|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.03.2007 13:59:30
|
|
|
Arvutiga pole nii suurt mõtet... pigem oli tahtmine telekas vaadata filme... Wiid ma selle eesmärgiga ei ostnud... tahtsin vaid Photo channeli ja mängude pärast... lihtsalt mõtlesin, et oleks ju selline võimalus põhimõtteliselt olemas, siis miks ka mitte... aga paistab et jääb ära, kui ta üle 2 gigast kaarti ei loe...
Teiseks põhjuseks veel see ka, et kõrgete helidega on mingi probleem... hakkab surisema või krõbisema nagu.. on viga kaablites või Wiis? Seda on eriti hästi kuulda Twilight Princessi intro lõpus (kui hunt ulub) ja Wii sportsi Disk Channel muusikas Igatahes see No More Heroes trailer, mis ma konvertisin ja läks 3x suuremaks.. mängis ilusti, aga heli... heli on pekkis...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jim piim
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2007
|
18.03.2007 14:02:26
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Arvutiga pole nii suurt mõtet... pigem oli tahtmine telekas vaadata filme... Wiid ma selle eesmärgiga ei ostnud... tahtsin vaid Photo channeli ja mängude pärast... lihtsalt mõtlesin, et oleks ju selline võimalus põhimõtteliselt olemas, siis miks ka mitte... aga paistab et jääb ära, kui ta üle 2 gigast kaarti ei loe...
Teiseks põhjuseks veel see ka, et kõrgete helidega on mingi probleem... hakkab surisema või krõbisema nagu.. on viga kaablites või Wiis? Seda on eriti hästi kuulda Twilight Princessi intro lõpus (kui hunt ulub) ja Wii sportsi Disk Channel muusikas Igatahes see No More Heroes trailer, mis ma konvertisin ja läks 3x suuremaks.. mängis ilusti, aga heli... heli on pekkis... |
Minu Zelda ja spordi hääled on küll täiesti kontrolli all ja anomaaliaid ei esine.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.03.2007 14:04:01
|
|
|
Jim piim, millal Sa Wii ostsid?
Kuna Gamespotis paljudel launchil hankijatel on see jama...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jim piim
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2007
|
18.03.2007 14:08:41
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Jim piim, millal Sa Wii ostsid?
Kuna Gamespotis paljudel launchil hankijatel on see jama... |
Ostsin Pärnust ja kuupäev oli siis 25.02.07.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.03.2007 14:33:57
|
|
|
| Jim piim, Siis sul arvatavasti ka hilisem unit...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
18.03.2007 19:02:02
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Jim piim, Siis sul arvatavasti ka hilisem unit... |
Ma sain oma Wii esimesest laadungist mis Eestisse tuli ning sellist probleemi polnud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
18.03.2007 23:34:37
|
|
|
kui kedagi huvitab oma Wii pultide "tuuning", siis Tartu L6unaka Plussmiinusesse tulid silikoon-skinnid pultidele.. komplektis siis 2 tk (wiimote ja nunchucki jaoks ) ytleme nii et suht nilbed n2evad v2lja.. v2rvivalikust j22nud veel siis valge ja roosa-sinine
sain pildi ka:
ja
hinnaks 197.-
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.03.2007 23:36:57
|
|
|
| 2mblik, Kuidas need puldile peale peaks minema?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
18.03.2007 23:47:14
|
|
|
t2iega venitades.. nagu silikoonist asjad ikka .. aga kusjuures jummala tihedalt j22vad ymber.. j2rgi proovitud..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
19.03.2007 10:15:15
|
|
|
| 2mblik kirjutas: |
t2iega venitades.. nagu silikoonist asjad ikka .. aga kusjuures jummala tihedalt j22vad ymber.. j2rgi proovitud..  |
Aga kui patarei tahab ära vahetada? Või aku laadima panna? Kas patareide kate käib silikoonist sõltumatult ära või tuleb iga kord ümbris eemaldada?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hellcenter
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2007
|
19.03.2007 17:50:50
|
|
|
Tervist. Ise mõnda aega Wii omanik olnud, pidevalt siin foorumis juttu jälginud.
Ostsin endale selle jubina:https://www.hinnavaatlus.ee/products/Wifi%20seadmed/Wifi+adapterid/33226/
Aga nüüd ma ei jaga matsu, kuidas see acces poindina tööle panna. Keegi aitaks? D:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.03.2007 18:05:29
|
|
|
Wii ühenduvuse kohta ei oska öelda, aga see toigas töötab kas ad-hoc reiimis kahe seadme vahel ühendumiseks või siis vastuvõtjana AP-ga ühendumiseks.
Kui Wii ad-hoc ühendust toetab, siis saad kasutada, kui ei, siis vii poodi tagasi. AP-na teda tööle ei tohiks saada
Kuna endal (veel?) ei ole, siis Wii omaduste kohta kindlalt midagi ei väida.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
20.03.2007 10:39:44
|
|
|
um, minu wii läks wrt54g (dd-wrt, wpa-psk) külge nagu naksti, update-i tegi ära, weahter, news ja shopping channel toimivad, opera näitab webi nagu vanem välismaa mees. unsecured zyxeli küljes toimida ei tahtnud, kuigi ühenduse justkui sai, veateade tuli pärast katset midagi tegelikult ka liigutada üle selle lingi.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2001
|
20.03.2007 19:21:40
|
|
|
Krt, Wiimote'si pole kusagil? Ning kas Wii Play on tõesti niiii defitsiit praegu, ma pole teda näinudki müügis.
Kel on huvi, siis veel eile Tartu Kaubamajas oli suht viisakas valik mänge: Excite Truck, Barnyard, Zelda, Rampage, Spongebob, Open Season, mingid veel.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
20.03.2007 20:03:14
|
|
|
Just telliskin paar tundi tagasi Euronicsist Endale WariOWare, reedeks peaks kohale tulema .
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
20.03.2007 21:18:10
|
|
|
| terry kirjutas: |
| 2mblik kirjutas: |
t2iega venitades.. nagu silikoonist asjad ikka .. aga kusjuures jummala tihedalt j22vad ymber.. j2rgi proovitud..  |
Aga kui patarei tahab ära vahetada? Või aku laadima panna? Kas patareide kate käib silikoonist sõltumatult ära või tuleb iga kord ümbris eemaldada? |
kahjuks jah, peab ära võtma
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roberto57
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2007
|
21.03.2007 01:31:52
|
|
|
| 2mblik kirjutas: |
| terry kirjutas: |
| 2mblik kirjutas: |
t2iega venitades.. nagu silikoonist asjad ikka .. aga kusjuures jummala tihedalt j22vad ymber.. j2rgi proovitud..  |
Aga kui patarei tahab ära vahetada? Või aku laadima panna? Kas patareide kate käib silikoonist sõltumatult ära või tuleb iga kord ümbris eemaldada? |
kahjuks jah, peab ära võtma  |
Pole hullu ühti. Venitad lihtsalt puldi alumisest osast üle, et kate avaneks, täis akud sisse, kate peale ja tõmbad silikoni tagasi. Lihtne
Käes istuvad puldid nende katetega igatahes paremini kui ilma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lakota
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2006
|
22.03.2007 19:59:51
|
|
|
| kas snes mängude jaoks ainult gamecube puldist ei piisa? kuigi gamecube pult taga üteb et ühenda classic controller. wii shop channelis aga mõlema puldi pildid
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.03.2007 18:39:55
|
|
|
uudishimust küsin kui keegi oskab vastata et kas Wii-ga saab näiteks gamecube mänge ka mängida ??
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.03.2007 18:52:01
|
|
|
| jahh...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
23.03.2007 19:03:23
|
|
|
Mängisin Warioware, karm, eriti see Punase elevandi level. Üks lemmik. Nüüd püüan unlockida rohelise, kuid kollane on challenge, aint ühe eluga
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.03.2007 19:13:04
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| jahh... |
aga kas on see sama siis et kui mängida gamecubel gamecube mängu või erinev kui mängida gamecube mängu Wii-l ? sellesmõttes et kui panen gamecube mängu wii-sse et pilt ja heli on kehvem ka või ei ole ? sry kui veits segane sai küsimus uudishimust küsih ei ole mingi graafikahoor kui seda arvate
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.03.2007 19:25:29
|
|
|
| Wii lülitub siis Gamecube mode ehk kõik on täpselt nagu gamecubel..
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.03.2007 19:33:33
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Wii lülitub siis Gamecube mode ehk kõik on täpselt nagu gamecubel.. |
azoo... no suured tänud sulle 8) päris vägev värk ju siis.... Gamecube mängude valik ju hetkel suurem kui Wii oma .... et selesmõttes siis saab ju ka mingeid häid Gamecube mängida ka kui see tõele vastab et Wii-ga saab ka gamecube mänge mängida....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
23.03.2007 19:40:05
|
|
|
Kuid et neid mängida, on sul vaja Gamecube pulti ja mälu.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.03.2007 19:40:48
|
|
|
Gap, No igatahes minu oma mängib ja Nintendo lehel on ka ilusti kirjas, et mängib... seega peaks ka sinu (tulevane?)oma mängima
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.03.2007 19:44:46
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Kuid et neid mängida, on sul vaja Gamecube pulti ja mälu. |
ee.. tänud nõuande eest .. et siis lihtsalt pulti ja mingit mälukaarti ve ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.03.2007 19:48:33
|
|
|
| Gap, Gamecube pult ja Gamecube mälukaart
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.03.2007 19:54:01
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Gap, Gamecube pult ja Gamecube mälukaart |
no ma selles mõttes küsin et see Wii suht ilus ja vägev asi tundub oma raha eest .. et aga momendil pole kahjuks selliseid mänge Wii-le mis meeldiks (Resident Evil,auto mängud (Test Drive Unlimited ja taolised ) kunagi sai Gran Turismot ka pelatud kõvasti ps one peal et see Wii suht lahe asi siis ju küll sellise hinna eest 8) suured tänud ka veelkord 8)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lakota
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2006
|
24.03.2007 00:39:37
|
|
|
| aga siiski,mul gönig games controller(ehk pole gamecube originaal pult) gamecube mänge wiil mängib ilusti ,aga vc mänge nt super mario world ei tööta. ütleb et ühenda classic controller .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
24.03.2007 00:44:16
|
|
|
| tsitaat: |
aga siiski,mul gönig games controller(ehk pole gamecube originaal pult) gamecube mänge wiil mängib ilusti ,aga vc mänge nt super mario world ei tööta. ütleb et ühenda classic controller .
|
classic controlleri asemel sobib GC pult ka igati hästi.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomaz
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Twar
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2007
|
24.03.2007 16:10:00
|
|
|
Mmmm... kust? Kas netipoodide laiast valikust või füüsiliselt Eestist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thomaz
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2004
|
24.03.2007 17:59:05
|
|
|
| Twar kirjutas: |
Mmmm... kust? Kas netipoodide laiast valikust või füüsiliselt Eestist? |
Ikka Eestist. Sellisest kohast nagu http://www.ase.ee/
Ostsin sealt Zelda: TP - 720 kr (kolm nädalat tagasi) ja nüüd siis Godfather-i 705 kr. Aga nad just tõstsid hindu vist ja nüüd maksab 763 kr kui ma ei eksi.
Saadad maili neile tellimusega ning nemad saadavad vastu maili kus on märgitud aeg millal tuleb. Minul tulid mõlemad mängud kahe päevaga. Maksta saab neti teel või kohapeal sulas.
Minu kogemus siiamaani igati positiivne.
_________________ NC |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.03.2007 18:13:04
|
|
|
| thomaz, kas neil kohale minnes saab ka asju vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomaz
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2004
|
24.03.2007 18:41:15
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| thomaz, kas neil kohale minnes saab ka asju vaadata? |
pärast maili saatmist tellivad nad kauba kuskilt mujalt vist ja kättesaamiseks peab kohale minema
nii et eelnevalt seal miskit suurt vaadata ei ole arvatavasti
_________________ NC |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikruusa
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2003
|
25.03.2007 12:36:06
|
|
|
Mängisin mõniaeg tagasi tuttava juures PS2-ga. Tegin Märtini autoga paar tiiru rallit ja ikka lahe oli. Silmale ka ilus. Wii Excite Truckiga on ka vahel üsna fun teha mõned tiirud, aga mis on kohe algusest peale silma hakanud: see mäng on küll kiiruga ja üle jala tehtud. Lihvitud on tõesti Wiimote'ga juhtimist, aga graafika/füüsika/dünaamika on ma ei tea noh.. PS1 peal oli Ridge Racer ka ilusam, muusika oli parem jne. ning muidugi selle mängu valmistaja Namco nimi ütleb juba paljugi.
Minu küsimus: kas keegi on kohanud ülevaadet, kus mõni Wii racing'gu (tulevane) mäng on heaks või isegi väga heaks tunnistatud? GameCube puhul on Need for Speed heaks tunnistatud, aga veel, veel, veel?
Või on Wii ning tema kujunev turuosa veel liiga alguses, et praegu midagi head tahta?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
28.03.2007 00:58:29
|
|
|
Tellisin Andricost Sonic and he Secret RIngsi, no ei kannatanud enam oodata. Warioware ruulib. Võtab ikka võhmale küll, kui siuke kiirus n ja siis tuleb WIimote veel õigetpidi kätte panna ja ära teha. Kõige nmedam on see vacuum cleaner, sest ma ei tea, kuidas seda WIimote hoida, ja vahel ei funka ja ma kaotan elu.
EDIT: AHAHAHA, Mõbi võib olla ikka nii ...
Dumbass
http://gidb.digitala.info/forum/viewthread.php?tid=6300&page=5
lugege Arvuti 12 poste
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
opstops
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2005
|
04.04.2007 08:17:19
|
|
|
| On keegi endale juba Sonic And The Secret Rings'i soetanud ja viitsiks järsku sellest muljetada?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.04.2007 09:09:37
|
|
|
Mina olen ning Väga hea mäng on. Ka raske, kui tahad need ekstrad kõik Unlockida. Palju Replay Valuet jne. Mõned levelid olid natuke pain in the arse, aga lõpuk sai mööda ning nüüd tundub lihtne.
NNNNNNNNNNNGHHHHHHH
H,Miks Oh Miks kiusatakse
"3 April 2007- Nows your chance to bend it like Beckham, score like Shevchenko and hit it like Henry or, failing that, floor the opposition with a well aimed Blue Shell! Whats more, with Mario Strikers: Charged Football you really can compete in a world cup, thanks to the multiplayer mode via Nintendo Wi-Fi Connection. Make sure youre wearing your team colours as Mario Strikers: Charged Football kicks off across Europe on Wii on 25th May 2007.
Nintendo has taken one of the worlds most popular sports and made it even better by throwing in some of Nintendos most popular characters, 5-a-side teams and well and truly throwing out the rulebook! Whats more now it is available on Wii! The innovative Wii Remote will allow players to immerse themselves deep into the action translating real movement into on-screen action. "
http://www.nintendo-europe.com/NOE/en/GB/news/article.do?elementId=eFA8gFwMd9RQtGKMyr4DW6LGuRPeF8Ms
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
04.04.2007 10:12:58
|
|
|
Kui Mario Strikers on sama vahva, kui Mario Hoops 3on3 oli, siis on see suht raudne ost.
Ja Super Paper Mario võiks ikka Euroopasse ka jõuda...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.04.2007 10:18:29
|
|
|
Mulle küll meeldis Mario Hoops 3 on 3... SUper mäng. Kuid loodan et saan ka kunagi endale Originaali.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
04.04.2007 14:23:23
|
|
|
Ma tahaks et wiil oleks Star Warsi sarnane lazer sword .Mõõk oleks kerge,mugav ja motion sensoriga.Ning et mõõgaga oleks kaasas mingi Star Warsi mäng.Ma tean et puldiga oleks sama mis swordiga, aga swordiga oleks mugavam ning reaalsem tunne.Parem kui oleks kahte tüüpi mõõka.Üks täüitsa tavaline samurai vms. mõõk prince of persia mängu jaoks ja Star Warsi sarnane mõõk star warsi mängude jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.04.2007 15:12:49
|
|
|
mirka55, ... "Most Illogical"- Spock
Milleks nad peaksid laskma välja mingi mõõga spetsiifiliselt ühe mängu jaoks... Ja Prince of Persia-Porting Swords on ka paras nali... mõõgaga ründamiseks raputad Wiimote... okse ... Imo kui üldse on vaja lastel mingisugust mõõga moodi Wii pulti võiks see olla lihtsalt tavaline plastikust Shell...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.04.2007 16:19:37
|
|
|
Kui David Hayter mängiks selle peategelase osa ma laseks püksi 8)
(isegi kui ma tean, et seda ei juhtu)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.04.2007 17:08:41
|
|
|
Aah.. ma arvasin, et tegu un mingisuguse salapärase laheda kutiga mnjah...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.04.2007 13:00:30
|
|
|
Uus Internet Browser on väljas .Minge ja tõmmake
Uudis siin: http://www.nintendo-europe.com
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|