|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
drillerDan
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2004
|
19.02.2007 19:36:19
|
|
|
| velsa kirjutas: |
Suht kole telefon. Mis seal üleval toimub? Miks see kuularikoht keskel pole  |
kuular on keskel, see on lihtsalt ühes "augus" teise kaameraga. miks peaks kõik nagu japsidel ideaalselt sümmeetriline olema?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
21.02.2007 22:38:28
|
|
|
Damn.
Kaalusin, kas osta w810i või siis W880i. Alguses oli kindel, et tahan w810i, kuna sellel on autofookus ja omadustelt paistis parem. Aga siis nägin kellegi postitust, et see mobla oleks sea sellele, kes tahaks vahest mõne pildi teha ja muusikat kuulata. Mõtlesin, et kui hind oleks w810i'ga võrdne, siis oleks w880i võitnud. Aga kahjuks on see ikka nii palju kallim. Äkki oskab keegi öelda, miks see nii ülehinnatud on?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.02.2007 22:48:49
|
|
|
| Henritorop kirjutas: |
Damn.
Kaalusin, kas osta w810i või siis W880i. Alguses oli kindel, et tahan w810i, kuna sellel on autofookus ja omadustelt paistis parem. Aga siis nägin kellegi postitust, et see mobla oleks sea sellele, kes tahaks vahest mõne pildi teha ja muusikat kuulata. Mõtlesin, et kui hind oleks w810i'ga võrdne, siis oleks w880i võitnud. Aga kahjuks on see ikka nii palju kallim. Äkki oskab keegi öelda, miks see nii ülehinnatud on? |
Väiksem läpakas on suuremast kallim.
Osaliselt metallist korpus, kergelt eksklusiivsuse suunas positsioneeritud ja uus mudel.
Igat asja tuleb müüa täpselt nii kõrge hinnaga kui turg on nõus tehase tootmisvõimsuse jagu ära ostma - eesmärk igal äriettevõttel on kasumi teenimine.
Omal ajal K750 ja W800 hind mõnedes riikides teatud aja jooksul langemise asemel hoopis tõusis - nõudlus ületas niivõrd pakkumist.
Ise vaatan seda W880 nukral pilgul. Tahaks küll mõnusalt õhukest ja minu jaoks parima menüüga aparaati tasku, kuid ei ole nõus autofookusest loobuma. Seega jään ootama K810't.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
21.02.2007 23:06:46
|
|
|
??? ma ei jaga matsu välja? tundub et yks meist on liiga palju alkoholi/midagi kanget tarbinud... ning see ei ole mina.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
21.02.2007 23:06:57
|
|
|
ei saanud naljast aru
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.02.2007 23:40:44
|
|
|
| Samad sõnad... wtf?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
22.02.2007 01:57:06
|
|
|
| Henritorop kirjutas: |
Damn.
Kaalusin, kas osta w810i või siis W880i. Alguses oli kindel, et tahan w810i, kuna sellel on autofookus ja omadustelt paistis parem. Aga siis nägin kellegi postitust, et see mobla oleks sea sellele, kes tahaks vahest mõne pildi teha ja muusikat kuulata. Mõtlesin, et kui hind oleks w810i'ga võrdne, siis oleks w880i võitnud. Aga kahjuks on see ikka nii palju kallim. Äkki oskab keegi öelda, miks see nii ülehinnatud on? |
Parem oota natuke ja osta w610i http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&ver=4000&template=pip1&zone=pp&pid=10747
Ma vaatan ,et seal on suur kõlar taga,et peaks vist head saundi tulema ilma klappideta.
viimati muutis masterx 22.02.2007 14:02:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
22.02.2007 09:42:47
|
|
|
Eks uus mudel on turule tulles ikka kallim, 3-4 kuuga hind tiba kukub ja siis tasuks juba vaatama hakata. Edasine hinnalanguse ootamine veniks juba pikale.
Ja selle uute mudelite ootamisega on nagu on - alati on midagi uut ja paremat kohe-kohe tulemas ning mingi hetk tuleb lihtsalt midagi ära osta.
See k750/w800 efekt oli IMO ühekordne. See paar oli SE-d, mis üle hulga aja mis nägid ühtaegu normaalsed välja ja sisaldasid midagi uut. Võibolla pingutan vähe üle, aga nende kahega jõudsid ostjateni enam-vähem normaalne pildistamisvõimalus (audtofooksuega @2mpix) ja mobiilne meelelahutus (walkman). Ilmselt SE isegi üllatus sellisest edust.
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
23.02.2007 02:53:51
|
|
|
tundub 5+ telefon
välimus vägagi meeldiv
omaduste poolest w810i'ga võrdne, vaid väiksem ja kasutab teist tüüpi mälukaarti
kahjuks kipub SE'l trendiks saama, et objektiivi katet raatsitakse lisada vaid K-seeria telefonidele
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
23.02.2007 11:29:58
|
|
|
w610i tuleb jah vist hea.
Teeks sellele ka teema?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
01.03.2007 17:00:01
|
|
|
Nonii.
W880i siis hetkel minu valduses (esmaspäevani).
Nupud ei ole üldse ebamugavad, täiesti normaalne on kasutada, kui just ekstrasuured näpud pole.
Disain on käes hoides ikka mitu korda parem kui pildilt vaadates, selline kandiline ja mõnus. Suht mehelik vms. Tagume osa telefonil must, esipaneel (metallist!) on hõbedane. Väga maitsekas tegelikult.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
01.03.2007 17:07:29
|
|
|
tahan ka yhte enda kasutusse. HV-lased ka sellest sinupoolse suurema ylevaate saavad?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
01.03.2007 17:14:02
|
|
|
Said juba aru kes ma olen?
Aga ma ei tea kas jõuan teha, ajakirjale pean ma kindlalt ära tegema ülevaate, pole kindel kas jõuan siia ka teha.
Kuradi ilus asi ikka. Pildi peal on ta ikka mitu korda koledam. Mul hõbedase metallpaneeliga versioon siis (tagumine kaan must) väga ikk asi.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
01.03.2007 17:14:41
|
|
|
| rocket kirjutas: |
Said juba aru kes ma olen?
Aga ma ei tea kas jõuan teha, ajakirjale pean ma kindlalt ära tegema ülevaate, pole kindel kas jõuan siia ka teha. |
jep! millisest seda siis lugeda saab? kui ei ole avlikult karjumiseks, võid PS-i saata! copy pasteda vist enne ajakirja välja tulemist ei ole lubatud teha?
ahjaa, tahtsin kysida et kas displei on füüsiliselt suurem kui w810-l?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.03.2007 18:23:52
|
|
|
| Mind huvitaks just fotoka võimed. Et näiteks 10 fondiga trükitud A4 leht, kas kannatab pärast arvuti ekraanilt teksti lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
02.03.2007 18:16:56
|
|
|
ffw, display pole füüsiliselt suurem kui W810i-l, väiksem hoopis. Kõrgus on sama, aga laiuselt on W880i display max 1 mm kitsam. Aga pilt on ikkagi väga ilus (240x320 pikslit ikkagi)
Draqula, ma tegin proovipildi. Font 10-st ei saa eriti aru midagi, aga ega ma ei lootnud ka eriti, AF ikkagi puudu, kuigi mu käsi pole just väga kindel ka.
Mõned pildid mis tegin (osadel ka SE W810i peal)
http://estonia.ca/allarijama/W880i
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
02.03.2007 20:12:53
|
|
|
nüüd saab ka SE kodukal telefoni proovida
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
02.03.2007 21:06:36
|
|
|
| kuidas see võrreldes w810i'ga on? kas parem?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.03.2007 22:42:40
|
|
|
| Krt küll. Lugeda kui hästi see telefon on üldiselt tehtud ja siis selline fotokvaliteet (mida oli küll oodata). Vihaseks teeb.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
03.03.2007 13:14:24
|
|
|
Ega jah, kaamera pole just parim jah, W850i kaameraga peaks identne olema. Kaugele tehes, hea valgusega, on pilt umbes sama kui W810i kaameral.
Henritorop, tegelikult on W810i sellest telefonist parem. W880i ei oma FM raadiot, ei oma LED lampi, suht ebamugavam nupud, halvem kaamera ja kallim hind. Disain maksab, mis muud.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
03.03.2007 19:29:03
|
|
|
| rocket kirjutas: |
Ega jah, kaamera pole just parim jah, W850i kaameraga peaks identne olema. Kaugele tehes, hea valgusega, on pilt umbes sama kui W810i kaameral.
Henritorop, tegelikult on W810i sellest telefonist parem. W880i ei oma FM raadiot, ei oma LED lampi, suht ebamugavam nupud, halvem kaamera ja kallim hind. Disain maksab, mis muud. |
aga kuidas muusikaga lood on? mingit kvaliteedi vahet jne.? w880i-l on track id mida vist w810 ei ole? oled proovinud? tunneks huvi et kas tunneb siis ära suvalise lindistatud loo?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
03.03.2007 19:41:33
|
|
|
W880i-l ei ole veel proovinud, aga W850i omas ka seda, sellega proovisin kolme üldtuntud laulu aga ühtegi ära ei tundud. ei tea mis jama oli. Helikvaliteet originaalklappidega on sama, mina vähemalt vahet ei tee.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
03.03.2007 20:20:47
|
|
|
no kui w810i parem peaks olema ja disain ei ole minu jaoks 1. asi, siis ei vesista enam suud selle peale...
Aitäh vastuse eest..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
03.03.2007 20:27:55
|
|
|
Pildi pealt mulle ka disain ei meeldi, a käes on ikka kuradi kena. Samas maitse asi.
Paratamult on ta omadustelt kehvem (kaamera AF puudub, FM-raadio puudub, LED puudub) kui W810i jah. (Ise oman ka W810i). Mõni asi on paremaks kah läinud (parem ekraan + nipetnäpet menüüs).
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
03.03.2007 21:35:42
|
|
|
| rocket kirjutas: |
Pildi pealt mulle ka disain ei meeldi, a käes on ikka kuradi kena. Samas maitse asi.
Paratamult on ta omadustelt kehvem (kaamera AF puudub, FM-raadio puudub, LED puudub) kui W810i jah. (Ise oman ka W810i). Mõni asi on paremaks kah läinud (parem ekraan + nipetnäpet menüüs). |
fm radio is so overrated , pilte tegink k750i-ga alla 40ne, tundub et mulle see telefon enam vähem sobib, samas ootan arvatavasti w610i väljatuleku ka ära ning valin nende vahel yhe välja.
soft sama kiire kui w810-l? mis on veel miinused? oskad äkki välja tuua, peale nende mis toonud oled?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
18.04.2007 13:42:22
|
|
|
sai alles hiljuti soetatud see telefon...
Pildi pealt vaatasin et natukese imelik telefon, et ei meeldi...
Esinudses vaatasin et wow, kohe teine asi seda käes hoida kui pildi pealt vaadata
Ta on nii õhuke et hea teksapükste taskusse panna ja pole tundagi et telefon taskus on
Ei kahetse üldse et selle telefoni ostsin..
Ainuke miinus mis tal pole on raadio..
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
18.04.2007 17:02:33
|
|
|
päriselus on isegi veel koledam minu arust
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
18.04.2007 17:06:22
|
|
|
| Delta kirjutas: |
| Mnjah, minu jaoks oli asi päriselus sama kole kui pildi peal 8) |
Arvan sama.Ja imelik ,et raadio puudub
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
18.04.2007 17:34:14
|
|
|
nh, maitse asi...
minuarust parim SE telefon mis hiljuti tehtud...
muidu oleks tahtnud osta w950i-d kuid ei jõudnud 2ra oodata..
selleks ka see telefon hetkel
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
18.04.2007 18:32:48
|
|
|
| etc87 kirjutas: |
nh, maitse asi...
minuarust parim SE telefon mis hiljuti tehtud...
muidu oleks tahtnud osta w950i-d kuid ei jõudnud 2ra oodata..
selleks ka see telefon hetkel |
Maitse asi tõesti,minu arust täielik okse disain.
Kuigi mu lemmikul w610i-l on numbri nupud ka kehvakesed
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.04.2007 19:32:32
|
|
|
Kui nii seinast seina ja suhteliselt tugevad emotsioonid inimestel, siis järelikult sel telefonil ON piisavalt omapärane disain.
Enamik telefone jätavad ju laiema avalikkuse külmaks - suhtkoht meeldivad enamusele.
Minu maitsele see telefon "elusast peast" vastab. Stiilne, omapärane, metalldetailid jne
Kui ainult oleks autofookus kaameral...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
18.04.2007 21:09:12
|
|
|
| Kui palju selle telefoni eest saaks, kui müüksin kasutamata (ainult töökust testitud, kile ekraanilgi peal, kõrvaklapid kile sees, kogu komplekt, täna saadud) Teen Ostupäringusse teema ka.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
18.04.2007 21:47:24
|
|
|
| oliv3r kirjutas: |
| Kui palju selle telefoni eest saaks, kui müüksin kasutamata (ainult töökust testitud, kile ekraanilgi peal, kõrvaklapid kile sees, kogu komplekt, täna saadud) Teen Ostupäringusse teema ka. |
lahuta poehinnast kuskil 20-30% maha
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
22.04.2007 02:53:54
|
|
|
Ise olen ka siia teemasse kiiganud teema algusepoole. vaatasin, et jube asi, sellist ma endale ei taha. Nüüd, kui oman seda, ütlen, et on väga kena. Ekraan on ohutult sujuv, telefon üle kahe korra W810i'st peenem, nupud polegi häirivad ja esipool metallist või metallivälimusega on äärmiselt kena minu arvates.
Vb. kunagi teen ülevaate.
-edit- Tegin pisikese ülevaate, minu esimene:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=314623
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.05.2007 22:08:46
|
|
|
mis selle muusikapala nimi ja esitaja nimi on,millega seda fööni telekas reklaamitakse.sooviks endalegi seda laulukest
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
06.05.2007 22:18:13
|
|
|
| The Freelance Hellraiser - Want You To Know
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kopsik
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2002
|
17.09.2007 20:22:50
|
|
|
| Minu telefon ei taha eriti hakkama saada MMS saatmisega. On kellelgi veel sellist häda olnud? Ja kokku kipub ka aegajalt jooksma. Samas softi uuendust vist ka ei ole või vähemalt nii väidab telefon ise.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
02.10.2007 10:21:04
|
|
|
jube näeb välja.
kas keegi oskab öelda millega W880´l klaas korpuse külge kinnitada? uuel korpusel ja klaasil pole seda liimiriba küljes ja mingi super gluega liimimine rikuks arvatavasti nii klaasi kui korpuse ära
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
02.10.2007 12:11:14
|
|
|
| aise kirjutas: |
jube näeb välja. |
õige jutt
aga tegu on ikkagi veel väga toore prototüübiga, millele hädapärast mingi korpus ümber klopsitud
aga võib ka fake olla, kui juhuslikult kõnele vastamise/keeldumise nupud SonyEerikutel come-backi ei tee
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rents1
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2007
|
07.10.2007 16:21:03
|
|
|
Kas keegi oskab öelda kas w880i-le saab kuskilt eestikeelt peale panna..
ja wap seadmed ka ei funka..
Kust üldse saab stuffi tõmmata talle..kui keegi oskab öelda siis aidake..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
15.10.2007 19:13:35
|
|
|
See W890i näeb küll jube välja .Peaks endale ka w880i sebima,w800i on ammu ära tüütand.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devean
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim86
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2003
|
17.01.2008 16:39:01
|
|
|
Kas kellelgi on probleeme kõlariga?
Nimelt mina kuulen hästi aga see kes teisepool toru mind hästi ei kuule.
Kuna kasutan alles 2 päeva siis äkki olen kuskilt midagi maha keeranud?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.01.2008 18:49:34
|
|
|
| siim86 kirjutas: |
Kas kellelgi on probleeme kõlariga?
Nimelt mina kuulen hästi aga see kes teisepool toru mind hästi ei kuule.
Kuna kasutan alles 2 päeva siis äkki olen kuskilt midagi maha keeranud? |
siis sul pigem probleem mikrifoniga ju...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim86
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2003
|
17.01.2008 19:11:03
|
|
|
ma lihtsalt ei ole kogu tel läbi käinud, arvasin, et äkki saab enda rääkimise heli ka regullida..
Sean siis sammud remonti:)
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
23.01.2008 13:34:51
|
|
|
kust nö viimast eesti softi saab, kust ka sõnumi sisestukeeleks on eesti keel. hetkel tegin uuenduse ja valisin usa englishi, aga täpitähti nüüd ei ole. peaks äkki soome valima ja siis tulevad ka täpitähed?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|