|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
10.02.2007 15:06:35
|
|
|
kunagi sattus silma miski artikkel (vist oli gamespot ), kus sony uk esindaja seletas miks 60gb ps3 hakkab uk's maksma £425 ("meil siin uk's elu üldse kallim, seepärast" jne), mis on tiba kallim kui mujal euroopas välja reklaamitud 599.
tundub, et amazon.de võtab vastu eeltellimusi 599 eest.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
11.02.2007 19:40:47
|
|
|
kui ma ei eksi, siis sa oled nüüd kolmas, kes selle lingi siia paneb.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
19.02.2007 11:01:11
|
|
|
| tsitaat: |
| But curse me for ever doubting Sonys mighty machine... |
Sellist lauset lugedes ei saa mitte nägu irvele minemata jätta
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
19.02.2007 12:41:30
|
|
|
ju see niimoodi mõeldud oligi
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
19.02.2007 12:48:08
|
|
|
| Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast ning palju häid mänge.ps3-ga pole praegult mitte midagi teha.Ühtegi head mängu.Peab veel kaua ootama kuni tulevad head mängud.soovitan osta xbox360.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
19.02.2007 15:46:30
|
|
|
| mirka55 kirjutas: |
| Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast ning palju häid mänge. |
Valge 360 support lõpetatakse ära ja hakatakse uuele mustale 360le ainult mänge tegema?
ja pealegi... rumourtumourpumourkumour... ehk siis jah... Microsoft ise pole midagi öelnud et neil mingi uus 360 tuleb
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
19.02.2007 17:35:07
|
|
|
| Ühes foorumis oli et Microsoft laseb väidetavalt 23-daks märtsiks välja musta xbox360 ja ma mõtlesin et üldse xbox360-le tulevad head mängud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.02.2007 17:51:54
|
|
|
Kui ma siia foorumisse kirjutan, et Sony ütles mulle et kahe nädala pärast kukub PS3'e hind $100 peale ning lisaks tuleb välja ka 10 exclusive mängu mida siiani salajas hoiti siis kas sa lähed seda teistesse foorumitesse kuulutama?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
19.02.2007 18:16:02
|
|
|
Keegi seda on kuulnud et nädala pärast peaks PS3 hind langema $100 peale. Nad said aru et kallis hind oli viga ja sellega kliente ei meelita. Samas peaks ka 10 uut exclusivet kohe-kohe välja tulema. Sealhulgas ka Heavenly Sword, Lair ja Killzone 2 mis on selle algse demonstratiooni graafikaga
Ausalt... kui mingi retard kuskil Gamestopis või EB gamesis miskit ütleb ei tasu kohe seda official wordina võtta... samas kui see lõpuks tuleb välja siis... I will accept total ownage
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
20.02.2007 01:18:27
|
|
|
Sony on juba mitu korda vihjanud sellele, et nad võivad olla sunnitud hinda langetama. Põhjuseks näiteks Jaapan, kus Wiid ja PS3e müüdi suhtes 4:1. Mänge on mõlemale vähe, aga ühe jaoks peab olema raha rohkem kui jumalal. Kuna Euroopa turg on Jaapani turuga sarnasem kui Ameerika turg, siis on karta, et sama võib juhtuda ka siin. Seega VÕIB juhtuda, et avapäeval teatab Sony hinnalangusest. Muide, ka Microsoft on vaikselt hinnalanguse teemal sahistama hakanud. Võimalik, et see on samuti Sony plaanidega kuidagi seotud.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
20.02.2007 01:26:42
|
|
|
| mirka55 kirjutas: |
| Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast ning palju häid mänge.ps3-ga pole praegult mitte midagi teha.Ühtegi head mängu.Peab veel kaua ootama kuni tulevad head mängud.soovitan osta xbox360. |
sellel pole tähtis 120gb hdd, vaid hdmi liides. ps3 hinnalangusest on jahutud juba pikemat aega, suurem hinnalangus pidi tulemal aastal 2009 mil sony plaanib üle minna 45nm-le kuna odavam toota. kuigi siis tuleb juba uus vaikselt peale
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.02.2007 01:32:23
|
|
|
enne 45nm peale minekut peaks mindama 65nm peale, vähemalt Celliga. Paraku ma ei tea millal see juhtuda võiks, oletan et selle aasta teises pooles või järgmise aasta algul. Kaugemas tulevikus võibolla tehakse sarnaselt vanemate PS'idega ning pannakse kõik üheks kiviks kokku.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
20.02.2007 01:43:17
|
|
|
| mirka55 kirjutas: |
| Ma ootaks parem musta xbox360 ära.sellel tuleb 120 gb kõvaketast |
ja mida sa selle 120GB-ga peale hakkad?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
20.02.2007 02:11:47
|
|
|
| njah ei tasu ka neid esimeseid pariisid osta sest nagu alati välja tuleb siis esimene versioon on saast... andrico-s ma ei pannud tähele blu-ray-d PS3-me lisainfos :S
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.02.2007 02:13:44
|
|
|
Bluray on standardvarustuses
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
20.02.2007 19:39:22
|
|
|
Protsessorite toomises on nanomeetritest tingitud hinnavahe niivürd marginaalne, et sellest rääkida ei ole mõtet ning annab reaalset tulu alles kümnete tuhandete eksemplaride juures (seega ühe seadme hinda reaalselt ei kõiguta). Näiteks Core2Duo protsessori TOOTMISE omahind (materjalid, energia, töötajate palgad jne) on vaid mõned dollarid -- enamuse hinnast moodustab kulu researchi peale ja vabriku sisseseade.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
22.02.2007 09:52:48
|
|
|
tüüpiline haipitekitav uudis. poodide tegelased räägivad, et ps3 on mõneks ajaks läbi müüdud, mainimata kordagi numbreid.
niikuinii on stiilis, et tulge ja tellige omale ka, muidu jääte ilma... ja meie käive/kasum aina tõuseb
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
22.02.2007 10:20:55
|
|
|
| londiste kirjutas: |
tüüpiline haipitekitav uudis. poodide tegelased räägivad, et ps3 on mõneks ajaks läbi müüdud, mainimata kordagi numbreid.
niikuinii on stiilis, et tulge ja tellige omale ka, muidu jääte ilma... ja meie käive/kasum aina tõuseb  |
http://technology.guardian.co.uk/weekly/story/0,,2017959,00.html
Puhas spekulatsioon muidugi, aga paneb mõtlema.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.02.2007 10:56:33
|
|
|
pronto kirjutas:
| tsitaat: |
| Näiteks Core2Duo protsessori TOOTMISE omahind (materjalid, energia, töötajate palgad jne) on vaid mõned dollarid -- enamuse hinnast moodustab kulu researchi peale ja vabriku sisseseade. |
Ega sul by any chance asjakohast linki pole anda?
edonkey2k kirjutas:
Väga põnev. Tekstist jääb mulje, nagu oleks PS3 Oblivion 1080p, mis on muidugi ülimalt ebatõenäoline. Teine totrus on muidugi see, et väidetavalt on PS3 Oblivion kõrgema detailsusega kui XBOX 360 ja PC:
| tsitaat: |
| Whatever platform you play Oblivion on it will look awe-inspiring, but playing in High Definition on PS3 wins out over both PC and 360. |
Xbox 360 koha pealt... väga kaheldav (mõlemal platvormil on ju võrdselt 512MB mälu), kuid mitte täiesti võimatu. Ent parema detailsusega kui PC-l? Dream on.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.02.2007 11:16:04
|
|
|
pronto kirjutas:
| tsitaat: |
| Protsessorite toomises on nanomeetritest tingitud hinnavahe niivürd marginaalne, et sellest rääkida ei ole mõtet ning annab reaalset tulu alles kümnete tuhandete eksemplaride juures |
Madalamananomeetrisele protsessile üle kolimine on majanduslikult mõttekas peamiselt ühe faktori tõttu - ühele silikoonvahvlile mahub märksa rohkem protsessoreid, mis tähendab märksa rohkem veatult töötavaid protsessoreid ja märksa suuremat tootmisvõimsust. Nii kaua, kui defektsete CELLide arv kõrge on, on CELL endiselt PS3 kõige kulukam komponent, sest näiteks kui ühe vahvli hind on $10 000 ja seal on peal 100 kiipi, millest PS3 jaoks sobivad reaalselt vaid 30%, siis igaüks neist töötavatest kiipidest maksab Sony'le $333.
Nüüd aga läheme mõttes üle 45nm protsessile. Kõigi eelduste kohaselt peaks $10 000 vahvlile sel juhul mahtuma 40% rohkem CELLe. 30% yieldi juures teeb see senise 30 töötava isendi asemel juba 42 töötavat isendit. Ja BLAM!, hind ÜHE töötava CELLi kohta kukub $238 peale ehk ligi 100 dollari jagu.
Hinnanumbrid on muidugi suht laest võetud, ent siit tuleb kenasti välja, miks Sony jaoks on võimalikult kiire 45nm protsessile üleminek nii oluline.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
22.02.2007 12:53:50
|
|
|
Sa muidugi mõistad, et kitsama joone peale üleminek tõstab praagikoefitsenti, samuti lisab moderniseerimisest tingitud tootmiskulusi?
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2007 13:14:21
|
|
|
| erick kirjutas: |
| tsitaat: |
| Whatever platform you play Oblivion on it will look awe-inspiring, but playing in High Definition on PS3 wins out over both PC and 360. |
Xbox 360 koha pealt... väga kaheldav (mõlemal platvormil on ju võrdselt 512MB mälu), kuid mitte täiesti võimatu. Ent parema detailsusega kui PC-l? Dream on. |
Mis seal keerulist aru saada on? PS3's on oluliselt rohkem võimsust peidus kui XB's, tuleb lihtsalt kõvasti vaeva näha ning see sealt kätte saada.
Üks variant suuremat kvaliteeti saada oleks tekstuurid kõvasti kokku pakkida ning on-demand Cellis lahti pakkida ning RSX'i poole teele saata. Bandwidthi on selleks nagu muda, vastupidiselt XB'le.
| pronto kirjutas: |
| Sa muidugi mõistad, et kitsama joone peale üleminek tõstab praagikoefitsenti, samuti lisab moderniseerimisest tingitud tootmiskulusi? |
Jah, hind tõuseb kuid praagiprotsent saadakse üldjuhul aja möödudes siiski samale tasemel varasemate tehnoloogiatega.
Btw, Celli välja töötamine läks maksma ~$400M mis jagati kolme firma peale. IIRC teenis MS originaal XB'ga mõned korrad suuremat kahu
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
22.02.2007 13:32:48
|
|
|
Ho Ho, aja möödudes on see märksõna ilmselt. 45nm ei ole just eriti sissetöötatud tehnoloogia ka.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2007 13:53:50
|
|
|
Enne 45nm peale minekut tuleb neil kõigepealt ikka 65nm versioonid valmis teha, praegune Cell ning RSX on ju 90nm peal
Muidu Intel näitas mõnda aega tagasi oma yeldi paranemise graafikuid. Sealt oli näha et alates esimestest uuel tehnoloogial põhinevatest kividest kuni korraliku yeldini (>80%) läks ~1.5a kui õigesti mäletan. Oma 45nm asju on nad katsetanud juba umbkaudu aasta ning esimesed prosed peaks müüki tulema selle aasta teises pooles, ehk siis kui yeld korralikuks muutub.
[edit]
Siin on siis näha sarnane graafik mõne aasta tagusest seisust. Tundub et panin nats puusse, areng võtab aega suts üle aasta
http://www.x86-secret.com/articles/cpu/prescott/p4e-3.htm
Siin on teine graafik kus on ka 45nm peal:
http://www.lostcircuits.com/cpu/intel_penryn/
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
22.02.2007 14:15:38
|
|
|
viimasel lingil on üks ilus pilt, mis näitab et tootmistehnoloogia vahe on ~2 aastat. ehk siis ilmselt enne paari aastat pole 45nm kividega ps3 mõtet pikisilmi oodata
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2007 14:33:03
|
|
|
... küll aga võib oodata PS3's sel aastal 65nm Celli
Muudes rakendustes võib tulla juba 65nm Celli järeltulija, IBM lubas sellest lähemalt rääkida märtsis.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
22.02.2007 15:45:29
|
|
|
| See et, mõtlesin mis kasu on sellest suppper Cellist mis seal ps3-es on kui videokaart on selles üpriski tavaline sees, mitte midagi erilist....?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2007 16:25:48
|
|
|
Mitte oluliselt tavalisem kui XB's olev.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
22.02.2007 17:19:54
|
|
|
esimesed julged saavad nüüd ONOFF-s eeltellimuse ära teha...iseasi kui palju on inimesi, kes on nõus mängukonsooli eest 11K välja käima
peab ikka natuke ootama veel, niiehknii 1080p telkut ka ple...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
22.02.2007 18:50:54
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| See et, mõtlesin mis kasu on sellest suppper Cellist mis seal ps3-es on kui videokaart on selles üpriski tavaline sees, mitte midagi erilist....? |
Videokaardi tähtsus on selgelt liialdatud, eriti konsoolide juures. Juba jupp aega kipub kogu asi taanduma sellele, et põhiprose ei ole võimeline AI ja füüsikaarvutusi piisaval tasemel tegema.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.02.2007 19:19:42
|
|
|
pronto kirjutas:
| tsitaat: |
| Videokaardi tähtsus on selgelt liialdatud, eriti konsoolide juures. Juba jupp aega kipub kogu asi taanduma sellele, et põhiprose ei ole võimeline AI ja füüsikaarvutusi piisaval tasemel tegema. |
Wii puhul tõsi. HD konsoolide puhul? Mitte nii väga. CELL peaks oma 218 gigaflopsiga piisavalt võimas olema, samuti Xbox 360 oma 3 PowerPC prosega, millel jookseb paralleelselt 6 threadi. Ometi ei suuda PS3 pea ühtki mängu va GT väljareklaamitud 1080p resol jooksutada. See on selgelt vähese videomälu ja ilmselt ka videokiibi taga. Need ajad on möödas, kus videomälu võis olla 5-10 korda vähem kui main memory't.
Samas nõustun sellega, et hea AI ja füüsika annavad mängule rohkem juurde kui 720p > 1080p resolutsioonihüpe.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.02.2007 21:33:39
|
|
|
| ot: |
ma küll ette ei kujuta kuidas see Oblivion ps3 peal parem välja nägi kui xbox-il..
detailsus oli parem? maybe aga xboxil on hdr+aa korraga ja seda rsx küll teha ei oska ja ei hakkagi oskama  |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2007 21:43:51
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Ometi ei suuda PS3 pea ühtki mängu va GT väljareklaamitud 1080p resol jooksutada. See on selgelt vähese videomälu ja ilmselt ka videokiibi taga. Need ajad on möödas, kus videomälu võis olla 5-10 korda vähem kui main memory't. |
Seesh, mitmes kord ma juba pean hakkama seletama et RSX'il pole kiiruses väga olulist vahet kas ta loeb andmeid integreeritud videomälust või läbi Celli XDR'ist. Pealegi läbilaset peaks tal kokkuvõttes isegi rohkem olema kui XB'l.
Winterwind, kui palju andis mängule juurde HDR+AA?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.02.2007 21:45:33
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Winterwind, kui palju andis mängule juurde HDR+AA? |
no seda pead küll ise vaatama
minu arust annab HDR+AA koos ikka kõvasti juurde
ja läbilaset võib RSX-il rohkem olla kui R500-l aga jõudu küll mitte...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2007 21:47:54
|
|
|
Miks siis XB peal maailm nii detailne polnud? AA'd teeb ju too edram, R500 ise sellesse ei puutu. RSX'i peal peaks Oblivion samuti kasutama HDR'i, lihtsalt AA jääb tegemata.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.02.2007 22:07:59
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Miks siis XB peal maailm nii detailne polnud? |
no äkki asja ps3-le portimisel lisati mängule lihtsalt väheke graafilist ilu..
või tehti porti terve aasta?
ja üldiselt ei viitsi xbox vs ps teemal vaielda, terve nett on sedalaadseid vaidlusi täis
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.02.2007 22:25:57
|
|
|
Ho Ho kirjutas:
| tsitaat: |
| Seesh, mitmes kord ma juba pean hakkama seletama et RSX'il pole kiiruses väga olulist vahet kas ta loeb andmeid integreeritud videomälust või läbi Celli XDR'ist. |
Sheesh, millal inimesed mõistavad et 512MB video pluss muud mälu on liiga vähe 1080p mängude jaoks
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2007 22:26:36
|
|
|
ning XB peal ei ole liiga vähe?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.02.2007 22:33:54
|
|
|
No kes on väitnud, et Xbox 360 on kuidagi paremas olukorras?
Ma nagu selgelt mäletan, et sai öeldud, et PS3 Oblivion ei saa kuidagi detailsem olla, sest PS3-l on sama palju mälu kui Xbox 360-l.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.02.2007 22:40:25
|
|
|
http://ps3.ign.com/articles/738/738319p1.html
The PS3 is benefiting from us continuing to develop our core technology that drives all our Elder Scrolls games. Some of that is noticeable on the screen -- like all the new graphic shaders -- and some isn't. The best examples are those new shaders we have for how "near detail" and "far detail" blend together on the landscape. You no longer have a harsh line cutting across the two levels, they blend together seamlessly and the distant detail and land looks much nicer.
Ehk siis detailsus tähendab vist antud hetkel korralikumalt viimistletud mängu kus igasugu jamad on suuremal või vähemal määral ära koristatud.
Muide protseduurselt genereeritud tekstuuride-geomeetria arvelt saaks PS3 peal oluliselt rohkem nänni mälus hoida. XB peal oleks see ka võimalik kuid tollel võib prosejõudu väheks jääda ning samuti võib mälu läbilase ja/või latentsus segama hakata.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
viimati muutis Ho Ho 22.02.2007 22:42:22, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
22.02.2007 22:41:24
|
|
|
Hea leid
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carisma
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007
|
23.02.2007 01:36:11
|
|
|
Whatever platform you play Oblivion on it will look awe-inspiring, but playing in High Definition on PS3 wins out over both PC and 360. Unless you have a PC monitor bigger than your TV and a high-end graphics card capable of dealing with such a screen, exploring Tamriel on a large HD display cant be beaten. Even when compared to the HD display put out by Xbox 360, PS3s rendition of Oblivions jaw-dropping countryside is considerably crisper and richer than its soft focussed rival.
www.psu.com/node/7953
_________________ PSN: Karmodos |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.02.2007 01:51:33
|
|
|
Vaatasin täna on offis olid ka suured plakatid juba väljas ja sai preordereid teha ps3-le. Läksin poodi sisse, et vaadata, miuke see elukas siis välja näeb, seisid ilusti letipeal reas ja kui lähedale läksin, olid papist ps3 kujulised karbid
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|