|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dron33
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2005
|
03.03.2007 16:52:29
|
|
|
super telefon
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maaa
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2004
|
07.03.2007 11:33:18
|
|
|
| kas keegi on juba ostnud? kuidas esmamuljed on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dron33
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2005
|
07.03.2007 15:13:13
|
|
|
ootan see telefon
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
07.03.2007 15:49:01
|
|
|
| Dron33 kirjutas: |
ootan see telefon  |
| ot: |
| su viimased postid siin ja n80 foormis on muljetavaldavad... |
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
16.03.2007 22:49:53
|
|
|
Mis ootan, ma käin iga päev EMT ja ELIONIS ,et äkkkki !!!!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
17.03.2007 04:58:21
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| Mis ootan, ma käin iga päev EMT ja ELIONIS ,et äkkkki !!!!! |
ma usun, et kõvasti aegasäästvam oleks lihtsalt tellida näiteks emti esindusest see kui sa just emti eelistad või kui emt keeldub siis mine staadioni mobiiliärisse
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
18.03.2007 21:13:44
|
|
|
Nokia ei saa ilmselt tootmismahtudega hakkama - N95 tulemise kuupäev on kuuaega edasi lükkunud
15.03.2007 asemel kuulutatakse nüüd Eesti internetipoodides 15.04.2007 müügile jõudmist.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.03.2007 10:32:35
|
|
|
| kanna_ kirjutas: |
Nokia ei saa ilmselt tootmismahtudega hakkama - N95 tulemise kuupäev on kuuaega edasi lükkunud
15.03.2007 asemel kuulutatakse nüüd Eesti internetipoodides 15.04.2007 müügile jõudmist. |
ma millegipärast arvasin seda juba algusest peale, et kuupäev lükkub edasi suure nõudmishulga tõttu. Aga kui ta üksokrd tuleb, siis seda suurem on rõõm jällegi
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.03.2007 16:25:10
|
|
|
niii GNT hulgiladu lubab 15.04 et jõuab lattu eks näis...üle 10k on oma hind juba...näis mis hinnaga siis poodides tuleb
Cebitil näppisin täiesti töötavat eksemplaari nii pool tunnikest.... x10 kindel ost
Kokku jooksmisi ei esinenud, asi töötas tava menüüdes väga kiirelt, kui mingi special menüü tilu-liludega lahti tegin siis võttis mõtlema....
Korpuse materjal on täiesti talutav
Muusika kvaliteet on väga hea (stereo kõlarid mõlemal pool telefoni)
Pildid tulevad parimad, mida mobiilist olen näinud, kuigi arenguruumi veel on ...siin paar klikki mis tegin(saatsin üle bluetoothi oma D500 sisse need ) http://www.wirx.ee/album/?dir=.%2FNokia+N95%2F
Peal oli asjal by default Google maps....üle wifi või 3G sai vägagi edukalt kasutada ja näitas edukal isegi messi hoones mu asukoha ära GPS-i abiga
Mingi mäng oli ka sees.....tunnelis sõitmine....väga kiirelt toimis, kuigi oli 3D ja detaile täis
Käes on hoida mugav ja ka nuppudele sai kenasti pihta
Restarti katsetasin ka....nii 15-20seki umbes võttis....
Võiks must variant ka tulla....aga eks ma pean pruuniga leppima....kohalik vend kes demos seda seal ei olnud ka nõus müüma ja ütles, et ma pole sugugi esimene kes tahab osta, ta ise küll arvas, et 300-400uri tuleb, aga eks siinmail ongi kõik tehnika ülehinnatud alati olnud....
TOOTENIMETUS NOKIA N95 (SAND) EE
TOOTEKOOD 0037372
TOOTJA KOOD 0037372
EAN-KOOD 6417182605758
TOOTJA NOKIA
TELEFONID
SOOVITUSLIK MAA Eesti
TELEFONITEHNIKA QUAD BAND 850/900/1800/1900
MÕÕTMED 99 x 53 x 21 mm
KAAL (g) 120
JAGATUD MÄLU (MB) 160
WAP 2.0
KÕNEAEG -
GPRS On
OOTEAEG -
VALJUHÄÄLDIGA TELEFON Jah
VÄLINE DISPLEI N/A
KAARDIPESA MÄLUKAART Jah
SISALDAB MÄLUKAARTI EI
LISA OMADUSED Infrared port,USB port,HSCSD,BLUETOOTH,MMS,SMS,Java MIDP 2.0,IMAP4,POP3,SMTP,SyncML,Stereo FM radio,
GRUPP Mobiiltelefonid
HIND 11 367.50 kr
Laos 15.04.2007
ON-SITE GARANTIIAEG -
GARANTIIAEG 24 K
Ütleb siis http://laptopid.ee/index.php?menu=laptopid&menu2=gnt
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
20.03.2007 18:34:02
|
|
|
wirx, wow, siseruumide kohta on pildikvaliteet tõesti hea.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
20.03.2007 18:35:59
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
wirx, wow, siseruumide kohta on pildikvaliteet tõesti hea.  |
Ootasin piltidest palju rohkem. ok, pildid sees tehtud ja valgus pole ilmselt päris õige, aga vaikselt võiks telefoni tootjad kaamerate megapikslite üles pumpamise asemel optikat parandada.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
20.03.2007 20:03:45
|
|
|
| striker13, on ju parandatud küll. Mis neil siis häda on? Detailid veits udused jah, aga mobiili lihtsalt füüsiliselt pole ju võimalik paigutada eriti paremat optikat ja sensorit.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
20.03.2007 20:32:47
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| striker13, on ju parandatud küll. Mis neil siis häda on? Detailid veits udused jah, aga mobiili lihtsalt füüsiliselt pole ju võimalik paigutada eriti paremat optikat ja sensorit. |
seda ma mõtlengi, et nad võiks arendada uut ja paremat, samas väiksemat, optikat ja paremaid sensoreid.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiner
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
22.03.2007 01:16:36
|
|
|
hinnakirjas ikka müügis veel mitte
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
22.03.2007 07:56:59
|
|
|
| suht asjalik aparaat tõesti, näppisin 8 tundi, rohkem puutuda ei taha:D
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
22.03.2007 09:51:58
|
|
|
| rocca al mare elisa esinduses üteldi mulle, et müügile võib tulla lähima paari kuu jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.03.2007 10:36:24
|
|
|
mis te arvate, millise operaatori esindusse jõuab esimesena? ma arvan, et äkki tele2? siis oleks hea kohe näppima joosta
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.03.2007 10:01:07
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
mis te arvate, millise operaatori esindusse jõuab esimesena? ma arvan, et äkki tele2? siis oleks hea kohe näppima joosta  |
Miskipärast arvan, et EMT. Tele2'hte jõuavad telefonid enamasti vist pisut hiljem. Aga võib-olla ongi hea, muidu lähevad kõik Tele2 esindustesse näppima ja ostjani jõudes on mobiil juba üleni kriimuline ja näpujälgi täis
EMT's võib hea õnne korral ka näppida saada.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
24.03.2007 00:38:12
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
mis te arvate, millise operaatori esindusse jõuab esimesena? ma arvan, et äkki tele2? siis oleks hea kohe näppima joosta  |
Miskipärast arvan, et EMT. Tele2'hte jõuavad telefonid enamasti vist pisut hiljem. Aga võib-olla ongi hea, muidu lähevad kõik Tele2 esindustesse näppima ja ostjani jõudes on mobiil juba üleni kriimuline ja näpujälgi täis
EMT's võib hea õnne korral ka näppida saada. |
Miks keegi üldse arvab et Tele2 teda hakkab müüma?
Nädal tagasi saatsin neile päringu, olles nende klient ja ostus huvitatud,
ja vastasid et pole õrna aimugi. Neil kõige värskem tpp Nokia mudel on N93.
N80i puudub, N93i-st rääkimata. Pigem siis Elisas.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
24.03.2007 01:03:59
|
|
|
| 22. märtsil teatas nokia, et nüüd hakatakse saatma telefone ka euroopasse ja aasiasse, niiet pole ime siis, miks ei ole kuskil esinduses veel müügil ja praegu pidi müügil olema ainult starcomis(nende endi väitel), ehk lingil mis ma siia panin
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
24.03.2007 01:44:54
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
mis te arvate, millise operaatori esindusse jõuab esimesena? ma arvan, et äkki tele2? siis oleks hea kohe näppima joosta  |
Miskipärast arvan, et EMT. Tele2'hte jõuavad telefonid enamasti vist pisut hiljem. Aga võib-olla ongi hea, muidu lähevad kõik Tele2 esindustesse näppima ja ostjani jõudes on mobiil juba üleni kriimuline ja näpujälgi täis
EMT's võib hea õnne korral ka näppida saada. |
Miks keegi üldse arvab et Tele2 teda hakkab müüma?
Nädal tagasi saatsin neile päringu, olles nende klient ja ostus huvitatud,
ja vastasid et pole õrna aimugi. Neil kõige värskem tpp Nokia mudel on N93.
N80i puudub, N93i-st rääkimata. Pigem siis Elisas. |
Tõesti kummaline, kui see tõeks peaks osutuma. Telefonil oleks müügiedu ju rohkem kui rubla eest.
Aga küll nad selle varem või hiljem avastavad. Kas või siis, kui Tele2 pankroti äärele jõuab ja EMT ning Elisa poodides rahvamassid voorivad, uhked karbid näpus 8)
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
24.03.2007 02:37:20
|
|
|
.Scorps., võtan ülbuse Sind maa peale tagasi tuua. Seda telefoni ei osteta kohe kindlasti väga palju. Tegu on ikkagi kõrgema hinnaklassiga.
Olgu telefon kui hea tahes, Eesti inimesed vaatavad ka hinda. Ja päris kindlasti paljud ei soovigi endale nii võimalusterohket multimeediaseadet, millega saab ka helistada.
Mitte, et mul midagi selle telefoni vastu oleks, vastupidi, see on üle pika aja esimene Nokia, mis mulle huvi pakub, aga enamus inimestele ei pakugi need laialdased võimalused pinget.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
24.03.2007 09:22:54
|
|
|
RIH0 olen sinuga nõus.
globostrat arvan/arvasin, et tele2 müüb esimesena, sest neil on Nokiate poolt minu arust kõige suurem valik Eesti operaatoritest... või ei ole
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
24.03.2007 12:30:22
|
|
|
striker13, tele2's on lihtsalt igasugused vanad mudelid kah hinnakirjas. Iseasi kas neid enam saada ka on.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
24.03.2007 12:55:06
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
striker13, tele2's on lihtsalt igasugused vanad mudelid kah hinnakirjas. Iseasi kas neid enam saada ka on.  |
ma arvan, et ikka saab küll. Aga noh, lõpetame sellel teemal jutu - see on mõeldud ikkagi n95'le ju
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
24.03.2007 17:11:23
|
|
|
üle 10k telefone kõik nüüd küll endale ostma ei torma ja kuna analoogseid pole olmas, siis vaevalt see hind lähiajal langemagi hakkab...mis on iseenesest hea, muidu on selline rahvakas
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiner
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006
|
26.03.2007 22:50:28
|
|
|
| oleks rulli ostaks kohe ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
30.03.2007 15:22:27
|
|
|
| kas keegi täpsemalt ka teab millal emt müüma hakkab
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.03.2007 15:27:18
|
|
|
Aprilli lõpp või Mai algus jõuab poelettidele
Seda muidugi NOKIA tõenäosusega
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
30.03.2007 15:46:07
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
Aprilli lõpp või Mai algus jõuab poelettidele
Seda muidugi NOKIA tõenäosusega  |
Jeerum ei viitsi veel nii kaua oodata, ostan pigem Asus p535.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
01.04.2007 00:53:36
|
|
|
UKs ka veel pole. Aga orienteeruv hind on £500
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
01.04.2007 14:24:37
|
|
|
mix see nii kallis seal on?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.04.2007 14:55:55
|
|
|
Vast sellepärast et said esimesena müügile ja otsivad ullikesi
Reaalne hind peaks tulema 11000/12000 eeku
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.04.2007 21:49:01
|
|
|
GNT lubas 10-11, et jõuab lattu
ülla-ülla...aga minul on juba N95 käes, GNT hulgiladu ületas end
siiani on ainult positiivsed emotsioonid...kes kiirelt ütleb jah, saab ehk endalegi minu kaudu hea hinnaga...aga ma olen suht kindel et paari päeva on need sealt otsas ja siis tuleb jälle nädalaid oodata
sissehitatud wifi ruulib
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiner
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006
|
07.04.2007 16:58:40
|
|
|
Kui keegi mäletab, siis emt oli mingis oma reklaamis öelnud: "EMT- Meiega oled esimene!"
Eks näib kah siis, kas emt-se tuleb n95 esimesena või mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
07.04.2007 17:16:27
|
|
|
| wirx kirjutas: |
GNT lubas 10-11, et jõuab lattu
ülla-ülla...aga minul on juba N95 käes, GNT hulgiladu ületas end
siiani on ainult positiivsed emotsioonid...kes kiirelt ütleb jah, saab ehk endalegi minu kaudu hea hinnaga...aga ma olen suht kindel et paari päeva on need sealt otsas ja siis tuleb jälle nädalaid oodata
sissehitatud wifi ruulib  |
no räägi siis mida huvitavat seal veel on? kuidas GPS on?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
07.04.2007 17:30:35
|
|
|
link :: Kae siit
| viiner kirjutas: |
Kui keegi mäletab, siis emt oli mingis oma reklaamis öelnud: "EMT- Meiega oled esimene!"
Eks näib kah siis, kas emt-se tuleb n95 esimesena või mitte  |
EMT ju müüb neid
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.04.2007 17:56:20
|
|
|
Tundub tõesti parim telefon, mis hetkel saada, ainult et viidatud ülevaate järgi tundub olevat aku pidamine nokiale omaselt nõrk, samas ei saa konkreetse mudeli puhul väga pikka pidamist lootagi.
http://www.mobileburn.com/review.jsp?Page=1&Id=3283
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
07.04.2007 22:02:02
|
|
|
gps toimib kenasti, kuigi sateliitide leidmine programmi käivitamisel võiks kiiremini toimida....
akut on jah raske üle 1 päeva hoida...aga noh loogiline ka ju, kui kasutad pidevalt GPS-i, wifit, filmid ja mängid....eks see alguse värk ole samas kui helistamiseks kasutada, siis pidas kenasti terve päeva vastu ja ühtki pulka ei kukkunud 5st maha...ja ma ei räägi just harva
hinnakirjas on see paljudel....aga esindusest uurides öeldi mulle EMT-is tähtajaks suvi....
eks ma paar päeva kasutan veel, siis ehk kirjutan ka miskise ülevaate
hetkel tundub, et on igati oma hinda väärt....btw GNT-s läks ühe päevaga terve partii müügiks...minu teada sinna niipea neid ei jõua juurde ka enam...
isegi tallinna kaart on peal ning saab tänava numbritega kohagi üles otsida...suuremad teed ka ülejäänud eestist...ainult et asi istub GPRS-i otsas ja loeb sealt kaarti, peaks vist mingi andmeside paketi endale võtma, muid on 5 kohalised arved hiljem
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
07.04.2007 22:25:46
|
|
|
| wirx kirjutas: |
isegi tallinna kaart on peal ning saab tänava numbritega kohagi üles otsida...suuremad teed ka ülejäänud eestist...ainult et asi istub GPRS-i otsas ja loeb sealt kaarti, peaks vist mingi andmeside paketi endale võtma, muid on 5 kohalised arved hiljem  |
leidsin enda telefonile ka samasuguse kaardi programmi. Kui sa tahad selle järgi kuhugile sõita, siis on kõige mõttekam alguses kodus wifi kaudu lasta tal kogu teekond ära laadida - siis ei pea sõidu ajal raha raiskama (pole katsetanud, aga teoorias töötab )
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
08.04.2007 00:01:22
|
|
|
| wirx kirjutas: |
GNT lubas 10-11, et jõuab lattu
ülla-ülla...aga minul on juba N95 käes, GNT hulgiladu ületas end
siiani on ainult positiivsed emotsioonid...kes kiirelt ütleb jah, saab ehk endalegi minu kaudu hea hinnaga...aga ma olen suht kindel et paari päeva on need sealt otsas ja siis tuleb jälle nädalaid oodata
sissehitatud wifi ruulib  |
mis värvi on? kui "sand" korpusega, siis vb panin ise kokku selle;)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
08.04.2007 00:10:28
|
|
|
| Kuidas nende tel. saadavusega on.., olen isegi huvitatud ühest, on veel saada mõni GNT's?..kuupäevaks seal märgitud 11.04.Keegi kursis?
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
08.04.2007 11:30:31
|
|
|
| Wirx, võiksid ka hinda mainida
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.04.2007 12:10:11
|
|
|
| NOKIA N95 (SAND) EE 11.04.2007 10188.59 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
08.04.2007 12:19:42
|
|
|
wirx, tee mõni pilt ka kaameraga ja pane ülesse kuhugile, tahaks näha kvaliteeti. ja kuidas need stereo kõlarid ka on
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
08.04.2007 15:21:41
|
|
|
räägi stereo kõlaritest mullegi.
EMT kohta täpsemat infot?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
08.04.2007 21:00:55
|
|
|
sai isegi näpitud seda wirx'i isendit ja väga hea mulje jättis. Algul peale vaadates tundub selline raske aga tglt suht kerge oma suuruse kohta. Menüü pole üldse uimane ja verticalist-horizontal vaatesse minekuga ei uima. Ka mänge sai mõlemas vaates mängida. Mingil kiirel 3D tunneli mängul paistis aint fps 35-45 olema (olen mängur, sellised asjad jäävad silma) 60+ fps'iga mänge telefonidelt veel vist ei leia. Kindel ost endale samuti.
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|