Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Command & Conquer 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.05.2007 23:36:56 vasta tsitaadiga

Ei saa sarajevos ion cannonit pean tegema aga ei saa kõik on valmis tehtud aga ion cannonit poole kuskilt teha
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.05.2007 23:52:58 vasta tsitaadiga

excalibur, peksa kilbi kujutisega ikooni, sealt saad commandi ehitada
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2007 00:19:22 vasta tsitaadiga

kus see ikoon on mille all. näpisin enamvähem kõike icon_smile.gif
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 11.05.2007 00:32:36 vasta tsitaadiga

eee vaata seal kuhu sul tekib ehitatavate asjade menüü siis sellest suts ülevalpool
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.05.2007 00:41:15 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
eee vaata seal kuhu sul tekib ehitatavate asjade menüü siis sellest suts ülevalpool
kui ta seda ei leia, siis tekib mul küsimus et kuidas ta sinnagimaale on saanud üldse icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2007 00:47:06 vasta tsitaadiga

sain juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2007 08:53:53 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
gnt iirc. alguses tuligi kane editioneid miski suurem hulk.

Gntl on oma ircu kanal? Aadressi jagad (ps)? Kas jutt on siiski gnt eestist või.. ?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.05.2007 09:51:13 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
londiste kirjutas:
gnt iirc. alguses tuligi kane editioneid miski suurem hulk.

Gntl on oma ircu kanal? Aadressi jagad (ps)? Kas jutt on siiski gnt eestist või.. ?
iirc -> if i remember correctly
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axeon
HV vaatleja
axeon

liitunud: 09.05.2003




sõnum 11.05.2007 10:13:05 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
kus see ikoon on mille all. näpisin enamvähem kõike icon_smile.gif

Proovi esmalt tutoriali, milleks ennast niimoodi vägistada...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 00:44:30 vasta tsitaadiga

Mis siin salata, Scrini viimane missioon jäi mul ka pooleli, kopp lendas suht ette.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 00:54:32 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Mis siin salata, Scrini viimane missioon jäi mul ka pooleli, kopp lendas suht ette.


Lõpp on hea. Veits.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 01:03:26 vasta tsitaadiga

Mingi video ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 01:08:21 vasta tsitaadiga

Jep. Põmst on asi nii et expansioni on õhk paksult täis icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim06
HV vaatleja
siim06

liitunud: 05.01.2006




sõnum 12.05.2007 10:59:23 vasta tsitaadiga

Mul on selle mängu installimisega probleem!

Et siis selline probleem..
The wizard was interrupted before C&C3 TW could be completely installed.
Your system has not been modified. To install this program at later time, please run the installation again.

Ta teeb selle preparing of install ära ja siis panen next ja accept license ning tuleb siis selline kiri nagu ülal mainitud..



viimati muutis siim06 12.05.2007 18:43:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 14:54:16 vasta tsitaadiga

siim06 kirjutas:
Mul on selle mängu installimisega probleem!

Et siis selline probleem..
The wizard was interrupted before C&C3 TW could be completely installed.
Your system has not been modified. To install this program at later time, please run the installation again.

Ta teeb selle preparing of install ära ja siis panen next ja accept license ning tuleb siis selline kiri nagu ülal mainitud..
Arvatavasti lebab sul kuskil mingi vigane fail
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 14:55:01 vasta tsitaadiga

http://forums.ea.com/mboards/thread.jspa?sls=2&tstart=0&threadID=221513&start=0
patch 1.05 full notes

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim06
HV vaatleja
siim06

liitunud: 05.01.2006




sõnum 12.05.2007 15:08:08 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
siim06 kirjutas:
Mul on selle mängu installimisega probleem!

Et siis selline probleem..
The wizard was interrupted before C&C3 TW could be completely installed.
Your system has not been modified. To install this program at later time, please run the installation again.

Ta teeb selle preparing of install ära ja siis panen next ja accept license ning tuleb siis selline kiri nagu ülal mainitud..
Arvatavasti lebab sul kuskil mingi vigane fail

Arvatavasti jah...Sellepärast ma postitasingi siia et äki keegi oskab aidata..(:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 12.05.2007 15:10:51 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
http://forums.ea.com/mboards/thread.jspa?sls=2&tstart=0&threadID=221513&start=0
patch 1.05 full notes


väga suur ovehaul paistab tulevat. Eriti majanduse poolest. Spiderbasimine tehakse raskeks kui mitte võimatuks, kõiki infantry uniteid peale Shadow Teami parandatakse ning nodi avatar sai oma õige hinna. Loodetavasti ei tehta scrini nüüd liiga tugevaks, ennist oli neil masendavalt nõrk algus ( tänu lollakamale harvesterile ja nõrkadele alguseunitiele), nüüd aga antiinfantry unitid teevad vähem dämmi ja disintegratorid on kiiremad, disentegrator aga on karm asjapulk alguses , niidavad masinaid ja maju nagu nalja ja isegi neist üle sõites teevad nad unitile dämmi. Samas force field plekib nüüd 5k ja tripod on ilma sheildita paras squishie.
Nodi tankspämm saab paraja põntsu, raha vähem nende ehitamiseks ja tank teeb 25% vähem dämmi enne laserit ( ning laser tech plekib nüüd oi oi kui palju).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 15:38:43 vasta tsitaadiga

Päris palju muutusi nehh. Hea on see, et mõned NOD'i üksused on asjalikumaks tehtud nagu näiteks flame tank ja black hand mis olid ennem ikka äärmiselt mõttetud.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2007 16:00:20 vasta tsitaadiga

Nüüd nendest saavad suht võtmeüksused. Nüüd suht kõik võtmeüksused. Asi ei käi ainult tankide peal nüüd icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.05.2007 14:33:06 vasta tsitaadiga

Täna mängisin niisama ja imestasin, et päris lahedad liigutused on osadel vahest icon_biggrin.gif

Kraana teeb mingit robot-tantsu noolega ja Juggernaut sügaks kabiinialust nagu koer jalaga. Võttis ikka muigama küll kui nägin. A rohkem pole näinud ka seda. Nii kogemata märkasin. Siis tuli madistama edasi hakata.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2007 15:48:01 vasta tsitaadiga

Juggernaut on nagu kana
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allsight
HV vaatleja
allsight

liitunud: 28.08.2004




sõnum 31.05.2007 09:59:21 vasta tsitaadiga

Fantastile
http://img405.imageshack.us/img405/8100/cc2cw3.jpg
graafika on icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

edit by mutabor: ärme paneme nii suured pildid img tagiga palun.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 10:06:39 vasta tsitaadiga

Njaa mul ka settingutest kõik täiesti ultra peal ja täitsa mõnna mängida! icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2007 11:19:24 vasta tsitaadiga

siim06 kirjutas:
Tomv kirjutas:
siim06 kirjutas:
Mul on selle mängu installimisega probleem!

Et siis selline probleem..
The wizard was interrupted before C&C3 TW could be completely installed.
Your system has not been modified. To install this program at later time, please run the installation again.

Ta teeb selle preparing of install ära ja siis panen next ja accept license ning tuleb siis selline kiri nagu ülal mainitud..
Arvatavasti lebab sul kuskil mingi vigane fail

Arvatavasti jah...Sellepärast ma postitasingi siia et äki keegi oskab aidata..(:


plaat lugejast välja ja uuesti lugejasse tagasi, minul igatahes aitas see.

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 01.06.2007 12:00:23 vasta tsitaadiga

suht vähe nõuab ju aga graafika on jube normaalne...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 01.06.2007 12:30:10 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Täna mängisin niisama ja imestasin, et päris lahedad liigutused on osadel vahest icon_biggrin.gif


Eile mängisin üht nodi misiooni kus tegin umbes 25 shadow teami. Lasin õhku tõusta ja siis käskisin kõigil korraga ühte kohta maanduda. Peale seda seisid mehed maapeal kenas korrapärases väikses täisringis ja vahtisid üksteisele otsa icon_biggrin.gif

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.06.2007 12:58:27 vasta tsitaadiga

Mul tekkis küsimus siin vaikselt.
Et miks ma pole leidnud võimalust formation preview'd kasutada? : S

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2007 19:29:31 vasta tsitaadiga

kas selles mängus saab kuigi nii ka panna millised unitid lähevad ees ja millised nende järgi. või tuleb seda kõike ise käsitsi teha?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2007 19:42:33 vasta tsitaadiga

Mul on selline probleem, et kursor mängus sees virvendab ja kaob vahepeal üldse ära. Olen proovinud reinstalli ja disablenud erinevaid all-jooksvaid programme, aga midagi ei aita. Oskab keegi aitada?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DracS
HV vaatleja
DracS

liitunud: 30.07.2006




sõnum 01.06.2007 20:00:26 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Mul on selline probleem, et kursor mängus sees virvendab ja kaob vahepeal üldse ära. Olen proovinud reinstalli ja disablenud erinevaid all-jooksvaid programme, aga midagi ei aita. Oskab keegi aitada?


Kui ausalt öelda siis mul oli/on siiani sama probleem, aga mul aitab lihtsalt restardi tegemine arvutile...
Tekib ta siis, kui olen vahepeal erinevaid asju jooksutanud masina peal või ta on mitu päeva sees olnud järjest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2007 20:03:20 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
kas selles mängus saab kuigi nii ka panna millised unitid lähevad ees ja millised nende järgi. või tuleb seda kõike ise käsitsi teha?

Pmst mingeid formatsioone panna sai aga mitte eriti eduliselt.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2007 20:12:36 vasta tsitaadiga

DracS kirjutas:
lexo kirjutas:
Mul on selline probleem, et kursor mängus sees virvendab ja kaob vahepeal üldse ära. Olen proovinud reinstalli ja disablenud erinevaid all-jooksvaid programme, aga midagi ei aita. Oskab keegi aitada?


Kui ausalt öelda siis mul oli/on siiani sama probleem, aga mul aitab lihtsalt restardi tegemine arvutile...
Tekib ta siis, kui olen vahepeal erinevaid asju jooksutanud masina peal või ta on mitu päeva sees olnud järjest icon_rolleyes.gif

Restart mind ei aita kahjuks, ja probleem püsib ka siis, kui ma käivitan CC kohe peale arvuti sisse lülitamist. (Ei kurna arvutit muude toimingutega enne)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 02.06.2007 00:08:06 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mul tekkis küsimus siin vaikselt.
Et miks ma pole leidnud võimalust formation preview'd kasutada? : S


Minul toimib, vajutan parema ja vasaku hiirenupu korraga alla, kui üksused valitud. Aga eikasuta eriti.

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 03:17:59 vasta tsitaadiga

Command & Conquer 3 Tiberium Wars v1.05 Patch
Changelog
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 01:44:12 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:
Command & Conquer 3 Tiberium Wars v1.05 Patch
Changelog


Täna läheb katsetusteks
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 03:55:17 vasta tsitaadiga

päris kole changelog kui aus olla icon_biggrin.gif
muljeta siis heretic666, pole ise ammu antud gaemi torkinud

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 12:30:12 vasta tsitaadiga

Huuh, no muudatused on ikka väga silmaga näha. Üks hea asi on nüüd, et kui kõiki sõjauniteid endale sinna kastikesse võtad ja harvester peaks ka sinna sise jääma, siis harvesteri ta enda käsu alla ei võta.

Oluline muudatus - NOD unitid ei ole enam p*sapeetrid, tegemist on nüüd väga tugevate unititega, Flame tank teeb nüüd ikka väga tugevat purustustööd, ehitise võtab maru kärmelt maha. Black Handi võib ka nimetada nüüd Elite Infantryks, sest nüüd on nad silmmärgatavalt tugevamad ning püsivad kauem elus. Avatar on ka siis tsipa odavamaks tehtud. Paljud upgraded on ikka palju kallimaks läinud, samamoodi näiteks cloaking field ei maksagi 1500 ringis enam, vaid hoopis 3000 crediti. Stealth tank muutus veelgi kallimaks ning seda enam põhjust teda mitte osta - liialt ülehinnatud unit.

GDI ei ole enam nii lihtne olla, kuna väga paljud asjad muudeti palju kallimaks, Rail Gun upgrade maksab tervelt 5000 credi, Zone Troopers taevast alla selle Podiga nüüd ei tule mitte 3000, vaid 4500 eest ! Unitite kiirus on paranenud. Ma ei mõtle liikumiskiiruse pealt, vaid kohapeal ümberpööramine ja tulistamine. AA (AntiAircraft) unititele on see nüüd suur boonus. GDI isarelv siis - mammoth tank. Liikumine 7% aeglasem on silmaga väga näha, reload time on tal kõvasti uimasem, kui varem, kuid selle korvab siis see suurem dmg. Igati loogiline, nii pirakas tank peaks tegema ülitugevaid laske, mitte "rapid" kõmmutama nagu mingi poolautomaat.

Scrini ei ole jõudnud põhjalikumalt üle vaadata, vastaseks oli ta mul küll ning peaks mainima, et see plasma käsi tal on ikka umbe tugev sõidukite vastu. Flame tankile piisas kolm plaksu kirja panna ja asi ants.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 17:44:35 vasta tsitaadiga

mäng läks siis rakemaks ühesõnaga?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2007 21:15:37 vasta tsitaadiga

Jah, võib nii öelda küll.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 00:36:10 vasta tsitaadiga

Warhammer - Dawn of War: Dark Crusade on tunduvalt parem thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 10:09:50 vasta tsitaadiga

Noname, seal need halvad tegelased screenide järgi oleks nagu Heroes 5 Necrotowni tegelased.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 10:33:16 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Noname, seal need halvad tegelased screenide järgi oleks nagu Heroes 5 Necrotowni tegelased.
Eip ole, ainult heroe/army commander on võimalik selliseks muuta, mingiks 15 sekundiks suures hädas see ka kõik
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorps
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2007 22:32:16 vasta tsitaadiga

mängijad kes on huvitatud hamachis seda mängima, saatke mulle PS.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorps
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2007 10:46:36 vasta tsitaadiga

kui ei harjuta siis ei teki ka oskusi.
kes on huvitatud 2v2 siis saatke PS mulle. kui saab vähemalt 2 tõsisemat huvilist on alguseks juba hea.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 16.07.2007 12:28:48 vasta tsitaadiga

Kas mäng enam hamachis ei jukerda? kui enne 1.05 pelasin oli pidevalt probleeme mängu alustamisega.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scorps
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2007 15:39:40 vasta tsitaadiga

nii 1.05-ga kui ka varasematega on mul mäng olnud sujuv. pole küll üle 2 mängija korraga proovinud veel.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2007 15:43:13 vasta tsitaadiga

Olen proovinud kuuekesi, mäng oli sujuv aga lobbys droppisid tihti...
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.07.2007 18:28:40 vasta tsitaadiga

lobby on jah suurim komistuskivi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2007 10:56:23 vasta tsitaadiga

keegi single playerit mängides brutali enemy vastu kah ära teinud on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Command & Conquer 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.