Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2007 15:06:35 vasta tsitaadiga

kunagi sattus silma miski artikkel (vist oli gamespot ), kus sony uk esindaja seletas miks 60gb ps3 hakkab uk's maksma £425 ("meil siin uk's elu üldse kallim, seepärast" jne), mis on tiba kallim kui mujal euroopas välja reklaamitud €599.
tundub, et amazon.de võtab vastu eeltellimusi €599 eest.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 11.02.2007 19:25:53 vasta tsitaadiga

http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/2509?osCsid=4c8e305b520a0511fddb085f5d0d4e56
andricos icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 19:40:47 vasta tsitaadiga

FeZ kirjutas:
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/2509?osCsid=4c8e305b520a0511fddb085f5d0d4e56
andricos icon_razz.gif


kui ma ei eksi, siis sa oled nüüd kolmas, kes selle lingi siia paneb.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 19.02.2007 06:03:24 vasta tsitaadiga

ps3-e oblivion, x360 omast parem:

http://www.ps3news.ca/02182007/10/report_ps3_oblivion_beats_xbox_360_in_speed_graphics

sony vihjab tõmmatavatele hdtv ja filmidele:

http://www.engadget.com/2007/02/18/sony-hints-at-downloadable-hdtv-and-movies-on-ps3/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2007 11:01:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
But curse me for ever doubting Sony’s mighty machine...

Sellist lauset lugedes ei saa mitte nägu irvele minemata jätta icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 19.02.2007 12:41:30 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif ju see niimoodi mõeldud oligi
_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2007 12:48:08 vasta tsitaadiga

Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast ning palju häid mänge.ps3-ga pole praegult mitte midagi teha.Ühtegi head mängu.Peab veel kaua ootama kuni tulevad head mängud.soovitan osta xbox360.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2007 14:30:00 vasta tsitaadiga

mirka55 kirjutas:
Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast ning palju häid mänge.ps3-ga pole praegult mitte midagi teha.Ühtegi head mängu.Peab veel kaua ootama kuni tulevad head mängud.soovitan osta xbox360.

icon_question.gif
http://www.amazon.co.uk/gp/bestsellers/videogames/16377041/ref=pd_ts_vg_h__nav/026-1037025-2004448
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2007 15:46:30 vasta tsitaadiga

mirka55 kirjutas:
Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast ning palju häid mänge.

Valge 360 support lõpetatakse ära ja hakatakse uuele mustale 360le ainult mänge tegema?
ja pealegi... rumourtumourpumourkumour... ehk siis jah... Microsoft ise pole midagi öelnud et neil mingi uus 360 tuleb
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2007 17:35:07 vasta tsitaadiga

Ühes foorumis oli et Microsoft laseb väidetavalt 23-daks märtsiks välja musta xbox360 ja ma mõtlesin et üldse xbox360-le tulevad head mängud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.02.2007 17:51:54 vasta tsitaadiga

Kui ma siia foorumisse kirjutan, et Sony ütles mulle et kahe nädala pärast kukub PS3'e hind $100 peale ning lisaks tuleb välja ka 10 exclusive mängu mida siiani salajas hoiti siis kas sa lähed seda teistesse foorumitesse kuulutama?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2007 18:16:02 vasta tsitaadiga

Keegi seda on kuulnud et nädala pärast peaks PS3 hind langema $100 peale. Nad said aru et kallis hind oli viga ja sellega kliente ei meelita. Samas peaks ka 10 uut exclusivet kohe-kohe välja tulema. Sealhulgas ka Heavenly Sword, Lair ja Killzone 2 mis on selle algse demonstratiooni graafikaga

Ausalt... kui mingi retard kuskil Gamestopis või EB gamesis miskit ütleb ei tasu kohe seda official wordina võtta... samas kui see lõpuks tuleb välja siis... I will accept total ownage
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 20.02.2007 01:18:27 vasta tsitaadiga

Sony on juba mitu korda vihjanud sellele, et nad võivad olla sunnitud hinda langetama. Põhjuseks näiteks Jaapan, kus Wiid ja PS3e müüdi suhtes 4:1. Mänge on mõlemale vähe, aga ühe jaoks peab olema raha rohkem kui jumalal. Kuna Euroopa turg on Jaapani turuga sarnasem kui Ameerika turg, siis on karta, et sama võib juhtuda ka siin. Seega VÕIB juhtuda, et avapäeval teatab Sony hinnalangusest. Muide, ka Microsoft on vaikselt hinnalanguse teemal sahistama hakanud. Võimalik, et see on samuti Sony plaanidega kuidagi seotud.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 20.02.2007 01:26:42 vasta tsitaadiga

mirka55 kirjutas:
Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast ning palju häid mänge.ps3-ga pole praegult mitte midagi teha.Ühtegi head mängu.Peab veel kaua ootama kuni tulevad head mängud.soovitan osta xbox360.

sellel pole tähtis 120gb hdd, vaid hdmi liides. ps3 hinnalangusest on jahutud juba pikemat aega, suurem hinnalangus pidi tulemal aastal 2009 mil sony plaanib üle minna 45nm-le kuna odavam toota. kuigi siis tuleb juba uus vaikselt peale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.02.2007 01:32:23 vasta tsitaadiga

enne 45nm peale minekut peaks mindama 65nm peale, vähemalt Celliga. Paraku ma ei tea millal see juhtuda võiks, oletan et selle aasta teises pooles või järgmise aasta algul. Kaugemas tulevikus võibolla tehakse sarnaselt vanemate PS'idega ning pannakse kõik üheks kiviks kokku.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2007 01:43:17 vasta tsitaadiga

mirka55 kirjutas:
Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast
ja mida sa selle 120GB-ga peale hakkad?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2007 02:11:47 vasta tsitaadiga

njah ei tasu ka neid esimeseid pariisid osta sest nagu alati välja tuleb siis esimene versioon on saast... andrico-s ma ei pannud tähele blu-ray-d PS3-me lisainfos :S
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.02.2007 02:13:44 vasta tsitaadiga

Bluray on standardvarustuses icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 20.02.2007 06:29:19 vasta tsitaadiga

bluray filmid ps3 hdd pealt:

http://www.psu.com/node/8036

Sony kasutab Asustek-i, Foxconn-i PS3 tootmiseks:

http://www.techspot.com/news/23293-sony-to-use-asustek-foxconn-for-ps3-manufacture.html

mitte midagi uut, aga guide hdd vahetamiseks:
http://www.gamersreports.com/article/43/2/

tekken 6:
http://www.tekken-official.jp/tk6ac/index.html

fl0w release date avaldatud:
http://www.psu.com/node/7995
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 20.02.2007 19:39:22 vasta tsitaadiga

Protsessorite toomises on nanomeetritest tingitud hinnavahe niivürd marginaalne, et sellest rääkida ei ole mõtet ning annab reaalset tulu alles kümnete tuhandete eksemplaride juures (seega ühe seadme hinda reaalselt ei kõiguta). Näiteks Core2Duo protsessori TOOTMISE omahind (materjalid, energia, töötajate palgad jne) on vaid mõned dollarid -- enamuse hinnast moodustab kulu researchi peale ja vabriku sisseseade.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 22.02.2007 05:39:06 vasta tsitaadiga

ps3-e eeltellimuste laviin:

http://www.pro-g.co.uk/news/21-02-2007-4835.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2007 09:52:48 vasta tsitaadiga

tüüpiline haipitekitav uudis. poodide tegelased räägivad, et ps3 on mõneks ajaks läbi müüdud, mainimata kordagi numbreid.

niikuinii on stiilis, et tulge ja tellige omale ka, muidu jääte ilma... ja meie käive/kasum aina tõuseb icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 22.02.2007 10:20:55 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tüüpiline haipitekitav uudis. poodide tegelased räägivad, et ps3 on mõneks ajaks läbi müüdud, mainimata kordagi numbreid.

niikuinii on stiilis, et tulge ja tellige omale ka, muidu jääte ilma... ja meie käive/kasum aina tõuseb icon_razz.gif


http://technology.guardian.co.uk/weekly/story/0,,2017959,00.html

Puhas spekulatsioon muidugi, aga paneb mõtlema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2007 10:56:33 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:

tsitaat:
Näiteks Core2Duo protsessori TOOTMISE omahind (materjalid, energia, töötajate palgad jne) on vaid mõned dollarid -- enamuse hinnast moodustab kulu researchi peale ja vabriku sisseseade.


Ega sul by any chance asjakohast linki pole anda?

edonkey2k kirjutas:

tsitaat:
ps3-e oblivion, x360 omast parem:

http://www.ps3news.ca/02182007/10/report_ps3_oblivion_beats_xbox_360_in_speed_graphics


Väga põnev. Tekstist jääb mulje, nagu oleks PS3 Oblivion 1080p, mis on muidugi ülimalt ebatõenäoline. Teine totrus on muidugi see, et väidetavalt on PS3 Oblivion kõrgema detailsusega kui XBOX 360 ja PC:

tsitaat:
Whatever platform you play Oblivion on it will look awe-inspiring, but playing in High Definition on PS3 wins out over both PC and 360.


Xbox 360 koha pealt... väga kaheldav (mõlemal platvormil on ju võrdselt 512MB mälu), kuid mitte täiesti võimatu. Ent parema detailsusega kui PC-l? Dream on.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2007 11:16:04 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:

tsitaat:
Protsessorite toomises on nanomeetritest tingitud hinnavahe niivürd marginaalne, et sellest rääkida ei ole mõtet ning annab reaalset tulu alles kümnete tuhandete eksemplaride juures


Madalamananomeetrisele protsessile üle kolimine on majanduslikult mõttekas peamiselt ühe faktori tõttu - ühele silikoonvahvlile mahub märksa rohkem protsessoreid, mis tähendab märksa rohkem veatult töötavaid protsessoreid ja märksa suuremat tootmisvõimsust. Nii kaua, kui defektsete CELLide arv kõrge on, on CELL endiselt PS3 kõige kulukam komponent, sest näiteks kui ühe vahvli hind on $10 000 ja seal on peal 100 kiipi, millest PS3 jaoks sobivad reaalselt vaid 30%, siis igaüks neist töötavatest kiipidest maksab Sony'le $333.

Nüüd aga läheme mõttes üle 45nm protsessile. Kõigi eelduste kohaselt peaks $10 000 vahvlile sel juhul mahtuma 40% rohkem CELLe. 30% yieldi juures teeb see senise 30 töötava isendi asemel juba 42 töötavat isendit. Ja BLAM!, hind ÜHE töötava CELLi kohta kukub $238 peale ehk ligi 100 dollari jagu.

Hinnanumbrid on muidugi suht laest võetud, ent siit tuleb kenasti välja, miks Sony jaoks on võimalikult kiire 45nm protsessile üleminek nii oluline.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 22.02.2007 12:53:50 vasta tsitaadiga

Sa muidugi mõistad, et kitsama joone peale üleminek tõstab praagikoefitsenti, samuti lisab moderniseerimisest tingitud tootmiskulusi?
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2007 13:14:21 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
tsitaat:
Whatever platform you play Oblivion on it will look awe-inspiring, but playing in High Definition on PS3 wins out over both PC and 360.
Xbox 360 koha pealt... väga kaheldav (mõlemal platvormil on ju võrdselt 512MB mälu), kuid mitte täiesti võimatu. Ent parema detailsusega kui PC-l? Dream on.
Mis seal keerulist aru saada on? PS3's on oluliselt rohkem võimsust peidus kui XB's, tuleb lihtsalt kõvasti vaeva näha ning see sealt kätte saada.

Üks variant suuremat kvaliteeti saada oleks tekstuurid kõvasti kokku pakkida ning on-demand Cellis lahti pakkida ning RSX'i poole teele saata. Bandwidthi on selleks nagu muda, vastupidiselt XB'le.
pronto kirjutas:
Sa muidugi mõistad, et kitsama joone peale üleminek tõstab praagikoefitsenti, samuti lisab moderniseerimisest tingitud tootmiskulusi?
Jah, hind tõuseb kuid praagiprotsent saadakse üldjuhul aja möödudes siiski samale tasemel varasemate tehnoloogiatega.

Btw, Celli välja töötamine läks maksma ~$400M mis jagati kolme firma peale. IIRC teenis MS originaal XB'ga mõned korrad suuremat kahu icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2007 13:32:48 vasta tsitaadiga

Ho Ho, aja möödudes on see märksõna ilmselt. 45nm ei ole just eriti sissetöötatud tehnoloogia ka.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2007 13:53:50 vasta tsitaadiga

Enne 45nm peale minekut tuleb neil kõigepealt ikka 65nm versioonid valmis teha, praegune Cell ning RSX on ju 90nm peal icon_smile.gif
Muidu Intel näitas mõnda aega tagasi oma yeldi paranemise graafikuid. Sealt oli näha et alates esimestest uuel tehnoloogial põhinevatest kividest kuni korraliku yeldini (>80%) läks ~1.5a kui õigesti mäletan. Oma 45nm asju on nad katsetanud juba umbkaudu aasta ning esimesed prosed peaks müüki tulema selle aasta teises pooles, ehk siis kui yeld korralikuks muutub.

[edit]
Siin on siis näha sarnane graafik mõne aasta tagusest seisust. Tundub et panin nats puusse, areng võtab aega suts üle aasta
http://www.x86-secret.com/articles/cpu/prescott/p4e-3.htm

Siin on teine graafik kus on ka 45nm peal:
http://www.lostcircuits.com/cpu/intel_penryn/

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2007 14:15:38 vasta tsitaadiga

viimasel lingil on üks ilus pilt, mis näitab et tootmistehnoloogia vahe on ~2 aastat. ehk siis ilmselt enne paari aastat pole 45nm kividega ps3 mõtet pikisilmi oodata icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2007 14:33:03 vasta tsitaadiga

... küll aga võib oodata PS3's sel aastal 65nm Celli icon_smile.gif
Muudes rakendustes võib tulla juba 65nm Celli järeltulija, IBM lubas sellest lähemalt rääkida märtsis.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2007 15:45:29 vasta tsitaadiga

See et, mõtlesin mis kasu on sellest suppper Cellist mis seal ps3-es on kui videokaart on selles üpriski tavaline sees, mitte midagi erilist....?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2007 16:25:48 vasta tsitaadiga

Mitte oluliselt tavalisem kui XB's olev.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 22.02.2007 17:19:54 vasta tsitaadiga

esimesed julged saavad nüüd ONOFF-s eeltellimuse ära teha...iseasi kui palju on inimesi, kes on nõus mängukonsooli eest 11K välja käima icon_rolleyes.gif
peab ikka natuke ootama veel, niiehknii 1080p telkut ka ple...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 22.02.2007 18:50:54 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
See et, mõtlesin mis kasu on sellest suppper Cellist mis seal ps3-es on kui videokaart on selles üpriski tavaline sees, mitte midagi erilist....?

Videokaardi tähtsus on selgelt liialdatud, eriti konsoolide juures. Juba jupp aega kipub kogu asi taanduma sellele, et põhiprose ei ole võimeline AI ja füüsikaarvutusi piisaval tasemel tegema.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2007 19:19:42 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:

tsitaat:
Videokaardi tähtsus on selgelt liialdatud, eriti konsoolide juures. Juba jupp aega kipub kogu asi taanduma sellele, et põhiprose ei ole võimeline AI ja füüsikaarvutusi piisaval tasemel tegema.


Wii puhul tõsi. HD konsoolide puhul? Mitte nii väga. CELL peaks oma 218 gigaflopsiga piisavalt võimas olema, samuti Xbox 360 oma 3 PowerPC prosega, millel jookseb paralleelselt 6 threadi. Ometi ei suuda PS3 pea ühtki mängu va GT väljareklaamitud 1080p resol jooksutada. See on selgelt vähese videomälu ja ilmselt ka videokiibi taga. Need ajad on möödas, kus videomälu võis olla 5-10 korda vähem kui main memory't.

Samas nõustun sellega, et hea AI ja füüsika annavad mängule rohkem juurde kui 720p > 1080p resolutsioonihüpe.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2007 21:33:39 vasta tsitaadiga

ot:
ma küll ette ei kujuta kuidas see Oblivion ps3 peal parem välja nägi kui xbox-il..
detailsus oli parem? maybe aga xboxil on hdr+aa korraga ja seda rsx küll teha ei oska ja ei hakkagi oskama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2007 21:43:51 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ometi ei suuda PS3 pea ühtki mängu va GT väljareklaamitud 1080p resol jooksutada. See on selgelt vähese videomälu ja ilmselt ka videokiibi taga. Need ajad on möödas, kus videomälu võis olla 5-10 korda vähem kui main memory't.
Seesh, mitmes kord ma juba pean hakkama seletama et RSX'il pole kiiruses väga olulist vahet kas ta loeb andmeid integreeritud videomälust või läbi Celli XDR'ist. Pealegi läbilaset peaks tal kokkuvõttes isegi rohkem olema kui XB'l.

Winterwind, kui palju andis mängule juurde HDR+AA?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2007 21:45:33 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Winterwind, kui palju andis mängule juurde HDR+AA?

no seda pead küll ise vaatama icon_biggrin.gif
minu arust annab HDR+AA koos ikka kõvasti juurde

ja läbilaset võib RSX-il rohkem olla kui R500-l aga jõudu küll mitte...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2007 21:47:54 vasta tsitaadiga

Miks siis XB peal maailm nii detailne polnud? AA'd teeb ju too edram, R500 ise sellesse ei puutu. RSX'i peal peaks Oblivion samuti kasutama HDR'i, lihtsalt AA jääb tegemata.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2007 22:07:59 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Miks siis XB peal maailm nii detailne polnud?

no äkki asja ps3-le portimisel lisati mängule lihtsalt väheke graafilist ilu..
või tehti porti terve aasta?
ja üldiselt ei viitsi xbox vs ps teemal vaielda, terve nett on sedalaadseid vaidlusi täis
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2007 22:25:57 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

tsitaat:
Seesh, mitmes kord ma juba pean hakkama seletama et RSX'il pole kiiruses väga olulist vahet kas ta loeb andmeid integreeritud videomälust või läbi Celli XDR'ist.


Sheesh, millal inimesed mõistavad et 512MB video pluss muud mälu on liiga vähe 1080p mängude jaoks icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2007 22:26:36 vasta tsitaadiga

ning XB peal ei ole liiga vähe?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2007 22:33:54 vasta tsitaadiga

No kes on väitnud, et Xbox 360 on kuidagi paremas olukorras? icon_eek.gif

Ma nagu selgelt mäletan, et sai öeldud, et PS3 Oblivion ei saa kuidagi detailsem olla, sest PS3-l on sama palju mälu kui Xbox 360-l.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.02.2007 22:40:25 vasta tsitaadiga

http://ps3.ign.com/articles/738/738319p1.html

The PS3 is benefiting from us continuing to develop our core technology that drives all our Elder Scrolls games. Some of that is noticeable on the screen -- like all the new graphic shaders -- and some isn't. The best examples are those new shaders we have for how "near detail" and "far detail" blend together on the landscape. You no longer have a harsh line cutting across the two levels, they blend together seamlessly and the distant detail and land looks much nicer.

Ehk siis detailsus tähendab vist antud hetkel korralikumalt viimistletud mängu kus igasugu jamad on suuremal või vähemal määral ära koristatud.

Muide protseduurselt genereeritud tekstuuride-geomeetria arvelt saaks PS3 peal oluliselt rohkem nänni mälus hoida. XB peal oleks see ka võimalik kuid tollel võib prosejõudu väheks jääda ning samuti võib mälu läbilase ja/või latentsus segama hakata.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 22.02.2007 22:42:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.02.2007 22:41:24 vasta tsitaadiga

Hea leid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 23.02.2007 01:36:11 vasta tsitaadiga

Whatever platform you play Oblivion on it will look awe-inspiring, but playing in High Definition on PS3 wins out over both PC and 360. Unless you have a PC monitor bigger than your TV and a high-end graphics card capable of dealing with such a screen, exploring Tamriel on a large HD display can’t be beaten. Even when compared to the HD display put out by Xbox 360, PS3’s rendition of Oblivion’s jaw-dropping countryside is considerably crisper and richer than its soft focussed rival. icon_rolleyes.gif

www.psu.com/node/7953

_________________
PSN: Karmodos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2007 01:51:33 vasta tsitaadiga

Vaatasin täna on offis olid ka suured plakatid juba väljas ja sai preordereid teha ps3-le. Läksin poodi sisse, et vaadata, miuke see elukas siis välja näeb, seisid ilusti letipeal reas ja kui lähedale läksin, olid papist ps3 kujulised karbid icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 23.02.2007 03:50:29 vasta tsitaadiga

http://crunchgear.com/2007/02/22/brdgen-lets-you-burn-ps3-disks-like-the-pros/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2007 15:17:02 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.