Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 03.03.2007 12:21:24 vasta tsitaadiga

http://www.starcom.ee/index.php?id=6#id25
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dron33
Kreisi kasutaja
Dron33

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.03.2007 16:52:29 vasta tsitaadiga

super telefon thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaa
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 11:33:18 vasta tsitaadiga

kas keegi on juba ostnud? kuidas esmamuljed on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dron33
Kreisi kasutaja
Dron33

liitunud: 01.12.2005




sõnum 07.03.2007 15:13:13 vasta tsitaadiga

ootan see telefon thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 15:49:01 vasta tsitaadiga

Dron33 kirjutas:
ootan see telefon thumbs_up.gif


ot:
su viimased postid siin ja n80 foormis on muljetavaldavad...

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 16.03.2007 22:49:53 vasta tsitaadiga

Mis ootan, ma käin iga päev EMT ja ELIONIS ,et äkkkki !!!!!
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 04:58:21 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Mis ootan, ma käin iga päev EMT ja ELIONIS ,et äkkkki !!!!!


ma usun, et kõvasti aegasäästvam oleks lihtsalt tellida näiteks emti esindusest see kui sa just emti eelistad või kui emt keeldub siis mine staadioni mobiiliärisse
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 18.03.2007 21:13:44 vasta tsitaadiga

Nokia ei saa ilmselt tootmismahtudega hakkama - N95 tulemise kuupäev on kuuaega edasi lükkunud icon_cry.gif
15.03.2007 asemel kuulutatakse nüüd Eesti internetipoodides 15.04.2007 müügile jõudmist.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2007 10:32:35 vasta tsitaadiga

kanna_ kirjutas:
Nokia ei saa ilmselt tootmismahtudega hakkama - N95 tulemise kuupäev on kuuaega edasi lükkunud icon_cry.gif
15.03.2007 asemel kuulutatakse nüüd Eesti internetipoodides 15.04.2007 müügile jõudmist.


ma millegipärast arvasin seda juba algusest peale, et kuupäev lükkub edasi suure nõudmishulga tõttu. Aga kui ta üksokrd tuleb, siis seda suurem on rõõm jällegi icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 16:25:10 vasta tsitaadiga

niii GNT hulgiladu lubab 15.04 et jõuab lattu eks näis...üle 10k on oma hind juba...näis mis hinnaga siis poodides tuleb
Cebitil näppisin täiesti töötavat eksemplaari nii pool tunnikest.... thumbs_up.gif x10 kindel ost
Kokku jooksmisi ei esinenud, asi töötas tava menüüdes väga kiirelt, kui mingi special menüü tilu-liludega lahti tegin siis võttis mõtlema....

Korpuse materjal on täiesti talutav
Muusika kvaliteet on väga hea (stereo kõlarid mõlemal pool telefoni)
Pildid tulevad parimad, mida mobiilist olen näinud, kuigi arenguruumi veel on ...siin paar klikki mis tegin(saatsin üle bluetoothi oma D500 sisse need icon_biggrin.gif) http://www.wirx.ee/album/?dir=.%2FNokia+N95%2F
Peal oli asjal by default Google maps....üle wifi või 3G sai vägagi edukalt kasutada ja näitas edukal isegi messi hoones mu asukoha ära GPS-i abiga
Mingi mäng oli ka sees.....tunnelis sõitmine....väga kiirelt toimis, kuigi oli 3D ja detaile täis
Käes on hoida mugav ja ka nuppudele sai kenasti pihta
Restarti katsetasin ka....nii 15-20seki umbes võttis....
Võiks must variant ka tulla....aga eks ma pean pruuniga leppima....kohalik vend kes demos seda seal ei olnud ka nõus müüma ja ütles, et ma pole sugugi esimene kes tahab osta, ta ise küll arvas, et 300-400€uri tuleb, aga eks siinmail ongi kõik tehnika ülehinnatud alati olnud....

TOOTENIMETUS NOKIA N95 (SAND) EE
TOOTEKOOD 0037372
TOOTJA KOOD 0037372
EAN-KOOD 6417182605758
TOOTJA NOKIA
TELEFONID
SOOVITUSLIK MAA Eesti
TELEFONITEHNIKA QUAD BAND 850/900/1800/1900
MÕÕTMED 99 x 53 x 21 mm
KAAL (g) 120
JAGATUD MÄLU (MB) 160
WAP 2.0
KÕNEAEG -
GPRS On
OOTEAEG -
VALJUHÄÄLDIGA TELEFON Jah
VÄLINE DISPLEI N/A
KAARDIPESA MÄLUKAART Jah
SISALDAB MÄLUKAARTI EI
LISA OMADUSED Infrared port,USB port,HSCSD,BLUETOOTH,MMS,SMS,Java MIDP 2.0,IMAP4,POP3,SMTP,SyncML,Stereo FM radio,
GRUPP Mobiiltelefonid
HIND 11 367.50 kr
Laos 15.04.2007
ON-SITE GARANTIIAEG -
GARANTIIAEG 24 K

Ütleb siis http://laptopid.ee/index.php?menu=laptopid&menu2=gnt

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 18:34:02 vasta tsitaadiga

wirx, wow, siseruumide kohta on pildikvaliteet tõesti hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 18:35:59 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
wirx, wow, siseruumide kohta on pildikvaliteet tõesti hea. thumbs_up.gif


Ootasin piltidest palju rohkem. ok, pildid sees tehtud ja valgus pole ilmselt päris õige, aga vaikselt võiks telefoni tootjad kaamerate megapikslite üles pumpamise asemel optikat parandada.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 20:03:45 vasta tsitaadiga

striker13, on ju parandatud küll. Mis neil siis häda on? Detailid veits udused jah, aga mobiili lihtsalt füüsiliselt pole ju võimalik paigutada eriti paremat optikat ja sensorit.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 20:32:47 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
striker13, on ju parandatud küll. Mis neil siis häda on? Detailid veits udused jah, aga mobiili lihtsalt füüsiliselt pole ju võimalik paigutada eriti paremat optikat ja sensorit.


seda ma mõtlengi, et nad võiks arendada uut ja paremat, samas väiksemat, optikat ja paremaid sensoreid.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiner
HV vaatleja
viiner

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 00:52:20 vasta tsitaadiga

Niisiis, N95 on ka müügil Zebras http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=52823 ja Germandias http://www.germandia.ee/20/mobiilid/index.php?firma=Nokia&mobiil=N95 -viimases natuke odavam kui mujal.

Ja selle fööni piltide kvaliteedi kohta, et mõningad programmid (nt. Zensis Photorite SP) teevad fotode kvaliteedi hulga paremaks, mille saab ette seadistada juba enne pildistamist. Endal on Nokia 3250 ja tegin väikese võrdluse niisama tehtud piltide ja eelnimetadud programmiga tehtud piltide vahel ning loomulikult olid viimased hulga thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 01:16:36 vasta tsitaadiga

hinnakirjas ikka icon_wink.gif müügis veel mitte
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 22.03.2007 07:56:59 vasta tsitaadiga

suht asjalik aparaat tõesti, näppisin 8 tundi, rohkem puutuda ei taha:D
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 22.03.2007 09:51:58 vasta tsitaadiga

rocca al mare elisa esinduses üteldi mulle, et müügile võib tulla lähima paari kuu jooksul.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 10:36:24 vasta tsitaadiga

mis te arvate, millise operaatori esindusse jõuab esimesena? ma arvan, et äkki tele2? siis oleks hea kohe näppima joosta icon_lol.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 10:01:07 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
mis te arvate, millise operaatori esindusse jõuab esimesena? ma arvan, et äkki tele2? siis oleks hea kohe näppima joosta icon_lol.gif

Miskipärast arvan, et EMT. Tele2'hte jõuavad telefonid enamasti vist pisut hiljem. Aga võib-olla ongi hea, muidu lähevad kõik Tele2 esindustesse näppima ja ostjani jõudes on mobiil juba üleni kriimuline ja näpujälgi täis icon_biggrin.gif icon_neutral.gif
EMT's võib hea õnne korral ka näppida saada.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 24.03.2007 00:38:12 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
striker13 kirjutas:
mis te arvate, millise operaatori esindusse jõuab esimesena? ma arvan, et äkki tele2? siis oleks hea kohe näppima joosta icon_lol.gif

Miskipärast arvan, et EMT. Tele2'hte jõuavad telefonid enamasti vist pisut hiljem. Aga võib-olla ongi hea, muidu lähevad kõik Tele2 esindustesse näppima ja ostjani jõudes on mobiil juba üleni kriimuline ja näpujälgi täis icon_biggrin.gif icon_neutral.gif
EMT's võib hea õnne korral ka näppida saada.


Miks keegi üldse arvab et Tele2 teda hakkab müüma?
Nädal tagasi saatsin neile päringu, olles nende klient ja ostus huvitatud,
ja vastasid et pole õrna aimugi. Neil kõige värskem tpp Nokia mudel on N93.
N80i puudub, N93i-st rääkimata. Pigem siis Elisas.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 24.03.2007 01:03:59 vasta tsitaadiga

22. märtsil teatas nokia, et nüüd hakatakse saatma telefone ka euroopasse ja aasiasse, niiet pole ime siis, miks ei ole kuskil esinduses veel müügil ja praegu pidi müügil olema ainult starcomis(nende endi väitel), ehk lingil mis ma siia panin
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 01:44:54 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
striker13 kirjutas:
mis te arvate, millise operaatori esindusse jõuab esimesena? ma arvan, et äkki tele2? siis oleks hea kohe näppima joosta icon_lol.gif

Miskipärast arvan, et EMT. Tele2'hte jõuavad telefonid enamasti vist pisut hiljem. Aga võib-olla ongi hea, muidu lähevad kõik Tele2 esindustesse näppima ja ostjani jõudes on mobiil juba üleni kriimuline ja näpujälgi täis icon_biggrin.gif icon_neutral.gif
EMT's võib hea õnne korral ka näppida saada.


Miks keegi üldse arvab et Tele2 teda hakkab müüma?
Nädal tagasi saatsin neile päringu, olles nende klient ja ostus huvitatud,
ja vastasid et pole õrna aimugi. Neil kõige värskem tpp Nokia mudel on N93.
N80i puudub, N93i-st rääkimata. Pigem siis Elisas.

Tõesti kummaline, kui see tõeks peaks osutuma. icon_confused.gif Telefonil oleks müügiedu ju rohkem kui rubla eest.
Aga küll nad selle varem või hiljem avastavad. Kas või siis, kui Tele2 pankroti äärele jõuab ja EMT ning Elisa poodides rahvamassid voorivad, uhked karbid näpus 8)

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 02:37:20 vasta tsitaadiga

.Scorps., võtan ülbuse Sind maa peale tagasi tuua. Seda telefoni ei osteta kohe kindlasti väga palju. Tegu on ikkagi kõrgema hinnaklassiga.
Olgu telefon kui hea tahes, Eesti inimesed vaatavad ka hinda. Ja päris kindlasti paljud ei soovigi endale nii võimalusterohket multimeediaseadet, millega saab ka helistada.
Mitte, et mul midagi selle telefoni vastu oleks, vastupidi, see on üle pika aja esimene Nokia, mis mulle huvi pakub, aga enamus inimestele ei pakugi need laialdased võimalused pinget.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 09:22:54 vasta tsitaadiga

RIH0 olen sinuga nõus.

globostrat arvan/arvasin, et tele2 müüb esimesena, sest neil on Nokiate poolt minu arust kõige suurem valik Eesti operaatoritest... või ei ole icon_question.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 12:30:22 vasta tsitaadiga

striker13, tele2's on lihtsalt igasugused vanad mudelid kah hinnakirjas. Iseasi kas neid enam saada ka on. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 12:55:06 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
striker13, tele2's on lihtsalt igasugused vanad mudelid kah hinnakirjas. Iseasi kas neid enam saada ka on. icon_rolleyes.gif


ma arvan, et ikka saab küll. Aga noh, lõpetame sellel teemal jutu - see on mõeldud ikkagi n95'le ju icon_lol.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 17:11:23 vasta tsitaadiga

üle 10k telefone kõik nüüd küll endale ostma ei torma ja kuna analoogseid pole olmas, siis vaevalt see hind lähiajal langemagi hakkab...mis on iseenesest hea, muidu on selline rahvakas icon_rolleyes.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
viiner
HV vaatleja
viiner

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 22:50:28 vasta tsitaadiga

oleks rulli ostaks kohe ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 30.03.2007 15:22:27 vasta tsitaadiga

kas keegi täpsemalt ka teab millal emt müüma hakkab
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2007 15:27:18 vasta tsitaadiga

Aprilli lõpp või Mai algus jõuab poelettidele icon_wink.gif
Seda muidugi NOKIA tõenäosusega icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 30.03.2007 15:46:07 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Aprilli lõpp või Mai algus jõuab poelettidele icon_wink.gif
Seda muidugi NOKIA tõenäosusega icon_razz.gif


Jeerum ei viitsi veel nii kaua oodata, ostan pigem Asus p535.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 01.04.2007 00:53:36 vasta tsitaadiga

UKs ka veel pole. Aga orienteeruv hind on £500
_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 13:43:43 vasta tsitaadiga

laos olemas...hakake ostma icon_wink.gif
http://www.expansys.ie/p.aspx?i=141579
või oodake 10 päeva ja saate siis kohapealt -5k

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 14:24:37 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
laos olemas...hakake ostma icon_wink.gif
http://www.expansys.ie/p.aspx?i=141579
või oodake 10 päeva ja saate siis kohapealt -5k


mix see nii kallis seal on?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 14:55:55 vasta tsitaadiga

Vast sellepärast et said esimesena müügile ja otsivad ullikesi icon_biggrin.gif
Reaalne hind peaks tulema 11000/12000 eeku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 21:49:01 vasta tsitaadiga

GNT lubas 10-11, et jõuab lattu

ülla-ülla...aga minul on juba N95 käes, GNT hulgiladu ületas end thumbs_up.gif
siiani on ainult positiivsed emotsioonid...kes kiirelt ütleb jah, saab ehk endalegi minu kaudu hea hinnaga...aga ma olen suht kindel et paari päeva on need sealt otsas ja siis tuleb jälle nädalaid oodata
sissehitatud wifi ruulib icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
viiner
HV vaatleja
viiner

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 16:58:40 vasta tsitaadiga

Kui keegi mäletab, siis emt oli mingis oma reklaamis öelnud: "EMT- Meiega oled esimene!"
Eks näib kah siis, kas emt-se tuleb n95 esimesena või mitte icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 17:16:27 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
GNT lubas 10-11, et jõuab lattu

ülla-ülla...aga minul on juba N95 käes, GNT hulgiladu ületas end thumbs_up.gif
siiani on ainult positiivsed emotsioonid...kes kiirelt ütleb jah, saab ehk endalegi minu kaudu hea hinnaga...aga ma olen suht kindel et paari päeva on need sealt otsas ja siis tuleb jälle nädalaid oodata
sissehitatud wifi ruulib icon_smile.gif


no räägi siis mida huvitavat seal veel on? kuidas GPS on?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 17:30:35 vasta tsitaadiga

link :: Kae siit

viiner kirjutas:
Kui keegi mäletab, siis emt oli mingis oma reklaamis öelnud: "EMT- Meiega oled esimene!"
Eks näib kah siis, kas emt-se tuleb n95 esimesena või mitte icon_question.gif


EMT ju müüb neid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 17:56:20 vasta tsitaadiga

Tundub tõesti parim telefon, mis hetkel saada, ainult et viidatud ülevaate järgi tundub olevat aku pidamine nokiale omaselt nõrk, samas ei saa konkreetse mudeli puhul väga pikka pidamist lootagi.

http://www.mobileburn.com/review.jsp?Page=1&Id=3283
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 22:02:02 vasta tsitaadiga

gps toimib kenasti, kuigi sateliitide leidmine programmi käivitamisel võiks kiiremini toimida....
akut on jah raske üle 1 päeva hoida...aga noh loogiline ka ju, kui kasutad pidevalt GPS-i, wifit, filmid ja mängid....eks see alguse värk ole samas kui helistamiseks kasutada, siis pidas kenasti terve päeva vastu ja ühtki pulka ei kukkunud 5st maha...ja ma ei räägi just harva icon_wink.gif
hinnakirjas on see paljudel....aga esindusest uurides öeldi mulle EMT-is tähtajaks suvi....
eks ma paar päeva kasutan veel, siis ehk kirjutan ka miskise ülevaate
hetkel tundub, et on igati oma hinda väärt....btw GNT-s läks ühe päevaga terve partii müügiks...minu teada sinna niipea neid ei jõua juurde ka enam...
isegi tallinna kaart on peal ning saab tänava numbritega kohagi üles otsida...suuremad teed ka ülejäänud eestist...ainult et asi istub GPRS-i otsas ja loeb sealt kaarti, peaks vist mingi andmeside paketi endale võtma, muid on 5 kohalised arved hiljem icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2007 22:25:46 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:

isegi tallinna kaart on peal ning saab tänava numbritega kohagi üles otsida...suuremad teed ka ülejäänud eestist...ainult et asi istub GPRS-i otsas ja loeb sealt kaarti, peaks vist mingi andmeside paketi endale võtma, muid on 5 kohalised arved hiljem icon_biggrin.gif


leidsin enda telefonile ka samasuguse kaardi programmi. Kui sa tahad selle järgi kuhugile sõita, siis on kõige mõttekam alguses kodus wifi kaudu lasta tal kogu teekond ära laadida - siis ei pea sõidu ajal raha raiskama thumbs_up.gif (pole katsetanud, aga teoorias töötab icon_lol.gif )

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 08.04.2007 00:01:22 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
GNT lubas 10-11, et jõuab lattu

ülla-ülla...aga minul on juba N95 käes, GNT hulgiladu ületas end thumbs_up.gif
siiani on ainult positiivsed emotsioonid...kes kiirelt ütleb jah, saab ehk endalegi minu kaudu hea hinnaga...aga ma olen suht kindel et paari päeva on need sealt otsas ja siis tuleb jälle nädalaid oodata
sissehitatud wifi ruulib icon_smile.gif


mis värvi on? kui "sand" korpusega, siis vb panin ise kokku selle;)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 00:10:28 vasta tsitaadiga

Kuidas nende tel. saadavusega on.., olen isegi huvitatud ühest, on veel saada mõni GNT's?..kuupäevaks seal märgitud 11.04.Keegi kursis?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 08.04.2007 11:30:31 vasta tsitaadiga

Wirx, võiksid ka hinda mainida
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 12:10:11 vasta tsitaadiga

NOKIA N95 (SAND) EE 11.04.2007 10188.59 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 12:19:42 vasta tsitaadiga

wirx, tee mõni pilt ka kaameraga ja pane ülesse kuhugile, tahaks näha kvaliteeti. ja kuidas need stereo kõlarid ka on icon_biggrin.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 08.04.2007 15:21:41 vasta tsitaadiga

räägi stereo kõlaritest mullegi.
EMT kohta täpsemat infot?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 21:00:55 vasta tsitaadiga

sai isegi näpitud seda wirx'i isendit ja väga hea mulje jättis. Algul peale vaadates tundub selline raske aga tglt suht kerge oma suuruse kohta. Menüü pole üldse uimane ja verticalist-horizontal vaatesse minekuga ei uima. Ka mänge sai mõlemas vaates mängida. Mingil kiirel 3D tunneli mängul paistis aint fps 35-45 olema (olen mängur, sellised asjad jäävad silma) 60+ fps'iga mänge telefonidelt veel vist ei leia. Kindel ost endale samuti.
_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.