|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
08.04.2007 17:14:34
|
|
|
Seda lehte tahtsin soovitada, aga ei leidnud bookamrki üles... ise tõmman samuti sealt
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorma
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
08.04.2007 18:03:09
|
|
|
| NÜÜDSEKS OLEN 1.5 MILJARDI VÕRRA RIKKAM ;d
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.04.2007 18:14:02
|
|
|
Jorma, mis hobusele panustad?
PS: keegi ei viitsi teha ära tantsumisjooni. Väga närvi ajab tantsimine, kunagi oli viitsimist, enam mitte. Kohe kuidagi ei viitsi tantsida. OG Log esimene misjoon siis, kus rannas tantsima peab. Keegi ei viitsi ära teha?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorma
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
08.04.2007 18:52:58
|
|
|
ma kasutasin seda viimast
anna seiv mulle, teen ära
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.04.2007 19:04:33
|
|
|
Jorma, lol, ma ka viimast. Kuni 7K võidan, siis jälle kotan 3K, kogu aeg nii... Nii et raha üle 7K pole olnud...
Igastahes kes viitsib mulle tantsimismisjooni ära teha siis:
http://www.rarhost.com/download-179f06.html
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
08.04.2007 20:12:04
|
|
|
| Selle criminal russiaga on see jama, et ta ei lase ühtegi missiooni ära lõpetada. Ega keegi tea, kunas see full välja tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.04.2007 20:34:32
|
|
|
tänud. Nitroga bullet ei huvitanuki?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
08.04.2007 21:14:46
|
|
|
| GTa Crimivenqga on jama - mul jäid kõik missioonid ja linn samaks. vaid autod olid venqd. Hetkel SA'd peal pole... Aga kas seal ei peaks ka majad ja missioonid muutuma?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
08.04.2007 21:44:30
|
|
|
| missioonid vist mitte. aga LS põhjaosas, maakondade piirkond on väga russia
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
08.04.2007 21:51:17
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| tänud. Nitroga bullet ei huvitanuki? |
noo ma tean kui hea on mängu ISE alustada kui on kohe sealt garaasist auto võtta.. ma ei hakanud seda näppima ^^
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
09.04.2007 16:38:54
|
|
|
| See on demo alles ju, kuskil rääkis, et jah, et täitsa uus mäng põhimõtteliselt ainult, et gta mootoril. See on demo ja siis ongi ainult autod ja uued logod ja load skriinid ja isegi vist mingi küla oli ümber tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
09.04.2007 17:26:45
|
|
|
Keegi oskab öelda, miks mul mängud crashivad koguaeg? Driverid korralikult peal ja windows ka suht äsja installitud. Mäng jookseb natuke aega, siis jookseb kokku ja arvuti teeb resa. Startupil jooksis ka korra kokku. Ei tahaks eriti formatti ka uuesti teha. Kui mitu korda drivereid reinstallida siis saab mängida, aga kui hiljem millalgi resa teed, siis hakkab jälle sama jama peale. Temperatuurid peaksid ka korras olema. Prosel vesi ja videol on passiiv radikas, ning üks vurr puhub peale. Nii on kõikide mängudega, kaasaarvatud GTA: Sa. Igasugune abi on teretulnud
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oz
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2005
|
09.04.2007 18:52:05
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
Keegi oskab öelda, miks mul mängud crashivad koguaeg? Driverid korralikult peal ja windows ka suht äsja installitud. Mäng jookseb natuke aega, siis jookseb kokku ja arvuti teeb resa. Startupil jooksis ka korra kokku. Ei tahaks eriti formatti ka uuesti teha. Kui mitu korda drivereid reinstallida siis saab mängida, aga kui hiljem millalgi resa teed, siis hakkab jälle sama jama peale. Temperatuurid peaksid ka korras olema. Prosel vesi ja videol on passiiv radikas, ning üks vurr puhub peale. Nii on kõikide mängudega, kaasaarvatud GTA: Sa. Igasugune abi on teretulnud  |
jooksuta 3dmarki,kui sellega jookseb kah kokku siis ikkagi temperatuurides asi vist
_________________ Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
 |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
09.04.2007 19:31:18
|
|
|
Siis kui ei jookse kinni, siis mängida saab ikka väga kaua. Praegu ntks sai korralikult mängida ja temp on kah norm.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
09.04.2007 19:57:18
|
|
|
klokanud oled?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
09.04.2007 20:03:02
|
|
|
| Eip, hetkel kõik def-is.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
09.04.2007 20:08:57
|
|
|
alavolti ei saa miski
muidu see krässimine juba teistsugune teema
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
09.04.2007 20:11:45
|
|
|
Mnjaa, eks ma vaikselt nokitsen selle asja kallal. Mismõttes alavolti? Ei jaga sellised asju eriti
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
09.04.2007 20:18:03
|
|
|
| vale teema teil.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
09.04.2007 20:20:23
|
|
|
Teame, teame
Küsimus: kas lõuraidereid ei saaks miskiste muude autudega asendada? mul jooksis missiooni kohalt mäng kokku ja seda autot kah enam ei kohanud, kui asenasin suvalt
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
10.04.2007 17:14:12
|
|
|
rallitaja, GTA-SA-GarageEdit-v1.0 ning saad auto mängu tegemise jaoks garaasi.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
10.04.2007 19:03:32
|
|
|
Carspawnereid on ka paar tk olemas minu mäletamist järgi. Need isegi asjalikumad vb.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
10.04.2007 19:33:20
|
|
|
Ma olen siiamaani kõikides GTA osades enne uninstalli proovinud võimalikult paljusi asju teha. Igasuguseid carspawnereid, mod'e, map'e jpm.
Aga on üks asi, mis pole mul õnnestunud, kuigi olen proovinud. Lennukiga rongi kohal lennata ning siis rongile hüpata. Rongiliiklus võiks olla ikka liiklus, mitte sulavline rongi spawnimine. Seega oli raske üldse rongi leida lennukiga lennates ja kui leidsin, siis ka ei tulnud välja.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
10.04.2007 20:14:58
|
|
|
| Tänavail võiks rahvast rohkem olla -> Põltsus on kah suurem liilus, word!
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
10.04.2007 22:11:19
|
|
|
| Kas criminal russia modil on teised missioonid?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
10.04.2007 22:15:17
|
|
|
hetkel demo järgus veel mitte nagu mina aru sain
Kas keegi miskist modi teab, millega tänavaile rahvast juurde saab?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix24
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
10.04.2007 22:30:19
|
|
|
| kusagil äkki sellist modi mis graafikat juurde annaks? paar lehte eespool oli see küsimus aga seal vastust ei antud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
11.04.2007 18:51:55
|
|
|
| heix24, graafikat ei anna miski juurde, küll on aga selline asi olemas, mis kaugemale pilti joonistab (view distance)..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
11.04.2007 18:55:54
|
|
|
| Tegelikult peaks olemas olema mingi mod, mis asendab enamus tekstuure kvaliteetsematega, nimi ei tule kahjuks meelde.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
14.04.2007 16:31:03
|
|
|
Aga seda rahvaarvu muutmise modi pole keegi kohanud? endal pole siiamaani silmanurkagi jäänud.
hea russkii mod leht:
http://www.gta-99rus.ucoz.ru
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
15.04.2007 14:09:27
|
|
|
Kurat. Ei leia enam seda Mod'i mis muutis autode nimed õigeteks auto markideks. Keegi viitsiks otsida?
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
16.04.2007 22:27:37
|
|
|
Keegi oskab mingeid paremaid mode soovitada,mis muudaks kõik autod,pole just teemat jälginud.
eeh,mõtlesin mode proovida.panin mängu uuesti peale,enne menüüd mängus viskab selle send,dont send errori ette.
Ennem tõõtas iseaalselt milles viga võiks olla
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgue666
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006
|
21.04.2007 19:01:48
|
|
|
Mul selline probleem, et kui tahan autoaim-i kasutada, siis ei lase. Sihin korralikult paremaga hiireklahviga ja kui hiire rullikut kerin siis ei midagi. Proovisin ka nupud ära vahetada, et järsku on hiire viga, aga ikkagi ei tööta. Kas keegi oskab öelda milles probleem?
_________________ Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
21.04.2007 19:23:20
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| heix24, graafikat ei anna miski juurde, küll on aga selline asi olemas, mis kaugemale pilti joonistab (view distance).. |
ei soovita seda puutuda. proovisin, graafika piixus täitsa ära
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
26.04.2007 21:19:40
|
|
|
Täna tõmbasin paar modi ja panin need mängule peale kuid kui käivitasin mängu käis algusvideo ära ja siis viskas pildi mäng klõpsti tasku. Ja ette tuli ka error, see tavaline send error report(gta_sa.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.)
Tegin siis re-installi. Ei midagi. Rookisin arvuti San Andrease asjadest tühjaks ja panin mängu peale. Ikka ei midagi.
Error ise on selline tavaline kus ta tahab error reporti saata.
Sisu on selline:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>
<DATABASE>
<EXE NAME="gta_sa.exe" FILTER="GRABMI_FILTER_PRIVACY">
<MATCHING_FILE NAME="eax.dll" SIZE="188416" CHECKSUM="0x651B0CAD" BIN_FILE_VERSION="4.0.0.1" BIN_PRODUCT_VERSION="4.0.0.1" PRODUCT_VERSION="4.00" FILE_DESCRIPTION="EAX Unified" COMPANY_NAME="Creative Technology Ltd" PRODUCT_NAME="EAX Unified" FILE_VERSION="4.00" ORIGINAL_FILENAME="eax.dll" INTERNAL_NAME="EAX Unified" LEGAL_COPYRIGHT="Copyright © 2001" VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="4.0.0.1" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="4.0.0.1" LINK_DATE="01/06/2004 17:43:24" UPTO_LINK_DATE="01/06/2004 17:43:24" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="gta_sa.exe" SIZE="15806464" CHECKSUM="0x73B80C26" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="03/07/1970 10:30:28" UPTO_LINK_DATE="03/07/1970 10:30:28" />
<MATCHING_FILE NAME="ogg.dll" SIZE="36864" CHECKSUM="0x2D6055BE" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="11/15/2003 23:54:16" UPTO_LINK_DATE="11/15/2003 23:54:16" />
<MATCHING_FILE NAME="vorbis.dll" SIZE="1060864" CHECKSUM="0x46553C79" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="11/16/2003 16:47:58" UPTO_LINK_DATE="11/16/2003 16:47:58" />
<MATCHING_FILE NAME="vorbisFile.dll" SIZE="65536" CHECKSUM="0xDDB53F12" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="11/16/2003 16:48:29" UPTO_LINK_DATE="11/16/2003 16:48:29" />
</EXE>
<EXE NAME="kernel32.dll" FILTER="GRABMI_FILTER_THISFILEONLY">
<MATCHING_FILE NAME="kernel32.dll" SIZE="984064" CHECKSUM="0xF12E1D4A" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2945" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2945" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2945" FILE_DESCRIPTION="Windows NT BASE API Client DLL" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows® Operating System" FILE_VERSION="5.1.2600.2945 (xpsp_sp2_gdr.060704-2349)" ORIGINAL_FILENAME="kernel32" INTERNAL_NAME="kernel32" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0xF724D" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2945" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2945" LINK_DATE="07/05/2006 10:55:00" UPTO_LINK_DATE="07/05/2006 10:55:00" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
</EXE>
</DATABASE>
|
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
26.04.2007 21:25:03
|
|
|
| taskmanagerist vaatasid, ega teist san andreast ei jookse?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
26.04.2007 21:28:47
|
|
|
| Ei jookse.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgue666
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006
|
26.04.2007 21:46:45
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
Täna tõmbasin paar modi ja panin need mängule peale kuid kui käivitasin mängu käis algusvideo ära ja siis viskas pildi mäng klõpsti tasku. Ja ette tuli ka error, see tavaline send error report(gta_sa.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.)
Tegin siis re-installi. Ei midagi. Rookisin arvuti San Andrease asjadest tühjaks ja panin mängu peale. Ikka ei midagi.
Error ise on selline tavaline kus ta tahab error reporti saata. |
mul endal ka selline probleem modide pealepanemisega (ega sa äkki hot coffee ei yritand peale panna )
_________________ Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
26.04.2007 23:07:56
|
|
|
Ei. See sai kunagi varem peale pandud aga sellega oli oki-doki. 8)
Aga sina said korda? Sellesmõttes et said ta pärast ilma modideta tööle uuesti?
Kui jah siis mis nippi sa kasutasid?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgue666
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006
|
26.04.2007 23:22:14
|
|
|
Ei ole kahjuks kunagi hot coffee mänginud , sest ilma modideta tööle ei läinud ja modid ei tööta
_________________ Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
27.04.2007 13:24:14
|
|
|
Sain ise korda.
Asi oli hoopis QuickTime ebakorrektses installeerimises.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgue666
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006
|
27.04.2007 20:22:21
|
|
|
Kas keegi oskab öelda, kus los santoses tasuta bodyarmorit leiab (ei pea poest ostma)?
_________________ Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks. |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.04.2007 20:27:25
|
|
|
tänavalt
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgue666
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006
|
27.04.2007 22:43:25
|
|
|
jah a kust kohast tänavalt?
_________________ Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorma
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
27.04.2007 22:44:31
|
|
|
| seal kanalis, silla all oli kuskil, kohe kodu lähedal, üleval nurgas vms
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wer1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
28.04.2007 22:11:27
|
|
|
| Keegi teab mis mod see oli, et sai san andrease mapile juurde ka VC ja gta3-e mapid? Ise ei leia enam üles.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|