Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 03.04.2007 20:41:40 vasta tsitaadiga

Õieti mõtled siis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 21:02:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
milla se Elite siis ka meile jõuab kui keegi oskab öelda ?? kas ka aprillis või suvel ? ja kumba soovitaksite rohkem kas Wii või seda X-box 360 elite ?? ise mõtlen rohkem ikka X-boxi poole icon_razz.gif

ennaski huvitab, kuna enne 16 oktoobrit peab ju ära ostma icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 21:06:56 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
milla se Elite siis ka meile jõuab kui keegi oskab öelda ?? kas ka aprillis või suvel ? ja kumba soovitaksite rohkem kas Wii või seda X-box 360 elite ?? ise mõtlen rohkem ikka X-boxi poole icon_razz.gif
Wii ja Xbox360 on kaks väga erinevat konsooli...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 21:37:17 vasta tsitaadiga

Kui sulle meeldib rohkem gameplay kui graafika ja muud asjad, siis osta wii.xbox360. on ka hea gameplay aga wiiga sa saad ikka õige mängu feelingu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 03.04.2007 21:40:01 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
milla se Elite siis ka meile jõuab kui keegi oskab öelda ?? kas ka aprillis või suvel ? ja kumba soovitaksite rohkem kas Wii või seda X-box 360 elite ?? ise mõtlen rohkem ikka X-boxi poole icon_razz.gif


Pakuti, et eurolandi jõab see suve lõpul. Kuna me selle osa oleme, siis tõenäoliselt kehtib see aeg ka meile.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 22:08:26 vasta tsitaadiga

mirka55 kirjutas:
Kui sulle meeldib rohkem gameplay kui graafika ja muud asjad, siis osta wii.xbox360. on ka hea gameplay aga wiiga sa saad ikka õige mängu feelingu.


what??? mis mängu feelingu sa sealt parema saad kui x360'ga ? see, et saad puldiga vehkida ja ruute vahtida nüüd küll hea gameplay ja feeling pole
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 22:09:41 vasta tsitaadiga

mirka55 kirjutas:
Kui sulle meeldib rohkem gameplay kui graafika ja muud asjad, siis osta wii.xbox360. on ka hea gameplay aga wiiga sa saad ikka õige mängu feelingu.

Gameplay ei võrdu puldi vehkimisega.
Gameplay oleneb mängust ja ka arvuti, Xbox'i ja Playstation'i peal on väga palju hea gameplay'ga mänge.

Pigem tooks mina Wii vs X360'ne välja nii.

Kui sulle meeldib mängida uuemaid mänge, millel on hea graafika, siis võta Xbox 360.
Kui sulle aga meeldib mängida rohkem lõbusaid mänge, (ja selline puldi liigutamine sulle ka sobib) mille graafika ehk polegi nii hea, kuid on lõbus vähemalt.. Siis vali Wii.

Kujutan ette, et Wii oleks minu seltskonnas väga meeldiv asi. Kuid üksi ma sellega ehk väga ei mängiks (muidugi on erandeid, mõned mängud on väga head). Ent noh, maitse asi, see puldi süsteem mulle eriti ei meeldi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 22:21:35 vasta tsitaadiga

Lühidalt öeldes on maailmas kahte sorti inimesi... Need, kes mängivad 360ga ja need, kes mängivad Wiiga? Saage aru juba icon_evil.gif mõlemad on adekvaatsed mängumasinad
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 22:21:49 vasta tsitaadiga

Kui plekki oleks üle, siis ostaks küll Wii ka xboxi kõrvale, oleks aegajal norm võimelda telku ees.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 01:31:02 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Lühidalt öeldes on maailmas kahte sorti inimesi... Need, kes mängivad 360ga ja need, kes mängivad Wiiga? Saage aru juba icon_evil.gif mõlemad on adekvaatsed mängumasinad

Kui see postitus oli minule mõeldud, siis kus kurat sa näed, et ma kahest sordist räägin?
Ma rääkisin oma arvamusest nende konsooli vahel.

Kuna küsija just nende kahe kohta uuris, siis nende kahe kohta ka vastasin.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 07:54:12 vasta tsitaadiga

Olaf, see oli etc_Shelobile suunatud.. mul oli lihtsalt leht refreshimata
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 07:56:48 vasta tsitaadiga

etc_Shelob on troll ju, ignoreerida tuleb selliseid. Ise sooviks omada pigem XB360, aga trolle ma ei salli. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 09:17:03 vasta tsitaadiga

no kui inimene väitis, et wii peal on mängudel parem gameplay ja feeling, siis sellise lolli väite peale pidi ju midagi ütlema icon_razz.gif ja vabarna, sry aga sa ise trollid veel rohkem icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 04.04.2007 10:08:17 vasta tsitaadiga

vabarna trollib, sinul on aga lihtsalt väga halvad arvamused.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 04.04.2007 12:04:44 vasta tsitaadiga

Sain oma lcd telku kätte icon_biggrin.gif suu jäi ammuli pildil ja pildil on ikka suur vahe icon_biggrin.gif ometi hakkasid cdmarketi vennad ka end liigutama ning GoW ja Lost Planet on teel. Huvitav mida põnevat MS tulevase suure update´iga lisab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 13:05:37 vasta tsitaadiga

HellKeeper, mille peal ennem mängisid? Mis LCD telku ostsid?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 04.04.2007 13:36:35 vasta tsitaadiga

Ennem oli mingi 7 aastat vana 21" samsa kineskoop telku. Ostsin 32" Philipsi LCD 5331 vms...kartulisalongist....väga ilus pilt on oma hinna kohta 11 500.- vist läks kokku maksma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 22:08:04 vasta tsitaadiga

yeah... ma ka nüüd xbox360 klubis 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 04.04.2007 22:19:30 vasta tsitaadiga

Täitsa kahju praegu kastist, viimasest kasutust korrast tiksub juba 1 kuu, ootan pikkisilmi oma GOW'i.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 22:28:29 vasta tsitaadiga

Sprocket, muid mänge on ka olemas, peale GOWi icon_wink.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 22:31:45 vasta tsitaadiga

aga sprocetile ju backupid ei kõlba icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 22:32:45 vasta tsitaadiga

Sproceti konsool arvatavasti ei toeta backupe icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 22:37:54 vasta tsitaadiga

Aga äkki Sprocket ei taha mängida tiritud mänge, vaid ehitab endale mängukollektsiooni?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 22:43:56 vasta tsitaadiga

No tiritud mängud on head. Kui originaal plaat enam ei tööta, siis hea backupi kasutada - ei pea vähemalt uut mängu ostma.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 04.04.2007 23:28:48 vasta tsitaadiga

Modi ära, mis sa põed. Endal ka kõik konsoolid modimata, koguaeg on häbi.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.04.2007 00:37:19 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Gap kirjutas:
milla se Elite siis ka meile jõuab kui keegi oskab öelda ?? kas ka aprillis või suvel ? ja kumba soovitaksite rohkem kas Wii või seda X-box 360 elite ?? ise mõtlen rohkem ikka X-boxi poole icon_razz.gif


Pakuti, et eurolandi jõab see suve lõpul. Kuna me selle osa oleme, siis tõenäoliselt kehtib see aeg ka meile.


aa suured tänud teile nõuande eest icon_biggrin.gif thumbs_up.gif lihtsalt see x-box tundub millegi pärast ikka parem icon_razz1.gif
ilus graafika ja puha ja häid mänge ka paistab olevat ja tulemas... lihtsalt selle arvuti tuunimisest kopp ees icon_redface.gif icon_lol.gif juba GTA IV pärast tasub osta ma arvan icon_smile.gif PS3 on liiga kallis veel ma arvan icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 08:36:49 vasta tsitaadiga

link :: Xbox 360 Spring 2007 Dashboard Update Video

Xbox 360 Spring Dashboard Update Features Leaked!

Tekst:
Once again Gamespot broke an embargo and by the time they noticed the leak, the Internet savvies saved the video and put it up on YouTube.

The movie, which you can see below, takes a detailed look at the new features that will debut with the next Xbox 360 dashboard update.

Beginning the morning of Monday, May 7, you'll be able to download the 2007 spring system update for the Xbox 360, which provides new features and enhancements for the dashboard, including a dedicated Xbox Live Marketplace blade, Windows Live Messenger interoperability, improved functionality for Achievements, downloads and movies.

Unfortunately, there won't be Clan Support in this update so we'll have to wait for the Fall system update.

For those who don't want to waste their time watching the video, here's the lowdown:

    * Windows Live Messenger interoperability:
          o Add up to 600 Windows Live Messenger contacts to your Xbox Live's Friends List.
          o Basic text chat functionality with Windows Live Messenger users. Audio and video might be in the works.
          o You'll be able to chat with up to 6 friends online while playing games or watching movies.
          o Your Windows Live Messenger contacts will know which games you are playing, as well as your gamertag.
          o You'll see your Friends status, whether they are playing a game on Online on Windows Live Messenger.
    * Xbox Live Marketplace:
          o Xbox Live Marketplace will now have its own blade.
          o The XBL Marketplace blade can have its own skin, independent of the dashboard's theme.
          o The XBL Marketplace blade will change looks depending on such events such a season, a holiday, etc.
    * Achievements:
          o When you unlock a new achievement, the pop up will show which Achievement you got and how many points you earned.
    * Downloads:
          o Auto-shutdown: When enabled, it turns off your console after 6 hours on inactivity or after all the items in the queue were downloaded.
          o Low-power downloading mode: it turns off all your fans when you leave the console downloading content.
          o View partially downloaded movies: self explanatory; you can view parts of a movie that have been downloaded.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005




sõnum 08.04.2007 09:50:54 vasta tsitaadiga

Huvitav palju PS3 tegelikult Xbox360 võimsam on? Ja kui palju mänge tehakse PS3-mele mida Xbox360 kunagi ei näe... ,et kas oleks mõtet vahetada?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.04.2007 11:21:27 vasta tsitaadiga

Hetkel on jälgitav pigem vastupidine tendents. Suur osa mänge, mis on X360 peal, ei jõua kunagi PS3 peale.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kedq
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 08.04.2007 17:28:38 vasta tsitaadiga

Kust Tallinnas saab osta Gold membership pre payed kaarte kolmeks kuuks? ( Peale Andrico Pärnu mnt 499)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2007 18:38:04 vasta tsitaadiga

Reedest saadik olen ka õnnelik x360 premiumi omanik icon_smile.gif. Mänge hetkel ei ole aga üritan saada PGR3'me icon_smile.gif.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kedq
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 08.04.2007 22:02:03 vasta tsitaadiga

nii veel selline kysimus: mina olen registreerinud United Kingdom oma elukohaks. nüüd tahan 3 kuud LIVE Gold Membership lisada. Lugesin teistest foorumitest, m6ned inimesed kirjutavad et nendel kellel on n2iteks sama UK-le registreeritud, a Live kaart on ostetud n2iteks rootsist v6i prantsiusmaalt siis sellised kaardid ei kehti UK accountiga. Kuidas teie maksate oma Gold membership aega? Mul on krediitkaart, aga kui tahan maksta siis systeem kysib aadressi, kuhu kaart on registreeritud... mis teha?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 09.04.2007 08:43:11 vasta tsitaadiga

Ise olin samuti kunagi hädas. Lõpuks panin õigetele krediitkaardi andmetele juurde suvalise inglismaa postal code ja töötab senimaani.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kedq
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 09.04.2007 09:21:10 vasta tsitaadiga

tegin sama, k6ik t66tab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005




sõnum 09.04.2007 09:26:18 vasta tsitaadiga

Mis mänge te ise hetkel kõige rohkem oodate või mida tasuks oodata? Jätame GTA4 välja:P
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 09:27:32 vasta tsitaadiga

Forza II
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 09:34:19 vasta tsitaadiga

sama siin, Forza Motorsport 2 ning C&C: Tiberium wars ( mis pc_l olemas, gamespot 9.0/10 )
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 09.04.2007 11:17:18 vasta tsitaadiga

Ise ootan Mass Effect´i icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 11:23:35 vasta tsitaadiga

mõnda rallimängu millega rooli piinata icon_razz.gif aga kõige rohkem ootan Blue Dragonit, mis jaapanis juba detsembrist alates müügis ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 11:25:46 vasta tsitaadiga

link :: TeamXbox

Xbox 360 QWERTY Keyboard Controller Add-On Exposed

The (bad, very bad) boys over at Gamespot have once again leaked a supposed top secret Xbox 360 announcement. Over the weekend, Gamespot revealed the features of the upcoming Xbox 360 spring dashboard update through a video preview and now they accidentally posted the first images and info of the much-rumored QWERTY keyboard controller attachment. Before they realized of such mistake, the content of that article was saved and posted in several boards.

Almost two years ago, we brought you the first info on a text input device displayed in an Xbox 360 presentation held in Spain. A picture of one of the slides showed an attachment that provided the Xbox 360 controller with a BlackBerry-like QWERTY keyboard.

Well, now we know the rumored peripheral is real and it looks like this:




View full size image.



The text input attachment has 47 keys and it will plug onto the bottom of the Xbox 360 controller, in the headset jack, and it has a replicated port so you can still connect your wired Xbox 360 headset.

This Xbox 360 QWERTY keyboard controller add-on should come in handy for the new Windows Live Messenger features that will debut with the Xbox 360 spring dashboard update.




View full size image.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 11:32:57 vasta tsitaadiga

täitsa viisakas ja kasutamiskõlblik näeb välja...keegi on kursis kas näiteks mõnda strateegia mängu hiirega ei saa pelada? näiteks tulevane Tiberium wars? Minumeelest mitte sealt kirjutas mingi sptes controlleriga juhtumisest....tehku siis samasugune touchpad puldile juurde...samas kahtlen et see oleks mugav.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 14:28:00 vasta tsitaadiga

oioioi kui seksikas see keyboard on thumbs_up.gif Huvitav, kas see on vaid Messengerile mõeldud või saab seda ka mängudes kasutada? Ja kas siis enam 360 mikrit ei saagi kasutada, kui see küljes on?
E: Jep.. lugemisraskused.. HAPPY NOW? *läheb nurka nutma*


viimati muutis EvilKatarn 09.04.2007 14:31:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 16:13:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
and it has a replicated port so you can still connect your wired Xbox 360 headset.
lugemisraskus?

anyway, tundub, et varsti pole x360'l ja wii'l enam seda "mängitavuse vahet" puldiga vehkimise osas:D
http://www.adamthole.com/?cat=5

artikkel ka:
http://www.nintendojo.com/infocus/view_item.php?1175879600
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kedq
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 10.04.2007 09:34:05 vasta tsitaadiga

[gamecard]KedqEST[/gamecard]
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2007 10:10:03 vasta tsitaadiga

Kedq kirjutas:
[gamecard]KedqEST[/gamecard]
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kedq
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 10.04.2007 11:54:25 vasta tsitaadiga

ups icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 10.04.2007 16:57:16 vasta tsitaadiga

Rohkem tunnen puudust hiirest millega saaks mängida FPS mänge.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2007 17:02:07 vasta tsitaadiga

Harjud ära. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 10.04.2007 17:09:13 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Rohkem tunnen puudust hiirest millega saaks mängida FPS mänge.

sellisel juhul mängi arvutiga. niisama lihtne see ongi.
nii kui konsoolile paned hiire ja klaveri taha siis ta on juba arvuti
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 10.04.2007 17:23:50 vasta tsitaadiga

juurastaja kirjutas:
Sprocket kirjutas:
Rohkem tunnen puudust hiirest millega saaks mängida FPS mänge.

sellisel juhul mängi arvutiga. niisama lihtne see ongi.
nii kui konsoolile paned hiire ja klaveri taha siis ta on juba arvuti

Esiteks, PC pole nii häid FPS mänge. Teiseks pole mul nii hea arvuti, et mõni parem mäng ära jooksutada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.