Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 26.03.2007 15:57:17 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Ma arvan, et Auron'il ja teistel PS3 omanikel oleks kõige mõistlikum minna suure ringiga mööda ilmselgelt näljast nõrkevate hüüanide lootusrikkast varitsusest, mis siin teemas vaikselt kuju võtab, ning lihtsalt rääkida oma kogemustest masina ja mängudega.
kisub jälle samasuguseks teemaks ära nagu mäkipededega: mingit kriitikat ei kannatata, ainuke argument, millega vehitakse, on 'omal pole raha ja irised siin, könn'.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 16:05:31 vasta tsitaadiga

Valikuline nägemine? Või lihtsalt näed raha igal pool, ka seal, kus sellest juttu ei ole? Vaatan PS3 teemasse, loodan leida esmakogemusi PS3-ga, selle asemel leian "mõttetu on osta 11K eest PS3, kui XB360 saab poole raha eest" jutu... Selles mõttes tõesti käiakse pidevalt rahakaarti lauda, aga mitte PS3 omanike poolt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sada1000
HV kasutaja
sada1000

liitunud: 22.03.2007




sõnum 26.03.2007 16:27:26 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, see kallim hind ei ole imo kuidagi põhjendatud, peace beer_yum.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.03.2007 16:54:07 vasta tsitaadiga

sada1000 kirjutas:
Ühesõnaga, see kallim hind ei ole imo kuidagi põhjendatud, peace beer_yum.gif
Eks see oleneb mida sa konsoolilt tahad. Kui lihtsalt mängid singleplayerit siis tõesti pole ehk mõtet sellel (kui just mõne mängu pärast ei taha osta). Kui aga kavatsed hakata näiteks kõvasti teistega võrgus mängima ning HD filme vaatama siis ei olegi XB enam nii väga palju odavam icon_smile.gif

Kordan veelkord et kõik oleneb, mida sa konsooliga peale tahad hakata. Eelistusi on sama palju kui inimesi ning seetõttu on ka palju variante et igaüks saaks valida endale sobivaima.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 17:03:27 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Ma arvan, et Auron'il ja teistel PS3 omanikel oleks kõige mõistlikum minna suure ringiga mööda ilmselgelt näljast nõrkevate hüüanide lootusrikkast varitsusest, mis siin teemas vaikselt kuju võtab, ning lihtsalt rääkida oma kogemustest masina ja mängudega.


ROFLCOPTER raisk.
Tahad väita, et mul pole õigus? Tehke selgeks MIKS peaks inimene hankima praegu PS3-e mitte XBox360. Meelde jättes, et PS3 maksab üle kahe korra rohkem kui XBox 360. HD filme võin läbi arvuti kah LCD telerisse lasta

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 17:09:16 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tahad väita, et mul pole õigus?

Ei-ei, muidugi mitte. Pigem kutsusin üles PS3 omanikke sind ignoreerima ja postitama nt reportaaže selle kohta, mis nad leiavad head või halba Motorstorm'is või Resistance'is või kuidas neile PS3 visualizer meeldib.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 17:10:20 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Tahad väita, et mul pole õigus?

Ei-ei, muidugi mitte. Pigem kutsusin üles PS3 omanikke sind ignoreerima ja postitama nt reportaaže selle kohta, mis nad leiavad head või halba Motorstorm'is või Resistance'is.



icon_lol.gif JAH, palun kirjutage nendest kahest vägevast mängust nüüd ülevaateid... ehk kui teete mitu erinevat lugu saate juba neli mängu kahest thumbs_up.gif Julm mängude valik

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.03.2007 17:13:16 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
HD filme võin läbi arvuti kah LCD telerisse lasta
Palju maksab sulle HD-DVD või BD lugeja?
20GiB+ filmide netist sikutamine pole enam nii lõbus kui on tavaliste ripidega icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 17:16:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
JAH, palun kirjutage nendest kahest vägevast mängust nüüd ülevaateid... ehk kui teete mitu erinevat lugu saate juba neli mängu kahest thumbs_up.gif Julm mängude valik

Üks: sa oled päris naljakalt sapine, aga igalühel oma elu, eks ole. Kaks: mul pole PS3 ja hetkel ei plaani ka osta, nii et ma kahjuks ei saa ühtegi ülevaadet kirjutada - mul on lihtsalt huvi videomängude vastu ka üldisemalt (ja selle vastu, kuidas inimesed neid kogevad). Kolm: oleks küll tore vaheldus lugeda mõnda ülevaadet, kui keegi viitsiks kirjutada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 17:19:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
HD filme võin läbi arvuti kah LCD telerisse lasta
Palju maksab sulle HD-DVD või BD lugeja?
20GiB+ filmide netist sikutamine pole enam nii lõbus kui on tavaliste ripidega icon_smile.gif


Ei tea aga sulle maksis 11 000.- see lugeja icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.03.2007 17:25:17 vasta tsitaadiga

Samas too lugeja omab ka hunnikut lisafeature mis vahel võivad marjaks ära kuluda icon_smile.gif

Muidu mul kahjuks pole PS3'e, kui oleks siis filmide vaatamine ja mängimine ei oleks üsna kindlasti peamiseks eesmärgiks icon_razz1.gif

[edit]
Kui õigesti mäletan siis XB lisakast HD-DVD'ga maksis ~$100-150. Pane see XB hinnale otsa ja ongi vahe PS3'ga jupp maad väiksem icon_smile.gif
Muidugi kui ainult tahta filme vaadata võib tolle lugeja ka arvutiga ühendada ja konsooli vahelt välja jätta.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 17:29:39 vasta tsitaadiga

Ho Ho, enne kui xboxil seda eraldi lugejat reaalselt vaja hakkab minema on tal kindlasti hinnalangus toimunud.
ps3-ga saad sony peale surutud blue ray lugeja kohe ja kirve hinnaga.

aga üldiselt ei viitsi sellel teemal vaielda
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.03.2007 17:50:36 vasta tsitaadiga

Keegi teab mõnda odavamad kohta, kust järelmaksuga osta kui see HH?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 17:52:32 vasta tsitaadiga

kui wii müügikuupäev käes oli, siis sai ikka mööda linna taga otsitud enne kui kätte sai, kui 360 avamüük käis sai premiumi core hinnaga, nüüd kolasin poodides pühap ja igalpool ps3 letis aga ei pannud mind kuidagi pangakaardi järele haarama, esimene konsool alates 16bit mis jääb enne hinnakärbet ostmata kuigi neid 10 kiloseid on ennegi saand osta (põhjuseks minujaoks puuduvad huvitavad mängud hetkel ja hd-konsoolimängimine juba kõvasti üle aasta vana asi). muidu ikka omasilmaga vaadates on ps3 välimus kobedam kui piltidel. kes siin on 360 ka ise näppind võiks täpsustada kas on ka kõvasti vaiksem 360-nest, viimane üürgas mu arvutist üle, eriti kui plaat sisse panna.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lapakas123
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006




sõnum 26.03.2007 18:02:47 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Keegi teab mõnda odavamad kohta, kust järelmaksuga osta kui see HH?

Ego järelmaks üxkõik mis kauplusest. Kuni 48 kuud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 18:18:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ps3-ga saad sony peale surutud blue ray lugeja kohe ja kirve hinnaga.

vaadates muude bluray seadmete hindu saab selle isegi üsna hea hinnaga icon_wink.gif

edit: no ma ei saa. tootekirjeldus annab olla:
tsitaat:
Maailma oodatuim elektroonikaseade on nüüd müügil. Liialdamata võib öelda, et tegemist on seadmega, mis töötab DVD-plaadist 10 korda võimsama Blu-ray-plaadiga, millelt mänguandmeid loetakse kiirusega 48 MB sekundis. Saadud andmeid töötlevad kaks protsessorit, mis on justkui loodud keeruliste ülesannete lahendamiseks. Pilt kuvatakse ekraanile kõrglahutuskvaliteediga. Seade on valmis ka peagi levima hakkavate Blu-ray-kõrglahutusfilmide taas-esitamiseks. Tasub mainida, et hetkel maksavad Blu-ray-mängijad sama palju kui PS3-mängukonsool.

PS3-mängukonsooliga saab mängida ka paljusid PSone’i ja mõningaid PS2-mänge. Allapoole ühilduvus peab paika ka telerite puhul – seade töötab ka tavalise teleriga. Koguni 1 GB sekundikiirusega võrgukaart ja 60 GB kõvaketas on nüüdisaegseimad. Välismaailmaga suhtlemine ja salvestamine on seega tippklassist. Juhtpult vastab peamistele, juba tuttavatele konfiguratsioonidele, kuid sedagi on täiustatud. Juhtmega või siis juhtmeta Bluetoothi ühenduse abil töötav juhtpult fikseerib liikumise kuueastmelise detektoriga. Tuttav vibratsioonifunktsioon on ära jäetud, kuna tundlike juhtimisliigutuste äratundmine ja vibratsioon ei sobi kokku.

Nüüd on Su käsutuses tõeline mängukonsool. Ja tegemist ei ole lihtsalt mängukonsooliga, vaid palju enamaga.
Laadi kõvakettale muusikat CD-lt või pilte mälukaardilt. Muuda konsool supermahutavusega pildi- ja muusikamasinaks!

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 26.03.2007 18:25:42 vasta tsitaadiga

cell on kindlasti minu jaoks üks põhjus miks ps3 hea on. Ja ega see ka paha ole, et tarkvara poole pealt saab igast vigureid teha icon_smile.gif
_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 18:35:48 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kui õigesti mäletan siis XB lisakast HD-DVD'ga maksis ~$100-150. Pane see XB hinnale otsa ja ongi vahe PS3'ga jupp maad väiksem icon_smile.gif

ja kui lisada veel XBOX360-le wifi adapter (kuna see on juba PS3-s sees) ja suurema HDD hinna (20GB vs. 60GB) ja ongi konsoolide lõpphinnad tasa. icon_biggrin.gif
(pluss kaardilugeja ja bluetooth ning hdmi, mis XBOX360-l puuduvad)


viimati muutis SKG 26.03.2007 18:36:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 18:35:54 vasta tsitaadiga

edonkey2k, ma ei oska muud kui irvitada sihukese jutu peale.
cell või mitte cell ei oma kasutaja jaoks mitte mingit tähtsust.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 18:57:25 vasta tsitaadiga

Okey...PS3 on x-boxist 2 korda kallim, kuid ikkagi ma ostaks enne PS3, sest PS1 sai mängitud väga kaua, PS2 omasin aastaid ja jättis kustumatu tunde ja fiilingu...olen konservatiiv ja jääb truuks sellele, mis oli/on ja jääb heaks...pole isegi kordagi mõelnud x-boxi soetamisele...seega viva la PS3.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 19:05:37 vasta tsitaadiga

miga, mitu korda sa oled sedasama lauset öelnud siin icon_razz.gif
Ja tõesti... miks inimesed mängudest ei võiks siin rääkida... selle asemel kargavad siin mingid marutõbised fänboyd ringi ja karjuvad midagi rahast... kes tahab, see saab selle ka osta (juhul kui tööl käib.. mina näiteks ei saa icon_lol.gif )
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 26.03.2007 19:11:23 vasta tsitaadiga

Kuule miga, mitmendat korda sa juba selle sama postituse siia teemasse teed? icon_lol.gif

EDIT: jõuti ette icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 26.03.2007 19:13:38 vasta tsitaadiga

Kui hinna vahekord veel selgusetu, siis ühe asjaliku pildi saate siit: http://gidb.digitala.info/forum/viewthread.php?tid=8045&page=6
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 26.03.2007 19:18:42 vasta tsitaadiga

eeromees, see teema on kaelani täis mingit asjatundmatut mula, veel hullem, kui siin icon_smile.gif

FUD ruulib seal ikka täiega.


viimati muutis erick 26.03.2007 19:19:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 19:18:59 vasta tsitaadiga

tsitaat tollest foorumist:

tsitaat:
No, öelge ise kas mul on mingit mõtet seda xbox360 osta. Minu arvates küll ei ole. Juba see, et ma pean 360-le eraldi asja külge ostma (HD DVD drive), et näha HD (HIgh Definition) filme, samas ps3-el on kogu värk (pluss veel muud asjad nt wifi) sisse ehitatud :puzzled:


samahea, et Tomestose pesuvahendil on nii suur allahindlus, et võtan kohe 4tükki. vaat kus siis säästan, olgugi et vaja ei lähe.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.03.2007 19:33:27 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
edonkey2k, ma ei oska muud kui irvitada sihukese jutu peale.
cell või mitte cell ei oma kasutaja jaoks mitte mingit tähtsust.
Kui õigesti aru sain siis ta pidas silmas ise softi kirjutamist ja custom softi jooksutamist icon_smile.gif
Tavakasutajal on loomulikult kama mis maagiline nõidus talle seda pilti ekraanile manab.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 19:39:14 vasta tsitaadiga

kas viga on minus või milles. icon_lol.gif aga Spider-Man 3 ja Playstation 3 logode kirjastiilid (fondid) on väga kahtlaselt sarnased. icon_eek.gif

Spider-Man 3: http://img224.imageshack.us/img224/9305/spidey0312805rj.jpg

Playstation 3 : http://www.ps3informer.com/playstation-3/images/ps3-20gb-60gb.jpg
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 26.03.2007 20:09:33 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

edit: no ma ei saa. tootekirjeldus annab olla:
tsitaat:
Tuttav vibratsioonifunktsioon on ära jäetud, kuna tundlike juhtimisliigutuste äratundmine ja vibratsioon ei sobi kokku.



icon_rolleyes.gif
Samas jälle parem seletus, kui vihjamine tervisele kahjulikkusest.
Liikusid jutud, et PS3 saab vibra tagasi, tore oleks siis lugeda, et "tundlike juhtimisliigutuste äratundmine tuttav vibratsioonifunktsioon annavad parima mänguelamuse"
Loodetavasti Sony saab aru, et ilma vibrata on pea võimatu mõnda mängu ette kujutada ja vaevalt Immersion rahul on, et üks suur rahaallikas tema toodet ei kasuta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 20:22:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks PALUN mõnda mängu ka põhjalikumalt kommenteerida? See nädal peaks enda PS3 kätte saama ja tahaks teada millised on väärt mängud.

Ja las see hind olla nii suur, ei pea ju kohe foorumites sellepärast vinguma hakkama. Kui ei meeldi ära osta!
Ma tulin siia lootes midagi tarka lugeda, aga mida ma näen.....

Ahjaa, TÄNUD kõigile neile kes on siia ka midagi tarka postitanud.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 20:32:12 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tehke selgeks MIKS peaks inimene hankima praegu PS3-e mitte XBox360.

Teen selgeks EI PEAGI. Inimene ei PEA midagi sellist hankima mida eluks tegelt vaja pole icon_biggrin.gif Ja XBOX360'et ei pea ka hankima kuna võib ju rohkem kui poole odavamalt hankida PS2. Mersut ei pea kah poest hankima, võib hankida mitu korda odavama ilma millegita opeli mis ju kahh tegelt viib punktist A punkti B thumbs_up.gif
gj kirjutas:
kes siin on 360 ka ise näppind võiks täpsustada kas on ka kõvasti vaiksem 360-nest, viimane üürgas mu arvutist üle, eriti kui plaat sisse panna.
Ütleme sedasi, et PS3 on ikka sujuvalt vaiksem kui see suurem PS2 ja kõvasti vaiksem kui XBOX360.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 26.03.2007 20:54:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tuttav vibratsioonifunktsioon on ära jäetud, kuna tundlike juhtimisliigutuste äratundmine ja vibratsioon ei sobi kokku.



PlatoonSgtElias, PS3 vs Xbox 360 on pigem võitlustandri teema. Lisaks on nende kahe plusse ja miinuseid juba surnuks arutatud, eriti seda hinnaerinevuse asja. Hind on kõrgem ning võib-olla on Xbox 360'e hinna/kvaliteedi suhe tõesti parem, kuid see ei takista teistel seda konsooli ostmast ja nautimast. Nii kaua kuni keegi absurdsete väidetega seda hinnavahet õigustama ei tule, ei näe ma mingit põhjust siin seda teemat uuesti üles võtta.

Kui sul see asi siiski väga südamel on, siis tee eraldi teema selle jaoks, ülejäänusid sinu arvamus selle koha pealt niiehknaa ei koti.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 22:04:39 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kas viga on minus või milles. icon_lol.gif aga Spider-Man 3 ja Playstation 3 logode kirjastiilid (fondid) on väga kahtlaselt sarnased. icon_eek.gif

Spider-Man 3: http://img224.imageshack.us/img224/9305/spidey0312805rj.jpg

Playstation 3 : http://www.ps3informer.com/playstation-3/images/ps3-20gb-60gb.jpg




päris sarnane jah... icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 26.03.2007 22:09:04 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Skeptik kirjutas:
kas viga on minus või milles. icon_lol.gif aga Spider-Man 3 ja Playstation 3 logode kirjastiilid (fondid) on väga kahtlaselt sarnased. icon_eek.gif

Spider-Man 3: http://img224.imageshack.us/img224/9305/spidey0312805rj.jpg

Playstation 3 : http://www.ps3informer.com/playstation-3/images/ps3-20gb-60gb.jpg




päris sarnane jah... icon_razz.gif

Sarnased? Identsed ütleks lausa (va. sisu).
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 26.03.2007 22:12:05 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Mersut ei pea kah poest hankima, võib hankida mitu korda odavama ilma millegita opeli mis ju kahh tegelt viib punktist A punkti B thumbs_up.gif


Muidu vastusega nõus, aga võrdlus on tavapäraselt idiootlik.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 22:13:16 vasta tsitaadiga

hea nali on ka see, et Spider-Man 3 mäng tuleb PS3 peale 8)
mäng hakkab... alguses tuleb PS3 logo... siis Spider-Man 3 logo... sama fondiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 22:13:23 vasta tsitaadiga

Sama fonti kasutatud jah. Päris naljakas icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 22:19:31 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Sama fonti kasutatud jah. Päris naljakas icon_smile.gif

eks nad tellisid nagunii selle logo koos.. tuli odavam.. kasutaja punktiir tegi alet ka neile ja kõik olid rahul
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 26.03.2007 22:21:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Record-breaking 165,000 PS3s sold at UK launch
18:45, Mar 26th 2007 by Neil Long
New format becomes fastest-selling home console ever over its debut weekend.
ChartTrack has confirmed that 165,000 PS3 units were sold during the console's launch weekend.

The figure is three quarters of the total 220,000 UK launch stock for day one, and makes PS3 second only to PSP in the overall launch weekend sales stakes. The Sony handheld shifted 185,000 in its opening weekend back in September 2005.

PS3’s record-breaking debut for a home console comfortably beats the previous top seller Nintendo Wii, which sold 105,000 after its frantic launch weekend in December last year. Fellow format rival Xbox 360 racked up an estimated 70,000 at launch in December 2005.

The figure also means that Sony has not sold all of its opening weekend stock, something the platform holder claims is part of its overall strategy at retail.

http://www.mcvuk.com/news/26261/Record-breaking-165000-PS3s-sold-at-UK-launch

Muljetavaldav.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.03.2007 22:49:11 vasta tsitaadiga

käisin täna mustika onoffis, et ka pilk peale visata sellele aparaadile. Esimene asi mis silma jäi oli, et krdi kena näeb välja (IMO välimuselt ilusaim konsool mis iial tehtud) ning katsudes oli tunda et midagi sisse ka topitud mitte nagu PS2 (slim) icon_biggrin.gif...müüja ise küll teadis oma tarkusest, et võtaks enne Wii selle "geniaalse" puldi pärast aga noh eks igale ühele jääb oma arvamus.
Parasjagu mingi põngerjas pelas resistance´i (graafika tundus kena olevat kuigi ise eriline FPS mängude austaja ple, pigem ralli, formel jne), samas kui ise soovisin F1 näha aga kahjuks müüjad ei viicinud/tahtnud mulle seda demoda.
kokkuvõttes võib öelda et kui üldse ostaks konsooli praegu siis ikka PS3...ei meeldi lihtsalt teised, kuigi hinnalt tunduvalt odavamad!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 26.03.2007 22:57:48 vasta tsitaadiga

Ma käisin Lõunakeskuses, kus ei olnud mitte midagi. Ainult plakatid ja mingi papist nikerdis kus kunagi olid mängud ehk, või ei ole seal kunagi midagi olnud. Wii'd ma ka ei näinud enam. Kurb vaatepilt. Nosisin kohukest edasi ja lahkusin.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 23:10:01 vasta tsitaadiga

Kuidas PS3'me pult on? Kas mõned nupud on tundlikud ka, nagu seda X360'me omal on?

--(e)--

Sain vist ise selgusele juba. Pildilt tundub, et L2 ja R2.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.03.2007 23:47:59 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ütleme sedasi, et PS3 on ikka sujuvalt vaiksem kui see suurem PS2 ja kõvasti vaiksem kui XBOX360.


Isegi vaiksem kui suur PS2 icon_eek.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 26.03.2007 23:56:08 vasta tsitaadiga

Ma tsiteeriksin kedagi tundmatut ja ütleksin, et PS3 on selline asi, mida ma väga tahaksin aga mitte veel praegu. Ootan ehk ühe aastaksese kuni hind langeb ja "tagavara koopiate" kasutamine võimalikuks saab. Tegelikult see hind on juba praegu mõistlik aga ei hakkaks konsooli veel ostma selleks, et see nurgas seista saaks. Pole veel selliseid mänge välja lastud, mida mängida tahaksin nii väga.

Linuxi laseks sellele kohe peale. thumbs_up.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 08:42:06 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
Auron kirjutas:
Mersut ei pea kah poest hankima, võib hankida mitu korda odavama ilma millegita opeli mis ju kahh tegelt viib punktist A punkti B thumbs_up.gif


Muidu vastusega nõus, aga võrdlus on tavapäraselt idiootlik.
V6rdlus on t2iesti kohane ehk siis olukord kus kahte asja v6rreldakse arvestades ainult nende p6hifunktsiooni ja tahtlikult ignoreerides lisav6imalusi mida yks v6i teine pakub.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 27.03.2007 09:16:12 vasta tsitaadiga

pultide kohta tahaks isegi teada. on mugavamad kui ps2 omad? on tsipa suuremad? (ps2 oma jääb mu suhteliselt suurele käele natuke väikeseks) reviewsid võib nõrkemiseni lugeda, aga tahaks teada omanike reaalseid kogemusi.

Digitala foorumit ma küll lugeda ei viitsi kui seal siukseid poste tehakse: "Dual Core ületab niikuinii kõikide konsoolide prosed" icon_lol.gif

_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 09:20:47 vasta tsitaadiga

Valiselt küll mingeid erinevusi ei paista olevat. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 10:29:55 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Ma käisin Lõunakeskuses, kus ei olnud mitte midagi. Ainult plakatid ja mingi papist nikerdis kus kunagi olid mängud ehk, või ei ole seal kunagi midagi olnud. Wii'd ma ka ei näinud enam. Kurb vaatepilt. Nosisin kohukest edasi ja lahkusin.

tohoh.. mina eile k2isin, siis olid nii xbox360, wii, kui ka PS3 ilusti k6rvuti stendis..
ei tea millises L6unakeskuses sina k2isid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 27.03.2007 10:49:41 vasta tsitaadiga

Ei tahaks pärast oma kirjutist siin hakata peksa saama, seega rõhutan, et see on ainult minu arvamus ja kogemused.
Ühesõnaga ostsin omale selle konsooli ära ja minu esimesed muljed on järgmised.
PS3 on ilus masin, aga kindlasti suurem kui see vanem ps2 ja suurem ka kui xbox360, see on ikka päris suur tükk konsooli ja kaalub oma 5 kg. Meeldib see, et ta on vaikne. Ainus hääl, mis teeb on ventika vaikne sumin ning seda kuuleb vaid siis kui ümbrus on täielikult vaikne ja arvutist kindlasti vaiksem, plaadi lugemisel ja muid operatsioone tehes ei tee mingeid lisa hääli. Kui juba mängid või vaatad filmi, pole häält üldse kuulda. Pult on täitsa mõnus, kergem veidi kui ps2 oma aga suurus sama, alumised klahvid L2, R2 on nagu xbox-l rohkem (päästikud). Laeb end täis mingi tunniga ja on pidanud vastu juba 3 päeva, aga noh esmaspäeval olin ka tööl ja ei saanud terve päeva ruunata pulti. Pole senini hakanud märku andma, et hakkaks tühjaks saama. Pult töötab kenasti, reageering ekraanil vajutusele on kohene, mulle tundub, et reageering on kiirem kui ps2 puhul oli.
Vaatan pilti läbi HDMi kaabli ja pilt on tõesti ilus, telekas toetab 720p ja 1080i ja tundub, et mängud, mis 1080 toetavad on vähe ilusamad, aga oma silm on kuningas. 1080p telekas ei toeta, nii et päris maksimumi ilmselt ei saa näha. Ei ostnud omale ühtegi mängu, kuna aparaat oli isegi suht kirve hinnaga, aga kõiki demosid, mis US ja UK poed pakuvad olen mänginud ja saan vaid öelda graafika kohta kiidusõnu. Ükskord on masin ka kokku jooksud, aga loodan, et see ei saa igapäevaseks. Võrgus olen saanud mäüngida Full Auto 2 demo ja see toimis igati hästi, mingeid probleeme ei täheldanud. Sealt poest laeb asju alla suht kiiresti, olen laadind asju alla ka xbox360 live-st ja sony kiirus pole küll alla jäänud, pigem kiirem, aga eks see oleneb kasutajate arvust. Trailerid blu ray filmide kohta on hämmastavalt ilusad ja läbi hdmi tuleb ka viimase peal heli, täitsa kino tunde jättis. Ootan huviga Home rakendust, see peaks asjale vürtsi lisama.
Proovisin mängida ka vanu ps2 mänge ja esines mängudel mingeid kiikse, kas pilt ei istunud täpselt ekraanile, Burnout revengil näiteks tuletas iga natukese aja tagant ekraanil meelde, et boostida saad R1-ga ja pilte see ka eriti paremaks ei teinud võrreldes ps2, varem ps-ga olid need ruudud(pikslid) nagu rohkem näha, nüüd oli parem. GT4 ei mänginud üldse, saatis pikalt kohe. Mõne mänguga ei saanud üldse erinevusest aru ja ega ma tegelikult sellega väga põhjalikult ei tegelenud ka.
Netis sai sellega kenasti surfata, ag eelistaksin selleks tegevuseks ikkagi arvutit, muidugi ma pole ka klaverit ja hiirt katsetanud selleks tegevuseks, eks see teeks asja meeldivamaks, aga asi igatahes toimib.
Esialgu olen rahul ja ootan huviga Sony arendustööd PS3 kallal. Kui kellelgi on konkreetsemaid küsimusi ja ma oskan vastata siis ikka võin vastata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 11:13:30 vasta tsitaadiga

Kuidas sellega on:
keegi teine kirjutas:
Üsna murelik avastus, et ps3-l ei saa eestlasena ennast ps networki kasutajaks registreerida. eestit pole lihtsalt riikide valikus. Ehk et ei mingit võrgumängu ega ps store'i kasutamist. Workaround on see, et registreerid ennast a la Inglismaa või Soome või mis iganes kasutajana - siis saad mänge võrgus mängida. Küll aga ei saa store'i kasutada, kuna billinguleht lubab sisestada ainult selle maa krediitkaardi andmeid, mille sa kasutajana registreerinud oled.

, s.t sa küll tõmbasid demosid, aga kas oled proovinud ka midagi osta PS3-poest, nt Tekken: Dark Resurrection või fl0w vms? Ülaltoodud tsitaadi järgi tundub, et Eesti kuulub nende vaeslapse osas olevate riikide hulka, kellest on juttu siin. Samuti tundub, et selle tsitaadi autor ei saanud üldse PS3-poodi siseneda, sina aga tundusid saavat. Kommenteeri palun, kuidas see sul õnnestus?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 27.03.2007 11:26:55 vasta tsitaadiga

ei ole ostnud midagi, regasin end UK ja US kui nii on, siis ilmselt ei saa osta, aga pidi tulema ka mingi muu kaardi süsteem, et ostad poest mingi kaardi ja selle kaardi väärtuses saad osta neti poest asju ilma, et krediitkaardiga tuleks üldse jännata, parandage kui eksin, aga nagu mäletaks, et olen midagi sellist lugenud, linki praegu ei mäleta, aga kui leian panen.

Midagi leidsin

To make purchases, you first need to slip some money into a PlayStation 'Wallet' using a credit card or PlayStation gift voucher. Desired items are placed in a shopping cart, paid for and downloaded. Easy. Brilliantly, after the initial purchase, any items you've bought can be re-downloaded up to five times for free.

And if something-for-nothing is your bag (and who doesn't like that money free bag?), PlayStation Store offers game demos, trailers and other bits and bobs for absolutely nowt.

It's also worth mentioning that the spending frivolities of credit card 'borrowing' kids can be curtailed by concerned parents. Whoever controls PS3's master account can set up sub accounts with capped spending limits.

Ma ei oska kommenteerida, mul polnud mingeid probleeme euroopa poodi saamisega. eestil omal polegi oma poodi, valisin riigiks UK ja oligi kõik. US poodi saamiseks teed omale teise kasutaja ps3-le, paned aadressiks mõne US aadressi, maili aadressiks @hotmail.com, kontrollib ta lihtsalt seda zip koodi usas, et peaks olema reaalne aadress, et zip kood sobiks linna ja osariigiga. Teised us poest tõmmatud asjad toimisid ilusti , ainult Def Jam Iconi kohta ütles, et tarkvaral on midagi viga ja jooksis kokku.


viimati muutis tarmor 27.03.2007 11:42:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.