|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
24.03.2007 21:43:34
|
|
|
[quote="Kas GTHD töötab SIXAXISega ka?[/quote]
Ei tööta. Hetkel vist ainsana toimib asi Motorstormil aga väga jube on nii mängida. Eks ta rohkem harjutamise asi ole...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.Crazzy
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2006
|
24.03.2007 22:25:17
|
|
|
Suht hull, täna tulin Londonist tagasi, lugesin ajalehes, et PS3-ega sai tasuta 42"(oli vist) LCD teleka .
_________________ E6300 + HD5750 1GB |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
24.03.2007 22:26:29
|
|
|
100 esimest 46" SONY FULL HD
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
24.03.2007 22:46:47
|
|
|
| Kas keegi on näinud poes Logitech HDMI audio video kaablit?Kui jah, siis kus ja kui palju see maksis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.03.2007 22:57:00
|
|
|
miks nad konsooliga HDMI kaablit kaasa ei pane. ükski normaalne inimene ei hakka ju ometi seda millegi muuga ühendama
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
24.03.2007 23:42:25
|
|
|
| väga lihtsal põhjusel, sest kui juba panna siis peaks ka komponendi ja hdmi-dvi panema, juu siis on jube kallis neid kaasa panna aga siinkohal kasutage tevalot või mõnd muud odavamat kohta, ise ostsin hdmi-dvi üle poole odavamalt kui euronicus.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2007 00:20:25
|
|
|
tavaline HDMI kaabel ei maksa 11K maksva konsooli kõrval midagi
| ot: |
see on umbes nagu Canoni printerid ostad, lähed koju, pakid lahti, hakkad arvutiga ühendama... USB kaablit polegi kaasas. tuleb eraldi osta |
viimati muutis SKG 25.03.2007 01:03:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.03.2007 00:21:35
|
|
|
| Äkki on ilma HDMI kaablita komplekti puhul tegu PS3 "Core Systemiga". Koos HDMI kaabli ja paari lisanänniga saate "Premiumi" 14999kr eest.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
25.03.2007 00:24:39
|
|
|
| velsa, mis sa nüüd ütlesid?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.03.2007 00:28:53
|
|
|
Ah, niisama tegin pulli
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
25.03.2007 08:55:30
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Raibe ei kannata ju tolmu üldse |
Mul praegu kõvasti tolmu kahh kodus kuna nipet näpet ehitatakse. Kappide peal kahh õhtuks tolmukiht. Kuigi jah kuna tegu väga kõrgläikes pinnaga siis paistab jubehästi välja.
| purexpure kirjutas: |
Auron, Oled siis rahul oma ostuga? Tundub küll väga
Kuigi GT'l on suht palju sakilisi kohti. |
Suht rahul küll. Pleikar 1'he aegu olin tatt ja soetada sain endale alles aastaid hiljem. PS2'ga oli enamvähem sama asi, et launchi ajal veel osta ei jõudnud ja ei jõudnud ka päris mitu aastat peale launchi ehk siis final fantasy'd ja gran turismod olid minu ostu ajaks juba "vanad mängud". Nüüd esimest korda lõpuks aeg kus sain asja kohe algusest soetada konsooli ja uued mängud on võimalik kohe osta ja mängida Enivei mingi asisema ülevaate jaoks on natuke vara, tahaks mingi 3-4 pela vähemalt omada ja midagi erinevat mitte ridge racer, motorstorm jne. VF'i tekken'i vms. võiks saada.
GTHD on sakiline sellepärast, et suht raske on tegelt head pilti saada, sest replay'd vaadates on kasutatud blur effekti ja ka sellist asja kus nagu hästi kiirelt eemalt lähedale liikuv objekt on nagu hetkeks udusem ja siis terav. Eks sa pausi just sellel õigel hetkel ära Silmaga vaadates tundub loomulik aga pildistada raske. Seega tuleb valida aeglasemad kohad ja paremad kaadrinurgad - samas tahaks teha pildi ju nö. "ülbe" nurgaalt Samuti on võimalik päris kobedalt zuumida ja max zuumiga hästi lähedalt paistabki selline karvasus välja. Samuti näiteks seisva pildiga ja max zuumiga on näha, et varjude ääred - näiteks peegli peegeldus auto kerele on karvase ääraga aga see on selline asi mida replayd vaadates in motion ever ei pane tähele.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.03.2007 09:15:58
|
|
|
Auron, sealt poest saab kõik asjad tasuta..? Ja kui mitte, siis kuidas maksmine käib ja kuidas hindadega on..?
Btw., ostes said kaasa pleikari, kablad, puldi ja oligi kõik..? Teise puldi peab ostma ikka jah (ja kui nii, siis kas kuskil müügil ka on?)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
25.03.2007 09:25:42
|
|
|
| Auron, Kas sul jookseb see 1080P'l ja läbi HDMI?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
25.03.2007 09:33:51
|
|
|
Rajareits, sealt poest demod saab jahh tasuta alla tirida. Mängudel mis maksavad saab panna add to cart nagu netipoodides ikka ja siis checkout. Alguses teed enda accounti ja paned andmed sisse ja need jäävad mällu. Ehk siis hiljem ainult vali pela ja maksa ja tuuakse kohale. Hinnad on suht head kuna on mingeid special offereid. Näiteks mõni pela 14.99$ Maksad nagu u-netis virtuaalse VISA'ga.IMHO mugavus on just see, et demosid saab niisama tirida ehk siis on võimalik proovida asju ennem ostmist reaalse pildiga. Kaasas oli jahh 1 pult ja component kaabel. HDMI kabla ostsin poest 255 eeku. Pärnus siis kui ostsin oli ka üks lisapult müüa - vist 899.- plekkis.
amddude, jah.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.03.2007 11:03:36
|
|
|
| Xbox360 samuti saab tirida hulgaliselt demosid tasuta (Kui ostetud näiteks Premium,saab ju kuuaega live kasutada)...Auron kas ps neti asjandus tasuta või kuumaksuga?
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
25.03.2007 11:09:59
|
|
|
| PS3 online on tasuta ja x360l on ka selline tore asi nagu Xbox live SILVER millega saab teistega rääkida, demosid/filme ja arcade mänge tirida... miks kõik käituvad nagu 360l PEAB maksma selleks et üldse sellest mingit kasu oleks?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2007 11:12:24
|
|
|
PS3 eestikeelne manual on üllatavalt kobe
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
25.03.2007 11:13:33
|
|
|
| Kui raha tahetaks selle eest sisi ui kasutaks kahh. Muidu jahh saab chattida, online poes mänge, filme , BD vilme ja kraami osta jne. Eila töllasin ka lihtsalt netis .
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2007 11:16:02
|
|
|
| Auron, kas saab külge panna suvalise USB klaveri või peab mingi kindel klaviatuur olema?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
25.03.2007 11:19:25
|
|
|
| Suvaline USB klaver funkab küll. Kindlasti mingi täieliku nonamega võimalus on, et ei tunne ära.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
25.03.2007 16:41:41
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Rajareits, sealt poest demod saab jahh tasuta alla tirida. Mängudel mis maksavad saab panna add to cart nagu netipoodides ikka ja siis checkout. Alguses teed enda accounti ja paned andmed sisse ja need jäävad mällu. Ehk siis hiljem ainult vali pela ja maksa ja tuuakse kohale. Hinnad on suht head kuna on mingeid special offereid. Näiteks mõni pela 14.99$ Maksad nagu u-netis virtuaalse VISA'ga.IMHO mugavus on just see, et demosid saab niisama tirida ehk siis on võimalik proovida asju ennem ostmist reaalse pildiga. Kaasas oli jahh 1 pult ja component kaabel. HDMI kabla ostsin poest 255 eeku. Pärnus siis kui ostsin oli ka üks lisapult müüa - vist 899.- plekkis.
amddude, jah. |
Kahjuks meie (eestlased) ei saagi nt.Tekkenit osta kuna regada ennast eestlaseks pole võimalik. Kui omad muidugi läänes tehtud krediitkaarti, siis on kõik hästi. Samas puuduvad ka täpitähed.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
25.03.2007 18:30:37
|
|
|
einojah see on muidugi lahe et playstation storest midagi osta ei anna, vähemalt eestimaise krediitkaardiga siis kui ennast soome reganud oled.
annaks vist teha mingi nö virtuaalse krediitkaardi aga ei viitsi asualtöeldes mässata atm.
gg sony.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.03.2007 22:22:48
|
|
|
Ma ei saanud nagu muud aru, kui seda, et PS3 pilt oli vähem värvilisem ja kuidagi hallim.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.03.2007 22:28:44
|
|
|
hmm, mis vahe?
gameplay on sama, välja näeb suht-koht samasugune, katkus kah samamoodi.
kui norima hakata, siis antud viimasest videost paistis xb360 teravam ja kontrastsem. mis arvuti monitoril nägi isegi vaat et parem välja.
ps3 taevas oli küll ilus, aga see on tekstuuriprobleem.
keegi viitsiks äkki siis erinevuseid välja tuua?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
25.03.2007 22:32:21
|
|
|
PS3 üldse ei loadinud
Aga noh need Xboxi laadimised olid suht kiired.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.03.2007 22:41:30
|
|
|
| No see laadimisküsimus on nii, kuidas juhtub. Jutt praegu pildiilust.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2007 23:23:48
|
|
|
nii väikesest videost suht raske midagi paremat näha, aga:
- XBOX360 oli nagu liiga kontrastne. osad alad liiga tumedad ja osad jälle liiga heledad (ära põlenud). hästi on näha vaadates taevast (ajavahemikus 24s kuni 50s). PS3 peal on pilved palju ruumilisemad ja paremini näha, samuti valguse varju jäävate objektide küljed (suuremad kivid näiteks) olid liiga "mustad" XBOX360 peal. PS3 tundus mulle reaalsema pildiga, kuna kaugemale vaadates oli nati udusem kui lähedal. Sama efekt nagu digikal zoom põhja keerata ja siis pildistada kaugemat objekti - tuleb õrna hallika/sinaka vinega pilt. XBOX360 puhul oli jälle selgem.
- PS3 laadis vähem.
- PS3 draw distance oli nagu parem.
konsoolide objektiisemaks hindamiseks peaksid olema täitsa võrdsed tingimused (samad videokaablid, sama reso settingutest jne...), ma ei tea, kas seal olid...
üldiselt see sobiks kuskile konsoolidevahelise võitluse teemasse hoopis
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.03.2007 23:32:37
|
|
|
Skeptik, pilvede teema on artistry, seal pole tehnoloogiaga midagi tegemist.
kontrastiteema on old juba, millegipärast on kontrast xb360 peal palju rämedam.
laadimises ei paistnud midagi põhjalikku vahet
draw distance osas mina küll vahet ei näinud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
25.03.2007 23:38:26
|
|
|
draw distance oli väga suur vahe ps3 kasuks. kuidas sa laadimises vahet ei märganud? vaata uuesti
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2007 23:59:29
|
|
|
| tsitaat: |
| pilvede teema on artistry |
mis see on?
| tsitaat: |
| millegipärast on kontrast xb360 peal palju rämedam |
võib tuleneda erineva videokaabli kasutamisest... XBOX360 oli näiteks componendiga ja PS3 oli HDMI-ga.
| tsitaat: |
| laadimises ei paistnud midagi põhjalikku vahet |
vahe oli selles, et PS3 nagu ei laadinudki ju
- XBOX360 tegi 7 korda Loading area...
- PS3 tegi 0 korda Loading area...
mul ei ole kumbagi konsooli veel, aga PC peal sai Oblivioni mängitud ja minu mäletamist mööda nii pikka vahemaad ilma laadimata läbida on päris kobe.
ei tea kas PS3 puhver suurem (noh, neil oli ka kauem aega ette valmistada selle mängu jaoks) või on video "kokkukleepijad" just nii sobitanud, et PS3 laadimisaegu ei näitaks 8) skeptiline nagu ma olen
| tsitaat: |
| draw distance osas mina küll vahet ei näinud |
vaata uuesti, ma vaatasin 4x seda videot läbi enne
nüüd vaatan viiendat
seega jah, ma ei võtagi asja päris tõsiselt, saaks ise proovida, siis alles usuks
nähtud ju ennegi neid feigitud ATI vs. nVIDIA "ausaid võrdlusi". aajee
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.03.2007 00:37:19
|
|
|
artistry all mõtlesin kunstnikutööd. ps3 pilved olid hooga midagi muud kui xb360 omad. võrdlematu seega.
| Skeptik kirjutas: |
| tsitaat: |
| laadimises ei paistnud midagi põhjalikku vahet |
vahe oli selles, et PS3 nagu ei laadinudki ju
- XBOX360 tegi 7 korda Loading area...
- PS3 tegi 0 korda Loading area... |
draw distance osas räägid sa endale ka hooga vastu.
loadimise osas sikutan suuremat videot. algne arvamus polnud mitte teksti vaid nõksutamise järgi mõeldud.
video1 vaatasin ära. miski hetk selle shrine või asja loadimine oli ps3 peal parem. samas linnas selle torni ümber päike nõksutas ikka liiga hooga. see loadimise nõksutamine on kahtlane anyway.
pealegi, ps3 versioon peaks olema hooga optimeeritud ju!
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.03.2007 00:43:35
|
|
|
PS3 jõnksutas torni juures samamoodi, kui järjest ülespoole liikus.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.03.2007 00:52:33
|
|
|
huvitav ikka miks PS3 peal ei loadi kordagi, kas ta suudab siis sealt blu-ray pealt omale piisaval hulgal ja kiirusel koguaeg andmeid puhvrisse ühtlaselt ette võtta ve
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
26.03.2007 01:56:38
|
|
|
PS3-s on 2x Blu-Ray lugeja, mille kiirus peaks olema 9MB/s... ehk siis ei midagi fantastilist. DVD-RW näiteks kirjutab 16x kiirusel 22MB/s.
Kui ma üldse peaksin midagi pakkuma, arvaksin, et PS3 hoiab hulka andmeid kokkupakituna RAMis, mida CELL kerge vaevaga real-time'is siis lahti pakib, nii et seda märgatagi pole.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.03.2007 02:30:40
|
|
|
| Aga krt ma mõtlen mis pirapoistest saab...~20GB mäng, blu-ray toorikud, blu-ray kirjutaja...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
26.03.2007 11:03:47
|
|
|
kunagi maksis cd-kirjutaja ka 5k
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.03.2007 11:23:03
|
|
|
... ning DVD kribajad >12k
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.03.2007 12:34:24
|
|
|
| Eile panin oblivioni sisse siis juba ütles, et mängule on update ja kas tahad updateda.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
26.03.2007 12:44:10
|
|
|
| Nende kahe versiooni vahjel ma kahh mingit müstilist vahet ei näinud. Vahed ainult sellised mida hoolikalt vaadates kõrvutijooksva pildiga märkad. Variant, et mängid sõbajuures XBOX'i peal ja kodus PS3'me peal siis ei tee muffigi vahet. Ehk tõesti see loading värk. Ainuke asi mida juba ammu tähele panin, et PS3'me peal on enamus mängud kuidagi vähem kontrastsed ja samas neid "pimedaid nurki" nagu pole. XBOX'i peal kui kuskil nurgas peaks nagu loogiliselt olema pimedam on kohe vägapime. Samas nagu sellist vahet, et üks otseselt niiväga parem/halvem ei olegi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.03.2007 13:03:18
|
|
|
xboxil oli HDRAA ja ps3-l mitte..
ps3 omal olid paremad tekstuurid selleks, et mäng tuli üle aasta hiljem
ja selle aja jooksul nokitseti selle kallal.
ja üldse - sellest on siin juba räägitud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.03.2007 14:01:18
|
|
|
Ma imestan siin, et kuda mõni on ikka õnnelik kui on ostnud 11 000EEK eest konsooli millele pole ühtegi normaalset mängu ja pole nagu tulemas kah. 11 000, et demosi mängida ja ühte orikat?? Hmmm liiga haige imo kui XBox360 saab 4500.- eest ja saab modida jne jne.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.03.2007 14:05:23
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Ma imestan siin, et kuda mõni on ikka õnnelik kui on ostnud 11 000EEK eest konsooli millele pole ühtegi normaalset mängu ja pole nagu tulemas kah. 11 000, et demosi mängida ja ühte orikat?? Hmmm liiga haige imo kui XBox360 saab 4500.- eest ja saab modida jne jne. |
kui raha on siis mix mitte...teine asi on see kui pead sellepärst õlled ostmata jätma, see oleks juba kurjast
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.03.2007 14:09:10
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Ma imestan siin, et kuda mõni on ikka õnnelik kui on ostnud 11 000EEK eest konsooli millele pole ühtegi normaalset mängu ja pole nagu tulemas kah. 11 000, et demosi mängida ja ühte orikat?? Hmmm liiga haige imo kui XBox360 saab 4500.- eest ja saab modida jne jne. |
hmm, platuun sa oled küll veidi vale inimene kommenteerima raha maha viskamist:P tuleta meelde kui mõttetu 12k sa selle vapochilli peale kulutasid näiteks ..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sada1000
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2007
|
26.03.2007 15:34:30
|
|
|
Vaatasin stockmannis ps3. Ei kukkunud pikali kui pilti nägin. Oli ta seal mingi 50'' plasma peal. Hea meel on et 5k odavamalt xbox360 ostsin
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.03.2007 15:45:55
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Ma imestan siin, et kuda mõni on ikka õnnelik kui on ostnud 11 000EEK eest konsooli millele pole ühtegi normaalset mängu ja pole nagu tulemas kah. 11 000, et demosi mängida ja ühte orikat?? Hmmm liiga haige imo kui XBox360 saab 4500.- eest ja saab modida jne jne. |
hmm, platuun sa oled küll veidi vale inimene kommenteerima raha maha viskamist:P tuleta meelde kui (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> 12k sa selle vapochilli peale kulutasid näiteks ..  |
Ja sama kallilt müüsin edasi ka katsetuse värk.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
26.03.2007 15:51:59
|
|
|
| Ma arvan, et Auron'il ja teistel PS3 omanikel oleks kõige mõistlikum minna suure ringiga mööda ilmselgelt näljast nõrkevate hüüanide lootusrikkast varitsusest, mis siin teemas vaikselt kuju võtab, ning lihtsalt rääkida oma kogemustest masina ja mängudega.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|