|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
18.03.2007 00:16:37
Tantra online |
|
|
Hakkasin hiljuti sõprade mängima sellist mmorpg'd http://www.tantra.com.ph
Mäng on suht hea ja liikumine ja graafika on ka tasemel. Mäng baseerub Hindu mütoloogia baasil.
Mängu süsteem on hea(küll mängus näete, ei hakka üksikaasjalikult lahkama).
Sõpradega koos on väga põnev(on ikka paar hiljaõhtut taotud seda).
Ainuke miinus minu jaoks on see, et asjade(items) nimed on suht kahtlased näiteks upgrade stone nimi=Dipa Illa(kuigi see ei ole eriti segav, kuid tähenärija nagu ma olen )
Soovitaksin omaltpoolt seda. Isiklikult arvan selle paremaks nendest siiditeedest jne..
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
19.03.2007 02:22:22
|
|
|
| Peaks ka proovima
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
19.03.2007 09:49:37
|
|
|
Ürge kindlasti mainige, mis serveris mängite ja mis char'ide nimed on.
| Tantra FAQ kirjutas: |
| 2. Automated programs like Messenger can collide with other programs. So close these programs. If you still have problems after closing these programs, delete those programs. |
nevermind..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
viimati muutis Marduuhin 19.03.2007 09:51:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
19.03.2007 10:03:20
|
|
|
Mina pelan Manases ja mingi neljaliikmeline grupp koos eestlasi juba Chari nimi mul Cryptex võin alati aidata kui vaja
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-the-pro
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2005
|
19.03.2007 18:24:28
|
|
|
Võib isegi proovida ju ,kuigi endal käsil Ragnarok online ja palju muidu RPGsid mida veel mängida aga panen tõmbama ja vaatan kuda on.
See on ikka täiesti tasuta eks .Eriti ei viitsinud kodulehte uurida kuidagi liiga kirju oli et midagi sealt leida.
Mütoloogia millele see baseerub on ka kuidagi kahtlane endale meeldib muidu norse ja jaapani mütoloogia.
Aga eks näis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
19.03.2007 20:22:21
|
|
|
| C4ines, millist rassi soovitad mängima hakata?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
19.03.2007 21:50:43
|
|
|
| Hmm ma ei sa seda peale lasta setupi tööle panen kukub mingist errorist jahuma :S
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
19.03.2007 22:25:37
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Perfomance on sellel mängul küll alla igasugust arvestust.. 800x600 low ja julm slideshow oli..  |
mul jookseb küll 1400x1050 32bit high väga
Negative ma enda seisukohalt soovitan yaksat alutuseks kõige lihtsam treenida.
See hindu mütoloogia pole segav isegi huitavam kui see jaapani värk ag see pelgalt minu arvamus
Kindlasi soovitan proovida.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
20.03.2007 00:06:06
|
|
|
| ma ei oska öelda äkki küsid tantra foorumist
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
20.03.2007 00:08:16
|
|
|
Oeh jah järelikult jäb minul see mäng mängimatta
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
20.03.2007 00:09:33
|
|
|
kahju aga ma võin homme uurida täna enam ei viitsi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
20.03.2007 00:10:14
|
|
|
| C4ines kirjutas: |
kahju aga ma võin homme uurida täna enam ei viitsi  |
no oleks hea
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
21.03.2007 02:32:10
|
|
|
Mäng ise täitsa mängitav, aga sealne keskkond (teisi mängijaid mõtlen) on algajale väga ebasõbralik. Kui millestki aru ei saa, pead netist abi otsima, sest mängus lihtsalt ei vastata sinu küsimustele või abipalvetele.
Muidu olen lvl 11 Asura hetkel, ja täitsa kimpus relvaeelistuse valimisega. Ehk oskab keegi soovitada. Olen tegelikult pistodade ja vibu vahel, aga juhul kui nooli peab eraldi ostma, jääb vibu variant välja vist. Kuid natuke aega tagasi nägin ühte mängijat, kellel ühes käes oli mõõk ja teises pistoda ja see tundus mulle vägagi huvitav.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
23.03.2007 14:19:30
|
|
|
mõõk ja pistodad või kaks pistoda. Nooli peab ostma jah. Rõhku pane Nerve Chakrale.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
23.03.2007 14:21:11
|
|
|
| C4ines kirjutas: |
mõõk ja pistodad või kaks pistoda. Nooli peab ostma jah. Rõhku pane Nerve Chakrale. |
ma ei tea kui ma õigesti mäletan pidid aitama ku küsimusele vastust leida????? juba kaks päeva tagasi
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
23.03.2007 14:48:18
|
|
|
vahepeal oli arvuti garantiis ja ei jõudnud ja ega seal foorumis eriti ei vastata ka aga kõigil on tööle läind keda tean, suht kahtlane.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
23.03.2007 14:50:37
|
|
|
| jama ei saagi siis mängida
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
23.03.2007 17:37:29
|
|
|
Oot nüüd mul nii, et ma tahaks mõõka ja pistoda kasutada, kuidas ma sel juhul statse peaksin panema ja kuidas ma üldse kilbi asemel pistoda teise kätte saaks?
muidu lvl 35 atm, ja mis jumala ma valima peaks?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
23.03.2007 19:59:22
|
|
|
Vishnut soovitan(meil kõik seda usku , jumala skillid on samad, ükskõik mis jumala valid aga saad lihtsalt hästi master pointse, kui teise jumala jüngreid tapad) ise ei ole asura ja ei tea täpselt seda kilbi osa. Aga peamised chakrad muscle ja nerve sinna tasub investeerida
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
23.03.2007 20:12:11
|
|
|
| C4ines kirjutas: |
Vishnut soovitan(meil kõik seda usku , jumala skillid on samad, ükskõik mis jumala valid aga saad lihtsalt hästi master pointse, kui teise jumala jüngreid tapad) ise ei ole asura ja ei tea täpselt seda kilbi osa. Aga peamised chakrad muscle ja nerve sinna tasub investeerida  |
Ma siiani muscle'it kõige rohkem arendanud, seejärel hearti ja nerve'i.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
23.03.2007 20:15:15
|
|
|
| hakka kähku nerve arendama. Nerve arendab põiklemist teiste lõõkide eest(tõstab avoidance punkte) enese lõõgikiirus ja täpsust.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
24.03.2007 22:00:44
|
|
|
Väga imelik sain mängu peale varsti proovima on mõni hea inimene kes mind aitaks ?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
24.03.2007 22:25:54
|
|
|
ma ise praegu mängu ei saa tulla aga võin siin aidata kui midagi küsida
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
24.03.2007 23:18:16
|
|
|
ma juba lasin mängu maha ei meeldinud
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
24.03.2007 23:23:56
|
|
|
miks siis nii?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
24.03.2007 23:37:24
|
|
|
Oeh emm ma ei tea imelik tundus
WoW ikka kõige ehtsam jms
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
25.03.2007 01:23:51
|
|
|
Kusjuures, mulle tundus ka algul lame. Tegin yaksa nagu soovitati, paar levelit ja mäng kinni. Aga üks õhtu hakkas nii igav, et otsustasin uuesti proovida ja näed, nüüd raskusi eemale hoidmisega.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
25.03.2007 19:26:56
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
Oeh emm ma ei tea imelik tundus
WoW ikka kõige ehtsam jms  |
Kusjuures WoW on selline mmorpg, mis on nii lihtne ja just see kõidab kõiki. Mulle just need meeldivad mis algul imelikud ja rasked tunduvad...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
25.03.2007 19:29:14
|
|
|
| C4ines kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
Oeh emm ma ei tea imelik tundus
WoW ikka kõige ehtsam jms  |
Kusjuures WoW on selline mmorpg, mis on nii lihtne ja just see kõidab kõiki. Mulle just need meeldivad mis algul imelikud ja rasked tunduvad...  |
See nüüd kül ei tundunud raske alla viie minni teha lvl 7 asi lihtsalt selles et seal ma ei leidnud mingit pointi kaart jms oli nii pisike ja tühi
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
25.03.2007 19:38:49
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
| C4ines kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
Oeh emm ma ei tea imelik tundus
WoW ikka kõige ehtsam jms  |
Kusjuures WoW on selline mmorpg, mis on nii lihtne ja just see kõidab kõiki. Mulle just need meeldivad mis algul imelikud ja rasked tunduvad...  |
See nüüd kül ei tundunud raske alla viie minni teha lvl 7 asi lihtsalt selles et seal ma ei leidnud mingit pointi kaart jms oli nii pisike ja tühi |
Kaart seal küll nüüd pisike pole dungeone on suht palju. Lvl 7 on ju igas mängus lihtne teha aga tee sa 200(see on mängu max lvl) Ja minu jaoks on WoW olnud alati kõige tavalisem mmorpg üldse ja veel suurem miinus minu jaoks pay2play(sellist asja ma ei salli) (ja muide WoW pole üldse teema: Sulle meeldib, mulle mitte End of Story)
zim01 Enamus mängudega mul nii, et aluses tundub lame ja alles siis kui kõige igavam on hakkad tundma mängust mõnu ja nii lähedki sa "noliferi" teed
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.03.2007 11:30:36
|
|
|
| njah, enda kogemuse järgi võin küll julgelt öelda, et nende "tasuta" mmo'dega küll noliferiks ei saa. mõned korrad proovid, siis hakkavad kõikvõimalikud bugid ja mängu miinused välja lööma ja uninstall sealt tulebki ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolluz
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2006
|
04.05.2007 09:43:01
|
|
|
Tantra oli ka kunagi p2p...
aga lihtsalt see item shop tõi nii palju sisse ,et p2p -lt otsustati üle minna free play-ks
ja seal tantras on mapid jaotatud lvlite vahele ära...
igasse uute map saab pordi kaudu ja peab olema teatud lvl...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
04.05.2007 09:46:09
|
|
|
| keegi veel mängib seda...?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolluz
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2006
|
04.05.2007 09:47:30
|
|
|
ma pole 2 nädalat mänginud...
ja täna müün oma kasutaja maha
õigemini on juba müüdud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
04.05.2007 11:04:51
|
|
|
| Idamaine mängutööstus teeb seda, mida ta.. on juba mõnda aega teinud. Oh neid..
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RainMan19
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2006
|
03.10.2007 12:31:04
|
|
|
Kui keegi mängida seda veel tahab võin punti lüüa, aitan kiirelt üles tegelase arendada, ise lvl 65 vibukas.
Andke teada kui kellelgi huvi veel on
_________________ A computer lets you make more mistakes faster than any invention in human history - with the possible exceptions of handguns and tequila. |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
18.12.2009 01:59:58
|
|
|
keegi veel mängib?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|