|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
26.02.2007 13:35:16
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
| Paljud siit ülce reaalselt Live´i kasutavad? |
Mina olen üks kasutajatest. Õhtuti saab ikka mõne eestlasega ka live'is mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jormi
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2007
|
26.02.2007 15:50:07
|
|
|
Tere sooviksin teada kas xbox360 internetist downloadiduid mänge
saab arvutist Ethernet kaabli kaudu panna xbox360 kõvaketale
ja ka sealt neid mängida või tuleb xbox360 ära modida ja mänge dvdedele
kirjutada .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.02.2007 16:51:59
|
|
|
| Aga siis jääb ju lugeja pooleldi lahti ja ei tööta :S Kaabel ei mahu sealt sisse... mõtle ennem ka mida sa ütled DODONPACHI.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
26.02.2007 17:25:38
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Aga siis jääb ju lugeja pooleldi lahti ja ei tööta :S Kaabel ei mahu sealt sisse... mõtle ennem ka mida sa ütled DODONPACHI. |
Peabki jääma pooleldi lahti, siis see petab laseri ära ja laser arvab, et ta plaat on sees.
Ise teen koguaeg nii ja kõik mängud töötavad.
Eile sai DODONPACHI'iga isegi koos mängitud nii.
Muidugi oleks hea, kui mul oleks kõvaketas, siis saaks rohkem mänge peale panna. Praegu on mul ainult mälukaart ja 64MB kaardile saan korraga ainult kaks mängu panna. 8)
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.02.2007 17:30:46
|
|
|
| Oot oot oot... seleta nüüd terve protseduur ära
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jormi
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2007
|
26.02.2007 17:32:17
|
|
|
mis mõttes keera DVD lugeja ümber kas täpsemat
instruksiooni saaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.02.2007 17:45:15
|
|
|
oh teid vallatuid
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
26.02.2007 18:00:20
|
|
|
Sorry, ma ajasin segamini ühe teise hack'iga selle eelmise. Üks teine viis on ka. Nimelt tuleb kõvaketas küljest ära võtta ja kuhugi madala temperatuuriga kohta panna, nt. sügavkülmikusse. Koopiakaitse on selle plastikjulla küljes mis kettast välja kargab:
Mõned miinuskraadid ja see vedelplastik kiht kus andmeturve (DRM, BOHICA jms.) peal on, külmub, mõraneb ja pudeneb laiali.
MS'is keegi sellise trikiga ei arvestanudki, sest nad ei uskunud, et keegi nii loll on ja riistvara sügavkülma paneb aga meil siin Maarjamaal on leidlikud inimesed ja umbes 4 tundi peale Xbox 360'e väljatulekut oli Võrust pärit Juhanil juba lahendus käes. Nelli Teatajast lugesin.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.02.2007 18:01:40
|
|
|
| Ja see läikiv kleepekas seal. 2h külmas hoides tuleb sealt nähtavale kood, mis lubab kasutada xbox live 5aastat tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.02.2007 18:02:16
|
|
|
| Miks ma väga skeptiline selle suhtes olen? Ja kui saabki selle vidina puruks? Kuidas sinna mänge pannakse?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
26.02.2007 18:08:14
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Miks ma väga skeptiline selle suhtes olen? Ja kui saabki selle vidina puruks? Kuidas sinna mänge pannakse? |
sarkasm
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
26.02.2007 18:29:57
|
|
|
| kas kui hoida umbes 2 tundi teda külmas, siis saab mängida 5 aastat tasuta lives we?kas seal ei lähe midagi katki?ainult paned kaheks tunniks külma ja kõik?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
26.02.2007 18:33:54
|
|
|
GRAW 2 multiplayer demo marketplace´is saadaval kõik tõmbama
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jormi
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2007
|
26.02.2007 18:48:56
|
|
|
Oli see neli tundi külmas hoidmine mingi nali või kas ta tõesti
töötab kui jah siis on mul sama küsimus mis amddudel.
Kuidas sinna mänge pannakse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
26.02.2007 19:14:38
|
|
|
kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
26.02.2007 20:25:03
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest. |
aga ma võin seda lubada kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib siis ma võin talle 10 orig mängu osta
Kas pole mitte ahvatlev pakkumine? 8)
A muidu mõnel tartu inimesel pole NFS Most Wantedit müüa või laenata(ei pea just orig olema)
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.02.2007 20:51:32
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| HellKeeper kirjutas: |
kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest. |
aga ma võin seda lubada kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib siis ma võin talle 10 orig mängu osta
Kas pole mitte ahvatlev pakkumine? 8)
A muidu mõnel tartu inimesel pole NFS Most Wantedit müüa või laenata(ei pea just orig olema) |
mees.... ära kurat lahmi siin! Ja kui sa leiad sellise "nalja" naljakana siis soovitan psühhiaatrit...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
26.02.2007 21:26:27
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
| HellKeeper kirjutas: |
kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest. |
aga ma võin seda lubada kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib siis ma võin talle 10 orig mängu osta
Kas pole mitte ahvatlev pakkumine? 8)
A muidu mõnel tartu inimesel pole NFS Most Wantedit müüa või laenata(ei pea just orig olema) |
mees.... ära kurat lahmi siin! Ja kui sa leiad sellise "nalja" naljakana siis soovitan psühhiaatrit... |
ok maybe wii in your ass is better
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
26.02.2007 21:27:07
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
| HellKeeper kirjutas: |
kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest. |
aga ma võin seda lubada kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib siis ma võin talle 10 orig mängu osta
Kas pole mitte ahvatlev pakkumine? 8)
A muidu mõnel tartu inimesel pole NFS Most Wantedit müüa või laenata(ei pea just orig olema) |
mees.... ära kurat lahmi siin! Ja kui sa leiad sellise "nalja" naljakana siis soovitan psühhiaatrit... |
Soovitan sul aegmaha võtta amddude! Ei pea sõimama hakkama kohe teisi, kui keegi püüab veidi nalja teha.'
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
26.02.2007 21:31:58
|
|
|
| Kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib või ps3 täis K.U.S.E.B, siis ma olen nõus talle andma enda "Gyakuten Saiban" temaatilise DSi ekraanipuhastuspadja. Noh, nii nalja pärast või.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.02.2007 21:37:12
|
|
|
IceUul, Kas see "ok maybe wii in your ass is better " on väga tark ja mõttekas post mis sobib siia foorumisse?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
26.02.2007 21:43:54
|
|
|
| amddude kirjutas: |
IceUul, Kas see "ok maybe wii in your ass is better " on väga tark ja mõttekas post mis sobib siia foorumisse? |
Igatahes, xboxi teemalised naljad kuuluvad kindlasti siia ... roppused ei kuulu muidugi, aga loodame, et lapsed ei oska nii hästi inglise keelt
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.02.2007 21:46:02
|
|
|
| Viimased 9 posti võiks üldse ära kustutada
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.02.2007 23:45:00
|
|
|
voltci kast on ka kaks korda maha surnud.. esimest korda kuumutati korda aga mitte piisavalt korralikult...
teine kord anti max kuumust ja ikka piisavalt kaua aega - igatahes nüüd hakkas jälle tööle ja ragistab nagu loom
mis sest kastist ikka garantiisse vedada, näidake raisale kuumapüstolit ja asi võtab kohe eluvaimu sisse
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.02.2007 11:55:16
|
|
|
Keegi teab, kus tallinnas müüakse Xbox360 headseti??
EDIT: kaubamajas oli 549kr müüa see Logitechi oma. On kellelgi kogemusi? On tal peale välimuse veel mingit vahet originaal Xboxi omaga?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
27.02.2007 13:46:18
|
|
|
| velsa kirjutas: |
Keegi teab, kus tallinnas müüakse Xbox360 headseti??
EDIT: kaubamajas oli 549kr müüa see Logitechi oma. On kellelgi kogemusi? On tal peale välimuse veel mingit vahet originaal Xboxi omaga? |
Võid ju zebrast tellida ja siis ise järgi minna sellele.
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=4&iItemID=39991
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.02.2007 13:49:31
|
|
|
Sain just kasutaja voltci käest selle originaal headseti. Homme saan kätte loodetavasti
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
27.02.2007 14:47:09
|
|
|
| velsa kirjutas: |
Sain just kasutaja voltci käest selle originaal headseti. Homme saan kätte loodetavasti  |
Väga positiivne. Nüüd saab live'is mängides rääkida ka, ei pea MSN'i vaatama koguaeg. : )
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
27.02.2007 15:33:54
|
|
|
| Mõtlesin, et kolin 360´nega oma tuppa, seda siis arvuti monitori taha jne. Äkki keegi oskab rääkida, kuidas on pilt tavalise crt taga vga kaabliga, võrreldes tavalise kineskoop telekaga läbi scart´i (mis iseenesest on kll suht jube). Kui juba jutuks läks, ehk oskab keegi seletada ka kuidas ma sellele arvutikõlarid järgi saaks (5.1).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
glaurung
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
27.02.2007 16:25:09
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
| Äkki keegi oskab rääkida, kuidas on pilt tavalise crt taga vga kaabliga, võrreldes tavalise kineskoop telekaga läbi scart´i (mis iseenesest on kll suht jube). Kui juba jutuks läks, ehk oskab keegi seletada ka kuidas ma sellele arvutikõlarid järgi saaks (5.1). |
Oleneb suuresti sellest, milline monitor ise on. Üldiselt on kvaliteet väga hea, ainuke mure on stretching efekt 4:3 monitoride peal.
Helist nii palju, et VGA kaabli küljes on ka helijuhtmed, punane ja valge. Kui kõlarid lubavad, lükka need otse sinna otsa, kui ei luba, siis mine ja osta mingi vahejuhe või -jupp.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
27.02.2007 16:36:57
|
|
|
mõnd odavamat 5.1 komplekti oskab keegi soovitada mis neid kaabliotsi sööks otse? 5.1 heli tuleb vist ainult optilisega ? nii, et hea elamuse jaoks oleks Wide LCD´d vaja wide crt´sid vist ei leia
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
27.02.2007 18:23:32
|
|
|
On olemas, aga tõenäoliselt enam ei leia jah
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sushimees
HV kasutaja
liitunud: 21.05.2004
|
04.03.2007 15:49:49
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
| Mõtlesin, et kolin 360´nega oma tuppa, seda siis arvuti monitori taha jne. Äkki keegi oskab rääkida, kuidas on pilt tavalise crt taga vga kaabliga, võrreldes tavalise kineskoop telekaga läbi scart´i (mis iseenesest on kll suht jube). Kui juba jutuks läks, ehk oskab keegi seletada ka kuidas ma sellele arvutikõlarid järgi saaks (5.1). |
monitor>kineskoop telekas. Kui HD telerit pole, siis kõige odavam valik on arvuti monitor. Su kineskoop näitab maks 800x600, aga monitor näitab palju rohkem. 1024x768 on põhiliselt juba HD kvaliteet 4:3 monitoril, 1280x1024 on siis juba 16:9 monitoril.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
04.03.2007 22:31:46
|
|
|
Sellega kõik algas... Hakkas freezima mõned päevad tagasi, lisaks häälemoonutused, kuni lõpuks ei läinud üldse enam tööle, 3 punast tuld, veakood 0102. Signaal nüüd üldse enam telekasse ei jõua, aga see peaks vist olema probleemi kaasnähtus? Et siis "hot gun"? Kuna ise ei riski seda ette võtta, siis kas on Tallinna kandis inimest, kes mingi raha eest oleks valmis selle ära tegema? Muidugi pole veel kindel selles, et lasen asjal niipidi minna, pikaajaline õnnestumis% "hot gun`i" puhul olevat nii ja naa...
Aga garantii puhul, kuidas remont toimub? Sain eelnevate postituste baasil aru, et siin sellega ei tegeleta ja tehakse ainult konsooli vahetus toimiva vastu? Et viid katkise poodi ja jääd ootama vastust ameerikamaalt? Kui Bill annab loa, siis saad teate:), et võid tulla uue isendi järgi? Aga kui näiteks kleeps on rikutud(sel puhul kööga?), poest saadetakse ilma kontrollimata USA-sse ja sealt tuleb vastus, et kleeps rikutud, garantii ei kehti, pritsige pappi transpordi ja muu eest ja kindlasti üsnagi muljetavaldavalt... Sel juhul oleks vist üsna mitu varianti, kuidas tegutseda... 8)
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
05.03.2007 10:31:40
|
|
|
| Keegi teab kust ma leiaks Microsofti orig VGA kaabli, Eesti laoseisud kõik nullis.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
05.03.2007 13:40:12
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
| Keegi teab kust ma leiaks Microsofti orig VGA kaabli, Eesti laoseisud kõik nullis. |
Aga zebrast saab tellida ikka ju, läheb lihtsalt veidi rohkem aega, kuna pakk tuleb siis Soomest veel Eestisse.
Kuid nädalaga peaks kohal olema. Ise ka koguaeg nii tellinud, kuna Eesti laod tühjad olnud.
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=4&iItemID=39982
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
05.03.2007 13:45:16
|
|
|
soovitage keegi mõnd mängu ka, ma ei suuda neid demosid enam toksida ja müügihuvilisi ka eriti ei ole yhe mängu kuus võiks endale soetada, võiks olla midagi mida lives ka huvitav teha oleks. Ise vaatan TDU poole vaikselt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
05.03.2007 13:56:29
|
|
|
| HellKeeper kirjutas: |
soovitage keegi mõnd mängu ka, ma ei suuda neid demosid enam toksida ja müügihuvilisi ka eriti ei ole yhe mängu kuus võiks endale soetada, võiks olla midagi mida lives ka huvitav teha oleks. Ise vaatan TDU poole vaikselt. |
TDU
Gears of War
Tony Hawk's Project 8
Fight Night Round 3
Lost Planet
Marvel Ultimate Alliance
Need oleksid minu poolsed soovitused.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.03.2007 14:50:11
|
|
|
| Kui mingit mõnusamat mängu tahad millesse pole vaja ülepeakaela süveneda siis võta Tony Hawk Project 8 või Fight Night Round 3. Kui aga tahad miskit pikemat/ägedamat võta Gears of War või Oblivion.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.03.2007 15:06:36
|
|
|
Ma ei nimetaks Gears Of Wari pikaks mänguks Oblivioniga on jälle see lugu, kas meedlib väga, või ei meeldi üldse. Olafi soovitused on head.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.03.2007 15:12:15
|
|
|
| Pikem selles mõttes et on mingi stoori ja mõte sees... aga jah..
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
05.03.2007 15:24:46
|
|
|
neeh püsimatu nagu ma olen, oblivion ei sobiks arvatavasti vaatab nädala lõpus tellib ehk andricost tdu siis, jättis teine suht sümpaatse mulje. Eks järgmine palgapäev jälle midagi elada tuleb ju ka millegi eest
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.03.2007 22:19:40
|
|
|
| TDU puldiga mulle eriti sümpaatset muljet ei jätnud, samas rooli ja pedaalidega oli suht rokkiv
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
05.03.2007 22:28:45
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| TDU puldiga mulle eriti sümpaatset muljet ei jätnud, samas rooli ja pedaalidega oli suht rokkiv |
Tõsi, rooliga on ta tõesti kõvasti parem. Kuid kui rahakott rooli ei luba, siis on ka väga tore puldiga mängida.
Igatakes kõvasti parem, kui klaviatuuriga (Mõtlen siis seda, kui PC taga oled ja pulti ega rooli pole).
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
06.03.2007 18:24:42
|
|
|
| kui kellelgi huvi, mul müügiks x360 logitechi rool, väga vähe kasutatud. rohkem infi PM
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seep
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2006
|
09.03.2007 10:31:26
|
|
|
| kust praegu tallinnas koige soodsamalt xbox 360 myyakse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HellKeeper
HV kasutaja
liitunud: 17.08.2003
|
09.03.2007 13:18:37
|
|
|
| Andricos vast.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
09.03.2007 13:22:44
|
|
|
Lolz... andricos küsivad hingehinda selle eest... Core on 5000 ja Premium on 7000 okse
Helista OnOffi.. seal peaks odavam olema...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|