|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
02.08.2006 11:47:10
|
|
|
Noh kõik ka saast ei ole.. City of Heroes/Villains, Guild Wars, RF online.. On päris mängitavad ju
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
02.08.2006 12:18:31
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
Noh kõik ka saast ei ole.. City of Heroes/Villains, Guild Wars, RF online.. On päris mängitavad ju  |
wow on neist kõigist 10x üle ^^
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
02.08.2006 12:59:39
|
|
|
Cabal Owns
Mis värks sellega on... registreerides oli mingi subscribe näitas et saan mängida peale registreerimist kuni 31 juulini kuid mängin siiamaani
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
02.08.2006 23:17:57
|
|
|
See on ainult alguses, aga kui piisavalt mänginud oled, siis enam ei ole ja pealegi, miks kõik minu kallal mölisevad, et ma ei loe läbi, kui ma kirjutasin selgelt.
Esmamulje tundus saast, sest tasulised mängud suckivad. Just sellepoolest, et nad tasulised on.
Loodame, et ei lähe tasuliseks. Ma lvl 12 blader. Lahe rahulik pela. Hetkel lahmin niisama ca 40'nega ja spellidega kõige rohkem olen mingi 80 või 90 lahminud. WoW on jah ülekõige, aga ta pole selline mäng, mida saab mängida siis, kui väsinud oled. See suht raske mäng. Mitte tegevuselt raske, vaid oma sisult. Nagu ülikeeruline ussimäng ja motikamöng. Motikamängus sa pead keskenduma ja asjaga kaasas olema, aga ussimäng võib olla kasvõi ülikeeruline, kuid sa võid seda lõdvalt võtta.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
07.08.2006 23:13:50
|
|
|
| Err.. Wow on erisupersaast... No offence..
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantvol
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
08.08.2006 23:43:11
|
|
|
mäng läheb tasuliseks.kuulsin et openbetat lükatakse edasi ja max lev aetakse 80 peale.atm 75.ise ootan kui see asi juhtub,siis saab endale howerbike i.samas ootan ka et cabal tasuliseks läheb,sest siis tulevad uued mapid uued setid/relvad/skillid ja max lev 150.
_________________ asdf |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
08.08.2006 23:49:18
|
|
|
| Open beta peaks lõppema 28 August ning siis Peaks asi minema tasuliseks.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
18.08.2006 13:59:29
|
|
|
| Sai tehtud oma guild nimega EstonianDevils. Pesitseme me Mercury serveris, mulle whisperdada Juurastaja nimele
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.08.2006 16:53:21
|
|
|
Juba räägitakse jah tasuliseks minemisest. Vantvol on muidugi pahatahtlik inimene, sest paljudel pole raha, nagu minul
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
18.08.2006 18:19:23
|
|
|
| Eh, mis see mõni kroon iga kuu ikka haiget teeb. Varsti tulevad raudselt priva servud ka kui maksta ei raatsi..
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
19.08.2006 12:51:12
|
|
|
| Mõni kroon? Sa hakkad lolliks minema peast we? Vaata palju mängud maksavad. WoW on 180.- kuu, Astonia on 120.- kuu, Runescape Member on 60.- / 100.- kuu (credit card / online bank), Helbreath maksab veel mingit hinda, milleks tuleb sisse logida, aga tegelikult on oma hinda väärt ainult WoW. Helbreath: vaadake seda saasta graafikat, kes sellist tahab? Mootor on samasugune, nagu enamus MMORPG 'del ja isegi saastem, Astonia: Mootor jms mulle meeldib, aga õudsalt laggyne ja graafika pole ka mingi suurem asi, Runescape: Mootor on ülihea ja tihedalt uuendusi, aga seda just Memberitele ja tema graafika pole suuurem asi, WoW: Graafika on hea, mootor on ülihea, palju võimalusi ja ehk isegi rohkem kui runescapes, queste on väga palju, aga hind on kõrge, kuid see eest väärt seda ja on kõvasti langenud võrreldes algse hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
19.08.2006 14:15:06
|
|
|
| Lolliks minema ei hakka. Viisakam võiksid olla veidikene. Esiteks keegi ei ole käskinud sul maksta. Kui ei taha siis ära maksa. Minuarust ei ole iga kuus umbes 200 krooni nii pinge välja pingutada midagi. Ja Runescape Mootor on hea?? Anna andeks. Kui sulle mängu grafika ei meeldi või miski asi pinda käib siis sa ei pea maksma selle eest. Runescape on lihtsalt selline mäng et seda ei ole võimalik mängida .Nii saast kui olla saab. Ja maksta veel sellise pasa eest.. -.- Wowi kohta ei ütle ma midagi. See on liiga ülehinnatud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
19.08.2006 14:25:33
|
|
|
pkwild618, su lõuapooliku staatus on igati väljateenitud
huvi pärast kui paljud siis Cabal'i eest kuutasu maksma hakkavad?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantvol
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
20.08.2006 14:13:13
|
|
|
minuarust pole paarsada krooni küll kuus palju maksta,kuna mäng on hea.
_________________ asdf |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
20.08.2006 18:37:20
|
|
|
NO täpselt vantvol. Kui mäng meeldib siis ei saa kahju olla mingi paarisajast kroonist
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
31.08.2006 18:40:49
|
|
|
Miks ma ei saa mängu sisse logitud? Asi nii et, panen useri ja parooli ning vajutan "OK" midagi ei juhtu, kliki palju tahad ikka ei juhtu.
Useril on see nö. activation ka tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
02.09.2006 14:12:42
|
|
|
| Server maas?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
04.10.2006 23:27:16
|
|
|
Et siis enam ei saagi seda m2ngida ? (njh siis kui maksad siis saad...)
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
07.10.2006 21:03:47
|
|
|
| Kas keegi veel pelab seda? Mina ei kannata küll toda pela silmaotsaski aga siiski huvitav kuulata, kes raha sinna kohvritega annetab.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
07.10.2006 22:15:20
|
|
|
Sakurai, miks kohvritega? Teistel mmo'del kuutasu kah sama ju...
alguses tundus mulle päris hea mäng ning end game tundus väga huvitav olema aga ei vinnanud eriti leveldada
community oli ka hea kui EU & US Beta ajal koos olid
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
07.10.2006 23:31:14
|
|
|
Kohvreid kasutasin lihtsalt väljendina ...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantvol
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
12.10.2006 12:24:41
|
|
|
ma ise atm rootsis.mul vend peksab cabalit.kui eestisse tagasijõuan siis hakkan ka ise mängima
_________________ asdf |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
18.12.2006 10:40:16
|
|
|
| Ise kah nüüd jälle paar päeva seda mänginud.Kuidas aru saada enne võitlust, et kui tugev vastane on(pvp)?Lihtsalt geari jälgides?Ise hetkel lvl29 warr.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
18.12.2006 12:36:55
|
|
|
Gear vist jah.Leveli saab teada ainult vist siis kui trade'd temaga,kui ma ei eksi?
Ning noh on ka ju väga häid geare,millel parimad statsid,aga ka level ka vajalik,et neid kanda.Ning skillid on igalühel erinevalt treenitud,see võib ka määravaks osutuda.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
18.12.2006 14:26:07
|
|
|
| ahah, tänud.War server on puhas pvp servu nagu aru saan?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
18.12.2006 20:25:02
|
|
|
| Nimi on tiberian sunist affitud, kui keegi veel tajub ära asja
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
28.12.2006 00:41:15
|
|
|
Sai ka seda pela toksitud kuu aega. Ainuke mäng, mida ma olen 30 päeva järjest usinalt mänginud. Lihtsalt istus see mäng. Jõudsin mingi 60 ja kopikatega levelini. Varsti jälle edasi seda mängu, küll vaatab, kas viitsin EVEist loobuda.. . Muidu igati bro. Soovitan!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
22.01.2007 00:35:55
|
|
|
| Kui paljud siit seda veel mängivad? Ise olen nii 3 nädalat mänginud, hetkel oman lvl 57 Bladeri, olen Mercury serveris, DragonElite guildis.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.01.2007 00:37:59
|
|
|
Kahjuks kooli algusega aega napib millegi mängimiseks.
Aga jah,Cabal oli lahe mäng kuniks ta veel betas oli.
Nüüd vist rahvas maksab selle eest? Rääkige ka mis seal teoksil siis,mis huvitavat,mis paelub kõige rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
22.01.2007 00:54:58
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Kui paljud siit seda veel mängivad? Ise olen nii 3 nädalat mänginud, hetkel oman lvl 57 Bladeri, olen Mercury serveris, DragonElite guildis. |
Palju kuus maksad?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
22.01.2007 16:38:43
|
|
|
Kuus maksan 11 Eurot, krediitkaardiga.
Ma ei soovita maksta Sms'iga, need on umb 8 ~ euri nädal :/
Aga jah, mäng ise on väga tore, ma saan kellegi tasuta kutsuda 14 päevaks (free trial on muidu 7 päeva, aga kui keegi kutsub saab kaks nädalat tasuta), nii et öelge kui keegi tahab kutset.
Kõige põnevam on vist see, et mäng on massiivne, ja PvP, CvC, NvN .. ja üldse rare itemite jaht koos guildiga, või bosside tapmine suurte partydega
Kõige igavam on vist skill grinding, külmalt paar tundi killid teatud mobe või treenid Dummy peal.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
22.01.2007 17:08:10
|
|
|
Oi krt, Dummied olid elulahedad
Pistad kruvikeeraja või mündi 1-9 numbrite vahele ja jätad ööseks skillima
Rare itemid ja bossid? Räägi lähemalt,tundub huvitav,viska paar screenshotti ka kui vinnad.
Räägi kas see värk,et taevasse vaadata ei saand muudeti ära? Enne nagu ei saand väga kaugele ette,ülesse kaameraga liigutada.
Aga jah,mäng on ülihea,need hõljukbike'd ja kõrgemate levelitega vendade armorid,relvad on tasemel.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
22.01.2007 17:13:42
|
|
|
Jap, Dummiel on mõnus treenida skille :]
Nuuh, rare itemitega on nii, et lähed kuhugi Lake Side vms mapile, (seal on liiga võimsad mobid, et üksi ellu jääda) aga koos partyga jahid seal, ja hea õnne korral võidki saada midagi haruldast, näiteks Bike'i või mõne slot item (Osmium) vms..väga mõnus on nii
Bosse on seal suht raske tappa ka kolme-neljakesi, vaja oleks ikka 5-6 või isegi rohkem inimesi, sest neil on osad skillid sellised et laksust tapavad ära (Mingi Haunt ja muud sellised), nii et jah, tegevust jätkub seal väga kaua, ainuke asi mis ongi miinuseks on see, kui vahel Questid otsa saavad, siis pead lihtsalt expima kollide peal
Screene võin paari tunni pärast siia panna, siis lähen mängima.
Ning jah, taevasse saab vaadata iga nurga alt kui vajadus on
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
12.05.2007 21:48:53
|
|
|
asi läheb tasuta-liseks nüüd
keegi mängib seda veel ?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
12.05.2007 22:10:41
|
|
|
sain ka kirja et läheb tagasi tasuta mänguks. Sellisel juhul arvan et login korra või paar tagasi sisse küll ja löön käed külge
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.05.2007 22:39:15
|
|
|
Oot, terve mäng läheb nüüd tasuta? :O
Chill värk ju (:
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.05.2007 02:53:13
|
|
|
mnjaa leidis hea aja tasuta-liseks minna
Eks suvel või nädalavahetustel proovib jälle seda.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allsight
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
13.05.2007 10:40:45
|
|
|
| Kui tasuta siis liitun ka ;=)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
13.05.2007 11:03:38
|
|
|
| tsitaat: |
From the end of June, CABAL will be a Free to Play service. Players will be able to enter and join the world of Nevareth, simply by downloading the client and registering on the CABAL Online website. In what is set to be an exciting time for players, the change of system should see features such as nation wars, take on a whole new level; with reports from Korea already showing just how well CABAL performs in its new environment. Replacing the old system will be the new Free to Play service and new Premium services. All players will also be able to buy a range of items, bonuses and special features from the new Item Shop using CABAL Cash. Already several items have been introduced, including pet monsters, travelling hover boards and armours; with more promised in the coming months.
http://mmorpg.com/gamelist.cfm/loadNews/7734 |
Ehk siis juuni lõppu tuleb oodata nendel, kes tasuta mängida tahavad.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
13.05.2007 17:43:10
|
|
|
Tõsiselt positiivne uudis
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
13.05.2007 18:15:26
|
|
|
| Mikiki kirjutas: |
| tsitaat: |
From the end of June, CABAL will be a Free to Play service. Players will be able to enter and join the world of Nevareth, simply by downloading the client and registering on the CABAL Online website. In what is set to be an exciting time for players, the change of system should see features such as nation wars, take on a whole new level; with reports from Korea already showing just how well CABAL performs in its new environment. Replacing the old system will be the new Free to Play service and new Premium services. All players will also be able to buy a range of items, bonuses and special features from the new Item Shop using CABAL Cash. Already several items have been introduced, including pet monsters, travelling hover boards and armours; with more promised in the coming months.
http://mmorpg.com/gamelist.cfm/loadNews/7734 |
Ehk siis juuni lõppu tuleb oodata nendel, kes tasuta mängida tahavad. |
Cabal Online Europe koduleht ütleb varajane Juuni, usaldan kodulehte rohkem
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
13.05.2007 21:12:09
|
|
|
| We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
13.05.2007 21:22:23
|
|
|
| Et siis naq mis kuupäeva uskuda?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
13.05.2007 21:35:08
|
|
|
kui tasuta läheb siis hüppan ka läbi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.05.2007 23:01:37
|
|
|
| Kix007 kirjutas: |
| We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May. |
We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from 14th of May.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.05.2007 17:01:30
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Kix007 kirjutas: |
| We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May. |
We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from 14th of May. |
www.cabalonline.com ?
seal räägib et mai lõpus/juuni algul.
| tsitaat: |
| We are proud announced that CABAL Online will cease to charge a monthly fee from the end of May. |
E: Huvitav kas vana acciga saab edasi pelada kuna vaatan et see täiesti eksisteerib kuid mängida veel küll ei saa tasuta sellega... käsib subscribe'da
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.05.2007 19:33:48
|
|
|
Ma lihtsalt tõin näite, et igaüks võib kirjutada mida tahab krt pangU siis link ka info kohta
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
20.05.2007 18:28:42
|
|
|
Dzisus platoon. Ma juba jäin uskuma
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
24.05.2007 19:21:13
|
|
|
| Andke linki kust tõmmata
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|