|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
03.04.2007 20:41:40
|
|
|
| Õieti mõtled siis.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.04.2007 21:02:49
|
|
|
| Gap kirjutas: |
milla se Elite siis ka meile jõuab kui keegi oskab öelda ?? kas ka aprillis või suvel ? ja kumba soovitaksite rohkem kas Wii või seda X-box 360 elite ?? ise mõtlen rohkem ikka X-boxi poole  |
ennaski huvitab, kuna enne 16 oktoobrit peab ju ära ostma
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.04.2007 21:06:56
|
|
|
| Gap kirjutas: |
milla se Elite siis ka meile jõuab kui keegi oskab öelda ?? kas ka aprillis või suvel ? ja kumba soovitaksite rohkem kas Wii või seda X-box 360 elite ?? ise mõtlen rohkem ikka X-boxi poole  |
Wii ja Xbox360 on kaks väga erinevat konsooli...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
03.04.2007 21:37:17
|
|
|
| Kui sulle meeldib rohkem gameplay kui graafika ja muud asjad, siis osta wii.xbox360. on ka hea gameplay aga wiiga sa saad ikka õige mängu feelingu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
03.04.2007 21:40:01
|
|
|
| Gap kirjutas: |
milla se Elite siis ka meile jõuab kui keegi oskab öelda ?? kas ka aprillis või suvel ? ja kumba soovitaksite rohkem kas Wii või seda X-box 360 elite ?? ise mõtlen rohkem ikka X-boxi poole  |
Pakuti, et eurolandi jõab see suve lõpul. Kuna me selle osa oleme, siis tõenäoliselt kehtib see aeg ka meile.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.04.2007 22:08:26
|
|
|
| mirka55 kirjutas: |
| Kui sulle meeldib rohkem gameplay kui graafika ja muud asjad, siis osta wii.xbox360. on ka hea gameplay aga wiiga sa saad ikka õige mängu feelingu. |
what??? mis mängu feelingu sa sealt parema saad kui x360'ga ? see, et saad puldiga vehkida ja ruute vahtida nüüd küll hea gameplay ja feeling pole
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
03.04.2007 22:09:41
|
|
|
| mirka55 kirjutas: |
| Kui sulle meeldib rohkem gameplay kui graafika ja muud asjad, siis osta wii.xbox360. on ka hea gameplay aga wiiga sa saad ikka õige mängu feelingu. |
Gameplay ei võrdu puldi vehkimisega.
Gameplay oleneb mängust ja ka arvuti, Xbox'i ja Playstation'i peal on väga palju hea gameplay'ga mänge.
Pigem tooks mina Wii vs X360'ne välja nii.
Kui sulle meeldib mängida uuemaid mänge, millel on hea graafika, siis võta Xbox 360.
Kui sulle aga meeldib mängida rohkem lõbusaid mänge, (ja selline puldi liigutamine sulle ka sobib) mille graafika ehk polegi nii hea, kuid on lõbus vähemalt.. Siis vali Wii.
Kujutan ette, et Wii oleks minu seltskonnas väga meeldiv asi. Kuid üksi ma sellega ehk väga ei mängiks (muidugi on erandeid, mõned mängud on väga head). Ent noh, maitse asi, see puldi süsteem mulle eriti ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.04.2007 22:21:35
|
|
|
Lühidalt öeldes on maailmas kahte sorti inimesi... Need, kes mängivad 360ga ja need, kes mängivad Wiiga? Saage aru juba mõlemad on adekvaatsed mängumasinad
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.04.2007 22:21:49
|
|
|
| Kui plekki oleks üle, siis ostaks küll Wii ka xboxi kõrvale, oleks aegajal norm võimelda telku ees.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
04.04.2007 01:31:02
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Lühidalt öeldes on maailmas kahte sorti inimesi... Need, kes mängivad 360ga ja need, kes mängivad Wiiga? Saage aru juba mõlemad on adekvaatsed mängumasinad |
Kui see postitus oli minule mõeldud, siis kus kurat sa näed, et ma kahest sordist räägin?
Ma rääkisin oma arvamusest nende konsooli vahel.
Kuna küsija just nende kahe kohta uuris, siis nende kahe kohta ka vastasin.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.04.2007 07:54:12
|
|
|
| Olaf, see oli etc_Shelobile suunatud.. mul oli lihtsalt leht refreshimata
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
04.04.2007 07:56:48
|
|
|
etc_Shelob on troll ju, ignoreerida tuleb selliseid. Ise sooviks omada pigem XB360, aga trolle ma ei salli.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.04.2007 09:17:03
|
|
|
no kui inimene väitis, et wii peal on mängudel parem gameplay ja feeling, siis sellise lolli väite peale pidi ju midagi ütlema ja vabarna, sry aga sa ise trollid veel rohkem
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
04.04.2007 12:04:44
|
|
|
Sain oma lcd telku kätte suu jäi ammuli pildil ja pildil on ikka suur vahe ometi hakkasid cdmarketi vennad ka end liigutama ning GoW ja Lost Planet on teel. Huvitav mida põnevat MS tulevase suure update´iga lisab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.04.2007 13:05:37
|
|
|
| HellKeeper, mille peal ennem mängisid? Mis LCD telku ostsid?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
04.04.2007 13:36:35
|
|
|
| Ennem oli mingi 7 aastat vana 21" samsa kineskoop telku. Ostsin 32" Philipsi LCD 5331 vms...kartulisalongist....väga ilus pilt on oma hinna kohta 11 500.- vist läks kokku maksma.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.04.2007 22:08:04
|
|
|
yeah... ma ka nüüd xbox360 klubis 8)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
04.04.2007 22:19:30
|
|
|
| Täitsa kahju praegu kastist, viimasest kasutust korrast tiksub juba 1 kuu, ootan pikkisilmi oma GOW'i.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.04.2007 22:28:29
|
|
|
Sprocket, muid mänge on ka olemas, peale GOWi
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
04.04.2007 22:31:45
|
|
|
aga sprocetile ju backupid ei kõlba
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.04.2007 22:32:45
|
|
|
Sproceti konsool arvatavasti ei toeta backupe
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.04.2007 22:37:54
|
|
|
| Aga äkki Sprocket ei taha mängida tiritud mänge, vaid ehitab endale mängukollektsiooni?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.04.2007 22:43:56
|
|
|
| No tiritud mängud on head. Kui originaal plaat enam ei tööta, siis hea backupi kasutada - ei pea vähemalt uut mängu ostma.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
05.04.2007 00:37:19
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
milla se Elite siis ka meile jõuab kui keegi oskab öelda ?? kas ka aprillis või suvel ? ja kumba soovitaksite rohkem kas Wii või seda X-box 360 elite ?? ise mõtlen rohkem ikka X-boxi poole  |
Pakuti, et eurolandi jõab see suve lõpul. Kuna me selle osa oleme, siis tõenäoliselt kehtib see aeg ka meile. |
aa suured tänud teile nõuande eest lihtsalt see x-box tundub millegi pärast ikka parem
ilus graafika ja puha ja häid mänge ka paistab olevat ja tulemas... lihtsalt selle arvuti tuunimisest kopp ees juba GTA IV pärast tasub osta ma arvan PS3 on liiga kallis veel ma arvan
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
08.04.2007 08:36:49
|
|
|
link :: Xbox 360 Spring 2007 Dashboard Update Video
Xbox 360 Spring Dashboard Update Features Leaked!
| Tekst:
|
|
Once again Gamespot broke an embargo and by the time they noticed the leak, the Internet savvies saved the video and put it up on YouTube.
The movie, which you can see below, takes a detailed look at the new features that will debut with the next Xbox 360 dashboard update.
Beginning the morning of Monday, May 7, you'll be able to download the 2007 spring system update for the Xbox 360, which provides new features and enhancements for the dashboard, including a dedicated Xbox Live Marketplace blade, Windows Live Messenger interoperability, improved functionality for Achievements, downloads and movies.
Unfortunately, there won't be Clan Support in this update so we'll have to wait for the Fall system update.
For those who don't want to waste their time watching the video, here's the lowdown:
* Windows Live Messenger interoperability:
o Add up to 600 Windows Live Messenger contacts to your Xbox Live's Friends List.
o Basic text chat functionality with Windows Live Messenger users. Audio and video might be in the works.
o You'll be able to chat with up to 6 friends online while playing games or watching movies.
o Your Windows Live Messenger contacts will know which games you are playing, as well as your gamertag.
o You'll see your Friends status, whether they are playing a game on Online on Windows Live Messenger.
* Xbox Live Marketplace:
o Xbox Live Marketplace will now have its own blade.
o The XBL Marketplace blade can have its own skin, independent of the dashboard's theme.
o The XBL Marketplace blade will change looks depending on such events such a season, a holiday, etc.
* Achievements:
o When you unlock a new achievement, the pop up will show which Achievement you got and how many points you earned.
* Downloads:
o Auto-shutdown: When enabled, it turns off your console after 6 hours on inactivity or after all the items in the queue were downloaded.
o Low-power downloading mode: it turns off all your fans when you leave the console downloading content.
o View partially downloaded movies: self explanatory; you can view parts of a movie that have been downloaded.
|
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raines
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.06.2005
|
08.04.2007 09:50:54
|
|
|
| Huvitav palju PS3 tegelikult Xbox360 võimsam on? Ja kui palju mänge tehakse PS3-mele mida Xbox360 kunagi ei näe... ,et kas oleks mõtet vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
08.04.2007 11:21:27
|
|
|
| Hetkel on jälgitav pigem vastupidine tendents. Suur osa mänge, mis on X360 peal, ei jõua kunagi PS3 peale.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kedq
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2005
|
08.04.2007 17:28:38
|
|
|
| Kust Tallinnas saab osta Gold membership pre payed kaarte kolmeks kuuks? ( Peale Andrico Pärnu mnt 499)
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
08.04.2007 18:38:04
|
|
|
Reedest saadik olen ka õnnelik x360 premiumi omanik . Mänge hetkel ei ole aga üritan saada PGR3'me .
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kedq
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2005
|
08.04.2007 22:02:03
|
|
|
| nii veel selline kysimus: mina olen registreerinud United Kingdom oma elukohaks. nüüd tahan 3 kuud LIVE Gold Membership lisada. Lugesin teistest foorumitest, m6ned inimesed kirjutavad et nendel kellel on n2iteks sama UK-le registreeritud, a Live kaart on ostetud n2iteks rootsist v6i prantsiusmaalt siis sellised kaardid ei kehti UK accountiga. Kuidas teie maksate oma Gold membership aega? Mul on krediitkaart, aga kui tahan maksta siis systeem kysib aadressi, kuhu kaart on registreeritud... mis teha?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
09.04.2007 08:43:11
|
|
|
| Ise olin samuti kunagi hädas. Lõpuks panin õigetele krediitkaardi andmetele juurde suvalise inglismaa postal code ja töötab senimaani.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kedq
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2005
|
09.04.2007 09:21:10
|
|
|
tegin sama, k6ik t66tab
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raines
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.06.2005
|
09.04.2007 09:26:18
|
|
|
| Mis mänge te ise hetkel kõige rohkem oodate või mida tasuks oodata? Jätame GTA4 välja:P
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.04.2007 09:27:32
|
|
|
| Forza II
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
09.04.2007 09:34:19
|
|
|
| sama siin, Forza Motorsport 2 ning C&C: Tiberium wars ( mis pc_l olemas, gamespot 9.0/10 )
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
09.04.2007 11:17:18
|
|
|
Ise ootan Mass Effect´i
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.04.2007 11:23:35
|
|
|
mõnda rallimängu millega rooli piinata aga kõige rohkem ootan Blue Dragonit, mis jaapanis juba detsembrist alates müügis ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
09.04.2007 11:25:46
|
|
|
link :: TeamXbox
Xbox 360 QWERTY Keyboard Controller Add-On Exposed
The (bad, very bad) boys over at Gamespot have once again leaked a supposed top secret Xbox 360 announcement. Over the weekend, Gamespot revealed the features of the upcoming Xbox 360 spring dashboard update through a video preview and now they accidentally posted the first images and info of the much-rumored QWERTY keyboard controller attachment. Before they realized of such mistake, the content of that article was saved and posted in several boards.
Almost two years ago, we brought you the first info on a text input device displayed in an Xbox 360 presentation held in Spain. A picture of one of the slides showed an attachment that provided the Xbox 360 controller with a BlackBerry-like QWERTY keyboard.
Well, now we know the rumored peripheral is real and it looks like this:
View full size image.
The text input attachment has 47 keys and it will plug onto the bottom of the Xbox 360 controller, in the headset jack, and it has a replicated port so you can still connect your wired Xbox 360 headset.
This Xbox 360 QWERTY keyboard controller add-on should come in handy for the new Windows Live Messenger features that will debut with the Xbox 360 spring dashboard update.
View full size image.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
09.04.2007 11:32:57
|
|
|
| täitsa viisakas ja kasutamiskõlblik näeb välja...keegi on kursis kas näiteks mõnda strateegia mängu hiirega ei saa pelada? näiteks tulevane Tiberium wars? Minumeelest mitte sealt kirjutas mingi sptes controlleriga juhtumisest....tehku siis samasugune touchpad puldile juurde...samas kahtlen et see oleks mugav.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
09.04.2007 14:28:00
|
|
|
oioioi kui seksikas see keyboard on Huvitav, kas see on vaid Messengerile mõeldud või saab seda ka mängudes kasutada? Ja kas siis enam 360 mikrit ei saagi kasutada, kui see küljes on?
E: Jep.. lugemisraskused.. HAPPY NOW? *läheb nurka nutma*
viimati muutis EvilKatarn 09.04.2007 14:31:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kedq
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2005
|
10.04.2007 09:34:05
|
|
|
| [gamecard]KedqEST[/gamecard]
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.04.2007 10:10:03
|
|
|
| Kedq kirjutas: |
| [gamecard]KedqEST[/gamecard] |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kedq
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
10.04.2007 16:57:16
|
|
|
| Rohkem tunnen puudust hiirest millega saaks mängida FPS mänge.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.04.2007 17:02:07
|
|
|
Harjud ära.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
10.04.2007 17:09:13
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
| Rohkem tunnen puudust hiirest millega saaks mängida FPS mänge. |
sellisel juhul mängi arvutiga. niisama lihtne see ongi.
nii kui konsoolile paned hiire ja klaveri taha siis ta on juba arvuti
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
10.04.2007 17:23:50
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
| Sprocket kirjutas: |
| Rohkem tunnen puudust hiirest millega saaks mängida FPS mänge. |
sellisel juhul mängi arvutiga. niisama lihtne see ongi.
nii kui konsoolile paned hiire ja klaveri taha siis ta on juba arvuti |
Esiteks, PC pole nii häid FPS mänge. Teiseks pole mul nii hea arvuti, et mõni parem mäng ära jooksutada.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|