Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Command & Conquer 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 16:03:17 vasta tsitaadiga

Lan-is on seda ikka ääretult tore mängida.
Coop mode on mõnus.
Litsud endale hulka brutal steamrollereid vastaseks ja sis on tegemist küll thumbs_up.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arathrain
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 17.04.2007 16:32:37 vasta tsitaadiga

Skirmish, skirmishiks. Seda pole. Kuid miks ei võiks olla ka campaign piisavalt huvitav. Easy uutele mängijatele, normal keskmisele ja hard siis ikkagi oleks raske. Paraku seda ta polnud. Skirmishis vist vastane cheatib? Ma ei pea seda õigeks et debiilset AI´d kompenseeritakse ebavõrdsusega. Eeldused võiks olla samad, arvuti targem ning suudab viimane ehk ka tegusteda optimaalsemalt, mõnevõrra kiiremini jne. Inimesel jälle omad boonused.
_________________
dDisain
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 18:52:50 vasta tsitaadiga

kui sa viitsiksid teemat pisut lugeda või otsingut teha, siis ai cheatib ainult brutal raskusastmes. topelt sissetulek.

normal oli imo juba päris raske. ei ütleks, et esimest korda rtsi tarbeks hiir käes on.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2007 19:39:41 vasta tsitaadiga

mhmh, SP normal oli täiesti mõttetult kerge, Hard oli enam-vähem nahka märjaks ajav.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 10:30:21 vasta tsitaadiga

skirmissis Brutal steamroller vastu panna ning händikäpp nulli ja on tegemist küll.
Ma 10 matsi madistasin, enne kui enam-vähem võitma hakkasin.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 14:38:46 vasta tsitaadiga

mis vinget masinat see mäng tahab? et normaalselt mängida ka natuke suuremat lahingut kui 3 unitit vs 5 unitit icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 18.04.2007 14:42:05 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
mis vinget masinat see mäng tahab? et normaalselt mängida ka natuke suuremat lahingut kui 3 unitit vs 5 unitit icon_smile.gif

Üldiselt pidi see mäng ka aeglasemate masinatega kiiresti lippama.

P.S. Keegi seda hamachis ka taob?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 14:42:42 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
mis vinget masinat see mäng tahab? et normaalselt mängida ka natuke suuremat lahingut kui 3 unitit vs 5 unitit icon_smile.gif

proovisin 2ghz duron + singlechan ddr400 + 9600nonpro'ga.
lowdetailis jookseb nagu vana mees.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.04.2007 15:00:49 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:

proovisin 2ghz duron + singlechan ddr400 + 9600nonpro'ga.
lowdetailis jookseb nagu vana mees.


Et siis hädiselt?



Ise madistan ka veel ainult Skirmishit. Mina ja üks medium balancer kompu (suurtel mappidel) ülejäänud medium steamroller-guerillade vastu. Brutaliks pole veel valmis.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 15:03:33 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
P.S. Keegi seda hamachis ka taob?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=311877&highlight=

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 15:05:42 vasta tsitaadiga

Üksinda skirmishi tagudes olen 3vs3 pannud ja on medium-high sätetel ära vedanud.
Kuid võrgus on jäänud selline mulje, et kui ühel hakkab arvuti laggima, siis kisub see teised endaga kaasa. Nimelt vennaga sai pelada ja kui tal arvuti järsku kooma langes (FPS 10-15 über lahingu ajal), siis langes ka minul läpakas kooma. Kuid kui vend läks lahingu kohast minema, siis oli minul ka kõik ok.
C2D T5600 + 1 giga rammu + Go7600.


Hamachis tavaliselt õhtuti koos vennaga ja eile sai mTim hamachi võrgus pelatud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.04.2007 15:38:07 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Üksinda skirmishi tagudes olen 3vs3 pannud ja on medium-high sätetel ära vedanud.
Kuid võrgus on jäänud selline mulje, et kui ühel hakkab arvuti laggima, siis kisub see teised endaga kaasa. Nimelt vennaga sai pelada ja kui tal arvuti järsku kooma langes (FPS 10-15 über lahingu ajal), siis langes ka minul läpakas kooma. Kuid kui vend läks lahingu kohast minema, siis oli minul ka kõik ok.
C2D T5600 + 1 giga rammu + Go7600.


Hamachis tavaliselt õhtuti koos vennaga ja eile sai mTim hamachi võrgus pelatud.
netcode on sarnane siis generalsile, seal oli ka täpselt sama, mängu kiirus käib aeglaseima järgi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 17:42:11 vasta tsitaadiga

mitte, et see tingimata halb asi oleks, eks?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 17:43:21 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kjaups kirjutas:
Üksinda skirmishi tagudes olen 3vs3 pannud ja on medium-high sätetel ära vedanud.
Kuid võrgus on jäänud selline mulje, et kui ühel hakkab arvuti laggima, siis kisub see teised endaga kaasa. Nimelt vennaga sai pelada ja kui tal arvuti järsku kooma langes (FPS 10-15 über lahingu ajal), siis langes ka minul läpakas kooma. Kuid kui vend läks lahingu kohast minema, siis oli minul ka kõik ok.
C2D T5600 + 1 giga rammu + Go7600.


Hamachis tavaliselt õhtuti koos vennaga ja eile sai mTim hamachi võrgus pelatud.
netcode on sarnane siis generalsile, seal oli ka täpselt sama, mängu kiirus käib aeglaseima järgi

imelik kah kui kiirema järgi käiks eksole icon_biggrin.gif
see oleks umbes sama nagu kett on nii tugev nagu tema tugevaim lüli icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 18.04.2007 17:44:00 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mitte, et see tingimata halb asi oleks, eks?

on ikka küll. Miks peavad kõik kaasa läägima, näiteks netimängus on siis alati võimalus alla mingi 10 gigane asi unpackima panna ja ise pihku irvitada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 17:45:48 vasta tsitaadiga

oijah, see on siis see teema jälle, et idioodikindel vs mõistlikult mugav?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 18.04.2007 17:49:59 vasta tsitaadiga

RTSides käib asi standardspeedi järgi mitte selle järgi kui kiirete arvutitega inimesed seda pelavad. Tugevaima-nõrgema lüli huvilised vaadaku parem seda imelikku saadet icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 18:02:06 vasta tsitaadiga

thank god, et vaidlus c&c3 teemas käib, supreme commanderi teemas ma ütleks sitasti icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 18.04.2007 19:01:06 vasta tsitaadiga

supreme commanderis ka speed käib kõige aeglasema jorsi järgi? Ise vist lasin selle mängu peale 15 minutiot testimist maha.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 19:26:49 vasta tsitaadiga

ei tea. lihtsalt seal tõmbas mu lowend prose pärast arvuti üsna kiirelt väga kooma icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.04.2007 19:44:32 vasta tsitaadiga

kui mäng jääb prose taha, siis mäng aeglustub
graafikakaardi taha jäädes ei pidurdu mängu kiirus
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 18.04.2007 20:08:20 vasta tsitaadiga

nad vist kasutavad sama SAGE enginit Tiberium Warsi jaoks mida Generalsilgi. Igatahesjube värk on kui 4 playeri mängus on keegi üliaeglase arvutiga icon_sad.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 20:10:13 vasta tsitaadiga

aga see mootor, arvestades kui palju on detaile juurde pandud, jookseb paremini kui generals
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 20:21:42 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/SAGE_engine
tsitaat:
The SAGE engine (or Strategy Action Game Engine) is a game engine used by Westwood Studios and Electronic Arts for real-time strategy games.
The first version of the engine was known as W3D ("Westwood 3D") was highly modified version of SurRender 3D engine, developed by Hybrid Graphics Ltd. [1]
Westwood used W3D for Emperor: Battle for Dune and updated for Command & Conquer: Renegade.
After Westwood was bought by Electronic Arts the engine was further updated for Command & Conquer: Generals, and renamed to SAGE. The rendering part remains nearly identical to the W3D engine, but most other elements have been redesigned from the ground up.

whoa.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.04.2007 21:04:40 vasta tsitaadiga

see SAGE teema on juba läbi käinud siit
jah, CnC3 kasutab sama mootorit, järjekordselt modifitseeritud
kusjuures need ruudulised varjud, mida paljud kirusid ei näigi nii hullud kui kvaliteeti tiba peale panna
kiire mängutempo juures on mõnusamad kui teravad triibud
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 21:53:30 vasta tsitaadiga

Kiire mängutempoga ei panegi neid varjukesi tähelegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.04.2007 00:51:43 vasta tsitaadiga

väheke ikka paneb (kui hetkeks mõtlema jääd)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 20.04.2007 16:19:22 vasta tsitaadiga

ma küsiks siin teema all, et ehk keegi teab, kus saaks tiberium warsi võrgus mängida. Mingisugust avalikku kohta oleks vaja, kus oleksid arvutid, mis jookseksid ma maksimum settingute peal?
tahaks lihtsalt normaalselt võrgus pelada icon_razz.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2007 16:25:30 vasta tsitaadiga

C&C Plaza keldris oli mingi selline "mängupõrgu"
suht kallis ka...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 20.04.2007 20:31:22 vasta tsitaadiga

seal tundub selline väikeste mutukate koht olevat. sinna eu julge eriti minna icon_razz.gif
mingi 10 kohaga (pm vaja ainult 3 arvutit) mägupõrgu sobiks...eriti, kus öö läbi olla saaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 22.04.2007 17:10:35 vasta tsitaadiga

Minuarust SCRINI õhujõud on teiste omast natuke üle vms
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 22.04.2007 17:48:39 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Minuarust SCRINI õhujõud on teiste omast natuke üle vms

päris natuke kohe jah.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somka
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2006




sõnum 22.04.2007 18:26:37 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik kuidagi mängima saada seda ATI MOBILITY RADEON XPRESS 200 (128 MB) kaardiga? Hetkel viskab sinise virvendava pildi ja ainult restart aitab.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 22.04.2007 18:40:10 vasta tsitaadiga

Keegi teab mõnda lahedat gustom mappi või modde ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 18:47:29 vasta tsitaadiga

vaevalt neid nii kiirelt tehtud on...
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 20:40:31 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Minuarust SCRINI õhujõud on teiste omast natuke üle vms


GDI APC-d karjakaupa ja Scrini õhujõududest jäävad jupid järele.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.04.2007 20:57:03 vasta tsitaadiga

endale meeldis just neid APC'sid nende laser-troopidega täita (vms vandid need olidki)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 22:17:08 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
endale meeldis just neid APC'sid nende laser-troopidega täita (vms vandid need olidki)


Zone troopers ? Need, kellel see jet pack oli
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2007 00:43:41 vasta tsitaadiga

jep, just needsamad, kõvad tegelased on
kui apc hakkab nõrgaks jääma siis kiirelt tegelased välja apc'st ja full-healthiga edasi...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2007 00:46:05 vasta tsitaadiga

Üldiselt mäng on tasemel ja väga hea graafika.Segavad ainult need ulmelised vastased. icon_mad.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 23.04.2007 00:48:32 vasta tsitaadiga

Mis need pikad majad teevad kuhu engid sisse saad majutada ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2007 01:07:19 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Mis need pikad majad teevad kuhu engid sisse saad majutada ?
keerlevate rõngastega tornid ? tiberium tower vms
raha toodavad ikka icon_smile.gif (maja juurest ilmuvad ka numbrid ju)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2007 12:29:35 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
Üldiselt mäng on tasemel ja väga hea graafika.Segavad ainult need ulmelised vastased. icon_mad.gif


Ei sega nad midagi. Proovi ise nendena mängida, ikka suht raske, kuna head unitid on tal äärmiselt kallid.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2007 12:48:07 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:

Ei sega nad midagi. Proovi ise nendena mängida, ikka suht raske, kuna head unitid on tal äärmiselt kallid.
Mulle selline ulme ei meeldi eriti.generalsail ja red alertil sai reaalsemaid vastaseid panna.Dune2000 oli ka sinna ulme kanti.Hetkel on ainult CDI normaalne.Aga sama vastu on ka igav mängida.

Nii ,et minu õige õnne päev on sisi kui red alert 3 tuleb thumbs_up.gif


viimati muutis masterx 23.04.2007 14:28:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2007 13:05:48 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
heretic666 kirjutas:

Ei sega nad midagi. Proovi ise nendena mängida, ikka suht raske, kuna head unitid on tal äärmiselt kallid.
Mulle selline ulme ei meeldi eriti.generalsail ja red alertil sai reaalsemaid vastaseid panna.Dune2000 oli ka sinna ulme kanti.Hetkel on ainult CGI normaalne.Aga sama vastu on ka igav mängida.

Nii ,et minu õige õnne päev on sisi kui red alert 3 tuleb thumbs_up.gif
iga "et"-i ette ei käi koma icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2007 14:11:27 vasta tsitaadiga

Tegelt minu kui muidu C&C fänni seisukoht on samuti, et midagi on selles kommandis vale. Mäng on muidu hea küll aga midagi jääb puudu. Kuna COH'i on mängitud siis nüüdisajal ootaks juba strateegiatest kahh seda nö. powerit mis läbi monitori tuppa ronib kui toimub lahing. Et masinate tükid, lihakamakad ja sodi ikka lendaks like BOOOOOM icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif Natuke lahja on kui tohutu mech artillery sätib end paika ja siis mingit mõnemehelist per*epunti peab mitu korda oma mürskudega laskma, et maha saada icon_lol.gif Ehk siis osad üksused on nagu jutus ja pildis vägevad aga reaalselt jätavad kõvasti soovida samas kui teised on ülepakutud - a'la comando kes lendab, paneb pomme, laseb salkasid üksi ära ja mineerib ka meche (ning kindlasti avastas ka ameerika, tundis napoleoni ja oli indiaanalste parim sõber). Samuti oli minujuaoks pettumus see nö. upgrade värk. Kui juba igast armoryd ja tech centerid teha kus mingid arendamised toimuvad siis upgrade valikud oleks võinud olla ikka kõvasti rohkem. Keneralsis olid need võimalused palju pullimad ja oleks ka siin võind olla a'la kas mammut tangile peale repair pod, meeste bunker, railgun upgrade või näit.mingi edulisem automaat jne. Praegu tundub tagasiminek. Samuti on need tulnukad täiesti mittevajalikud. Justnagu mingi nuubist noor ja tatine ideemees oleks võetud tiimi kes oli war of teh wööldzi ja tähelaeva sõdalasi näinud ja mõtles, et B klassi vilmi tulnukad on alati coolid ja sokutas salaja öösel progejate lauale oma visiooni, et too juurde poogitaks. Igastahes mina pole veel NOD'iga läbi teinud ja loodan, et üldse ikka viitsin kõikidega läbi teha kasvõi kordki.

Ärge nüüd näkku lööge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2007 14:18:22 vasta tsitaadiga

ei löö, tõetera on sees jutus
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 23.04.2007 14:20:03 vasta tsitaadiga

Imo sp on totaalne crap ! lännis või läbi neti on sõpradega parim mängida
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 23.04.2007 14:24:36 vasta tsitaadiga

commando ja juggernaut on mõlemad useless unitid anyways. Mis aga puutub asjade õhkulendamisel igasugu kribusita ekraanile kuvamisse siis minu jaoks on seda juba liigagi palju. Suurema tankilahingu ajal on vägagi segav oma ekraanil pidevalt õhus lendavaid tankitükke ja mehi näha.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2007 15:14:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
masterx kirjutas:
heretic666 kirjutas:

Ei sega nad midagi. Proovi ise nendena mängida, ikka suht raske, kuna head unitid on tal äärmiselt kallid.
Mulle selline ulme ei meeldi eriti.generalsail ja red alertil sai reaalsemaid vastaseid panna.Dune2000 oli ka sinna ulme kanti.Hetkel on ainult CGI normaalne.Aga sama vastu on ka igav mängida.

Nii ,et minu õige õnne päev on sisi kui red alert 3 tuleb thumbs_up.gif
iga "et"-i ette ei käi koma icon_wink.gif
Mine koju tõesti icon_lol.gif

viimati muutis masterx 25.04.2007 23:40:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Command & Conquer 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.