga

ahah, tänud.War server on puhas pvp servu nagu aru saan?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 20:25:02 vasta tsitaadiga

Nimi on tiberian sunist affitud, kui keegi veel tajub ära asja
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 28.12.2006 00:41:15 vasta tsitaadiga

Sai ka seda pela toksitud kuu aega. Ainuke mäng, mida ma olen 30 päeva järjest usinalt mänginud. Lihtsalt istus see mäng. Jõudsin mingi 60 ja kopikatega levelini. Varsti jälle edasi seda mängu, küll vaatab, kas viitsin EVEist loobuda.. icon_wink.gif . Muidu igati bro. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 22.01.2007 00:35:55 vasta tsitaadiga

Kui paljud siit seda veel mängivad? Ise olen nii 3 nädalat mänginud, hetkel oman lvl 57 Bladeri, olen Mercury serveris, DragonElite guildis.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 00:37:59 vasta tsitaadiga

Kahjuks kooli algusega aega napib millegi mängimiseks.
Aga jah,Cabal oli lahe mäng kuniks ta veel betas oli.
Nüüd vist rahvas maksab selle eest? Rääkige ka mis seal teoksil siis,mis huvitavat,mis paelub kõige rohkem? icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 00:54:58 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kui paljud siit seda veel mängivad? Ise olen nii 3 nädalat mänginud, hetkel oman lvl 57 Bladeri, olen Mercury serveris, DragonElite guildis.


Palju kuus maksad?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 22.01.2007 16:38:43 vasta tsitaadiga

Kuus maksan 11 Eurot, krediitkaardiga.
Ma ei soovita maksta Sms'iga, need on umb 8 ~ euri nädal :/

Aga jah, mäng ise on väga tore, ma saan kellegi tasuta kutsuda 14 päevaks (free trial on muidu 7 päeva, aga kui keegi kutsub saab kaks nädalat tasuta), nii et öelge kui keegi tahab kutset.


Kõige põnevam on vist see, et mäng on massiivne, ja PvP, CvC, NvN .. ja üldse rare itemite jaht koos guildiga, või bosside tapmine suurte partydega icon_razz.gif
Kõige igavam on vist skill grinding, külmalt paar tundi killid teatud mobe või treenid Dummy peal.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 17:08:10 vasta tsitaadiga

Oi krt, Dummied olid elulahedad icon_biggrin.gif
Pistad kruvikeeraja või mündi 1-9 numbrite vahele ja jätad ööseks skillima thumbs_up.gif
Rare itemid ja bossid? Räägi lähemalt,tundub huvitav,viska paar screenshotti ka kui vinnad.

Räägi kas see värk,et taevasse vaadata ei saand muudeti ära? Enne nagu ei saand väga kaugele ette,ülesse kaameraga liigutada.

Aga jah,mäng on ülihea,need hõljukbike'd ja kõrgemate levelitega vendade armorid,relvad on tasemel.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 22.01.2007 17:13:42 vasta tsitaadiga

Jap, Dummiel on mõnus treenida skille :]
Nuuh, rare itemitega on nii, et lähed kuhugi Lake Side vms mapile, (seal on liiga võimsad mobid, et üksi ellu jääda) aga koos partyga jahid seal, ja hea õnne korral võidki saada midagi haruldast, näiteks Bike'i või mõne slot item (Osmium) vms..väga mõnus on nii icon_razz.gif
Bosse on seal suht raske tappa ka kolme-neljakesi, vaja oleks ikka 5-6 või isegi rohkem inimesi, sest neil on osad skillid sellised et laksust tapavad ära (Mingi Haunt ja muud sellised), nii et jah, tegevust jätkub seal väga kaua, ainuke asi mis ongi miinuseks on see, kui vahel Questid otsa saavad, siis pead lihtsalt expima kollide peal icon_razz.gif

Screene võin paari tunni pärast siia panna, siis lähen mängima.

Ning jah, taevasse saab vaadata iga nurga alt kui vajadus on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 12.05.2007 21:48:53 vasta tsitaadiga

asi läheb tasuta-liseks nüüd
keegi mängib seda veel ?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 12.05.2007 22:10:41 vasta tsitaadiga

sain ka kirja et läheb tagasi tasuta mänguks. Sellisel juhul arvan et login korra või paar tagasi sisse küll ja löön käed külge icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.05.2007 22:39:15 vasta tsitaadiga

Oot, terve mäng läheb nüüd tasuta? :O
Chill värk ju (:
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 02:53:13 vasta tsitaadiga

mnjaa leidis hea aja tasuta-liseks minna icon_biggrin.gif
Eks suvel või nädalavahetustel proovib jälle seda.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allsight
HV vaatleja
allsight

liitunud: 28.08.2004




sõnum 13.05.2007 09:57:13 vasta tsitaadiga

Wow thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 10:40:45 vasta tsitaadiga

Kui tasuta siis liitun ka ;=)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 13.05.2007 11:03:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
From the end of June, CABAL will be a Free to Play service. Players will be able to enter and join the world of Nevareth, simply by downloading the client and registering on the CABAL Online website. In what is set to be an exciting time for players, the change of system should see features such as nation wars, take on a whole new level; with reports from Korea already showing just how well CABAL performs in its new environment. Replacing the old system will be the new Free to Play service and new Premium services. All players will also be able to buy a range of items, bonuses and special features from the new Item Shop using CABAL Cash. Already several items have been introduced, including pet monsters, travelling hover boards and armours; with more promised in the coming months.
http://mmorpg.com/gamelist.cfm/loadNews/7734


Ehk siis juuni lõppu tuleb oodata nendel, kes tasuta mängida tahavad.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 17:43:10 vasta tsitaadiga

Tõsiselt positiivne uudis icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 13.05.2007 18:15:26 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
tsitaat:
From the end of June, CABAL will be a Free to Play service. Players will be able to enter and join the world of Nevareth, simply by downloading the client and registering on the CABAL Online website. In what is set to be an exciting time for players, the change of system should see features such as nation wars, take on a whole new level; with reports from Korea already showing just how well CABAL performs in its new environment. Replacing the old system will be the new Free to Play service and new Premium services. All players will also be able to buy a range of items, bonuses and special features from the new Item Shop using CABAL Cash. Already several items have been introduced, including pet monsters, travelling hover boards and armours; with more promised in the coming months.
http://mmorpg.com/gamelist.cfm/loadNews/7734


Ehk siis juuni lõppu tuleb oodata nendel, kes tasuta mängida tahavad.


Cabal Online Europe koduleht ütleb varajane Juuni, usaldan kodulehte rohkem
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 13.05.2007 21:12:09 vasta tsitaadiga

We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 21:22:23 vasta tsitaadiga

Et siis naq mis kuupäeva uskuda?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 21:35:08 vasta tsitaadiga

kui tasuta läheb siis hüppan ka läbi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2007 23:01:37 vasta tsitaadiga

Kix007 kirjutas:
We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May.


We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from 14th of May.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2007 17:01:30 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kix007 kirjutas:
We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May.


We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from 14th of May.


www.cabalonline.com ?
seal räägib et mai lõpus/juuni algul.
tsitaat:
We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May.

icon_rolleyes.gif

E: Huvitav kas vana acciga saab edasi pelada kuna vaatan et see täiesti eksisteerib kuid mängida veel küll ei saa tasuta sellega... käsib subscribe'da
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2007 19:33:48 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt tõin näite, et igaüks võib kirjutada mida tahab icon_lol.gif krt pangU siis link ka info kohta
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2007 18:28:42 vasta tsitaadiga

Dzisus platoon. Ma juba jäin uskuma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 24.05.2007 19:21:13 vasta tsitaadiga

Andke linki kust tõmmata
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  CABAL Online mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.