Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anduuuu
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 08.03.2007 09:53:16 vasta tsitaadiga

Tere, ennast hakkas huvitama see reageerimisaeg (ms) , kuidas nüüd sellega on, et kui vaadata kiiret action filmi kas siis suure reageerimisajaga teleriga ei pruugi film nii sujuv olla? Kui suur võiks reageerimisaeg olla? Samuti tahaks teada mis resolutsiooni soovitatate, pidades silmas et telekat kasutatakse ka tavalise tv vaatamiseks. Nagu ma aru saan on 768px see odavama otsa telekate puhul, 1366x1080 on hea valik? ja samuti mis vahe on kontrastil osadel on 1:10000 teistel 1:1000 või 1:3000 mida sellest välja lugeda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2007 12:18:49 vasta tsitaadiga

1000/24=41,7ms
ehk siis teleka puhul unusta reageerimisaja probleem ära.

kontrasti on mida rohkem seda parem kuid üksi ei näita see midagi. plasma > lcd selles osas. edasi sõltub juba konkreetsetest asjaoludest. ja teleka puhul eelkõige sellest, et must oleks ikka must.

kui hd videot vaadata või xbox360/ps3 1080i/p resodel mängida pole plaanis, siis pole resol mingit olulist tähtsust. telekapildi osas on palju olulisem konkreetne elektroonika, mis madalama resoga pildi suuremaks venitab.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2007 12:25:15 vasta tsitaadiga

londiste, ''blacklight'' on must? icon_biggrin.gif mul sony bravial selline menüüs kontrasti all...aru pole sellest saanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 11:19:38 vasta tsitaadiga

Soetasin mõni aeg tagasi sellise http://www.pixmania.com/ee/ee/388982/art/samsung/le32s71b-lcd-tv.html teleka. Lugedes siin kommentaare LSD kohta oli para risk, aga sai ikka ostetud. Minuarust need väited et LCD on paras jama tava saadete vaatamiseks on täiega loll jutt. Kiiret action filmi näitab ilusti, MUST on ikka MUST mitte nägu mõni siin väidab et ei tea mis värvi ( pigem otsi abi silmaarsti juures ). Mõned soovitasid võrrelda kaks telekat kõrvuti LCD ja kineskoop, võrdlesin ja LCD oli tükk maad parem. Niiet keda uskuda...?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 11:54:06 vasta tsitaadiga

Enne ,kui hakata LCD ostma, võiks resolutsioonid endale selgeks teha ja mida ikkagi tulevikus teha tahetakse icon_lol.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/720p#720p_versus_1080i
Selline resolutsioon:1366x1080 on suuremalt jaolt müügiks, 1080i eeldab siiski resolutsiooniks 1920*1080 icon_wink.gif
Digi tv ilmselt läheb mingi aja jooksul HDTV 1080i formaati, samuti muidugi, kui on kavas mängukonsool teleka taha lükata, siis tuleks ikka vaadata 1080i toetusega LCD de poole icon_wink.gif
Current digital television broadcast systems and standards are not equipped for 1080p50/60 transmission. Also, the majority of consumer televisions offered for sale are currently not equipped to receive or decode a 1080p signal at any frequency.


viimati muutis ossa 09.03.2007 12:45:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 09.03.2007 12:12:17 vasta tsitaadiga

ehk ikka 1080p...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 12:16:46 vasta tsitaadiga

1920x1080 on 1080p, mitte 1080i.

http://en.wikipedia.org/wiki/1080i#1080i_vs_1080p
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 16:09:27 vasta tsitaadiga

1920x1080 võib olla nii 1080i kui ka 1080p
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaap
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2005




sõnum 09.03.2007 16:46:31 vasta tsitaadiga

1080p on 1920*1080 icon_razz.gif aga 1920*1080 on palju erinevaid variante (nende hulgas 1080i ja 1080p).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alevstroem
HV vaatleja
alevstroem

liitunud: 27.03.2003




sõnum 09.03.2007 16:52:27 vasta tsitaadiga

Kui osta siis juba hea , selles vallas on hetkel parim Sony KDL-40X2000 või KDL-46X2000. Need kaks on vähesed turul olevad 1080p telekad...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 18:27:58 vasta tsitaadiga

Oluliselt soodsamalt saab Sony KDL-40/46W2000, mis samuti Full HD ja kvaliteedilt suht sama X-seeriaga.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 18:55:32 vasta tsitaadiga

Anti112, nt kust?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 19:39:04 vasta tsitaadiga

No kasvõi Euronicsist näiteks... icon_idea.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 19:49:02 vasta tsitaadiga

Anti112, hind nagunii krõbe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 23:13:14 vasta tsitaadiga

40" mudel oli 39900.- IIRC
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 23:20:23 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
40" mudel oli 39900.- IIRC


nüüdseks isegi 30-34k vahel kui mälu ei peta.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 00:51:38 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
Anti112 kirjutas:
40" mudel oli 39900.- IIRC


nüüdseks isegi 30-34k vahel kui mälu ei peta.

Mälu petab sul, see 39900 oli kolm päeva tagasi.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 01:11:35 vasta tsitaadiga

millises poes?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 10:16:50 vasta tsitaadiga

ikkagist kallis, teleka peale niipalju raisata icon_eek.gif oleks ca 30k, siis isegi hakkaks mõtlema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 13:59:21 vasta tsitaadiga

Ehk siis 30-40k, võibolla natuke rohkema eest oleks praegu kõige mõistlikum valik Sony KDL-40/46W2000 osta?
_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 10.03.2007 16:02:51 vasta tsitaadiga

[Pec] kirjutas:
Ehk siis 30-40k, võibolla natuke rohkema eest oleks praegu kõige mõistlikum valik Sony KDL-40/46W2000 osta?

Hetkel peaks olema jah kõige mõistlikum. http://reviews.cnet.co.uk/televisions/0,139102141,1,00.htm
Vahepeal nuriseti, et miks nii kallil telekal backlight bleedingut esineb, aga nüüd on ka selle probleemi vähendamiseks juhend olemas: http://support.sony-europe.com/hotnews/tv/lcdwx/lcdwx.asp?l=en
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.03.2007 18:14:46 vasta tsitaadiga

siit leiab http://www.wcam.ee/?p=3&iid=2931 sony päris hea hinnaga...ja kui nii palju ei raatsi välja käia 1080p eest siis alati võib võtta ka samsa F71 (mingi 26k)
ise muidugi eelistaks sonyt, foorumites on päris hästi vastu võetud see mudel, just eriti hinna/kvaliteedi suhte pärast
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 18:55:59 vasta tsitaadiga

MaxPower, thumbs_up.gif väga hea teler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2007 11:12:50 vasta tsitaadiga

Siin veel yks huvitav jutuke resolutsioonide kohta:
http://reviews.cnet.com/4520-6449_7-6361600-1.html
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clasher
HV vaatleja

liitunud: 07.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 13:54:18 Abi teretulnud vasta tsitaadiga

Ma näen et siin viimaste kommentaaridena räägitakse ohtralt Sony toodetest (vaat et just kallimast otsast), kuid kas keegi oskaks võhikule soovitada kuni 15 k maksvat isendit, parameetriks siis hinna ja kvaliteedi (tehniliste näitajate) parim suhe? Mis firma toodete poole peaks siis ikkagi selles hinnaklassis vaatama või tuleks samas oodata hindade langust (nii 3-4 kuud)?

Oleksin tänulik kui keegi õpetussõnu jagaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 14:32:20 vasta tsitaadiga

clasher, praegu müüakse Elioni poodides SOny braviat eriti odavalt, uuri! icon_wink.gif

http://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=292&ttt=7709&ta=&t2=&tp=&Smenyy=1373
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 14:35:06 vasta tsitaadiga

plussmiinuses sama asi 11999.-
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 14:38:37 vasta tsitaadiga

sevenhugs, seda enam icon_biggrin.gif kusjuures neil ei pidanud olema ''bravia'' mootorit, ainult nime pidid kandma icon_rolleyes.gif sellepärast ongi odavad koguaeg olnud...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.03.2007 15:11:50 vasta tsitaadiga

...või siis juba midagi uuemat http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/moodne_teler?vaata=KDL32P2530K
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 15:36:40 vasta tsitaadiga

või siis midagi päris head:
http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/moodne_teler?vaata=32PFL7562D/10
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 25.03.2007 16:40:42 vasta tsitaadiga

Üks päris hea Sony Bravia mitteametlik FAQ.
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 17:24:44 vasta tsitaadiga

kust saaks teada mis tehnoloogia paneel teleril on? manualis kirjas seda pole.
kas saaks midagi järeldada vaatenurga järgi, mis on 178 kraadi...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 20:09:46 vasta tsitaadiga

http://www.pixmania.com/ee/ee/534295/art/acer/at3220-lcd-television.html

päris odav, arvestades, et 32", HD Ready, 2xHDMI, 8ms.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 20:22:04 vasta tsitaadiga

jube säästukas näeb välja, kindlasti mingi viletsa paneeli ja olematu kvaliteediga.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 20:23:37 vasta tsitaadiga

Võibolla...välimus on tõesti säästukas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 20:27:15 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
http://www.pixmania.com/ee/ee/534295/art/acer/at3220-lcd-television.html

päris odav, arvestades, et 32", HD Ready, 2xHDMI, 8ms.

krt, ei istu sellised kus teleri alla äärde jääb mingi lai rant, aga no maitse asi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.03.2007 00:33:21 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
http://www.pixmania.com/ee/ee/534295/art/acer/at3220-lcd-television.html

päris odav, arvestades, et 32", HD Ready, 2xHDMI, 8ms.


see näeb ikka üliodav välja...ja ega on ka, ainult ei kujuta ette kas mingit pilti ka näitab icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 27.03.2007 15:31:20 vasta tsitaadiga

Keegi kommenteerida http://www.viewsonic.com/products/tventertainment/lcdtv/n3260w/ oskab?
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 15:36:32 vasta tsitaadiga

vend otsib endale 42" plasmat, mida soovitaksite?
hinnaga kuni 25k

peamiselt teleka vaatamiseks ja hiljem lisandub tõenäoliselt ka HTPC
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 27.03.2007 20:29:31 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
Keegi kommenteerida http://www.viewsonic.com/products/tventertainment/lcdtv/n3260w/ oskab?


Tuner NTSC/ATSC
Ma eelistaks euroopa jaoks toodetud telekat icon_wink.gif
Kontrast on ka lahja võitu.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 20:49:26 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
Keegi kommenteerida http://www.viewsonic.com/products/tventertainment/lcdtv/n3260w/ oskab?

minu arust ei olnud hea pildiga. mingi aeg oli see Pärnu mnt. Ordi salongis väljas.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 21:21:40 vasta tsitaadiga

Üldiselt on siiski nii et arvutitootjad telereid teha ei oska. Hinnad on neil küll head aga seda kvaliteedi arvelt. reeglina puudub sellistel teleritel igasugune pilditöötlus või siis on see väga algeline.
Arvuti taha ühendades näitavad nad muidugi üsnahead pilti aga tavalise analoogsignaaliga on pilt üsna hull. See jutt käib siis Fijitsu-Siemensi, Aceri, Viewsonicu jne telerite kohta.
wunki kirjutas:
vend otsib endale 42" plasmat, mida soovitaksite?
hinnaga kuni 25k

peamiselt teleka vaatamiseks ja hiljem lisandub tõenäoliselt ka HTPC

HTPC jaoks küll plasmat ei soovitaks. Jääb igal juhul udune ja pilt väriseb nähtavalt.
HTPC jaoks igal juhul LCD, näiteks siingi korduvalt arutatud Somy KDL40S2000 seeria.
On küll 2 tolli väiksem ja ka veidi kallim kui 25k kuid arvutist tulevat pilti näitab oluliselt paremini kui suvaline plasma.
Kindlasti ei ole see Sony mingi superteler ja on ka alternatiive mis näitavad analoogsignaali sama hästi või paremini, arvutist tuleva DVI/HDMI signaali kuvamine on sellel teleril väga hea.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2007 15:58:48 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
ostke koju ja võrrelge siis saate aru et tavakineskoobi pilt sakib täiega!

Kui kineskoopteleril on HDMI sisend ja 720p/1080i tugi ning ta ei ole Samsungi SlimFit, siis on hea šanss, et pilt mitte ei saki, vaid on hea. Plussiks siis veel see, et kõlbab kümne aasta vanuseid mängukonsoole käitada ilma jõhkra tuksiskaleerimiseta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triippriit
HV kasutaja
triippriit

liitunud: 31.05.2005




sõnum 30.03.2007 22:35:36 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
reimers66 kirjutas:
ostke koju ja võrrelge siis saate aru et tavakineskoobi pilt sakib täiega!

Kui kineskoopteleril on HDMI sisend ja 720p/1080i tugi ning ta ei ole Samsungi SlimFit, siis on hea šanss, et pilt mitte ei saki, vaid on hea. Plussiks siis veel see, et kõlbab kümne aasta vanuseid mängukonsoole käitada ilma jõhkra tuksiskaleerimiseta.

HDMI sisendiga kineskooptelekaid müüakse Eestis? Viska linke?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 10:32:32 vasta tsitaadiga

No mul istub üks kodus, mille kuu aega tagasi Tallinna Euronicseid mööda kapates leidsin. Link konkreetsele tootele on siin, aga hetkeseisuga tundub, et seda pole enam kusagil laos, vähemalt netipoodides.

Minu argument oligi pigem arvamuse avaldamiseks kui ostusoovituseks...

Edit: Ei, siiski - link!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 13:36:04 vasta tsitaadiga

Mul ka HDMI sisendiga 32 tolline Philipsi kineskoop telekas. Xbox360 järgi 720p resol. Ise olen ülimalt rahul. Arvuti on ühendatud DVI-HDMI kaabliga. Sellisel juhul jätab geomeetria LCD-ga võrreldes soovida. Komponendiga ühendades nagu pilt väheke parem.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clasher
HV vaatleja

liitunud: 07.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 09:08:15 vasta tsitaadiga

Leidsin midagi sellist:
http://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=292&ttt=7621&ta=&t2=&tp=&Smenyy=1373
Oskab keegi kommenteerida või on kogemusi antud mudeliga?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 09.04.2007 10:20:23 vasta tsitaadiga

clasher kirjutas:
Leidsin midagi sellist:
http://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=292&ttt=7621&ta=&t2=&tp=&Smenyy=1373
Oskab keegi kommenteerida või on kogemusi antud mudeliga?


endal sama telekas, väga rahul, xbox360 ja arvuti istuvad ka sellel järel icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 09.04.2007 21:04:48 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
või siis midagi päris head:
http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/moodne_teler?vaata=32PFL7562D/10


oskad sa selle kohta midagi tarka ka öelda...ise alati pooldanud 9-seeriat aga pean ausalt tunnistama et oli poes 9641 kõrval ja pildis suurt erinevust ei leidnud icon_rolleyes.gif
sõber tahab osta...mina muidugi pakkusin antud 9-seeriat aga tal ei vea eelarve välja.
Samas hinnas saaks ka muidu veel samsa N71/M71 icon_question.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2007 21:47:01 vasta tsitaadiga

selle PFLi omadused on praktilised samad, mis 9541 mudelil, ambilight välja arvata. Nii et igati asjalik valik.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.