|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.04.2007 00:48:58
|
|
|
| Dumbledore kirjutas: |
| kas täiskasvanute gümnaasiumi lõpetanul on võimalusi it ala õppima minna kuhugi? |
Vahet pole mis kooli lõpetad. Vaja ju riigieksamite tulemusi, kui ülikoolist jutt.
Kui vahepeal mingi kord muutund pole...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
julmu
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
18.04.2007 08:19:42
|
|
|
| IT Kolledzhisse saamiseks pole tingimata riigieksameid vaja teha. Riigieelarvelisele kohale on nii küll raskem saada, aga siiski võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
18.04.2007 13:22:04
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| EDIT: Polüka lõpetanud inimesed võiksid siin rääkida, mis nad peale lõpetamist edasi tegid ning, kes neist edasi õppis. |
tpt (pa) -> kaitsevägi -> nominaalajaga ttü elektroonikabakalaureus (ttükk) -> magistratuur
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
19.04.2007 18:05:55
|
|
|
ära jumala eest TPT-sse roni. Mõni õps on vapsee närvihaige ja teised jälle surm igavad. Näkku meeldib ka panna hinnetega jne. Lihtsalt ära roni siia
POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 numbri pikkuseid palgatsekke ning töötavad suuremades Eesti firmades nagu Elion jne (see siis kolme tüübi järgi võtnud keda isiklikult tean)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
19.04.2007 18:33:27
|
|
|
| Gr[e]iF kirjutas: |
ära jumala eest TPT-sse roni. Mõni õps on vapsee närvihaige ja teised jälle surm igavad. Näkku meeldib ka panna hinnetega jne. Lihtsalt ära roni siia
POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 numbri pikkuseid palgatsekke ning töötavad suuremades Eesti firmades nagu Elion jne (see siis kolme tüübi järgi võtnud keda isiklikult tean) |
Kas siis nelja nulliga palk on halb ?
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasest
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2007
|
19.04.2007 19:03:42
|
|
|
Gr[e]iF kirjutas ju 5 numbrilisest palgast .Ta ei rääkinud nullidest?
Aga kas keegi Kehtnast ka räägib midagi huvitavat?
Keegi läheb nüüd peale 9-ndat klassi?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
19.04.2007 19:06:54
|
|
|
| Rasest kirjutas: |
Gr[e]iF kirjutas ju 5 numbrilisest palgast .Ta ei rääkinud nullidest?
Aga kas keegi Kehtnast ka räägib midagi huvitavat?
Keegi läheb nüüd peale 9-ndat klassi? |
See teeb siis ju veel parema palga...
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
19.04.2007 19:33:48
|
|
|
| Ragnar7474 kirjutas: |
| ..See teeb siis ju veel parema palga... |
| ot: |
100.05 on kah viie numbriga |
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
19.04.2007 19:41:32
|
|
|
Keskkool on selleks et saaksid põhja ylikooli jaoks. Ise sai käidud mingis võsakeskas ja siis TÜ IT otsa. Kusjuures FK-IT mitte MT-IT ja sisseastumisel olin oma võsakeska riigieksamitega top 10 sees... Ise olen rahul. Suurepäraselt lai platform ise edasi õppimiseks. Läksin tööle varsti kahe aasta eest. Selle aja jooksu on tõusnud mu palk kesktaseme IT inimese tasemele kuigi alustasin tugavalt altpoolt eesti keskmist:P. Kui praegu uut kohta otsiks oleks oskusi kamaluga lauale laduda toonasega võrreldes.
Keegi siin väitis et pole ylikooliharidusega IT juhte näinud... Põhjus lihtne. Ylikooli lõpetajast saab kõrgepalgaline spetsialist mitte IT juht. Need kes oskavad, teevad, kes ei oska juhivad. Simple.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
19.04.2007 19:47:30
|
|
|
| Death kirjutas: |
| ... Need kes oskavad, teevad, kes ei oska juhivad. Simple. |
ega Sul juhuslikult ühest ülemakstud juhist puudus ole? 8)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KaUR-
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2004
|
19.04.2007 21:03:11
|
|
|
| Tegelikult see päris nii ei ole, et kes ei oska, need juhivad. Juhtimiseks on ka oskusi ja sobivaid juhtimisomadusi vaja ning iga inimene ei sobigi juhiks. Pigem on asi selles, et ülikooli IT alal lõpetanud ei tahagi juhtida, neile meeldib rohkem spetsialist olla ja see tuleb neil ka paremine välja.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
20.04.2007 09:27:38
|
|
|
| Rasest kirjutas: |
Gr[e]
Aga kas keegi Kehtnast ka räägib midagi huvitavat?
|
Sai seal oldud mõningad aastad. Koolis alustatakse esimesel kursusel näitmisest, et "vot see lapsed, on kõvaketas,ja see on monitor"(sest tase on erinev ja mõned tõesti ei teadnud missugune kõvaketas välja näeb) nii, et esimesed paar aastat on erialaselt kuradi lebo seal. Aga keskkooli aineid tuleb ikka õppida(mate, eesti, ajalugu jne). Miks sinna minna on ühikainimesed, mina isiklikult õppisin ühikas targemate vendade käest kõvasti rohkem eriala kui koolis. Ja muidu ka pull seltskond seal koos, leia õiged inimesed ja sul on väga lõbusad aastad ees.
Ütlen veel, seal õpid targemate vendade käest, endal oli õnnelik juhus leida sõber kes nende aastate jooksul haris mind kordi rohkem kui kool.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.04.2007 12:04:21
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| Kas keegi Tartu kutsekas SEDA ka õppinud on/õpib? |
oskab siis keegi kommenteerida?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KaUR-
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2004
|
21.04.2007 13:11:43
|
|
|
| Eeldusel, et sissesaamine ei ole probleem, siis kumba tasuks eelistada, kas Tartu Ülikooli informaatikat/infotehnoloogiat või IT Kolledit? Tartu kasuks räägib see, et ma ise elan Tartus ja seetõttu oleksid elamiskulud väiksemad. Lisaks annaks Tartu Ülikooli tugevam teoreetiline põhi võib-olla tulevikus suurema valikuvabaduse midagi muud edasi õppida. IT Kolledi silmnähtavateks eelisteks oleks ilmselt kaasaegsus ja huvitavad õppekavad, nooremad õppejõud. Kumba siis ikkagi valida? Ühelt poolt tõmbab mind IT Kolled oma praktilise suunutluse ja huvitavate õppekavadega, teisalt aga oleks natuke narr minna rakenduskõrgharidust õppima, kui siiamaani on mulle matemaatika ja füüsika olnud koolis kõige lihtsamad ained, olen osa võtnud nendest olümpiaadidest ja keskmine hinne tuleb ka sinna 4,9 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
21.04.2007 13:28:57
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
| Kas keegi Tartu kutsekas SEDA ka õppinud on/õpib? |
oskab siis keegi kommenteerida? |
Kui hästi läheb siis see aasta lõpetan
Põhiliselt on Cisco CCNA 1-4
Lisaks, mis meelde tuleb on Access-is andmebaasid ja SQL, MS server 2003 install konfimine, programeerimse alused, hetkel javas obektorienteeritud progemist.
Eelmine aasta oli ka matemaatikat, klienditeenindus vmt. 2 korda praktikal käinud. 1. kord 5 nädalat, 2. kord 2 pool kuud.
Küsi kui midagi täpsemalt teda tahad.
Kui õieti kuulsin siis järgmisest aastast pidavat asi uue õppekava järgi toimima hakkama.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.04.2007 13:31:49
|
|
|
Mart352, raudvara ka ikka õpetatakse?
Kellena sa end tulevikus näeksid? Või on plaan edasi õppima/täiendama minna? Töövõimalused peale selle eriala lõpetamist?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
21.04.2007 13:44:27
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Mart352, raudvara ka ikka õpetatakse?  |
Mis raudvara sa mõtled? arvuti riistvara?
| tsitaat: |
| Kellena sa end tulevikus näeksid? Või on plaan edasi õppima/täiendama minna? Töövõimalused peale selle eriala lõpetamist? |
Karjäärivõimalus: klienditeenindaja, arvutivõrkude haldur, väiksema ettevõtte süsteemiadministraator.
@ http://www.khk.tartu.ee/?_m=3&_p=50&um=11&partition=Keskkooli%20baasil
Eks seda näeb, mis saab kui ära lõpetan, hea meelega õpiks midagi juurde.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaivoS
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
22.04.2007 14:55:58
|
|
|
Kes juba TTÜ-s IT-d õpib, kuid valdkonna töömaastik & plaanid tulevikuks veel suhteliselt hägused, tasus tõenäoliselt osa võtta sellest seminarist:
http://www.tipikas.ee/portaal/index.php?page=yritused&show=event&event_id=9090
Võimalik, et läheb järgmine aasta kordamisele. TLÜ-s toimus selleaastane loeng samuti mõni aeg tagasi ära. IT Kolledi tudengitel võimalus samu teemasid järgmine nädal kuulata-vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vazz
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2004
|
04.05.2007 22:55:59
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
| Kas keegi Tartu kutsekas SEDA ka õppinud on/õpib? |
oskab siis keegi kommenteerida? |
Kui hästi läheb siis see aasta lõpetan
Põhiliselt on Cisco CCNA 1-4
Lisaks, mis meelde tuleb on Access-is andmebaasid ja SQL, MS server 2003 install konfimine, programeerimse alused, hetkel javas obektorienteeritud progemist.
Eelmine aasta oli ka matemaatikat, klienditeenindus vmt. 2 korda praktikal käinud. 1. kord 5 nädalat, 2. kord 2 pool kuud.
Küsi kui midagi täpsemalt teda tahad.
Kui õieti kuulsin siis järgmisest aastast pidavat asi uue õppekava järgi toimima hakkama. |
Mart352, aine kirjelduses on kirjas: Õppetöö toimub auditoorselt igal viiendal nädalal kogu nädala ulatuses. Kas see tähendab, et igapäevaselt ei pea kohal käima? Tahaks töö kõrvalt omandada ka miski asjalikuma hariduse kui keska. On see selle õppekavaga üldse võimalik? Kuna hetkel töötan it valdkonnas ja puutun praktiliselt kokku kõigega mis selles valdkonnas on, siis tahaks miskit asjalikumat/põhjalikumat/sügavuti õpet saada aga kuna tööandja ei ole töötajate suhtes kõige heldem (loe: ei koolita vaid viskab suhteliselt tihti pea ees vette) siis kuluks selline õpe marjaks ära.
Tundub, et Tartus on suhteliselt keeruline end it alaselt koolitada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaivoS
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
05.05.2007 23:15:59
|
|
|
| Playtech Academy võib olla Tartus päris huvitav alternatiiv olla, eriti kui tarkvara arenduse maailm just vastukarva pole.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
06.05.2007 02:04:57
|
|
|
| Jagage palun kogemusi polüga veel. Positiivseid/negatiivseid, ei suuda siiamaani keskkooli ja polü vahel otsustada.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
06.05.2007 02:12:37
|
|
|
Sama siin
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
06.05.2007 10:00:44
|
|
|
| vazz kirjutas: |
| [Mart352, aine kirjelduses on kirjas: Õppetöö toimub auditoorselt igal viiendal nädalal kogu nädala ulatuses. Kas see tähendab, et igapäevaselt ei pea kohal käima? Tahaks töö kõrvalt omandada ka miski asjalikuma hariduse kui keska. On see selle õppekavaga üldse võimalik? Kuna hetkel töötan it valdkonnas ja puutun praktiliselt kokku kõigega mis selles valdkonnas on, siis tahaks miskit asjalikumat/põhjalikumat/sügavuti õpet saada aga kuna tööandja ei ole töötajate suhtes kõige heldem (loe: ei koolita vaid viskab suhteliselt tihti pea ees vette) siis kuluks selline õpe marjaks ära. |
On täiskoormusega ja osakoormusega. Täiskoormusega 4 nädalat koolis ja 1 nädal iseseisvat tööd. Osakoormusega käivad siis koolis kui meil vaba nädal ning 4 nädalat käivad tööl vmt. Põhjuseks on õpetajate vähesus. Terve nädal ei pea koolis käima kui suudad õpetajatega kokkuleppele saada. Eks ise pead ka vaatama, mida sa juba oskad ja mida mitte.
Enamik õpetajatest panevad ka kooli serverisse materjale üles, seega kui kooli ei saa tulla on kuskilt midagi õppida.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.05.2007 10:14:25
|
|
|
lighT, HellWalKeR,
Kui on ambitsiooni tõusta ühel päeval juhiks, siis soovitaks pigem keskkool > Ülikool varianti ehk siis oluline on suure pildi nägemine.
Kui tunned, et kohe üldse ei kisu ja meeldib ainult omaette nokitseda (isiksuse tüübid on erinevad), siis sõltub pigem sellest kui hästi matemaatikat, füüsikat ja muud teoreetilist aluskraami talud. Kui talud hästi siis soovitaks ikkagi ülikooli ja kui ei talu siis polü.
Ma ei pretendeeri absoluutsele arusaamisele haridussüsteemist, kuid mina näen asja nii:
Polü ja muu rakendusliku teema puhul: ehitad endale konkreetse vundamendi ja "maja" sõrestiku, mida tulevikus täiustad ja mingil määral saad ka laiendada. Kitsamast alast reaalsemad, konkreetsemad teadmised.
Ülikool: ehitad endale vundamendi, mida on võimalik igas suunas laiendada, "maja" ehitamise osas on piire vähem. Ise pead õppima konkreetseid ehitustehnikaid, mis huvi pakuvad. Silmaring saab laiem. Kõigest midagi, st vähem reaalselt rakendatavaid teadmisi, kuid parem baas suvalises suunas liikumiseks. Ise tuleb teha rohkem tööd.
EDIT: Ei taha öelda, et polü'st ei saaks tõusta juhiks, kuid see oleks sellisel juhul räige ringiga minek ja toetav pind jalge all oleks nõrgem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
06.05.2007 11:32:52
|
|
|
Ma tuletan meelde, et ka polüst võib ju edasi ülikooli minna ... Ja polükas on ikka liiga palju elektrikuaineid korraliku IT kooli kohta...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
06.05.2007 11:54:57
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| Jagage palun kogemusi polüga veel. Positiivseid/negatiivseid, ei suuda siiamaani keskkooli ja polü vahel otsustada. |
POLÜ plussid:
* kohe peale kooli saab tööle juba
* Päris palju vajalikke aineid on seal, mis aitavad arvutimaailmas paremini aru saada asjadest
* Keemia ja elektrotehnikad on vinged
* Stippi võimalus
* Enamus õpsid suhtuvad õpilastesse vägagi normaalselt
POLÜ Miinused:
* Paar väga värdjat õpsi, kes ei suuda enda raevu kontrollida
* Väsitav
* Joonestamine on raske, kui satud J.Kukk rühma
* eesti keeles ja füüsikas ei ole võimalik koolis targemaks saada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
06.05.2007 13:56:40
|
|
|
tuttav sooviks teada, kas oskate soovitada üldist IT materjali, mida õppida enne Tallinna Ülikooli vastuvõtu eksami sooritamist. tahab minna informaatikat õppima, aga ei kujuta ette, mida ta üle peaks kordama. äkki keegi on varem seda eksamit teinud seal ja teab soovitada midagi?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001

|
06.05.2007 14:05:01
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
tuttav sooviks teada, kas oskate soovitada üldist IT materjali, mida õppida enne Tallinna Ülikooli vastuvõtu eksami sooritamist. tahab minna informaatikat õppima, aga ei kujuta ette, mida ta üle peaks kordama. äkki keegi on varem seda eksamit teinud seal ja teab soovitada midagi?
|
Materjale soovitada ei oska, kuid soovitan TLÜ asemel TTÜ'd. IT on TTÜ's ikka tunduvalt parem.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
06.05.2007 14:07:19
|
|
|
tuttaval pole väidetavalt mate eksamit, seega sinna ei saa.
nii et võiksite veel tlü'st rääkida
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.05.2007 14:40:31
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
tuttaval pole väidetavalt mate eksamit, seega sinna ei saa.
nii et võiksite veel tlü'st rääkida  |
siis juba äkki keskmise hinde põhjal itk`sse
keegi oskab öelda, kas ttü it on parem kui tü it
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.05.2007 15:55:41
|
|
|
ma ise TTÜ IT, sõber TÜ's. üldine on sama, ainuke erinevus olevat see, et kui me peame kuskil harjutustunnis ise mingi proge valmis tegema või midagi looma, siis nendel on kogu kood kohe ees ja siis õppejõud juhendab neid, et muutujaid ümber nimetada jne... vb sõber ajas täis peaga kelbast ka, aga kindlasti on TÜ informaatika lebom. Aga lõppude-lõpuks on tähtis vaid ju paber, mitte see, kas sa midagi ka oskad...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
julmu
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
06.05.2007 16:30:24
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Aga lõppude-lõpuks on tähtis vaid ju paber, mitte see, kas sa midagi ka oskad... |
Mis sa arvad, kui kaua sellist paberitega inimest töö juures hoitakse, kui ta midagi ei oska?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.05.2007 16:37:21
|
|
|
Oleneb töökohast, aga enamasti ju see kõrgharidusepaberitega mees saab mingisuguste keskkoolist väljakukkunud superprogrammeerijate ülemuseks ja sellisel puhul ei ole temal ju vaja teada kõike nii detailselt. Minu tutvusringkonnas ei ole küll ühtegi IT alase kõrgharidusega lihttöölist kes ise peaks midagi higi ja pisaratega valmis tegema. Võimalik, et mul on elus tuttavatega piisavalt vedanud.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
06.05.2007 19:07:09
|
|
|
hehee.. on see midagi seeriast sain-just-diplomi-ja-suurt-midagi-ei-oska-aga-kätte-tahan-vähemalt-18k?
kui saladus pole, siis mitu säherdust paberini venitanud tüüpi, kes kohe peale kooli kuhugi juhiks krabati, sul teada on?
ju ma siis olen parandamatu boheem, aga juba mõte 3, 3+2 või rohkem aastat puhtalt mingi paberi pärast mingis asutuses vegeteerimas käia, ajab iiveldama okse
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
06.05.2007 20:11:15
|
|
|
enamus sõltub ka tutvustest...
onupojapoliitika on sest sa võid ükskõik kui palju osata aga võetakse ikka see, kellel rohkem sidemeid...
Ise õpin Haapsalu Kutsehariduskeskuses IT'd ja mulle meeldib see kool...
kellelgi selle kooli kohta mingeid arvamusi vms?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KaUR-
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2004
|
06.05.2007 22:11:39
|
|
|
| Kas eelistada Tartu Ülikooli informaatikat või IT Kolledit? Sissesaamisega ei tohiks kummasegi probleeme tekkida,
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
06.05.2007 23:06:09
|
|
|
mina soovitaks IT Kolledit põgusalt vestlesime ka sel teemal niiet põhjendada ei viitsi
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
06.05.2007 23:10:00
|
|
|
| Gr[e]iF kirjutas: |
ära jumala eest TPT-sse roni. Mõni õps on vapsee närvihaige ja teised jälle surm igavad. Näkku meeldib ka panna hinnetega jne. Lihtsalt ära roni siia
POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 numbri pikkuseid palgatsekke ning töötavad suuremades Eesti firmades nagu Elion jne (see siis kolme tüübi järgi võtnud keda isiklikult tean) |
Kuidas kellelegi. Mulle täitsa istub seal õppine. Õpetajad enam jaolt normaalsed (PA- kursusel vähemalt). Peab oskama suhelda ainult nendega. Mõni tõesti mõtleb, et saab kahe oma teadmiste pärast ja kohe on kõik õpetajad süüdi. Ega siis 2+2 ei olegi viis.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
06.05.2007 23:19:13
|
|
|
TÜ on matemaatika suht karm, aga teoreetiline külg on suht kõva
FK-IT muidu tundub praegu lebom olevat kui MI-IT ja informaatika, lihtsalt praktikumijuhendajad on enamus normaalsemad sattunud
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
julmu
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
07.05.2007 01:45:54
|
|
|
| Gr[e]iF kirjutas: |
| POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 numbri pikkuseid palgatsekke ning töötavad suuremades Eesti firmades nagu Elion jne (see siis kolme tüübi järgi võtnud keda isiklikult tean) |
Nende kuue Polüka lõpetanu põhjal, keda ma tean, võin öelda, et nad võivad töötada ka väiksemates Eesti firmades ja teenida veidike vähemate numbritega palgatshekke.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
07.05.2007 02:55:43
|
|
|
| MotorHead kirjutas: |
Kuidas kellelegi. Mulle täitsa istub seal õppine. Õpetajad enam jaolt normaalsed (PA- kursusel vähemalt). Peab oskama suhelda ainult nendega. Mõni tõesti mõtleb, et saab kahe oma teadmiste pärast ja kohe on kõik õpetajad süüdi. Ega siis 2+2 ei olegi viis.  |
Eks ta jah, kuidas kellelegi... aga mina olen jätkuvalt seisukohal, et polükast, IT-erialalt tulevad võrdlemisi pealiskaudsete IT-teadmistega elektrikud...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
07.05.2007 12:50:36
|
|
|
| mks kirjutas: |
| MotorHead kirjutas: |
Kuidas kellelegi. Mulle täitsa istub seal õppine. Õpetajad enam jaolt normaalsed (PA- kursusel vähemalt). Peab oskama suhelda ainult nendega. Mõni tõesti mõtleb, et saab kahe oma teadmiste pärast ja kohe on kõik õpetajad süüdi. Ega siis 2+2 ei olegi viis.  |
Eks ta jah, kuidas kellelegi... aga mina olen jätkuvalt seisukohal, et polükast, IT-erialalt tulevad võrdlemisi pealiskaudsete IT-teadmistega elektrikud... |
Noh ega pealiskaudsed teadmised tulevadki. Alati võib juurde õppida.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
07.05.2007 14:31:43
|
|
|
Kuidas rahvas polüs on? Tüdrukuid ka ikka on ?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.05.2007 14:45:27
|
|
|
lighT, kooliõed on ikka kuradi s*tt valik, usu mind
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
07.05.2007 16:14:37
|
|
|
Ei ütleks küll, et sitt valik. Kursaõega juba aastake koos.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.05.2007 21:05:03
|
|
|
aga kui oled paberiga ja võetakse tööle, siis õpib raudselt ise juurde ja 1a pärast oled tegija.
ei tea, kumba eelistadad kas TÜ või TTÜ
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
21.05.2007 15:58:58
|
|
|
Tahaks ka teada, mis on peamised erinevused TTÜ ja TÜ vahel. Olen aru saanud, et TTÜs on matemaatika-füüsika päris rasked, kuidas TÜs nendega on?
Ja mida arvate Mainori kõrgkoolist ja Pärnu Saksa Tehnoloogiakoolist? IT erialadest siis täpsemalt.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
26.05.2007 22:48:11
|
|
|
| TÜ's on kogu see IT matemaatika peal ülesehitatud(nii rääkis vähemalt Tammet) seal peaks puhast matat saama rohkem kui ttü's
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
27.05.2007 01:25:39
|
|
|
Pärnu saksa teh koolis on idioodist direktor aga IT-d annab väga hea õpetaja
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
27.05.2007 19:04:45
|
|
|
Aga mida arvate sellisest asutusest nagu Haapsalu Kutsehariduskeskus? Seal juba teist aastat IT eriala sees...
Võibolla sellest siin räägitud aga lihtsalt tahan arvamust teada, et kas see on üldse mõttekas sellisesse asutusse õppima minna?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|