Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 00:48:58 vasta tsitaadiga

Dumbledore kirjutas:
kas täiskasvanute gümnaasiumi lõpetanul on võimalusi it ala õppima minna kuhugi?


Vahet pole mis kooli lõpetad. Vaja ju riigieksamite tulemusi, kui ülikoolist jutt.

Kui vahepeal mingi kord muutund pole...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004



Online
sõnum 18.04.2007 08:19:42 vasta tsitaadiga

IT Kolledzhisse saamiseks pole tingimata riigieksameid vaja teha. Riigieelarvelisele kohale on nii küll raskem saada, aga siiski võimalik.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2007 13:22:04 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
EDIT: Polüka lõpetanud inimesed võiksid siin rääkida, mis nad peale lõpetamist edasi tegid ning, kes neist edasi õppis.

tpt (pa) -> kaitsevägi -> nominaalajaga ttü elektroonikabakalaureus (ttükk) -> magistratuur

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 19.04.2007 18:05:55 vasta tsitaadiga

ära jumala eest TPT-sse roni. Mõni õps on vapsee närvihaige ja teised jälle surm igavad. Näkku meeldib ka panna hinnetega jne. Lihtsalt ära roni siia

POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 numbri pikkuseid palgatsekke ning töötavad suuremades Eesti firmades nagu Elion jne (see siis kolme tüübi järgi võtnud keda isiklikult tean)

_________________
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 18:33:27 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas:
ära jumala eest TPT-sse roni. Mõni õps on vapsee närvihaige ja teised jälle surm igavad. Näkku meeldib ka panna hinnetega jne. Lihtsalt ära roni siia

POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 numbri pikkuseid palgatsekke ning töötavad suuremades Eesti firmades nagu Elion jne (see siis kolme tüübi järgi võtnud keda isiklikult tean)
Kas siis nelja nulliga palk on halb icon_eek.gif ?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasest
HV kasutaja
Rasest

liitunud: 26.02.2007




sõnum 19.04.2007 19:03:42 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas ju 5 numbrilisest palgast .Ta ei rääkinud nullidest?

Aga kas keegi Kehtnast ka räägib midagi huvitavat?

Keegi läheb nüüd peale 9-ndat klassi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 19:06:54 vasta tsitaadiga

Rasest kirjutas:
Gr[e]iF kirjutas ju 5 numbrilisest palgast .Ta ei rääkinud nullidest?

Aga kas keegi Kehtnast ka räägib midagi huvitavat?

Keegi läheb nüüd peale 9-ndat klassi?
See teeb siis ju veel parema palga...
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 19:33:48 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
..See teeb siis ju veel parema palga...

ot:
100.05 on kah viie numbriga icon_lol.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 19.04.2007 19:41:32 vasta tsitaadiga

Keskkool on selleks et saaksid põhja ylikooli jaoks. Ise sai käidud mingis võsakeskas ja siis TÜ IT otsa. Kusjuures FK-IT mitte MT-IT ja sisseastumisel olin oma võsakeska riigieksamitega top 10 sees... Ise olen rahul. Suurepäraselt lai platform ise edasi õppimiseks. Läksin tööle varsti kahe aasta eest. Selle aja jooksu on tõusnud mu palk kesktaseme IT inimese tasemele kuigi alustasin tugavalt altpoolt eesti keskmist:P. Kui praegu uut kohta otsiks oleks oskusi kamaluga lauale laduda toonasega võrreldes.

Keegi siin väitis et pole ylikooliharidusega IT juhte näinud... Põhjus lihtne. Ylikooli lõpetajast saab kõrgepalgaline spetsialist mitte IT juht. Need kes oskavad, teevad, kes ei oska juhivad. Simple.

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2007 19:47:30 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
... Need kes oskavad, teevad, kes ei oska juhivad. Simple.

ega Sul juhuslikult ühest ülemakstud juhist puudus ole? 8)
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KaUR-
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2004




sõnum 19.04.2007 21:03:11 vasta tsitaadiga

Tegelikult see päris nii ei ole, et kes ei oska, need juhivad. Juhtimiseks on ka oskusi ja sobivaid juhtimisomadusi vaja ning iga inimene ei sobigi juhiks. Pigem on asi selles, et ülikooli IT alal lõpetanud ei tahagi juhtida, neile meeldib rohkem spetsialist olla ja see tuleb neil ka paremine välja.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 20.04.2007 09:27:38 vasta tsitaadiga

Rasest kirjutas:
Gr[e]
Aga kas keegi Kehtnast ka räägib midagi huvitavat?

Sai seal oldud mõningad aastad. Koolis alustatakse esimesel kursusel näitmisest, et "vot see lapsed, on kõvaketas,ja see on monitor"(sest tase on erinev ja mõned tõesti ei teadnud missugune kõvaketas välja näeb) nii, et esimesed paar aastat on erialaselt kuradi lebo seal. Aga keskkooli aineid tuleb ikka õppida(mate, eesti, ajalugu jne). Miks sinna minna on ühikainimesed, mina isiklikult õppisin ühikas targemate vendade käest kõvasti rohkem eriala kui koolis. Ja muidu ka pull seltskond seal koos, leia õiged inimesed ja sul on väga lõbusad aastad ees.

Ütlen veel, seal õpid targemate vendade käest, endal oli õnnelik juhus leida sõber kes nende aastate jooksul haris mind kordi rohkem kui kool.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2007 12:04:21 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kas keegi Tartu kutsekas SEDA ka õppinud on/õpib?

oskab siis keegi kommenteerida?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KaUR-
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2004




sõnum 21.04.2007 13:11:43 vasta tsitaadiga

Eeldusel, et sissesaamine ei ole probleem, siis kumba tasuks eelistada, kas Tartu Ülikooli informaatikat/infotehnoloogiat või IT Kolledžit? Tartu kasuks räägib see, et ma ise elan Tartus ja seetõttu oleksid elamiskulud väiksemad. Lisaks annaks Tartu Ülikooli tugevam teoreetiline põhi võib-olla tulevikus suurema valikuvabaduse midagi muud edasi õppida. IT Kolledži silmnähtavateks eelisteks oleks ilmselt kaasaegsus ja huvitavad õppekavad, nooremad õppejõud. Kumba siis ikkagi valida? Ühelt poolt tõmbab mind IT Kolledž oma praktilise suunutluse ja huvitavate õppekavadega, teisalt aga oleks natuke narr minna rakenduskõrgharidust õppima, kui siiamaani on mulle matemaatika ja füüsika olnud koolis kõige lihtsamad ained, olen osa võtnud nendest olümpiaadidest ja keskmine hinne tuleb ka sinna 4,9 kanti.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 21.04.2007 13:28:57 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ceemic kirjutas:
Kas keegi Tartu kutsekas SEDA ka õppinud on/õpib?

oskab siis keegi kommenteerida?


Kui hästi läheb siis see aasta lõpetan icon_smile.gif

Põhiliselt on Cisco CCNA 1-4
Lisaks, mis meelde tuleb on Access-is andmebaasid ja SQL, MS server 2003 install konfimine, programeerimse alused, hetkel javas obektorienteeritud progemist.
Eelmine aasta oli ka matemaatikat, klienditeenindus vmt. 2 korda praktikal käinud. 1. kord 5 nädalat, 2. kord 2 pool kuud.

Küsi kui midagi täpsemalt teda tahad.

Kui õieti kuulsin siis järgmisest aastast pidavat asi uue õppekava järgi toimima hakkama.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2007 13:31:49 vasta tsitaadiga

Mart352, raudvara ka ikka õpetatakse? icon_smile.gif

Kellena sa end tulevikus näeksid? Või on plaan edasi õppima/täiendama minna? Töövõimalused peale selle eriala lõpetamist?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 21.04.2007 13:44:27 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Mart352, raudvara ka ikka õpetatakse? icon_smile.gif


Mis raudvara sa mõtled? arvuti riistvara?

tsitaat:
Kellena sa end tulevikus näeksid? Või on plaan edasi õppima/täiendama minna? Töövõimalused peale selle eriala lõpetamist?


Karjäärivõimalus: klienditeenindaja, arvutivõrkude haldur, väiksema ettevõtte süsteemiadministraator.
@ http://www.khk.tartu.ee/?_m=3&_p=50&um=11&partition=Keskkooli%20baasil
icon_wink.gif

Eks seda näeb, mis saab kui ära lõpetan, hea meelega õpiks midagi juurde.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 22.04.2007 14:55:58 vasta tsitaadiga

Kes juba TTÜ-s IT-d õpib, kuid valdkonna töömaastik & plaanid tulevikuks veel suhteliselt hägused, tasus tõenäoliselt osa võtta sellest seminarist:

http://www.tipikas.ee/portaal/index.php?page=yritused&show=event&event_id=9090

Võimalik, et läheb järgmine aasta kordamisele. TLÜ-s toimus selleaastane loeng samuti mõni aeg tagasi ära. IT Kolledži tudengitel võimalus samu teemasid järgmine nädal kuulata-vaadata.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vazz
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2007 22:55:59 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
ceemic kirjutas:
ceemic kirjutas:
Kas keegi Tartu kutsekas SEDA ka õppinud on/õpib?

oskab siis keegi kommenteerida?


Kui hästi läheb siis see aasta lõpetan icon_smile.gif

Põhiliselt on Cisco CCNA 1-4
Lisaks, mis meelde tuleb on Access-is andmebaasid ja SQL, MS server 2003 install konfimine, programeerimse alused, hetkel javas obektorienteeritud progemist.
Eelmine aasta oli ka matemaatikat, klienditeenindus vmt. 2 korda praktikal käinud. 1. kord 5 nädalat, 2. kord 2 pool kuud.

Küsi kui midagi täpsemalt teda tahad.

Kui õieti kuulsin siis järgmisest aastast pidavat asi uue õppekava järgi toimima hakkama.


Mart352, aine kirjelduses on kirjas: Õppetöö toimub auditoorselt igal viiendal nädalal kogu nädala ulatuses. Kas see tähendab, et igapäevaselt ei pea kohal käima? Tahaks töö kõrvalt omandada ka miski asjalikuma hariduse kui keska. On see selle õppekavaga üldse võimalik? Kuna hetkel töötan it valdkonnas ja puutun praktiliselt kokku kõigega mis selles valdkonnas on, siis tahaks miskit asjalikumat/põhjalikumat/sügavuti õpet saada aga kuna tööandja ei ole töötajate suhtes kõige heldem (loe: ei koolita vaid viskab suhteliselt tihti pea ees vette) siis kuluks selline õpe marjaks ära.

Tundub, et Tartus on suhteliselt keeruline end it alaselt koolitada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.05.2007 23:15:59 vasta tsitaadiga

Playtech Academy võib olla Tartus päris huvitav alternatiiv olla, eriti kui tarkvara arenduse maailm just vastukarva pole.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 06.05.2007 02:04:57 vasta tsitaadiga

Jagage palun kogemusi polüga veel. Positiivseid/negatiivseid, ei suuda siiamaani keskkooli ja polü vahel otsustada.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 06.05.2007 02:12:37 vasta tsitaadiga

Sama siin icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 06.05.2007 10:00:44 vasta tsitaadiga

vazz kirjutas:
[Mart352, aine kirjelduses on kirjas: Õppetöö toimub auditoorselt igal viiendal nädalal kogu nädala ulatuses. Kas see tähendab, et igapäevaselt ei pea kohal käima? Tahaks töö kõrvalt omandada ka miski asjalikuma hariduse kui keska. On see selle õppekavaga üldse võimalik? Kuna hetkel töötan it valdkonnas ja puutun praktiliselt kokku kõigega mis selles valdkonnas on, siis tahaks miskit asjalikumat/põhjalikumat/sügavuti õpet saada aga kuna tööandja ei ole töötajate suhtes kõige heldem (loe: ei koolita vaid viskab suhteliselt tihti pea ees vette) siis kuluks selline õpe marjaks ära.



On täiskoormusega ja osakoormusega. Täiskoormusega 4 nädalat koolis ja 1 nädal iseseisvat tööd. Osakoormusega käivad siis koolis kui meil vaba nädal ning 4 nädalat käivad tööl vmt. Põhjuseks on õpetajate vähesus. Terve nädal ei pea koolis käima kui suudad õpetajatega kokkuleppele saada. Eks ise pead ka vaatama, mida sa juba oskad ja mida mitte.

Enamik õpetajatest panevad ka kooli serverisse materjale üles, seega kui kooli ei saa tulla on kuskilt midagi õppida.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 10:14:25 vasta tsitaadiga

lighT, HellWalKeR,

Kui on ambitsiooni tõusta ühel päeval juhiks, siis soovitaks pigem keskkool > Ülikool varianti ehk siis oluline on suure pildi nägemine.
Kui tunned, et kohe üldse ei kisu ja meeldib ainult omaette nokitseda (isiksuse tüübid on erinevad), siis sõltub pigem sellest kui hästi matemaatikat, füüsikat ja muud teoreetilist aluskraami talud. Kui talud hästi siis soovitaks ikkagi ülikooli ja kui ei talu siis polü.

Ma ei pretendeeri absoluutsele arusaamisele haridussüsteemist, kuid mina näen asja nii:

Polü ja muu rakendusliku teema puhul: ehitad endale konkreetse vundamendi ja "maja" sõrestiku, mida tulevikus täiustad ja mingil määral saad ka laiendada. Kitsamast alast reaalsemad, konkreetsemad teadmised.

Ülikool: ehitad endale vundamendi, mida on võimalik igas suunas laiendada, "maja" ehitamise osas on piire vähem. Ise pead õppima konkreetseid ehitustehnikaid, mis huvi pakuvad. Silmaring saab laiem. Kõigest midagi, st vähem reaalselt rakendatavaid teadmisi, kuid parem baas suvalises suunas liikumiseks. Ise tuleb teha rohkem tööd.

EDIT: Ei taha öelda, et polü'st ei saaks tõusta juhiks, kuid see oleks sellisel juhul räige ringiga minek ja toetav pind jalge all oleks nõrgem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 06.05.2007 11:32:52 vasta tsitaadiga

Ma tuletan meelde, et ka polüst võib ju edasi ülikooli minna icon_wink.gif... Ja polükas on ikka liiga palju elektrikuaineid korraliku IT kooli kohta...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 06.05.2007 11:54:57 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Jagage palun kogemusi polüga veel. Positiivseid/negatiivseid, ei suuda siiamaani keskkooli ja polü vahel otsustada.


POLÜ plussid:
* kohe peale kooli saab tööle juba
* Päris palju vajalikke aineid on seal, mis aitavad arvutimaailmas paremini aru saada asjadest
* Keemia ja elektrotehnikad on vinged
* Stippi võimalus
* Enamus õpsid suhtuvad õpilastesse vägagi normaalselt

POLÜ Miinused:
* Paar väga värdjat õpsi, kes ei suuda enda raevu kontrollida
* Väsitav
* Joonestamine on raske, kui satud J.Kukk rühma
* eesti keeles ja füüsikas ei ole võimalik koolis targemaks saada

_________________
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2007 13:56:40 vasta tsitaadiga

tuttav sooviks teada, kas oskate soovitada üldist IT materjali, mida õppida enne Tallinna Ülikooli vastuvõtu eksami sooritamist. tahab minna informaatikat õppima, aga ei kujuta ette, mida ta üle peaks kordama. äkki keegi on varem seda eksamit teinud seal ja teab soovitada midagi?

icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 14:05:01 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
tuttav sooviks teada, kas oskate soovitada üldist IT materjali, mida õppida enne Tallinna Ülikooli vastuvõtu eksami sooritamist. tahab minna informaatikat õppima, aga ei kujuta ette, mida ta üle peaks kordama. äkki keegi on varem seda eksamit teinud seal ja teab soovitada midagi?

Materjale soovitada ei oska, kuid soovitan TLÜ asemel TTÜ'd. IT on TTÜ's ikka tunduvalt parem.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2007 14:07:19 vasta tsitaadiga

tuttaval pole väidetavalt mate eksamit, seega sinna ei saa.

nii et võiksite veel tlü'st rääkida icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 14:40:31 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
tuttaval pole väidetavalt mate eksamit, seega sinna ei saa.

nii et võiksite veel tlü'st rääkida icon_smile.gif

siis juba äkki keskmise hinde põhjal itk`sse



keegi oskab öelda, kas ttü it on parem kui tü it

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 15:55:41 vasta tsitaadiga

ma ise TTÜ IT, sõber TÜ's. üldine on sama, ainuke erinevus olevat see, et kui me peame kuskil harjutustunnis ise mingi proge valmis tegema või midagi looma, siis nendel on kogu kood kohe ees ja siis õppejõud juhendab neid, et muutujaid ümber nimetada jne... vb sõber ajas täis peaga kelbast ka, aga kindlasti on TÜ informaatika lebom. Aga lõppude-lõpuks on tähtis vaid ju paber, mitte see, kas sa midagi ka oskad...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004



Online
sõnum 06.05.2007 16:30:24 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Aga lõppude-lõpuks on tähtis vaid ju paber, mitte see, kas sa midagi ka oskad...

Mis sa arvad, kui kaua sellist paberitega inimest töö juures hoitakse, kui ta midagi ei oska?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 16:37:21 vasta tsitaadiga

Oleneb töökohast, aga enamasti ju see kõrgharidusepaberitega mees saab mingisuguste keskkoolist väljakukkunud superprogrammeerijate ülemuseks ja sellisel puhul ei ole temal ju vaja teada kõike nii detailselt. Minu tutvusringkonnas ei ole küll ühtegi IT alase kõrgharidusega lihttöölist kes ise peaks midagi higi ja pisaratega valmis tegema. Võimalik, et mul on elus tuttavatega piisavalt vedanud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 19:07:09 vasta tsitaadiga

hehee.. on see midagi seeriast sain-just-diplomi-ja-suurt-midagi-ei-oska-aga-kätte-tahan-vähemalt-18k?
kui saladus pole, siis mitu säherdust paberini venitanud tüüpi, kes kohe peale kooli kuhugi juhiks krabati, sul teada on?

ju ma siis olen parandamatu boheem, aga juba mõte 3, 3+2 või rohkem aastat puhtalt mingi paberi pärast mingis asutuses vegeteerimas käia, ajab iiveldama okse

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 20:11:15 vasta tsitaadiga

enamus sõltub ka tutvustest...
onupojapoliitika on thumbs_down.gif sest sa võid ükskõik kui palju osata aga võetakse ikka see, kellel rohkem sidemeid...
Ise õpin Haapsalu Kutsehariduskeskuses IT'd ja mulle meeldib see kool...
kellelgi selle kooli kohta mingeid arvamusi vms?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KaUR-
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2004




sõnum 06.05.2007 22:11:39 vasta tsitaadiga

Kas eelistada Tartu Ülikooli informaatikat või IT Kolledžit? Sissesaamisega ei tohiks kummasegi probleeme tekkida,
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 23:06:09 vasta tsitaadiga

mina soovitaks IT Kolledžit icon_wink.gif põgusalt vestlesime ka sel teemal niiet põhjendada ei viitsi icon_razz.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 23:10:00 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas:
ära jumala eest TPT-sse roni. Mõni õps on vapsee närvihaige ja teised jälle surm igavad. Näkku meeldib ka panna hinnetega jne. Lihtsalt ära roni siia

POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 numbri pikkuseid palgatsekke ning töötavad suuremades Eesti firmades nagu Elion jne (see siis kolme tüübi järgi võtnud keda isiklikult tean)

Kuidas kellelegi. Mulle täitsa istub seal õppine. Õpetajad enam jaolt normaalsed (PA- kursusel vähemalt). Peab oskama suhelda ainult nendega. Mõni tõesti mõtleb, et saab kahe oma teadmiste pärast ja kohe on kõik õpetajad süüdi. Ega siis 2+2 ei olegi viis. icon_wink.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2007 23:19:13 vasta tsitaadiga

TÜ on matemaatika suht karm, aga teoreetiline külg on suht kõva thumbs_up.gif
FK-IT muidu tundub praegu lebom olevat kui MI-IT ja informaatika, lihtsalt praktikumijuhendajad on enamus normaalsemad sattunud icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004



Online
sõnum 07.05.2007 01:45:54 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas:
POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 numbri pikkuseid palgatsekke ning töötavad suuremades Eesti firmades nagu Elion jne (see siis kolme tüübi järgi võtnud keda isiklikult tean)

Nende kuue Polüka lõpetanu põhjal, keda ma tean, võin öelda, et nad võivad töötada ka väiksemates Eesti firmades ja teenida veidike vähemate numbritega palgatshekke.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 07.05.2007 02:55:43 vasta tsitaadiga

MotorHead kirjutas:
Kuidas kellelegi. Mulle täitsa istub seal õppine. Õpetajad enam jaolt normaalsed (PA- kursusel vähemalt). Peab oskama suhelda ainult nendega. Mõni tõesti mõtleb, et saab kahe oma teadmiste pärast ja kohe on kõik õpetajad süüdi. Ega siis 2+2 ei olegi viis. icon_wink.gif


Eks ta jah, kuidas kellelegi... aga mina olen jätkuvalt seisukohal, et polükast, IT-erialalt tulevad võrdlemisi pealiskaudsete IT-teadmistega elektrikud...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2007 12:50:36 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
MotorHead kirjutas:
Kuidas kellelegi. Mulle täitsa istub seal õppine. Õpetajad enam jaolt normaalsed (PA- kursusel vähemalt). Peab oskama suhelda ainult nendega. Mõni tõesti mõtleb, et saab kahe oma teadmiste pärast ja kohe on kõik õpetajad süüdi. Ega siis 2+2 ei olegi viis. icon_wink.gif


Eks ta jah, kuidas kellelegi... aga mina olen jätkuvalt seisukohal, et polükast, IT-erialalt tulevad võrdlemisi pealiskaudsete IT-teadmistega elektrikud...
Noh ega pealiskaudsed teadmised tulevadki. Alati võib juurde õppida. icon_wink.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 07.05.2007 14:31:43 vasta tsitaadiga

Kuidas rahvas polüs on? Tüdrukuid ka ikka on icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.05.2007 14:45:27 vasta tsitaadiga

lighT, kooliõed on ikka kuradi s*tt valik, usu mind
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2007 16:14:37 vasta tsitaadiga

Ei ütleks küll, et sitt valik. Kursaõega juba aastake koos. icon_smile.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2007 21:05:03 vasta tsitaadiga

aga kui oled paberiga ja võetakse tööle, siis õpib raudselt ise juurde ja 1a pärast oled tegija.

ei tea, kumba eelistadad kas TÜ või TTÜ

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2007 15:58:58 vasta tsitaadiga

Tahaks ka teada, mis on peamised erinevused TTÜ ja TÜ vahel. Olen aru saanud, et TTÜs on matemaatika-füüsika päris rasked, kuidas TÜs nendega on?
Ja mida arvate Mainori kõrgkoolist ja Pärnu Saksa Tehnoloogiakoolist? IT erialadest siis täpsemalt.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 26.05.2007 22:48:11 vasta tsitaadiga

TÜ's on kogu see IT matemaatika peal ülesehitatud(nii rääkis vähemalt Tammet) seal peaks puhast matat saama rohkem kui ttü's
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.05.2007 01:25:39 vasta tsitaadiga

Pärnu saksa teh koolis on idioodist direktor aga IT-d annab väga hea õpetaja
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 19:04:45 vasta tsitaadiga

Aga mida arvate sellisest asutusest nagu Haapsalu Kutsehariduskeskus? Seal juba teist aastat IT eriala sees...
Võibolla sellest siin räägitud aga lihtsalt tahan arvamust teada, et kas see on üldse mõttekas sellisesse asutusse õppima minna? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.