|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
edgar77
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2006
|
23.02.2007 20:13:07
|
|
|
| p2ri hea jah.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTF
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
23.02.2007 21:26:25
|
|
|
Täiesti haige enam ma ei saa load game ka võtta , viskab alati dont send/send errori.
Keegi ei oska öelda milles probleem nüüd on ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
23.02.2007 21:29:11
|
|
|
BTF, öeldi just et seivid enam ei tööta ju.. Mida enam..?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTF
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
23.02.2007 21:31:55
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
BTF, öeldi just et seivid enam ei tööta ju.. Mida enam..?  |
Ahah on jah isegi , ei pööranud suurt tähelepanu nendele vist.
Siis on küll jamasti kui savegamed ei tööta , saab ainult ühes linnas ainult ringi tuiata.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
23.02.2007 22:05:57
|
|
|
BTF, selle modiga peaks kaasnema see, et kõik linnad on lahti. Vähemalt minu mäletamist möödi.
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTF
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
23.02.2007 23:41:32
|
|
|
Kusjuures ei ole.
Ma kasutasin cheate , et lõbutseda teiste linnade peal ringi. 8)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
24.02.2007 15:00:23
|
|
|
Kas keegi oskab öelda kust saaks Grand Theft Online'i 0.5.8?
EDIT: Jah
Sain lihtslt sõbrast valesti aru... google googleks.....
viimati muutis purexpure 24.02.2007 16:21:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
24.02.2007 15:21:29
|
|
|
| purexpure, see on San Andreas Multiplayer-i üks gamemode, mitte mingi eriasi. Sa peaks ju googleit kasutada oskama.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.02.2007 01:19:36
|
|
|
| BTF kirjutas: |
Kusjuures ei ole.
Ma kasutasin cheate , et lõbutseda teiste linnade peal ringi. 8) |
Mu arust on isegi koodidega funimine hirmigav. Mu noor õde taob jah sellele mängule alati koode sisse, nii et ekraan on must.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raits753
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
26.02.2007 18:09:22
|
|
|
Nonii. Tirisin endale Gta:sa MP (multiplayer), alguses ei saanud asja tööle. Tuli error: gta_sa.exe - application error. Kohast kust ma selle sain anti ka märku et mõnedel pc-del see jamabki ja on olemas parandus. Tirisin alla ja tööta ilusti! Aga seda ainult ühe õhtu.. Nüüd on sama error tagasi ja see parandusega uuesti üle uhamine mitte ei aita enam! Mida teha?
edit: PS! Googlest ei saanud erilist abi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oravapoiss
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2005
|
16.03.2007 22:13:27
|
|
|
keegi sellist modi teab nagu Criminal Russia
endale väga meeldib.. tuletab vanu "häid" aegu meelde
-
| Raits753 kirjutas: |
Nonii. Tirisin endale Gta:sa MP (multiplayer), alguses ei saanud asja tööle. Tuli error: gta_sa.exe - application error. Kohast kust ma selle sain anti ka märku et mõnedel pc-del see jamabki ja on olemas parandus. Tirisin alla ja tööta ilusti! Aga seda ainult ühe õhtu.. Nüüd on sama error tagasi ja see parandusega uuesti üle uhamine mitte ei aita enam! Mida teha?
edit: PS! Googlest ei saanud erilist abi. |
karju devteam peale sa-mp.com foorumis
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aanz
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2005
|
19.03.2007 00:58:37
|
|
|
| aaah, ära võta vaevaks seda asja korda saada, nagunii üks kõige tihedamalt crashiv multyplayer mäng. (Vahepeal ei crashi terve päeva jooksul ühtegi korda aga vahel iga 15 min tagant. Kahtlane mäng igatahes)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crz
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.02.2006
|
19.03.2007 09:38:20
|
|
|
| oravapoiss kirjutas: |
keegi sellist modi teab nagu Criminal Russia
endale väga meeldib.. tuletab vanu "häid" aegu meelde
-
| Raits753 kirjutas: |
Nonii. Tirisin endale Gta:sa MP (multiplayer), alguses ei saanud asja tööle. Tuli error: gta_sa.exe - application error. Kohast kust ma selle sain anti ka märku et mõnedel pc-del see jamabki ja on olemas parandus. Tirisin alla ja tööta ilusti! Aga seda ainult ühe õhtu.. Nüüd on sama error tagasi ja see parandusega uuesti üle uhamine mitte ei aita enam! Mida teha?
edit: PS! Googlest ei saanud erilist abi. |
karju devteam peale sa-mp.com foorumis |
Kahjuks ei saa seda Criminal Russia modi tirida sealt lehelt, annab miski errori... Aga kas keegi oskab öelda, kas ma pean kõik custom autod enne eemaldama kui miskit modi installin?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
10 :: |
5 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oravapoiss
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2005
|
19.03.2007 13:52:59
|
|
|
ei pea, criminal russia puhul mitte.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
31.03.2007 20:40:16
|
|
|
pagan, ei saagi mängu läbi mängida, "los desperados" missioonis ei istu cesar ja hõumid autosse
on selle vastu mingit rohtu, või on on lootusetu juhtum?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
31.03.2007 21:05:42
|
|
|
mine autost välja... jookse sutsu ringi koos nendega ja siis istu tagasi autosse. Vaata et auto mingis X asendis ei ole mis taktistaks neil ustest sisse tulla.
ning autol oleks ka vajalik arv iste kohti.
ja vaata et sul mingit käsku ei ole antud et nad paigal seisaks vms (ei mäleta mis nupuga sai neid paigale panna ja siis kaasa kutsuda jälle, tutorialis räägiti sellest igatahes)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
31.03.2007 21:50:28
|
|
|
Puhta vale jutt right-click ehk see millaga saad sihiku püssil, sihid seda keda vaja ja vajutad G või H ei mäleta kumb nupp see oli üks neist on õige
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
31.03.2007 21:57:46
|
|
|
Eee see on enne kui sa tahad et nad sinuga kaasa tuleks. Ma räägin sellest kui nad juba sul "gängis" on ja ei suvatse autosse istuda. Endal selline jama olnud.
seega ei ole puhtalt vale jutt... ma liiga palju GTA SA tagunud ja suht läbi ja lõhki selge (mäng vist isegi üle 90% ilma cheetimata läbi tehtud)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
31.03.2007 22:23:00
|
|
|
eieieieiei, hõumisid juba kutsusin kaasa, aga nad raiped ei istu lihtsalt autosse. point selles veel, et üritasin üksinda ära sõita, siis hakkas cesar halama, et tema kah kaasa võtaksin. siis ilmus tema kohale see sinine torbik. ok istus autosse, tuli tekst, et võtaksin paar houmit kah kaasa, tulin autost välja ja cesaril kaus see sinine torbik ära ja jälle ei istu autosse. mingi nõme bug vist.
see vist eelviimane missioon? oh seda õnne.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
31.03.2007 22:27:11
|
|
|
eee ei mäleta mitmes misioon see oli (neid sarnaseid seal roppult ja üldse GTA SA on üks väga pikk mäng )
Aga proovi nõnda nagu ma üritasin seletada.. või siis alusta misiooni otsastpeale
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
31.03.2007 23:07:14
|
|
|
| angel kirjutas: |
Aga proovi nõnda nagu ma üritasin seletada.. või siis alusta misiooni otsastpeale  |
ütlesin, et ei saanud nii, mingi räme bug lihtsalt, see oligi kohe missiooni alguses.
aga sain muidu hakkama, tegin nii, et võtsin selle territooriumi kuhu tuli sõita omale, sõitsin cesariga sinna (suure jebimise peale tuli lõpuks autosse) ja hõumid võtsin kohapealt.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
31.03.2007 23:43:21
|
|
|
| Crz kirjutas: |
| oravapoiss kirjutas: |
keegi sellist modi teab nagu Criminal Russia
endale väga meeldib.. tuletab vanu "häid" aegu meelde
-
| Raits753 kirjutas: |
Nonii. Tirisin endale Gta:sa MP (multiplayer), alguses ei saanud asja tööle. Tuli error: gta_sa.exe - application error. Kohast kust ma selle sain anti ka märku et mõnedel pc-del see jamabki ja on olemas parandus. Tirisin alla ja tööta ilusti! Aga seda ainult ühe õhtu.. Nüüd on sama error tagasi ja see parandusega uuesti üle uhamine mitte ei aita enam! Mida teha?
edit: PS! Googlest ei saanud erilist abi. |
karju devteam peale sa-mp.com foorumis |
Kahjuks ei saa seda Criminal Russia modi tirida sealt lehelt, annab miski errori... Aga kas keegi oskab öelda, kas ma pean kõik custom autod enne eemaldama kui miskit modi installin? |
Kus seal üldse download link on? Vene keeles on vist , aga selle järgi ei leia, ainult ühe auto juurde juhatas. Ei oska vene keelt ka eriti.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
31.03.2007 23:49:51
|
|
|
| Luix kirjutas: |
| angel kirjutas: |
Aga proovi nõnda nagu ma üritasin seletada.. või siis alusta misiooni otsastpeale  |
ütlesin, et ei saanud nii, mingi räme bug lihtsalt, see oligi kohe missiooni alguses.
aga sain muidu hakkama, tegin nii, et võtsin selle territooriumi kuhu tuli sõita omale, sõitsin cesariga sinna (suure jebimise peale tuli lõpuks autosse) ja hõumid võtsin kohapealt.  |
mnjah ei vea sul siis... ise eriti nagu buge ei mäleta... v.a see heli bug kus vahepeal heli ära kadus mille patch osati ära parandas...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oravapoiss
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2005
|
01.04.2007 10:29:02
|
|
|
criminal russia uus leht on.. imelik.
siit on võimalik tirida: http://gta.gamigo.de/download.php?do=comments&cat=124&start=28&id=11325&orderBy=
selle nimi on demo sest venkud ei tunne "BETA" nimetust
krt mul siiani helibug. ainuke asi mis selle vastu aitab on see, kui mängu raadio on maha keeratud. kui mängu raadio mängib, paneb 15 mindi jooksul heli kinni
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
02.04.2007 14:14:13
|
|
|
| Tuli ka isu uuesti mängida. Aga kas keegi on kuskilt leidnud sellise modi, kus on veel vice city ja gta3 mapid peal? See oleks jube huvitav iseenesest.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oravapoiss
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2005
|
02.04.2007 14:47:30
|
|
|
kahtlustan, et sellist pole tehtud
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
02.04.2007 14:53:50
|
|
|
Natuke otsisin ja sain San Andrease ja Vice City modi.
Info
treiler
Küsimus tuli sellest, et kuskilt foorumist ma lugesin, eelmine kord kui ma veel mängisin seda, et on tulemas selline mapp, kus on kõik 3 mappi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.04.2007 15:27:08
|
|
|
midagi vahepeal oli tegemisel aga tea kas asja tehakse või lõpetati ära kuna liiga suureks ja raskeks läks see mode : http://mods.moddb.com/5276/grand-theft-ultra/
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
02.04.2007 22:55:15
|
|
|
selline kaart oleks päris
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.04.2007 12:04:18
|
|
|
Vahemaad võiks suuremad olla. A la et pead ikka lennuki või paadiga minema, kuna ujudes liiga pikk maa.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
03.04.2007 13:03:11
|
|
|
| oravapoiss kirjutas: |
keegi sellist modi teab nagu Criminal Russia
endale väga meeldib.. tuletab vanu "häid" aegu meelde
|
Kuidas ma installin seda ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oravapoiss
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2005
|
03.04.2007 13:09:42
|
|
|
tõmba too ära, selles on installer kaasas
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
03.04.2007 16:05:49
|
|
|
ma ei saa sellest installerist s1ttagi aru
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
03.04.2007 19:32:53
|
|
|
| mingit gta3.img tahab ? panen selle folderi aga sittagi ei juhtu.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
05.04.2007 16:39:47
|
|
|
Kurram... see Criminal Russkii link siin andis vist mingi vale asja... sest missioonid on endised
õigel russial peaks ju majad kah teised olema ja uued missioonid kah?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
05.04.2007 17:04:13
|
|
|
oot kiire küsimus, olen kunagi mänging küll ja värki aga ei mäleta mis tegema peab, et oma lood user track playeris tööle hakkaksid.
lisasin lood folderisse ära aga kui panen tolle raadiojaama hakkab järgmisest seda "talkshowd" laskma
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
05.04.2007 17:28:24
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
oot kiire küsimus, olen kunagi mänging küll ja värki aga ei mäleta mis tegema peab, et oma lood user track playeris tööle hakkaksid.
lisasin lood folderisse ära aga kui panen tolle raadiojaama hakkab järgmisest seda "talkshowd" laskma  |
Täpselt ei mäleta aga olid vist ju veel mingi koht kust tuli need veel mängus sissepanna. Või noh et ta scanniks need lood ära.
Oli vist midagi sellist.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
05.04.2007 17:35:17
|
|
|
Options->Audio->User Tracks->Scan User Tracks
mingi taoline võis see teekond välja näha
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
05.04.2007 17:46:42
|
|
|
just just. scan tuli ära teha
tänud meelde tuletamise eest.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
05.04.2007 22:33:13
|
|
|
| keegi mu questionile answerit teab?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
06.04.2007 20:51:31
|
|
|
keegi ilus grrafika moddi ei tea... Nii üldse ei meeldi se kandiline Keskkond... Vanasti sai ikka 2X läbi mängitud kooditeta, ja kord koodiga. Muide Vice Cityt sai ikka lõpmatuseni tagutud. Mingeid modde ma ka ei installi eriti. Üks mod on, se on KITTi auto, mis mulle lihtsalt meeldib. Kuid jah, et mingi graafika parandamismod oleks tore. Eriti mis installuks SAMIga. Ning kus se sinise taeva mod on?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.04.2007 12:42:27
|
|
|
kuidas auto uksi lukku panna sees olles ja kuidas mootorit väljudes välja lülitada?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
08.04.2007 13:14:33
|
|
|
| Garaazis olles lülitab ta ise välja... uksed jäävad lahti. Kuid kuskil suvapaigas ei ole vist võimalik selline asi.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.04.2007 14:34:52
|
|
|
MOD: KITT CAR
MIS TOIMUB: KITT on purunematu auto, lisaks sellele kiire, hästi juhitav ning hea välimusega. Siin katsetasin autot vastupidavuses tulega ning selleks sõitsin bensiinijaama vastu. Ilma kriimuta elas üle. Lisaks on hea auto gangidega võtlemiseks, kuna aknad kuulikindlad.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
08.04.2007 15:50:30
|
|
|
lol praepgu läks hästi... tuli meelde, et raha sai kiirelt seal inside trackis : D
ostsin lähima maja ära ja mõtlesin et hakkan save-load tegema.
sõitsin siis kohale ja panin oma kõik 54k mängu.. võitsin 12 kordselt. ehk 600k vms.
siis panin veel naljapäast 500k mängu ja võitsin 6milli. igatahes nüüd on rahamured läbi ^^
sain surma ka kuna proovisin hydraga sealt sildade alt minema manööverdada
lähen teen ühe ammu-nationi tiiru
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorma
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
08.04.2007 16:57:48
|
|
|
| lähen kohe inside tracki ;D
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
08.04.2007 17:06:32
|
|
|
Keegi mõnd head lehte teab kust mode ja igast autosi tirida saab? Ei viitsi eriti terver teemat ka läbi lapata
Kuhu need failid kopima peab? Ei saa sellest keelest aru ja mingit readme-d ka pole
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
08.04.2007 17:09:40
|
|
|
google.com ja download san andreas cars (and shit)
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|