|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
17.04.2007 16:03:17
|
|
|
Lan-is on seda ikka ääretult tore mängida.
Coop mode on mõnus.
Litsud endale hulka brutal steamrollereid vastaseks ja sis on tegemist küll
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arathrain
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2003
|
17.04.2007 16:32:37
|
|
|
Skirmish, skirmishiks. Seda pole. Kuid miks ei võiks olla ka campaign piisavalt huvitav. Easy uutele mängijatele, normal keskmisele ja hard siis ikkagi oleks raske. Paraku seda ta polnud. Skirmishis vist vastane cheatib? Ma ei pea seda õigeks et debiilset AI´d kompenseeritakse ebavõrdsusega. Eeldused võiks olla samad, arvuti targem ning suudab viimane ehk ka tegusteda optimaalsemalt, mõnevõrra kiiremini jne. Inimesel jälle omad boonused.
_________________ dDisain |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.04.2007 18:52:50
|
|
|
kui sa viitsiksid teemat pisut lugeda või otsingut teha, siis ai cheatib ainult brutal raskusastmes. topelt sissetulek.
normal oli imo juba päris raske. ei ütleks, et esimest korda rtsi tarbeks hiir käes on.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.04.2007 19:39:41
|
|
|
| mhmh, SP normal oli täiesti mõttetult kerge, Hard oli enam-vähem nahka märjaks ajav.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
18.04.2007 10:30:21
|
|
|
skirmissis Brutal steamroller vastu panna ning händikäpp nulli ja on tegemist küll.
Ma 10 matsi madistasin, enne kui enam-vähem võitma hakkasin.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
18.04.2007 14:38:46
|
|
|
mis vinget masinat see mäng tahab? et normaalselt mängida ka natuke suuremat lahingut kui 3 unitit vs 5 unitit
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
18.04.2007 14:42:05
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
mis vinget masinat see mäng tahab? et normaalselt mängida ka natuke suuremat lahingut kui 3 unitit vs 5 unitit  |
Üldiselt pidi see mäng ka aeglasemate masinatega kiiresti lippama.
P.S. Keegi seda hamachis ka taob?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
18.04.2007 14:42:42
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
mis vinget masinat see mäng tahab? et normaalselt mängida ka natuke suuremat lahingut kui 3 unitit vs 5 unitit  |
proovisin 2ghz duron + singlechan ddr400 + 9600nonpro'ga.
lowdetailis jookseb nagu vana mees.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
18.04.2007 15:00:49
|
|
|
| lamp kirjutas: |
proovisin 2ghz duron + singlechan ddr400 + 9600nonpro'ga.
lowdetailis jookseb nagu vana mees. |
Et siis hädiselt?
Ise madistan ka veel ainult Skirmishit. Mina ja üks medium balancer kompu (suurtel mappidel) ülejäänud medium steamroller-guerillade vastu. Brutaliks pole veel valmis.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.04.2007 15:05:42
|
|
|
Üksinda skirmishi tagudes olen 3vs3 pannud ja on medium-high sätetel ära vedanud.
Kuid võrgus on jäänud selline mulje, et kui ühel hakkab arvuti laggima, siis kisub see teised endaga kaasa. Nimelt vennaga sai pelada ja kui tal arvuti järsku kooma langes (FPS 10-15 über lahingu ajal), siis langes ka minul läpakas kooma. Kuid kui vend läks lahingu kohast minema, siis oli minul ka kõik ok.
C2D T5600 + 1 giga rammu + Go7600.
Hamachis tavaliselt õhtuti koos vennaga ja eile sai mTim hamachi võrgus pelatud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.04.2007 15:38:07
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Üksinda skirmishi tagudes olen 3vs3 pannud ja on medium-high sätetel ära vedanud.
Kuid võrgus on jäänud selline mulje, et kui ühel hakkab arvuti laggima, siis kisub see teised endaga kaasa. Nimelt vennaga sai pelada ja kui tal arvuti järsku kooma langes (FPS 10-15 über lahingu ajal), siis langes ka minul läpakas kooma. Kuid kui vend läks lahingu kohast minema, siis oli minul ka kõik ok.
C2D T5600 + 1 giga rammu + Go7600.
Hamachis tavaliselt õhtuti koos vennaga ja eile sai mTim hamachi võrgus pelatud. |
netcode on sarnane siis generalsile, seal oli ka täpselt sama, mängu kiirus käib aeglaseima järgi
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.04.2007 17:42:11
|
|
|
mitte, et see tingimata halb asi oleks, eks?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
18.04.2007 17:43:21
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
Üksinda skirmishi tagudes olen 3vs3 pannud ja on medium-high sätetel ära vedanud.
Kuid võrgus on jäänud selline mulje, et kui ühel hakkab arvuti laggima, siis kisub see teised endaga kaasa. Nimelt vennaga sai pelada ja kui tal arvuti järsku kooma langes (FPS 10-15 über lahingu ajal), siis langes ka minul läpakas kooma. Kuid kui vend läks lahingu kohast minema, siis oli minul ka kõik ok.
C2D T5600 + 1 giga rammu + Go7600.
Hamachis tavaliselt õhtuti koos vennaga ja eile sai mTim hamachi võrgus pelatud. |
netcode on sarnane siis generalsile, seal oli ka täpselt sama, mängu kiirus käib aeglaseima järgi |
imelik kah kui kiirema järgi käiks eksole
see oleks umbes sama nagu kett on nii tugev nagu tema tugevaim lüli
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
18.04.2007 17:44:00
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| mitte, et see tingimata halb asi oleks, eks? |
on ikka küll. Miks peavad kõik kaasa läägima, näiteks netimängus on siis alati võimalus alla mingi 10 gigane asi unpackima panna ja ise pihku irvitada.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.04.2007 17:45:48
|
|
|
oijah, see on siis see teema jälle, et idioodikindel vs mõistlikult mugav?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
18.04.2007 17:49:59
|
|
|
RTSides käib asi standardspeedi järgi mitte selle järgi kui kiirete arvutitega inimesed seda pelavad. Tugevaima-nõrgema lüli huvilised vaadaku parem seda imelikku saadet
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.04.2007 18:02:06
|
|
|
thank god, et vaidlus c&c3 teemas käib, supreme commanderi teemas ma ütleks sitasti
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
18.04.2007 19:01:06
|
|
|
| supreme commanderis ka speed käib kõige aeglasema jorsi järgi? Ise vist lasin selle mängu peale 15 minutiot testimist maha.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.04.2007 19:26:49
|
|
|
ei tea. lihtsalt seal tõmbas mu lowend prose pärast arvuti üsna kiirelt väga kooma
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.04.2007 19:44:32
|
|
|
kui mäng jääb prose taha, siis mäng aeglustub
graafikakaardi taha jäädes ei pidurdu mängu kiirus
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
18.04.2007 20:08:20
|
|
|
nad vist kasutavad sama SAGE enginit Tiberium Warsi jaoks mida Generalsilgi. Igatahesjube värk on kui 4 playeri mängus on keegi üliaeglase arvutiga
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
18.04.2007 20:10:13
|
|
|
aga see mootor, arvestades kui palju on detaile juurde pandud, jookseb paremini kui generals
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
18.04.2007 20:21:42
|
|
|
http://en.wikipedia.org/wiki/SAGE_engine
| tsitaat: |
The SAGE engine (or Strategy Action Game Engine) is a game engine used by Westwood Studios and Electronic Arts for real-time strategy games.
The first version of the engine was known as W3D ("Westwood 3D") was highly modified version of SurRender 3D engine, developed by Hybrid Graphics Ltd. [1]
Westwood used W3D for Emperor: Battle for Dune and updated for Command & Conquer: Renegade.
After Westwood was bought by Electronic Arts the engine was further updated for Command & Conquer: Generals, and renamed to SAGE. The rendering part remains nearly identical to the W3D engine, but most other elements have been redesigned from the ground up. |
whoa.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.04.2007 21:04:40
|
|
|
see SAGE teema on juba läbi käinud siit
jah, CnC3 kasutab sama mootorit, järjekordselt modifitseeritud
kusjuures need ruudulised varjud, mida paljud kirusid ei näigi nii hullud kui kvaliteeti tiba peale panna
kiire mängutempo juures on mõnusamad kui teravad triibud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.04.2007 21:53:30
|
|
|
Kiire mängutempoga ei panegi neid varjukesi tähelegi
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.04.2007 00:51:43
|
|
|
| väheke ikka paneb (kui hetkeks mõtlema jääd)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
20.04.2007 16:19:22
|
|
|
ma küsiks siin teema all, et ehk keegi teab, kus saaks tiberium warsi võrgus mängida. Mingisugust avalikku kohta oleks vaja, kus oleksid arvutid, mis jookseksid ma maksimum settingute peal?
tahaks lihtsalt normaalselt võrgus pelada
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
20.04.2007 16:25:30
|
|
|
C&C Plaza keldris oli mingi selline "mängupõrgu"
suht kallis ka...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
20.04.2007 20:31:22
|
|
|
seal tundub selline väikeste mutukate koht olevat. sinna eu julge eriti minna
mingi 10 kohaga (pm vaja ainult 3 arvutit) mägupõrgu sobiks...eriti, kus öö läbi olla saaks
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
22.04.2007 17:10:35
|
|
|
| Minuarust SCRINI õhujõud on teiste omast natuke üle vms
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
22.04.2007 17:48:39
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Minuarust SCRINI õhujõud on teiste omast natuke üle vms |
päris natuke kohe jah.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somka
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2006
|
22.04.2007 18:26:37
|
|
|
| Kas on võimalik kuidagi mängima saada seda ATI MOBILITY RADEON XPRESS 200 (128 MB) kaardiga? Hetkel viskab sinise virvendava pildi ja ainult restart aitab.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
22.04.2007 18:40:10
|
|
|
| Keegi teab mõnda lahedat gustom mappi või modde ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
22.04.2007 18:47:29
|
|
|
vaevalt neid nii kiirelt tehtud on...
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.04.2007 20:40:31
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Minuarust SCRINI õhujõud on teiste omast natuke üle vms |
GDI APC-d karjakaupa ja Scrini õhujõududest jäävad jupid järele.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.04.2007 20:57:03
|
|
|
| endale meeldis just neid APC'sid nende laser-troopidega täita (vms vandid need olidki)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.04.2007 22:17:08
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| endale meeldis just neid APC'sid nende laser-troopidega täita (vms vandid need olidki) |
Zone troopers ? Need, kellel see jet pack oli
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.04.2007 00:43:41
|
|
|
jep, just needsamad, kõvad tegelased on
kui apc hakkab nõrgaks jääma siis kiirelt tegelased välja apc'st ja full-healthiga edasi...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
23.04.2007 00:46:05
|
|
|
Üldiselt mäng on tasemel ja väga hea graafika.Segavad ainult need ulmelised vastased.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
23.04.2007 00:48:32
|
|
|
| Mis need pikad majad teevad kuhu engid sisse saad majutada ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.04.2007 01:07:19
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Mis need pikad majad teevad kuhu engid sisse saad majutada ? |
keerlevate rõngastega tornid ? tiberium tower vms
raha toodavad ikka (maja juurest ilmuvad ka numbrid ju)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
23.04.2007 12:29:35
|
|
|
| masterx kirjutas: |
Üldiselt mäng on tasemel ja väga hea graafika.Segavad ainult need ulmelised vastased.  |
Ei sega nad midagi. Proovi ise nendena mängida, ikka suht raske, kuna head unitid on tal äärmiselt kallid.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
23.04.2007 12:48:07
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Ei sega nad midagi. Proovi ise nendena mängida, ikka suht raske, kuna head unitid on tal äärmiselt kallid. |
Mulle selline ulme ei meeldi eriti.generalsail ja red alertil sai reaalsemaid vastaseid panna.Dune2000 oli ka sinna ulme kanti.Hetkel on ainult CDI normaalne.Aga sama vastu on ka igav mängida.
Nii ,et minu õige õnne päev on sisi kui red alert 3 tuleb
viimati muutis masterx 23.04.2007 14:28:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.04.2007 13:05:48
|
|
|
| masterx kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
Ei sega nad midagi. Proovi ise nendena mängida, ikka suht raske, kuna head unitid on tal äärmiselt kallid. |
Mulle selline ulme ei meeldi eriti.generalsail ja red alertil sai reaalsemaid vastaseid panna.Dune2000 oli ka sinna ulme kanti.Hetkel on ainult CGI normaalne.Aga sama vastu on ka igav mängida.
Nii ,et minu õige õnne päev on sisi kui red alert 3 tuleb  |
iga "et"-i ette ei käi koma
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.04.2007 14:11:27
|
|
|
Tegelt minu kui muidu C&C fänni seisukoht on samuti, et midagi on selles kommandis vale. Mäng on muidu hea küll aga midagi jääb puudu. Kuna COH'i on mängitud siis nüüdisajal ootaks juba strateegiatest kahh seda nö. powerit mis läbi monitori tuppa ronib kui toimub lahing. Et masinate tükid, lihakamakad ja sodi ikka lendaks like BOOOOOM Natuke lahja on kui tohutu mech artillery sätib end paika ja siis mingit mõnemehelist per*epunti peab mitu korda oma mürskudega laskma, et maha saada Ehk siis osad üksused on nagu jutus ja pildis vägevad aga reaalselt jätavad kõvasti soovida samas kui teised on ülepakutud - a'la comando kes lendab, paneb pomme, laseb salkasid üksi ära ja mineerib ka meche (ning kindlasti avastas ka ameerika, tundis napoleoni ja oli indiaanalste parim sõber). Samuti oli minujuaoks pettumus see nö. upgrade värk. Kui juba igast armoryd ja tech centerid teha kus mingid arendamised toimuvad siis upgrade valikud oleks võinud olla ikka kõvasti rohkem. Keneralsis olid need võimalused palju pullimad ja oleks ka siin võind olla a'la kas mammut tangile peale repair pod, meeste bunker, railgun upgrade või näit.mingi edulisem automaat jne. Praegu tundub tagasiminek. Samuti on need tulnukad täiesti mittevajalikud. Justnagu mingi nuubist noor ja tatine ideemees oleks võetud tiimi kes oli war of teh wööldzi ja tähelaeva sõdalasi näinud ja mõtles, et B klassi vilmi tulnukad on alati coolid ja sokutas salaja öösel progejate lauale oma visiooni, et too juurde poogitaks. Igastahes mina pole veel NOD'iga läbi teinud ja loodan, et üldse ikka viitsin kõikidega läbi teha kasvõi kordki.
Ärge nüüd näkku lööge
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.04.2007 14:18:22
|
|
|
| ei löö, tõetera on sees jutus
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
23.04.2007 14:20:03
|
|
|
| Imo sp on totaalne crap ! lännis või läbi neti on sõpradega parim mängida
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
23.04.2007 14:24:36
|
|
|
| commando ja juggernaut on mõlemad useless unitid anyways. Mis aga puutub asjade õhkulendamisel igasugu kribusita ekraanile kuvamisse siis minu jaoks on seda juba liigagi palju. Suurema tankilahingu ajal on vägagi segav oma ekraanil pidevalt õhus lendavaid tankitükke ja mehi näha.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
23.04.2007 15:14:11
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| masterx kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
Ei sega nad midagi. Proovi ise nendena mängida, ikka suht raske, kuna head unitid on tal äärmiselt kallid. |
Mulle selline ulme ei meeldi eriti.generalsail ja red alertil sai reaalsemaid vastaseid panna.Dune2000 oli ka sinna ulme kanti.Hetkel on ainult CGI normaalne.Aga sama vastu on ka igav mängida.
Nii ,et minu õige õnne päev on sisi kui red alert 3 tuleb  |
iga "et"-i ette ei käi koma  |
Mine koju tõesti
viimati muutis masterx 25.04.2007 23:40:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|