Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 24.03.2007 21:43:34 vasta tsitaadiga

[quote="Kas GTHD töötab SIXAXISega ka?[/quote]
Ei tööta. Hetkel vist ainsana toimib asi Motorstormil aga väga jube on nii mängida. Eks ta rohkem harjutamise asi ole...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.Crazzy
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2006




sõnum 24.03.2007 22:25:17 vasta tsitaadiga

Suht hull, täna tulin Londonist tagasi, lugesin ajalehes, et PS3-ega sai tasuta 42"(oli vist) LCD teleka icon_rolleyes.gif .
_________________
E6300 + HD5750 1GB
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 22:26:29 vasta tsitaadiga

100 esimest 46" SONY FULL HD icon_confused.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 22:46:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi on näinud poes Logitech HDMI audio video kaablit?Kui jah, siis kus ja kui palju see maksis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 22:57:00 vasta tsitaadiga

miks nad konsooliga HDMI kaablit kaasa ei pane. ükski normaalne inimene ei hakka ju ometi seda millegi muuga ühendama icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 23:42:25 vasta tsitaadiga

väga lihtsal põhjusel, sest kui juba panna siis peaks ka komponendi ja hdmi-dvi panema, juu siis on jube kallis neid kaasa panna aga siinkohal kasutage tevalot või mõnd muud odavamat kohta, ise ostsin hdmi-dvi üle poole odavamalt kui euronicus.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 00:20:25 vasta tsitaadiga

tavaline HDMI kaabel ei maksa 11K maksva konsooli kõrval midagi icon_rolleyes.gif

ot:
see on umbes nagu Canoni printerid icon_smile.gif ostad, lähed koju, pakid lahti, hakkad arvutiga ühendama... USB kaablit polegi kaasas. tuleb eraldi osta icon_eek.gif


viimati muutis SKG 25.03.2007 01:03:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 00:21:35 vasta tsitaadiga

Äkki on ilma HDMI kaablita komplekti puhul tegu PS3 "Core Systemiga". Koos HDMI kaabli ja paari lisanänniga saate "Premiumi" 14999kr eest.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 00:24:39 vasta tsitaadiga

velsa, mis sa nüüd ütlesid?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 00:28:53 vasta tsitaadiga

Ah, niisama tegin pulli icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 08:55:30 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Raibe ei kannata ju tolmu üldse icon_confused.gif

Mul praegu kõvasti tolmu kahh kodus kuna nipet näpet ehitatakse. Kappide peal kahh õhtuks tolmukiht. Kuigi jah kuna tegu väga kõrgläikes pinnaga siis paistab jubehästi välja.

purexpure kirjutas:
Auron, Oled siis rahul oma ostuga? icon_razz.gif Tundub küll väga thumbs_up.gif
Kuigi GT'l on suht palju sakilisi kohti.

Suht rahul küll. Pleikar 1'he aegu olin tatt ja soetada sain endale alles aastaid hiljem. PS2'ga oli enamvähem sama asi, et launchi ajal veel osta ei jõudnud ja ei jõudnud ka päris mitu aastat peale launchi ehk siis final fantasy'd ja gran turismod olid minu ostu ajaks juba "vanad mängud". Nüüd esimest korda lõpuks aeg kus sain asja kohe algusest soetada konsooli ja uued mängud on võimalik kohe osta ja mängida icon_biggrin.gif Enivei mingi asisema ülevaate jaoks on natuke vara, tahaks mingi 3-4 pela vähemalt omada ja midagi erinevat mitte ridge racer, motorstorm jne. VF'i tekken'i vms. võiks saada.

GTHD on sakiline sellepärast, et suht raske on tegelt head pilti saada, sest replay'd vaadates on kasutatud blur effekti ja ka sellist asja kus nagu hästi kiirelt eemalt lähedale liikuv objekt on nagu hetkeks udusem ja siis terav. Eks sa pausi just sellel õigel hetkel ära icon_biggrin.gif Silmaga vaadates tundub loomulik aga pildistada raske. Seega tuleb valida aeglasemad kohad ja paremad kaadrinurgad - samas tahaks teha pildi ju nö. "ülbe" nurgaalt icon_biggrin.gif Samuti on võimalik päris kobedalt zuumida ja max zuumiga hästi lähedalt paistabki selline karvasus välja. Samuti näiteks seisva pildiga ja max zuumiga on näha, et varjude ääred - näiteks peegli peegeldus auto kerele on karvase ääraga aga see on selline asi mida replayd vaadates in motion ever ei pane tähele.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 09:15:58 vasta tsitaadiga

Auron, sealt poest saab kõik asjad tasuta..? Ja kui mitte, siis kuidas maksmine käib ja kuidas hindadega on..?
Btw., ostes said kaasa pleikari, kablad, puldi ja oligi kõik..? Teise puldi peab ostma ikka jah (ja kui nii, siis kas kuskil müügil ka on?)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 09:25:42 vasta tsitaadiga

Auron, Kas sul jookseb see 1080P'l ja läbi HDMI?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 09:33:51 vasta tsitaadiga

Rajareits, sealt poest demod saab jahh tasuta alla tirida. Mängudel mis maksavad saab panna add to cart nagu netipoodides ikka ja siis checkout. Alguses teed enda accounti ja paned andmed sisse ja need jäävad mällu. Ehk siis hiljem ainult vali pela ja maksa ja tuuakse kohale. Hinnad on suht head kuna on mingeid special offereid. Näiteks mõni pela 14.99$ Maksad nagu u-netis virtuaalse VISA'ga.IMHO mugavus on just see, et demosid saab niisama tirida ehk siis on võimalik proovida asju ennem ostmist reaalse pildiga. Kaasas oli jahh 1 pult ja component kaabel. HDMI kabla ostsin poest 255 eeku. Pärnus siis kui ostsin oli ka üks lisapult müüa - vist 899.- plekkis.

amddude, jah.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 11:03:36 vasta tsitaadiga

Xbox360 samuti saab tirida hulgaliselt demosid tasuta (Kui ostetud näiteks Premium,saab ju kuuaega live kasutada)...Auron kas ps neti asjandus tasuta või kuumaksuga?
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 11:09:59 vasta tsitaadiga

PS3 online on tasuta ja x360l on ka selline tore asi nagu Xbox live SILVER millega saab teistega rääkida, demosid/filme ja arcade mänge tirida... miks kõik käituvad nagu 360l PEAB maksma selleks et üldse sellest mingit kasu oleks?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 11:12:24 vasta tsitaadiga

PS3 eestikeelne manual on üllatavalt kobe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 11:13:33 vasta tsitaadiga

Kui raha tahetaks selle eest sisi ui kasutaks kahh. Muidu jahh saab chattida, online poes mänge, filme , BD vilme ja kraami osta jne. Eila töllasin ka lihtsalt netis .
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 11:16:02 vasta tsitaadiga

Auron, kas saab külge panna suvalise USB klaveri või peab mingi kindel klaviatuur olema?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 11:19:25 vasta tsitaadiga

Suvaline USB klaver funkab küll. Kindlasti mingi täieliku nonamega võimalus on, et ei tunne ära.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 25.03.2007 16:41:41 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Rajareits, sealt poest demod saab jahh tasuta alla tirida. Mängudel mis maksavad saab panna add to cart nagu netipoodides ikka ja siis checkout. Alguses teed enda accounti ja paned andmed sisse ja need jäävad mällu. Ehk siis hiljem ainult vali pela ja maksa ja tuuakse kohale. Hinnad on suht head kuna on mingeid special offereid. Näiteks mõni pela 14.99$ Maksad nagu u-netis virtuaalse VISA'ga.IMHO mugavus on just see, et demosid saab niisama tirida ehk siis on võimalik proovida asju ennem ostmist reaalse pildiga. Kaasas oli jahh 1 pult ja component kaabel. HDMI kabla ostsin poest 255 eeku. Pärnus siis kui ostsin oli ka üks lisapult müüa - vist 899.- plekkis.

amddude, jah.

Kahjuks meie (eestlased) ei saagi nt.Tekkenit osta kuna regada ennast eestlaseks pole võimalik. Kui omad muidugi läänes tehtud krediitkaarti, siis on kõik hästi. Samas puuduvad ka täpitähed.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 25.03.2007 18:30:37 vasta tsitaadiga

einojah see on muidugi lahe et playstation storest midagi osta ei anna, vähemalt eestimaise krediitkaardiga siis kui ennast soome reganud oled.
annaks vist teha mingi nö virtuaalse krediitkaardi aga ei viitsi asualtöeldes mässata atm.
gg sony.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 25.03.2007 22:19:40 vasta tsitaadiga

veel üks pblivion võtdlus x360 ja ps3 vahel, seekord tuleb vahe päris teravalt välja

http://www.cinemablend.com/games/Oblivion-Graphics-Compared-On-360-and-PS3-3440.html

_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:22:48 vasta tsitaadiga

Ma ei saanud nagu muud aru, kui seda, et PS3 pilt oli vähem värvilisem ja kuidagi hallim. icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:28:44 vasta tsitaadiga

hmm, mis vahe?
gameplay on sama, välja näeb suht-koht samasugune, katkus kah samamoodi.

kui norima hakata, siis antud viimasest videost paistis xb360 teravam ja kontrastsem. mis arvuti monitoril nägi isegi vaat et parem välja.
ps3 taevas oli küll ilus, aga see on tekstuuriprobleem.

keegi viitsiks äkki siis erinevuseid välja tuua?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:32:21 vasta tsitaadiga

PS3 üldse ei loadinud icon_rolleyes.gif
Aga noh need Xboxi laadimised olid suht kiired.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:41:30 vasta tsitaadiga

No see laadimisküsimus on nii, kuidas juhtub. Jutt praegu pildiilust.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 23:23:48 vasta tsitaadiga

nii väikesest videost suht raske midagi paremat näha, aga:

- XBOX360 oli nagu liiga kontrastne. osad alad liiga tumedad ja osad jälle liiga heledad (ära põlenud). hästi on näha vaadates taevast (ajavahemikus 24s kuni 50s). PS3 peal on pilved palju ruumilisemad ja paremini näha, samuti valguse varju jäävate objektide küljed (suuremad kivid näiteks) olid liiga "mustad" XBOX360 peal. PS3 tundus mulle reaalsema pildiga, kuna kaugemale vaadates oli nati udusem kui lähedal. Sama efekt nagu digikal zoom põhja keerata ja siis pildistada kaugemat objekti - tuleb õrna hallika/sinaka vinega pilt. XBOX360 puhul oli jälle selgem.

- PS3 laadis vähem.

- PS3 draw distance oli nagu parem.

konsoolide objektiisemaks hindamiseks peaksid olema täitsa võrdsed tingimused (samad videokaablid, sama reso settingutest jne...), ma ei tea, kas seal olid...

üldiselt see sobiks kuskile konsoolidevahelise võitluse teemasse hoopis icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 23:32:37 vasta tsitaadiga

Skeptik, pilvede teema on artistry, seal pole tehnoloogiaga midagi tegemist.

kontrastiteema on old juba, millegipärast on kontrast xb360 peal palju rämedam.

laadimises ei paistnud midagi põhjalikku vahet

draw distance osas mina küll vahet ei näinud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 23:38:26 vasta tsitaadiga

draw distance oli väga suur vahe ps3 kasuks. kuidas sa laadimises vahet ei märganud? vaata uuesti icon_razz.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 23:59:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
pilvede teema on artistry

mis see on?

tsitaat:
millegipärast on kontrast xb360 peal palju rämedam

võib tuleneda erineva videokaabli kasutamisest... XBOX360 oli näiteks componendiga ja PS3 oli HDMI-ga.

tsitaat:
laadimises ei paistnud midagi põhjalikku vahet

vahe oli selles, et PS3 nagu ei laadinudki ju icon_rolleyes.gif
- XBOX360 tegi 7 korda Loading area...
- PS3 tegi 0 korda Loading area...

mul ei ole kumbagi konsooli veel, aga PC peal sai Oblivioni mängitud ja minu mäletamist mööda nii pikka vahemaad ilma laadimata läbida on päris kobe.
ei tea kas PS3 puhver suurem (noh, neil oli ka kauem aega ette valmistada selle mängu jaoks) või on video "kokkukleepijad" just nii sobitanud, et PS3 laadimisaegu ei näitaks 8) skeptiline nagu ma olen icon_lol.gif

tsitaat:
draw distance osas mina küll vahet ei näinud

vaata uuesti, ma vaatasin 4x seda videot läbi enne icon_lol.gif
nüüd vaatan viiendat icon_lol.gif

seega jah, ma ei võtagi asja päris tõsiselt, saaks ise proovida, siis alles usuks icon_biggrin.gif
nähtud ju ennegi neid feigitud ATI vs. nVIDIA "ausaid võrdlusi". aajee icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 00:10:58 vasta tsitaadiga

Siit vähe parem seda vahet aru saada, nimelt video suurem ja kvaliteetsem. http://www.gametrailers.com/player.php?id=18085&type=mov&pl=game
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 00:20:35 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Siit vähe parem seda vahet aru saada, nimelt video suurem ja kvaliteetsem. http://www.gametrailers.com/player.php?id=18085&type=mov&pl=game

jep.

video 1 - http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_oblivion_360ps3_comparison_pt1_gt_h264.wmv (64,3MB)

video 2 - http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_oblivion_360ps3_comparison_mounted_gt_h264.wmv (57,6MB)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 00:37:19 vasta tsitaadiga

artistry all mõtlesin kunstnikutööd. ps3 pilved olid hooga midagi muud kui xb360 omad. võrdlematu seega.
Skeptik kirjutas:
tsitaat:
laadimises ei paistnud midagi põhjalikku vahet

vahe oli selles, et PS3 nagu ei laadinudki ju icon_rolleyes.gif
- XBOX360 tegi 7 korda Loading area...
- PS3 tegi 0 korda Loading area...

draw distance osas räägid sa endale ka hooga vastu.
loadimise osas sikutan suuremat videot. algne arvamus polnud mitte teksti vaid nõksutamise järgi mõeldud.

video1 vaatasin ära. miski hetk selle shrine või asja loadimine oli ps3 peal parem. samas linnas selle torni ümber päike nõksutas ikka liiga hooga. see loadimise nõksutamine on kahtlane anyway.

pealegi, ps3 versioon peaks olema hooga optimeeritud ju!

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 00:43:35 vasta tsitaadiga

PS3 jõnksutas torni juures samamoodi, kui järjest ülespoole liikus. icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 00:52:33 vasta tsitaadiga

huvitav ikka miks PS3 peal ei loadi kordagi, kas ta suudab siis sealt blu-ray pealt omale piisaval hulgal ja kiirusel koguaeg andmeid puhvrisse ühtlaselt ette võtta ve icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.03.2007 01:56:38 vasta tsitaadiga

PS3-s on 2x Blu-Ray lugeja, mille kiirus peaks olema 9MB/s... ehk siis ei midagi fantastilist. DVD-RW näiteks kirjutab 16x kiirusel 22MB/s.

Kui ma üldse peaksin midagi pakkuma, arvaksin, et PS3 hoiab hulka andmeid kokkupakituna RAMis, mida CELL kerge vaevaga real-time'is siis lahti pakib, nii et seda märgatagi pole.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 02:30:40 vasta tsitaadiga

Aga krt ma mõtlen mis pirapoistest saab...~20GB mäng, blu-ray toorikud, blu-ray kirjutaja...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 11:03:47 vasta tsitaadiga

kunagi maksis cd-kirjutaja ka 5k icon_rolleyes.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.03.2007 11:23:03 vasta tsitaadiga

... ning DVD kribajad >12k
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 26.03.2007 12:19:45 vasta tsitaadiga

FYI, Xbox 360'e Oblivion'ile tuleb varsti patch mis viib mängu sisse mitmed PS3'e versiooni parandused/täiendused (kiirem laadimine, parem draw distance, kenamad tekstuurid, etc.)
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 12:34:24 vasta tsitaadiga

Eile panin oblivioni sisse siis juba ütles, et mängule on update ja kas tahad updateda.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 12:44:10 vasta tsitaadiga

Nende kahe versiooni vahjel ma kahh mingit müstilist vahet ei näinud. Vahed ainult sellised mida hoolikalt vaadates kõrvutijooksva pildiga märkad. Variant, et mängid sõbajuures XBOX'i peal ja kodus PS3'me peal siis ei tee muffigi vahet. Ehk tõesti see loading värk. Ainuke asi mida juba ammu tähele panin, et PS3'me peal on enamus mängud kuidagi vähem kontrastsed ja samas neid "pimedaid nurki" nagu pole. XBOX'i peal kui kuskil nurgas peaks nagu loogiliselt olema pimedam on kohe vägapime. Samas nagu sellist vahet, et üks otseselt niiväga parem/halvem ei olegi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 13:03:18 vasta tsitaadiga

xboxil oli HDRAA ja ps3-l mitte..
ps3 omal olid paremad tekstuurid selleks, et mäng tuli üle aasta hiljem
ja selle aja jooksul nokitseti selle kallal.
ja üldse - sellest on siin juba räägitud
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 14:01:18 vasta tsitaadiga

Ma imestan siin, et kuda mõni on ikka õnnelik kui on ostnud 11 000EEK eest konsooli millele pole ühtegi normaalset mängu ja pole nagu tulemas kah. 11 000, et demosi mängida ja ühte orikat?? Hmmm liiga haige imo kui XBox360 saab 4500.- eest ja saab modida jne jne.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.03.2007 14:05:23 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma imestan siin, et kuda mõni on ikka õnnelik kui on ostnud 11 000EEK eest konsooli millele pole ühtegi normaalset mängu ja pole nagu tulemas kah. 11 000, et demosi mängida ja ühte orikat?? Hmmm liiga haige imo kui XBox360 saab 4500.- eest ja saab modida jne jne.


kui raha on siis mix mitte...teine asi on see kui pead sellepärst õlled ostmata jätma, see oleks juba kurjast icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 14:09:10 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma imestan siin, et kuda mõni on ikka õnnelik kui on ostnud 11 000EEK eest konsooli millele pole ühtegi normaalset mängu ja pole nagu tulemas kah. 11 000, et demosi mängida ja ühte orikat?? Hmmm liiga haige imo kui XBox360 saab 4500.- eest ja saab modida jne jne.


hmm, platuun sa oled küll veidi vale inimene kommenteerima raha maha viskamist:P tuleta meelde kui mõttetu 12k sa selle vapochilli peale kulutasid näiteks .. icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sada1000
HV kasutaja
sada1000

liitunud: 22.03.2007




sõnum 26.03.2007 15:34:30 vasta tsitaadiga

Vaatasin stockmannis ps3. Ei kukkunud pikali kui pilti nägin. Oli ta seal mingi 50'' plasma peal. Hea meel on et 5k odavamalt xbox360 ostsin icon_razz1.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 15:45:55 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma imestan siin, et kuda mõni on ikka õnnelik kui on ostnud 11 000EEK eest konsooli millele pole ühtegi normaalset mängu ja pole nagu tulemas kah. 11 000, et demosi mängida ja ühte orikat?? Hmmm liiga haige imo kui XBox360 saab 4500.- eest ja saab modida jne jne.


hmm, platuun sa oled küll veidi vale inimene kommenteerima raha maha viskamist:P tuleta meelde kui (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> 12k sa selle vapochilli peale kulutasid näiteks .. icon_razz.gif

Ja sama kallilt müüsin edasi ka icon_razz1.gif katsetuse värk.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 15:51:59 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et Auron'il ja teistel PS3 omanikel oleks kõige mõistlikum minna suure ringiga mööda ilmselgelt näljast nõrkevate hüüanide lootusrikkast varitsusest, mis siin teemas vaikselt kuju võtab, ning lihtsalt rääkida oma kogemustest masina ja mängudega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.