Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2007 13:59:30 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif Arvutiga pole nii suurt mõtet... pigem oli tahtmine telekas vaadata filme... Wiid ma selle eesmärgiga ei ostnud... tahtsin vaid Photo channeli ja mängude pärast... lihtsalt mõtlesin, et oleks ju selline võimalus põhimõtteliselt olemas, siis miks ka mitte... aga paistab et jääb ära, kui ta üle 2 gigast kaarti ei loe...
Teiseks põhjuseks veel see ka, et kõrgete helidega on mingi probleem... hakkab surisema või krõbisema nagu.. on viga kaablites või Wiis? Seda on eriti hästi kuulda Twilight Princessi intro lõpus (kui hunt ulub) ja Wii sportsi Disk Channel muusikas icon_sad.gif Igatahes see No More Heroes trailer, mis ma konvertisin ja läks 3x suuremaks.. mängis ilusti, aga heli... heli on pekkis...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim piim
HV vaatleja
Jim piim

liitunud: 01.03.2007




sõnum 18.03.2007 14:02:26 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
icon_smile.gif Arvutiga pole nii suurt mõtet... pigem oli tahtmine telekas vaadata filme... Wiid ma selle eesmärgiga ei ostnud... tahtsin vaid Photo channeli ja mängude pärast... lihtsalt mõtlesin, et oleks ju selline võimalus põhimõtteliselt olemas, siis miks ka mitte... aga paistab et jääb ära, kui ta üle 2 gigast kaarti ei loe...
Teiseks põhjuseks veel see ka, et kõrgete helidega on mingi probleem... hakkab surisema või krõbisema nagu.. on viga kaablites või Wiis? Seda on eriti hästi kuulda Twilight Princessi intro lõpus (kui hunt ulub) ja Wii sportsi Disk Channel muusikas icon_sad.gif Igatahes see No More Heroes trailer, mis ma konvertisin ja läks 3x suuremaks.. mängis ilusti, aga heli... heli on pekkis...


Minu Zelda ja spordi hääled on küll täiesti kontrolli all ja anomaaliaid ei esine.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2007 14:04:01 vasta tsitaadiga

Jim piim, millal Sa Wii ostsid?
Kuna Gamespotis paljudel launchil hankijatel on see jama...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim piim
HV vaatleja
Jim piim

liitunud: 01.03.2007




sõnum 18.03.2007 14:08:41 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Jim piim, millal Sa Wii ostsid?
Kuna Gamespotis paljudel launchil hankijatel on see jama...


Ostsin Pärnust ja kuupäev oli siis 25.02.07.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2007 14:33:57 vasta tsitaadiga

Jim piim, Siis sul arvatavasti ka hilisem unit...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 18.03.2007 19:02:02 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Jim piim, Siis sul arvatavasti ka hilisem unit...

Ma sain oma Wii esimesest laadungist mis Eestisse tuli ning sellist probleemi polnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2007 23:34:37 vasta tsitaadiga

kui kedagi huvitab oma Wii pultide "tuuning", siis Tartu L6unaka Plussmiinusesse tulid silikoon-skinnid pultidele.. komplektis siis 2 tk (wiimote ja nunchucki jaoks icon_razz.gif ) ytleme nii et suht nilbed n2evad v2lja.. v2rvivalikust j22nud veel siis valge ja roosa-sinine icon_lol.gif
sain pildi ka:

ja


hinnaks 197.- icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2007 23:36:57 vasta tsitaadiga

2mblik, Kuidas need puldile peale peaks minema?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2007 23:47:14 vasta tsitaadiga

t2iega venitades.. nagu silikoonist asjad ikka icon_lol.gif .. aga kusjuures jummala tihedalt j22vad ymber.. j2rgi proovitud.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 19.03.2007 10:15:15 vasta tsitaadiga

2mblik kirjutas:
t2iega venitades.. nagu silikoonist asjad ikka icon_lol.gif .. aga kusjuures jummala tihedalt j22vad ymber.. j2rgi proovitud.. icon_wink.gif

Aga kui patarei tahab ära vahetada? Või aku laadima panna? Kas patareide kate käib silikoonist sõltumatult ära või tuleb iga kord ümbris eemaldada?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hellcenter
HV vaatleja
hellcenter

liitunud: 19.03.2007




sõnum 19.03.2007 17:50:50 vasta tsitaadiga

Tervist. Ise mõnda aega Wii omanik olnud, pidevalt siin foorumis juttu jälginud.

Ostsin endale selle jubina:https://www.hinnavaatlus.ee/products/Wifi%20seadmed/Wifi+adapterid/33226/

Aga nüüd ma ei jaga matsu, kuidas see acces poindina tööle panna. Keegi aitaks? D:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 19.03.2007 18:05:29 vasta tsitaadiga

Wii ühenduvuse kohta ei oska öelda, aga see toigas töötab kas ad-hoc režiimis kahe seadme vahel ühendumiseks või siis vastuvõtjana AP-ga ühendumiseks.
Kui Wii ad-hoc ühendust toetab, siis saad kasutada, kui ei, siis vii poodi tagasi. AP-na teda tööle ei tohiks saada

Kuna endal (veel?) ei ole, siis Wii omaduste kohta kindlalt midagi ei väida.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 20.03.2007 10:39:44 vasta tsitaadiga

um, minu wii läks wrt54g (dd-wrt, wpa-psk) külge nagu naksti, update-i tegi ära, weahter, news ja shopping channel toimivad, opera näitab webi nagu vanem välismaa mees. unsecured zyxeli küljes toimida ei tahtnud, kuigi ühenduse justkui sai, veateade tuli pärast katset midagi tegelikult ka liigutada üle selle lingi.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undo
Kreisi kasutaja
undo

liitunud: 23.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 19:21:40 vasta tsitaadiga

Krt, Wiimote'si pole kusagil? Ning kas Wii Play on tõesti niiii defitsiit praegu, ma pole teda näinudki müügis.
Kel on huvi, siis veel eile Tartu Kaubamajas oli suht viisakas valik mänge: Excite Truck, Barnyard, Zelda, Rampage, Spongebob, Open Season, mingid veel.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.03.2007 20:03:14 vasta tsitaadiga

Just telliskin paar tundi tagasi Euronicsist Endale WariOWare, reedeks peaks kohale tulema icon_smile.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 21:18:10 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
2mblik kirjutas:
t2iega venitades.. nagu silikoonist asjad ikka icon_lol.gif .. aga kusjuures jummala tihedalt j22vad ymber.. j2rgi proovitud.. icon_wink.gif

Aga kui patarei tahab ära vahetada? Või aku laadima panna? Kas patareide kate käib silikoonist sõltumatult ära või tuleb iga kord ümbris eemaldada?

kahjuks jah, peab ära võtma icon_neutral.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roberto57
HV vaatleja
Roberto57

liitunud: 30.01.2007




sõnum 21.03.2007 01:31:52 vasta tsitaadiga

2mblik kirjutas:
terry kirjutas:
2mblik kirjutas:
t2iega venitades.. nagu silikoonist asjad ikka icon_lol.gif .. aga kusjuures jummala tihedalt j22vad ymber.. j2rgi proovitud.. icon_wink.gif

Aga kui patarei tahab ära vahetada? Või aku laadima panna? Kas patareide kate käib silikoonist sõltumatult ära või tuleb iga kord ümbris eemaldada?

kahjuks jah, peab ära võtma icon_neutral.gif


Pole hullu ühti. Venitad lihtsalt puldi alumisest osast üle, et kate avaneks, täis akud sisse, kate peale ja tõmbad silikoni tagasi. Lihtne icon_exclaim.gif
Käes istuvad puldid nende katetega igatahes paremini kui ilma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lakota
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2006




sõnum 22.03.2007 19:59:51 vasta tsitaadiga

kas snes mängude jaoks ainult gamecube puldist ei piisa? kuigi gamecube pult taga üteb et ühenda classic controller. wii shop channelis aga mõlema puldi pildid
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2007 18:39:55 vasta tsitaadiga

uudishimust küsin kui keegi oskab vastata et kas Wii-ga saab näiteks gamecube mänge ka mängida ?? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 18:52:01 vasta tsitaadiga

jahh...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.03.2007 19:03:23 vasta tsitaadiga

Mängisin Warioware, karm, eriti see Punase elevandi level. Üks lemmik. Nüüd püüan unlockida rohelise, kuid kollane on challenge, aint ühe eluga
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2007 19:13:04 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
jahh...


aga kas on see sama siis et kui mängida gamecubel gamecube mängu või erinev kui mängida gamecube mängu Wii-l ? sellesmõttes et kui panen gamecube mängu wii-sse et pilt ja heli on kehvem ka või ei ole ? sry kui veits segane sai küsimus icon_redface.gif icon_lol.gif uudishimust küsih ei ole mingi graafikahoor kui seda arvate icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 19:25:29 vasta tsitaadiga

Wii lülitub siis Gamecube mode ehk kõik on täpselt nagu gamecubel..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2007 19:33:33 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Wii lülitub siis Gamecube mode ehk kõik on täpselt nagu gamecubel..



azoo... no suured tänud sulle 8) päris vägev värk ju siis.... Gamecube mängude valik ju hetkel suurem kui Wii oma .... icon_rolleyes.gif et selesmõttes siis saab ju ka mingeid häid Gamecube mängida ka kui see tõele vastab et Wii-ga saab ka gamecube mänge mängida....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 23.03.2007 19:40:05 vasta tsitaadiga

Kuid et neid mängida, on sul vaja Gamecube pulti ja mälu.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 19:40:48 vasta tsitaadiga

Gap, No igatahes minu oma mängib ja Nintendo lehel on ka ilusti kirjas, et mängib... seega peaks ka sinu (tulevane?)oma mängima icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2007 19:44:46 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Kuid et neid mängida, on sul vaja Gamecube pulti ja mälu.
ee.. tänud nõuande eest .. et siis lihtsalt pulti ja mingit mälukaarti ve ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 19:48:33 vasta tsitaadiga

Gap, Gamecube pult ja Gamecube mälukaart
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2007 19:54:01 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Gap, Gamecube pult ja Gamecube mälukaart


no ma selles mõttes küsin et see Wii suht ilus ja vägev asi tundub oma raha eest .. icon_rolleyes.gif et aga momendil pole kahjuks selliseid mänge Wii-le mis meeldiks (Resident Evil,auto mängud (Test Drive Unlimited ja taolised ) kunagi sai Gran Turismot ka pelatud kõvasti ps one peal icon_biggrin.gif et see Wii suht lahe asi siis ju küll sellise hinna eest 8) suured tänud ka veelkord 8)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lakota
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2006




sõnum 24.03.2007 00:39:37 vasta tsitaadiga

aga siiski,mul gönig games controller(ehk pole gamecube originaal pult) gamecube mänge wiil mängib ilusti ,aga vc mänge nt super mario world ei tööta. ütleb et ühenda classic controller .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.03.2007 00:44:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga siiski,mul gönig games controller(ehk pole gamecube originaal pult) gamecube mänge wiil mängib ilusti ,aga vc mänge nt super mario world ei tööta. ütleb et ühenda classic controller .


classic controlleri asemel sobib GC pult ka igati hästi.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomaz
HV kasutaja
thomaz

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 01:42:18 vasta tsitaadiga

Sai just The Godfather: Blackhand Edition ostetud. Ei suutnud lihtsalt kiusatusele vastu panna kedagi virtuaalselt kägistada icon_biggrin.gif

http://www.gamespot.com/wii/action/thegodfather/review.html?sid=6167748&tag=topslot;title;3

_________________
NC
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Twar
HV vaatleja
Twar

liitunud: 11.02.2007




sõnum 24.03.2007 16:10:00 vasta tsitaadiga

thomaz kirjutas:
Sai just The Godfather: Blackhand Edition ostetud. Ei suutnud lihtsalt kiusatusele vastu panna kedagi virtuaalselt kägistada icon_biggrin.gif

http://www.gamespot.com/wii/action/thegodfather/review.html?sid=6167748&tag=topslot;title;3



Mmmm... kust? Kas netipoodide laiast valikust või füüsiliselt Eestist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomaz
HV kasutaja
thomaz

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 17:59:05 vasta tsitaadiga

Twar kirjutas:

Mmmm... kust? Kas netipoodide laiast valikust või füüsiliselt Eestist?


Ikka Eestist. Sellisest kohast nagu http://www.ase.ee/
Ostsin sealt Zelda: TP - 720 kr (kolm nädalat tagasi) ja nüüd siis Godfather-i 705 kr. Aga nad just tõstsid hindu vist ja nüüd maksab 763 kr kui ma ei eksi.
Saadad maili neile tellimusega ning nemad saadavad vastu maili kus on märgitud aeg millal tuleb. Minul tulid mõlemad mängud kahe päevaga. Maksta saab neti teel või kohapeal sulas.
Minu kogemus siiamaani igati positiivne. thumbs_up.gif

_________________
NC
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 18:13:04 vasta tsitaadiga

thomaz, kas neil kohale minnes saab ka asju vaadata?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomaz
HV kasutaja
thomaz

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 18:41:15 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
thomaz, kas neil kohale minnes saab ka asju vaadata?

pärast maili saatmist tellivad nad kauba kuskilt mujalt vist ja kättesaamiseks peab kohale minema
nii et eelnevalt seal miskit suurt vaadata ei ole arvatavasti

_________________
NC
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikruusa
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2003




sõnum 25.03.2007 12:36:06 vasta tsitaadiga

Mängisin mõniaeg tagasi tuttava juures PS2-ga. Tegin Märtini autoga paar tiiru rallit ja ikka lahe oli. Silmale ka ilus. Wii Excite Truckiga on ka vahel üsna fun teha mõned tiirud, aga mis on kohe algusest peale silma hakanud: see mäng on küll kiiruga ja üle jala tehtud. Lihvitud on tõesti Wiimote'ga juhtimist, aga graafika/füüsika/dünaamika on ma ei tea noh.. PS1 peal oli Ridge Racer ka ilusam, muusika oli parem jne. ning muidugi selle mängu valmistaja Namco nimi ütleb juba paljugi.
Minu küsimus: kas keegi on kohanud ülevaadet, kus mõni Wii racing'gu (tulevane) mäng on heaks või isegi väga heaks tunnistatud? GameCube puhul on Need for Speed heaks tunnistatud, aga veel, veel, veel?
Või on Wii ning tema kujunev turuosa veel liiga alguses, et praegu midagi head tahta?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 28.03.2007 00:58:29 vasta tsitaadiga

Tellisin Andricost Sonic and he Secret RIngsi, no ei kannatanud enam oodata. Warioware ruulib. Võtab ikka võhmale küll, kui siuke kiirus n ja siis tuleb WIimote veel õigetpidi kätte panna ja ära teha. Kõige nmedam on see vacuum cleaner, sest ma ei tea, kuidas seda WIimote hoida, ja vahel ei funka ja ma kaotan elu.

EDIT: AHAHAHA, Mõbi võib olla ikka nii ...


Dumbass

http://gidb.digitala.info/forum/viewthread.php?tid=6300&page=5

lugege Arvuti 12 poste

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
opstops
HV vaatleja
opstops

liitunud: 05.05.2005




sõnum 04.04.2007 08:17:19 vasta tsitaadiga

On keegi endale juba Sonic And The Secret Rings'i soetanud ja viitsiks järsku sellest muljetada?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.04.2007 09:09:37 vasta tsitaadiga

Mina olen ning Väga hea mäng on. Ka raske, kui tahad need ekstrad kõik Unlockida. Palju Replay Valuet jne. Mõned levelid olid natuke pain in the arse, aga lõpuk sai mööda ning nüüd tundub lihtne.



NNNNNNNNNNNGHHHHHHH
H,Miks Oh Miks kiusatakse

"3 April 2007- Now’s your chance to bend it like Beckham, score like Shevchenko and hit it like Henry or, failing that, floor the opposition with a well aimed Blue Shell! What’s more, with Mario Strikers: Charged Football you really can compete in a world cup, thanks to the multiplayer mode via Nintendo Wi-Fi Connection. Make sure you’re wearing your team colours as ‘Mario Strikers: Charged Football’ kicks off across Europe on Wii on 25th May 2007.

Nintendo has taken one of the world’s most popular sports and made it even better by throwing in some of Nintendo’s most popular characters, 5-a-side teams and well and truly throwing out the rulebook! What’s more now it is available on Wii! The innovative Wii Remote will allow players to immerse themselves deep into the action translating real movement into on-screen action. "

http://www.nintendo-europe.com/NOE/en/GB/news/article.do?elementId=eFA8gFwMd9RQtGKMyr4DW6LGuRPeF8Ms

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 10:12:58 vasta tsitaadiga

Kui Mario Strikers on sama vahva, kui Mario Hoops 3on3 oli, siis on see suht raudne ost.

Ja Super Paper Mario võiks ikka Euroopasse ka jõuda...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.04.2007 10:18:29 vasta tsitaadiga

Mulle küll meeldis Mario Hoops 3 on 3... SUper mäng. Kuid loodan et saan ka kunagi endale Originaali.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 14:23:23 vasta tsitaadiga

Ma tahaks et wiil oleks Star Warsi sarnane lazer sword icon_biggrin.gif.Mõõk oleks kerge,mugav ja motion sensoriga.Ning et mõõgaga oleks kaasas mingi Star Warsi mäng.Ma tean et puldiga oleks sama mis swordiga, aga swordiga oleks mugavam ning reaalsem tunne.Parem kui oleks kahte tüüpi mõõka.Üks täüitsa tavaline samurai vms. mõõk prince of persia mängu jaoks ja Star Warsi sarnane mõõk star warsi mängude jaoks. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 15:12:49 vasta tsitaadiga

mirka55, ... "Most Illogical"- Spock
Milleks nad peaksid laskma välja mingi mõõga spetsiifiliselt ühe mängu jaoks... Ja Prince of Persia-Porting Swords on ka paras nali... mõõgaga ründamiseks raputad Wiimote... okse ... Imo kui üldse on vaja lastel mingisugust mõõga moodi Wii pulti võiks see olla lihtsalt tavaline plastikust Shell...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 04.04.2007 16:05:56 vasta tsitaadiga

Kris Zimmerman töötab No More Heroes'i ingliskeelse dublaaži kallal helirežissöörina.

Kellele Metal Gear Solid'i-seeria mängude ning killer7'e häälenäitlemine meeldib, see teab kui oskuslik ta on.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 16:19:37 vasta tsitaadiga

Kui David Hayter mängiks selle peategelase osa ma laseks püksi 8)
(isegi kui ma tean, et seda ei juhtu)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 04.04.2007 16:40:14 vasta tsitaadiga

Miks? NMH peategelane on ju mingi pooletobine otaku, mitte karastunud sõdur. David Hayter oleks ülihalb valik selle rolli jaoks.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 17:08:41 vasta tsitaadiga

Aah.. ma arvasin, et tegu un mingisuguse salapärase laheda kutiga icon_biggrin.gif mnjah...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 04.04.2007 17:18:12 vasta tsitaadiga

Püksi võid sellegipoolest lasta.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.04.2007 13:00:30 vasta tsitaadiga

Uus Internet Browser on väljas .Minge ja tõmmake


Uudis siin: http://www.nintendo-europe.com

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.