Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2007 11:36:34 vasta tsitaadiga

DDA kirjutas:
Tere tahtsin veel küsida, et kui ma hakkan paypaliga ja virtuaalse krediitkaardiga maksma, kas mul peab siis kaardil olev raha olema Dollarites ja kuidas ma saan selle raha sinna kaardile dollarites? icon_biggrin.gif heh

Tänan ette ära. icon_razz.gif


Enne oksjoni oleks soovitav müüja käest küsida, kas ta on nõus saama paypaly makset läbi krediitkaardi.
Makse paypaliga läbi krediitkaardi ja paypali makse paypali kontolt on 2 eri asja. (Vähemalt mõne müüja jaoks)
Ma loobusin oma paypal kontost kuna suurem osa müüjaid ei tahtnud makset läbi krediitkaardi. Ja kes oli sellega nõus, müüs
tavaliselt mingeid hiina mobiiltelefonide korpusi. icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JohnT
Kreisi kasutaja
JohnT

liitunud: 06.07.2004




sõnum 02.02.2007 11:40:53 vasta tsitaadiga

No sihukest asja kuulen küll esimest korda.
Minul käivad kõik paypal tehingud läbi krediitkaardi ja neid on ikka üksjagu olnud ja siiani pole küll mingit kobinat kuskilt tulnud.
Sest et ega müüjal sellest midagi sõltu. Tema saab oma raha paypalilt kätte ja paypal siis ise õiendab minu krediitkaardiga omad arved.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2007 13:04:46 vasta tsitaadiga

JohnT kirjutas:
No sihukest asja kuulen küll esimest korda.
Minul käivad kõik paypal tehingud läbi krediitkaardi ja neid on ikka üksjagu olnud ja siiani pole küll mingit kobinat kuskilt tulnud.
Sest et ega müüjal sellest midagi sõltu. Tema saab oma raha paypalilt kätte ja paypal siis ise õiendab minu krediitkaardiga omad arved.


100% kindel pole, aga oli ju kusagil kirjas, et kui nad võtavad vastu paypali makse läbi krediitkaardi, siis hakkavad neil edaspidi minema mingid lisatasud või midagi sellist.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 02.02.2007 15:16:33 vasta tsitaadiga

sama arvamus ja kogemus mis JohnT-l
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2007 15:20:31 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
sama arvamus ja kogemus mis JohnT-l


Eks see oleneb ebayst ja kasutajast.
Ju ma otsin mõne lingi ebayst, kui aega saan. icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2007 16:14:06 vasta tsitaadiga

No iga müüja, kelle oksjonilehel on PP logo koos krediitkaartide logodega, võtab ja on kohustatud vastu võtma PP makset krediitkaardilt. Vanasti oli Saksamaal sellega probleeme, aga nüüd nad aksepteerivad juba seal ka krediitkaardimakset. Isikliku kogemuse järgi viimasel ajal pole mitte keegi krediitkaardimaksest probleemi teinud(y)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2007 16:19:47 vasta tsitaadiga

http://cavemonkey50.com/2006/06/paypal-premier-account-needed/

Ülal oleval lingil siis juttu sellest asjast.

Firmadel jah vahet pole, kuna neil on juba premier või business account, aga eraisikud (basic account) ei ole küll krediitkaardilt raha soovinud. (Ju siis sattusid sellised kõhklevad kasutajad)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Memphisz
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2004




sõnum 06.02.2007 00:42:01 vasta tsitaadiga

Aga palju need maksud on?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 06.02.2007 01:53:46 vasta tsitaadiga

Memphisz kirjutas:
Aga palju need maksud on?


Sa ei saa seal müümist endale lubada, kui juba maksude suurust küsima pead icon_wink.gif

Ebay lehel on kõik kirjas, kui palju mingi teenus maksab ning kui suur on komisjonitasu.

Igatahes on ebay kallim, kui osta.ee icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 20:51:41 vasta tsitaadiga

link :: Maksud on palju!

Memphisz kirjutas:
Aga palju need maksud on?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.02.2007 15:12:09 vasta tsitaadiga

kas ebay kraam läheb ka mingi tolli alla.
st juhul, kui mu tuttava kes elab inglismaal ostab miskit näit usast ebay kaudu.
kas tuleb lisaks kauba hinnale ja saatmiskulule veel mingi lisaraha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 07.02.2007 15:47:34 vasta tsitaadiga

vahet ju pole kust poest või firmast või isikult ostad.
Inglismaa on samamoodi EU ja kõik tollimaksud on EU sees tollidkooditi võrdsed ja käibemaksud on igal maal erinevad (meie km on 18%, sealne VAT vist 19,5% või oli hoopis 22%, ei mäleta.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mikk00
HV vaatleja
Mikk00

liitunud: 01.10.2006




sõnum 11.02.2007 22:48:15 vasta tsitaadiga

Huvitav mis tehakse kui võidad oksjoni ja lihtsalt ignoreerid maile jms..:H
_________________
Life is a lemon and i want my money back
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 11.02.2007 22:53:27 vasta tsitaadiga

ma usun, et su kontolt ei võimaldata edaspidi oksjonil pakkumisi teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 12.02.2007 00:30:41 vasta tsitaadiga

Mikk00 kirjutas:
Huvitav mis tehakse kui võidad oksjoni ja lihtsalt ignoreerid maile jms..:H


Vähemalt 2 negatiivse puhul suletakse konto jäädavalt.
Seda juhul, kui müüjad on teatanud ebayle kauba mitte välja ostmisest ja ostja pole sellele reageerinud ning ebay meilidele vastanud.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2007 03:25:16 vasta tsitaadiga

http://www.tarbija24.ee/tarbija24_forum.php?forum=1&forum_show=11094&forum_id=12232

jäi silma selline kirjatykk

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2007 13:14:36 vasta tsitaadiga

Kas EGO kaarti saab ka PayPal kontoga ühendada?
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mikk00
HV vaatleja
Mikk00

liitunud: 01.10.2006




sõnum 14.02.2007 17:58:16 vasta tsitaadiga

Ebays on kummalised , pole yhendust kumbki osapool võtnud ega raha pole kah veel maksnud, aga pakk jõudis kolme päevaga saksamaalt kohale..icon_smile.gif
_________________
Life is a lemon and i want my money back
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 01:54:05 vasta tsitaadiga

No kindel on see, et müüja saab raha tagastada ja et see raha ka Eesti pankade a/a'dele laekub.
Mul sellega isiklik kogemus.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 18.02.2007 03:32:04 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
No kindel on see, et müüja saab raha tagastada ja et see raha ka Eesti pankade a/a'dele laekub.
Mul sellega isiklik kogemus.


Selle vastu ei vaidle. Oma saadetud makset aga tagasi nõuda ei saa. Näiteks juhul, kui müüja pätt ja kaupa ei saada.

Aita parem see saadetud makse tagasi nõuda icon_cry.gif Sest sellist linki nagu paypal andis ei anna minu konto all üldse tekitada. Ise olen ka muidugi laisk olnud, aga ega see ei päästa. Otsisin päris mitu korda, kust kohast sellise makse tagasinõude asja esitada saaks. Ainus võimalus, on esitada pretensioon, et pole kaupa tagasi saadetud . Tegelikult see aga saadeti uuele omanikule USA piires kohale ja selle kohta on kullerfirma kinnitus + uue omaniku kinnitus ka olemas. Seega ega see ka ei aita.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2007 14:38:47 vasta tsitaadiga

Noorkuu kirjutas:
Eestist reganu saab teatavasti ebay-l paypaliga maksta, aga mitte ebay-l müües paypaliga raha saada. Kui aga olen saanud ebay-l praakkauba ja müüja on nõus kauba raha tagastama - kas siis saab minu paypalile raha tagastada? Kellel kogemus?


Mina väidaks, et saab! Vähemalt mina sain oma raha tagasi kui 1,5 kuu jooksul kaupa ei olnud tulnud, oli müüa nõus raha tagasi maksma ja see toimis.

Mar. 17, 2006 Charge From Credit Card Completed Details $31.25 USD
Apr. 21, 2006 Refund Completed Details $31.25 USD
Apr. 21, 2006 Credit to Credit Card Completed Details -$31.25 USD

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2007 00:39:53 vasta tsitaadiga

Saab. Toimib. icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 19.02.2007 01:11:56 vasta tsitaadiga

ostmiseks ple vaja pangakontot kinnitada, see v6ib sitaks aega v6tta, registreerid aint 2ra ja kui maksma hakkad logid ebay kaudu sisse ja paned oma debeet v6i krediitkaardi numbrid
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tar
HV kasutaja
Tar

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2007 17:43:16 EXPUSE vasta tsitaadiga

2006 jaanuaris sai seotud krediitkaart PayPal-iga, siis võeti selle "expanded use" sildi all 1.5 EUR (23.51 EEK) maha. Mõni aeg tagasi sai PayPal-iga makstud ning kolm päeva peale tehingu sooritamist läks kaardi pealt raha maha (seni oli reserved) ning peale seda läks veel kolm päeva kui PayPal kaardile selle EXPUSE 1.5 EUR (23.46 EEK) tagasi kandis.

Maksin eurodes, ning kaardi pealt võeti EEK kursiga ~15.664249, ning esialgu oli reserveeritud summa 0.99% suurem kui lõplikult maha läks.

Lihtsalt infoks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markus808
HV kasutaja
markus808

liitunud: 27.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2007 00:15:56 vasta tsitaadiga

mul on üks küsimus ebay.de kohta. mida tähendab siniselt kirjutatud: Sofort & Neu ja mis vahe on sellel Sofort Kaufen-iga?
_________________
"You're under no obligation to be the same person you were 5 minutes ago." - Allan Watts
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 16.03.2007 01:52:36 vasta tsitaadiga

sofort kaufen - "ostakohe" hind
sofort neu - fikseeritud hind?

ehk siis esimesel juhul võimalik nii tingida kui maksta raha kohe, teisel juhul asjal kindel "poehind" tahad ostad tahad ei osta, oksjonit ei toimu.

_________________
who is general error and why is he reading my harddisk?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2007 08:43:39 vasta tsitaadiga

HannesH kirjutas:
sofort neu - fikseeritud hind?
neu = uus
sofort = otse, jalamaid, kohe

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 16.03.2007 09:05:39 vasta tsitaadiga

täpselt - sofort kaufeni puhul võib olla osta kohe hind ka kasutatud asjale, sofort & neu puhul on osta kohe hind uuele asjale.
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.03.2007 10:18:58 vasta tsitaadiga

Viilutaja, kui tahad raha tagasi kutsuda sii peaks escrow või moneygram vist seda pakkuma
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2007 11:32:42 vasta tsitaadiga

escrowl on jah see võimalus, et raha saadetakse siis teele müüjale, kui ostja on kauba üle vaadanud ja kinnitanud korrasolekut. Kuid ainuke jama on selles, et see escrow võtab mõnusalt vahelt. Mida suurem summa seda rohkem võtab.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 02:21:38 vasta tsitaadiga

1) kõigepealt suhelge müüjaga ja leppige maksmise (ülekanne, paypal jne) ja kauba saatmistingimustes (hinnas, kindlustatuses jne) kokku.
2) tehke oksjonil pakkumine.
3) suhelge uuesti müüjaga ja saage kinnitus, et olete mõlemad kauba hinna ja postiteenuse hinna liitmisel sama summa saanud.
4) hakake maksma.

Just selles järjekorras. Siis jääb ära siin see hädaldamine, et miks mult mitu korda raha küsitakse; miks saatmine nii palju maksab; mis, kes, kus ja millal mulle kauba saadab jms. tundub, et siin on mitmedki alustanud punktist 4).

Ja markus808, kes sa juba punkti 4) juures oled, minnes sinna punktist 2) punkte 1) ja 3) vahele jättes: proovi ikka müüjaga suhelda ka. sellest võib tõesti abi olla. rohkem abi kui meie targutamisest siin.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 12:19:26 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
1) kõigepealt suhelge müüjaga ja leppige maksmise (ülekanne, paypal jne) ja kauba saatmistingimustes (hinnas, kindlustatuses jne) kokku.
2) tehke oksjonil pakkumine.
3) suhelge uuesti müüjaga ja saage kinnitus, et olete mõlemad kauba hinna ja postiteenuse hinna liitmisel sama summa saanud.
4) hakake maksma.

Just selles järjekorras. Siis jääb ära siin see hädaldamine, et miks mult mitu korda raha küsitakse; miks saatmine nii palju maksab; mis, kes, kus ja millal mulle kauba saadab jms. tundub, et siin on mitmedki alustanud punktist 4).

Ja markus808, kes sa juba punkti 4) juures oled, minnes sinna punktist 2) punkte 1) ja 3) vahele jättes: proovi ikka müüjaga suhelda ka. sellest võib tõesti abi olla. rohkem abi kui meie targutamisest siin.


Enne pakkumist hinnas mitte kokkuleppimine võib tuua jah paraja üllatuse kui arve saabub. icon_lol.gif
Samuti on tulnud paar korda selline üllatus, et müüjal on küll märgitud, et saadab euroopasse, aga hiljem tuli välja, et see tähendab ainult Austriasse saatmist, mitte kusagile mujale. icon_confused.gif (Saksa ebay)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus014
HV kasutaja
Margus014

liitunud: 02.12.2006




sõnum 20.03.2007 20:20:22 vasta tsitaadiga

kuidas ma näen et kas minu ostetud kaup on teele pandud või ei icon_question.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 20:27:28 vasta tsitaadiga

Margus014 kirjutas:
kuidas ma näen et kas minu ostetud kaup on teele pandud või ei icon_question.gif icon_rolleyes.gif


icon_biggrin.gif küsid müüja käest
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 21.03.2007 00:21:56 vasta tsitaadiga

noored, miks rapsida? kui kuu aja pärast käes pole, siis küsite, et kus on.
hirmus närveldamine ja suhtlemise propageerimine käib kogu aeg.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 08:45:59 vasta tsitaadiga

Kuu aega saksamaalt on tõesti viimasel ajal suht miinimumiks kujunenud. Samas väga palju kauem ka ei lähe. Üks lahe juhtum oli GLS-iga, kelle eesti partneriks on miskine Cisis. Mulle suutsid nad pakki Tallinnast koju (Põltsamaa) toimetada poolteist nädalat, sest nende kaubaauto sõidab Lõuna-Eestisse vaid kord nädalas, ning esimesel korral ei saanud nad mind kätte ja torkasid postkasti sellekohase teatise.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clown
HV kasutaja
clown

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 11:46:19 vasta tsitaadiga

Heh saksast kuu aega,
mul tuli hiinast TNT-ga nädalaga
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus014
HV kasutaja
Margus014

liitunud: 02.12.2006




sõnum 21.03.2007 12:06:16 vasta tsitaadiga

clown, TNT-ga ( see ju iidne lõhkeaine icon_biggrin.gif )
_________________
Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 22.03.2007 18:01:38 vasta tsitaadiga

Vaja üks väike jublakas Hiinast osta. Transport kullerteenusega on 2 korda kallim kui tavalise postiteenusega. On keegi tellinud tavalise postiga kaugelt midagi? Ma nagu sain aru, kui ma DHL/TNT/jne ei kasuta, siis kui pakk peaks kaduma minema olen ise süüdi? Muidu poleks midagi, aga kogusumma kulleriga tellides läheb üle $45 ning peab Eesti riiki hakkama ka veel toetama.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 18:15:19 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
Vaja üks väike jublakas Hiinast osta. Transport kullerteenusega on 2 korda kallim kui tavalise postiteenusega. On keegi tellinud tavalise postiga kaugelt midagi? Ma nagu sain aru, kui ma DHL/TNT/jne ei kasuta, siis kui pakk peaks kaduma minema olen ise süüdi? Muidu poleks midagi, aga kogusumma kulleriga tellides läheb üle $45 ning peab Eesti riiki hakkama ka veel toetama.

1) Tavaline post pakub ka tähitud ehk registreeritud saadetist ja pakub ka saadetise kindlustamise võimalust;
2) Ei saa aru, mis mõttes Eesti riiki toetama - kui mõtlesid makse, siis need hakkavad minu mäletamist mööda €50.- pealt,
kui mäletan valesti, siis keegi võib parandada - kuskil eespool on ka sellest maksustamisest ~4x juttu olnud
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 18:25:00 vasta tsitaadiga

hiljuti sai tellitud Ebayst üks bluetooth jubin. Müüja asus samuti hiinas. Minu suureks imestuseks suutsid China Post + vahendajad paki 7icon_exclaim.gif päevaga kohale toimetada. Ilmselt on küll tegemist rohkem erandi kui reegliga, kuid meeldiv kogemus siiski.
Olen tellinud mõned odavamad vidinad ka Brandost, mis pannakse teele HonkKongist ja samuti tavapostiga. Nendega on läinud harilikult 2-3 nädalat. Kadunud ei ole siiani küll midagi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 23.03.2007 00:55:06 vasta tsitaadiga

Ajasin $ ja € segamini, "kriitiline piir" on €45.-

Järgmine küsimus, kuidas kontrollib toll järgmist eeskirja:
tsitaat:
Postisaadetises, mis on saadetud füüsiliselt isikult füüsilisele isikule ning milles on võimalik kaupade väärtusi eristada, saavad maksuvabastuse kaubad, mille väärtused kokku jäävad alla 45 euro* ehk 704 krooni.

Esimest korda tegelen asjaga icon_redface.gif.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 17:42:23 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
Kuu aega saksamaalt on tõesti viimasel ajal suht miinimumiks kujunenud.

Kuu aega on ikka liiga pikk aeg icon_sad.gif Ise tellin eBay.uk'st (dvd'st fotokolani) ja reeglina asi käes 1-2 nädala jooksul thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 21:07:09 vasta tsitaadiga

ebay.uk kasutajad üldiselt ei ela saksamaal icon_wink.gif Aga loomulikult pikk aeg.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 24.03.2007 21:57:41 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
ebay.uk kasutajad üldiselt ei ela saksamaal icon_wink.gif Aga loomulikult pikk aeg.


Oleneb ikka müüjast.
18.03 õhtul Paypal-iga makstud DVD plaat tuli eile (23.03) õhtuks sõbrale saksast koju. Saatekulu 6.- eurot.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 00:20:14 vasta tsitaadiga

No see on küll vana uudis, et Euroopas maapost võibki tulema jääda.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clown
HV kasutaja
clown

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 11:49:26 vasta tsitaadiga

Tere selline küsimus et Kui Ebays on oksjon poole peal kas siis müüja võib poole pealt oksjoni katkestada, kuigi sinna on pakkumisi tehtud, Ja osta kohe linki ei ole oksjonile lisatud, seega ei saanud see oksjon osta kohega lõppeda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 04.04.2007 15:50:16 vasta tsitaadiga

clown kirjutas:
Tere selline küsimus et Kui Ebays on oksjon poole peal kas siis müüja võib poole pealt oksjoni katkestada, kuigi sinna on pakkumisi tehtud, Ja osta kohe linki ei ole oksjonile lisatud, seega ei saanud see oksjon osta kohega lõppeda.


Saab. Seal on ju demokraatia. (Mitte nagu osta.ee -s diktatuur ) Kuni 48 tundi enne lõppu saab katkestada ilma igasuguste sanktsioonideta. Viimane 24 tundi enam oksjonit tühistada ei saa.

EDIT.
Kas keegi sellist automaatpakkumise programmi ka on proovinud ?

http://www.auctionlotwatch.co.uk/lotsnipe.html
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2007 19:01:17 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
EDIT.
Kas keegi sellist automaatpakkumise programmi ka on proovinud ?
http://www.auctionlotwatch.co.uk/lotsnipe.html

Konkreetset mitte, aga ilma snipe'mata bay'st midagi kätte saada suht raske, kui just mingeid äärmiselt ebapopulaarseid esemeid ei soeta.

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
layr
HV vaatleja
layr

liitunud: 01.05.2006




sõnum 07.04.2007 00:12:14 vasta tsitaadiga

Kaua teil kaup usast max tulnud on? Seni olen usa ja kanada kaubad 1-3 nädalaga kätte saanud. Praeguse kaubaga on möödunud kuu. Müüja väidab, et pole varem rahvusvaheliselt shippinud ja ei tea kunas pakk kohale peaks jõudma (müüja on feedbacki järgi korras). Tuleb lihtsalt aega anda?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.