Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Sony Ericsson W810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 17:31:37 vasta tsitaadiga

Killer-Bea, 2gb on max suurus mis sobib
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 20.09.2006 17:35:27 vasta tsitaadiga

väga hea. kas on ka mõningaid võimalusi sofiti uuendada ja kuidas. mul ei ole näiteks Õ tähte telefonil. automaatne sofi uuendus ütleb et mul on kõige uuem tarkvara. kas on vb mõni editor millega saaks ehk telefoni resourcile ligi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 17:43:20 vasta tsitaadiga

Killer-Bea kirjutas:
väga hea. kas on ka mõningaid võimalusi sofiti uuendada ja kuidas. mul ei ole näiteks Õ tähte telefonil. automaatne sofi uuendus ütleb et mul on kõige uuem tarkvara. kas on vb mõni editor millega saaks ehk telefoni resourcile ligi.


Õ tähte ei saa enne kui SonyEric põhjalikult ümber ei mõtle oma poliitikat.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 01.10.2006 00:27:33 vasta tsitaadiga

nr2 ikka peaks olema?
loll on see, kes targast jutust aru ei saa.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2006 10:52:23 vasta tsitaadiga

Kas teistel on ka mingi kahtlaselt kehvemapoolne levi?
Igastahes mu vanal T230'l on kindlasti parem levi ja metsasees sõbra suvilas ei saand pea üldse rääkida, samal ajal, kui tema vana SE ja mu vana SE on seal mingigi leviga. (2-3 posti 5st).
Kuskil paranduses vms ei saa midagi välja vahetada või muuta, et levi parandada? Ostetud on 5päeva tagasi umb.3 kuud kasutatud telefon, väga ei usu, et midagi saab nii rikkuda ära sellel, et väliselt korras, aga seest miskit tähtsat puru seoses sellega.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 01.10.2006 11:31:24 vasta tsitaadiga

sony kohta ei oska ütelda, aga nokial võib küll levi lambist ära kukkuda ka paari kuu jooksul.
eriti kui tegemist ungaris kokkuklopsitud isendiga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2006 22:26:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi on üritand remotena tööle saada mobla? Ma ise olen pusinud ja pusinud, aga tööle pole saanud. Ühendasin telefoni "phone" modes, saatsin .hid faili sinna, salvestas ära jm., aga kui võtan kasvõi "Media Player" telfi menüüst, siis bluetooth seadmeid ei leia (phone mode, usb kaabli kaudu) icon_neutral.gif .

Äkki miskit ma valesti teinud vm, emaplaat on DFI SLI-DR.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 03.10.2006 12:41:14 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Kas keegi on üritand remotena tööle saada mobla? Ma ise olen pusinud ja pusinud, aga tööle pole saanud. Ühendasin telefoni "phone" modes, saatsin .hid faili sinna, salvestas ära jm., aga kui võtan kasvõi "Media Player" telfi menüüst, siis bluetooth seadmeid ei leia (phone mode, usb kaabli kaudu) icon_neutral.gif .

Äkki miskit ma valesti teinud vm, emaplaat on DFI SLI-DR.


sul on ju bluetooth pulka vaja arvutisse
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 15:49:07 vasta tsitaadiga

Kus seda veel öeldud on?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 16:05:14 vasta tsitaadiga

Khm, kui ta ütleb et Bluetooth seadmeid ei leitud, ja sa ise räägid et sul telefon USB kaabli taga, siis loomulikult Bluetooth pulka vaja arvutile.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 16:08:48 vasta tsitaadiga

Nii, võtame nüüd algusest peale.

Kuna see remote control töötab üle bluetoothi, siis on vaja ka arvutile vastavat seadet.

Mis Bluetooth seade sul arvutis on? Mis softi kasutad Bluetooth haldamiseks (variandid: Windowsi enda sisseehitatud Bluetooth Stack (SP2 puhul võimalik) või kasutad Bluetooth seadmega kaasa tulnud eraldi tarkvara, näiteks Widcomm lahendust).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 22:59:42 vasta tsitaadiga

Pole arvutis mingit eri sinihamba asja ostetud, lihtsalt manuaalist ja kodulehelt jm jäeti selline mulje, et a la USB kaudu võtab kuidagi omaks vms. Polnud haisugi mingist eraldi vaja olevast jublakast. Samas kui miskit laadset vaja, siis huvitaks ka palju selline maksta võib. Peal on arvutil SP2 ikka.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 00:33:19 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, Vaata arvutipoodides ringi, USB Bluetooth adapter on see mida vajad. Umbkaudu 200EEK ja ülespoole on hinnad.

Kuskil siin foorumis oli ka Bluetooth USB adapteri ostmise juhend, kus on selgitatud võimsusklasse ja versioone.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 28.10.2006 12:25:46 vasta tsitaadiga

kas mingi valemiga saab äratuse helinat kõvemaks panna?menyyst ei leidnud vastavat vöimalust...telefoni enda helina regullimine ei aita...et siis probleem selles et äratus liiga vaikne.. icon_biggrin.gif olen proovinud erinevaid helinad köik mängivad liiga vaikselt
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 15:21:44 vasta tsitaadiga

Ta läheb ju järkjärgult valjemaks, minu äratushelinaga ärkan ma juba veerandi peal. Maksimumvolüümiga on suht tappev.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.10.2006 22:00:34 vasta tsitaadiga

Mis on default äratushelin? Ei mäleta enam ise... icon_neutral.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2006 12:25:10 vasta tsitaadiga

Ma ka ei tea, ma võtsin vanalt telefonilt ühe midi (SE K500i oli kaasas) Greeting.mid on failinimi. Täiesti teistsugune kui kaasasolev Greetings.m4a
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cadillac
HV vaatleja
cadillac

liitunud: 01.05.2006




sõnum 03.11.2006 15:33:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kuidas saab seda firmware uuendada nii, et eesti keel jääks? Ma tõmbasin Sony kodukalt selle Update Service proge, a seal ei ole valikus eesti keelt ja nüüd ongi ainult inglise keel (mitte, et see mind häiriks, aga äkki on võimalik ka kuidagi eesti keel saada). icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 21:00:29 vasta tsitaadiga

cadillac kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kuidas saab seda firmware uuendada nii, et eesti keel jääks? Ma tõmbasin Sony kodukalt selle Update Service proge, a seal ei ole valikus eesti keelt ja nüüd ongi ainult inglise keel (mitte, et see mind häiriks, aga äkki on võimalik ka kuidagi eesti keel saada). icon_rolleyes.gif


Oma K750 uuendades valisin keeleks English UK ning eesti keel jäi ilusti alles. Kellelgi kas W800 või W810'ga oli sama teema, ning English UK valimine aitas. Ehk aitab ka sul.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikuInDa
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 04.11.2006 12:24:58 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda, kuidas saab kasutada seda telefoni webcamina, ma uurisin kodulehelt, et specs lehe all oli kirjas et "streaming video eg. live cam" variant on olemas.. kuidas aktiveerida? installida?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2006 12:37:34 vasta tsitaadiga

MikuInDa kirjutas:
kas keegi oskab öelda, kuidas saab kasutada seda telefoni webcamina, ma uurisin kodulehelt, et specs lehe all oli kirjas et "streaming video eg. live cam" variant on olemas.. kuidas aktiveerida? installida?


Tõenäoliselt on siiski mõeldud et see telefon suudab streaming videot esitada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2006 15:16:37 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Killer-Bea, 2gb on max suurus mis sobib

toetab max 4gb kaarti: MS Duo Pro expansion connector found room a little below; up to 4 GB are supported.

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 14.12.2006 18:09:37 vasta tsitaadiga

ma tahtsin küsida, et kas filme ka annab sellega vaadata terve ekraani suuruses?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2006 19:01:06 vasta tsitaadiga

Henritorop kirjutas:
ma tahtsin küsida, et kas filme ka annab sellega vaadata terve ekraani suuruses?
mul k750i näitas igatahes. nii et loogiliselt võttes peaks küll!
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hepman
HV kasutaja
hepman

liitunud: 06.07.2004




sõnum 14.12.2006 20:00:55 vasta tsitaadiga

Henritorop kirjutas:
ma tahtsin küsida, et kas filme ka annab sellega vaadata terve ekraani suuruses?

Saab, kui avada videofail Walkman pleieris.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2007 13:43:58 vasta tsitaadiga

simpsonv kirjutas:

Veel kysimus eelmise teema kohta-mis on debranded ja unbranded telefonid(sellest ju pidi olenema kas saab firmware vahetada või ei)ja kuidas seda teada saada kas on või ei!
"branded" tähendab, et telefon on fikseeritud konkreetse operaatori teenuseid kasutama ja n-ö. võrku vahetada pole võimalik.
"unbranded" telefon on ilma sellise lukuta.
aga selle pärast ei tasu üleüldse pead murda, sest eesti operaatorid seda ei harrasta (kunagi väga ammu q-gsm oli erandiks), see on rohkem UK teema. icon_wink.gif
eestist ostetud telefoni firmi saad modida kinnisilmi.

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 13:44:03 vasta tsitaadiga

W810i ja K750i ekraanid on samade mõõtmetega icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 22:04:29 vasta tsitaadiga

Ei ole samade mõõtmetega. W810i ekraan on füüsiliselt natuke suurem.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2007 12:12:28 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1090&idPhone1=1402
Nende andmete järgi küll ei tundu.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 06.03.2007 12:28:27 vasta tsitaadiga

ndk, ju seal viga sees. W810 ekraani resolutsioon on sama, aga füüsiliselt on diagonaal kusagil 0,1" või 0,2" suurem. W810 ekraam on ka kirkam, pidi päikese käes paremini näha olema.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 00:13:05 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
ndk, ju seal viga sees. W810 ekraani resolutsioon on sama, aga füüsiliselt on diagonaal kusagil 0,1" või 0,2" suurem. W810 ekraam on ka kirkam, pidi päikese käes paremini näha olema.




endal probleem,, teen pilti aga ei salvesta mälukaardile aga videosi salvestab küll,ja telefoni mällu.. kas äkki soft lolliks läinud ?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.08.2008 00:44:25 vasta tsitaadiga

kaamera -> seaded -> salvestuskoht
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 01:39:18 vasta tsitaadiga

no kle lolliks pead v icon_biggrin.gif .. asi suht suurem viga ikka.. telefoni salvestab aga mälukaardile mitte.. videosi salvestab ilusti...mõlemale
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.08.2008 07:19:18 vasta tsitaadiga

mingi kaust ehk puudu või midagi riknenud kaardil ?
tee backup kaardist ja siis vorminda ära telefonis
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Sony Ericsson W810i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.