Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 13:35:16 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
Paljud siit ülce reaalselt Live´i kasutavad?

Mina olen üks kasutajatest. Õhtuti saab ikka mõne eestlasega ka live'is mängitud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jormi
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 26.02.2007 15:50:07 vasta tsitaadiga

Tere sooviksin teada kas xbox360 internetist downloadiduid mänge
saab arvutist Ethernet kaabli kaudu panna xbox360 kõvaketale
ja ka sealt neid mängida või tuleb xbox360 ära modida ja mänge dvdedele
kirjutada .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 26.02.2007 15:56:26 vasta tsitaadiga

Jah, saab ikka. Kaabli üks ots jäta enda arvuti külge ja teine keera DVD lugeja ümber. Sulge lugeja ja juba tulevadki mängud Sinu Xbox 360 kõvakettale (või mälukaardile)!
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 16:51:59 vasta tsitaadiga

Aga siis jääb ju lugeja pooleldi lahti ja ei tööta :S Kaabel ei mahu sealt sisse... mõtle ennem ka mida sa ütled DODONPACHI.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 17:25:38 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Aga siis jääb ju lugeja pooleldi lahti ja ei tööta :S Kaabel ei mahu sealt sisse... mõtle ennem ka mida sa ütled DODONPACHI.

Peabki jääma pooleldi lahti, siis see petab laseri ära ja laser arvab, et ta plaat on sees.

Ise teen koguaeg nii ja kõik mängud töötavad.
Eile sai DODONPACHI'iga isegi koos mängitud nii.

Muidugi oleks hea, kui mul oleks kõvaketas, siis saaks rohkem mänge peale panna. Praegu on mul ainult mälukaart ja 64MB kaardile saan korraga ainult kaks mängu panna. 8)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 17:30:46 vasta tsitaadiga

Oot oot oot... seleta nüüd terve protseduur ära
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jormi
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 26.02.2007 17:32:17 vasta tsitaadiga

mis mõttes keera DVD lugeja ümber kas täpsemat
instruksiooni saaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 17:45:15 vasta tsitaadiga

oh teid vallatuid icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 26.02.2007 18:00:20 vasta tsitaadiga

Sorry, ma ajasin segamini ühe teise hack'iga selle eelmise. Üks teine viis on ka. Nimelt tuleb kõvaketas küljest ära võtta ja kuhugi madala temperatuuriga kohta panna, nt. sügavkülmikusse. Koopiakaitse on selle plastikjulla küljes mis kettast välja kargab:



Mõned miinuskraadid ja see vedelplastik kiht kus andmeturve (DRM, BOHICA jms.) peal on, külmub, mõraneb ja pudeneb laiali.

MS'is keegi sellise trikiga ei arvestanudki, sest nad ei uskunud, et keegi nii loll on ja riistvara sügavkülma paneb aga meil siin Maarjamaal on leidlikud inimesed ja umbes 4 tundi peale Xbox 360'e väljatulekut oli Võrust pärit Juhanil juba lahendus käes. Nelli Teatajast lugesin.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 18:01:40 vasta tsitaadiga

Ja see läikiv kleepekas seal. 2h külmas hoides tuleb sealt nähtavale kood, mis lubab kasutada xbox live 5aastat tasuta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 18:02:16 vasta tsitaadiga

Miks ma väga skeptiline selle suhtes olen? Ja kui saabki selle vidina puruks? Kuidas sinna mänge pannakse?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 26.02.2007 18:08:14 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Miks ma väga skeptiline selle suhtes olen? Ja kui saabki selle vidina puruks? Kuidas sinna mänge pannakse?


icon_eek.gif
sarkasm icon_question.gif icon_question.gif
icon_eek.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 18:29:57 vasta tsitaadiga

kas kui hoida umbes 2 tundi teda külmas, siis saab mängida 5 aastat tasuta lives we?kas seal ei lähe midagi katki?ainult paned kaheks tunniks külma ja kõik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 26.02.2007 18:33:54 vasta tsitaadiga

GRAW 2 multiplayer demo marketplace´is saadaval icon_biggrin.gif thumbs_up.gif kõik tõmbama
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jormi
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 26.02.2007 18:48:56 vasta tsitaadiga

Oli see neli tundi külmas hoidmine mingi nali või kas ta tõesti
töötab kui jah siis on mul sama küsimus mis amddudel.
Kuidas sinna mänge pannakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 26.02.2007 19:14:38 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 20:25:03 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
icon_rolleyes.gif kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest.

aga ma võin seda lubada kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib siis ma võin talle 10 orig mängu osta icon_lol.gif
Kas pole mitte ahvatlev pakkumine? 8)



A muidu mõnel tartu inimesel pole NFS Most Wantedit müüa või laenata(ei pea just orig olema)
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 20:51:32 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
HellKeeper kirjutas:
icon_rolleyes.gif kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest.

aga ma võin seda lubada kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib siis ma võin talle 10 orig mängu osta icon_lol.gif
Kas pole mitte ahvatlev pakkumine? 8)



A muidu mõnel tartu inimesel pole NFS Most Wantedit müüa või laenata(ei pea just orig olema)
mees.... ära kurat lahmi siin! Ja kui sa leiad sellise "nalja" naljakana siis soovitan psühhiaatrit...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 21:26:27 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
HellKeeper kirjutas:
icon_rolleyes.gif kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest.

aga ma võin seda lubada kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib siis ma võin talle 10 orig mängu osta icon_lol.gif
Kas pole mitte ahvatlev pakkumine? 8)



A muidu mõnel tartu inimesel pole NFS Most Wantedit müüa või laenata(ei pea just orig olema)
mees.... ära kurat lahmi siin! Ja kui sa leiad sellise "nalja" naljakana siis soovitan psühhiaatrit...

ok maybe wii in your ass is better icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 21:27:07 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
HellKeeper kirjutas:
icon_rolleyes.gif kasutage natukenegi oma mõistust ja enne kõige uskumist, uurige ka veidi internetisygavustest.

aga ma võin seda lubada kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib siis ma võin talle 10 orig mängu osta icon_lol.gif
Kas pole mitte ahvatlev pakkumine? 8)



A muidu mõnel tartu inimesel pole NFS Most Wantedit müüa või laenata(ei pea just orig olema)
mees.... ära kurat lahmi siin! Ja kui sa leiad sellise "nalja" naljakana siis soovitan psühhiaatrit...

Soovitan sul aegmaha võtta amddude! Ei pea sõimama hakkama kohe teisi, kui keegi püüab veidi nalja teha.'
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 21:31:58 vasta tsitaadiga

Kui keegi minu nähes endale xboxi P.E.R.S.E topib või ps3 täis K.U.S.E.B, siis ma olen nõus talle andma enda "Gyakuten Saiban" temaatilise DSi ekraanipuhastuspadja. Noh, nii nalja pärast või.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 21:37:12 vasta tsitaadiga

IceUul, Kas see "ok maybe wii in your ass is better icon_lol.gif" on väga tark ja mõttekas post mis sobib siia foorumisse?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 21:43:54 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
IceUul, Kas see "ok maybe wii in your ass is better icon_lol.gif" on väga tark ja mõttekas post mis sobib siia foorumisse?

Igatahes, xboxi teemalised naljad kuuluvad kindlasti siia thumbs_up.gif... roppused ei kuulu muidugi, aga loodame, et lapsed ei oska nii hästi inglise keelt icon_wink.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 21:46:02 vasta tsitaadiga

Viimased 9 posti võiks üldse ära kustutada
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2007 23:45:00 vasta tsitaadiga

voltci kast on ka kaks korda maha surnud.. esimest korda kuumutati korda aga mitte piisavalt korralikult...
teine kord anti max kuumust ja ikka piisavalt kaua aega - igatahes nüüd hakkas jälle tööle ja ragistab nagu loom icon_biggrin.gif
mis sest kastist ikka garantiisse vedada, näidake raisale kuumapüstolit ja asi võtab kohe eluvaimu sisse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 11:55:16 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kus tallinnas müüakse Xbox360 headseti??

EDIT: kaubamajas oli 549kr müüa see Logitechi oma. On kellelgi kogemusi? On tal peale välimuse veel mingit vahet originaal Xboxi omaga?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 13:46:18 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Keegi teab, kus tallinnas müüakse Xbox360 headseti??

EDIT: kaubamajas oli 549kr müüa see Logitechi oma. On kellelgi kogemusi? On tal peale välimuse veel mingit vahet originaal Xboxi omaga?

Võid ju zebrast tellida ja siis ise järgi minna sellele.

http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=4&iItemID=39991
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 13:49:31 vasta tsitaadiga

Sain just kasutaja voltci käest selle originaal headseti. Homme saan kätte loodetavasti icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 14:47:09 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Sain just kasutaja voltci käest selle originaal headseti. Homme saan kätte loodetavasti icon_smile.gif thumbs_up.gif

Väga positiivne. Nüüd saab live'is mängides rääkida ka, ei pea MSN'i vaatama koguaeg. : )
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 15:08:19 vasta tsitaadiga

mhmh icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 27.02.2007 15:33:54 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et kolin 360´nega oma tuppa, seda siis arvuti monitori taha jne. Äkki keegi oskab rääkida, kuidas on pilt tavalise crt taga vga kaabliga, võrreldes tavalise kineskoop telekaga läbi scart´i (mis iseenesest on kll suht jube). Kui juba jutuks läks, ehk oskab keegi seletada ka kuidas ma sellele arvutikõlarid järgi saaks (5.1).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
glaurung
HV vaatleja
glaurung

liitunud: 04.06.2004




sõnum 27.02.2007 16:25:09 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
Äkki keegi oskab rääkida, kuidas on pilt tavalise crt taga vga kaabliga, võrreldes tavalise kineskoop telekaga läbi scart´i (mis iseenesest on kll suht jube). Kui juba jutuks läks, ehk oskab keegi seletada ka kuidas ma sellele arvutikõlarid järgi saaks (5.1).


Oleneb suuresti sellest, milline monitor ise on. Üldiselt on kvaliteet väga hea, ainuke mure on stretching efekt 4:3 monitoride peal.

Helist nii palju, et VGA kaabli küljes on ka helijuhtmed, punane ja valge. Kui kõlarid lubavad, lükka need otse sinna otsa, kui ei luba, siis mine ja osta mingi vahejuhe või -jupp.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 27.02.2007 16:36:57 vasta tsitaadiga

mõnd odavamat 5.1 komplekti oskab keegi soovitada mis neid kaabliotsi sööks otse? 5.1 heli tuleb vist ainult optilisega ? nii, et hea elamuse jaoks oleks Wide LCD´d vaja icon_biggrin.gif wide crt´sid vist ei leia
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 27.02.2007 18:23:32 vasta tsitaadiga

On olemas, aga tõenäoliselt enam ei leia jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 04.03.2007 15:49:49 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
Mõtlesin, et kolin 360´nega oma tuppa, seda siis arvuti monitori taha jne. Äkki keegi oskab rääkida, kuidas on pilt tavalise crt taga vga kaabliga, võrreldes tavalise kineskoop telekaga läbi scart´i (mis iseenesest on kll suht jube). Kui juba jutuks läks, ehk oskab keegi seletada ka kuidas ma sellele arvutikõlarid järgi saaks (5.1).


monitor>kineskoop telekas. Kui HD telerit pole, siis kõige odavam valik on arvuti monitor. Su kineskoop näitab maks 800x600, aga monitor näitab palju rohkem. 1024x768 on põhiliselt juba HD kvaliteet 4:3 monitoril, 1280x1024 on siis juba 16:9 monitoril.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2007 22:31:46 vasta tsitaadiga



Sellega kõik algas... Hakkas freezima mõned päevad tagasi, lisaks häälemoonutused, kuni lõpuks ei läinud üldse enam tööle, 3 punast tuld, veakood 0102. Signaal nüüd üldse enam telekasse ei jõua, aga see peaks vist olema probleemi kaasnähtus? Et siis "hot gun"? Kuna ise ei riski seda ette võtta, siis kas on Tallinna kandis inimest, kes mingi raha eest oleks valmis selle ära tegema? Muidugi pole veel kindel selles, et lasen asjal niipidi minna, pikaajaline õnnestumis% "hot gun`i" puhul olevat nii ja naa...
Aga garantii puhul, kuidas remont toimub? Sain eelnevate postituste baasil aru, et siin sellega ei tegeleta ja tehakse ainult konsooli vahetus toimiva vastu? Et viid katkise poodi ja jääd ootama vastust ameerikamaalt? Kui Bill annab loa, siis saad teate:), et võid tulla uue isendi järgi? Aga kui näiteks kleeps on rikutud(sel puhul kööga?), poest saadetakse ilma kontrollimata USA-sse ja sealt tuleb vastus, et kleeps rikutud, garantii ei kehti, pritsige pappi transpordi ja muu eest ja kindlasti üsnagi muljetavaldavalt... Sel juhul oleks vist üsna mitu varianti, kuidas tegutseda... 8)
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 05.03.2007 10:31:40 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust ma leiaks Microsofti orig VGA kaabli, Eesti laoseisud kõik nullis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 13:40:12 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
Keegi teab kust ma leiaks Microsofti orig VGA kaabli, Eesti laoseisud kõik nullis.

Aga zebrast saab tellida ikka ju, läheb lihtsalt veidi rohkem aega, kuna pakk tuleb siis Soomest veel Eestisse.
Kuid nädalaga peaks kohal olema. Ise ka koguaeg nii tellinud, kuna Eesti laod tühjad olnud.

http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=4&iItemID=39982
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 05.03.2007 13:45:16 vasta tsitaadiga

soovitage keegi mõnd mängu ka, ma ei suuda neid demosid enam toksida ja müügihuvilisi ka eriti ei ole icon_smile.gif yhe mängu kuus võiks endale soetada, võiks olla midagi mida lives ka huvitav teha oleks. Ise vaatan TDU poole vaikselt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 13:56:29 vasta tsitaadiga

HellKeeper kirjutas:
soovitage keegi mõnd mängu ka, ma ei suuda neid demosid enam toksida ja müügihuvilisi ka eriti ei ole icon_smile.gif yhe mängu kuus võiks endale soetada, võiks olla midagi mida lives ka huvitav teha oleks. Ise vaatan TDU poole vaikselt.

TDU
Gears of War
Tony Hawk's Project 8
Fight Night Round 3
Lost Planet
Marvel Ultimate Alliance

Need oleksid minu poolsed soovitused.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 14:50:11 vasta tsitaadiga

Kui mingit mõnusamat mängu tahad millesse pole vaja ülepeakaela süveneda siis võta Tony Hawk Project 8 või Fight Night Round 3. Kui aga tahad miskit pikemat/ägedamat võta Gears of War või Oblivion.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 15:06:36 vasta tsitaadiga

Ma ei nimetaks Gears Of Wari pikaks mänguks icon_smile.gif Oblivioniga on jälle see lugu, kas meedlib väga, või ei meeldi üldse. Olafi soovitused on head.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 15:12:15 vasta tsitaadiga

Pikem selles mõttes et on mingi stoori ja mõte sees... aga jah..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 05.03.2007 15:24:46 vasta tsitaadiga

neeh icon_biggrin.gif püsimatu nagu ma olen, oblivion ei sobiks arvatavasti icon_biggrin.gif vaatab nädala lõpus tellib ehk andricost tdu siis, jättis teine suht sümpaatse mulje. Eks järgmine palgapäev jälle midagi icon_biggrin.gif elada tuleb ju ka millegi eest
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 22:19:40 vasta tsitaadiga

TDU puldiga mulle eriti sümpaatset muljet ei jätnud, samas rooli ja pedaalidega oli suht rokkiv
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2007 22:28:45 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
TDU puldiga mulle eriti sümpaatset muljet ei jätnud, samas rooli ja pedaalidega oli suht rokkiv

Tõsi, rooliga on ta tõesti kõvasti parem. Kuid kui rahakott rooli ei luba, siis on ka väga tore puldiga mängida.
Igatakes kõvasti parem, kui klaviatuuriga (Mõtlen siis seda, kui PC taga oled ja pulti ega rooli pole).
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2007 18:24:42 vasta tsitaadiga

kui kellelgi huvi, mul müügiks x360 logitechi rool, väga vähe kasutatud. rohkem infi PM
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seep
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006




sõnum 09.03.2007 10:31:26 vasta tsitaadiga

kust praegu tallinnas koige soodsamalt xbox 360 myyakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellKeeper
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2003




sõnum 09.03.2007 13:18:37 vasta tsitaadiga

Andricos vast.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2007 13:22:44 vasta tsitaadiga

Lolz... andricos küsivad hingehinda selle eest... Core on 5000 ja Premium on 7000 okse
Helista OnOffi.. seal peaks odavam olema...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.