|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
07.02.2007 20:42:19
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Elionil pidi olema nüüd ka mingi PC kanal et saad pildi arvutist TVsse. Krt jama aga selles et ma ei suuda seda PC kanalit kuskilt välja võluda. Olen digiboxi juba resanud jne kuid ei midagi |
Proovi sellist IP-d: 239.8.7.4
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
07.02.2007 20:53:47
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
| marxveix kirjutas: |
mitte kollase pesa järgi jah kõikidel arvutitel ip-d käsitsi paika, ka wifi, muidu näed vlc programmi olemasolul tv-d telekast. 2 streami kannatab heal juhul korraga vaadata. Sõltub palju ka kanalist mida vaatad.
Kollasest pesast saad ka interneti kui õpetuse järgi teed. |
minu ruuteril on kõik pesad kollased  |
Minu ruuteril ka. Siin lehel oleva õpetuse järgi:
http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV
Põhiline, et võtad andmed 4 pesast, sealt tuleb ka dtv signaal, kui ei ole kellegi special conf.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
07.02.2007 21:02:47
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| Jerry kirjutas: |
| marxveix kirjutas: |
mitte kollase pesa järgi jah kõikidel arvutitel ip-d käsitsi paika, ka wifi, muidu näed vlc programmi olemasolul tv-d telekast. 2 streami kannatab heal juhul korraga vaadata. Sõltub palju ka kanalist mida vaatad.
Kollasest pesast saad ka interneti kui õpetuse järgi teed. |
minu ruuteril on kõik pesad kollased  |
Minu ruuteril ka. Siin lehel oleva õpetuse järgi:
http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Elioni_DigiTV
Põhiline, et võtad andmed 4 pesast, sealt tuleb ka dtv signaal, kui ei ole kellegi special conf. |
ma lihtsalt mainisin
ei viitsi mina selliste asjadega jukerdada
teleprogramme ja filme vaatan ikka telekast.
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
07.02.2007 22:47:13
|
|
|
Sai täna käidud Tallinnas postimajas elioni esinduses et seda HD pilti näha, kuid ei olnud seal ühtegi sellist seadet üles paigutatud...
uudis siis 1 veebruarist (Alates järgmisest nädalast on võimalik kõigil huvilistel vaadata HDTV pilti Tallinna Postimajas asuvas Elioni esinduses.)
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toiret_of_godzirra
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2003
|
09.02.2007 01:34:06
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Elionil pidi olema nüüd ka mingi PC kanal et saad pildi arvutist TVsse. Krt jama aga selles et ma ei suuda seda PC kanalit kuskilt välja võluda. Olen digiboxi juba resanud jne kuid ei midagi |
Proovi sellist IP-d: 239.8.7.4 |
ootooot mis teema see nüüd on? et kui multicast-ida vlc-ga sellele ip-le siis on elion kanali asemel oma enda kraam?
<edit>
vastused:
http://tv.elion.ee/foorum/viewtopic.php?t=849&postdays=0&postorder=asc&highlight=239&start=0
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
09.02.2007 02:47:10
|
|
|
| Sain õieti aru, et automaatselt klientidele ei anta seda ip-d sisevõrgus möllamiseks ja peab lauri käest lunima?
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.02.2007 12:19:32
|
|
|
Oskab keegi öelda mis täpsemalt teha et torrentis maksimaalset upload kiirust rakendaks, samas kui igasugused erinevad portide avamis variandid proovitud ning firewall maas, ei taha kiirus üle 50KB/sek minna(ei saa peere kätte) kuigi leeche on piisavalt. Netiks 12Mb/DigiTV.
Ruuter.ee's tuleb Upload kiiruseks 79Kb/sek ringis.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
09.02.2007 12:55:20
|
|
|
| Teil on DigiTV pildid ees?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
09.02.2007 13:51:34
|
|
|
ei näita digi mul.
telekasse siiski tuleb, kuid arvutist kadus täiesti lambist eile õhtul ära. kell kuus veel töötas, hiljem mitte
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
09.02.2007 14:22:42
|
|
|
Esmaspäeva õhtul seadmed kätte ja leping sõlmitud, kolmapäeva hommikul juba naudin digipilti. Ja mis veel tähtsam, suurenenud internetikiirust.
Siiani olen arvanud, et ~50ms keskmine ping neti.ee serverisse on tingitud halbadest juhtmetest ja kaugusest elioni seadmeteni, aga võta näpust, kiiruse suurenedes ülepäeva langes ping 16ms-ni ning sama palju ka teiste serveritesse. Kas pingi hoiti mul kunstlikult üleval? Toru läbilaskevõimest ei peaks ju sõltuma...
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.02.2007 14:27:16
|
|
|
... märksõnaks vast "error control"
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.02.2007 14:52:35
|
|
|
Sai ka error control lasta maha võtta, ping neti.ee keskmiselt 8ms
muidu keegi selle torrenti küsimusega oskab aidata?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aer0x
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2005
|
09.02.2007 14:59:59
|
|
|
kui mul oli error control maas kodu 2 ga kas siis on digi tv-l ka?
_________________ O_o |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
09.02.2007 15:04:00
|
|
|
Uuesti peal peaks olema.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
09.02.2007 19:48:28
|
|
|
Uurisin natuke seda teemat, aga pole leidnud vastust enda probleemile.
Nimelt ühendan arvuti 4-kanalisse ning kõik hakkab justkui toimima, heli tuleb ja kanaleid saab vahetada, aga pilt on must. Kuigi info alt näitab et tegu on siiski video streamiga ning kasutab isegi mingeid koodekeid tõlkimiseks. Proovisin kohe sama ka vanemate juures ning neil toimib. Kas võib probleem olla Vista's (RTM)?
VLC on uusim mis nende lehel saada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
10.02.2007 00:59:44
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| Sain õieti aru, et automaatselt klientidele ei anta seda ip-d sisevõrgus möllamiseks ja peab lauri käest lunima? |
Automaatselt ei anta seda valikuvõimalust PC kanal digiboxi 2lemmikute menüüs. Mis tolku sul sellest ip-st on, kui digiboxist seda valida ei saa. (tea mis see asja point on, kas ka midagi sellist a`la miks lahtisi porte ei anta)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
10.02.2007 13:46:52
|
|
|
Keegi teab kas Jõgeva kandis on midagi lahti, et mul Digitv pilte pole eilsest saadik?
Edit: mis jama nüüd siis on, tegin Elioni lehel huvipärast Kodulahenduse tehniliste võimaluste kontrolli ja vaata mis tuli
Saad kasutada Kodulahendusega telefoni ja internetti, aga ei saa praegu televisiooni.
Palun jäta oma tellimus ka siis, kui sul juba on Kodulahendus ja soovid lisaks televisiooni. Võtame sinuga ühendust, kui televisiooni võimalus tekib.
Kontrolli vastus on esialgne. Hiljem võib üksikjuhtudel selguda, et soovitud teenust sellel aadressil siiski pakkuda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.02.2007 13:49:29
|
|
|
| Hosta, loll küsimus ehk aga kas sa oled restarti teinud ikka? Ja õiges järjekorras?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
10.02.2007 13:51:57
|
|
|
Ja kõike on juba tehdud, terve öö olid ruuter ja digibox väljas ja midagi ei muutunud, proovisin arvutis ka proovida digitv-d see ka ei näita midagi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
10.02.2007 16:38:32
|
|
|
| Hosta, mille jaoks on Elioni Tehniline tugi 800 99 66
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commodore
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2004
|
10.02.2007 19:40:46
|
|
|
Ma ei saa port forwardingu kuidagi tehtud. Ma ei oska midagi öelda isegi, sest ma teen õpetuse järgi ja ei mõista, mis võiks valesti minna. Ma ei ole nii rumal ka (kasutan Linuxit ja puha ). Proovisin CLI versiooni ja mitte miski ei aita mitte mingit moodi. Tundub, et tuleb segi peksta see ruuter.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
10.02.2007 20:29:48
|
|
|
commodore, oled kindel, et sul yldse avatud pordid on vihje Kodu 3 ver
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commodore
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2004
|
10.02.2007 21:29:42
|
|
|
| Mille järgi ma kindel saan olla? Teenuse järgi? Krt praegu ei tea, mis meil on siin. Kas tollega ei saa kohe üldse mitte port forwardingi teha?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
10.02.2007 21:39:08
|
|
|
| commodore kirjutas: |
| Mille järgi ma kindel saan olla? Teenuse järgi? Krt praegu ei tea, mis meil on siin. Kas tollega ei saa kohe üldse mitte port forwardingi teha? |
Kindel saad selle järgi olla, kui on tellitud lahtiste portidega ühendus. Kui ei ole lahtiste portidega ühendus siis ei ole pordid lahti. Kodualhendus 1&2 puhul on valdav enamus porte, peale 113, kinni.
Ruuter võib port forward'ingi teha, ent kui pordid netiühenduse teenusepakkuja poolt kinni siis ei aita ruuteris nikerdamine midagi.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
10.02.2007 21:49:56
|
|
|
igal juhul on lahti 21, 80(vist) ja 113
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
10.02.2007 22:54:11
|
|
|
commodore, viska pilt lepingusse kui lepingut ei leia, mine vaata iseteenindusest, kui ple sinu nimel, kysi selle käest, kes netti sle jagab
jt234, kust sul selline info kodu3 ver ja ruuterist muudad porte avatuks/suletuks 8) kui ple pakett tellitud siis ple põhjust viriseda
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
10.02.2007 22:57:12
|
|
|
darkside, Ma olen juba sinna 4 korda helistanud ega ma päris loll ka pole juba öeldi et mis tee koguaeg helistate me uurime
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
10.02.2007 23:11:53
|
|
|
| tonx kirjutas: |
Uurisin natuke seda teemat, aga pole leidnud vastust enda probleemile.
Nimelt ühendan arvuti 4-kanalisse ning kõik hakkab justkui toimima, heli tuleb ja kanaleid saab vahetada, aga pilt on must. Kuigi info alt näitab et tegu on siiski video streamiga ning kasutab isegi mingeid koodekeid tõlkimiseks. Proovisin kohe sama ka vanemate juures ning neil toimib. Kas võib probleem olla Vista's (RTM)?
VLC on uusim mis nende lehel saada. |
Vista => XP ringi kolmine aitas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
10.02.2007 23:20:08
|
|
|
| darkside kirjutas: |
kust sul selline info |
Mul on kodu2 ja kasutan neid porte kuna muid ei ole
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
10.02.2007 23:24:28
|
|
|
Hosta, siis kannata, nädalavahetusel eriti vist midagi ei toimu ... anna tehnikutele rahu
jt234, hea siis et sul töötab, karta on et mitte kaua
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
10.02.2007 23:33:20
|
|
|
miks mitte kaua?`port 113 on juba aastaid lahti olnud... kuigi enne oli tavaline suletud portidega ühendus
need kõik pordid, mida teoreetiliselt vaja lahtistena lihtsalt, ftp-d ei keerata ju kinni?
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.02.2007 23:36:44
|
|
|
jt234, veebis surfamiseks ja ftpst tirimiseks ei ole mingeid lahtisi porte vaja. Vaja on neid siis, kui tahad ise veebi/ftp-d laiale maailmale jagada. 113 on siiamaani jah lahti olnud ka muidu kinniste portidega adsl-il...
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
11.02.2007 01:44:24
|
|
|
113 port on lahti kasutajatunnuse ja parooli tõttu.
Korrusmaja puhul sama lugu.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
11.02.2007 11:26:58
|
|
|
Jõudu!
Kas keegi teab aidata. Vaatan VLC-ga DTV-d. On nii Viasat Explorer kui ka Viasat History. Kuskilt kuulsin, et neil peaks ka eesti keelne tõlge all olema. Kas seda ka kudagi VLC-ga tööle rakendada saaks. Või kuulsin ma valesti......
Hetkel vaatasin VLC menüüsid - midagi silma ei hakanud....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commodore
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2004
|
11.02.2007 12:40:47
|
|
|
| Aga miks nad üldse sellise asja leiutasid? Mis mõte sellel Kodul on, kui sa sellega midagi teha ei saa? Kuradi saast leping on ju ka kolm aastat ei saa potist alla lasta solki.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
11.02.2007 12:51:36
|
|
|
| commodore kirjutas: |
| Aga miks nad üldse sellise asja leiutasid? Mis mõte sellel Kodul on, kui sa sellega midagi teha ei saa? Kuradi saast leping on ju ka kolm aastat ei saa potist alla lasta solki. |
Liisida poe ja kodu vahet kihutamiseks Fiat Panda ja siis kiruda, et 800kilomeetriseid otsi on ebamugav sõita? Siis oleks ju kohe võinud Audi liisida.
Praegune seis on liisinguga võrreldes isegi perem - pole mingit takistust Kodu3 peale minna (erinevalt liisingust).
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
11.02.2007 14:55:38
|
|
|
| kas sellise jura vastu mingit rohtu pole, et kui VLC-ga salvestada striimi, siis mingi teatud aja tagant katkeb ära ja peab uuesti striimima panema?
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
11.02.2007 15:24:04
|
|
|
2III7, ühenduse viga siis kui vahepeal ära katkeb.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
11.02.2007 17:26:19
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
| kas sellise jura vastu mingit rohtu pole, et kui VLC-ga salvestada striimi, siis mingi teatud aja tagant katkeb ära ja peab uuesti striimima panema? |
oleneb ka kanalist, osad telekanalid vahetavad ekaaniformaati, näiteks film tuleb laiekraanina, reklaam 4:3, saated 4:5 jne, jne. ühesõnaga kui toimub minig muutus, siis katkeb salvestus
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
11.02.2007 19:15:43
|
|
|
| Endal ka aegajalt nett kaob... siis peab kas arvuti/ruuteri resa või neti ühenduse korraks disablema/enablema.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
11.02.2007 19:34:01
|
|
|
| syncmahv, dsl liin püsib yleval pidevalt? Endal oli mure, et dsl liin jamas, oligi liini viga.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
11.02.2007 19:40:27
|
|
|
| Koguaeg püsti stabiilselt.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
11.02.2007 19:50:49
|
|
|
mul on mingi selline jura, et kui ruuterile restart teha, siis mingi paar tundi lülitab ruuter ennast mingitel suvalistel aegadel välja ja sisse ja mingi oran tuli hakkab põlema
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
11.02.2007 20:34:03
|
|
|
| Oranz tuli peaks olema WLAN'i tuli (wifi) kui ei taha et see põleb, siis hoia peal esipaneelil olevat nuppu kuni tuli kustub. (eeldatavasti on sul Speedtouch 780WL, peaks 716WL'ga ka toimima)
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
11.02.2007 20:37:32
|
|
|
| syncmahv kirjutas: |
| Oranz tuli peaks olema WLAN'i tuli (wifi) kui ei taha et see põleb, siis hoia peal esipaneelil olevat nuppu kuni tuli kustub. (eeldatavasti on sul Speedtouch 780WL, peaks 716WL'ga ka toimima) |
716 on ja esipaneelil mingit nuppu küll ei ole. ja see tuli mitte ei põle vaid vilgub paar korda ja siis kustuvad korraks kõik tuled ära.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
11.02.2007 21:22:42
|
|
|
| CLI's /system/config all saab valida, kas tuluke üldse sisselülitatud, plingib või põleb orani, rohelise või punasena.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oz
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2005
|
12.02.2007 00:54:07
|
|
|
kust saab neid puldi koode vms et pult telekaga tööle hakkaks?
_________________ Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
 |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
12.02.2007 01:01:32
|
|
|
| Need peaks nende DigiTV paigaldamisõpetuse paberitega kaasas olema, viimased lehed vist, või vähemalt kaasas olnud paberite hulgas.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.02.2007 02:22:40
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
suud kinni seanahavedajad, ei mingit paketikanalite juttu seoses VLC pleieriga!!!  |
Aga mis siis kui mul ametlikult teemakanalid tellitud ja hetkel raalist võimalik ainult vaadata? |
siis kenasti roheruuduline pilt ees, teemakanalid on "ametlikult nähtavad" ainult digiboxist ja ei grammigi mujal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|