|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
02.02.2007 11:36:34
|
|
|
| DDA kirjutas: |
Tere tahtsin veel küsida, et kui ma hakkan paypaliga ja virtuaalse krediitkaardiga maksma, kas mul peab siis kaardil olev raha olema Dollarites ja kuidas ma saan selle raha sinna kaardile dollarites? heh
Tänan ette ära.  |
Enne oksjoni oleks soovitav müüja käest küsida, kas ta on nõus saama paypaly makset läbi krediitkaardi.
Makse paypaliga läbi krediitkaardi ja paypali makse paypali kontolt on 2 eri asja. (Vähemalt mõne müüja jaoks)
Ma loobusin oma paypal kontost kuna suurem osa müüjaid ei tahtnud makset läbi krediitkaardi. Ja kes oli sellega nõus, müüs
tavaliselt mingeid hiina mobiiltelefonide korpusi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JohnT
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
02.02.2007 11:40:53
|
|
|
No sihukest asja kuulen küll esimest korda.
Minul käivad kõik paypal tehingud läbi krediitkaardi ja neid on ikka üksjagu olnud ja siiani pole küll mingit kobinat kuskilt tulnud.
Sest et ega müüjal sellest midagi sõltu. Tema saab oma raha paypalilt kätte ja paypal siis ise õiendab minu krediitkaardiga omad arved.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
02.02.2007 13:04:46
|
|
|
| JohnT kirjutas: |
No sihukest asja kuulen küll esimest korda.
Minul käivad kõik paypal tehingud läbi krediitkaardi ja neid on ikka üksjagu olnud ja siiani pole küll mingit kobinat kuskilt tulnud.
Sest et ega müüjal sellest midagi sõltu. Tema saab oma raha paypalilt kätte ja paypal siis ise õiendab minu krediitkaardiga omad arved. |
100% kindel pole, aga oli ju kusagil kirjas, et kui nad võtavad vastu paypali makse läbi krediitkaardi, siis hakkavad neil edaspidi minema mingid lisatasud või midagi sellist.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
02.02.2007 15:16:33
|
|
|
sama arvamus ja kogemus mis JohnT-l
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
02.02.2007 15:20:31
|
|
|
| trebla kirjutas: |
| sama arvamus ja kogemus mis JohnT-l |
Eks see oleneb ebayst ja kasutajast.
Ju ma otsin mõne lingi ebayst, kui aega saan.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
02.02.2007 16:14:06
|
|
|
| No iga müüja, kelle oksjonilehel on PP logo koos krediitkaartide logodega, võtab ja on kohustatud vastu võtma PP makset krediitkaardilt. Vanasti oli Saksamaal sellega probleeme, aga nüüd nad aksepteerivad juba seal ka krediitkaardimakset. Isikliku kogemuse järgi viimasel ajal pole mitte keegi krediitkaardimaksest probleemi teinud(y)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
02.02.2007 16:19:47
|
|
|
http://cavemonkey50.com/2006/06/paypal-premier-account-needed/
Ülal oleval lingil siis juttu sellest asjast.
Firmadel jah vahet pole, kuna neil on juba premier või business account, aga eraisikud (basic account) ei ole küll krediitkaardilt raha soovinud. (Ju siis sattusid sellised kõhklevad kasutajad)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Memphisz
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2004
|
06.02.2007 00:42:01
|
|
|
| Aga palju need maksud on?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
06.02.2007 01:53:46
|
|
|
| Memphisz kirjutas: |
| Aga palju need maksud on? |
Sa ei saa seal müümist endale lubada, kui juba maksude suurust küsima pead
Ebay lehel on kõik kirjas, kui palju mingi teenus maksab ning kui suur on komisjonitasu.
Igatahes on ebay kallim, kui osta.ee
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
06.02.2007 20:51:41
|
|
|
link :: Maksud on palju!
| Memphisz kirjutas: |
| Aga palju need maksud on? |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
07.02.2007 15:12:09
|
|
|
kas ebay kraam läheb ka mingi tolli alla.
st juhul, kui mu tuttava kes elab inglismaal ostab miskit näit usast ebay kaudu.
kas tuleb lisaks kauba hinnale ja saatmiskulule veel mingi lisaraha
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
07.02.2007 15:47:34
|
|
|
vahet ju pole kust poest või firmast või isikult ostad.
Inglismaa on samamoodi EU ja kõik tollimaksud on EU sees tollidkooditi võrdsed ja käibemaksud on igal maal erinevad (meie km on 18%, sealne VAT vist 19,5% või oli hoopis 22%, ei mäleta.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikk00
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006
|
11.02.2007 22:48:15
|
|
|
Huvitav mis tehakse kui võidad oksjoni ja lihtsalt ignoreerid maile jms..:H
_________________ Life is a lemon and i want my money back |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
11.02.2007 22:53:27
|
|
|
| ma usun, et su kontolt ei võimaldata edaspidi oksjonil pakkumisi teha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
12.02.2007 00:30:41
|
|
|
| Mikk00 kirjutas: |
| Huvitav mis tehakse kui võidad oksjoni ja lihtsalt ignoreerid maile jms..:H |
Vähemalt 2 negatiivse puhul suletakse konto jäädavalt.
Seda juhul, kui müüjad on teatanud ebayle kauba mitte välja ostmisest ja ostja pole sellele reageerinud ning ebay meilidele vastanud.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
13.02.2007 13:14:36
|
|
|
Kas EGO kaarti saab ka PayPal kontoga ühendada?
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikk00
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006
|
14.02.2007 17:58:16
|
|
|
Ebays on kummalised , pole yhendust kumbki osapool võtnud ega raha pole kah veel maksnud, aga pakk jõudis kolme päevaga saksamaalt kohale..
_________________ Life is a lemon and i want my money back |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
18.02.2007 01:54:05
|
|
|
No kindel on see, et müüja saab raha tagastada ja et see raha ka Eesti pankade a/a'dele laekub.
Mul sellega isiklik kogemus.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
18.02.2007 03:32:04
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
No kindel on see, et müüja saab raha tagastada ja et see raha ka Eesti pankade a/a'dele laekub.
Mul sellega isiklik kogemus. |
Selle vastu ei vaidle. Oma saadetud makset aga tagasi nõuda ei saa. Näiteks juhul, kui müüja pätt ja kaupa ei saada.
Aita parem see saadetud makse tagasi nõuda Sest sellist linki nagu paypal andis ei anna minu konto all üldse tekitada. Ise olen ka muidugi laisk olnud, aga ega see ei päästa. Otsisin päris mitu korda, kust kohast sellise makse tagasinõude asja esitada saaks. Ainus võimalus, on esitada pretensioon, et pole kaupa tagasi saadetud . Tegelikult see aga saadeti uuele omanikule USA piires kohale ja selle kohta on kullerfirma kinnitus + uue omaniku kinnitus ka olemas. Seega ega see ka ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
18.02.2007 14:38:47
|
|
|
| Noorkuu kirjutas: |
| Eestist reganu saab teatavasti ebay-l paypaliga maksta, aga mitte ebay-l müües paypaliga raha saada. Kui aga olen saanud ebay-l praakkauba ja müüja on nõus kauba raha tagastama - kas siis saab minu paypalile raha tagastada? Kellel kogemus? |
Mina väidaks, et saab! Vähemalt mina sain oma raha tagasi kui 1,5 kuu jooksul kaupa ei olnud tulnud, oli müüa nõus raha tagasi maksma ja see toimis.
Mar. 17, 2006 Charge From Credit Card Completed Details $31.25 USD
Apr. 21, 2006 Refund Completed Details $31.25 USD
Apr. 21, 2006 Credit to Credit Card Completed Details -$31.25 USD
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
19.02.2007 00:39:53
|
|
|
Saab. Toimib.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr0ze
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2003
|
19.02.2007 01:11:56
|
|
|
| ostmiseks ple vaja pangakontot kinnitada, see v6ib sitaks aega v6tta, registreerid aint 2ra ja kui maksma hakkad logid ebay kaudu sisse ja paned oma debeet v6i krediitkaardi numbrid
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tar
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
03.03.2007 17:43:16
EXPUSE |
|
|
2006 jaanuaris sai seotud krediitkaart PayPal-iga, siis võeti selle "expanded use" sildi all 1.5 EUR (23.51 EEK) maha. Mõni aeg tagasi sai PayPal-iga makstud ning kolm päeva peale tehingu sooritamist läks kaardi pealt raha maha (seni oli reserved) ning peale seda läks veel kolm päeva kui PayPal kaardile selle EXPUSE 1.5 EUR (23.46 EEK) tagasi kandis.
Maksin eurodes, ning kaardi pealt võeti EEK kursiga ~15.664249, ning esialgu oli reserveeritud summa 0.99% suurem kui lõplikult maha läks.
Lihtsalt infoks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markus808
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
16.03.2007 00:15:56
|
|
|
mul on üks küsimus ebay.de kohta. mida tähendab siniselt kirjutatud: Sofort & Neu ja mis vahe on sellel Sofort Kaufen-iga?
_________________ "You're under no obligation to be the same person you were 5 minutes ago." - Allan Watts |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
16.03.2007 01:52:36
|
|
|
sofort kaufen - "ostakohe" hind
sofort neu - fikseeritud hind?
ehk siis esimesel juhul võimalik nii tingida kui maksta raha kohe, teisel juhul asjal kindel "poehind" tahad ostad tahad ei osta, oksjonit ei toimu.
_________________ who is general error and why is he reading my harddisk? |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
16.03.2007 08:43:39
|
|
|
| HannesH kirjutas: |
| sofort neu - fikseeritud hind? |
neu = uus
sofort = otse, jalamaid, kohe
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
16.03.2007 09:05:39
|
|
|
täpselt - sofort kaufeni puhul võib olla osta kohe hind ka kasutatud asjale, sofort & neu puhul on osta kohe hind uuele asjale.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
19.03.2007 10:18:58
|
|
|
Viilutaja, kui tahad raha tagasi kutsuda sii peaks escrow või moneygram vist seda pakkuma
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.03.2007 11:32:42
|
|
|
escrowl on jah see võimalus, et raha saadetakse siis teele müüjale, kui ostja on kauba üle vaadanud ja kinnitanud korrasolekut. Kuid ainuke jama on selles, et see escrow võtab mõnusalt vahelt. Mida suurem summa seda rohkem võtab.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
20.03.2007 02:21:38
|
|
|
1) kõigepealt suhelge müüjaga ja leppige maksmise (ülekanne, paypal jne) ja kauba saatmistingimustes (hinnas, kindlustatuses jne) kokku.
2) tehke oksjonil pakkumine.
3) suhelge uuesti müüjaga ja saage kinnitus, et olete mõlemad kauba hinna ja postiteenuse hinna liitmisel sama summa saanud.
4) hakake maksma.
Just selles järjekorras. Siis jääb ära siin see hädaldamine, et miks mult mitu korda raha küsitakse; miks saatmine nii palju maksab; mis, kes, kus ja millal mulle kauba saadab jms. tundub, et siin on mitmedki alustanud punktist 4).
Ja markus808, kes sa juba punkti 4) juures oled, minnes sinna punktist 2) punkte 1) ja 3) vahele jättes: proovi ikka müüjaga suhelda ka. sellest võib tõesti abi olla. rohkem abi kui meie targutamisest siin.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
20.03.2007 12:19:26
|
|
|
| Hallvatt kirjutas: |
1) kõigepealt suhelge müüjaga ja leppige maksmise (ülekanne, paypal jne) ja kauba saatmistingimustes (hinnas, kindlustatuses jne) kokku.
2) tehke oksjonil pakkumine.
3) suhelge uuesti müüjaga ja saage kinnitus, et olete mõlemad kauba hinna ja postiteenuse hinna liitmisel sama summa saanud.
4) hakake maksma.
Just selles järjekorras. Siis jääb ära siin see hädaldamine, et miks mult mitu korda raha küsitakse; miks saatmine nii palju maksab; mis, kes, kus ja millal mulle kauba saadab jms. tundub, et siin on mitmedki alustanud punktist 4).
Ja markus808, kes sa juba punkti 4) juures oled, minnes sinna punktist 2) punkte 1) ja 3) vahele jättes: proovi ikka müüjaga suhelda ka. sellest võib tõesti abi olla. rohkem abi kui meie targutamisest siin. |
Enne pakkumist hinnas mitte kokkuleppimine võib tuua jah paraja üllatuse kui arve saabub.
Samuti on tulnud paar korda selline üllatus, et müüjal on küll märgitud, et saadab euroopasse, aga hiljem tuli välja, et see tähendab ainult Austriasse saatmist, mitte kusagile mujale. (Saksa ebay)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus014
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
20.03.2007 20:20:22
|
|
|
kuidas ma näen et kas minu ostetud kaup on teele pandud või ei
_________________ Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
20.03.2007 20:27:28
|
|
|
| Margus014 kirjutas: |
kuidas ma näen et kas minu ostetud kaup on teele pandud või ei  |
küsid müüja käest
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
21.03.2007 00:21:56
|
|
|
noored, miks rapsida? kui kuu aja pärast käes pole, siis küsite, et kus on.
hirmus närveldamine ja suhtlemise propageerimine käib kogu aeg.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
21.03.2007 08:45:59
|
|
|
Kuu aega saksamaalt on tõesti viimasel ajal suht miinimumiks kujunenud. Samas väga palju kauem ka ei lähe. Üks lahe juhtum oli GLS-iga, kelle eesti partneriks on miskine Cisis. Mulle suutsid nad pakki Tallinnast koju (Põltsamaa) toimetada poolteist nädalat, sest nende kaubaauto sõidab Lõuna-Eestisse vaid kord nädalas, ning esimesel korral ei saanud nad mind kätte ja torkasid postkasti sellekohase teatise.
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clown
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2005
|
21.03.2007 11:46:19
|
|
|
Heh saksast kuu aega,
mul tuli hiinast TNT-ga nädalaga
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus014
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
21.03.2007 12:06:16
|
|
|
clown, TNT-ga ( see ju iidne lõhkeaine )
_________________ Kui keegi soovib veel minu kaudu LED'e tellida, siis aitan meeleldi. Kontakt PS teel. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
22.03.2007 18:01:38
|
|
|
Vaja üks väike jublakas Hiinast osta. Transport kullerteenusega on 2 korda kallim kui tavalise postiteenusega. On keegi tellinud tavalise postiga kaugelt midagi? Ma nagu sain aru, kui ma DHL/TNT/jne ei kasuta, siis kui pakk peaks kaduma minema olen ise süüdi? Muidu poleks midagi, aga kogusumma kulleriga tellides läheb üle $45 ning peab Eesti riiki hakkama ka veel toetama.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
22.03.2007 18:15:19
|
|
|
| Trwind55 kirjutas: |
| Vaja üks väike jublakas Hiinast osta. Transport kullerteenusega on 2 korda kallim kui tavalise postiteenusega. On keegi tellinud tavalise postiga kaugelt midagi? Ma nagu sain aru, kui ma DHL/TNT/jne ei kasuta, siis kui pakk peaks kaduma minema olen ise süüdi? Muidu poleks midagi, aga kogusumma kulleriga tellides läheb üle $45 ning peab Eesti riiki hakkama ka veel toetama. |
1) Tavaline post pakub ka tähitud ehk registreeritud saadetist ja pakub ka saadetise kindlustamise võimalust;
2) Ei saa aru, mis mõttes Eesti riiki toetama - kui mõtlesid makse, siis need hakkavad minu mäletamist mööda 50.- pealt,
kui mäletan valesti, siis keegi võib parandada - kuskil eespool on ka sellest maksustamisest ~4x juttu olnud
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
22.03.2007 18:25:00
|
|
|
hiljuti sai tellitud Ebayst üks bluetooth jubin. Müüja asus samuti hiinas. Minu suureks imestuseks suutsid China Post + vahendajad paki 7 päevaga kohale toimetada. Ilmselt on küll tegemist rohkem erandi kui reegliga, kuid meeldiv kogemus siiski.
Olen tellinud mõned odavamad vidinad ka Brandost, mis pannakse teele HonkKongist ja samuti tavapostiga. Nendega on läinud harilikult 2-3 nädalat. Kadunud ei ole siiani küll midagi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
23.03.2007 00:55:06
|
|
|
Ajasin $ ja segamini, "kriitiline piir" on 45.-
Järgmine küsimus, kuidas kontrollib toll järgmist eeskirja:
| tsitaat: |
| Postisaadetises, mis on saadetud füüsiliselt isikult füüsilisele isikule ning milles on võimalik kaupade väärtusi eristada, saavad maksuvabastuse kaubad, mille väärtused kokku jäävad alla 45 euro* ehk 704 krooni. |
Esimest korda tegelen asjaga .
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.03.2007 17:42:23
|
|
|
| jjk kirjutas: |
| Kuu aega saksamaalt on tõesti viimasel ajal suht miinimumiks kujunenud. |
Kuu aega on ikka liiga pikk aeg Ise tellin eBay.uk'st (dvd'st fotokolani) ja reeglina asi käes 1-2 nädala jooksul
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
24.03.2007 21:57:41
|
|
|
| jjk kirjutas: |
ebay.uk kasutajad üldiselt ei ela saksamaal Aga loomulikult pikk aeg. |
Oleneb ikka müüjast.
18.03 õhtul Paypal-iga makstud DVD plaat tuli eile (23.03) õhtuks sõbrale saksast koju. Saatekulu 6.- eurot.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
25.03.2007 00:20:14
|
|
|
| No see on küll vana uudis, et Euroopas maapost võibki tulema jääda.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clown
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2005
|
25.03.2007 11:49:26
|
|
|
| Tere selline küsimus et Kui Ebays on oksjon poole peal kas siis müüja võib poole pealt oksjoni katkestada, kuigi sinna on pakkumisi tehtud, Ja osta kohe linki ei ole oksjonile lisatud, seega ei saanud see oksjon osta kohega lõppeda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
04.04.2007 15:50:16
|
|
|
| clown kirjutas: |
| Tere selline küsimus et Kui Ebays on oksjon poole peal kas siis müüja võib poole pealt oksjoni katkestada, kuigi sinna on pakkumisi tehtud, Ja osta kohe linki ei ole oksjonile lisatud, seega ei saanud see oksjon osta kohega lõppeda. |
Saab. Seal on ju demokraatia. (Mitte nagu osta.ee -s diktatuur ) Kuni 48 tundi enne lõppu saab katkestada ilma igasuguste sanktsioonideta. Viimane 24 tundi enam oksjonit tühistada ei saa.
EDIT.
Kas keegi sellist automaatpakkumise programmi ka on proovinud ?
http://www.auctionlotwatch.co.uk/lotsnipe.html
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
04.04.2007 19:01:17
|
|
|
Konkreetset mitte, aga ilma snipe'mata bay'st midagi kätte saada suht raske, kui just mingeid äärmiselt ebapopulaarseid esemeid ei soeta.
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
layr
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2006
|
07.04.2007 00:12:14
|
|
|
| Kaua teil kaup usast max tulnud on? Seni olen usa ja kanada kaubad 1-3 nädalaga kätte saanud. Praeguse kaubaga on möödunud kuu. Müüja väidab, et pole varem rahvusvaheliselt shippinud ja ei tea kunas pakk kohale peaks jõudma (müüja on feedbacki järgi korras). Tuleb lihtsalt aega anda?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|