Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 01:18:20 vasta tsitaadiga

Hellfire citadelist ise vaid see ramparts ja blood forge läbi käidud, isegi pugiga oli asi naeruväärselt lihtne.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 01:48:10 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
Hellfire citadelist ise vaid see ramparts ja blood forge läbi käidud, isegi pugiga oli asi naeruväärselt lihtne.


pani kah mõtlema... ainuke heal oli minupoolt, kellel 5 punni restos icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 23.01.2007 08:14:54 vasta tsitaadiga

Ramparts, Furnace, Slave pens ja Underbog läbi... Tankis hunteri metssiga.
Kuidagi väga kerged olid need. Kõige rohkem käis pinda see, et mõni boss kukutas 5 korda järjest ühte ja sama eset...
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 10:12:04 vasta tsitaadiga

siiani jah ainuke raske boss on olnud HF rampage draakon, seal vaja head tanki ja head hiilerit siis on iisi. Furnace tundus kuidagi väga lihtne. Slave Pens ja Underbog oli täna plaanis läbida. Eile dingis 64 ka ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.01.2007 12:35:13 vasta tsitaadiga

kalevlastes pidavat üks tüüp lvl70 olema, 27 tunniga powerleveliti - vähemalt nii ma kuulsin ühelt kalevlaste warrilt.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 13:22:12 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
kalevlastes pidavat üks tüüp lvl70 olema, 27 tunniga powerleveliti - vähemalt nii ma kuulsin ühelt kalevlaste warrilt.

Seal neid level 70 mitmeid juba icon_smile.gif
Kõik on aja küsimus icon_rolleyes.gif

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 23.01.2007 14:07:39 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
kalevlastes pidavat üks tüüp lvl70 olema, 27 tunniga powerleveliti - vähemalt nii ma kuulsin ühelt kalevlaste warrilt.


Tegelikult kõige esimene 70 oli mingi prantslane, kes tegi seda 28 tunniga ja terve gildi abiga
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 23.01.2007 14:20:27 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
razor kirjutas:
kalevlastes pidavat üks tüüp lvl70 olema, 27 tunniga powerleveliti - vähemalt nii ma kuulsin ühelt kalevlaste warrilt.


Tegelikult kõige esimene 70 oli mingi prantslane, kes tegi seda 28 tunniga ja terve gildi abiga


http://worldofraids.disney.com/bc/news/first-ding-lvl70.jpg
http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=3441
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zywex
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2005




sõnum 24.01.2007 18:14:10 vasta tsitaadiga

uued instantsid paistavad päris huvitavad, thralli päästmine oli siiani lahedaim icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2007 21:47:07 vasta tsitaadiga

kellel veel puudu burning crusade, siis pärnu mnt ordis oli neid letis väljas ca 8
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 01:16:43 vasta tsitaadiga

1. Kas kellelgi teist on paid-char-transfer õnnestunud (kasutades ühispanga ukaarti)?
2. Kui ukaart on tehtud, kas raha kaob kaardiga seotud pangakontolt koheselt & jäädavalt või alles ja ainult siis, kui ukaarti on maksmiseks kasutatud?

:)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 10:12:58 vasta tsitaadiga

zywex kirjutas:
uued instantsid paistavad päris huvitavad, thralli päästmine oli siiani lahedaim icon_lol.gif

mis instas see thralli päästmine on?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2007 10:39:27 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
zywex kirjutas:
uued instantsid paistavad päris huvitavad, thralli päästmine oli siiani lahedaim icon_lol.gif

mis instas see thralli päästmine on?


caverns (chamers?) of time
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zywex
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2005




sõnum 25.01.2007 19:46:24 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
zywex kirjutas:
uued instantsid paistavad päris huvitavad, thralli päästmine oli siiani lahedaim icon_lol.gif

mis instas see thralli päästmine on?

Caverns of time jah, tanarises, old hillsbrad osas. min level on 66
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 26.01.2007 00:28:22 vasta tsitaadiga

lisaks veel niipalju selle andrico teema kohapealt, et mängu ei suudetud õigeks ajaks kohale toimetada. Pidin ise lõpuks järgi minema icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 01:10:05 vasta tsitaadiga

codemaster kirjutas:
lisaks veel niipalju selle andrico teema kohapealt, et mängu ei suudetud õigeks ajaks kohale toimetada. Pidin ise lõpuks järgi minema :evil:

Andrico vast kullerit ise ei mängi, neil on selleks vastavad partnerid (süüdistada tuleks kullerit?). Igatahes.. kahju, loodame, et nüüd hakkas parem :)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 01:11:06 vasta tsitaadiga

Eesti Postist päris palju viimasel ajal juttu olnud lehtedes vms...
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 26.01.2007 01:11:40 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea kust seda Torn-hart Axe of Battle't saab? Kuradi hea relv paistab icon_smile.gif

Quest? Insta?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 26.01.2007 09:13:07 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Ega keegi ei tea kust seda Torn-hart Axe of Battle't saab? Kuradi hea relv paistab icon_smile.gif

Quest? Insta?


see peaks olema questline, mis hakkab pihta shadowmoon valley's. See suht Paladini/shamani relv
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 20:03:10 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
1. Kas kellelgi teist on paid-char-transfer õnnestunud (kasutades ühispanga ukaarti)?
2. Kui ukaart on tehtud, kas raha kaob kaardiga seotud pangakontolt koheselt & jäädavalt või alles ja ainult siis, kui ukaarti on maksmiseks kasutatud?

:)

1. Ei.
2. U-Kaart töötab analoogselt deebetkaardiga. Kontot debiteeritakse ainult sel juhul, kui on toimunud kaardimaksetehing ja selle kohta panka saabunud maksenõue.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 26.01.2007 23:02:05 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt netipoest on võimalik ka seda accounti aktiveerimise võtit osta? Eelmine account pandi kinni, kuid plaadid on siiamaani alles. Teeks uue accounti ja prooviks selle burning crusade ka ära (ostab siis selle ka juurde).
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 23:10:21 vasta tsitaadiga

www.andriko.ee võib ka palumise peale peale maksmist paki avada ja cd-key öelda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 26.01.2007 23:24:00 vasta tsitaadiga

Ei taha nagu plaatide ning karbi eest enam eraldi maksta, kui accounti saaks mingi paari sotiga kätte...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 23:24:04 vasta tsitaadiga

crashsmash kirjutas:
www.andriko.ee võib ka palumise peale peale maksmist paki avada ja cd-key öelda icon_rolleyes.gif

www.andrico.ee
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 27.01.2007 10:56:21 vasta tsitaadiga

vale post
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"


viimati muutis Wilts 29.01.2007 15:33:01, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.01.2007 19:45:38 vasta tsitaadiga

keegi siit high lvl dual wield warridest ei oska mulle mingit head buildi soovitada. Mõtlesin et proovin Fury dual wieldi ära.. icon_smile.gif
hetkel 63.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2007 14:46:02 vasta tsitaadiga

belfe ja draenaisid saab vaid siis proovida kui expansion installitud ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2007 14:56:58 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
belfe ja draenaisid saab vaid siis proovida kui expansion installitud ?


jah
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2007 12:55:31 vasta tsitaadiga

krt, tänu BC-le on 60lv 40 man instad jumala mõttetud.... sellest ma ei taipa miks blizzard sellise tüki tegi. aja aga 70lv itemid peale ja farmi 60lv instasid solodes icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2007 13:04:53 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
krt, tänu BC-le on 60lv 40 man instad jumala mõttetud.... sellest ma ei taipa miks blizzard sellise tüki tegi. aja aga 70lv itemid peale ja farmi 60lv instasid solodes icon_lol.gif


miks nad ei peaks seda tegema? ma ei näe inimesi ST ja Mara taga nutmas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2007 16:08:25 vasta tsitaadiga

Mul veel üks küsimus --- kaua blizz accounte säilitab, kui pole mõnda aega torgitud. icon_question.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2007 17:59:45 vasta tsitaadiga

6kuud peaks ametlikult ikka olema, aga praktika on näidanud et inimestel accountid kauem ka seisnud
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atren
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 01.02.2007 13:36:32 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Ega keegi ei tea kust seda Torn-hart Axe of Battle't saab? Kuradi hea relv paistab icon_smile.gif

Quest? Insta?


Cypher of Damnation questi seeria, algab Circle of Damnationis Hand of Guldan'ist läänes. Hoiatus: See on pikk seeria ning lõpu poole läheb ka sõprade abi vaja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:RAITZ::.
HV kasutaja


liitunud: 14.06.2004




sõnum 01.02.2007 19:39:26 vasta tsitaadiga

Kas keegi windows vista all ka wow-i mängib? Kõik driverid ja asjad kenasti peal aga ikka esineb graafika vigu icon_sad.gif .
_________________
Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2007 19:50:56 vasta tsitaadiga

ära kasuta siis seda vigast vista paska
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 02.02.2007 12:18:55 vasta tsitaadiga

Nüüd Burning Crusade ostetav ka Online!
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=122452304&sid=1

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 13:30:56 vasta tsitaadiga

väga tobe küsimus.

Oksjonitel paljud müüvad Soulbound asju aga ma müüa ei sa neid seal. Milles seisneb konks?

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 13:32:47 vasta tsitaadiga

decrakas kirjutas:
väga tobe küsimus.

Oksjonitel paljud müüvad Soulbound asju aga ma müüa ei sa neid seal. Milles seisneb konks?


soulbound asja ei ole võimalik ei osta ega müüa.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.02.2007 14:02:38 vasta tsitaadiga

Isegi siis kui see on veel boundimata? Päris paljud Soulboundivad asjad on sellised, mis boundivad alles siis kui nad selga panna. Whi siis minu kui sa seda selga enne ei pane võid sellis asja maha müüa küll. Juba bounditud asjaga on muidugi teine lugu.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 14:40:51 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Isegi siis kui see on veel boundimata? Päris paljud Soulboundivad asjad on sellised, mis boundivad alles siis kui nad selga panna. Whi siis minu kui sa seda selga enne ei pane võid sellis asja maha müüa küll. Juba bounditud asjaga on muidugi teine lugu.


no sõna "soulbound" tähendaks nagu asja, mis on juba soul + bound icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 05.02.2007 17:49:38 vasta tsitaadiga

decrakas kirjutas:
väga tobe küsimus.

Oksjonitel paljud müüvad Soulbound asju aga ma müüa ei sa neid seal. Milles seisneb konks?


oot. loe korra uuesti oma lause läbi ja seleta mulle uuesti üle. ma liiga loll et sellest aru saada icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 18:21:14 vasta tsitaadiga

läksin oksjoni mehe juurde tahtsin müüa ühte axet ja ei saanud kuna soulbound

samas, oksjonil oli müüa axe ja kirjas oli SOULBOUND!


ja sa selekteerisid kõik ilusti aga ühe "ma" jätsid lugemata vist

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 05.02.2007 19:41:54 vasta tsitaadiga

decrakas kirjutas:
läksin oksjoni mehe juurde tahtsin müüa ühte axet ja ei saanud kuna soulbound

samas, oksjonil oli müüa axe ja kirjas oli SOULBOUND!


ja sa selekteerisid kõik ilusti aga ühe "ma" jätsid lugemata vist


ei ma ma märksin küll aga ma tahtsin just "müüa" asja välja tuua..

aga see pidi küll mingi bug olema.. ühtegi soulbound asja sa ei saa oksjonile panna. väga imelik igatahes ^^
pilti ei teinud, ega?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 19:54:35 vasta tsitaadiga

asjadel vahe kas saab soulboundiks yles korjates või kasutades.. bind on pick up või bind on equip..

kui on sihuke asi, mis alles kasutades soulboundib, siis saad myya küll.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 05.02.2007 20:00:02 vasta tsitaadiga

jaco kirjutas:
asjadel vahe kas saab soulboundiks yles korjates või kasutades.. bind on pick up või bind on equip..

kui on sihuke asi, mis alles kasutades soulboundib, siis saad müüa küll.


no shit sherlock icon_rolleyes.gif

ta rääkis ju et oli kirjas SOULBOUND. et keegi teine inimene oli pannud oksjonile ja tema nägi selle asja peal SOULBOUND. mina sain igatahes nii aru -.-
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 21:07:33 vasta tsitaadiga

äkki piraserverist käib jutt?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 05.02.2007 23:19:13 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
ta rääkis ju et oli kirjas SOULBOUND. et keegi teine inimene oli pannud oksjonile ja tema nägi selle asja peal SOULBOUND. mina sain igatahes nii aru -.-

Kui asi on soulbound siis ei tähenda, et see veel bounditud on. Tavaliselt tähendab see lihtsalt seda, et kui ostad, siis ei saa sa seda maha müüa. Enamus nahast kraami, mida mu šamaan toodab juures on märge Soulbound, kui boundib see reaalselt siiski alles siis kui sa ise või keegi kellele sa selle annad esimest korda selga tirib.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 02:13:45 vasta tsitaadiga

pronto, palun ära aja lolli juttu. Kui asjal on kirjas soulbound siis on see juba jäädavalt seotud sinu karakteriga. Ära aja seda segamini bind on equipiga.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2007 03:46:23 vasta tsitaadiga

okei sain oma vastuse ja kui veel näen teen sceerni

võiks aga tegelt olla et lähed mingi oma soulbound mõõgaga mingi onkeli juurde ja ta mingi teatud raha eest muudab selle relva tavaliseks tagasi või midagi

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 06.02.2007 10:11:03 vasta tsitaadiga

decrakas kirjutas:
võiks aga tegelt olla et lähed mingi oma soulbound mõõgaga mingi onkeli juurde ja ta mingi teatud raha eest muudab selle relva tavaliseks tagasi või midagi

Hehee, sellise onkli juurde vonkleks siis küll pidev järjekord hiinlasi... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.