Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tantra online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2007 00:16:37 Tantra online vasta tsitaadiga

Hakkasin hiljuti sõprade mängima sellist mmorpg'd http://www.tantra.com.ph
Mäng on suht hea ja liikumine ja graafika on ka tasemel. Mäng baseerub Hindu mütoloogia baasil. icon_eek.gif
Mängu süsteem on hea(küll mängus näete, ei hakka üksikaasjalikult lahkama).
Sõpradega koos on väga põnev(on ikka paar hiljaõhtut taotud seda).
Ainuke miinus minu jaoks on see, et asjade(items) nimed on suht kahtlased näiteks upgrade stone nimi=Dipa Illa(kuigi see ei ole eriti segav, kuid tähenärija nagu ma olen icon_lol.gif )
Soovitaksin omaltpoolt seda. Isiklikult arvan selle paremaks nendest siiditeedest jne.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 19.03.2007 02:22:22 vasta tsitaadiga

Peaks ka proovima
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 19.03.2007 09:49:37 vasta tsitaadiga

Ürge kindlasti mainige, mis serveris mängite ja mis char'ide nimed on. icon_rolleyes.gif
Tantra FAQ kirjutas:
2. Automated programs like Messenger can collide with other programs. So close these programs. If you still have problems after closing these programs, delete those programs.



nevermind..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 19.03.2007 09:51:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2007 10:03:20 vasta tsitaadiga

Mina pelan Manases ja mingi neljaliikmeline grupp koos eestlasi juba Chari nimi mul Cryptex võin alati aidata kui vaja beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-the-pro
HV vaatleja
-the-pro

liitunud: 27.12.2005




sõnum 19.03.2007 18:24:28 vasta tsitaadiga

Võib isegi proovida ju ,kuigi endal käsil Ragnarok online ja palju muidu RPGsid mida veel mängida aga panen tõmbama ja vaatan kuda on.
See on ikka täiesti tasuta eks .Eriti ei viitsinud kodulehte uurida kuidagi liiga kirju oli et midagi sealt leida.
Mütoloogia millele see baseerub on ka kuidagi kahtlane endale meeldib muidu norse ja jaapani mütoloogia.

Aga eks näis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 19.03.2007 20:22:21 vasta tsitaadiga

C4ines, millist rassi soovitad mängima hakata?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 19.03.2007 20:58:04 vasta tsitaadiga

Perfomance on sellel mängul küll alla igasugust arvestust.. 800x600 low ja julm slideshow oli.. icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 19.03.2007 21:50:43 vasta tsitaadiga

Hmm ma ei sa seda peale lasta setupi tööle panen kukub mingist errorist jahuma :S
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2007 22:25:37 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Perfomance on sellel mängul küll alla igasugust arvestust.. 800x600 low ja julm slideshow oli.. icon_rolleyes.gif

mul jookseb küll 1400x1050 32bit high väga thumbs_up.gif

Negative ma enda seisukohalt soovitan yaksat alutuseks kõige lihtsam treenida.

See hindu mütoloogia pole segav isegi huitavam kui see jaapani värk ag see pelgalt minu arvamus
Kindlasi soovitan proovida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 19.03.2007 23:28:52 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/h1tman/wtf.JPG



no mida ma tegema pean et sellest lahti saada :S ma ei sa installida

ma mingi 4 korda uuesti sikutanud
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 00:06:06 vasta tsitaadiga

ma ei oska öelda äkki küsid tantra foorumist
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 20.03.2007 00:08:16 vasta tsitaadiga

Oeh jah järelikult jäb minul see mäng mängimatta icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 00:09:33 vasta tsitaadiga

kahju aga ma võin homme uurida täna enam ei viitsi beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 20.03.2007 00:10:14 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
kahju aga ma võin homme uurida täna enam ei viitsi beer_yum.gif



no oleks hea
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 02:32:10 vasta tsitaadiga

Mäng ise täitsa mängitav, aga sealne keskkond (teisi mängijaid mõtlen) on algajale väga ebasõbralik. Kui millestki aru ei saa, pead netist abi otsima, sest mängus lihtsalt ei vastata sinu küsimustele või abipalvetele.
Muidu olen lvl 11 Asura hetkel, ja täitsa kimpus relvaeelistuse valimisega. icon_confused.gif Ehk oskab keegi soovitada. Olen tegelikult pistodade ja vibu vahel, aga juhul kui nooli peab eraldi ostma, jääb vibu variant välja vist. Kuid natuke aega tagasi nägin ühte mängijat, kellel ühes käes oli mõõk ja teises pistoda ja see tundus mulle vägagi huvitav.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 14:19:30 vasta tsitaadiga

mõõk ja pistodad thumbs_up.gif või kaks pistoda. Nooli peab ostma jah. Rõhku pane Nerve Chakrale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 23.03.2007 14:21:11 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
mõõk ja pistodad thumbs_up.gif või kaks pistoda. Nooli peab ostma jah. Rõhku pane Nerve Chakrale.



ma ei tea kui ma õigesti mäletan pidid aitama ku küsimusele vastust leida????? juba kaks päeva tagasi
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 14:48:18 vasta tsitaadiga

vahepeal oli arvuti garantiis ja ei jõudnud ja ega seal foorumis eriti ei vastata ka aga kõigil on tööle läind keda tean, suht kahtlane. icon_confused.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 23.03.2007 14:50:37 vasta tsitaadiga

jama ei saagi siis mängida
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 17:37:29 vasta tsitaadiga

Oot nüüd mul nii, et ma tahaks mõõka ja pistoda kasutada, kuidas ma sel juhul statse peaksin panema ja kuidas ma üldse kilbi asemel pistoda teise kätte saaks?

muidu lvl 35 atm, ja mis jumala ma valima peaks?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 19:59:22 vasta tsitaadiga

Vishnut soovitan(meil kõik seda usku icon_lol.gif , jumala skillid on samad, ükskõik mis jumala valid aga saad lihtsalt hästi master pointse, kui teise jumala jüngreid tapad) ise ei ole asura ja ei tea täpselt seda kilbi osa. Aga peamised chakrad muscle ja nerve sinna tasub investeerida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 20:12:11 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
Vishnut soovitan(meil kõik seda usku icon_lol.gif , jumala skillid on samad, ükskõik mis jumala valid aga saad lihtsalt hästi master pointse, kui teise jumala jüngreid tapad) ise ei ole asura ja ei tea täpselt seda kilbi osa. Aga peamised chakrad muscle ja nerve sinna tasub investeerida thumbs_up.gif


Ma siiani muscle'it kõige rohkem arendanud, seejärel hearti ja nerve'i.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2007 20:15:15 vasta tsitaadiga

hakka kähku nerve arendama. Nerve arendab põiklemist teiste lõõkide eest(tõstab avoidance punkte) enese lõõgikiirus ja täpsust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 24.03.2007 22:00:44 vasta tsitaadiga

Väga imelik sain mängu peale varsti proovima on mõni hea inimene kes mind aitaks icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 22:25:54 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif ma ise praegu mängu ei saa tulla aga võin siin aidata kui midagi küsida beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 24.03.2007 23:18:16 vasta tsitaadiga

ma juba lasin mängu maha ei meeldinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 23:23:56 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif miks siis nii?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 24.03.2007 23:37:24 vasta tsitaadiga

Oeh emm ma ei tea imelik tundus icon_biggrin.gif

WoW ikka kõige ehtsam jms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 01:23:51 vasta tsitaadiga

Kusjuures, mulle tundus ka algul lame. Tegin yaksa nagu soovitati, paar levelit ja mäng kinni. Aga üks õhtu hakkas nii igav, et otsustasin uuesti proovida ja näed, nüüd raskusi eemale hoidmisega. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 19:26:56 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Oeh emm ma ei tea imelik tundus icon_biggrin.gif

WoW ikka kõige ehtsam jms icon_biggrin.gif


Kusjuures WoW on selline mmorpg, mis on nii lihtne ja just see kõidab kõiki. Mulle just need meeldivad mis algul imelikud ja rasked tunduvad... icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 25.03.2007 19:29:14 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
H!tman kirjutas:
Oeh emm ma ei tea imelik tundus icon_biggrin.gif

WoW ikka kõige ehtsam jms icon_biggrin.gif


Kusjuures WoW on selline mmorpg, mis on nii lihtne ja just see kõidab kõiki. Mulle just need meeldivad mis algul imelikud ja rasked tunduvad... icon_lol.gif




See nüüd kül ei tundunud raske alla viie minni teha lvl 7 asi lihtsalt selles et seal ma ei leidnud mingit pointi kaart jms oli nii pisike icon_biggrin.gif ja tühi
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 19:38:49 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
C4ines kirjutas:
H!tman kirjutas:
Oeh emm ma ei tea imelik tundus icon_biggrin.gif

WoW ikka kõige ehtsam jms icon_biggrin.gif


Kusjuures WoW on selline mmorpg, mis on nii lihtne ja just see kõidab kõiki. Mulle just need meeldivad mis algul imelikud ja rasked tunduvad... icon_lol.gif




See nüüd kül ei tundunud raske alla viie minni teha lvl 7 asi lihtsalt selles et seal ma ei leidnud mingit pointi kaart jms oli nii pisike icon_biggrin.gif ja tühi


Kaart seal küll nüüd pisike pole dungeone on suht palju. Lvl 7 on ju igas mängus lihtne teha icon_lol.gif aga tee sa 200(see on mängu max lvl) Ja minu jaoks on WoW olnud alati kõige tavalisem mmorpg üldse ja veel suurem miinus minu jaoks pay2play(sellist asja ma ei salli) (ja muide WoW pole üldse teema: Sulle meeldib, mulle mitte End of Story)

zim01 Enamus mängudega mul nii, et aluses tundub lame ja alles siis kui kõige igavam on hakkad tundma mängust mõnu ja nii lähedki sa "noliferi" teed icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 11:30:36 vasta tsitaadiga

njah, enda kogemuse järgi võin küll julgelt öelda, et nende "tasuta" mmo'dega küll noliferiks ei saa. mõned korrad proovid, siis hakkavad kõikvõimalikud bugid ja mängu miinused välja lööma ja uninstall sealt tulebki ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolluz
HV vaatleja
lolluz

liitunud: 01.07.2006




sõnum 04.05.2007 09:43:01 vasta tsitaadiga

Tantra oli ka kunagi p2p...
aga lihtsalt see item shop tõi nii palju sisse ,et p2p -lt otsustati üle minna free play-ks
ja seal tantras on mapid jaotatud lvlite vahele ära...
igasse uute map saab pordi kaudu ja peab olema teatud lvl...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2007 09:46:09 vasta tsitaadiga

keegi veel mängib seda...?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolluz
HV vaatleja
lolluz

liitunud: 01.07.2006




sõnum 04.05.2007 09:47:30 vasta tsitaadiga

ma pole 2 nädalat mänginud...
ja täna müün oma kasutaja maha icon_razz.gif
õigemini on juba müüdud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2007 11:04:51 vasta tsitaadiga

Idamaine mängutööstus teeb seda, mida ta.. on juba mõnda aega teinud. Oh neid..
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RainMan19
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2006




sõnum 03.10.2007 12:31:04 vasta tsitaadiga

Kui keegi mängida seda veel tahab võin punti lüüa, aitan kiirelt üles tegelase arendada, ise lvl 65 vibukas.
Andke teada kui kellelgi huvi veel on icon_razz.gif

_________________
A computer lets you make more mistakes faster than any invention in human history - with the possible exceptions of handguns and tequila.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 18.12.2009 01:59:58 vasta tsitaadiga

keegi veel mängib?
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tantra online
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.