|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
23.01.2007 01:18:20
|
|
|
Hellfire citadelist ise vaid see ramparts ja blood forge läbi käidud, isegi pugiga oli asi naeruväärselt lihtne.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.01.2007 01:48:10
|
|
|
| Antikrist kirjutas: |
| Hellfire citadelist ise vaid see ramparts ja blood forge läbi käidud, isegi pugiga oli asi naeruväärselt lihtne. |
pani kah mõtlema... ainuke heal oli minupoolt, kellel 5 punni restos
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
23.01.2007 08:14:54
|
|
|
Ramparts, Furnace, Slave pens ja Underbog läbi... Tankis hunteri metssiga.
Kuidagi väga kerged olid need. Kõige rohkem käis pinda see, et mõni boss kukutas 5 korda järjest ühte ja sama eset...
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
23.01.2007 10:12:04
|
|
|
siiani jah ainuke raske boss on olnud HF rampage draakon, seal vaja head tanki ja head hiilerit siis on iisi. Furnace tundus kuidagi väga lihtne. Slave Pens ja Underbog oli täna plaanis läbida. Eile dingis 64 ka ära
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
23.01.2007 12:35:13
|
|
|
| kalevlastes pidavat üks tüüp lvl70 olema, 27 tunniga powerleveliti - vähemalt nii ma kuulsin ühelt kalevlaste warrilt.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
23.01.2007 13:22:12
|
|
|
| razor kirjutas: |
| kalevlastes pidavat üks tüüp lvl70 olema, 27 tunniga powerleveliti - vähemalt nii ma kuulsin ühelt kalevlaste warrilt. |
Seal neid level 70 mitmeid juba
Kõik on aja küsimus
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
23.01.2007 14:07:39
|
|
|
| razor kirjutas: |
| kalevlastes pidavat üks tüüp lvl70 olema, 27 tunniga powerleveliti - vähemalt nii ma kuulsin ühelt kalevlaste warrilt. |
Tegelikult kõige esimene 70 oli mingi prantslane, kes tegi seda 28 tunniga ja terve gildi abiga
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zywex
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2005
|
24.01.2007 18:14:10
|
|
|
uued instantsid paistavad päris huvitavad, thralli päästmine oli siiani lahedaim
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
24.01.2007 21:47:07
|
|
|
| kellel veel puudu burning crusade, siis pärnu mnt ordis oli neid letis väljas ca 8
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.01.2007 01:16:43
|
|
|
1. Kas kellelgi teist on paid-char-transfer õnnestunud (kasutades ühispanga ukaarti)?
2. Kui ukaart on tehtud, kas raha kaob kaardiga seotud pangakontolt koheselt & jäädavalt või alles ja ainult siis, kui ukaarti on maksmiseks kasutatud?
:)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
25.01.2007 10:12:58
|
|
|
| zywex kirjutas: |
uued instantsid paistavad päris huvitavad, thralli päästmine oli siiani lahedaim  |
mis instas see thralli päästmine on?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
25.01.2007 10:39:27
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
| zywex kirjutas: |
uued instantsid paistavad päris huvitavad, thralli päästmine oli siiani lahedaim  |
mis instas see thralli päästmine on? |
caverns (chamers?) of time
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zywex
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2005
|
25.01.2007 19:46:24
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
| zywex kirjutas: |
uued instantsid paistavad päris huvitavad, thralli päästmine oli siiani lahedaim  |
mis instas see thralli päästmine on? |
Caverns of time jah, tanarises, old hillsbrad osas. min level on 66
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
26.01.2007 00:28:22
|
|
|
lisaks veel niipalju selle andrico teema kohapealt, et mängu ei suudetud õigeks ajaks kohale toimetada. Pidin ise lõpuks järgi minema
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.01.2007 01:10:05
|
|
|
| codemaster kirjutas: |
| lisaks veel niipalju selle andrico teema kohapealt, et mängu ei suudetud õigeks ajaks kohale toimetada. Pidin ise lõpuks järgi minema :evil: |
Andrico vast kullerit ise ei mängi, neil on selleks vastavad partnerid (süüdistada tuleks kullerit?). Igatahes.. kahju, loodame, et nüüd hakkas parem :)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
26.01.2007 01:11:06
|
|
|
| Eesti Postist päris palju viimasel ajal juttu olnud lehtedes vms...
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
26.01.2007 01:11:40
|
|
|
Ega keegi ei tea kust seda Torn-hart Axe of Battle't saab? Kuradi hea relv paistab
Quest? Insta?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
26.01.2007 09:13:07
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
Ega keegi ei tea kust seda Torn-hart Axe of Battle't saab? Kuradi hea relv paistab
Quest? Insta? |
see peaks olema questline, mis hakkab pihta shadowmoon valley's. See suht Paladini/shamani relv
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.01.2007 20:03:10
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
1. Kas kellelgi teist on paid-char-transfer õnnestunud (kasutades ühispanga ukaarti)?
2. Kui ukaart on tehtud, kas raha kaob kaardiga seotud pangakontolt koheselt & jäädavalt või alles ja ainult siis, kui ukaarti on maksmiseks kasutatud?
:) |
1. Ei.
2. U-Kaart töötab analoogselt deebetkaardiga. Kontot debiteeritakse ainult sel juhul, kui on toimunud kaardimaksetehing ja selle kohta panka saabunud maksenõue.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
26.01.2007 23:02:05
|
|
|
| Kas kuskilt netipoest on võimalik ka seda accounti aktiveerimise võtit osta? Eelmine account pandi kinni, kuid plaadid on siiamaani alles. Teeks uue accounti ja prooviks selle burning crusade ka ära (ostab siis selle ka juurde).
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.01.2007 23:10:21
|
|
|
www.andriko.ee võib ka palumise peale peale maksmist paki avada ja cd-key öelda
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
26.01.2007 23:24:00
|
|
|
| Ei taha nagu plaatide ning karbi eest enam eraldi maksta, kui accounti saaks mingi paari sotiga kätte...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.01.2007 23:24:04
|
|
|
| crashsmash kirjutas: |
www.andriko.ee võib ka palumise peale peale maksmist paki avada ja cd-key öelda  |
www.andrico.ee
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
27.01.2007 10:56:21
|
|
|
vale post
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
viimati muutis Wilts 29.01.2007 15:33:01, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
28.01.2007 19:45:38
|
|
|
keegi siit high lvl dual wield warridest ei oska mulle mingit head buildi soovitada. Mõtlesin et proovin Fury dual wieldi ära..
hetkel 63.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
29.01.2007 14:46:02
|
|
|
| belfe ja draenaisid saab vaid siis proovida kui expansion installitud ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
29.01.2007 14:56:58
|
|
|
| Venturi kirjutas: |
| belfe ja draenaisid saab vaid siis proovida kui expansion installitud ? |
jah
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
30.01.2007 12:55:31
|
|
|
krt, tänu BC-le on 60lv 40 man instad jumala mõttetud.... sellest ma ei taipa miks blizzard sellise tüki tegi. aja aga 70lv itemid peale ja farmi 60lv instasid solodes
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
30.01.2007 13:04:53
|
|
|
| FD kirjutas: |
krt, tänu BC-le on 60lv 40 man instad jumala mõttetud.... sellest ma ei taipa miks blizzard sellise tüki tegi. aja aga 70lv itemid peale ja farmi 60lv instasid solodes  |
miks nad ei peaks seda tegema? ma ei näe inimesi ST ja Mara taga nutmas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
30.01.2007 16:08:25
|
|
|
Mul veel üks küsimus --- kaua blizz accounte säilitab, kui pole mõnda aega torgitud.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
30.01.2007 17:59:45
|
|
|
| 6kuud peaks ametlikult ikka olema, aga praktika on näidanud et inimestel accountid kauem ka seisnud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
01.02.2007 13:36:32
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
Ega keegi ei tea kust seda Torn-hart Axe of Battle't saab? Kuradi hea relv paistab
Quest? Insta? |
Cypher of Damnation questi seeria, algab Circle of Damnationis Hand of Guldan'ist läänes. Hoiatus: See on pikk seeria ning lõpu poole läheb ka sõprade abi vaja.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:RAITZ::.
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
01.02.2007 19:39:26
|
|
|
Kas keegi windows vista all ka wow-i mängib? Kõik driverid ja asjad kenasti peal aga ikka esineb graafika vigu .
_________________ Kui ei ole rauas asi, siis on format ikka abiks :p! |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.02.2007 19:50:56
|
|
|
| ära kasuta siis seda vigast vista paska
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
05.02.2007 13:30:56
|
|
|
väga tobe küsimus.
Oksjonitel paljud müüvad Soulbound asju aga ma müüa ei sa neid seal. Milles seisneb konks?
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.02.2007 13:32:47
|
|
|
| decrakas kirjutas: |
väga tobe küsimus.
Oksjonitel paljud müüvad Soulbound asju aga ma müüa ei sa neid seal. Milles seisneb konks? |
soulbound asja ei ole võimalik ei osta ega müüa.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.02.2007 14:02:38
|
|
|
Isegi siis kui see on veel boundimata? Päris paljud Soulboundivad asjad on sellised, mis boundivad alles siis kui nad selga panna. Whi siis minu kui sa seda selga enne ei pane võid sellis asja maha müüa küll. Juba bounditud asjaga on muidugi teine lugu.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.02.2007 14:40:51
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| Isegi siis kui see on veel boundimata? Päris paljud Soulboundivad asjad on sellised, mis boundivad alles siis kui nad selga panna. Whi siis minu kui sa seda selga enne ei pane võid sellis asja maha müüa küll. Juba bounditud asjaga on muidugi teine lugu. |
no sõna "soulbound" tähendaks nagu asja, mis on juba soul + bound
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
05.02.2007 17:49:38
|
|
|
| decrakas kirjutas: |
väga tobe küsimus.
Oksjonitel paljud müüvad Soulbound asju aga ma müüa ei sa neid seal. Milles seisneb konks? |
oot. loe korra uuesti oma lause läbi ja seleta mulle uuesti üle. ma liiga loll et sellest aru saada
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
05.02.2007 18:21:14
|
|
|
läksin oksjoni mehe juurde tahtsin müüa ühte axet ja ei saanud kuna soulbound
samas, oksjonil oli müüa axe ja kirjas oli SOULBOUND!
ja sa selekteerisid kõik ilusti aga ühe "ma" jätsid lugemata vist
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
05.02.2007 19:41:54
|
|
|
| decrakas kirjutas: |
läksin oksjoni mehe juurde tahtsin müüa ühte axet ja ei saanud kuna soulbound
samas, oksjonil oli müüa axe ja kirjas oli SOULBOUND!
ja sa selekteerisid kõik ilusti aga ühe "ma" jätsid lugemata vist |
ei ma ma märksin küll aga ma tahtsin just "müüa" asja välja tuua..
aga see pidi küll mingi bug olema.. ühtegi soulbound asja sa ei saa oksjonile panna. väga imelik igatahes ^^
pilti ei teinud, ega?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
05.02.2007 19:54:35
|
|
|
asjadel vahe kas saab soulboundiks yles korjates või kasutades.. bind on pick up või bind on equip..
kui on sihuke asi, mis alles kasutades soulboundib, siis saad myya küll.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
05.02.2007 20:00:02
|
|
|
| jaco kirjutas: |
asjadel vahe kas saab soulboundiks yles korjates või kasutades.. bind on pick up või bind on equip..
kui on sihuke asi, mis alles kasutades soulboundib, siis saad müüa küll. |
no shit sherlock
ta rääkis ju et oli kirjas SOULBOUND. et keegi teine inimene oli pannud oksjonile ja tema nägi selle asja peal SOULBOUND. mina sain igatahes nii aru -.-
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
05.02.2007 21:07:33
|
|
|
| äkki piraserverist käib jutt?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
05.02.2007 23:19:13
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
| ta rääkis ju et oli kirjas SOULBOUND. et keegi teine inimene oli pannud oksjonile ja tema nägi selle asja peal SOULBOUND. mina sain igatahes nii aru -.- |
Kui asi on soulbound siis ei tähenda, et see veel bounditud on. Tavaliselt tähendab see lihtsalt seda, et kui ostad, siis ei saa sa seda maha müüa. Enamus nahast kraami, mida mu amaan toodab juures on märge Soulbound, kui boundib see reaalselt siiski alles siis kui sa ise või keegi kellele sa selle annad esimest korda selga tirib.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
06.02.2007 02:13:45
|
|
|
pronto, palun ära aja lolli juttu. Kui asjal on kirjas soulbound siis on see juba jäädavalt seotud sinu karakteriga. Ära aja seda segamini bind on equipiga.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
06.02.2007 03:46:23
|
|
|
okei sain oma vastuse ja kui veel näen teen sceerni
võiks aga tegelt olla et lähed mingi oma soulbound mõõgaga mingi onkeli juurde ja ta mingi teatud raha eest muudab selle relva tavaliseks tagasi või midagi
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
06.02.2007 10:11:03
|
|
|
| decrakas kirjutas: |
| võiks aga tegelt olla et lähed mingi oma soulbound mõõgaga mingi onkeli juurde ja ta mingi teatud raha eest muudab selle relva tavaliseks tagasi või midagi |
Hehee, sellise onkli juurde vonkleks siis küll pidev järjekord hiinlasi...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|