Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 17:13:46 vasta tsitaadiga

http://www.thegtaplace.com/pafiledb.php


Väga thumbs_up.gif leht.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 08.04.2007 17:14:34 vasta tsitaadiga

Seda lehte tahtsin soovitada, aga ei leidnud bookamrki üles... ise tõmman samuti sealt beer_yum.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 08.04.2007 18:03:09 vasta tsitaadiga

NÜÜDSEKS OLEN 1.5 MILJARDI VÕRRA RIKKAM ;d
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 18:14:02 vasta tsitaadiga

Jorma, mis hobusele panustad?

PS: keegi ei viitsi teha ära tantsumisjooni. Väga närvi ajab tantsimine, kunagi oli viitsimist, enam mitte. Kohe kuidagi ei viitsi tantsida. OG Log esimene misjoon siis, kus rannas tantsima peab. Keegi ei viitsi ära teha?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 08.04.2007 18:52:58 vasta tsitaadiga

ma kasutasin seda viimast icon_biggrin.gif

anna seiv mulle, teen ära
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 19:04:33 vasta tsitaadiga

Jorma, lol, ma ka viimast. Kuni 7K võidan, siis jälle kotan 3K, kogu aeg nii... Nii et raha üle 7K pole olnud...

Igastahes kes viitsib mulle tantsimismisjooni ära teha siis:
http://www.rarhost.com/download-179f06.html

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 08.04.2007 20:12:04 vasta tsitaadiga

Selle criminal russiaga on see jama, et ta ei lase ühtegi missiooni ära lõpetada. Ega keegi tea, kunas see full välja tuleb?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 08.04.2007 20:28:52 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Jorma, lol, ma ka viimast. Kuni 7K võidan, siis jälle kotan 3K, kogu aeg nii... Nii et raha üle 7K pole olnud...

Igastahes kes viitsib mulle tantsimismisjooni ära teha siis:
http://www.rarhost.com/download-179f06.html



kohe teen ära oot. icon_wink.gif


AGA PALUN - http://www.zone.ee/lehekylgnumber8/GTASAsf1.rar
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 20:34:32 vasta tsitaadiga

tänud. Nitroga bullet ei huvitanuki?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 08.04.2007 21:14:46 vasta tsitaadiga

GTa Crimivenqga on jama - mul jäid kõik missioonid ja linn samaks. vaid autod olid venqd. Hetkel SA'd peal pole... Aga kas seal ei peaks ka majad ja missioonid muutuma?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 08.04.2007 21:44:30 vasta tsitaadiga

missioonid vist mitte. aga LS põhjaosas, maakondade piirkond on väga russia
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 08.04.2007 21:51:17 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
tänud. Nitroga bullet ei huvitanuki?


noo ma tean kui hea on mängu ISE alustada kui on kohe sealt garaasist auto võtta.. ma ei hakanud seda näppima ^^
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 09.04.2007 16:38:54 vasta tsitaadiga

See on demo alles ju, kuskil rääkis, et jah, et täitsa uus mäng põhimõtteliselt ainult, et gta mootoril. See on demo ja siis ongi ainult autod ja uued logod ja load skriinid ja isegi vist mingi küla oli ümber tehtud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 17:26:45 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, miks mul mängud crashivad koguaeg? Driverid korralikult peal ja windows ka suht äsja installitud. Mäng jookseb natuke aega, siis jookseb kokku ja arvuti teeb resa. Startupil jooksis ka korra kokku. Ei tahaks eriti formatti ka uuesti teha. Kui mitu korda drivereid reinstallida siis saab mängida, aga kui hiljem millalgi resa teed, siis hakkab jälle sama jama peale. Temperatuurid peaksid ka korras olema. Prosel vesi ja videol on passiiv radikas, ning üks vurr puhub peale. Nii on kõikide mängudega, kaasaarvatud GTA: Sa. Igasugune abi on teretulnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 09.04.2007 18:52:05 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Keegi oskab öelda, miks mul mängud crashivad koguaeg? Driverid korralikult peal ja windows ka suht äsja installitud. Mäng jookseb natuke aega, siis jookseb kokku ja arvuti teeb resa. Startupil jooksis ka korra kokku. Ei tahaks eriti formatti ka uuesti teha. Kui mitu korda drivereid reinstallida siis saab mängida, aga kui hiljem millalgi resa teed, siis hakkab jälle sama jama peale. Temperatuurid peaksid ka korras olema. Prosel vesi ja videol on passiiv radikas, ning üks vurr puhub peale. Nii on kõikide mängudega, kaasaarvatud GTA: Sa. Igasugune abi on teretulnud thumbs_up.gif
jooksuta 3dmarki,kui sellega jookseb kah kokku siis ikkagi temperatuurides asi vist
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 19:31:18 vasta tsitaadiga

Siis kui ei jookse kinni, siis mängida saab ikka väga kaua. Praegu ntks sai korralikult mängida ja temp on kah norm. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 09.04.2007 19:57:18 vasta tsitaadiga

klokanud oled? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 20:03:02 vasta tsitaadiga

Eip, hetkel kõik def-is.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 09.04.2007 20:08:57 vasta tsitaadiga

alavolti ei saa miski icon_rolleyes.gif
muidu see krässimine juba teistsugune teema
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 20:11:45 vasta tsitaadiga

Mnjaa, eks ma vaikselt nokitsen selle asja kallal. Mismõttes alavolti? Ei jaga sellised asju eriti icon_smile.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 20:18:03 vasta tsitaadiga

vale teema teil.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 09.04.2007 20:20:23 vasta tsitaadiga

Teame, teame icon_smile.gif
Küsimus: kas lõuraidereid ei saaks miskiste muude autudega asendada? mul jooksis missiooni kohalt mäng kokku ja seda autot kah enam ei kohanud, kui asenasin suvalt
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2007 17:14:12 vasta tsitaadiga

rallitaja, GTA-SA-GarageEdit-v1.0 ning saad auto mängu tegemise jaoks garaasi.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2007 19:03:32 vasta tsitaadiga

Carspawnereid on ka paar tk olemas minu mäletamist järgi. Need isegi asjalikumad vb. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 10.04.2007 19:33:20 vasta tsitaadiga

Ma olen siiamaani kõikides GTA osades enne uninstalli proovinud võimalikult paljusi asju teha. Igasuguseid carspawnereid, mod'e, map'e jpm.
Aga on üks asi, mis pole mul õnnestunud, kuigi olen proovinud. Lennukiga rongi kohal lennata ning siis rongile hüpata. Rongiliiklus võiks olla ikka liiklus, mitte sulavline rongi spawnimine. Seega oli raske üldse rongi leida lennukiga lennates ja kui leidsin, siis ka ei tulnud välja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 10.04.2007 20:14:58 vasta tsitaadiga

Tänavail võiks rahvast rohkem olla -> Põltsus on kah suurem liilus, word!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2007 22:11:19 vasta tsitaadiga

Kas criminal russia modil on teised missioonid?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 10.04.2007 22:15:17 vasta tsitaadiga

hetkel demo järgus veel mitte nagu mina aru sain

Kas keegi miskist modi teab, millega tänavaile rahvast juurde saab?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.04.2007 22:30:19 vasta tsitaadiga

kusagil äkki sellist modi mis graafikat juurde annaks? paar lehte eespool oli see küsimus aga seal vastust ei antud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2007 18:51:55 vasta tsitaadiga

heix24, graafikat ei anna miski juurde, küll on aga selline asi olemas, mis kaugemale pilti joonistab (view distance)..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 11.04.2007 18:55:54 vasta tsitaadiga

Tegelikult peaks olemas olema mingi mod, mis asendab enamus tekstuure kvaliteetsematega, nimi ei tule kahjuks meelde.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 14.04.2007 16:31:03 vasta tsitaadiga

Aga seda rahvaarvu muutmise modi pole keegi kohanud? endal pole siiamaani silmanurkagi jäänud.

hea russkii mod leht:
http://www.gta-99rus.ucoz.ru
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 15.04.2007 14:09:27 vasta tsitaadiga

Kurat. Ei leia enam seda Mod'i mis muutis autode nimed õigeteks auto markideks. Keegi viitsiks otsida? icon_razz.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2007 14:59:03 vasta tsitaadiga

http://www.thegtaplace.com/pafiledb.php?action=file&id=553
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 16.04.2007 22:27:37 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mingeid paremaid mode soovitada,mis muudaks kõik autod,pole just teemat jälginud.

eeh,mõtlesin mode proovida.panin mängu uuesti peale,enne menüüd mängus viskab selle send,dont send errori ette.
Ennem tõõtas iseaalselt icon_confused.gif milles viga võiks olla
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgue666
HV vaatleja
morgue666

liitunud: 09.05.2006




sõnum 21.04.2007 19:01:48 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et kui tahan autoaim-i kasutada, siis ei lase. Sihin korralikult paremaga hiireklahviga ja kui hiire rullikut kerin siis ei midagi. Proovisin ka nupud ära vahetada, et järsku on hiire viga, aga ikkagi ei tööta. Kas keegi oskab öelda milles probleem?
_________________
Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 21.04.2007 19:23:20 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
heix24, graafikat ei anna miski juurde, küll on aga selline asi olemas, mis kaugemale pilti joonistab (view distance)..
ei soovita seda puutuda. proovisin, graafika piixus täitsa ära icon_neutral.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 21:19:40 vasta tsitaadiga

Täna tõmbasin paar modi ja panin need mängule peale kuid kui käivitasin mängu käis algusvideo ära ja siis viskas pildi mäng klõpsti tasku. Ja ette tuli ka error, see tavaline send error report(gta_sa.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.)
Tegin siis re-installi. Ei midagi. Rookisin arvuti San Andrease asjadest tühjaks ja panin mängu peale. Ikka ei midagi.
Error ise on selline tavaline kus ta tahab error reporti saata.
Sisu on selline:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>
<DATABASE>
<EXE NAME="gta_sa.exe" FILTER="GRABMI_FILTER_PRIVACY">
    <MATCHING_FILE NAME="eax.dll" SIZE="188416" CHECKSUM="0x651B0CAD" BIN_FILE_VERSION="4.0.0.1" BIN_PRODUCT_VERSION="4.0.0.1" PRODUCT_VERSION="4.00" FILE_DESCRIPTION="EAX Unified" COMPANY_NAME="Creative Technology Ltd" PRODUCT_NAME="EAX Unified" FILE_VERSION="4.00" ORIGINAL_FILENAME="eax.dll" INTERNAL_NAME="EAX Unified" LEGAL_COPYRIGHT="Copyright © 2001" VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="4.0.0.1" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="4.0.0.1" LINK_DATE="01/06/2004 17:43:24" UPTO_LINK_DATE="01/06/2004 17:43:24" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
    <MATCHING_FILE NAME="gta_sa.exe" SIZE="15806464" CHECKSUM="0x73B80C26" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="03/07/1970 10:30:28" UPTO_LINK_DATE="03/07/1970 10:30:28" />
    <MATCHING_FILE NAME="ogg.dll" SIZE="36864" CHECKSUM="0x2D6055BE" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="11/15/2003 23:54:16" UPTO_LINK_DATE="11/15/2003 23:54:16" />
    <MATCHING_FILE NAME="vorbis.dll" SIZE="1060864" CHECKSUM="0x46553C79" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="11/16/2003 16:47:58" UPTO_LINK_DATE="11/16/2003 16:47:58" />
    <MATCHING_FILE NAME="vorbisFile.dll" SIZE="65536" CHECKSUM="0xDDB53F12" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="11/16/2003 16:48:29" UPTO_LINK_DATE="11/16/2003 16:48:29" />
</EXE>
<EXE NAME="kernel32.dll" FILTER="GRABMI_FILTER_THISFILEONLY">
    <MATCHING_FILE NAME="kernel32.dll" SIZE="984064" CHECKSUM="0xF12E1D4A" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2945" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2945" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2945" FILE_DESCRIPTION="Windows NT BASE API Client DLL" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows® Operating System" FILE_VERSION="5.1.2600.2945 (xpsp_sp2_gdr.060704-2349)" ORIGINAL_FILENAME="kernel32" INTERNAL_NAME="kernel32" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0xF724D" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2945" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2945" LINK_DATE="07/05/2006 10:55:00" UPTO_LINK_DATE="07/05/2006 10:55:00" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
</EXE>
</DATABASE>
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 21:25:03 vasta tsitaadiga

taskmanagerist vaatasid, ega teist san andreast ei jookse?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 21:28:47 vasta tsitaadiga

Ei jookse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgue666
HV vaatleja
morgue666

liitunud: 09.05.2006




sõnum 26.04.2007 21:46:45 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Täna tõmbasin paar modi ja panin need mängule peale kuid kui käivitasin mängu käis algusvideo ära ja siis viskas pildi mäng klõpsti tasku. Ja ette tuli ka error, see tavaline send error report(gta_sa.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.)
Tegin siis re-installi. Ei midagi. Rookisin arvuti San Andrease asjadest tühjaks ja panin mängu peale. Ikka ei midagi.
Error ise on selline tavaline kus ta tahab error reporti saata.

mul endal ka selline probleem modide pealepanemisega (ega sa äkki hot coffee ei yritand peale panna icon_wink.gif )

_________________
Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2007 23:07:56 vasta tsitaadiga

Ei. See sai kunagi varem peale pandud aga sellega oli oki-doki. 8)
Aga sina said korda? Sellesmõttes et said ta pärast ilma modideta tööle uuesti?
Kui jah siis mis nippi sa kasutasid?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgue666
HV vaatleja
morgue666

liitunud: 09.05.2006




sõnum 26.04.2007 23:22:14 vasta tsitaadiga

Ei ole kahjuks kunagi hot coffee mänginud icon_sad.gif, sest ilma modideta tööle ei läinud ja modid ei tööta
_________________
Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2007 13:24:14 vasta tsitaadiga

Sain ise korda.
Asi oli hoopis QuickTime ebakorrektses installeerimises.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgue666
HV vaatleja
morgue666

liitunud: 09.05.2006




sõnum 27.04.2007 20:22:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kus los santoses tasuta bodyarmorit leiab (ei pea poest ostma)?
_________________
Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2007 20:27:25 vasta tsitaadiga

tänavalt
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
morgue666
HV vaatleja
morgue666

liitunud: 09.05.2006




sõnum 27.04.2007 22:43:25 vasta tsitaadiga

jah a kust kohast tänavalt?
_________________
Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 27.04.2007 22:44:31 vasta tsitaadiga

seal kanalis, silla all oli kuskil, kohe kodu lähedal, üleval nurgas vms
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wer1
HV kasutaja
wer1

liitunud: 01.11.2006




sõnum 28.04.2007 20:49:32 vasta tsitaadiga

http://www.cheatcc.com/imagesccc/grandtheftautosanandreas-weapons.jpg
sealt saad relvi aga me ei viitsi sinu eest ka ostida kust seda armorit saab see on sinu mure ikkagi kasuta googlit ja sa leiad kindlasti icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2007 22:11:27 vasta tsitaadiga

Keegi teab mis mod see oli, et sai san andrease mapile juurde ka VC ja gta3-e mapid? Ise ei leia enam üles.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.