|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
26.03.2007 15:57:17
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| Ma arvan, et Auron'il ja teistel PS3 omanikel oleks kõige mõistlikum minna suure ringiga mööda ilmselgelt näljast nõrkevate hüüanide lootusrikkast varitsusest, mis siin teemas vaikselt kuju võtab, ning lihtsalt rääkida oma kogemustest masina ja mängudega. |
kisub jälle samasuguseks teemaks ära nagu mäkipededega: mingit kriitikat ei kannatata, ainuke argument, millega vehitakse, on 'omal pole raha ja irised siin, könn'.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
26.03.2007 16:05:31
|
|
|
| Valikuline nägemine? Või lihtsalt näed raha igal pool, ka seal, kus sellest juttu ei ole? Vaatan PS3 teemasse, loodan leida esmakogemusi PS3-ga, selle asemel leian "mõttetu on osta 11K eest PS3, kui XB360 saab poole raha eest" jutu... Selles mõttes tõesti käiakse pidevalt rahakaarti lauda, aga mitte PS3 omanike poolt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sada1000
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2007
|
26.03.2007 16:27:26
|
|
|
Ühesõnaga, see kallim hind ei ole imo kuidagi põhjendatud, peace
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.03.2007 16:54:07
|
|
|
| sada1000 kirjutas: |
Ühesõnaga, see kallim hind ei ole imo kuidagi põhjendatud, peace  |
Eks see oleneb mida sa konsoolilt tahad. Kui lihtsalt mängid singleplayerit siis tõesti pole ehk mõtet sellel (kui just mõne mängu pärast ei taha osta). Kui aga kavatsed hakata näiteks kõvasti teistega võrgus mängima ning HD filme vaatama siis ei olegi XB enam nii väga palju odavam
Kordan veelkord et kõik oleneb, mida sa konsooliga peale tahad hakata. Eelistusi on sama palju kui inimesi ning seetõttu on ka palju variante et igaüks saaks valida endale sobivaima.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.03.2007 17:03:27
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| Ma arvan, et Auron'il ja teistel PS3 omanikel oleks kõige mõistlikum minna suure ringiga mööda ilmselgelt näljast nõrkevate hüüanide lootusrikkast varitsusest, mis siin teemas vaikselt kuju võtab, ning lihtsalt rääkida oma kogemustest masina ja mängudega. |
ROFLCOPTER raisk.
Tahad väita, et mul pole õigus? Tehke selgeks MIKS peaks inimene hankima praegu PS3-e mitte XBox360. Meelde jättes, et PS3 maksab üle kahe korra rohkem kui XBox 360. HD filme võin läbi arvuti kah LCD telerisse lasta
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
26.03.2007 17:09:16
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Tahad väita, et mul pole õigus? |
Ei-ei, muidugi mitte. Pigem kutsusin üles PS3 omanikke sind ignoreerima ja postitama nt reportaae selle kohta, mis nad leiavad head või halba Motorstorm'is või Resistance'is või kuidas neile PS3 visualizer meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.03.2007 17:10:20
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Tahad väita, et mul pole õigus? |
Ei-ei, muidugi mitte. Pigem kutsusin üles PS3 omanikke sind ignoreerima ja postitama nt reportaae selle kohta, mis nad leiavad head või halba Motorstorm'is või Resistance'is. |
JAH, palun kirjutage nendest kahest vägevast mängust nüüd ülevaateid... ehk kui teete mitu erinevat lugu saate juba neli mängu kahest Julm mängude valik
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.03.2007 17:13:16
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| HD filme võin läbi arvuti kah LCD telerisse lasta |
Palju maksab sulle HD-DVD või BD lugeja?
20GiB+ filmide netist sikutamine pole enam nii lõbus kui on tavaliste ripidega
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
26.03.2007 17:16:58
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
JAH, palun kirjutage nendest kahest vägevast mängust nüüd ülevaateid... ehk kui teete mitu erinevat lugu saate juba neli mängu kahest Julm mängude valik |
Üks: sa oled päris naljakalt sapine, aga igalühel oma elu, eks ole. Kaks: mul pole PS3 ja hetkel ei plaani ka osta, nii et ma kahjuks ei saa ühtegi ülevaadet kirjutada - mul on lihtsalt huvi videomängude vastu ka üldisemalt (ja selle vastu, kuidas inimesed neid kogevad). Kolm: oleks küll tore vaheldus lugeda mõnda ülevaadet, kui keegi viitsiks kirjutada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.03.2007 17:19:25
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| HD filme võin läbi arvuti kah LCD telerisse lasta |
Palju maksab sulle HD-DVD või BD lugeja?
20GiB+ filmide netist sikutamine pole enam nii lõbus kui on tavaliste ripidega  |
Ei tea aga sulle maksis 11 000.- see lugeja
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.03.2007 17:25:17
|
|
|
Samas too lugeja omab ka hunnikut lisafeature mis vahel võivad marjaks ära kuluda
Muidu mul kahjuks pole PS3'e, kui oleks siis filmide vaatamine ja mängimine ei oleks üsna kindlasti peamiseks eesmärgiks
[edit]
Kui õigesti mäletan siis XB lisakast HD-DVD'ga maksis ~$100-150. Pane see XB hinnale otsa ja ongi vahe PS3'ga jupp maad väiksem
Muidugi kui ainult tahta filme vaadata võib tolle lugeja ka arvutiga ühendada ja konsooli vahelt välja jätta.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.03.2007 17:29:39
|
|
|
Ho Ho, enne kui xboxil seda eraldi lugejat reaalselt vaja hakkab minema on tal kindlasti hinnalangus toimunud.
ps3-ga saad sony peale surutud blue ray lugeja kohe ja kirve hinnaga.
aga üldiselt ei viitsi sellel teemal vaielda
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
26.03.2007 17:50:36
|
|
|
Keegi teab mõnda odavamad kohta, kust järelmaksuga osta kui see HH?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
26.03.2007 17:52:32
|
|
|
| kui wii müügikuupäev käes oli, siis sai ikka mööda linna taga otsitud enne kui kätte sai, kui 360 avamüük käis sai premiumi core hinnaga, nüüd kolasin poodides pühap ja igalpool ps3 letis aga ei pannud mind kuidagi pangakaardi järele haarama, esimene konsool alates 16bit mis jääb enne hinnakärbet ostmata kuigi neid 10 kiloseid on ennegi saand osta (põhjuseks minujaoks puuduvad huvitavad mängud hetkel ja hd-konsoolimängimine juba kõvasti üle aasta vana asi). muidu ikka omasilmaga vaadates on ps3 välimus kobedam kui piltidel. kes siin on 360 ka ise näppind võiks täpsustada kas on ka kõvasti vaiksem 360-nest, viimane üürgas mu arvutist üle, eriti kui plaat sisse panna.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lapakas123
HV vaatleja
liitunud: 29.01.2006
|
26.03.2007 18:02:47
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Keegi teab mõnda odavamad kohta, kust järelmaksuga osta kui see HH? |
Ego järelmaks üxkõik mis kauplusest. Kuni 48 kuud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.03.2007 18:18:19
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| ps3-ga saad sony peale surutud blue ray lugeja kohe ja kirve hinnaga. |
vaadates muude bluray seadmete hindu saab selle isegi üsna hea hinnaga
edit: no ma ei saa. tootekirjeldus annab olla:
| tsitaat: |
Maailma oodatuim elektroonikaseade on nüüd müügil. Liialdamata võib öelda, et tegemist on seadmega, mis töötab DVD-plaadist 10 korda võimsama Blu-ray-plaadiga, millelt mänguandmeid loetakse kiirusega 48 MB sekundis. Saadud andmeid töötlevad kaks protsessorit, mis on justkui loodud keeruliste ülesannete lahendamiseks. Pilt kuvatakse ekraanile kõrglahutuskvaliteediga. Seade on valmis ka peagi levima hakkavate Blu-ray-kõrglahutusfilmide taas-esitamiseks. Tasub mainida, et hetkel maksavad Blu-ray-mängijad sama palju kui PS3-mängukonsool.
PS3-mängukonsooliga saab mängida ka paljusid PSonei ja mõningaid PS2-mänge. Allapoole ühilduvus peab paika ka telerite puhul seade töötab ka tavalise teleriga. Koguni 1 GB sekundikiirusega võrgukaart ja 60 GB kõvaketas on nüüdisaegseimad. Välismaailmaga suhtlemine ja salvestamine on seega tippklassist. Juhtpult vastab peamistele, juba tuttavatele konfiguratsioonidele, kuid sedagi on täiustatud. Juhtmega või siis juhtmeta Bluetoothi ühenduse abil töötav juhtpult fikseerib liikumise kuueastmelise detektoriga. Tuttav vibratsioonifunktsioon on ära jäetud, kuna tundlike juhtimisliigutuste äratundmine ja vibratsioon ei sobi kokku.
Nüüd on Su käsutuses tõeline mängukonsool. Ja tegemist ei ole lihtsalt mängukonsooliga, vaid palju enamaga.
Laadi kõvakettale muusikat CD-lt või pilte mälukaardilt. Muuda konsool supermahutavusega pildi- ja muusikamasinaks! |
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
26.03.2007 18:25:42
|
|
|
cell on kindlasti minu jaoks üks põhjus miks ps3 hea on. Ja ega see ka paha ole, et tarkvara poole pealt saab igast vigureid teha
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.03.2007 18:35:48
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Kui õigesti mäletan siis XB lisakast HD-DVD'ga maksis ~$100-150. Pane see XB hinnale otsa ja ongi vahe PS3'ga jupp maad väiksem  |
ja kui lisada veel XBOX360-le wifi adapter (kuna see on juba PS3-s sees) ja suurema HDD hinna (20GB vs. 60GB) ja ongi konsoolide lõpphinnad tasa.
(pluss kaardilugeja ja bluetooth ning hdmi, mis XBOX360-l puuduvad)
viimati muutis SKG 26.03.2007 18:36:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.03.2007 18:35:54
|
|
|
edonkey2k, ma ei oska muud kui irvitada sihukese jutu peale.
cell või mitte cell ei oma kasutaja jaoks mitte mingit tähtsust.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
26.03.2007 18:57:25
|
|
|
| Okey...PS3 on x-boxist 2 korda kallim, kuid ikkagi ma ostaks enne PS3, sest PS1 sai mängitud väga kaua, PS2 omasin aastaid ja jättis kustumatu tunde ja fiilingu...olen konservatiiv ja jääb truuks sellele, mis oli/on ja jääb heaks...pole isegi kordagi mõelnud x-boxi soetamisele...seega viva la PS3.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.03.2007 19:05:37
|
|
|
miga, mitu korda sa oled sedasama lauset öelnud siin
Ja tõesti... miks inimesed mängudest ei võiks siin rääkida... selle asemel kargavad siin mingid marutõbised fänboyd ringi ja karjuvad midagi rahast... kes tahab, see saab selle ka osta (juhul kui tööl käib.. mina näiteks ei saa )
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
26.03.2007 19:11:23
|
|
|
Kuule miga, mitmendat korda sa juba selle sama postituse siia teemasse teed?
EDIT: jõuti ette
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
26.03.2007 19:18:42
|
|
|
eeromees, see teema on kaelani täis mingit asjatundmatut mula, veel hullem, kui siin
FUD ruulib seal ikka täiega.
viimati muutis erick 26.03.2007 19:19:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.03.2007 19:18:59
|
|
|
tsitaat tollest foorumist:
| tsitaat: |
| No, öelge ise kas mul on mingit mõtet seda xbox360 osta. Minu arvates küll ei ole. Juba see, et ma pean 360-le eraldi asja külge ostma (HD DVD drive), et näha HD (HIgh Definition) filme, samas ps3-el on kogu värk (pluss veel muud asjad nt wifi) sisse ehitatud :puzzled: |
samahea, et Tomestose pesuvahendil on nii suur allahindlus, et võtan kohe 4tükki. vaat kus siis säästan, olgugi et vaja ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.03.2007 19:33:27
|
|
|
| londiste kirjutas: |
edonkey2k, ma ei oska muud kui irvitada sihukese jutu peale.
cell või mitte cell ei oma kasutaja jaoks mitte mingit tähtsust. |
Kui õigesti aru sain siis ta pidas silmas ise softi kirjutamist ja custom softi jooksutamist
Tavakasutajal on loomulikult kama mis maagiline nõidus talle seda pilti ekraanile manab.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
26.03.2007 20:09:33
|
|
|
| londiste kirjutas: |
edit: no ma ei saa. tootekirjeldus annab olla:
| tsitaat: |
Tuttav vibratsioonifunktsioon on ära jäetud, kuna tundlike juhtimisliigutuste äratundmine ja vibratsioon ei sobi kokku.
|
|
Samas jälle parem seletus, kui vihjamine tervisele kahjulikkusest.
Liikusid jutud, et PS3 saab vibra tagasi, tore oleks siis lugeda, et "tundlike juhtimisliigutuste äratundmine tuttav vibratsioonifunktsioon annavad parima mänguelamuse"
Loodetavasti Sony saab aru, et ilma vibrata on pea võimatu mõnda mängu ette kujutada ja vaevalt Immersion rahul on, et üks suur rahaallikas tema toodet ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
26.03.2007 20:22:56
|
|
|
Kas keegi saaks PALUN mõnda mängu ka põhjalikumalt kommenteerida? See nädal peaks enda PS3 kätte saama ja tahaks teada millised on väärt mängud.
Ja las see hind olla nii suur, ei pea ju kohe foorumites sellepärast vinguma hakkama. Kui ei meeldi ära osta!
Ma tulin siia lootes midagi tarka lugeda, aga mida ma näen.....
Ahjaa, TÄNUD kõigile neile kes on siia ka midagi tarka postitanud.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
26.03.2007 20:32:12
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Tehke selgeks MIKS peaks inimene hankima praegu PS3-e mitte XBox360. |
Teen selgeks EI PEAGI. Inimene ei PEA midagi sellist hankima mida eluks tegelt vaja pole Ja XBOX360'et ei pea ka hankima kuna võib ju rohkem kui poole odavamalt hankida PS2. Mersut ei pea kah poest hankima, võib hankida mitu korda odavama ilma millegita opeli mis ju kahh tegelt viib punktist A punkti B
| gj kirjutas: |
| kes siin on 360 ka ise näppind võiks täpsustada kas on ka kõvasti vaiksem 360-nest, viimane üürgas mu arvutist üle, eriti kui plaat sisse panna. |
Ütleme sedasi, et PS3 on ikka sujuvalt vaiksem kui see suurem PS2 ja kõvasti vaiksem kui XBOX360.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
26.03.2007 20:54:55
|
|
|
| tsitaat: |
| Tuttav vibratsioonifunktsioon on ära jäetud, kuna tundlike juhtimisliigutuste äratundmine ja vibratsioon ei sobi kokku. |
PlatoonSgtElias, PS3 vs Xbox 360 on pigem võitlustandri teema. Lisaks on nende kahe plusse ja miinuseid juba surnuks arutatud, eriti seda hinnaerinevuse asja. Hind on kõrgem ning võib-olla on Xbox 360'e hinna/kvaliteedi suhe tõesti parem, kuid see ei takista teistel seda konsooli ostmast ja nautimast. Nii kaua kuni keegi absurdsete väidetega seda hinnavahet õigustama ei tule, ei näe ma mingit põhjust siin seda teemat uuesti üles võtta.
Kui sul see asi siiski väga südamel on, siis tee eraldi teema selle jaoks, ülejäänusid sinu arvamus selle koha pealt niiehknaa ei koti.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.03.2007 22:04:39
|
|
|
päris sarnane jah...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
26.03.2007 22:09:04
|
|
|
| velsa kirjutas: |
päris sarnane jah...  |
Sarnased? Identsed ütleks lausa (va. sisu).
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
26.03.2007 22:12:05
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Mersut ei pea kah poest hankima, võib hankida mitu korda odavama ilma millegita opeli mis ju kahh tegelt viib punktist A punkti B
|
Muidu vastusega nõus, aga võrdlus on tavapäraselt idiootlik.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.03.2007 22:13:16
|
|
|
hea nali on ka see, et Spider-Man 3 mäng tuleb PS3 peale 8)
mäng hakkab... alguses tuleb PS3 logo... siis Spider-Man 3 logo... sama fondiga
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.03.2007 22:13:23
|
|
|
Sama fonti kasutatud jah. Päris naljakas
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.03.2007 22:19:31
|
|
|
| velsa kirjutas: |
Sama fonti kasutatud jah. Päris naljakas  |
eks nad tellisid nagunii selle logo koos.. tuli odavam.. kasutaja punktiir tegi alet ka neile ja kõik olid rahul
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
26.03.2007 22:21:38
|
|
|
| tsitaat: |
Record-breaking 165,000 PS3s sold at UK launch
18:45, Mar 26th 2007 by Neil Long
New format becomes fastest-selling home console ever over its debut weekend.
ChartTrack has confirmed that 165,000 PS3 units were sold during the console's launch weekend.
The figure is three quarters of the total 220,000 UK launch stock for day one, and makes PS3 second only to PSP in the overall launch weekend sales stakes. The Sony handheld shifted 185,000 in its opening weekend back in September 2005.
PS3’s record-breaking debut for a home console comfortably beats the previous top seller Nintendo Wii, which sold 105,000 after its frantic launch weekend in December last year. Fellow format rival Xbox 360 racked up an estimated 70,000 at launch in December 2005.
The figure also means that Sony has not sold all of its opening weekend stock, something the platform holder claims is part of its overall strategy at retail. |
http://www.mcvuk.com/news/26261/Record-breaking-165000-PS3s-sold-at-UK-launch
Muljetavaldav.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.03.2007 22:49:11
|
|
|
käisin täna mustika onoffis, et ka pilk peale visata sellele aparaadile. Esimene asi mis silma jäi oli, et krdi kena näeb välja (IMO välimuselt ilusaim konsool mis iial tehtud) ning katsudes oli tunda et midagi sisse ka topitud mitte nagu PS2 (slim) ...müüja ise küll teadis oma tarkusest, et võtaks enne Wii selle "geniaalse" puldi pärast aga noh eks igale ühele jääb oma arvamus.
Parasjagu mingi põngerjas pelas resistance´i (graafika tundus kena olevat kuigi ise eriline FPS mängude austaja ple, pigem ralli, formel jne), samas kui ise soovisin F1 näha aga kahjuks müüjad ei viicinud/tahtnud mulle seda demoda.
kokkuvõttes võib öelda et kui üldse ostaks konsooli praegu siis ikka PS3...ei meeldi lihtsalt teised, kuigi hinnalt tunduvalt odavamad!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
26.03.2007 23:10:01
|
|
|
Kuidas PS3'me pult on? Kas mõned nupud on tundlikud ka, nagu seda X360'me omal on?
--(e)--
Sain vist ise selgusele juba. Pildilt tundub, et L2 ja R2.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
26.03.2007 23:47:59
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Ütleme sedasi, et PS3 on ikka sujuvalt vaiksem kui see suurem PS2 ja kõvasti vaiksem kui XBOX360. |
Isegi vaiksem kui suur PS2
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
26.03.2007 23:56:08
|
|
|
Ma tsiteeriksin kedagi tundmatut ja ütleksin, et PS3 on selline asi, mida ma väga tahaksin aga mitte veel praegu. Ootan ehk ühe aastaksese kuni hind langeb ja "tagavara koopiate" kasutamine võimalikuks saab. Tegelikult see hind on juba praegu mõistlik aga ei hakkaks konsooli veel ostma selleks, et see nurgas seista saaks. Pole veel selliseid mänge välja lastud, mida mängida tahaksin nii väga.
Linuxi laseks sellele kohe peale.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.03.2007 08:42:06
|
|
|
| Jalutaja kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Mersut ei pea kah poest hankima, võib hankida mitu korda odavama ilma millegita opeli mis ju kahh tegelt viib punktist A punkti B
|
Muidu vastusega nõus, aga võrdlus on tavapäraselt idiootlik. |
V6rdlus on t2iesti kohane ehk siis olukord kus kahte asja v6rreldakse arvestades ainult nende p6hifunktsiooni ja tahtlikult ignoreerides lisav6imalusi mida yks v6i teine pakub.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
27.03.2007 09:16:12
|
|
|
pultide kohta tahaks isegi teada. on mugavamad kui ps2 omad? on tsipa suuremad? (ps2 oma jääb mu suhteliselt suurele käele natuke väikeseks) reviewsid võib nõrkemiseni lugeda, aga tahaks teada omanike reaalseid kogemusi.
Digitala foorumit ma küll lugeda ei viitsi kui seal siukseid poste tehakse: "Dual Core ületab niikuinii kõikide konsoolide prosed"
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.03.2007 09:20:47
|
|
|
Valiselt küll mingeid erinevusi ei paista olevat.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
27.03.2007 10:29:55
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
| Ma käisin Lõunakeskuses, kus ei olnud mitte midagi. Ainult plakatid ja mingi papist nikerdis kus kunagi olid mängud ehk, või ei ole seal kunagi midagi olnud. Wii'd ma ka ei näinud enam. Kurb vaatepilt. Nosisin kohukest edasi ja lahkusin. |
tohoh.. mina eile k2isin, siis olid nii xbox360, wii, kui ka PS3 ilusti k6rvuti stendis..
ei tea millises L6unakeskuses sina k2isid
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
27.03.2007 10:49:41
|
|
|
Ei tahaks pärast oma kirjutist siin hakata peksa saama, seega rõhutan, et see on ainult minu arvamus ja kogemused.
Ühesõnaga ostsin omale selle konsooli ära ja minu esimesed muljed on järgmised.
PS3 on ilus masin, aga kindlasti suurem kui see vanem ps2 ja suurem ka kui xbox360, see on ikka päris suur tükk konsooli ja kaalub oma 5 kg. Meeldib see, et ta on vaikne. Ainus hääl, mis teeb on ventika vaikne sumin ning seda kuuleb vaid siis kui ümbrus on täielikult vaikne ja arvutist kindlasti vaiksem, plaadi lugemisel ja muid operatsioone tehes ei tee mingeid lisa hääli. Kui juba mängid või vaatad filmi, pole häält üldse kuulda. Pult on täitsa mõnus, kergem veidi kui ps2 oma aga suurus sama, alumised klahvid L2, R2 on nagu xbox-l rohkem (päästikud). Laeb end täis mingi tunniga ja on pidanud vastu juba 3 päeva, aga noh esmaspäeval olin ka tööl ja ei saanud terve päeva ruunata pulti. Pole senini hakanud märku andma, et hakkaks tühjaks saama. Pult töötab kenasti, reageering ekraanil vajutusele on kohene, mulle tundub, et reageering on kiirem kui ps2 puhul oli.
Vaatan pilti läbi HDMi kaabli ja pilt on tõesti ilus, telekas toetab 720p ja 1080i ja tundub, et mängud, mis 1080 toetavad on vähe ilusamad, aga oma silm on kuningas. 1080p telekas ei toeta, nii et päris maksimumi ilmselt ei saa näha. Ei ostnud omale ühtegi mängu, kuna aparaat oli isegi suht kirve hinnaga, aga kõiki demosid, mis US ja UK poed pakuvad olen mänginud ja saan vaid öelda graafika kohta kiidusõnu. Ükskord on masin ka kokku jooksud, aga loodan, et see ei saa igapäevaseks. Võrgus olen saanud mäüngida Full Auto 2 demo ja see toimis igati hästi, mingeid probleeme ei täheldanud. Sealt poest laeb asju alla suht kiiresti, olen laadind asju alla ka xbox360 live-st ja sony kiirus pole küll alla jäänud, pigem kiirem, aga eks see oleneb kasutajate arvust. Trailerid blu ray filmide kohta on hämmastavalt ilusad ja läbi hdmi tuleb ka viimase peal heli, täitsa kino tunde jättis. Ootan huviga Home rakendust, see peaks asjale vürtsi lisama.
Proovisin mängida ka vanu ps2 mänge ja esines mängudel mingeid kiikse, kas pilt ei istunud täpselt ekraanile, Burnout revengil näiteks tuletas iga natukese aja tagant ekraanil meelde, et boostida saad R1-ga ja pilte see ka eriti paremaks ei teinud võrreldes ps2, varem ps-ga olid need ruudud(pikslid) nagu rohkem näha, nüüd oli parem. GT4 ei mänginud üldse, saatis pikalt kohe. Mõne mänguga ei saanud üldse erinevusest aru ja ega ma tegelikult sellega väga põhjalikult ei tegelenud ka.
Netis sai sellega kenasti surfata, ag eelistaksin selleks tegevuseks ikkagi arvutit, muidugi ma pole ka klaverit ja hiirt katsetanud selleks tegevuseks, eks see teeks asja meeldivamaks, aga asi igatahes toimib.
Esialgu olen rahul ja ootan huviga Sony arendustööd PS3 kallal. Kui kellelgi on konkreetsemaid küsimusi ja ma oskan vastata siis ikka võin vastata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
27.03.2007 11:13:30
|
|
|
Kuidas sellega on:
| keegi teine kirjutas: |
| Üsna murelik avastus, et ps3-l ei saa eestlasena ennast ps networki kasutajaks registreerida. eestit pole lihtsalt riikide valikus. Ehk et ei mingit võrgumängu ega ps store'i kasutamist. Workaround on see, et registreerid ennast a la Inglismaa või Soome või mis iganes kasutajana - siis saad mänge võrgus mängida. Küll aga ei saa store'i kasutada, kuna billinguleht lubab sisestada ainult selle maa krediitkaardi andmeid, mille sa kasutajana registreerinud oled. |
, s.t sa küll tõmbasid demosid, aga kas oled proovinud ka midagi osta PS3-poest, nt Tekken: Dark Resurrection või fl0w vms? Ülaltoodud tsitaadi järgi tundub, et Eesti kuulub nende vaeslapse osas olevate riikide hulka, kellest on juttu siin. Samuti tundub, et selle tsitaadi autor ei saanud üldse PS3-poodi siseneda, sina aga tundusid saavat. Kommenteeri palun, kuidas see sul õnnestus?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
27.03.2007 11:26:55
|
|
|
ei ole ostnud midagi, regasin end UK ja US kui nii on, siis ilmselt ei saa osta, aga pidi tulema ka mingi muu kaardi süsteem, et ostad poest mingi kaardi ja selle kaardi väärtuses saad osta neti poest asju ilma, et krediitkaardiga tuleks üldse jännata, parandage kui eksin, aga nagu mäletaks, et olen midagi sellist lugenud, linki praegu ei mäleta, aga kui leian panen.
Midagi leidsin
To make purchases, you first need to slip some money into a PlayStation 'Wallet' using a credit card or PlayStation gift voucher. Desired items are placed in a shopping cart, paid for and downloaded. Easy. Brilliantly, after the initial purchase, any items you've bought can be re-downloaded up to five times for free.
And if something-for-nothing is your bag (and who doesn't like that money free bag?), PlayStation Store offers game demos, trailers and other bits and bobs for absolutely nowt.
It's also worth mentioning that the spending frivolities of credit card 'borrowing' kids can be curtailed by concerned parents. Whoever controls PS3's master account can set up sub accounts with capped spending limits.
Ma ei oska kommenteerida, mul polnud mingeid probleeme euroopa poodi saamisega. eestil omal polegi oma poodi, valisin riigiks UK ja oligi kõik. US poodi saamiseks teed omale teise kasutaja ps3-le, paned aadressiks mõne US aadressi, maili aadressiks @hotmail.com, kontrollib ta lihtsalt seda zip koodi usas, et peaks olema reaalne aadress, et zip kood sobiks linna ja osariigiga. Teised us poest tõmmatud asjad toimisid ilusti , ainult Def Jam Iconi kohta ütles, et tarkvaral on midagi viga ja jooksis kokku.
viimati muutis tarmor 27.03.2007 11:42:35, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|