|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.03.2007 11:05:36
|
|
|
Pigem peaksid arvestama et kõik ei ole nagu sina ning mängivad oma ostetud mänge ikka rohkem kui ühe korra.
Pirades võib muidugi olla et mänge on sadades ning ei viitsi nagunii korralikult ühtki mängida. Ostetud kraami peale kulutatakse üldjuhul märksa rohkem aega ning peetakse sellest ka rohkem lugu.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
14.03.2007 11:12:23
|
|
|
No eks mulgi omad reliikviad (DM, Prince of persia osad.....rohkem ei tule meelde)
Kuid ega sa valet juttu ei räägi.
Minu piramised on piirdunud sellega et olen ennem mängu järgi proovinud ja kui on mingi väga hea mäng siis puhtalt austusest firma vastu ostan originaali ka.
Muide ma lihtsalt rohkem küsisin oma esimeses postis, et huvi pärast teada saada kes mängivad kes ei mängi......
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
14.03.2007 11:43:51
|
|
|
Ka mina mängin vanu mänge, sitaks Meeldivad DOS mängud, tuletavad childhoodi meelde, ka NESe mängin.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
14.03.2007 12:17:04
|
|
|
Täiesti külmaks jätab, et PS3'ga ei saa mängida PS2 mänge...omal ajal, kui oli PS2 ei mänginud ma kordagi PS1 mänge...nagu väga pohhui ausalt
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.03.2007 12:52:44
|
|
|
| Kui nüüd mõelda siis pole ka ise oma PS2'ga ühtegi PS1 mängu pelanud. Võibolla alguses isegi viitsiks kui ostaks kohe launchist, PS3 pelasid eriti poleks ja samas oleks PS2 peladest midagi pooleli aga muidu vast eriti mitte. Liask veel selle,et võimaluse korral mängiks nii PS1 kui ka PS2 mänge PC peal ja emuga kuna siis võimalik ka mingit pildiilu juurde kruttida, save anywhere jne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
14.03.2007 15:06:52
|
|
|
| mina küll sooviks mängida PS3 peal ka PS2 mänge, sellepärst et siis saaks sõpradelt laenata...endale PS2 ple nagu mõtet enam osta!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
14.03.2007 16:18:51
|
|
|
See 11 tonniga pakutav masin mängib kõiki ps2 ja ps1 mänge, jutt kärpimisest käib masina kohta, mis euroopas hakkab maksma 425 eurot.http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Console-Premium-Version/dp/B0007SV734/ref=pd_ka_1/026-5176508-8635660?ie=UTF8&s=videogames&qid=1173877925&sr=8-1
vot nii, et kel raatsimist välja käia 11 tonni, saab kõiki mänge mängida, see et ps2 võimalus välja võeti tegi asja 600-lt eurolt 425-le eurole.
juba ps2 maksab vähem kui see hinnatõus tänu sellele, et saaks ps2 mänge mängida, seega soovitaks seda odavamat varianti, mis maksab vähem ja toetab ikkagi ca 1200 ps2 mängu tänasel päeval ja hakkab toetama rohkemgi.
PS! nagu olen kuulnud, näevad ps2 mängud ps3 peal kehvemad välja kui ps2, nii et oodake veidi, see odavam variant tuleb peagi eestisse ja peaks maksma mingi 6700 krooni, ma muidugi ei tea, kui aplju eestis hinda lisatakse.
aga muude näitajate osas täpselt samad aparaadid, võiks selle odavama tellida ka amazonist aga ei tea kuidas garantiiga on, kes seda parandama hakkab, sest algul on oht, et uutel ikka vead küljes, küsisin Andricost, nemad ei vahenda parandamist, aint neid aparaate, mis neilt ostetud, aga ärge 11 000 krooni küll makske, kuu aja pärast meilgi see odavam versioon, mis toetab 1200 ps 2 mängu, kallim toetab kõiki
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
14.03.2007 16:27:41
|
|
|
Mmm... ei?
£425 = ~623 = ~EEK 9800 (+ tavapärane juurdehindlus)
viimati muutis vabarna 14.03.2007 16:29:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
14.03.2007 16:37:07
|
|
|
tõsi jutt, vaata linki, mis ma panin, siis näed hinda.
Inglismaal endiselt naelad, nii et jah sorry, minu viga, panin ikka täitsa segast nüüd
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
glaurung
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
14.03.2007 18:19:16
|
|
|
| tarmor kirjutas: |
See 11 tonniga pakutav masin mängib kõiki ps2 ja ps1 mänge, jutt kärpimisest käib masina kohta, mis euroopas hakkab maksma 425 eurot. http://www.amazon.co.uk/
vot nii, et kel raatsimist välja käia 11 tonni, saab kõiki mänge mängida, see et ps2 võimalus välja võeti tegi asja 600-lt eurolt 425-le eurole.
juba ps2 maksab vähem kui see hinnatõus tänu sellele, et saaks ps2 mänge mängida, seega soovitaks seda odavamat varianti, mis maksab vähem ja toetab ikkagi ca 1200 ps2 mängu tänasel päeval ja hakkab toetama rohkemgi.
PS! nagu olen kuulnud, näevad ps2 mängud ps3 peal kehvemad välja kui ps2, nii et oodake veidi, see odavam variant tuleb peagi eestisse ja peaks maksma mingi 6700 krooni, ma muidugi ei tea, kui aplju eestis hinda lisatakse.
aga muude näitajate osas täpselt samad aparaadid, võiks selle odavama tellida ka amazonist aga ei tea kuidas garantiiga on, kes seda parandama hakkab, sest algul on oht, et uutel ikka vead küljes, küsisin Andricost, nemad ei vahenda parandamist, aint neid aparaate, mis neilt ostetud, aga ärge 11 000 krooni küll makske, kuu aja pärast meilgi see odavam versioon, mis toetab 1200 ps 2 mängu, kallim toetab kõiki |
Sihukest lolli möla pole juba ammu kusagil lugema sattunud. Mitte ainult faktivead, vaid ka personaalsest ajupuudulikkusest tingitud valed järeldused ja huupi pakkumised.
Kuulub kasutaja tarmor ehk riigikokku või on osake kodumaisest ajakirjanike gildist?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
14.03.2007 18:48:30
|
|
|
Ainult isiklikule pinnale jõudev sarkasm on Delfi kommenteerivate kõigeteadjate tüüpalgoritm. Fakt.
Vahest on efektiivsem parandada faktivead.
Eriti mõttetu kasutada Delfi algoritmi siis kui juba kirjatüki autor isegi tunnistanud oma eksimust.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
15.03.2007 00:09:31
|
|
|
Mida peaks arvestama USAst ostetud konsooli puhul?
Pean ostma ainult jubina 110V >>220V või midagi veel? USAs on mingi NTSC ja euroopas PAL, mida see takistab?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
15.03.2007 00:13:01
|
|
|
USA töötab 110 V peal ?
Anyway mina ei teadnudki sellist asja, seda küll et nad on selle 3 traadiga pistikupesad kuid et 110 V ..........
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
15.03.2007 01:42:51
|
|
|
seal on pinge madalam jah.
ps2 alles küll ei jäta keegi ma arvan, maha müüa terve hunniku mängudega,
saab paar ps3 mängu selle raha eest.
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
15.03.2007 09:53:21
|
|
|
| muri666 kirjutas: |
Mida peaks arvestama USAst ostetud konsooli puhul?
Pean ostma ainult jubina 110V >>220V või midagi veel? USAs on mingi NTSC ja euroopas PAL, mida see takistab? |
Ei pea isegi seda jubinat ostma. Tavaline PC voolujuhe taha ja käima! Eks see esimene sisselülitamine veidi närvekõditav oli (kas hakkab kohe tossama?) aga toimib kenasti. Ja NTSC-süsteemiga ei saa sa vaadata DVD-sid ja blu ray diske, mis pole regioon 1.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
15.03.2007 10:03:22
|
|
|
seal mingit pinge regulaatorit pole sees?
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
15.03.2007 10:22:34
|
|
|
omalt poolt lisaks, et USAs ja yldse Ameerika mandritel on vool madalam ja sagedus on 70 hertsi.. meil ainult 50...
ei ole vaja mingit pingemuundurit, inverterit, konverterit, mis iganes
otsige sobiv juhe ja l2ks.. ainuke asi, et kui sa tahad eurolaadijaga usasse minna, sis peab arvestama, et laadimine toimub kauem
omal k2el j2rgi proovitud..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
15.03.2007 10:33:35
|
|
|
| eeromees kirjutas: |
| muri666 kirjutas: |
Mida peaks arvestama USAst ostetud konsooli puhul?
Pean ostma ainult jubina 110V >>220V või midagi veel? USAs on mingi NTSC ja euroopas PAL, mida see takistab? |
Ei pea isegi seda jubinat ostma. Tavaline PC voolujuhe taha ja käima! Eks see esimene sisselülitamine veidi närvekõditav oli (kas hakkab kohe tossama?) aga toimib kenasti. Ja NTSC-süsteemiga ei saa sa vaadata DVD-sid ja blu ray diske, mis pole regioon 1. |
Kui palju sa 110V seadmeid 220V otsa ühendanud oled? Ja millisel neist trafo alles jäänud on? Kui seadmel või adapteril on kirjas, et toetab 110V 60Hz ja 220V 50Hz (või siis näiteks 100-240V, 50/60Hz), siis see ongi mõeldud siin ja seal üle maailma kasutamiseks.
Samas enamus USA toodete puhul võid kindel olla, et need on mõeldud vaid 110V/60Hz vooluvõrgu jaoks. Eriti mängukonsoolide puhul, mille karbil on muuhulgas kirjas, et müümiseks ainult USA/Canada/Mexico regioonis, ei maksa oodata valmidust 220V/50Hz vooluvõrgule.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
15.03.2007 12:02:04
|
|
|
| glaurung kirjutas: |
| tarmor kirjutas: |
See 11 tonniga pakutav masin mängib kõiki ps2 ja ps1 mänge, jutt kärpimisest käib masina kohta, mis euroopas hakkab maksma 425 eurot. http://www.amazon.co.uk/
vot nii, et kel raatsimist välja käia 11 tonni, saab kõiki mänge mängida, see et ps2 võimalus välja võeti tegi asja 600-lt eurolt 425-le eurole.
juba ps2 maksab vähem kui see hinnatõus tänu sellele, et saaks ps2 mänge mängida, seega soovitaks seda odavamat varianti, mis maksab vähem ja toetab ikkagi ca 1200 ps2 mängu tänasel päeval ja hakkab toetama rohkemgi.
PS! nagu olen kuulnud, näevad ps2 mängud ps3 peal kehvemad välja kui ps2, nii et oodake veidi, see odavam variant tuleb peagi eestisse ja peaks maksma mingi 6700 krooni, ma muidugi ei tea, kui aplju eestis hinda lisatakse.
aga muude näitajate osas täpselt samad aparaadid, võiks selle odavama tellida ka amazonist aga ei tea kuidas garantiiga on, kes seda parandama hakkab, sest algul on oht, et uutel ikka vead küljes, küsisin Andricost, nemad ei vahenda parandamist, aint neid aparaate, mis neilt ostetud, aga ärge 11 000 krooni küll makske, kuu aja pärast meilgi see odavam versioon, mis toetab 1200 ps 2 mängu, kallim toetab kõiki |
Sihukest lolli möla pole juba ammu kusagil lugema sattunud. Mitte ainult faktivead, vaid ka personaalsest ajupuudulikkusest tingitud valed järeldused ja huupi pakkumised.
Kuulub kasutaja tarmor ehk riigikokku või on osake kodumaisest ajakirjanike gildist? |
Vabandan väga, et oma segase jutuga teisi foorumi kasutajaid ärritasin, tegemist ei olnud tõesti kõige "säravama" postitusega ja püüan edaspidi hoiduda sellistest postitustest.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
15.03.2007 12:47:21
|
|
|
| terry kirjutas: |
| eeromees kirjutas: |
| muri666 kirjutas: |
Mida peaks arvestama USAst ostetud konsooli puhul?
Pean ostma ainult jubina 110V >>220V või midagi veel? USAs on mingi NTSC ja euroopas PAL, mida see takistab? |
Ei pea isegi seda jubinat ostma. Tavaline PC voolujuhe taha ja käima! Eks see esimene sisselülitamine veidi närvekõditav oli (kas hakkab kohe tossama?) aga toimib kenasti. Ja NTSC-süsteemiga ei saa sa vaadata DVD-sid ja blu ray diske, mis pole regioon 1. |
Kui palju sa 110V seadmeid 220V otsa ühendanud oled? Ja millisel neist trafo alles jäänud on? Kui seadmel või adapteril on kirjas, et toetab 110V 60Hz ja 220V 50Hz (või siis näiteks 100-240V, 50/60Hz), siis see ongi mõeldud siin ja seal üle maailma kasutamiseks.
Samas enamus USA toodete puhul võid kindel olla, et need on mõeldud vaid 110V/60Hz vooluvõrgu jaoks. Eriti mängukonsoolide puhul, mille karbil on muuhulgas kirjas, et müümiseks ainult USA/Canada/Mexico regioonis, ei maksa oodata valmidust 220V/50Hz vooluvõrgule. |
No eks osta siis muundur vahele. Mina lükkasin juhtme seina ja teist nädalat mängin ilma probleemideta. Ka erinevates Euroopa foorumites on see teema üleval olnud (kui leian foorumi üles, panen lingi). Keegi oli isegi asja lahti kruvinud ja sees olevat kirjas olnud 100-250V. Aga eks ma otsin ja annan teada.
Siin on midagi: http://ask.metafilter.com/57457/Will-a-US-Playstation-3-settle-in-the-UK ja siin kah: http://www.eurogamer.net/forum_thread_posts.php?thread_id=68230&forum_id=1&start=210
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
20.03.2007 09:26:29
|
|
|
Esimene laadung vms on eestis ladudes... eile jõudis lattu ning laohind 11k
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
20.03.2007 14:48:30
|
|
|
oh üllatust
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.03.2007 14:54:55
|
|
|
| Euronic'sis on ülehomme asjad igastahes letil. Peab siis 10'st uksetaha minema.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.03.2007 14:57:52
|
|
|
PS3 firmware v 1.60
PS3 saab endale uue tarkvara mis lisab sisuteenuse home, tagataustal downloadimise, ning veel hulgaliselt lisasi. Parandatud on ka internetibrausimist, milleks pole enam vaja klaviatuuri, nüüd on olemas ka niinemetatud "onscreen keyboard". PS3 odavamale versioonile listakse sellega ka lisafunktsioone, mis algupäraselt olemas vaid kallimal versioonil. PSP puldina kasutamise tugi ning lisaks veel parandatakse ka niinemtatud "võimalikud turvaaugud" (loe: modimisevõimalused). Viimasena on lisatud ka täiendatud PS2 tugi, ehk kuna euroopa versioonil puudub PS2 kiip PS2 mängude mängimiseks, siis tuleb seda emuleerida tarkvaraga, ning hetkel seda tarkvara ka uuendati.
Via BattleIT
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
20.03.2007 15:48:49
|
|
|
| Mulle tundub, et mõnes hiljutises postituses on omavahel segi aetud kaks erinevat asja: Home ja folding@home.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.03.2007 16:20:33
|
|
|
Jah, see kaheldava väärtusega maakeelne uudistesait, mis oma allikaid isegi ei maini, ei tee neil vahet...
Võiks mõne ametlikuma koha näidata kus kirjas, et justnimelt Home tuleb koos 1.60-ga.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
21.03.2007 16:28:20
|
|
|
reedel tuleb siis PS3 ka Lõunakeskusesse
kel huvi, siis 6 tk .. üks on juba broneeritud.. bronnida saab, kuid enne reedet te seda kätte saa
edit: 60 GB ja 10995.-
ja neid tuleb sel korral Eestisse üldse 45 tükki
hilisem partii jääb tulevikku..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
21.03.2007 18:37:57
|
|
|
2mblik, huvitav kui palju nüüd PS2 hind langeb... Et nagu päris head mitu aastat olen oodanud PS3 mida nagu kivi veeratati kogu aeg edasi, ootan ja ootan et millal saaks osta PS2. Et odavalt saada noh... Selle riistvara ei maksa ju midagi (300mhz prose, no kuulge....)
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
21.03.2007 18:38:47
|
|
|
looda lihtsameelne, mispidi 10+k hinnaga ps3 peaks ps2 4x väiksemale hinnale mõjuma?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
21.03.2007 18:41:20
|
|
|
| Euronicsis maksab PS2 slim 2,2k. Pole siin mingit alet oodata mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
21.03.2007 19:51:21
|
|
|
| Mäletan et kui veel käisin PS2 ostmas siis oli müügis ka PSone mis maksis umbes 700.- ... võib arvata et siis PS2 on aasta (kahe?) pärast sama kallis ja PS3gi tublisti langenud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
21.03.2007 21:55:24
|
|
|
pakun, et hinnad langevad, kui blu-ray jõuab massidesse..
praegu on neil argument see, et suhtkoht ainuke bluray mängija, mida HETKEL omandada saab
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
21.03.2007 22:02:17
|
|
|
Huvitav milline argument on Microsoftil? X360 ka kopikaid ei maksa.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
21.03.2007 23:02:14
|
|
|
no v2rava-villi v6ib igast asju ette tuua - nt. "Oh come on, it's XBOX, god damn it!"
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
21.03.2007 23:15:07
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Huvitav milline argument on Microsoftil? X360 ka kopikaid ei maksa. |
xbox360 maksab maksab poole vähem. Mis argumenti seal vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
21.03.2007 23:20:56
|
|
|
| 2mblik kirjutas: |
pakun, et hinnad langevad, kui blu-ray jõuab massidesse..
praegu on neil argument see, et suhtkoht ainuke bluray mängija, mida HETKEL omandada saab  |
saada midagi on, aga sellistest "stand alone" masinatest on PS3 ikkagi odavaim blu-ray mängija.
edit: peab vist laup. minema onoffi testima...väga huvitaks kuidas näevad välja uued mängud korraliku full HD Lcd peal! oma silm on ikkagi kuningas
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
21.03.2007 23:35:33
|
|
|
no minule tuleb see masin homme poodi.. plaanis tagaruumis m2ngud 2ra testida..
tulekul on ka siis 6 juhtmeta pulti ja 5 m2ngu aga sellest homme siis l2hemalt
2revus on suur
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.03.2007 23:39:18
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| Huvitav milline argument on Microsoftil? X360 ka kopikaid ei maksa. |
xbox360 maksab maksab poole vähem. Mis argumenti seal vaja on? |
Kui tahta juurde osta kõik vidinad mis annaks PS3'ga sarnased omadused siis läheks XB vaat et kallimakski
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
21.03.2007 23:41:56
|
|
|
| Aga milleks need vajalikud on, kui reaalselt neid vaja ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.03.2007 01:26:57
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| looda lihtsameelne, mispidi 10+k hinnaga ps3 peaks ps2 4x väiksemale hinnale mõjuma? |
Pigem on Eestis tegemist kohalike kaupmeeste "kasumi ahnusega" - Londonis (kus hinnad muu Euroopaga võrreldes kallimad) on PS2-e "Value Pack" (lisapult ja mälukaart või paar mängu juures) keskmiselt 70-75 naela (1610-1725.-eek) ja hind kukub peale 23-ndat veelgi
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.03.2007 01:37:55
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| Aga milleks need vajalikud on, kui reaalselt neid vaja ei ole? |
Kui ei ole vaja siis ei ole.
Samas teeb paar-kolm aastat XB Live't juba üksinda üsna kenakese summa
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.03.2007 02:13:05
|
|
|
Seda küll....ah nagunii on varsti mõlemad ühe hinnaga müügil, nagu praegu ps2 ja xbox.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
22.03.2007 13:52:40
|
|
|
lucky bastard! tahaks ka tagaruumis ps3 testida mahlaka true HD resoga :drool:
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
22.03.2007 14:25:02
|
|
|
| 2mblik kirjutas: |
reedel tuleb siis PS3 ka Lõunakeskusesse
kel huvi, siis 6 tk .. üks on juba broneeritud.. bronnida saab, kuid enne reedet te seda kätte saa
edit: 60 GB ja 10995.-
ja neid tuleb sel korral Eestisse üldse 45 tükki
hilisem partii jääb tulevikku.. |
kas mõne õige resoga teleka taha tuleb ka demo stend?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
22.03.2007 15:31:55
|
|
|
see oleks nagu hädavajalik...mingi 26" junni taga oleks ikka väga ressursi raiskamine (kui mitte öelda et lausa kuritegu )...minimaalselt 40", ütleme nt sony enda lcd 40X2000
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|