|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.02.2007 13:32:31
|
|
|
nii, tegin siis ma oma 3nda serveri wirx.ee ka serverimaailma www.laptopid.ee ja www.e38.ee on juba üle aasta seal olnud...kuna erilist otstarvet polnud, siis kasutasin servut failide hoidmiseks....viskasin sinna üles ka ühe porsche video, mille linkisin USA porsche foorumisse...öösel tõmmati 30gb limiiti täis, sain hommikul serverimaailmast kirja, et limiit läheneb...korjasin lingi usa foorumist maha selle peale...kuni õhtuni ei suurenenud limiit....järgmine hommik oli 80gb limiiti täis(kuigi nad ise kilkavad, et 50gb läheb automaatselt lukku)...ma küll ei tea kuidas, aga arvan, et ehk keegi linkis omakorda kuhugile mujale foorumisse selle video... igatahes läks wirx.ee kinni, kirjutasin neile, et mis nüüd saab siis....3 päeva pärast tuli vastus, et maksa 250 trahvi(1 kuu maks on 70 krooni vist) või oota märtsi kuud...mulle muidugi ei istunud selline variant...asi pole summas vaid põhimõttes) lubasin nad tarbijakaitsesse saata, kuna nad ei olnud nõus mulle ettemaksu tagastama...
Ehk siis pole kunagi tarbijakaitsega tegelenud, et kuidas kõige parem oleks nendega kontakteeruda?
Ja soovitage mõnda head serverit kuhu oma 3 domeeni ümber kolida? elion?
Närvidele käib kõige rohkem see, et e38.ee ja laptopid.ee andme edastus maht on hetkel kokku ~10gb(90gb on minu nimel veel vaba)....olen nende klient olnud serverimaailma alguse aegadest peale ja nad saatsid hetk tagasi kirja:
> Ma ootan siiski tarbijakaitse ameti seisukoha ära tagasimaksete
> suhtes, siis vaatame edasi
Pidime Teie kasutajakonto sulgema, et vältida edasist kahju serverile.
Avame wirx.ee järgmise kuu alguses, ehk 8 päeva pärast.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
viimati muutis wirx 20.02.2007 13:37:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
20.02.2007 13:36:17
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| või oota märtsi kuud... |
Ma ei tea, vanasti käiski asi nii, et maksad juurde, et BW'd juurde saada, või ootad järgmist kuud, mil BW loendur nullitakse
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.02.2007 13:47:45
|
|
|
ja maksad juurde 30gb eest 250 eeku, kui 50gb kuumaks on 35 krooni(eelnevalt oligi valesti kirjas mul see, ehk siis peaaegu 10 kuu rent) eriti arvestades, et su nimel on 2 teist domeeni, mille andmeedastus maht pole kummalgi 5gb...
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
20.02.2007 13:59:28
|
|
|
Pull värk. Mul sama jama netpondiga. Pandi asi matsust kinni. Mõnes mõttes olime ise süüdi. Andmebaasid pirakad. Veeb nõudis oma osa ressusidest. Pirakas pandi selline, et ma vaatasin suu ammili, et mis nüüd teha. Paneme firma kinni?! Neid ähvardama ei hakanud. Aga mingi paari tunni pärast tegid asja lahti. Kolisime edasi zone. Netpoindiga tulevikus tegemist ei soovita teha. Nende poolt kinnipandud veebilehed võivad tekitada südamerabandusi. Põhiline point, miks nendega tegemist ei tasu teha ongi, see et nad muudavad oma kasutustingimusi kogu aeg. Ehk nende usaldusväärsus 0. Homsest võivad nad tõsta hindu. Ülehomsest muutuvad aga tingimused, mida sa võid omada/ teha. Ning kohe on veebileht su suletud.
PS Arvasin, et meie olemegi see kurja juur miks netpoint aeglane oli
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
20.02.2007 14:01:34
|
|
|
| Ma siiani veel eKodu klient. Hinnad on küll veidi tõusnud aga kui võtad ühe suurema paketi, siis saad sinna ka mitu domeeni panna. Praegu kasutan eMax paketti ja mul on seal hetkel 5 lisadomeeni. Andmeedastusmaht võetakse kõigi pealt kokku.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.02.2007 14:40:40
|
|
|
Hetkel sai juhtum sellise lahendi
Tegemist on kahetsusväärse juhtumiga, kuna meie töötaja läks trahvide küsimisega natuke liiga hoogu. Trahv on ette nähtud ikkagi juhuks, kui klient peale domeeni avamist uuesti andmeedastusmahtu samal kuul ületab.
Esimesel korral peaks piirduma hoiatusega ja kliendipoolse meetmete rakendamisega andmeedastusmahu kontrolli all hoidmiseks.
Käskisin meie klienditeenindajal Teie domeen avada.
Lugupidamisega
Kenneth Pea
Moraal: ära suhtle lollide ja madalapalgaliste klienditeenindajatega vaid juhatusega
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
20.02.2007 14:47:57
|
|
|
wirx, nad vist jälgivad seda teemat
ise praegu nuputan et miks wordpress ei saa Sql andmebaasiga ühendust (äsja sai netpointi törts ruumi ostetud )
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
20.02.2007 14:56:15
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
wirx, nad vist jälgivad seda teemat
ise praegu nuputan et miks wordpress ei saa Sql andmebaasiga ühendust (äsja sai netpointi törts ruumi ostetud ) |
Kas mysql host on ikka õige (neil ei olnud see localhost, vaid midagi muud)...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
20.02.2007 15:00:08
|
|
|
assoooo, krt selles jama hoopis. Nende foorumis kah silm ei tuvastanud otsingufunktsiooni
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
20.02.2007 15:11:28
|
|
|
Mark0, a vaat ma olen loll ja ei jaga tegelikult üldse matsu. Lisaks säänset errorit nagu manualis kirjas on ei pillutanud mulle ette vaid wordpress lihtsalt teatas et ei ole võimalik andmebaasiga ühenduda. Sai ise mysql host välja kaevandatud nende foorumist aga suured tänud sulle abi osutamise püüdmise eest
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
20.02.2007 16:35:36
|
|
|
| /me ausaltöeldes ootab ühe korralikuma asp.net hosti teket eestis, väikesed firmad seda mõistliku hinnaga pakkuda ei suuda, aga mõni suurem (virtuaal, zone või elion) võiks ju teoorias ühele serverile ka Windows 2k3'e panna...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.02.2007 16:42:56
|
|
|
| mks kirjutas: |
| /me ausaltöeldes ootab ühe korralikuma asp.net hosti teket eestis, väikesed firmad seda mõistliku hinnaga pakkuda ei suuda, aga mõni suurem (virtuaal, zone või elion) võiks ju teoorias ühele serverile ka Windows 2k3'e panna... |
Microlinkil peaks olema.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
20.02.2007 17:06:29
|
|
|
| http://www.microlink.ee/?id=1522 << majutavad majandustarkvara ja dokumendihalduse rakendusi.. pealegi mõtlesin midagi, mida suudaks ka tavainimene oma taskust kinni maksta (a'la 99 eeq kuus, 200 poleks ka veel väga hull, aga ei taha terve serveri ühendust üksi kinni plekkida)...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
22.02.2007 19:35:49
|
|
|
ekodu.ee.-s liitusin, pole vastust saanud... umbes 28h, 24h mäletamistmööda pidi see värk tulema, MUL ON MAJUTAMISEGA KIIRE! Ekodu.ee.-d soovitati siin teemas ka kõvasti jne....aga ei ole jah midagi sealt...
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
22.02.2007 20:25:38
|
|
|
eKodu.net pakub samuti tänasest Ruby on Rails tuge!
| innu5 kirjutas: |
Pakkuge head kiiret hostingut Ruby On Rails-ile. Kas Eestis üldse midagi sellist eksisteerib? Varsti tahaks lehe kuhugi üles ka riputada  |
Tiiger15, vabandan ebameeldivuste pärast! Uute tellimuste aktiveerimine toimub väikese viivitusega seoses uue serveri avamisega Eestis, vaatan Teie tellimuse üle ja saadan konto andmed.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
22.02.2007 20:33:29
|
|
|
| contra kirjutas: |
eKodu.net pakub samuti tänasest Ruby on Rails tuge!
| innu5 kirjutas: |
Pakkuge head kiiret hostingut Ruby On Rails-ile. Kas Eestis üldse midagi sellist eksisteerib? Varsti tahaks lehe kuhugi üles ka riputada  |
Tiiger15, vabandan ebameeldivuste pärast! Uute tellimuste aktiveerimine toimub väikese viivitusega seoses uue serveri avamisega Eestis, vaatan Teie tellimuse üle ja saadan konto andmed. |
Ohhoo, ei osanud vastust siit oodata, oleks tore kui kodulehel oleks teatand...lihtsalt teadminegi....muidu tekib tunne, et klientide vastu puudub huvi, tänan!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
22.02.2007 20:51:46
|
|
|
| Ekodu.net foorum juba pikemat aega "ajutiselt suletud", millal avatakse?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
22.02.2007 21:15:15
|
|
|
foorum sai suletud, kuna polnud foorumi tarkvarale paigaldatud spämmikaitset ja viimane rünnak postitas kõik teemad rämpsu täis. Panin foorumi kinni, et teha puhastust ja paigaldada tõhus kaitse selle vastu, kuid kahjuks pole ajanappuses selleks veel mahti saanud. Lähipäevil loodetavasti saab taas avatud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
22.02.2007 21:21:52
|
|
|
| contra kirjutas: |
foorum sai suletud, kuna polnud foorumi tarkvarale paigaldatud spämmikaitset ja viimane rünnak postitas kõik teemad rämpsu täis. Panin foorumi kinni, et teha puhastust ja paigaldada tõhus kaitse selle vastu, kuid kahjuks pole ajanappuses selleks veel mahti saanud. Lähipäevil loodetavasti saab taas avatud  |
Viimasepeal - aga loodame, et "lähipäevil" ei omanda siis sama tähendust nagu "ajutiselt".
Muideks, millal sa käibemaksukohuslaseks saad? Või on 800 kliendi juures kuukäive alla 20k?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
23.02.2007 00:02:40
|
|
|
Ei tää kaua see eenet domeeni regab, tänud kasutaja contra, kes tegi mulle siiski konto ära vaatamata minu pahameelele ja ajanappusele =)
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
23.02.2007 00:21:39
|
|
|
käibemaksekohustus varsti tuleb koos teiste muudatustega
Tiiger15, homse päeva jooksul peaks domeen töökorda saama.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
troglodyte
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
23.02.2007 00:26:03
|
|
|
| EENet võib kuni 7 tööpäeva venitada registreerimisega.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
23.02.2007 00:33:43
|
|
|
| võib, aga üldjuhul ei tee seda
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
23.02.2007 11:19:31
|
|
|
juh, täna on reede, olen suht pinges, sest vaja VÄGA kiiresti luua oma KINDEL pildialbum netti, ei mingeid pilt.ee.-id ega muud....oma konfitud album mille peale võib lootma jääda!!!!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
23.02.2007 11:37:41
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
| juh, täna on reede, olen suht pinges, sest vaja VÄGA kiiresti luua oma KINDEL pildialbum netti, ei mingeid pilt.ee.-id ega muud....oma konfitud album mille peale võib lootma jääda!!!! |
Oma murega pöödu otse www.ekodu.net või www.eenet.ee. Palun ära risusta teemat, tänud.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoeKing
HV veteran

liitunud: 03.03.2004
|
27.02.2007 16:02:10
|
|
|
Tantum maas jälle?
_________________ Sic itur ad astra... |
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jussif
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2004
|
06.03.2007 20:03:45
|
|
|
Kumb oleks asjalikum, kas Elioni veebimajutus või Zone oma? põhiline on andmebaasi suurus ja andmebaasi kiirus.
netpointis sattusin nüüd jälgimise alla, kuna osad minu mysql päringud kestavad rohkem, kui 3 sekundit :-?nt sellised:
SET timestamp=1173021174;
UPDATE Online SET Datum = NOW() WHERE IP = '255.255.255.255'; |
ja ka sellised:
SELECT *, count(`x`) AS total
FROM koht1 AS a
LEFT JOIN koht2 AS b ON a.vigur1= b.id where kuskes = 1
GROUP BY a.vigurike
ORDER BY total DESC
LIMIT 0 , 10;
|
kuid sellised päringud ei võta ju aega rohkem, kui 0.0016 - 0.0056 sek
kunagi käis mingi selline jutt, et netpointil ühes mysql servris kõikide klientide andmebaasid. on see loogiline?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
06.03.2007 20:19:32
|
|
|
Vaata ise nende leheküljelt "Serveripark" alt ja sa leiad ainult ühe mysql serveri. Seega jah, need tuhanded kliendid on kõik ühes serveris. Tegelikkuses peaks olema neid servereid 2-3 selliste mahtude kohta.
Soovitan sul valida Zone.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ervin7
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2002
|
21.03.2007 12:01:26
|
|
|
| oskab ka keegi soovitada mõnda head asp.net hostingu pakkujat?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
26.03.2007 10:29:15
|
|
|
Olen nüüd pool aastat Tantumi klient olnud ja noh, peab ütlema, et ega selle raha eest rohkem vist ei saagi nõuda. Maasolekuid esineb, kiirus on muidu rahuldav, aga huvitaval kombel on pidevalt probleeme kommertsdomeeniga selles serveris. Vahest ei leia üldse lehte, kui oma .org domeeni aadressi reale kirjutan, samas pri.ee domeeniga leiab kohe üles. Ja teine suur miinus on see, et veateateid lehel ei näidata. Kui tahad koodi siluda, peab cPaneli vealogi pidevalt lahti olema.
Tegelikult kaalun isegi eKodule üleminekut.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doxboy
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
02.04.2007 10:07:33
|
|
|
Need zerveri vennad ka ei väsi erinevatest nime muudatustest.....
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.04.2007 10:45:32
|
|
|
| Rix kirjutas: |
Olen nüüd pool aastat Tantumi klient olnud ja noh, peab ütlema, et ega selle raha eest rohkem vist ei saagi nõuda. Maasolekuid esineb, kiirus on muidu rahuldav, aga huvitaval kombel on pidevalt probleeme kommertsdomeeniga selles serveris. Vahest ei leia üldse lehte, kui oma .org domeeni aadressi reale kirjutan, samas pri.ee domeeniga leiab kohe üles. Ja teine suur miinus on see, et veateateid lehel ei näidata. Kui tahad koodi siluda, peab cPaneli vealogi pidevalt lahti olema.
Tegelikult kaalun isegi eKodule üleminekut. |
ise saab suruda peale et vigu näitaks
samuti saab ka sundida peitma
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
02.04.2007 14:52:32
|
|
|
| mikk36, jah, ini_set abil isegi saab, kuid kõiki veateateid siiski ei näidata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
02.04.2007 21:36:11
|
|
|
Nii palju, kui mul on serverid.ee ja tantum.ee'ga kogemusi olnud on nende virtuaalserverite admin. paneelid väga ebamugavad ja vähe funktsionaalsed. Võibolla on nüüd midagi muutunud aga pool aastat tagasi ei endnud kumbagi CPaneliga võrrelda. Pigem maksan veidi rohkem aga saan dumbuserina mulle meeldivat CPanelit kasutada.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.04.2007 11:51:12
|
|
|
| Rix kirjutas: |
| mikk36, jah, ini_set abil isegi saab, kuid kõiki veateateid siiski ei näidata. |
ka error_reporting käsuga saab näidata ju ?
näiteks:
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
03.04.2007 23:56:34
|
|
|
| error_reporting funktsiooni kasutasin, küll aga ei mäleta, kas parameeter oli E_ALL. Igatahes tulemus oli sama. Pean millalgi üle kontrollima though.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
04.04.2007 20:01:45
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
Nii palju, kui mul on serverid.ee ja tantum.ee'ga kogemusi olnud on nende virtuaalserverite admin. paneelid väga ebamugavad ja vähe funktsionaalsed. Võibolla on nüüd midagi muutunud aga pool aastat tagasi ei endnud kumbagi CPaneliga võrrelda. Pigem maksan veidi rohkem aga saan dumbuserina mulle meeldivat CPanelit kasutada.  |
tantumis on rvskin, mis on siis cpaneli skin
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
14.04.2007 13:35:52
|
|
|
Vabandage kui on võhiku küsimus aga foorum ju küsimiseks ongi.
Niisis, ma tean, mis tähendab MySQL. Aga mis tähendab teenuspakkujate juurdes näiatjad:
MySQL andmebaase: 4
Maksimaalne MySQL andmebaaside suurus: 100MB
tänan...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
14.04.2007 13:39:56
|
|
|
| BanTIIT kirjutas: |
Vabandage kui on võhiku küsimus aga foorum ju küsimiseks ongi.
Niisis, ma tean, mis tähendab MySQL. Aga mis tähendab teenuspakkujate juurdes näiatjad:
MySQL andmebaase: 4
Maksimaalne MySQL andmebaaside suurus: 100MB
tänan... |
Seda tähendabki, et sul on võimalus kasutada maksimum nelja erinevat MySQL andmebaasi ja nendes saab olla maksimum 100MiB väärtuses andmeid. Ei oska öelda, kas viimane käib kõikide andmebaaside kohta kokku või eraldi (4x100MiB).
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
14.04.2007 13:46:03
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| BanTIIT kirjutas: |
Vabandage kui on võhiku küsimus aga foorum ju küsimiseks ongi.
Niisis, ma tean, mis tähendab MySQL. Aga mis tähendab teenuspakkujate juurdes näiatjad:
MySQL andmebaase: 4
Maksimaalne MySQL andmebaaside suurus: 100MB
tänan... |
Seda tähendabki, et sul on võimalus kasutada maksimum nelja erinevat MySQL andmebaasi ja nendes saab olla maksimum 100MiB väärtuses andmeid. Ei oska öelda, kas viimane käib kõikide andmebaaside kohta kokku või eraldi (4x100MiB). |
Niiet, kui tahan teha MySQL põhjal pildialbumit siis saan sinna panna vaid 100mb eest pilte ? Saan ma õieti aru? või on MySQL programmi suurmus max 100mb ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
14.04.2007 14:27:40
|
|
|
Pilte sul küll MySQL baasi ei soovita toppida. Üldjuhul on pildid ikka failidena ja MySQL baasis salvestatakse info nende kohta. St nende suurus, vaatamiste arv, asukoht jne.
Näiteks see postitus siin praegu läheb andmebaasi.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
14.04.2007 15:06:19
|
|
|
| ot: |
| XMB foorumisüsteemil oli vist selline loll komme toppida kõik lisatud failid andmebaasi, aga üldjuhul targemad programmid nii ei tee. |
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.04.2007 15:22:40
|
|
|
üldjuhul on sul väga raske seda 100Mb'd täis saada MySQL'is
ruumi jälgi parem FTP mahu järgi
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
16.04.2007 13:48:22
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
üldjuhul on sul väga raske seda 100Mb'd täis saada MySQL'is
ruumi jälgi parem FTP mahu järgi |
päris nii see ka pole.
Mul isegi phpBB portaal ja MediaWiki kokku lähevad üle 100MB juba. Ja seal pole salvestatud mingeid pilte ega faile. Need lisatakse kõik failisüsteemi.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
16.04.2007 13:58:46
|
|
|
| Netpoindi ja mõne teise pakkuja poolt kehtestatud 100MB on tõesti vähe. Endal foorumi andmebaasi suurus 140MB, olen kohanud ka 300-500MB suuruste andmebaasidega foorumeid, aga seal hakkab mängima juba rolli ka suur päringute arv mis koormab serverit. Vaevalt, et keegi nii suure andmebaasiga lehte enda serverisse tahaks. Üldjuhul olen pannud tähele et juba üle 300MB andmebaasiga leheküljed kasutavad oma serverit.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.04.2007 14:00:05
|
|
|
endalgi üks foorum jookseb netpointis, vanust pea 2a sellel, maht 23.6MB
seega jah, tõsi, tõsisema kasutuse korral pole väga raske see
kuid just väiksema saidiga ei tule koheselt see 100MB täis
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.04.2007 14:02:38
|
|
|
| Kuidas saab vaadata, kui palju andmebaasid ruumi võtavad? Kas tuleb mingit konkreetset faili otsida või...?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|