|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor? |
| 10-15" |
|
0% |
[ 3 ] |
| 15-20" |
|
2% |
[ 7 ] |
| 20-25" |
|
17% |
[ 56 ] |
| 25-30" |
|
40% |
[ 129 ] |
| 30-35" |
|
25% |
[ 80 ] |
| 35" või suurem |
|
12% |
[ 40 ] |
|
| hääli kokku : 315 |
|
| autor |
|
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
25.03.2007 00:53:04
|
|
|
Väga mõnus on mängida selle "ees" aga sinu confi külge seda küll ei tasuks osta
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kala912
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
25.03.2007 01:20:46
|
|
|
kohe varsti vahetan oma praeguse arvuti uue vastu välja, nii et selles ple probleem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
25.03.2007 01:22:26
|
|
|
| Räägid lähemalt confist?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kala912
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
25.03.2007 12:33:22
|
|
|
Sellele arvutile sobib see monitor,kui rusikas silma auku.
Krt peaks endale ka sebima varsti,kõik kiidavad ja tahaks ka proovida suuremat,kui 19tolli.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.03.2007 22:14:13
|
|
|
Terv monitor philips 190s7 kohta küsimus.
6500k vs 9800k , kumb parem/silmadele tervislikum on? Nagu aru sain on see lcd tulukeste eredus aga inimene kellele müüsin ei oska kummagi vahel valida.
Hakati kurtma et 9800k hakkab natuke liiga palju silmadele, jääb ikkagi 6500 peale. Aga kuulaksin ikkagi kellegi tarka juttu nende vahest ja millal mida kasutada ja miks selline valik üldse on(mis juhul rakendada 9800) jne
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
26.03.2007 22:18:39
|
|
|
Samsung 226bw nüüd endal ka olemas ja ainuke asi mis häirib veidi on see valge tooni ebaühtlus või taustvalguse ebaühtlus.Suht tühine igatahes kuivõrd crt leida mis ka nagu valge paber ühtlane ka väga haruldane.Väga soovitatav molu ja värvitoonid ka tavakasutajale täiesti sobivad.Vaatenurk piisav.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
26.03.2007 22:53:10
|
|
|
| project kirjutas: |
Terv monitor philips 190s7 kohta küsimus.
6500k vs 9800k , kumb parem/silmadele tervislikum on? |
See on valge värvi värvustemperatuur, vali see mis meeldib, silmade tervist reguleeri ikka heledusega.
DVDsid vaadates peaks õigete värvide saamiseks teoreetiliselt 6500 K valima.
Pilditöötluses võib teine number olla.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
26.03.2007 23:02:40
|
|
|
Värvustemperatuur peaks vastama ruumi valgustuse värvustemperatuurile. 6500K ja 9800K on umbkaudsed väärtused vastavalt hõõglampidega ja päevavalguslampidega valgustatud toale. Kõige täpsemalt saab selle spetsiaalse kalibreerimisseadmega paika, piisavalt hea tulemuse saab aga ka käsitsi timmides. Sättida monitor valget või halli värvi näitama ja siis sättida värvustemperatuuri sujuvalt kuni pilt on neutraalset tooni. Madalam temperatuur on punakam, kõrgem sinakam.
_________________ Toetan õige kirja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
26.03.2007 23:08:19
|
|
|
Oskab keegi muidu öelda miks mu 226BW'ga on 720p/1080p trailereid/filmid mõneskohast rämedalt mürased... samas mõneskohas täitsa mõnus ja sile pilt.
Või on see kõigil? Äkki mingid seaded valed vms? Või viga äkki hoopis codekites?
Suht sama küsimuse esitasin ülevaate teemas aga sealt pole vastust saanud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
26.03.2007 23:12:30
|
|
|
Monitori viga see ei ole. Kõige tõenäolisemalt filmid ongi mürased.
_________________ Toetan õige kirja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.03.2007 23:18:56
|
|
|
syncmahv, tee oma veast pilti ja kohe jõuame selguseni
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
27.03.2007 00:15:16
|
|
|
OK... 300 trailer 2 @ 1080p ning quicktime player. Esimene pilt siis mürast ning teine puhtusest. IRL on müra vähe suurem kui pildil.
Ei tasuks tegelikult võrrelda aga vana 17"se CRTga polnud seda müra üldse.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
27.03.2007 00:45:49
|
|
|
Monitori tekitatav müra on nähtav ainult ekraanipildi pildistamisel.
Need kaks on sul graafikamälust võetud pildid. Esimene on raskesti pakitav (originaalpildil on mürataoline säbru) ja seetõttu on DCT-pakkimisalgoritm tekitanud sinna oma iseloomuliku mudrumustri peale. Vaata jpeg-pilte suurendatult ja sa näed seda igalpool. Teine pilt on DCT-algoritmiga kergesti pakitav.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kala912
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
27.03.2007 15:13:49
|
|
|
| Sai siis ära ostetud see Samsung SyncMaster 226BW, Esmapilgul tundub päris hea monitor olevat, kuid praegune arvuti mis mul on ei ole just kõigeparem selle jaoks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
30.03.2007 03:07:07
|
|
|
Hea pilt oma LCD värviedastuskõverate ja vaatenurga testimiseks:
Ideaalis peaks pildil olema, peale mõningast silmade kissitamist, et triibulisust ei näeks, kaks suurt mustast-valgeks gradienti. Kui monitori gamma on paigast ära, siis vasakpoolne muutub kaheks eraldi heledusega tulbaks ja parempoolne läheb värviliseks. Hea uudis on see, et video kaardi seadetest saab selle suht lihtsalt õigeks kruttida. Halb uudis on, et kui monitori vaatenurk on kehv, siis vähimagi pealiigutuse peale on nad jälle paigast ära. Sülearvutite ekraanid on selles osas eriline koshmaar.
_________________ Toetan õige kirja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.03.2007 09:01:45
|
|
|
Päris asjalik "tool" jah... sai endagi LCD paremini paika
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
30.03.2007 15:48:11
|
|
|
Krt proovisin aga kuidagi ei sa paika.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
31.03.2007 22:15:22
|
|
|
no peab umbes niimodi siis nägema.. parim ja halvim tulemused:
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
31.03.2007 22:56:59
|
|
|
Parempoolne suur tulp jääb ikka värviliseks olenemata muutmisest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
31.03.2007 23:12:04
|
|
|
| Mina sain paika enda 226BW'l aga nii suurel monitoril pole see vaatenurk just kõigeparem.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
01.04.2007 21:43:21
|
|
|
Terv
Oskate ehk soovitada 19"/20" kvaliteetset laiekraan LCD monitori. Kasutusaladeks teksti kirjutamine ning natuke filmide ja piltide vaatamist. Hinnapiiri otseselt ei ole, aga kuna ma mängurlusega vms ei tegele, siis ekstreemsemad mudelid on ilmselt mõttetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo05
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
03.04.2007 12:25:35
|
|
|
Tervist!
Kuidas aru saada kas monitoril on tekkinud surnud pixeleid? Küsin, kuna BIOS'i buutimise ajal, jookseb üks triip ülalt alla ning triibu koha pealt on paljud kohad puudulikud (ei oska paremini seletada). LCD'ks on Samsung 173p+.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.04.2007 12:37:16
|
|
|
ainult biosi buutimise ajal? siis on viga mujal.
kõige lihtsam aru saamiseks on terve ekraan valget pilti näitama panna, siis on ilusasti mustad surnud pikslid näha.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1200W
HV veteran

liitunud: 15.08.2004
|
03.04.2007 12:37:46
|
|
|
otsiks kah sellist tiba m2ngulist ja filmilist 20-22" LCD ...oleks tore kui oleks selline lihtsa ehitusega ja paistaks tavaline .. soovitatavalt must v2rvi korpus ... ja hinna paneb paika LCD headus .. aga siiski miskit extreemi eriti ei soovi
Ette t2nades
1200W
_________________ World Community Grid |
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
03.04.2007 23:45:00
|
|
|
| Kristo05, monitori testimiseks võid kasutada vabavaralist proge nimega "Nokia Monitor Test" (ntest.exe) - saadaval netist
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo05
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
08.04.2007 12:27:24
|
|
|
Testisin nüüd selle "Nokia Monitor Testiga" ära, ehk panin taustaks valge pildi ja minu silm ühtegi defekti ei tuvastanud. Aga ma ei saa ikkagi aru mis seda "triipu" seal BIOS'is põhjustab? Äkki hoopis graafikakaardil midagi viga?
Igatahes aitäh JevgeniT'le!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
08.04.2007 12:32:29
|
|
|
| Kõik teavad et Samsung 19" LCD SyncMaster 940BF on hea monitor exole?Nu igastahes kui ostuks lähimal ajal läheb siis see oleks hea ex?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
08.04.2007 22:58:08
|
|
|
| Kristo05 kirjutas: |
Testisin nüüd selle "Nokia Monitor Testiga" ära, ehk panin taustaks valge pildi ja minu silm ühtegi defekti ei tuvastanud. Aga ma ei saa ikkagi aru mis seda "triipu" seal BIOS'is põhjustab? Äkki hoopis graafikakaardil midagi viga?
Igatahes aitäh JevgeniT'le! |
Vale resoga pildi näitamine võibolla.
DOSi resosid näitavad LCD-d üldse kehvasti, mõni kehvemini, üle analoogsignaali ja kehva sünkroniseeringuga veel kehvemini.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo05
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
08.04.2007 23:27:14
|
|
|
| Ennem jätsin kirjutamata, et see "triip" tekkis nö. üleöö. Monitor on miski pool aastat vana ja nüüd nädal tagasi tuli see anomaalia.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
09.04.2007 16:29:32
|
|
|
No kui ei miskit extreemset, siis Dell 20" 2007WFP sobiks?
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
10.04.2007 19:49:58
|
|
|
Soovitage mulle miskit suurt, mõõduka ereduse juures häid värve, halltoone, üleminekuid jms näitavat, hea vaatenurgaga (*VA siis ilmselt), vähemalt 1600x1200, 4:3 (või hädapärast 4:3 pildi näitamise võimalusega (mustad ribad ääres) laiekraan-) monitori hinnaga kuni umbes 10000.
Kasutan filmide ja piltide vaatamiseks ja mahukaks tekstitööks (alla 20 akna või tabi pole kunagi kasutusel).
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
17.04.2007 10:02:24
|
|
|
See oli nüüd soovitus või küsimus ?
Mulle nad ei sobi, mõlemad TN-paneeliga, tahaks laia vaatenurka, häid värve ja pooltoone.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
17.04.2007 11:53:36
|
|
|
See oli kysimus ikka . Mul ei ole nii karme nõudeid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
17.04.2007 13:39:18
|
|
|
Dell teeb paneelidega ju pettust, algul laseb välja S-IPS-iga, saadab sellised ka hindajatele,
pärast asendab salaja kõige nigelama võimaliku S-PVA-ga.
Teiseks eelistan ma 4:3 formaati. Aga eks ma uurin asja.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blanquito
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2007
|
18.04.2007 19:57:40
|
|
|
Terv, plaanis soetada LCD monitor töö tegemiseks, vahest võiks veidi mängida ka. Samas rallimänge jms ei toksi, rohkem strateegiat veits nokin. Filme vaatan suht palju. Töö on AutoCad'is joonestamine (väga palju erinevaid värve mustal taustal). Tekstitöötlust jagub ka omajagu. Videokaart mis monitori jooksutama hakkab on 6600GT.
Nõudmised monitorile: resolutsioon 1600x1200 või suurem, võib olla widescreen, aga eelistus hetkel nö tavalisele ekraanile (21" ekraanil A4 mahub püsti 1:1 ekraanile). Pilt peab olema täiesti terav ja selge. Hetkel on mul 21" Dell'i P1130 CRT ja Flatron 915FT Plus CRT. Mõlemad on tunduvalt parema pildiga kui need LCD'd mida olen tuttavate juures näinud. Enamasti muidugi ML'ist või Ordist komplektina ostetud.
Hind... mõistlik hinnaklass üle 15K eeku läheb paljuks, mingi aeg plaanis teine samaväärne kõrvale soetada. Lisavidinad (USB, sisemised kõlaridjms) ei mängi rolli, oluline on väga hea pilt.
Tänud heade soovituste eest ette
Meelis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
21.04.2007 18:02:16
|
|
|
No mängimisel on ikka suht suur probleem imo sellel 214T-l, nimelt on tal input lag. Ja see ei ole üldse hea asi, eriti kiirete FPS-de mängimisel.
Ühe kasutaja tsitaat sellelt lehelt, millega mina olen suht ühel arvamusel:
http://www.amazon.com/Samsung-SyncMaster-214T-Monitor-Black/dp/B000B7RFC8
This monitor is awesome in every way except for the fact that there is some input lag. Basically what that means is there's a small delay between mouse movements and movements of the on screen cursor. Input lag is an issue that affects larger LCD monitors, notably S-PVA, S-MVA, and Overdrive-TN panels. Most people may not notice it... it's very minor... yet gamers might get annoyed by it. I'm not a gamer, but I definately can feel the lag, especially when compared to a CRT. I've kind of gotten used to it by now but I'd rather live without the lag.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
21.04.2007 22:43:04
|
|
|
Oleneb inimesest, ise olen mänginud erinevaid mänge ka kiireid fps'e ja ei tunne, et oleks probleem. Kuigi osadel mängudel peab vsynci peale panema muidu tekib pildi kakkumine. Ning see on teada tõde, et kes CRT pealt lcd peale läheb tunneb ebamugavust nii ehk naa olenemata LCD'st. See kõik on harjumise asi. Mõni ei harjugi ära, seega soovitan enne kellegi tuttava juures lcd'ga proovida.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
22.04.2007 11:47:27
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| Oleneb inimesest, ise olen mänginud erinevaid mänge ka kiireid fps'e ja ei tunne, et oleks probleem. Kuigi osadel mängudel peab vsynci peale panema muidu tekib pildi kakkumine. Ning see on teada tõde, et kes CRT pealt lcd peale läheb tunneb ebamugavust nii ehk naa olenemata LCD'st. See kõik on harjumise asi. Mõni ei harjugi ära, seega soovitan enne kellegi tuttava juures lcd'ga proovida. |
Me räägime erinevatest asjadest praegu siiski. Input lag ei ole kuidagi seotud CRT vs LCD üleminekuga. See on siiski konkreetselt seotud antud mudeli või ka tehnoloogiaga. Kui sa nüüd loed uuesti seda teksti korralikult, siis ehk saad aru sellest.
Aga eks kindlasti soovitan minagi ise vaadata üle kõigil, kes CRT pealt LCD peale tahavad minna, selle monitori, mille nad välja on valinud. Oma silm on kuningas, muidu võib päris tõsiselt ämbrisse astuda oma valikuga.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.04.2007 12:06:22
|
|
|
mispidi input lag lcd-ga seostub?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
22.04.2007 12:23:08
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| mispidi input lag lcd-ga seostub? |
CRT laseb signaali otse ekraanile, LCD kipub miskipärast puhverdama.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.04.2007 01:24:58
|
|
|
Samsung 20" LCD SyncMaster 205BW
vs
Samsung 20" LCD SyncMaster 206BW
specide järgi peaks nagu teine parem olema. samas kel kogemust ehk jagab infi. põhiliselt siis filmid ja fotod mängimisega enam pole eriti aega tegeleda
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nurr1234
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2007
|
29.04.2007 19:43:42
|
|
|
Tahaks head ja odavat Hdcp monitori .Oleks tore kui oleks 1080p.Hind kuni 4000-5000 krooni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|