|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
23.03.2007 15:49:53
|
|
|
keegi võiks rääkida mis seal psi-emmison alal tegema peab?
Jooksin huvi pärast läbi ,aga kuskilt sealt edasi nagu ei saand....
Muidu olen seal yantaril aint öösel käinud, kas päeval minnes on ka pilt nagu must valge ja need mutandid seal?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.03.2007 16:10:40
|
|
|
Pilt peabki selline eriline olema. See on ikkagi saastatud tsoon ju.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
23.03.2007 17:46:11
|
|
|
| Kui sinna BAR'i jõuate, siis suht esimene missioon mis teid sinna kuskile majadevahele viib, sealt saab scopega AK, kuid siis muutub see relv juba suht kiresti mõttetuks, kuna ikka väga head nänni hakkab tulema.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
23.03.2007 17:54:33
|
|
|
olete märganud taskulambi "kurja naeratust" ?
kui lambi sisse lülitate ja nt seina peale suunate, on suht hästi aru saada..
(mis ta nüüd niiväga taskulamp on.. pigem..pealamp vms)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.03.2007 18:13:21
|
|
|
Sealt Streloki stashist saab hea relva. Ühe täpse valanguga niidab kõik maha, peale kollide muidugi.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
23.03.2007 18:16:19
|
|
|
krt ma avatasin ka lmbist et nightvision on olemas
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.03.2007 19:40:53
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Cheetah kirjutas: |
Keegi 7600GT-le oskab normaalseid drivereid soovitada? 94.20 jookseb kehvemini kui 6600gt-ga  |
Sul XP? Mul endal Vista peal ja reso 1280x1024 ja dx8 modes ning, setingud medium. Jookseb suht korralikult, kuigi vahepeal võtab paar tõksu sisse ja siis läheb uuesti edasi. Aga tunnen, et XP peal jookseks asi paremini eriti kui arvestada et Driverid Vista peale on ikka suht toored ja optimiseeritud rohkem G80 kaartidele kui eelmisele põlvkonnale
Ma ise arvan, et see tõksutamine on vähese mälu süü (1GB), kuna Vista ise võtab XPst rohkem ja Stalkeri Reccomended oli vist juba 1.5 GB seega, tõksutamine tulebki vast selle arvelt. |
mul 7600gt peal dx9 ja kõik maximum + 1280 reso mingi 100FPS (vista)
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
viimati muutis Noname 23.03.2007 19:45:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.03.2007 19:46:04
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| no sul arvatavasti xp ka onju? Aga ametlikult see Stalker Vistat ei toetagi, sealt vast tulebki see vahe.. |
ei vista ikka
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
23.03.2007 19:58:29
|
|
|
huvitav, võimasamate kaartidegagi ei jookse paljudel nii kas siis vista alla jookseb stalker paar korda kiiramini kui xp all
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.03.2007 20:06:15
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| ? mis drivudega? |
kõige uuemad mis nvidia driverite alt saab.
2x2500mhz, 2gb ddr 900mhz ddr2 dualchannel, 7600GT stock, Readyboost 1gb, x-fi heli
x-fi heli ja realteki int heli vahel on fps muutus umbes 20-30fps x-fi kasuks.
kahju et inimesed aru ei saa et prose ja video ei ole ainukesed mis fpsi muudavad
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
23.03.2007 20:09:10
|
|
|
Üldjuhul kui ikka mälu piisavalt on siis muud asjad ei tohiks FPS'i mõjutada. Kui mõjutavad siis on pigem soft kalane, kas siis mäng või draiverid.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
23.03.2007 20:09:39
|
|
|
No sellel X-fil juba oma sisemine mälu vist rohkem kui 64mb. Aga see 1Gb rammil loeb tegelt päris palju, kuna panin just tähele, et jookseb muidu suht hästi kuid vahepeal hakkab ragistama ja hakib, pigem mul siis rami vähesuse viga.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
23.03.2007 20:16:23
|
|
|
/me ohkab kergendatud, õnneks sai selle psi-kaitse värgenduse ka peale missiooni ärategemist, lihtsalt ei tohtinud enne dokumente baarmenile anda, kui X-18 tehtud, selle dokumendid antud ja X-16 missioon saadud, siis tagasi teadlaste juurde ja siis avanes võimalus tolle psi-kaitse saamise missioon ära teha....ma juba kartsin et äkki pean kõvasti vanema save loadima et seda saada (tegin X-16 ilma psi kaitseta ja enne X-18 külastamist ära)...ja deem, X-18 ja X-16 mõlemad olid ikka väga pagana spuukid...
ja täpsemalt ei hakka rääkima, et mitte üllatust ära rikkuda, aga deem, eelviimane Arena matsh oli ikka sürr...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
23.03.2007 20:19:20
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
/me ohkab kergendatud, õnneks sai selle psi-kaitse värgenduse ka peale missiooni ärategemist, lihtsalt ei tohtinud enne dokumente baarmenile anda, kui X-18 tehtud, selle dokumendid antud ja X-16 missioon saadud, siis tagasi teadlaste juurde ja siis avanes võimalus tolle psi-kaitse saamise missioon ära teha....ma juba kartsin et äkki pean kõvasti vanema save loadima et seda saada (tegin X-16 ilma psi kaitseta ja enne X-18 külastamist ära)...ja deem, X-18 ja X-16 mõlemad olid ikka väga pagana spuukid...
ja täpsemalt ei hakka rääkima, et mitte üllatust ära rikkuda, aga deem, eelviimane Arena matsh oli ikka sürr...  |
nõud nende laboratooriumitega
haiged kohad
ml tuli õnneks kuulidega välja.. kuid väga napilt... mingi 2 pidet jäi vist alles
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
23.03.2007 20:30:48
|
|
|
lol...joomahullus ei ole soovitatav, üle 10 pudeli cossacks valgega hakkab naljakaid asju juhtuma
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
23.03.2007 21:09:13
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
/me ohkab kergendatud, õnneks sai selle psi-kaitse värgenduse ka peale missiooni ärategemist, lihtsalt ei tohtinud enne dokumente baarmenile anda, kui X-18 tehtud, selle dokumendid antud ja X-16 missioon saadud, siis tagasi teadlaste juurde ja siis avanes võimalus tolle psi-kaitse saamise missioon ära teha....ma juba kartsin et äkki pean kõvasti vanema save loadima et seda saada (tegin X-16 ilma psi kaitseta ja enne X-18 külastamist ära)...ja deem, X-18 ja X-16 mõlemad olid ikka väga pagana spuukid...
ja täpsemalt ei hakka rääkima, et mitte üllatust ära rikkuda, aga deem, eelviimane Arena matsh oli ikka sürr...  |
Endal oli ka probleeme selle psi-kaitsega, kui tahtsin teadlasele seda ülikonda tagasi viia. Varsti hakkan seda xmisiganes missiooni tegema, et ühesõnaga, kuidas käituda et see psi asjandus ikka kätte saada?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taat
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2002
|
23.03.2007 21:23:59
|
|
|
jõudsin lõpuni.
viimased kolm mappi sai ühe hooga läbi joostud/tulistatud - tulemuseks üks valedest lõppudest (raha oma). Streloki questi ei lahendanud, kuid üks aspekt seoses S.t.r.e.l.o.k.iga sai küll õige vara selgeks.... . samas need viimased mapid olid imho ka parimad, nii et viitsib vast veel proovida
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
23.03.2007 21:27:38
|
|
|
Keegi teist pole mõelnud, et sarnase mehhanikaga (mõngingate paranduste ja kohandustega, muidugi) mäng võiks olla suht lõbus näiteks troopilises keskonnas näiteks kuskil Aafrikas, kus võib vahel mingeid lõvisid jahtida ja neegritega "trade'ida"?
Sellel mõeldes tuleb kohe meelde Boiling Point, mis oli kusjuures ju tegelikult praktiliselt täpselt samasugune mäng.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
23.03.2007 21:38:51
|
|
|
| inc kirjutas: |
| Endal oli ka probleeme selle psi-kaitsega, kui tahtsin teadlasele seda ülikonda tagasi viia. Varsti hakkan seda xmisiganes missiooni tegema, et ühesõnaga, kuidas käituda et see psi asjandus ikka kätte saada? |
kui said paberid ja ülikonna X-16st (yantar) kätte, siis tuleb lihtsalt teha too X-18 (dark valley) ka ära, ilma et dokustaate baarmenile enne kätte viia (ülikonna võid teadlastele ilusti ära anda, selle-eest saab kickass armori)....kui X-18st asjad käes siis baarmeni juurde (seivi enne temaga rääkimahakkamist ära) ja jälgi et temaga rääkima hakates kindlasti X-18 dokustaatidest esimesena juttu tehtaks (kui esimesena X-16 mainitakse siis load savegame kuni esimesena X-18 mainitakse), see annab missiooni nendesamuste X-16 dokumentide saamiseks (mis sul küll juba käes on)...nüüd ei tohi enam teist korda baarmeniga juttu teha, st X-16 missioon peab lõpetamata jääma....siis vuttvutt teadlaste jutule ja need hakkavad pajatama et vaja radiatsioonimõõtmisi teha, lidud natuke Kruglovil sabas ja kui tagasi jõuate saad psi kaitse kätte...ja siis uuesti baarmeni jutule dokustaate ära viima...ehk siis kõvasti vudimist...
kui pole veel X-16 keldrisse jõudnud, siis ehk isegi lihtsam enne dark valley'sse kobida ja seal ikkagi X-18 ära teha (ilma psi-kaitseta oli seal yentaris paaris kohas üsna hapu hakkama saada, vajas meeletutes kogustes medikit'e ja veelrohkem jooksu ja koordinatsioonitrenni), jääb palju janti ära...samas vist oli isegi sellel armori missioonil ajalimiit, niiet x-18's ei anna kaua venitada...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
23.03.2007 22:13:22
|
|
|
| kuidas selle psi-emissioni eestikeelne tõlge oleks?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
23.03.2007 22:45:20
|
|
|
Sai siis esimest korda selle "londiste" mutandiga kokku, krdi palju kuule läks vist oma 150 seda sitta ei ole ju näha ka ja rabeleb ringi, lõpuks kui maha sain siis tulid military vennad ja juhtus see mis juhtuma pidi, kiire surm, kuna otsas olid kuulid
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Illu
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.03.2007 22:46:45
|
|
|
| endal läheb küll ca 30 ja vähem kuuli tema peale, vahepeal kargab ringi küll aga tühja ei tärista.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTF
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
23.03.2007 23:32:01
|
|
|
Mul oli üldse selle esimese kolliga selline tore lugu , et mul polnud automaati ning pidin jamama mingi pumba ja püssiga.
Ning mis see psi-emission on ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
23.03.2007 23:48:47
|
|
|
| BTF, pärast poole saad teada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
23.03.2007 23:49:39
|
|
|
Krdi kas teil ka sama jama, et esimese traderi juures uks kinni, päris esimese, sealt kust mäng algas...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
24.03.2007 00:28:47
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| inc kirjutas: |
| Endal oli ka probleeme selle psi-kaitsega, kui tahtsin teadlasele seda ülikonda tagasi viia. Varsti hakkan seda xmisiganes missiooni tegema, et ühesõnaga, kuidas käituda et see psi asjandus ikka kätte saada? |
kui said paberid ja ülikonna X-16st (yantar) kätte, siis tuleb lihtsalt teha too X-18 (dark valley) ka ära, ilma et dokustaate baarmenile enne kätte viia (ülikonna võid teadlastele ilusti ära anda, selle-eest saab kickass armori)....kui X-18st asjad käes siis baarmeni juurde (seivi enne temaga rääkimahakkamist ära) ja jälgi et temaga rääkima hakates kindlasti X-18 dokustaatidest esimesena juttu tehtaks (kui esimesena X-16 mainitakse siis load savegame kuni esimesena X-18 mainitakse), see annab missiooni nendesamuste X-16 dokumentide saamiseks (mis sul küll juba käes on)...nüüd ei tohi enam teist korda baarmeniga juttu teha, st X-16 missioon peab lõpetamata jääma....siis vuttvutt teadlaste jutule ja need hakkavad pajatama et vaja radiatsioonimõõtmisi teha, lidud natuke Kruglovil sabas ja kui tagasi jõuate saad psi kaitse kätte...ja siis uuesti baarmeni jutule dokustaate ära viima...ehk siis kõvasti vudimist...
kui pole veel X-16 keldrisse jõudnud, siis ehk isegi lihtsam enne dark valley'sse kobida ja seal ikkagi X-18 ära teha (ilma psi-kaitseta oli seal yentaris paaris kohas üsna hapu hakkama saada, vajas meeletutes kogustes medikit'e ja veelrohkem jooksu ja koordinatsioonitrenni), jääb palju janti ära...samas vist oli isegi sellel armori missioonil ajalimiit, niiet x-18's ei anna kaua venitada...  |
x16 juba ammu ammu ära antud. x18 pole veel tegema hakanud. On mul üldse enam lootust kuskilt psi-kaitset saada ?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
24.03.2007 00:29:17
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| Krdi kas teil ka sama jama, et esimese traderi juures uks kinni, päris esimese, sealt kust mäng algas... |
räägi selle vennaga töö asjus
siis ta teeb ukse lahti
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
24.03.2007 01:31:25
|
|
|
| eyelids kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
| Krdi kas teil ka sama jama, et esimese traderi juures uks kinni, päris esimese, sealt kust mäng algas... |
räägi selle vennaga töö asjus
siis ta teeb ukse lahti |
mis kuradi vennaga seal 1000 venda terves mängus
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTF
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
24.03.2007 01:48:45
|
|
|
Arvatavasti mõtles ta seda kõige esimest venda kes istub punkris.
Või sa pole enam täiesti alguses ja oled mõned missioonid ära ka teinud ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
24.03.2007 03:43:25
|
|
|
| wtf. sain sisse aga ei jaga matsu välja kuhu minema peab/mida tegema? : D
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
24.03.2007 03:46:21
|
|
|
no x18 on tehtud, seal lendas spetsnatz vms selga, panin jooksu, jõudsin tagasi level 1'te aga seal vanamehel oli punker kinni.
kuigi kaardil oli märgitud et sinna saab palgale järgmi minna, tehtud töö eest.
aga savi nüüd, käisin viistin x18 dok ära ja nüüd x16 juures, sain just psi julla kätte.
| Rasvane kirjutas: |
| wtf. sain sisse aga ei jaga matsu välja kuhu minema peab/mida tegema? : D |
kuhu sa sisse said või kuhu sisse sa midagi panid? naisega teed midagi aga ei tea mida vaja teha vä? et sisse said aga mis edasi tuleks teha?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
24.03.2007 03:51:37
|
|
|
| Noname kirjutas: |
no x18 on tehtud, seal lendas spetsnatz vms selga, panin jooksu, jõudsin tagasi level 1'te aga seal vanamehel oli punker kinni.
kuigi kaardil oli märgitud et sinna saab palgale järgmi minna, tehtud töö eest.
aga savi nüüd, käisin viistin x18 dok ära ja nüüd x16 juures, sain just psi julla kätte.
| Rasvane kirjutas: |
| wtf. sain sisse aga ei jaga matsu välja kuhu minema peab/mida tegema? : D |
kuhu sa sisse said või kuhu sisse sa midagi panid? naisega teed midagi aga ei tea mida vaja teha vä? et sisse said aga mis edasi tuleks teha? |
stfu lol.
ma läksin nüüd mängu sisse ja olin kuskil külas. ehk keegi oskab öelda kuhu minema peab ja mida tegema. ei pea hakkama näkku panema kohe.. -.-
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
24.03.2007 03:54:29
|
|
|
vaata controlid üle ja siis vajuta vajaliku klahvi et objektiive näha. PDA vms oli selle jaoks.
teinekord sõnasta normaalselt asi.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
24.03.2007 04:47:33
|
|
|
| inc kirjutas: |
x16 juba ammu ammu ära antud. x18 pole veel tegema hakanud. On mul üldse enam lootust kuskilt psi-kaitset saada ? |
kui X-16 dokustaadid juba baarmenile antud, siis ei oska mina avitada...
st minumeelest on iva selles, et peale X-18 ärategemist tekib X-16 missioon, mille ajal seda psi kaitsevidinat saab (isegi kui tegelikult on asi tehtud ja dokumendid näpus jne)...kui dokumendid juba baarmenile antud, siis on missioon lõpetatud ja teadlased arvavad et nii äss mees küll enam mingit kaitset ei vaja...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ftpmaster
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2004
|
24.03.2007 04:48:12
|
|
|
| Kellogg's kirjutas: |
Keegi teist pole mõelnud, et sarnase mehhanikaga (mõngingate paranduste ja kohandustega, muidugi) mäng võiks olla suht lõbus näiteks troopilises keskonnas näiteks kuskil Aafrikas, kus võib vahel mingeid lõvisid jahtida ja neegritega "trade'ida"?
Sellel mõeldes tuleb kohe meelde Boiling Point, mis oli kusjuures ju tegelikult praktiliselt täpselt samasugune mäng. |
aga on ju selline mäng tegemisel, nimeks White Gold , kui veab siis tuleb sellel sügisel välja.
http://www.deep-shadows.com/en/projects.php?id=8
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
24.03.2007 05:37:29
|
|
|
Tasemel mäng tundub. Tasus oodata...
...kuid, mängu alguses, peale paari missiooni täitmist, ründavad mingid Vanjad ja Dimitrid küla nii, et kõik Stalkerid (ka. mina) saavad surma. Mis seal teha? Viimane (4.) katse lõppes sellega, et mina olin punkris - relvitu ja rahatu ning nemad punkri katusel - neljakesi ja relvadega.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.03.2007 05:45:50
|
|
|
seal "garbage" mapi peal on ka mingi traderi-onu kuskil? krt jube hunnik igasugust manti on kogutud kotti, tahaks mõned asjad hea hinnaga kuskile maha müüa ja kasulikku kraami a'la padrunid ja energydrink asemele osta
mis nende artifaktidega on peategelased endal ka midagi teha või need ongi lihtsalt müümiseks? selles mõttes, et seal on juttu mingist +400% healthist näiteks, mismoodi seda "aktiveerida"?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
24.03.2007 06:45:15
|
|
|
ra kes see on mängufoorumiu moded?!? ma küsisin konkreetselt miks on stalkeril madala fraafika probleem ning sain ilusa vastuse konkreetsete driverit näol. praeguseks on need postitused kustutatud. ?!?!?! miks...seostub ju väga lähedaselt antud teemaga. chillout ra.
ühesõnaga pange postitused tagasi või saatke privas (?!?!?) need driveri numbrid, mida siin mainiti.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
24.03.2007 11:03:02
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
seal "garbage" mapi peal on ka mingi traderi-onu kuskil? krt jube hunnik igasugust manti on kogutud kotti, tahaks mõned asjad hea hinnaga kuskile maha müüa ja kasulikku kraami a'la padrunid ja energydrink asemele osta
mis nende artifaktidega on peategelased endal ka midagi teha või need ongi lihtsalt müümiseks? selles mõttes, et seal on juttu mingist +400% healthist näiteks, mismoodi seda "aktiveerida"? |
Mul on paar sellist rihma küljes, mis endurance't tõstavad. Saab päris pikalt sprintida
Ehk siis topeltklikk või rightclick artifacti peal ja paneb rihma külge asja.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
24.03.2007 11:05:56
|
|
|
g-nome, seda mõtlesid?
| mutabor kirjutas: |
muide kel on 6600GT kaart, yhes foorumis lugesin välja et kutil on masin A64 3500+, 6600GT, 1 gig RAM ja asi jooksis nagu paljudel teistelgi kehvasti. hakkas ta proovima erinevaid draivereid.
66.xx - yldse ei näidanud tekstuure
84.xx - äkki jooksis ylihästi dx9 modes ainult et taevas oli pekkis
81.33 - ja kõik korras äkitsi ja vend mängib mängu dx9 modes ja päris kõrgete settingutega. |
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
24.03.2007 11:16:12
|
|
|
ühel artifactil oli -400% bleeding. panin peale, aga kui veritsema hakkasin, läks see iga hetk aina hullemaks, kuni bleeding indikaator oli täiesti punane
ilma artifactita jäi bleeding indikaator roheliseks ja kadus natukese aja pärast. sain mina valesti aru et see peak bleedingut takistama, või milles asi?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.03.2007 12:12:00
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| mul 7600gt peal dx9 ja kõik maximum + 1280 reso mingi 100FPS (vista) |
fraps'iga mõõdad ikka? ja eeldan et AA ei ole peal
krt isegi mul ei jookse asi kõik maksimumis 100fps - pigem ikka 30-55fps noAA
edit: mängust AA põhja pannes jookseb 40-65fps
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
24.03.2007 12:21:35
|
|
|
| eyelids kirjutas: |
ühel artifactil oli -400% bleeding. panin peale, aga kui veritsema hakkasin, läks see iga hetk aina hullemaks, kuni bleeding indikaator oli täiesti punane
ilma artifactita jäi bleeding indikaator roheliseks ja kadus natukese aja pärast. sain mina valesti aru et see peak bleedingut takistama, või milles asi? |
ilmselt jällegi üks arvukatest bugidest...
pole õnnestunud endal kahjuks eriti häid endurance omasid leida, aga +600% life on küll väga mõnus - eluiga pikeneb märgatavalt, suht keeruline lausa surma saada (novice loomulikult)
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
24.03.2007 13:06:28
|
|
|
Miks need nn kaitseülikonnad siis radiatsiooni eesti ei kaitse? Ikka tuleb ravimeid süüa.
Praegu siis see seljas, mis Yantari teadlased andsid
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|