Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.03.2007 11:05:36 vasta tsitaadiga

Pigem peaksid arvestama et kõik ei ole nagu sina ning mängivad oma ostetud mänge ikka rohkem kui ühe korra.
Pirades võib muidugi olla et mänge on sadades ning ei viitsi nagunii korralikult ühtki mängida. Ostetud kraami peale kulutatakse üldjuhul märksa rohkem aega ning peetakse sellest ka rohkem lugu.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2007 11:12:23 vasta tsitaadiga

No eks mulgi omad reliikviad (DM, Prince of persia osad.....rohkem ei tule meelde)
Kuid ega sa valet juttu ei räägi.

Minu piramised on piirdunud sellega et olen ennem mängu järgi proovinud ja kui on mingi väga hea mäng siis puhtalt austusest firma vastu ostan originaali ka.

Muide ma lihtsalt rohkem küsisin oma esimeses postis, et huvi pärast teada saada kes mängivad kes ei mängi......
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.03.2007 11:43:51 vasta tsitaadiga

Ka mina mängin vanu mänge, sitaks Meeldivad DOS mängud, tuletavad childhoodi meelde, ka NESe mängin.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2007 12:17:04 vasta tsitaadiga

Täiesti külmaks jätab, et PS3'ga ei saa mängida PS2 mänge...omal ajal, kui oli PS2 ei mänginud ma kordagi PS1 mänge...nagu väga pohhui ausalt beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2007 12:52:44 vasta tsitaadiga

Kui nüüd mõelda siis pole ka ise oma PS2'ga ühtegi PS1 mängu pelanud. Võibolla alguses isegi viitsiks kui ostaks kohe launchist, PS3 pelasid eriti poleks ja samas oleks PS2 peladest midagi pooleli aga muidu vast eriti mitte. Liask veel selle,et võimaluse korral mängiks nii PS1 kui ka PS2 mänge PC peal ja emuga kuna siis võimalik ka mingit pildiilu juurde kruttida, save anywhere jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 14.03.2007 15:06:52 vasta tsitaadiga

mina küll sooviks mängida PS3 peal ka PS2 mänge, sellepärst et siis saaks sõpradelt laenata...endale PS2 ple nagu mõtet enam osta!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 14.03.2007 16:18:51 vasta tsitaadiga

See 11 tonniga pakutav masin mängib kõiki ps2 ja ps1 mänge, jutt kärpimisest käib masina kohta, mis euroopas hakkab maksma 425 eurot.http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Console-Premium-Version/dp/B0007SV734/ref=pd_ka_1/026-5176508-8635660?ie=UTF8&s=videogames&qid=1173877925&sr=8-1

vot nii, et kel raatsimist välja käia 11 tonni, saab kõiki mänge mängida, see et ps2 võimalus välja võeti tegi asja 600-lt eurolt 425-le eurole.
juba ps2 maksab vähem kui see hinnatõus tänu sellele, et saaks ps2 mänge mängida, seega soovitaks seda odavamat varianti, mis maksab vähem ja toetab ikkagi ca 1200 ps2 mängu tänasel päeval ja hakkab toetama rohkemgi.
PS! nagu olen kuulnud, näevad ps2 mängud ps3 peal kehvemad välja kui ps2, nii et oodake veidi, see odavam variant tuleb peagi eestisse ja peaks maksma mingi 6700 krooni, ma muidugi ei tea, kui aplju eestis hinda lisatakse.
aga muude näitajate osas täpselt samad aparaadid, võiks selle odavama tellida ka amazonist aga ei tea kuidas garantiiga on, kes seda parandama hakkab, sest algul on oht, et uutel ikka vead küljes, küsisin Andricost, nemad ei vahenda parandamist, aint neid aparaate, mis neilt ostetud, aga ärge 11 000 krooni küll makske, kuu aja pärast meilgi see odavam versioon, mis toetab 1200 ps 2 mängu, kallim toetab kõiki
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2007 16:27:41 vasta tsitaadiga

Mmm... ei?

£425 = ~€623 = ~EEK 9800 (+ tavapärane juurdehindlus)


viimati muutis vabarna 14.03.2007 16:29:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 14.03.2007 16:37:07 vasta tsitaadiga

tõsi jutt, vaata linki, mis ma panin, siis näed hinda.
Inglismaal endiselt naelad, nii et jah sorry, minu viga, panin ikka täitsa segast nüüd
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
glaurung
HV vaatleja
glaurung

liitunud: 04.06.2004




sõnum 14.03.2007 18:19:16 vasta tsitaadiga

tarmor kirjutas:
See 11 tonniga pakutav masin mängib kõiki ps2 ja ps1 mänge, jutt kärpimisest käib masina kohta, mis euroopas hakkab maksma 425 eurot. http://www.amazon.co.uk/

vot nii, et kel raatsimist välja käia 11 tonni, saab kõiki mänge mängida, see et ps2 võimalus välja võeti tegi asja 600-lt eurolt 425-le eurole.
juba ps2 maksab vähem kui see hinnatõus tänu sellele, et saaks ps2 mänge mängida, seega soovitaks seda odavamat varianti, mis maksab vähem ja toetab ikkagi ca 1200 ps2 mängu tänasel päeval ja hakkab toetama rohkemgi.
PS! nagu olen kuulnud, näevad ps2 mängud ps3 peal kehvemad välja kui ps2, nii et oodake veidi, see odavam variant tuleb peagi eestisse ja peaks maksma mingi 6700 krooni, ma muidugi ei tea, kui aplju eestis hinda lisatakse.
aga muude näitajate osas täpselt samad aparaadid, võiks selle odavama tellida ka amazonist aga ei tea kuidas garantiiga on, kes seda parandama hakkab, sest algul on oht, et uutel ikka vead küljes, küsisin Andricost, nemad ei vahenda parandamist, aint neid aparaate, mis neilt ostetud, aga ärge 11 000 krooni küll makske, kuu aja pärast meilgi see odavam versioon, mis toetab 1200 ps 2 mängu, kallim toetab kõiki


Sihukest lolli möla pole juba ammu kusagil lugema sattunud. Mitte ainult faktivead, vaid ka personaalsest ajupuudulikkusest tingitud valed järeldused ja huupi pakkumised.

Kuulub kasutaja tarmor ehk riigikokku või on osake kodumaisest ajakirjanike gildist?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.03.2007 18:48:30 vasta tsitaadiga

Ainult isiklikule pinnale jõudev sarkasm on Delfi kommenteerivate kõigeteadjate tüüpalgoritm. Fakt.
Vahest on efektiivsem parandada faktivead.
Eriti mõttetu kasutada Delfi algoritmi siis kui juba kirjatüki autor isegi tunnistanud oma eksimust.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2007 00:09:31 vasta tsitaadiga

Mida peaks arvestama USAst ostetud konsooli puhul?
Pean ostma ainult jubina 110V >>220V või midagi veel? USAs on mingi NTSC ja euroopas PAL, mida see takistab?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2007 00:13:01 vasta tsitaadiga

USA töötab 110 V peal ? icon_eek.gif
Anyway mina ei teadnudki sellist asja, seda küll et nad on selle 3 traadiga pistikupesad kuid et 110 V .......... icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 15.03.2007 01:42:51 vasta tsitaadiga

seal on pinge madalam jah.
ps2 alles küll ei jäta keegi ma arvan, maha müüa terve hunniku mängudega,
saab paar ps3 mängu selle raha eest.

_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 15.03.2007 09:53:21 vasta tsitaadiga

muri666 kirjutas:
Mida peaks arvestama USAst ostetud konsooli puhul?
Pean ostma ainult jubina 110V >>220V või midagi veel? USAs on mingi NTSC ja euroopas PAL, mida see takistab?

Ei pea isegi seda jubinat ostma. Tavaline PC voolujuhe taha ja käima! Eks see esimene sisselülitamine veidi närvekõditav oli (kas hakkab kohe tossama?) aga toimib kenasti. Ja NTSC-süsteemiga ei saa sa vaadata DVD-sid ja blu ray diske, mis pole regioon 1.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 15.03.2007 10:03:22 vasta tsitaadiga

seal mingit pinge regulaatorit pole sees? icon_rolleyes.gif
_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2007 10:22:34 vasta tsitaadiga

omalt poolt lisaks, et USAs ja yldse Ameerika mandritel on vool madalam ja sagedus on 70 hertsi.. meil ainult 50...
ei ole vaja mingit pingemuundurit, inverterit, konverterit, mis iganes icon_lol.gif

otsige sobiv juhe ja l2ks.. ainuke asi, et kui sa tahad eurolaadijaga usasse minna, sis peab arvestama, et laadimine toimub kauem icon_neutral.gif

omal k2el j2rgi proovitud..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 15.03.2007 10:33:35 vasta tsitaadiga

eeromees kirjutas:
muri666 kirjutas:
Mida peaks arvestama USAst ostetud konsooli puhul?
Pean ostma ainult jubina 110V >>220V või midagi veel? USAs on mingi NTSC ja euroopas PAL, mida see takistab?

Ei pea isegi seda jubinat ostma. Tavaline PC voolujuhe taha ja käima! Eks see esimene sisselülitamine veidi närvekõditav oli (kas hakkab kohe tossama?) aga toimib kenasti. Ja NTSC-süsteemiga ei saa sa vaadata DVD-sid ja blu ray diske, mis pole regioon 1.


Kui palju sa 110V seadmeid 220V otsa ühendanud oled? Ja millisel neist trafo alles jäänud on? Kui seadmel või adapteril on kirjas, et toetab 110V 60Hz ja 220V 50Hz (või siis näiteks 100-240V, 50/60Hz), siis see ongi mõeldud siin ja seal üle maailma kasutamiseks.

Samas enamus USA toodete puhul võid kindel olla, et need on mõeldud vaid 110V/60Hz vooluvõrgu jaoks. Eriti mängukonsoolide puhul, mille karbil on muuhulgas kirjas, et müümiseks ainult USA/Canada/Mexico regioonis, ei maksa oodata valmidust 220V/50Hz vooluvõrgule.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 15.03.2007 12:02:04 vasta tsitaadiga

glaurung kirjutas:
tarmor kirjutas:
See 11 tonniga pakutav masin mängib kõiki ps2 ja ps1 mänge, jutt kärpimisest käib masina kohta, mis euroopas hakkab maksma 425 eurot. http://www.amazon.co.uk/

vot nii, et kel raatsimist välja käia 11 tonni, saab kõiki mänge mängida, see et ps2 võimalus välja võeti tegi asja 600-lt eurolt 425-le eurole.
juba ps2 maksab vähem kui see hinnatõus tänu sellele, et saaks ps2 mänge mängida, seega soovitaks seda odavamat varianti, mis maksab vähem ja toetab ikkagi ca 1200 ps2 mängu tänasel päeval ja hakkab toetama rohkemgi.
PS! nagu olen kuulnud, näevad ps2 mängud ps3 peal kehvemad välja kui ps2, nii et oodake veidi, see odavam variant tuleb peagi eestisse ja peaks maksma mingi 6700 krooni, ma muidugi ei tea, kui aplju eestis hinda lisatakse.
aga muude näitajate osas täpselt samad aparaadid, võiks selle odavama tellida ka amazonist aga ei tea kuidas garantiiga on, kes seda parandama hakkab, sest algul on oht, et uutel ikka vead küljes, küsisin Andricost, nemad ei vahenda parandamist, aint neid aparaate, mis neilt ostetud, aga ärge 11 000 krooni küll makske, kuu aja pärast meilgi see odavam versioon, mis toetab 1200 ps 2 mängu, kallim toetab kõiki


Sihukest lolli möla pole juba ammu kusagil lugema sattunud. Mitte ainult faktivead, vaid ka personaalsest ajupuudulikkusest tingitud valed järeldused ja huupi pakkumised.

Kuulub kasutaja tarmor ehk riigikokku või on osake kodumaisest ajakirjanike gildist?


Vabandan väga, et oma segase jutuga teisi foorumi kasutajaid ärritasin, tegemist ei olnud tõesti kõige "säravama" postitusega ja püüan edaspidi hoiduda sellistest postitustest.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 15.03.2007 12:47:21 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
eeromees kirjutas:
muri666 kirjutas:
Mida peaks arvestama USAst ostetud konsooli puhul?
Pean ostma ainult jubina 110V >>220V või midagi veel? USAs on mingi NTSC ja euroopas PAL, mida see takistab?

Ei pea isegi seda jubinat ostma. Tavaline PC voolujuhe taha ja käima! Eks see esimene sisselülitamine veidi närvekõditav oli (kas hakkab kohe tossama?) aga toimib kenasti. Ja NTSC-süsteemiga ei saa sa vaadata DVD-sid ja blu ray diske, mis pole regioon 1.


Kui palju sa 110V seadmeid 220V otsa ühendanud oled? Ja millisel neist trafo alles jäänud on? Kui seadmel või adapteril on kirjas, et toetab 110V 60Hz ja 220V 50Hz (või siis näiteks 100-240V, 50/60Hz), siis see ongi mõeldud siin ja seal üle maailma kasutamiseks.

Samas enamus USA toodete puhul võid kindel olla, et need on mõeldud vaid 110V/60Hz vooluvõrgu jaoks. Eriti mängukonsoolide puhul, mille karbil on muuhulgas kirjas, et müümiseks ainult USA/Canada/Mexico regioonis, ei maksa oodata valmidust 220V/50Hz vooluvõrgule.

No eks osta siis muundur vahele. Mina lükkasin juhtme seina ja teist nädalat mängin ilma probleemideta. Ka erinevates Euroopa foorumites on see teema üleval olnud (kui leian foorumi üles, panen lingi). Keegi oli isegi asja lahti kruvinud ja sees olevat kirjas olnud 100-250V. Aga eks ma otsin ja annan teada.
Siin on midagi: http://ask.metafilter.com/57457/Will-a-US-Playstation-3-settle-in-the-UK ja siin kah: http://www.eurogamer.net/forum_thread_posts.php?thread_id=68230&forum_id=1&start=210
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 15.03.2007 15:21:29 vasta tsitaadiga

100-250V seda ma mõtlesingi , aga sõnastasin kobalt icon_lol.gif

update: Camera and mic announced for PS3 & more supported PS2 titles

http://www.mcvuk.com/news/26118/Camera-and-mic-announced-for-PS3

_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 09:26:29 vasta tsitaadiga

Esimene laadung vms on eestis ladudes... eile jõudis lattu ning laohind 11k icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 20.03.2007 14:48:30 vasta tsitaadiga

oh üllatust icon_rolleyes.gif
_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 14:54:55 vasta tsitaadiga

Euronic'sis on ülehomme asjad igastahes letil. Peab siis 10'st uksetaha minema.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 14:57:52 vasta tsitaadiga

PS3 firmware v 1.60
PS3 saab endale uue tarkvara mis lisab sisuteenuse home, tagataustal downloadimise, ning veel hulgaliselt lisasi. Parandatud on ka internetibrausimist, milleks pole enam vaja klaviatuuri, nüüd on olemas ka niinemetatud "onscreen keyboard". PS3 odavamale versioonile listakse sellega ka lisafunktsioone, mis algupäraselt olemas vaid kallimal versioonil. PSP puldina kasutamise tugi ning lisaks veel parandatakse ka niinemtatud "võimalikud turvaaugud" (loe: modimisevõimalused). Viimasena on lisatud ka täiendatud PS2 tugi, ehk kuna euroopa versioonil puudub PS2 kiip PS2 mängude mängimiseks, siis tuleb seda emuleerida tarkvaraga, ning hetkel seda tarkvara ka uuendati.
Via BattleIT

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 20.03.2007 15:01:08 vasta tsitaadiga

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=6550

Misajast folding@home sisuteenus 'home' on? See pidi ju millalgi sügisel tulema?

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 15:03:56 vasta tsitaadiga

wicked, tuleb varem,

Sisuteenus home - loe rohkem siit http://www.pushspace.com/index.php?/archives/60-PlayStation-3-saab-uue-teenuse-nimega-Home.html
Kuna aga home järgmine versioon on veelgi rohkem PS3 seotud (loe: uute mängude laadimine viiakse sinna üle, tarkvara täiendused jne...)

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 15:48:49 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et mõnes hiljutises postituses on omavahel segi aetud kaks erinevat asja: Home ja folding@home.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 20.03.2007 16:20:33 vasta tsitaadiga

Jah, see kaheldava väärtusega maakeelne uudistesait, mis oma allikaid isegi ei maini, ei tee neil vahet...
Võiks mõne ametlikuma koha näidata kus kirjas, et justnimelt Home tuleb koos 1.60-ga.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 16:53:35 vasta tsitaadiga

PS3 backwards compatibility list - 1782 out of 2451
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 20.03.2007 17:18:09 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
PS3 backwards compatibility list - 1782 out of 2451

Korralikult ei tööta näiteks:
- mingi seeria METAL GEAR SOLID 3 - SNAKE EATER'eid
- SILENT HILL 2, 3 ja 4 (lol)
- Ratchet & Clank mängud on üldse puudu
- Resident Evil 4

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 16:28:20 vasta tsitaadiga

reedel tuleb siis PS3 ka Lõunakeskusesse icon_razz.gif
kel huvi, siis 6 tk .. üks on juba broneeritud.. bronnida saab, kuid enne reedet te seda kätte saa icon_razz.gif

edit: 60 GB ja 10995.-

ja neid tuleb sel korral Eestisse üldse 45 tükki icon_exclaim.gif
hilisem partii jääb tulevikku..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 18:37:57 vasta tsitaadiga

2mblik, huvitav kui palju nüüd PS2 hind langeb... Et nagu päris head mitu aastat olen oodanud PS3 mida nagu kivi veeratati kogu aeg edasi, ootan ja ootan et millal saaks osta PS2. Et odavalt saada noh... Selle riistvara ei maksa ju midagi (300mhz prose, no kuulge....)
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 18:38:47 vasta tsitaadiga

looda lihtsameelne, mispidi 10+k hinnaga ps3 peaks ps2 4x väiksemale hinnale mõjuma?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 18:41:20 vasta tsitaadiga

Euronicsis maksab PS2 slim 2,2k. Pole siin mingit alet oodata mõtet.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 19:51:21 vasta tsitaadiga

Mäletan et kui veel käisin PS2 ostmas siis oli müügis ka PSone mis maksis umbes 700.- ... võib arvata et siis PS2 on aasta (kahe?) pärast sama kallis ja PS3gi tublisti langenud
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 21:55:24 vasta tsitaadiga

pakun, et hinnad langevad, kui blu-ray jõuab massidesse..
praegu on neil argument see, et suhtkoht ainuke bluray mängija, mida HETKEL omandada saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 21.03.2007 22:02:17 vasta tsitaadiga

Huvitav milline argument on Microsoftil? X360 ka kopikaid ei maksa.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 23:02:14 vasta tsitaadiga

no v2rava-villi v6ib igast asju ette tuua - nt. "Oh come on, it's XBOX, god damn it!" icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 23:15:07 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Huvitav milline argument on Microsoftil? X360 ka kopikaid ei maksa.
xbox360 maksab maksab poole vähem. Mis argumenti seal vaja on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 21.03.2007 23:20:56 vasta tsitaadiga

2mblik kirjutas:
pakun, et hinnad langevad, kui blu-ray jõuab massidesse..
praegu on neil argument see, et suhtkoht ainuke bluray mängija, mida HETKEL omandada saab icon_biggrin.gif


saada midagi on, aga sellistest "stand alone" masinatest on PS3 ikkagi odavaim blu-ray mängija.

edit: peab vist laup. minema onoffi testima...väga huvitaks kuidas näevad välja uued mängud korraliku full HD Lcd peal! oma silm on ikkagi kuningas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 23:35:33 vasta tsitaadiga

no minule tuleb see masin homme poodi.. plaanis tagaruumis m2ngud 2ra testida..
tulekul on ka siis 6 juhtmeta pulti ja 5 m2ngu icon_razz.gif aga sellest homme siis l2hemalt icon_razz.gif
2revus on suur icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.03.2007 23:39:18 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
486 kirjutas:
Huvitav milline argument on Microsoftil? X360 ka kopikaid ei maksa.
xbox360 maksab maksab poole vähem. Mis argumenti seal vaja on?
Kui tahta juurde osta kõik vidinad mis annaks PS3'ga sarnased omadused siis läheks XB vaat et kallimakski icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 23:41:56 vasta tsitaadiga

Aga milleks need vajalikud on, kui reaalselt neid vaja ei ole?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 01:26:57 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
looda lihtsameelne, mispidi 10+k hinnaga ps3 peaks ps2 4x väiksemale hinnale mõjuma?

Pigem on Eestis tegemist kohalike kaupmeeste "kasumi ahnusega" - Londonis (kus hinnad muu Euroopaga võrreldes kallimad) on PS2-e "Value Pack" (lisapult ja mälukaart või paar mängu juures) keskmiselt 70-75 naela (1610-1725.-eek) ja hind kukub peale 23-ndat veelgi icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.03.2007 01:37:55 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Aga milleks need vajalikud on, kui reaalselt neid vaja ei ole?
Kui ei ole vaja siis ei ole.

Samas teeb paar-kolm aastat XB Live't juba üksinda üsna kenakese summa icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 02:13:05 vasta tsitaadiga

Seda küll....ah nagunii on varsti mõlemad ühe hinnaga müügil, nagu praegu ps2 ja xbox. icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 22.03.2007 13:52:40 vasta tsitaadiga

lucky bastard! icon_razz.gif tahaks ka tagaruumis ps3 testida mahlaka true HD resoga :drool: icon_lol.gif
_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 22.03.2007 14:25:02 vasta tsitaadiga

2mblik kirjutas:
reedel tuleb siis PS3 ka Lõunakeskusesse icon_razz.gif
kel huvi, siis 6 tk .. üks on juba broneeritud.. bronnida saab, kuid enne reedet te seda kätte saa icon_razz.gif

edit: 60 GB ja 10995.-

ja neid tuleb sel korral Eestisse üldse 45 tükki icon_exclaim.gif
hilisem partii jääb tulevikku..


kas mõne õige resoga teleka taha tuleb ka demo stend?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 22.03.2007 15:31:55 vasta tsitaadiga

see oleks nagu hädavajalik...mingi 26" junni taga oleks ikka väga ressursi raiskamine (kui mitte öelda et lausa kuritegu icon_biggrin.gif )...minimaalselt 40", ütleme nt sony enda lcd 40X2000
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.