Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2007 13:32:31 vasta tsitaadiga

nii, tegin siis ma oma 3nda serveri wirx.ee ka serverimaailma www.laptopid.ee ja www.e38.ee on juba üle aasta seal olnud...kuna erilist otstarvet polnud, siis kasutasin servut failide hoidmiseks....viskasin sinna üles ka ühe porsche video, mille linkisin USA porsche foorumisse...öösel tõmmati 30gb limiiti täis, sain hommikul serverimaailmast kirja, et limiit läheneb...korjasin lingi usa foorumist maha selle peale...kuni õhtuni ei suurenenud limiit....järgmine hommik oli 80gb limiiti täis(kuigi nad ise kilkavad, et 50gb läheb automaatselt lukku)...ma küll ei tea kuidas, aga arvan, et ehk keegi linkis omakorda kuhugile mujale foorumisse selle video... igatahes läks wirx.ee kinni, kirjutasin neile, et mis nüüd saab siis....3 päeva pärast tuli vastus, et maksa 250 trahvi(1 kuu maks on 70 krooni vist) või oota märtsi kuud...mulle muidugi ei istunud selline variant...asi pole summas vaid põhimõttes) lubasin nad tarbijakaitsesse saata, kuna nad ei olnud nõus mulle ettemaksu tagastama...
Ehk siis pole kunagi tarbijakaitsega tegelenud, et kuidas kõige parem oleks nendega kontakteeruda?
Ja soovitage mõnda head serverit kuhu oma 3 domeeni ümber kolida? elion?
Närvidele käib kõige rohkem see, et e38.ee ja laptopid.ee andme edastus maht on hetkel kokku ~10gb(90gb on minu nimel veel vaba)....olen nende klient olnud serverimaailma alguse aegadest peale ja nad saatsid hetk tagasi kirja:
> Ma ootan siiski tarbijakaitse ameti seisukoha ära tagasimaksete
> suhtes, siis vaatame edasi

Pidime Teie kasutajakonto sulgema, et vältida edasist kahju serverile.
Avame wirx.ee järgmise kuu alguses, ehk 8 päeva pärast.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!


viimati muutis wirx 20.02.2007 13:37:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 20.02.2007 13:36:17 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
või oota märtsi kuud...


Ma ei tea, vanasti käiski asi nii, et maksad juurde, et BW'd juurde saada, või ootad järgmist kuud, mil BW loendur nullitakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2007 13:47:45 vasta tsitaadiga

ja maksad juurde 30gb eest 250 eeku, kui 50gb kuumaks on 35 krooni(eelnevalt oligi valesti kirjas mul see, ehk siis peaaegu 10 kuu rent) eriti arvestades, et su nimel on 2 teist domeeni, mille andmeedastus maht pole kummalgi 5gb...
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 20.02.2007 13:59:28 vasta tsitaadiga

Pull värk. Mul sama jama netpondiga. Pandi asi matsust kinni. Mõnes mõttes olime ise süüdi. Andmebaasid pirakad. Veeb nõudis oma osa ressusidest. Pirakas pandi selline, et ma vaatasin suu ammili, et mis nüüd teha. Paneme firma kinni?! Neid ähvardama ei hakanud. Aga mingi paari tunni pärast tegid asja lahti. Kolisime edasi zone. Netpoindiga tulevikus tegemist ei soovita teha. Nende poolt kinnipandud veebilehed võivad tekitada südamerabandusi. Põhiline point, miks nendega tegemist ei tasu teha ongi, see et nad muudavad oma kasutustingimusi kogu aeg. Ehk nende usaldusväärsus 0. Homsest võivad nad tõsta hindu. Ülehomsest muutuvad aga tingimused, mida sa võid omada/ teha. Ning kohe on veebileht su suletud.

PS Arvasin, et meie olemegi see kurja juur miks netpoint aeglane oli icon_rolleyes.gif

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2007 14:01:34 vasta tsitaadiga

Ma siiani veel eKodu klient. Hinnad on küll veidi tõusnud aga kui võtad ühe suurema paketi, siis saad sinna ka mitu domeeni panna. Praegu kasutan eMax paketti ja mul on seal hetkel 5 lisadomeeni. Andmeedastusmaht võetakse kõigi pealt kokku.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2007 14:40:40 vasta tsitaadiga

Hetkel sai juhtum sellise lahendi icon_smile.gif

Tegemist on kahetsusväärse juhtumiga, kuna meie töötaja läks trahvide küsimisega natuke liiga hoogu. Trahv on ette nähtud ikkagi juhuks, kui klient peale domeeni avamist uuesti andmeedastusmahtu samal kuul ületab.
Esimesel korral peaks piirduma hoiatusega ja kliendipoolse meetmete rakendamisega andmeedastusmahu kontrolli all hoidmiseks.

Käskisin meie klienditeenindajal Teie domeen avada.


Lugupidamisega
Kenneth Pea

Moraal: ära suhtle lollide ja madalapalgaliste klienditeenindajatega vaid juhatusega

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.02.2007 14:47:57 vasta tsitaadiga

wirx, nad vist jälgivad seda teemat

ise praegu nuputan et miks wordpress ei saa Sql andmebaasiga ühendust (äsja sai netpointi törts ruumi ostetud icon_lol.gif )

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 20.02.2007 14:56:15 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
wirx, nad vist jälgivad seda teemat

ise praegu nuputan et miks wordpress ei saa Sql andmebaasiga ühendust (äsja sai netpointi törts ruumi ostetud icon_lol.gif )


Kas mysql host on ikka õige (neil ei olnud see localhost, vaid midagi muud)...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.02.2007 15:00:08 vasta tsitaadiga

assoooo, krt selles jama hoopis. Nende foorumis kah silm ei tuvastanud otsingufunktsiooni icon_mad.gif thumbs_down.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2007 15:05:32 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
assoooo, krt selles jama hoopis. Nende foorumis kah silm ei tuvastanud otsingufunktsiooni :x (n)


Kui muu ei aita siis loe manuaali.
http://www.netpoint.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=71
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.02.2007 15:11:28 vasta tsitaadiga

Mark0, a vaat ma olen loll ja ei jaga tegelikult üldse matsu. Lisaks säänset errorit nagu manualis kirjas on ei pillutanud mulle ette vaid wordpress lihtsalt teatas et ei ole võimalik andmebaasiga ühenduda. Sai ise mysql host välja kaevandatud nende foorumist aga suured tänud sulle abi osutamise püüdmise eest beer_yum.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 20.02.2007 16:35:36 vasta tsitaadiga

/me ausaltöeldes ootab ühe korralikuma asp.net hosti teket eestis, väikesed firmad seda mõistliku hinnaga pakkuda ei suuda, aga mõni suurem (virtuaal, zone või elion) võiks ju teoorias ühele serverile ka Windows 2k3'e panna...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2007 16:42:56 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
/me ausaltöeldes ootab ühe korralikuma asp.net hosti teket eestis, väikesed firmad seda mõistliku hinnaga pakkuda ei suuda, aga mõni suurem (virtuaal, zone või elion) võiks ju teoorias ühele serverile ka Windows 2k3'e panna...


Microlinkil peaks olema.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 20.02.2007 17:06:29 vasta tsitaadiga

http://www.microlink.ee/?id=1522 << majutavad majandustarkvara ja dokumendihalduse rakendusi.. pealegi mõtlesin midagi, mida suudaks ka tavainimene oma taskust kinni maksta (a'la 99 eeq kuus, 200 poleks ka veel väga hull, aga ei taha terve serveri ühendust üksi kinni plekkida)...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 22.02.2007 19:35:49 vasta tsitaadiga

ekodu.ee.-s liitusin, pole vastust saanud... umbes 28h, 24h mäletamistmööda pidi see värk tulema, MUL ON MAJUTAMISEGA KIIRE! Ekodu.ee.-d soovitati siin teemas ka kõvasti jne....aga ei ole jah midagi sealt... thumbs_down.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 22.02.2007 20:25:38 vasta tsitaadiga

eKodu.net pakub samuti tänasest Ruby on Rails tuge!

innu5 kirjutas:
Pakkuge head kiiret hostingut Ruby On Rails-ile. Kas Eestis üldse midagi sellist eksisteerib? Varsti tahaks lehe kuhugi üles ka riputada icon_smile.gif



Tiiger15, vabandan ebameeldivuste pärast! Uute tellimuste aktiveerimine toimub väikese viivitusega seoses uue serveri avamisega Eestis, vaatan Teie tellimuse üle ja saadan konto andmed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 22.02.2007 20:33:29 vasta tsitaadiga

contra kirjutas:
eKodu.net pakub samuti tänasest Ruby on Rails tuge!

innu5 kirjutas:
Pakkuge head kiiret hostingut Ruby On Rails-ile. Kas Eestis üldse midagi sellist eksisteerib? Varsti tahaks lehe kuhugi üles ka riputada icon_smile.gif



Tiiger15, vabandan ebameeldivuste pärast! Uute tellimuste aktiveerimine toimub väikese viivitusega seoses uue serveri avamisega Eestis, vaatan Teie tellimuse üle ja saadan konto andmed.


Ohhoo, ei osanud vastust siit oodata, oleks tore kui kodulehel oleks teatand...lihtsalt teadminegi....muidu tekib tunne, et klientide vastu puudub huvi, tänan!

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 22.02.2007 20:51:46 vasta tsitaadiga

Ekodu.net foorum juba pikemat aega "ajutiselt suletud", millal avatakse?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 22.02.2007 21:15:15 vasta tsitaadiga

foorum sai suletud, kuna polnud foorumi tarkvarale paigaldatud spämmikaitset ja viimane rünnak postitas kõik teemad rämpsu täis. Panin foorumi kinni, et teha puhastust ja paigaldada tõhus kaitse selle vastu, kuid kahjuks pole ajanappuses selleks veel mahti saanud. Lähipäevil loodetavasti saab taas avatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 22.02.2007 21:21:52 vasta tsitaadiga

contra kirjutas:
foorum sai suletud, kuna polnud foorumi tarkvarale paigaldatud spämmikaitset ja viimane rünnak postitas kõik teemad rämpsu täis. Panin foorumi kinni, et teha puhastust ja paigaldada tõhus kaitse selle vastu, kuid kahjuks pole ajanappuses selleks veel mahti saanud. Lähipäevil loodetavasti saab taas avatud thumbs_up.gif


Viimasepeal - aga loodame, et "lähipäevil" ei omanda siis sama tähendust nagu "ajutiselt".

Muideks, millal sa käibemaksukohuslaseks saad? Või on 800 kliendi juures kuukäive alla 20k? icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 23.02.2007 00:02:40 vasta tsitaadiga

Ei tää kaua see eenet domeeni regab, tänud kasutaja contra, kes tegi mulle siiski konto ära vaatamata minu pahameelele ja ajanappusele =) thumbs_up.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 23.02.2007 00:21:39 vasta tsitaadiga

käibemaksekohustus varsti tuleb koos teiste muudatustega thumbs_up.gif

Tiiger15, homse päeva jooksul peaks domeen töökorda saama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 23.02.2007 00:26:03 vasta tsitaadiga

EENet võib kuni 7 tööpäeva venitada registreerimisega.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 23.02.2007 00:33:43 vasta tsitaadiga

võib, aga üldjuhul ei tee seda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 23.02.2007 11:19:31 vasta tsitaadiga

juh, täna on reede, olen suht pinges, sest vaja VÄGA kiiresti luua oma KINDEL pildialbum netti, ei mingeid pilt.ee.-id ega muud....oma konfitud album mille peale võib lootma jääda!!!!
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 23.02.2007 11:37:41 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
juh, täna on reede, olen suht pinges, sest vaja VÄGA kiiresti luua oma KINDEL pildialbum netti, ei mingeid pilt.ee.-id ega muud....oma konfitud album mille peale võib lootma jääda!!!!


Oma murega pöödu otse www.ekodu.net või www.eenet.ee. Palun ära risusta teemat, tänud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 16:02:10 vasta tsitaadiga

Tantum maas jälle? icon_neutral.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jussif
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2004




sõnum 06.03.2007 20:03:45 vasta tsitaadiga

Kumb oleks asjalikum, kas Elioni veebimajutus või Zone oma? põhiline on andmebaasi suurus ja andmebaasi kiirus.
netpointis sattusin nüüd jälgimise alla, kuna osad minu mysql päringud kestavad rohkem, kui 3 sekundit :-?nt sellised:
SET timestamp=1173021174;
UPDATE Online SET Datum = NOW()  WHERE IP = '255.255.255.255';

ja ka sellised:

SELECT *, count(`x`) AS total
FROM koht1 AS a
LEFT JOIN koht2 AS b ON a.vigur1= b.id where kuskes = 1
GROUP BY a.vigurike
ORDER BY total DESC
LIMIT 0 , 10;

kuid sellised päringud ei võta ju aega rohkem, kui 0.0016 - 0.0056 sek
kunagi käis mingi selline jutt, et netpointil ühes mysql servris kõikide klientide andmebaasid. on see loogiline?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 06.03.2007 20:19:32 vasta tsitaadiga

Vaata ise nende leheküljelt "Serveripark" alt ja sa leiad ainult ühe mysql serveri. Seega jah, need tuhanded kliendid on kõik ühes serveris. Tegelikkuses peaks olema neid servereid 2-3 selliste mahtude kohta.
Soovitan sul valida Zone.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ervin7
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2002




sõnum 21.03.2007 12:01:26 vasta tsitaadiga

oskab ka keegi soovitada mõnda head asp.net hostingu pakkujat?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 10:29:15 vasta tsitaadiga

Olen nüüd pool aastat Tantumi klient olnud ja noh, peab ütlema, et ega selle raha eest rohkem vist ei saagi nõuda. Maasolekuid esineb, kiirus on muidu rahuldav, aga huvitaval kombel on pidevalt probleeme kommertsdomeeniga selles serveris. Vahest ei leia üldse lehte, kui oma .org domeeni aadressi reale kirjutan, samas pri.ee domeeniga leiab kohe üles. Ja teine suur miinus on see, et veateateid lehel ei näidata. Kui tahad koodi siluda, peab cPaneli vealogi pidevalt lahti olema.

Tegelikult kaalun isegi eKodule üleminekut.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doxboy
HV vaatleja
doxboy

liitunud: 22.08.2006




sõnum 01.04.2007 08:51:08 vasta tsitaadiga

soovitan kas www.zerver2.eu või siis www.tantum.ee beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 10:07:33 vasta tsitaadiga

Need zerveri vennad ka ei väsi erinevatest nime muudatustest.....
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.04.2007 10:45:32 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
Olen nüüd pool aastat Tantumi klient olnud ja noh, peab ütlema, et ega selle raha eest rohkem vist ei saagi nõuda. Maasolekuid esineb, kiirus on muidu rahuldav, aga huvitaval kombel on pidevalt probleeme kommertsdomeeniga selles serveris. Vahest ei leia üldse lehte, kui oma .org domeeni aadressi reale kirjutan, samas pri.ee domeeniga leiab kohe üles. Ja teine suur miinus on see, et veateateid lehel ei näidata. Kui tahad koodi siluda, peab cPaneli vealogi pidevalt lahti olema.

Tegelikult kaalun isegi eKodule üleminekut.
ise saab suruda peale et vigu näitaks icon_wink.gif
samuti saab ka sundida peitma
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2007 14:52:32 vasta tsitaadiga

mikk36, jah, ini_set abil isegi saab, kuid kõiki veateateid siiski ei näidata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 02.04.2007 21:36:11 vasta tsitaadiga

Nii palju, kui mul on serverid.ee ja tantum.ee'ga kogemusi olnud on nende virtuaalserverite admin. paneelid väga ebamugavad ja vähe funktsionaalsed. Võibolla on nüüd midagi muutunud aga pool aastat tagasi ei endnud kumbagi CPaneliga võrrelda. Pigem maksan veidi rohkem aga saan dumbuserina mulle meeldivat CPanelit kasutada. icon_neutral.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.04.2007 11:51:12 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
mikk36, jah, ini_set abil isegi saab, kuid kõiki veateateid siiski ei näidata.
ka error_reporting käsuga saab näidata ju ?
näiteks:
php:
  1. error_reporting ( E_ALL )
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2007 23:56:34 vasta tsitaadiga

error_reporting funktsiooni kasutasin, küll aga ei mäleta, kas parameeter oli E_ALL. Igatahes tulemus oli sama. Pean millalgi üle kontrollima though.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 20:01:45 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Nii palju, kui mul on serverid.ee ja tantum.ee'ga kogemusi olnud on nende virtuaalserverite admin. paneelid väga ebamugavad ja vähe funktsionaalsed. Võibolla on nüüd midagi muutunud aga pool aastat tagasi ei endnud kumbagi CPaneliga võrrelda. Pigem maksan veidi rohkem aga saan dumbuserina mulle meeldivat CPanelit kasutada. icon_neutral.gif

tantumis on rvskin, mis on siis cpaneli skin icon_razz.gif

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 10.04.2007 14:02:54 vasta tsitaadiga

Serverglobe ehk host.ee kohta natukene lugemist http://www.ap3.ee/Default.aspx?link=http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=3074cccc-990c-4bf3-a4f2-96e78b228e12
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 14.04.2007 13:35:52 vasta tsitaadiga

Vabandage kui on võhiku küsimus aga foorum ju küsimiseks ongi.
Niisis, ma tean, mis tähendab MySQL. Aga mis tähendab teenuspakkujate juurdes näiatjad:
MySQL andmebaase: 4
Maksimaalne MySQL andmebaaside suurus: 100MB

tänan...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.04.2007 13:39:56 vasta tsitaadiga

BanTIIT kirjutas:
Vabandage kui on võhiku küsimus aga foorum ju küsimiseks ongi.
Niisis, ma tean, mis tähendab MySQL. Aga mis tähendab teenuspakkujate juurdes näiatjad:
MySQL andmebaase: 4
Maksimaalne MySQL andmebaaside suurus: 100MB

tänan...

Seda tähendabki, et sul on võimalus kasutada maksimum nelja erinevat MySQL andmebaasi ja nendes saab olla maksimum 100MiB väärtuses andmeid. Ei oska öelda, kas viimane käib kõikide andmebaaside kohta kokku või eraldi (4x100MiB).

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 14.04.2007 13:46:03 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
BanTIIT kirjutas:
Vabandage kui on võhiku küsimus aga foorum ju küsimiseks ongi.
Niisis, ma tean, mis tähendab MySQL. Aga mis tähendab teenuspakkujate juurdes näiatjad:
MySQL andmebaase: 4
Maksimaalne MySQL andmebaaside suurus: 100MB

tänan...

Seda tähendabki, et sul on võimalus kasutada maksimum nelja erinevat MySQL andmebaasi ja nendes saab olla maksimum 100MiB väärtuses andmeid. Ei oska öelda, kas viimane käib kõikide andmebaaside kohta kokku või eraldi (4x100MiB).


Niiet, kui tahan teha MySQL põhjal pildialbumit siis saan sinna panna vaid 100mb eest pilte ? Saan ma õieti aru? või on MySQL programmi suurmus max 100mb ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2007 14:27:40 vasta tsitaadiga

Pilte sul küll MySQL baasi ei soovita toppida. Üldjuhul on pildid ikka failidena ja MySQL baasis salvestatakse info nende kohta. St nende suurus, vaatamiste arv, asukoht jne.

Näiteks see postitus siin praegu läheb andmebaasi.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.04.2007 15:06:19 vasta tsitaadiga

ot:
XMB foorumisüsteemil oli vist selline loll komme toppida kõik lisatud failid andmebaasi, aga üldjuhul targemad programmid nii ei tee.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.04.2007 15:22:40 vasta tsitaadiga

üldjuhul on sul väga raske seda 100Mb'd täis saada MySQL'is
ruumi jälgi parem FTP mahu järgi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2007 13:48:22 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
üldjuhul on sul väga raske seda 100Mb'd täis saada MySQL'is
ruumi jälgi parem FTP mahu järgi

päris nii see ka pole.
Mul isegi phpBB portaal ja MediaWiki kokku lähevad üle 100MB juba. Ja seal pole salvestatud mingeid pilte ega faile. Need lisatakse kõik failisüsteemi.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 16.04.2007 13:58:46 vasta tsitaadiga

Netpoindi ja mõne teise pakkuja poolt kehtestatud 100MB on tõesti vähe. Endal foorumi andmebaasi suurus 140MB, olen kohanud ka 300-500MB suuruste andmebaasidega foorumeid, aga seal hakkab mängima juba rolli ka suur päringute arv mis koormab serverit. Vaevalt, et keegi nii suure andmebaasiga lehte enda serverisse tahaks. Üldjuhul olen pannud tähele et juba üle 300MB andmebaasiga leheküljed kasutavad oma serverit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.04.2007 14:00:05 vasta tsitaadiga

endalgi üks foorum jookseb netpointis, vanust pea 2a sellel, maht 23.6MB
seega jah, tõsi, tõsisema kasutuse korral pole väga raske see
kuid just väiksema saidiga ei tule koheselt see 100MB täis
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2007 14:02:38 vasta tsitaadiga

Kuidas saab vaadata, kui palju andmebaasid ruumi võtavad? Kas tuleb mingit konkreetset faili otsida või...?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.