|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
10.05.2007 23:36:56
|
|
|
| Ei saa sarajevos ion cannonit pean tegema aga ei saa kõik on valmis tehtud aga ion cannonit poole kuskilt teha
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
10.05.2007 23:52:58
|
|
|
excalibur, peksa kilbi kujutisega ikooni, sealt saad commandi ehitada
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2007 00:19:22
|
|
|
kus see ikoon on mille all. näpisin enamvähem kõike
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
11.05.2007 00:32:36
|
|
|
eee vaata seal kuhu sul tekib ehitatavate asjade menüü siis sellest suts ülevalpool
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.05.2007 00:41:15
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| eee vaata seal kuhu sul tekib ehitatavate asjade menüü siis sellest suts ülevalpool |
kui ta seda ei leia, siis tekib mul küsimus et kuidas ta sinnagimaale on saanud üldse
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
11.05.2007 00:47:06
|
|
|
sain juba
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.05.2007 08:53:53
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| gnt iirc. alguses tuligi kane editioneid miski suurem hulk. |
Gntl on oma ircu kanal? Aadressi jagad (ps)? Kas jutt on siiski gnt eestist või.. ?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.05.2007 09:51:13
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| gnt iirc. alguses tuligi kane editioneid miski suurem hulk. |
Gntl on oma ircu kanal? Aadressi jagad (ps)? Kas jutt on siiski gnt eestist või.. ? |
iirc -> if i remember correctly
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axeon
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2003
|
11.05.2007 10:13:05
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
kus see ikoon on mille all. näpisin enamvähem kõike  |
Proovi esmalt tutoriali, milleks ennast niimoodi vägistada...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.05.2007 00:44:30
|
|
|
| Mis siin salata, Scrini viimane missioon jäi mul ka pooleli, kopp lendas suht ette.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
12.05.2007 00:54:32
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Mis siin salata, Scrini viimane missioon jäi mul ka pooleli, kopp lendas suht ette. |
Lõpp on hea. Veits.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.05.2007 01:03:26
|
|
|
| Mingi video ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
12.05.2007 01:08:21
|
|
|
Jep. Põmst on asi nii et expansioni on õhk paksult täis
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim06
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2006
|
12.05.2007 10:59:23
|
|
|
Mul on selle mängu installimisega probleem!
Et siis selline probleem..
The wizard was interrupted before C&C3 TW could be completely installed.
Your system has not been modified. To install this program at later time, please run the installation again.
Ta teeb selle preparing of install ära ja siis panen next ja accept license ning tuleb siis selline kiri nagu ülal mainitud..
viimati muutis siim06 12.05.2007 18:43:42, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
12.05.2007 14:54:16
|
|
|
| siim06 kirjutas: |
Mul on selle mängu installimisega probleem!
Et siis selline probleem..
The wizard was interrupted before C&C3 TW could be completely installed.
Your system has not been modified. To install this program at later time, please run the installation again.
Ta teeb selle preparing of install ära ja siis panen next ja accept license ning tuleb siis selline kiri nagu ülal mainitud.. |
Arvatavasti lebab sul kuskil mingi vigane fail
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim06
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2006
|
12.05.2007 15:08:08
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| siim06 kirjutas: |
Mul on selle mängu installimisega probleem!
Et siis selline probleem..
The wizard was interrupted before C&C3 TW could be completely installed.
Your system has not been modified. To install this program at later time, please run the installation again.
Ta teeb selle preparing of install ära ja siis panen next ja accept license ning tuleb siis selline kiri nagu ülal mainitud.. |
Arvatavasti lebab sul kuskil mingi vigane fail |
Arvatavasti jah...Sellepärast ma postitasingi siia et äki keegi oskab aidata..(:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
12.05.2007 15:10:51
|
|
|
väga suur ovehaul paistab tulevat. Eriti majanduse poolest. Spiderbasimine tehakse raskeks kui mitte võimatuks, kõiki infantry uniteid peale Shadow Teami parandatakse ning nodi avatar sai oma õige hinna. Loodetavasti ei tehta scrini nüüd liiga tugevaks, ennist oli neil masendavalt nõrk algus ( tänu lollakamale harvesterile ja nõrkadele alguseunitiele), nüüd aga antiinfantry unitid teevad vähem dämmi ja disintegratorid on kiiremad, disentegrator aga on karm asjapulk alguses , niidavad masinaid ja maju nagu nalja ja isegi neist üle sõites teevad nad unitile dämmi. Samas force field plekib nüüd 5k ja tripod on ilma sheildita paras squishie.
Nodi tankspämm saab paraja põntsu, raha vähem nende ehitamiseks ja tank teeb 25% vähem dämmi enne laserit ( ning laser tech plekib nüüd oi oi kui palju).
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.05.2007 15:38:43
|
|
|
| Päris palju muutusi nehh. Hea on see, et mõned NOD'i üksused on asjalikumaks tehtud nagu näiteks flame tank ja black hand mis olid ennem ikka äärmiselt mõttetud.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
12.05.2007 16:00:20
|
|
|
Nüüd nendest saavad suht võtmeüksused. Nüüd suht kõik võtmeüksused. Asi ei käi ainult tankide peal nüüd
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.05.2007 14:33:06
|
|
|
Täna mängisin niisama ja imestasin, et päris lahedad liigutused on osadel vahest
Kraana teeb mingit robot-tantsu noolega ja Juggernaut sügaks kabiinialust nagu koer jalaga. Võttis ikka muigama küll kui nägin. A rohkem pole näinud ka seda. Nii kogemata märkasin. Siis tuli madistama edasi hakata.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
17.05.2007 15:48:01
|
|
|
| Juggernaut on nagu kana
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allsight
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
31.05.2007 10:06:39
|
|
|
Njaa mul ka settingutest kõik täiesti ultra peal ja täitsa mõnna mängida!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
31.05.2007 11:19:24
|
|
|
| siim06 kirjutas: |
| Tomv kirjutas: |
| siim06 kirjutas: |
Mul on selle mängu installimisega probleem!
Et siis selline probleem..
The wizard was interrupted before C&C3 TW could be completely installed.
Your system has not been modified. To install this program at later time, please run the installation again.
Ta teeb selle preparing of install ära ja siis panen next ja accept license ning tuleb siis selline kiri nagu ülal mainitud.. |
Arvatavasti lebab sul kuskil mingi vigane fail |
Arvatavasti jah...Sellepärast ma postitasingi siia et äki keegi oskab aidata..(: |
plaat lugejast välja ja uuesti lugejasse tagasi, minul igatahes aitas see.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
01.06.2007 12:00:23
|
|
|
| suht vähe nõuab ju aga graafika on jube normaalne...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
01.06.2007 12:30:10
|
|
|
| softis kirjutas: |
Täna mängisin niisama ja imestasin, et päris lahedad liigutused on osadel vahest |
Eile mängisin üht nodi misiooni kus tegin umbes 25 shadow teami. Lasin õhku tõusta ja siis käskisin kõigil korraga ühte kohta maanduda. Peale seda seisid mehed maapeal kenas korrapärases väikses täisringis ja vahtisid üksteisele otsa
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.06.2007 12:58:27
|
|
|
Mul tekkis küsimus siin vaikselt.
Et miks ma pole leidnud võimalust formation preview'd kasutada? : S
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
01.06.2007 19:29:31
|
|
|
| kas selles mängus saab kuigi nii ka panna millised unitid lähevad ees ja millised nende järgi. või tuleb seda kõike ise käsitsi teha?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
01.06.2007 19:42:33
|
|
|
| Mul on selline probleem, et kursor mängus sees virvendab ja kaob vahepeal üldse ära. Olen proovinud reinstalli ja disablenud erinevaid all-jooksvaid programme, aga midagi ei aita. Oskab keegi aitada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DracS
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2006
|
01.06.2007 20:00:26
|
|
|
| lexo kirjutas: |
| Mul on selline probleem, et kursor mängus sees virvendab ja kaob vahepeal üldse ära. Olen proovinud reinstalli ja disablenud erinevaid all-jooksvaid programme, aga midagi ei aita. Oskab keegi aitada? |
Kui ausalt öelda siis mul oli/on siiani sama probleem, aga mul aitab lihtsalt restardi tegemine arvutile...
Tekib ta siis, kui olen vahepeal erinevaid asju jooksutanud masina peal või ta on mitu päeva sees olnud järjest
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.06.2007 20:03:20
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| kas selles mängus saab kuigi nii ka panna millised unitid lähevad ees ja millised nende järgi. või tuleb seda kõike ise käsitsi teha? |
Pmst mingeid formatsioone panna sai aga mitte eriti eduliselt.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
01.06.2007 20:12:36
|
|
|
| DracS kirjutas: |
| lexo kirjutas: |
| Mul on selline probleem, et kursor mängus sees virvendab ja kaob vahepeal üldse ära. Olen proovinud reinstalli ja disablenud erinevaid all-jooksvaid programme, aga midagi ei aita. Oskab keegi aitada? |
Kui ausalt öelda siis mul oli/on siiani sama probleem, aga mul aitab lihtsalt restardi tegemine arvutile...
Tekib ta siis, kui olen vahepeal erinevaid asju jooksutanud masina peal või ta on mitu päeva sees olnud järjest  |
Restart mind ei aita kahjuks, ja probleem püsib ka siis, kui ma käivitan CC kohe peale arvuti sisse lülitamist. (Ei kurna arvutit muude toimingutega enne)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
02.06.2007 00:08:06
|
|
|
| softis kirjutas: |
Mul tekkis küsimus siin vaikselt.
Et miks ma pole leidnud võimalust formation preview'd kasutada? : S |
Minul toimib, vajutan parema ja vasaku hiirenupu korraga alla, kui üksused valitud. Aga eikasuta eriti.
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.06.2007 01:44:12
|
|
|
Täna läheb katsetusteks
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
09.06.2007 03:55:17
|
|
|
päris kole changelog kui aus olla
muljeta siis heretic666, pole ise ammu antud gaemi torkinud
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.06.2007 12:30:12
|
|
|
Huuh, no muudatused on ikka väga silmaga näha. Üks hea asi on nüüd, et kui kõiki sõjauniteid endale sinna kastikesse võtad ja harvester peaks ka sinna sise jääma, siis harvesteri ta enda käsu alla ei võta.
Oluline muudatus - NOD unitid ei ole enam p*sapeetrid, tegemist on nüüd väga tugevate unititega, Flame tank teeb nüüd ikka väga tugevat purustustööd, ehitise võtab maru kärmelt maha. Black Handi võib ka nimetada nüüd Elite Infantryks, sest nüüd on nad silmmärgatavalt tugevamad ning püsivad kauem elus. Avatar on ka siis tsipa odavamaks tehtud. Paljud upgraded on ikka palju kallimaks läinud, samamoodi näiteks cloaking field ei maksagi 1500 ringis enam, vaid hoopis 3000 crediti. Stealth tank muutus veelgi kallimaks ning seda enam põhjust teda mitte osta - liialt ülehinnatud unit.
GDI ei ole enam nii lihtne olla, kuna väga paljud asjad muudeti palju kallimaks, Rail Gun upgrade maksab tervelt 5000 credi, Zone Troopers taevast alla selle Podiga nüüd ei tule mitte 3000, vaid 4500 eest ! Unitite kiirus on paranenud. Ma ei mõtle liikumiskiiruse pealt, vaid kohapeal ümberpööramine ja tulistamine. AA (AntiAircraft) unititele on see nüüd suur boonus. GDI isarelv siis - mammoth tank. Liikumine 7% aeglasem on silmaga väga näha, reload time on tal kõvasti uimasem, kui varem, kuid selle korvab siis see suurem dmg. Igati loogiline, nii pirakas tank peaks tegema ülitugevaid laske, mitte "rapid" kõmmutama nagu mingi poolautomaat.
Scrini ei ole jõudnud põhjalikumalt üle vaadata, vastaseks oli ta mul küll ning peaks mainima, et see plasma käsi tal on ikka umbe tugev sõidukite vastu. Flame tankile piisas kolm plaksu kirja panna ja asi ants.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
09.06.2007 17:44:35
|
|
|
mäng läks siis rakemaks ühesõnaga?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.06.2007 21:15:37
|
|
|
| Jah, võib nii öelda küll.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
18.06.2007 00:36:10
|
|
|
Warhammer - Dawn of War: Dark Crusade on tunduvalt parem
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.06.2007 10:09:50
|
|
|
| Noname, seal need halvad tegelased screenide järgi oleks nagu Heroes 5 Necrotowni tegelased.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
18.06.2007 10:33:16
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Noname, seal need halvad tegelased screenide järgi oleks nagu Heroes 5 Necrotowni tegelased. |
Eip ole, ainult heroe/army commander on võimalik selliseks muuta, mingiks 15 sekundiks suures hädas see ka kõik
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorps
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2004
|
15.07.2007 22:32:16
|
|
|
| mängijad kes on huvitatud hamachis seda mängima, saatke mulle PS.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorps
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2004
|
16.07.2007 10:46:36
|
|
|
kui ei harjuta siis ei teki ka oskusi.
kes on huvitatud 2v2 siis saatke PS mulle. kui saab vähemalt 2 tõsisemat huvilist on alguseks juba hea.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
16.07.2007 12:28:48
|
|
|
| Kas mäng enam hamachis ei jukerda? kui enne 1.05 pelasin oli pidevalt probleeme mängu alustamisega.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorps
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2004
|
16.07.2007 15:39:40
|
|
|
| nii 1.05-ga kui ka varasematega on mul mäng olnud sujuv. pole küll üle 2 mängija korraga proovinud veel.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005

|
16.07.2007 15:43:13
|
|
|
Olen proovinud kuuekesi, mäng oli sujuv aga lobbys droppisid tihti...
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.07.2007 18:28:40
|
|
|
| lobby on jah suurim komistuskivi
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
22.07.2007 10:56:23
|
|
|
keegi single playerit mängides brutali enemy vastu kah ära teinud on?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|