Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
edgar77
HV vaatleja
edgar77

liitunud: 13.05.2006




sõnum 23.02.2007 20:13:07 vasta tsitaadiga

p2ri hea jah.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BTF
HV kasutaja
BTF

liitunud: 11.12.2005




sõnum 23.02.2007 21:26:25 vasta tsitaadiga

Täiesti haige enam ma ei saa load game ka võtta , viskab alati dont send/send errori. icon_confused.gif
Keegi ei oska öelda milles probleem nüüd on ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2007 21:29:11 vasta tsitaadiga

BTF, öeldi just et seivid enam ei tööta ju.. Mida enam..? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTF
HV kasutaja
BTF

liitunud: 11.12.2005




sõnum 23.02.2007 21:31:55 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
BTF, öeldi just et seivid enam ei tööta ju.. Mida enam..? icon_rolleyes.gif

Ahah on jah isegi , ei pööranud suurt tähelepanu nendele vist. icon_smile.gif
Siis on küll jamasti kui savegamed ei tööta , saab ainult ühes linnas ainult ringi tuiata. icon_confused.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfp
HV kasutaja
wtfp

liitunud: 26.02.2005




sõnum 23.02.2007 22:05:57 vasta tsitaadiga

BTF, selle modiga peaks kaasnema see, et kõik linnad on lahti. Vähemalt minu mäletamist möödi. icon_razz.gif
_________________
wtf#21
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTF
HV kasutaja
BTF

liitunud: 11.12.2005




sõnum 23.02.2007 23:41:32 vasta tsitaadiga

Kusjuures ei ole. icon_smile.gif
Ma kasutasin cheate , et lõbutseda teiste linnade peal ringi. 8)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2007 15:00:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kust saaks Grand Theft Online'i 0.5.8?

EDIT: Jah icon_redface.gif
Sain lihtslt sõbrast valesti aru... google googleks.....


viimati muutis purexpure 24.02.2007 16:21:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2007 15:21:29 vasta tsitaadiga

purexpure, see on San Andreas Multiplayer-i üks gamemode, mitte mingi eriasi. Sa peaks ju googleit kasutada oskama.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2007 01:19:36 vasta tsitaadiga

BTF kirjutas:
Kusjuures ei ole. icon_smile.gif
Ma kasutasin cheate , et lõbutseda teiste linnade peal ringi. 8)


Mu arust on isegi koodidega funimine hirmigav. Mu noor õde taob jah sellele mängule alati koode sisse, nii et ekraan on must.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raits753
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 26.02.2007 18:09:22 vasta tsitaadiga

Nonii. Tirisin endale Gta:sa MP (multiplayer), alguses ei saanud asja tööle. Tuli error: gta_sa.exe - application error. Kohast kust ma selle sain anti ka märku et mõnedel pc-del see jamabki ja on olemas parandus. Tirisin alla ja tööta ilusti! Aga seda ainult ühe õhtu.. Nüüd on sama error tagasi ja see parandusega uuesti üle uhamine mitte ei aita enam! Mida teha?

edit: PS! Googlest ei saanud erilist abi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 16.03.2007 22:13:27 vasta tsitaadiga

keegi sellist modi teab nagu Criminal Russia icon_smile.gif
endale väga meeldib.. tuletab vanu "häid" aegu meelde icon_lol.gif

-

Raits753 kirjutas:
Nonii. Tirisin endale Gta:sa MP (multiplayer), alguses ei saanud asja tööle. Tuli error: gta_sa.exe - application error. Kohast kust ma selle sain anti ka märku et mõnedel pc-del see jamabki ja on olemas parandus. Tirisin alla ja tööta ilusti! Aga seda ainult ühe õhtu.. Nüüd on sama error tagasi ja see parandusega uuesti üle uhamine mitte ei aita enam! Mida teha?

edit: PS! Googlest ei saanud erilist abi.

karju devteam peale sa-mp.com foorumis

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aanz
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2005




sõnum 19.03.2007 00:58:37 vasta tsitaadiga

aaah, ära võta vaevaks seda asja korda saada, nagunii üks kõige tihedamalt crashiv multyplayer mäng. (Vahepeal ei crashi terve päeva jooksul ühtegi korda aga vahel iga 15 min tagant. Kahtlane mäng igatahes)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2006




sõnum 19.03.2007 09:38:20 vasta tsitaadiga

oravapoiss kirjutas:
keegi sellist modi teab nagu Criminal Russia icon_smile.gif
endale väga meeldib.. tuletab vanu "häid" aegu meelde icon_lol.gif

-

Raits753 kirjutas:
Nonii. Tirisin endale Gta:sa MP (multiplayer), alguses ei saanud asja tööle. Tuli error: gta_sa.exe - application error. Kohast kust ma selle sain anti ka märku et mõnedel pc-del see jamabki ja on olemas parandus. Tirisin alla ja tööta ilusti! Aga seda ainult ühe õhtu.. Nüüd on sama error tagasi ja see parandusega uuesti üle uhamine mitte ei aita enam! Mida teha?

edit: PS! Googlest ei saanud erilist abi.

karju devteam peale sa-mp.com foorumis

Kahjuks ei saa seda Criminal Russia modi tirida sealt lehelt, annab miski errori... Aga kas keegi oskab öelda, kas ma pean kõik custom autod enne eemaldama kui miskit modi installin?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 10 :: 5 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 19.03.2007 13:52:59 vasta tsitaadiga

ei pea, criminal russia puhul mitte.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 31.03.2007 20:40:16 vasta tsitaadiga

pagan, ei saagi mängu läbi mängida, "los desperados" missioonis ei istu cesar ja hõumid autosse icon_evil.gif
on selle vastu mingit rohtu, või on on lootusetu juhtum?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 21:05:42 vasta tsitaadiga

mine autost välja... jookse sutsu ringi koos nendega ja siis istu tagasi autosse. Vaata et auto mingis X asendis ei ole mis taktistaks neil ustest sisse tulla.

ning autol oleks ka vajalik arv iste kohti.

ja vaata et sul mingit käsku ei ole antud et nad paigal seisaks vms (ei mäleta mis nupuga sai neid paigale panna ja siis kaasa kutsuda jälle, tutorialis räägiti sellest igatahes)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 31.03.2007 21:50:28 vasta tsitaadiga

Puhta vale jutt icon_biggrin.gif right-click ehk see millaga saad sihiku püssil, sihid seda keda vaja ja vajutad G või H ei mäleta kumb nupp see oli üks neist on õige thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 21:57:46 vasta tsitaadiga

Eee see on enne kui sa tahad et nad sinuga kaasa tuleks. Ma räägin sellest kui nad juba sul "gängis" on ja ei suvatse autosse istuda. Endal selline jama olnud.

seega ei ole puhtalt vale jutt... ma liiga palju GTA SA tagunud ja suht läbi ja lõhki selge (mäng vist isegi üle 90% ilma cheetimata läbi tehtud)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 31.03.2007 22:23:00 vasta tsitaadiga

eieieieiei, hõumisid juba kutsusin kaasa, aga nad raiped ei istu lihtsalt autosse. point selles veel, et üritasin üksinda ära sõita, siis hakkas cesar halama, et tema kah kaasa võtaksin. siis ilmus tema kohale see sinine torbik. ok istus autosse, tuli tekst, et võtaksin paar houmit kah kaasa, tulin autost välja ja cesaril kaus see sinine torbik ära ja jälle ei istu autosse. mingi nõme bug vist.

see vist eelviimane missioon? oh seda õnne.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 22:27:11 vasta tsitaadiga

eee ei mäleta mitmes misioon see oli (neid sarnaseid seal roppult ja üldse GTA SA on üks väga pikk mäng icon_razz.gif )

Aga proovi nõnda nagu ma üritasin seletada.. või siis alusta misiooni otsastpeale icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 31.03.2007 23:07:14 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Aga proovi nõnda nagu ma üritasin seletada.. või siis alusta misiooni otsastpeale icon_rolleyes.gif


ütlesin, et ei saanud nii, mingi räme bug lihtsalt, see oligi kohe missiooni alguses.
aga sain muidu hakkama, tegin nii, et võtsin selle territooriumi kuhu tuli sõita omale, sõitsin cesariga sinna (suure jebimise peale tuli lõpuks autosse) ja hõumid võtsin kohapealt. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 23:43:21 vasta tsitaadiga

Crz kirjutas:
oravapoiss kirjutas:
keegi sellist modi teab nagu Criminal Russia icon_smile.gif
endale väga meeldib.. tuletab vanu "häid" aegu meelde icon_lol.gif

-

Raits753 kirjutas:
Nonii. Tirisin endale Gta:sa MP (multiplayer), alguses ei saanud asja tööle. Tuli error: gta_sa.exe - application error. Kohast kust ma selle sain anti ka märku et mõnedel pc-del see jamabki ja on olemas parandus. Tirisin alla ja tööta ilusti! Aga seda ainult ühe õhtu.. Nüüd on sama error tagasi ja see parandusega uuesti üle uhamine mitte ei aita enam! Mida teha?

edit: PS! Googlest ei saanud erilist abi.

karju devteam peale sa-mp.com foorumis

Kahjuks ei saa seda Criminal Russia modi tirida sealt lehelt, annab miski errori... Aga kas keegi oskab öelda, kas ma pean kõik custom autod enne eemaldama kui miskit modi installin?

Kus seal üldse download link on? Vene keeles on vist , aga selle järgi ei leia, ainult ühe auto juurde juhatas. Ei oska vene keelt ka eriti.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 23:49:51 vasta tsitaadiga

Luix kirjutas:
angel kirjutas:
Aga proovi nõnda nagu ma üritasin seletada.. või siis alusta misiooni otsastpeale icon_rolleyes.gif


ütlesin, et ei saanud nii, mingi räme bug lihtsalt, see oligi kohe missiooni alguses.
aga sain muidu hakkama, tegin nii, et võtsin selle territooriumi kuhu tuli sõita omale, sõitsin cesariga sinna (suure jebimise peale tuli lõpuks autosse) ja hõumid võtsin kohapealt. icon_biggrin.gif


mnjah ei vea sul siis... ise eriti nagu buge ei mäleta... v.a see heli bug kus vahepeal heli ära kadus mille patch osati ära parandas...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 01.04.2007 10:29:02 vasta tsitaadiga

criminal russia uus leht on.. imelik.
siit on võimalik tirida: http://gta.gamigo.de/download.php?do=comments&cat=124&start=28&id=11325&orderBy=
selle nimi on demo sest venkud ei tunne "BETA" nimetust icon_lol.gif

krt mul siiani helibug. ainuke asi mis selle vastu aitab on see, kui mängu raadio on maha keeratud. kui mängu raadio mängib, paneb 15 mindi jooksul heli kinni

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 02.04.2007 14:14:13 vasta tsitaadiga

Tuli ka isu uuesti mängida. Aga kas keegi on kuskilt leidnud sellise modi, kus on veel vice city ja gta3 mapid peal? See oleks jube huvitav iseenesest.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 02.04.2007 14:47:30 vasta tsitaadiga

kahtlustan, et sellist pole tehtud icon_sad.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 02.04.2007 14:53:50 vasta tsitaadiga

Natuke otsisin ja sain San Andrease ja Vice City modi.
Info
treiler

Küsimus tuli sellest, et kuskilt foorumist ma lugesin, eelmine kord kui ma veel mängisin seda, et on tulemas selline mapp, kus on kõik 3 mappi olemas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 15:27:08 vasta tsitaadiga

midagi vahepeal oli tegemisel aga tea kas asja tehakse või lõpetati ära kuna liiga suureks ja raskeks läks see mode : http://mods.moddb.com/5276/grand-theft-ultra/
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 02.04.2007 15:28:53 vasta tsitaadiga

Midagi toimub ka siin, või vähemalt toimus:
http://mods.moddb.com/5591/gta-lvs/
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 22:55:15 vasta tsitaadiga



selline kaart oleks päris thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 12:04:18 vasta tsitaadiga

Vahemaad võiks suuremad olla. A la et pead ikka lennuki või paadiga minema, kuna ujudes liiga pikk maa.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 13:03:11 vasta tsitaadiga

oravapoiss kirjutas:
keegi sellist modi teab nagu Criminal Russia icon_smile.gif
endale väga meeldib.. tuletab vanu "häid" aegu meelde icon_lol.gif



Kuidas ma installin seda ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 03.04.2007 13:09:42 vasta tsitaadiga

oravapoiss kirjutas:
criminal russia uus leht on.. imelik.
siit on võimalik tirida: http://gta.gamigo.de/download.php?do=comments&cat=124&start=28&id=11325&orderBy=
selle nimi on demo sest venkud ei tunne "BETA" nimetust icon_lol.gif

tõmba too ära, selles on installer kaasas

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 03.04.2007 16:05:49 vasta tsitaadiga

ma ei saa sellest installerist s1ttagi aru icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 19:32:53 vasta tsitaadiga

mingit gta3.img tahab ? panen selle folderi aga sittagi ei juhtu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 05.04.2007 16:39:47 vasta tsitaadiga

Kurram... see Criminal Russkii link siin andis vist mingi vale asja... sest missioonid on endised icon_confused.gif
õigel russial peaks ju majad kah teised olema ja uued missioonid kah?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 05.04.2007 17:04:13 vasta tsitaadiga

oot kiire küsimus, olen kunagi mänging küll ja värki aga ei mäleta mis tegema peab, et oma lood user track playeris tööle hakkaksid.

lisasin lood folderisse ära aga kui panen tolle raadiojaama hakkab järgmisest seda "talkshowd" laskma icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2007 17:28:24 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
oot kiire küsimus, olen kunagi mänging küll ja värki aga ei mäleta mis tegema peab, et oma lood user track playeris tööle hakkaksid.

lisasin lood folderisse ära aga kui panen tolle raadiojaama hakkab järgmisest seda "talkshowd" laskma icon_sad.gif


Täpselt ei mäleta aga olid vist ju veel mingi koht kust tuli need veel mängus sissepanna. Või noh et ta scanniks need lood ära.
Oli vist midagi sellist.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2007 17:35:17 vasta tsitaadiga

Options->Audio->User Tracks->Scan User Tracks

mingi taoline võis see teekond välja näha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 05.04.2007 17:46:42 vasta tsitaadiga

just just. scan tuli ära teha icon_wink.gif

tänud meelde tuletamise eest.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 05.04.2007 22:33:13 vasta tsitaadiga

keegi mu questionile answerit teab?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2007 20:51:31 vasta tsitaadiga

keegi ilus grrafika moddi ei tea... Nii üldse ei meeldi se kandiline Keskkond... Vanasti sai ikka 2X läbi mängitud kooditeta, ja kord koodiga. Muide Vice Cityt sai ikka lõpmatuseni tagutud. Mingeid modde ma ka ei installi eriti. Üks mod on, se on KITTi auto, mis mulle lihtsalt meeldib. Kuid jah, et mingi graafika parandamismod oleks tore. Eriti mis installuks SAMIga. Ning kus se sinise taeva mod on?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 01:05:17 vasta tsitaadiga

proovi seda
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 12:42:27 vasta tsitaadiga

kuidas auto uksi lukku panna sees olles ja kuidas mootorit väljudes välja lülitada?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 08.04.2007 13:14:33 vasta tsitaadiga

Garaazis olles lülitab ta ise välja... uksed jäävad lahti. Kuid kuskil suvapaigas ei ole vist võimalik selline asi.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 14:34:52 vasta tsitaadiga


MOD: KITT CAR
MIS TOIMUB: KITT on purunematu auto, lisaks sellele kiire, hästi juhitav ning hea välimusega. Siin katsetasin autot vastupidavuses tulega ning selleks sõitsin bensiinijaama vastu. Ilma kriimuta elas üle. Lisaks on hea auto gangidega võtlemiseks, kuna aknad kuulikindlad.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 08.04.2007 15:50:30 vasta tsitaadiga

lol praepgu läks hästi... tuli meelde, et raha sai kiirelt seal inside trackis : D
ostsin lähima maja ära ja mõtlesin et hakkan save-load tegema.

sõitsin siis kohale ja panin oma kõik 54k mängu.. võitsin 12 kordselt. ehk 600k vms.

siis panin veel naljapäast 500k mängu ja võitsin 6milli. igatahes nüüd on rahamured läbi ^^

sain surma ka kuna proovisin hydraga sealt sildade alt minema manööverdada icon_biggrin.gif
lähen teen ühe ammu-nationi tiiru
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 08.04.2007 16:57:48 vasta tsitaadiga

lähen kohe inside tracki ;D
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 17:06:32 vasta tsitaadiga

Keegi mõnd head lehte teab kust mode ja igast autosi tirida saab? Ei viitsi eriti terver teemat ka läbi lapata icon_neutral.gif

Creat_1 kirjutas:
proovi seda


Kuhu need failid kopima peab? Ei saa sellest keelest aru ja mingit readme-d ka pole
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 08.04.2007 17:09:40 vasta tsitaadiga

google.com ja download san andreas cars (and shit) icon_wink.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.