Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2007 20:42:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Elionil pidi olema nüüd ka mingi PC kanal et saad pildi arvutist TVsse. Krt jama aga selles et ma ei suuda seda PC kanalit kuskilt välja võluda. Olen digiboxi juba resanud jne kuid ei midagi

Proovi sellist IP-d: 239.8.7.4
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 07.02.2007 20:53:47 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
marxveix kirjutas:
mitte kollase pesa järgi jah kõikidel arvutitel ip-d käsitsi paika, ka wifi, muidu näed vlc programmi olemasolul tv-d telekast. 2 streami kannatab heal juhul korraga vaadata. Sõltub palju ka kanalist mida vaatad.

Kollasest pesast saad ka interneti kui õpetuse järgi teed.

minu ruuteril on kõik pesad kollased icon_rolleyes.gif


Minu ruuteril ka. Siin lehel oleva õpetuse järgi:
http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV

Põhiline, et võtad andmed 4 pesast, sealt tuleb ka dtv signaal, kui ei ole kellegi special conf.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2007 21:02:47 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Jerry kirjutas:
marxveix kirjutas:
mitte kollase pesa järgi jah kõikidel arvutitel ip-d käsitsi paika, ka wifi, muidu näed vlc programmi olemasolul tv-d telekast. 2 streami kannatab heal juhul korraga vaadata. Sõltub palju ka kanalist mida vaatad.

Kollasest pesast saad ka interneti kui õpetuse järgi teed.

minu ruuteril on kõik pesad kollased icon_rolleyes.gif


Minu ruuteril ka. Siin lehel oleva õpetuse järgi:
http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV

Põhiline, et võtad andmed 4 pesast, sealt tuleb ka dtv signaal, kui ei ole kellegi special conf.

ma lihtsalt mainisin icon_wink.gif
ei viitsi mina selliste asjadega jukerdada icon_biggrin.gif
teleprogramme ja filme vaatan ikka telekast.

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2007 22:47:13 vasta tsitaadiga

Sai täna käidud Tallinnas postimajas elioni esinduses et seda HD pilti näha, kuid ei olnud seal ühtegi sellist seadet üles paigutatud...

uudis siis 1 veebruarist (Alates järgmisest nädalast on võimalik kõigil huvilistel vaadata HDTV pilti Tallinna Postimajas asuvas Elioni esinduses.)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toiret_of_godzirra
HV kasutaja
toiret_of_godzirra

liitunud: 20.04.2003




sõnum 09.02.2007 01:34:06 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Elionil pidi olema nüüd ka mingi PC kanal et saad pildi arvutist TVsse. Krt jama aga selles et ma ei suuda seda PC kanalit kuskilt välja võluda. Olen digiboxi juba resanud jne kuid ei midagi

Proovi sellist IP-d: 239.8.7.4


ootooot mis teema see nüüd on? et kui multicast-ida vlc-ga sellele ip-le siis on elion kanali asemel oma enda kraam?

<edit>

vastused:
http://tv.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=849&postdays=0&postorder=asc&highlight=239&start=0
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 09.02.2007 02:47:10 vasta tsitaadiga

Sain õieti aru, et automaatselt klientidele ei anta seda ip-d sisevõrgus möllamiseks ja peab lauri käest lunima?
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 12:19:32 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mis täpsemalt teha et torrentis maksimaalset upload kiirust rakendaks, samas kui igasugused erinevad portide avamis variandid proovitud ning firewall maas, ei taha kiirus üle 50KB/sek minna(ei saa peere kätte) kuigi leeche on piisavalt. Netiks 12Mb/DigiTV.
Ruuter.ee's tuleb Upload kiiruseks 79Kb/sek ringis.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 09.02.2007 12:55:20 vasta tsitaadiga

Teil on DigiTV pildid ees?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 13:51:34 vasta tsitaadiga

ei näita digi mul.

telekasse siiski tuleb, kuid arvutist kadus täiesti lambist eile õhtul ära. kell kuus veel töötas, hiljem mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 09.02.2007 14:22:42 vasta tsitaadiga

Esmaspäeva õhtul seadmed kätte ja leping sõlmitud, kolmapäeva hommikul juba naudin digipilti. Ja mis veel tähtsam, suurenenud internetikiirust.
Siiani olen arvanud, et ~50ms keskmine ping neti.ee serverisse on tingitud halbadest juhtmetest ja kaugusest elioni seadmeteni, aga võta näpust, kiiruse suurenedes ülepäeva langes ping 16ms-ni ning sama palju ka teiste serveritesse. Kas pingi hoiti mul kunstlikult üleval? Toru läbilaskevõimest ei peaks ju sõltuma...

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 14:27:16 vasta tsitaadiga

... märksõnaks vast "error control" icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 14:52:35 vasta tsitaadiga

Sai ka error control lasta maha võtta, ping neti.ee keskmiselt 8ms thumbs_up.gif

muidu keegi selle torrenti küsimusega oskab aidata?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 14:59:59 vasta tsitaadiga

kui mul oli error control maas kodu 2 ga kas siis on digi tv-l ka?
_________________
O_o
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 15:04:00 vasta tsitaadiga

Uuesti peal peaks olema.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 09.02.2007 19:48:28 vasta tsitaadiga

Uurisin natuke seda teemat, aga pole leidnud vastust enda probleemile.

Nimelt ühendan arvuti 4-kanalisse ning kõik hakkab justkui toimima, heli tuleb ja kanaleid saab vahetada, aga pilt on must. Kuigi info alt näitab et tegu on siiski video streamiga ning kasutab isegi mingeid koodekeid tõlkimiseks. Proovisin kohe sama ka vanemate juures ning neil toimib. Kas võib probleem olla Vista's (RTM)?

VLC on uusim mis nende lehel saada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 10.02.2007 00:59:44 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Sain õieti aru, et automaatselt klientidele ei anta seda ip-d sisevõrgus möllamiseks ja peab lauri käest lunima?


Automaatselt ei anta seda valikuvõimalust PC kanal digiboxi 2lemmikute menüüs. Mis tolku sul sellest ip-st on, kui digiboxist seda valida ei saa. (tea mis see asja point on, kas ka midagi sellist a`la miks lahtisi porte ei anta)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 10.02.2007 13:46:52 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas Jõgeva kandis on midagi lahti, et mul Digitv pilte pole eilsest saadik?

Edit: mis jama nüüd siis on, tegin Elioni lehel huvipärast Kodulahenduse tehniliste võimaluste kontrolli ja vaata mis tuli

Saad kasutada Kodulahendusega telefoni ja internetti, aga ei saa praegu televisiooni.
Palun jäta oma tellimus ka siis, kui sul juba on Kodulahendus ja soovid lisaks televisiooni. Võtame sinuga ühendust, kui televisiooni võimalus tekib.

Kontrolli vastus on esialgne. Hiljem võib üksikjuhtudel selguda, et soovitud teenust sellel aadressil siiski pakkuda ei saa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2007 13:49:29 vasta tsitaadiga

Hosta, loll küsimus ehk aga kas sa oled restarti teinud ikka? Ja õiges järjekorras?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 10.02.2007 13:51:57 vasta tsitaadiga

Ja kõike on juba tehdud, terve öö olid ruuter ja digibox väljas ja midagi ei muutunud, proovisin arvutis ka proovida digitv-d see ka ei näita midagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 10.02.2007 16:38:32 vasta tsitaadiga

Hosta, mille jaoks on Elioni Tehniline tugi 800 99 66
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commodore
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 10.02.2007 19:40:46 vasta tsitaadiga

Ma ei saa port forwardingu kuidagi tehtud. Ma ei oska midagi öelda isegi, sest ma teen õpetuse järgi ja ei mõista, mis võiks valesti minna. Ma ei ole nii rumal ka (kasutan Linuxit ja puha icon_biggrin.gif). Proovisin CLI versiooni ja mitte miski ei aita mitte mingit moodi. Tundub, et tuleb segi peksta see ruuter.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 10.02.2007 20:29:48 vasta tsitaadiga

commodore, oled kindel, et sul yldse avatud pordid on icon_question.gif vihje Kodu 3 ver icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commodore
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 10.02.2007 21:29:42 vasta tsitaadiga

Mille järgi ma kindel saan olla? Teenuse järgi? Krt praegu ei tea, mis meil on siin. Kas tollega ei saa kohe üldse mitte port forwardingi teha?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.02.2007 21:39:08 vasta tsitaadiga

commodore kirjutas:
Mille järgi ma kindel saan olla? Teenuse järgi? Krt praegu ei tea, mis meil on siin. Kas tollega ei saa kohe üldse mitte port forwardingi teha?

Kindel saad selle järgi olla, kui on tellitud lahtiste portidega ühendus. Kui ei ole lahtiste portidega ühendus siis ei ole pordid lahti. Kodualhendus 1&2 puhul on valdav enamus porte, peale 113, kinni.
Ruuter võib port forward'ingi teha, ent kui pordid netiühenduse teenusepakkuja poolt kinni siis ei aita ruuteris nikerdamine midagi.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2007 21:49:56 vasta tsitaadiga

igal juhul on lahti 21, 80(vist) ja 113
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 10.02.2007 22:54:11 vasta tsitaadiga

commodore, viska pilt lepingusse icon_rolleyes.gif kui lepingut ei leia, mine vaata iseteenindusest, kui ple sinu nimel, kysi selle käest, kes netti sle jagab icon_wink.gif

jt234, kust sul selline info icon_question.gif kodu3 ver ja ruuterist muudad porte avatuks/suletuks 8) kui ple pakett tellitud siis ple põhjust viriseda icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 10.02.2007 22:57:12 vasta tsitaadiga

darkside, Ma olen juba sinna 4 korda helistanud ega ma päris loll ka pole icon_razz.gif juba öeldi et mis tee koguaeg helistate me uurime icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 10.02.2007 23:11:53 vasta tsitaadiga

tonx kirjutas:
Uurisin natuke seda teemat, aga pole leidnud vastust enda probleemile.

Nimelt ühendan arvuti 4-kanalisse ning kõik hakkab justkui toimima, heli tuleb ja kanaleid saab vahetada, aga pilt on must. Kuigi info alt näitab et tegu on siiski video streamiga ning kasutab isegi mingeid koodekeid tõlkimiseks. Proovisin kohe sama ka vanemate juures ning neil toimib. Kas võib probleem olla Vista's (RTM)?

VLC on uusim mis nende lehel saada.

Vista => XP ringi kolmine aitas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2007 23:20:08 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
kust sul selline info icon_question.gif

Mul on kodu2 ja kasutan neid porte kuna muid ei ole icon_smile.gif

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 10.02.2007 23:24:28 vasta tsitaadiga

Hosta, siis kannata, nädalavahetusel eriti vist midagi ei toimu ... anna tehnikutele rahu icon_rolleyes.gif

jt234, hea siis et sul töötab, karta on et mitte kaua icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2007 23:33:20 vasta tsitaadiga

miks mitte kaua?`port 113 on juba aastaid lahti olnud... kuigi enne oli tavaline suletud portidega ühendus
need kõik pordid, mida teoreetiliselt vaja lahtistena lihtsalt, ftp-d ei keerata ju kinni?

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 10.02.2007 23:36:44 vasta tsitaadiga

jt234, veebis surfamiseks ja ftpst tirimiseks ei ole mingeid lahtisi porte vaja. Vaja on neid siis, kui tahad ise veebi/ftp-d laiale maailmale jagada. 113 on siiamaani jah lahti olnud ka muidu kinniste portidega adsl-il...
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 11.02.2007 01:44:24 vasta tsitaadiga

113 port on lahti kasutajatunnuse ja parooli tõttu.
Korrusmaja puhul sama lugu.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 11:26:58 vasta tsitaadiga

Jõudu!

Kas keegi teab aidata. Vaatan VLC-ga DTV-d. On nii Viasat Explorer kui ka Viasat History. Kuskilt kuulsin, et neil peaks ka eesti keelne tõlge all olema. Kas seda ka kudagi VLC-ga tööle rakendada saaks. Või kuulsin ma valesti......

Hetkel vaatasin VLC menüüsid - midagi silma ei hakanud....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commodore
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2004




sõnum 11.02.2007 12:40:47 vasta tsitaadiga

Aga miks nad üldse sellise asja leiutasid? Mis mõte sellel Kodul on, kui sa sellega midagi teha ei saa? Kuradi saast leping on ju ka kolm aastat ei saa potist alla lasta solki.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 11.02.2007 12:45:09 vasta tsitaadiga

commodore, mis tähendab, et midagi teha ei saa? Internet, tv, telefon on olemas ju. Lisasid tahad, siis maksad juurde ja võtad kodu3.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 11.02.2007 12:51:36 vasta tsitaadiga

commodore kirjutas:
Aga miks nad üldse sellise asja leiutasid? Mis mõte sellel Kodul on, kui sa sellega midagi teha ei saa? Kuradi saast leping on ju ka kolm aastat ei saa potist alla lasta solki.

Liisida poe ja kodu vahet kihutamiseks Fiat Panda ja siis kiruda, et 800kilomeetriseid otsi on ebamugav sõita? Siis oleks ju kohe võinud Audi liisida.
Praegune seis on liisinguga võrreldes isegi perem - pole mingit takistust Kodu3 peale minna (erinevalt liisingust).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 14:55:38 vasta tsitaadiga

kas sellise jura vastu mingit rohtu pole, et kui VLC-ga salvestada striimi, siis mingi teatud aja tagant katkeb ära ja peab uuesti striimima panema?
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 15:24:04 vasta tsitaadiga

2III7, ühenduse viga siis kui vahepeal ära katkeb.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 17:26:19 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
kas sellise jura vastu mingit rohtu pole, et kui VLC-ga salvestada striimi, siis mingi teatud aja tagant katkeb ära ja peab uuesti striimima panema?

oleneb ka kanalist, osad telekanalid vahetavad ekaaniformaati, näiteks film tuleb laiekraanina, reklaam 4:3, saated 4:5 jne, jne. ühesõnaga kui toimub minig muutus, siis katkeb salvestus

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 19:15:43 vasta tsitaadiga

Endal ka aegajalt nett kaob... siis peab kas arvuti/ruuteri resa või neti ühenduse korraks disablema/enablema.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 19:34:01 vasta tsitaadiga

syncmahv, dsl liin püsib yleval pidevalt? Endal oli mure, et dsl liin jamas, oligi liini viga.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 19:40:27 vasta tsitaadiga

Koguaeg püsti stabiilselt.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 19:50:49 vasta tsitaadiga

mul on mingi selline jura, et kui ruuterile restart teha, siis mingi paar tundi lülitab ruuter ennast mingitel suvalistel aegadel välja ja sisse ja mingi oranž tuli hakkab põlema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 20:34:03 vasta tsitaadiga

Oranz tuli peaks olema WLAN'i tuli (wifi) kui ei taha et see põleb, siis hoia peal esipaneelil olevat nuppu kuni tuli kustub. (eeldatavasti on sul Speedtouch 780WL, peaks 716WL'ga ka toimima)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2007 20:37:32 vasta tsitaadiga

syncmahv kirjutas:
Oranz tuli peaks olema WLAN'i tuli (wifi) kui ei taha et see põleb, siis hoia peal esipaneelil olevat nuppu kuni tuli kustub. (eeldatavasti on sul Speedtouch 780WL, peaks 716WL'ga ka toimima)
716 on ja esipaneelil mingit nuppu küll ei ole. ja see tuli mitte ei põle vaid vilgub paar korda ja siis kustuvad korraks kõik tuled ära.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 11.02.2007 21:22:42 vasta tsitaadiga

CLI's /system/config all saab valida, kas tuluke üldse sisselülitatud, plingib või põleb oranži, rohelise või punasena.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 12.02.2007 00:54:07 vasta tsitaadiga

kust saab neid puldi koode vms et pult telekaga tööle hakkaks?
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2007 01:01:32 vasta tsitaadiga

Need peaks nende DigiTV paigaldamisõpetuse paberitega kaasas olema, viimased lehed vist, või vähemalt kaasas olnud paberite hulgas.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2007 02:22:40 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
indrekp kirjutas:
suud kinni seanahavedajad, ei mingit paketikanalite juttu seoses VLC pleieriga!!! icon_evil.gif

Aga mis siis kui mul ametlikult teemakanalid tellitud ja hetkel raalist võimalik ainult vaadata?

siis kenasti roheruuduline pilt ees, teemakanalid on "ametlikult nähtavad" ainult digiboxist ja ei grammigi mujal.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.